Sada je: čet mar 28, 2024 7:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: pet apr 18, 2014 12:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Od kada je Nibiru dosao, imali su problema sa sakrivanjem istog. To su resili sa chemtrailsima, u zonama gde je bio vidljiv, ali mislim da su resili problem sa hologramskim nebom .

Covek je ovde pokazao anomaliju meseca, videcete na polovini videa, da u jednom trenutku, oblaci odlaze IZA meseca, medjutim autor videa misli da ne mesec uopste ne postoji, naravno da mesec postoji, samo ga ne vidimo od holograma.

https://www.youtube.com/watch?v=fRcaIpJlmFI


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: pet apr 18, 2014 9:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Uglavnom je sve pobrkao. Najprije atmosferske pojave umiju biti vrlo neobiče, zatim valjaju se znati makar osnove nacrtne geometrije i na kraju na jednom dijelu prikazuje mjesec koji nije zemljin nego saturnov mjesec pa ima onu sijenku od prstena.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: pet apr 18, 2014 10:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Da, atmosferske pojave mogu da budu totalno nerazumljive za obicnog coveka, pogotovo kada oblaci odlaze iza meseca, to je zaista amaterski i neprofesionalno snimljeno, tako da je bolje ostaviti strucnim ljudima da komentarisu i postavljaju slicne klipove?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: sub apr 19, 2014 10:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ekvador je napisao/la:
Od kada je Nibiru dosao, imali su problema sa sakrivanjem istog. To su resili sa chemtrailsima, u zonama gde je bio vidljiv, ali mislim da su resili problem sa hologramskim nebom .




Gdje je Nibiru dosao :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: ned apr 20, 2014 11:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Dosao je u nasu orbitu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: ned apr 20, 2014 6:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ti ga vidio ? Ili imaš neki pouzdan izvor informacija ili čitaš propalog blogera iz Rijeke pa prenosiš njegove laži :rofl Daj neki link da i mi vidimo to čudo . :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: ned apr 20, 2014 8:20 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
fischers je napisao/la:
Ti ga vidio ? Ili imaš neki pouzdan izvor informacija ili čitaš propalog blogera iz Rijeke pa prenosiš njegove laži :rofl Daj neki link da i mi vidimo to čudo . :glasses7:


Zbilja fischers, čemu ovakav način komunikacije na forumu? Ili možda bolje da se poslužim tebi razumljivijim riječima

I sad si ti kao nešto pametno rekao i svi treba da ti plješćemo ? Ajde molim te kontriraj i nema problema ali nemoj ulaziti u polemiku sa ovakvim postovima ono ni pas sa maslom pojeo ne bi .

Pitam se radi li se tu možda o vanjskom izražavanju okomitog odnosa "duha" s Bogom ili o vodoravnom odnosu čovjekove "duše" sa svijetom?
Ili možda ipak nije došlo do izvlačenja iz snovitog jarko crvenog vrtloga vanzemaljske plazme, pa se to nekako odražava na način ophođenja?

Kako god bilo, pitanja su ustvari više retorička s prizvukom upozorenja na forumska pravila ponašanja.

...

Što se teme tiče, može li se i o pojavi Nbiru-a u kolektivnoj (internetskoj) svijesti isto razmišljati kao o hologramskom prikazu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: ned apr 20, 2014 11:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Mozda i moze, mada ja najvise naucim od agenata, sto su agresivniji u komentarima, nekako mi je jaci utisak onoga o cemu je debata.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: pon apr 21, 2014 6:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ne vidim po čemu je moj komentar ispao agresivan ako sam postavio kolegi pitanja na njegov prvi post u temi ? Napisan je sa tolikom sigurnošću kao da je on to vidio ili ima neki siguran izvor informacija koji sam i ja želio da vidim . Prije nekih mjesec dana na raznim portalima o sličnom objavljen je tekst blogera Kostelca pa sam pročitao sve o čemu dotični piše i tamo našao baš ovo o Nibiru i hologramu pa čak i da je zemlja ravna ploča i mnogo toga da ne nabrajam , pa sam stekao dojam da je to prenešeno ovdje u prvi post ove teme . Nije mi namjera nikog ovdje sprdati nego sam tražio da iznese neki dokaz za napisano ako je to istina ili da napisano prihvatim kao šalu .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Celo nebo je hologram ?
PostPostano: uto apr 22, 2014 12:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:
Ne vidim po čemu je moj komentar ispao agresivan


Sta te je navelo da se pronadjes u mom odgovoru ?

Ja sam mislio na korisnika Formicu .

Svi imate isti sablon, diskreditacija izvora, zatim se ubacuju strucni izrazi i pokusava se na naucnoj bazi objasniti neka anomalija, citiranjem wikipedije ili slicno, a poslednja stavka je trol, gde se skrece tema. Zar nije bolje ostati u temi , samo izmisliti nesto novo ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz