Sada je: čet mar 28, 2024 3:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Saturn
PostPostano: čet feb 04, 2016 3:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
Saturn je u astroteologiji sotona. Simbolizam Saturna je svuda oko nas, od zvijezde koju mozemo vidjeti bas svuda, preko X-a(x=krst=3d kocka/X=Ten-Saten-Satan/X=24slovo u engleskoj abecedi-2+4=6), kipe, kocke, krsta pa sve do crne boje koju nose popovi, sudije, studenti kada diplomiraju. Saturn je smrt, djavo, naopako nesto i samim tim demonska sila koja je suprotnost bogu slavi ovu "planetu". Simboli Saturna su jos broj 23, heksagram, obrnuti pentagram koji je ust. glava od jarca, horoskopskog znaka kojim vlada Saturn, samim tim i simbol Satanizma/Saturnizma. Ajk kaze da je Saturn arhitekta ovoga matriksa. Neki kazu da demoni zive na Saturnu, neki da se Saturn hrani nasom energijom- ja licno mislim da je sve to figurativno. Saturn je bog vremena(Kronos=Cronus=23 u numerologiji), gospodar prstenova itd itd.

Sta vi mislite ? Ako imate jos neku simboliku vezanu za Saturn, pisite.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: čet feb 04, 2016 9:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 04, 2016 8:25 pm
Postovi: 3
Alhemijski prolazak kroz Saturn znači smrt i ponovno rađanje. Broj 6 je broj novorođenčadi koje iz materice izlazi naopako u odnosu na majku. Kao i svako dijete vođeno nagonima koje tek treba da izgradi svoju intelektualno emocionalnu ličnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: čet feb 04, 2016 9:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
Saturn kao gospodar prstenova :
slika
Kroz mjesec duse ulaze kroz saturn izlaze i tako u krug.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: pet feb 05, 2016 11:09 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 04, 2016 8:25 pm
Postovi: 3
Ideš od Zemlje preko Mjeseca pa Sunca. Od Sunca prema Saturnu pa izvan našeg sistema. Ili sve obrnutno ako si kontrainicijat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: pon feb 08, 2016 10:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: pon feb 08, 2016 11:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
Kao sto sam napisao u par postova, David Icke je agent i kontrolisana opozicija. To sto on prica o Saturnu je laz, izmedju ostalog kaze i da je Saturn bio Sunce itd itd, sve su to gluposti, tako da bez njega molim vas.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: uto feb 09, 2016 11:28 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
4baal je napisao/la:
Kao sto sam napisao u par postova, David Icke je agent i kontrolisana opozicija. To sto on prica o Saturnu je laz, izmedju ostalog kaze i da je Saturn bio Sunce itd itd, sve su to gluposti, tako da bez njega molim vas.


Lično mišljenje prezentirano kao činjenično stanje na terenu!?


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: uto feb 09, 2016 3:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
To je cinjenica, ne moje licno misljenje. Pogledaj njegove masonske pozdrave, pogledaj sa kim saradjuje, Alex Jones, Jordan Maxwell i ostali CIA masoni koji glume opoziciju. Ja se slazem sa 90% stvari koje David Icke kaze, ali zbog ovih 10% ga treba izbjegavati. A ako ti nije dovoljno ovo sto sam naveo, poslusas mu pricu o reptilima, o mjesecu i sve ti bude jasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: uto feb 09, 2016 9:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Da li poznaješ ikoga na ovom svijetu, ko govori 100% istinu?!



..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: uto feb 09, 2016 9:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Par puta sam već navodio link za – youtube kanal Matthew Nicholson, pa ga navodim i ovdje jer se uglavnom sav video materijal koji je tu objavljen, bavi tematikom kontrole i manipulacije „naše“ realnosti od strane AI/Saturna.

Ova tema je takođe usko povezana i s temom – Virtuelna realnost!?


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: uto feb 09, 2016 11:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Jericho je napisao/la:


Samo još da prijavim jedan interesantan sinhronicitet (i C.G. Jung bi se ovdje dobro zamislio). Sjedim sinoć napolju na terasi i gledam ovaj video na laptopu. Kad je došao na negdje oko 25:00 i kad se začuo onaj zvuk Saturnovih prstenova, tako negdje iz mraka doleti sova (simbol Saturna!) i čini mi se da nisam onako instiktivno mahnuo rukom, sletila bi mi na glavu!?

Tako doživjeh jedno „prijatno“ (ili „programirano“?!) iznenađenje.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: sri feb 10, 2016 11:45 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
U dodatku, ovo sa gorenavedenim sinhronicitetom kao nekom “potvrdom” koncepta kontrole čovječanstva od strane Saturna/AI, samom pojavom njegovog simbola u obliku sove u pravi čas, nije cijela priča. Nakon što sam odbio sovu mahinalno rukom, ona je neko vrijeme provela klaparajući krilima (što se miješalo sa onim "ječanjem" saturnovih prstenova koje je dolazilo s laptopa) između mene (s glavom pokrivenom rukama) i krova terase, vjerovatno zasljepljena i sijalicom (“svjetlost”!?) koja je tu gorila, sve dok se nije nekako uspjela iskobeljati napolje i onda je sjela na jednu ogradu, na par metara od mene. #-o Tu mi je palo na pamet da polako uđem u kuću i donesem aparat da je snimim, međutim, taman kad sam ustao, odnekud dođe mačka i otjera sovu.

Onda pogledam na internetu u vezi sa simbolikom mačke i između ostalog nađem da je “misterioznost mačke jedna poruka nama da mi imamo moć savladavanja iluzije. Životinjski simbolizam mačke nas podsjeća da ne postanemo žrtve lažnih vjerovanja, da ne ispadamo budale zbog lične ignorantnosti i da postižemo razumijevanje iz naše unutrašnje mudrosti. Mačka nas navodi da shvatimo to da kad se okrenemo ka vlastitom srcu, umu i duši, i kad vjerujemo samima sebi, onda će nam uvijek biti pokazana istina o raznim stvarima.” LINK

Tako je cijela priredba koja mi se odigrala ispred očiju u par minuta, predstavljala i jednu interesantnu interakciju dva različita simbola s porukom, - “Da, manipulacija postoji ali joj se možemo oduprijeti!”

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: sri feb 10, 2016 4:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
Mi ne znamo nista o Saturnu, osim sto mozemo da vidimo nasine CGI slike i ostale lazi.
Ne mozemo tvrditi i diskutovati o necemu o cemu ne znamo bas nista. Ti ako ces da vjerujes Ajku za koga se zna da je agent i lazov jer da nije, bio bi mrtav odavno, ti onda vjeruj.

Demoni ili AI nemaju nista sa Saturnom. As above so below, kako gore tako i dolje. Demoni su suprotnost bogu, jevreji su suprotnost i neprijatelji ljudima, a Saturn je neprijatelj i suprotnost Suncu. Uvjek mora da ima dobro i lose, Saturn je uvjek to negativno bas kao i elita sto je. Zbog toga oni uzimaju Saturn kao orb koji ce da slave, i ta prica o saturnovom matriksu je vise metaforicka, ne mozemo je uzimati za bukvalno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: sri feb 10, 2016 10:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 10, 2014 6:07 pm
Postovi: 18
demoni su suprotnost anđelima, a Bog su i ovi i oni i mi i vi i svi i sve:)
DAVID ICKE brani sistemi izobličujuči istinu.
ONI nisu REPTILI hahahah


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: sri feb 10, 2016 11:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
4baal je napisao/la:
Mi ne znamo nista o Saturnu, osim sto mozemo da vidimo nasine CGI slike i ostale lazi.
Ne mozemo tvrditi i diskutovati o necemu o cemu ne znamo bas nista. Ti ako ces da vjerujes Ajku za koga se zna da je agent i lazov jer da nije, bio bi mrtav odavno, ti onda vjeruj.

Demoni ili AI nemaju nista sa Saturnom. As above so below, kako gore tako i dolje. Demoni su suprotnost bogu, jevreji su suprotnost i neprijatelji ljudima, a Saturn je neprijatelj i suprotnost Suncu. Uvjek mora da ima dobro i lose, Saturn je uvjek to negativno bas kao i elita sto je. Zbog toga oni uzimaju Saturn kao orb koji ce da slave, i ta prica o saturnovom matriksu je vise metaforicka, ne mozemo je uzimati za bukvalno.


Ovo je dobro-ono je loše, ovo je crno-ono je bijelo, ovo je pozitivno-ono je negativno, ovo je 'vako-ono je ’nako, ovo može-ono ne može... (uz „činjenično“ izražavanje a ne u smislu mogućnosti ili vjerovatnoće), to su sve subjektivne procjene naše (manje-više kondicionirane) ličnosti i znak da smo dobro zagrizli mamac kontrole kroz dualizam o čemu sam pisao pod temom – Bitka za dušu.

Što se tiče Ickea kao „dezinformatora“, ako je koncept kojeg sam iznjeo u članku Bitka za dušu nekim slučajem tačan, onda bih ja mogao slobodno reći da nije samo on „dezinformator“, nego SVI, uključujući naravno i tebe. Dakle, ako je taj koncept ispravan, ja bih bio jedini u pravu jer nisam još vidjeo da je iko u svijetu povezao dijelove „mozaika“ na taj način.

Međutim, bar toliko sam svjestan, da mi je jasno to da i ja patim od distorzije percepcije kao i drugi, što bi bio rezultat nedovoljne svjesnosti, te odatle ne trebam, trenutno, uzimati previše ozbiljno ni svoje vlastito mišljenje a kamo li tuđe. Naravno, to ne znači da ga ne mogu imati i iznosti. Znači, uzimam u obzir i mogućnost da sam promašio stvar, bez obzira na to što još uvijek smatram da nisam.

U vezi s tim, neko etiketiranje drugih s gnostičkog aspekta podrazumijeva jedan promašaj jer ono „ne sudi drugima jer će ti biti suđeno“, bazirano je na tome da ono što se dešava u praksi, to je da jedna ličnost, programirana ’vako, sudi drugoj ličnosti, programiranoj ’nako. Tako, sudeći drugoj, sudi samoj sebi. (Sljepac sudi sljepcu ili jedna laž sudi drugoj laži.)

Kod svakog materijala na temu kontrolnog sistema matriksa, odnosno, čovječanstva uopšte, uključujući i tzv. „duhovnost“, ja postavim samo jedno pitanje a to je: „Gdje je tu duša, kao komponenta ljudskog bića ili „svetog trojstva“?!“ Obično vidimo komponentu uma kako caruje uz ili bez komponente duha (o čemu sam pisao u tekstu Duh-ovnost) a duše nigdje. Nimalo slučajno.

Nadalje, oni koji govore istinu ili bar veći dio nje, ne moraju obavezno biti likvidirani jer je upravo komponenta duše (teoretski) sposobna da odbrani čovjeka što bi ovisilo o stepenu njene integracije u njegovom biću ili njene „budnosti“. Prije par godina, pisao sam o tome pod temom Moj slučaj, gdje sam takođe izrazio sumnju u vezi s Ickeom, Maxwellom, Tomom Campbellom (autorom knjige na temu virtuelne realnosti, My Big TOE, Monroom itd. u smislu mogućnosti da i oni kao „bijele figure“ na šahovskoj tabli, takođe mogu biti manipulisani od strane istih sila koje upravljaju „crnim figurama“. Ovdje slijedi jedan kraći izvod odatle:

Citat:
galaksija: Pitao sam jednu Malanginu saradnicu u vezi s tim zašto neki (pošteni) istraživači loše prolaze dok drugima ne fali dlaka na glavi?! Ona reče da ukoliko istraživač spada u žrtve otmica a nije se “dekontaminirao” (kao npr. uz pomoć SIMBAD-a) ili integrisao svijest (kao npr. uz pomoć Dinamičkog testa trijade), onda je on ranjiv.]

Pitam se da li se u Tomovom slučaju radi o istoj onoj ekipi koja je manipulisala i lupala po ušima Teda Ricea (knjiga Anđeoska Maskarada) koji je jedan od rijetkih koji je odbio da igra namijenjenu mu ulogu?! Ili možda postoje i neke “dobrice” na gornjim nivoima!? Ostavljam mogućnost i za to, mada sam prilično skeptičan u vezi s tim.

Tom, koji je inače nuklearni fizičar po zanimanju, sreo je i samog R. Monroa koji je nakon nekoliko napisanih knjiga na tu temu, osnovao i Institut za “remote viewing” (astralno projiciranje/”daljinsko posmatranje”) i proveo je nekoliko godina radeći zajedno s njim na daljem istraživanju.

Interesantno je i to što je ekipa (“duhovni vodiči”) podvrgla Toma jednom testu dok je bio dijete a kasnije, družeći se s Monroom, saznao je da je i ovaj bio podvrgnut istom testu od strane njegovih “zamišljenih prijatelja”, mada on taj podatak nije pominjao u njegovim knjigama, koliko se sjećam?! (Pročitao sam Monroove knjige prije nekih 13-14 godina).

Nije li interesantno i to da je i Jordan Maxwell, preteča Davida Ickea na alternativnom polju, takođe bio posjećivan i friziran od strane ekipe koja ga je još od rane mladosti uredno navodila na putu ka istini i proširivanju svijesti?! (On je o tome pričao u – ovom intervjuu.)

Nekim slučajem, isto priznaje i Icke za samog sebe u knjizi Ljubav je sve što jeste, sve ostalo je iluzija!?

Itd…itd…!?

Dakle, ništa bez “bratske pomoći”?! Nešto mi smrdi u svemu ovome!? U čemu je fol? Misionara je vazda bilo, vakih ili nakih. Da li je razlika samo u tome – čiji su ili koje sile predstavljaju?! Koliko vrsta entiteta iz ove i drugih oblasti postojanja petljaju u ovoj našoj realnosti?

Hoću da kažem, ne smijemo ignorisati i mogućnost da je manje više sve”…? svako…? većina…? znatan dio nas?... pod njihovom kontrolom, kao što reče Barbara, i majke Tereze (“pozitivci”) i serijske ubice (“negativci”) s tim što je jedina razlika između nje i Johna Keela u tome što je ovaj smatrao da to ide preko AI (ili od strane AI?!). Valjda zato što stvar nekako odiše i “mehanikom” i što bi bilo teško pokrivati sve igrače na principu “jedan (vanzemaljac) na jednog (čovjeka)”, pogotovo kad razne sinhronicitete uzimemo u obzir gdje je “tajming” skoro prefektan (kao npr. i kod “gangstalking” fenomena)?!


I na kraju, u vezi s Ickeom i drugim istraživačima, na nama samima je to da odredimo koliko je ono o čemu pričaju stvarno bitno i onda da odredimo šta bi tu moglo biti i stvarno istinito, pa onda da te istinske elemente koristimo u gradnji vlastite slike realnosti, za čiji izgled ćemo sami biti odgovorni jer što ona bude istinitija, utoliko će i naša interakcija s realnosti biti optimalnija.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: pet feb 12, 2016 3:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Jednom si galaksija rekao kako mislis da je Icke puko od svih sranja i doganja, nekako mi se cini da i ovdje na forumu je sve oslo u materinu. Tj. svi smo se pogubili negdje u sumi....

Previse informacija ili dezinformacija???????????

Pitanje a gdje su svi oni oldskuleri kaj su prije bili na forumu?????????????????

P.S.
Jebes mi sve ako onaj tko je probudeni cita forum i smije se od 0-24.........

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: pet feb 12, 2016 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
sector57 je napisao/la:
...nekako mi se cini da i ovdje na forumu je sve oslo u materinu. ...

Previse informacija ili dezinformacija???????????

Pitanje a gdje su svi oni oldskuleri kaj su prije bili na forumu?????????????????

P.S.
Jebes mi sve ako onaj tko je probudeni cita forum i smije se od 0-24.........






:thumbup: :occasion5:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: pet feb 12, 2016 8:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
sector57 je napisao/la:
Jednom si galaksija rekao kako mislis da je Icke puko(...)


Nisam rekao da je “puko”, nego – popizdio a to su dva sasvim različita pojma.

Citat:
galaksija: Izgleda da su vremena takva, da je i David Icke... popizdio!?



...LINK


Uostalom, i meni se ponekad desi da popizdim.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: sub feb 13, 2016 10:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 25, 2015 12:52 pm
Postovi: 3
Ja ne znam da li je itko otvorenije i iskrenije pisao svoja dijela kao Icke. I sam je pisao o tome da se njegova dijela ne trebaju uzimati zdravo za gotovo. Sjecam se u nekim djelovima da je to na jasan i iskren nacin lijepo srocio i objasnio. Ne sjecam se da je se ikada kleo i zastupao nesto u svojim djelima. Koliko je se god trudio objasniti nesto nastojao je to potkrjepiti materijalnim i drugim dokazima koji se mogu dovesti u vezu sa onim sto se zeli objasniti. Isuvise je on bio upoznat sa stvarima o kojima je pisao i mnogo je proputovao i vidjeo da bi prilazio laicki takvim temama kao sto su zavjere,politika,elite,kraljevske obitelji,biznis pa cak i gmazovi. I da je neciji agent,onda je on vrlo dobar agent,jer u tom slucaju rusi tvorevinu iznutra,a sto je jako ucinkovito. Procitao sam dosta toga ali hrabrijeg,otvorenijeg,iskrenijeg pisca nisam sreo. Ono sto on obradjuje je jako sirok dijapazon stvari i tu bi se dalo raspravljati do iznemoglosti ali je uspio u jednom,a to je da te stvari priblizi ljudima na svoj nacin,sto je po meni i uspio,i sada je na ljudima kako i na koji nacin ce te stvari prihvatiti ili neprihvatiti. Ali ako cemo biti iskreni covjek je odradio posao za deset, pa sada neka se nadje neki novi Icke ako ima muda, i nek nastavi dalje ako moze,smije i zna. Ali daj boze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Saturn
PostPostano: ned feb 14, 2016 12:33 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 31, 2016 11:58 pm
Postovi: 17
Icke krivi Rotsilde i Jevreje, oni su mu na vrhu piramide, da li je ikada spomenuo Italijanske porodice kao sto su Orsini, Breakspear i ostale illuminate, da li spominje jezuite i njihovog crnog papu, da li spominje sivog papu, najmocnijeg covjeka na planeti, naravno da ne... David Talbot bas kao i Norman Bergrun su lazovi i bas Icke njih reklamira i vodi se njihovim knjigama sto se Saturna i solarnog sistema tice. Tu je i Jordan Maxwell, isto lazov, citava ta ekipa na celu sa Alex Jonesom i Ickeom je lazna, svi su agenti elite, gatekeeperi, zovi ih kako hoces... Ne mozes tvrditi da David Icke nije agent kada je verifikovan na fejsu/tviteru, kada lagano Wembley zakupljuje, kada lagano drzi predavanja na Oxfordu, kada se pojavljuje na VICE-u i ostalim mainstream medijima, alooo ejjjj sta pricate vi ja ne vjerujem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz