Sada je: sub apr 27, 2024 7:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 96  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 9:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Pantagruel je napisao/la:
@Kalki, ima i "boljih" glazbenih žanrova/stilova koji su "pod utjecajem viših inteligencija" ;).

Imao sam potrebu to reći i napisati :).


Da to respektiram...

Skužio sam te odmah...

Shpongle - Tales Of Inexpressible

Peace in universe, Brother!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 29, 2005 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Pozdrav svima , a posebno srcu :wink: , koje zna ! :D
I Ruži koja se rascvjetava , beskonacno
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 8:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 31, 2005 8:06 am
Postovi: 12
tko me nezna, skupo bi me platio :wink:

zahvaljujem jacku987 sto je ostavio link na VL-u i pozdravljam sve clanove foruma :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 31, 2005 10:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
već duže vremena pratim ovaj forum inače sam iz jednog mjesta pokraj Zagreba ...lagano gazim u 36, pokušavam duhovno rasti tu i tamo mi matix podmetne nogu pa padnem, ali sve u svemu borim se kao većina nas....
pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: CIAO!
PostPostano: sri nov 09, 2005 10:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri nov 09, 2005 8:18 pm
Postovi: 6
Lokacija: Rijeka
Lijep pozdrav svima na forumu.
Nickname mi znate, ime nije ni vazno da znate...ajmo dalje...
Godina mi je 26, iz Rijeke sam, po zanimanju slikarski dizajner SSS, radim u obrazovanju djece s posebnim potrebama.

Neki nickovi ovdje su mi poznati sa hr newsgrupa gdje uglavnom lurkam jer mi trolanje i beskrajne besciljne rasprave samo trose vrijeme i dragocjenu energiju i izbjegavam takve 'cyber-sukobe'.

Proucavam fenomen chemtrailsa nad Rijekom vec nekoliko godina, fotografiram nebo kad je posebno zanimljivo i aktivna sam na chemtrailcentral.com forumu - nickname m3th0d.
Zanimaju me i NLOi i sve vezano uz tu tematiku.
Voljela bih se nauciti obraniti od losih utjecaja svih vrsta jer mi do sada to nije polazilo od ruke pa ako mi mozete pomoci u tome obratite mi se privatnom porukom.

Za sada toliko,hvala na paznji!

_________________
Sa svih strana pricaju nam bajke....

Pozdrav od SonicPixie AKA Orca Sinsemilla!
~Peace & ganja~


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 11, 2005 7:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Dobar dan svima
Duze vrijeme vec nisam na ovom forumu, vidim da sam nedostajao svima 8) :D 8)
Rodjeni Bosanac, 30 godina, sretno ozenjen, otac jednog djeteta.
Mislim da od svojih prvih koraka osjecam i vjerujem da su NLO tu negdje medju nama.
Na zalost u svojoj okolini nisam imao bas mnogo osoba sa kojim bih mogao razgovarati na tu temu.
Drago mi je da ovako nesto potoji.

Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 11, 2005 6:13 pm 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Barone,

nije da si mi nedostajao,ali vjerovao ili ne,jučer sam te se sjetio.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 1:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Pozdrav drustvu sa foruma. 22 mi je godine, apsolvent masinstva, iz Sarajeva.

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 27, 2005 10:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
pozdrv svima!

evo ja sam novi ovdje pa samo da se javim i da vidim kak ovo funkcionise.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 27, 2005 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Pozdrav novom članu "bogu " podzemlja :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 3:31 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2005 3:06 pm
Postovi: 2
Yellow, y'all.
Cini se da sam ipak ja ovdje najmladja - rusim rekord cak i od Xiphos-ovih 16.5 godina.
Studentica sam u znanstvenom Liceu u Ceseni, Italiji - no ubrzo se prebacujem u profesionalni turisticki Istituto.
S lakocom ucim jezike, dok mi je racunalo kao igracka u rukama.
Dobra sam u svemu pomalo, prilicno sam svestrana djevojka, no medju svim tim stvarima i hobijima znam cime mi se isplati pozabaviti.

Za kraj: vrlo sam znatizeljna osoba, pa sam vam se zato pridruzila na ovom forumu - da bi naucila pokoju stvar viska.

Pozdrav svima, nadam se da sam dobrodosla.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 3:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Paintbox!

Nisi možda najmlađa... vidi slipknot-maGGoT-a... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 3:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2005 3:06 pm
Postovi: 2
Oh, prilicno zreo za jednog 13-godisnjaka. =)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 9:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Maja, splicanka rodjena davne 1975, u hladnoj veljaci ili ti februaru. Poprilicno zbunjena i izgubljena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Da se predstavim - da vas pozdravim...
PostPostano: ned dec 11, 2005 9:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 09, 2005 9:35 am
Postovi: 2
Lokacija: 48. stepen/ pacifik
:roll: :idea: :arrow: :roll:


Nisam siguran da li se snalazim sa mojim prvim javljanjem, ali
-ajd`- ako "upali" -onda- DOBRO VECE, JUTRO I DOBAR DAN RADNI NARODE SAMO NASE GALAKSIJE.

Nisam siguran da li sam mnogo puta u zivotu nekoga tako srdacno-iskreno pozdravljao kao sto to cinim sada pozdravima za vas. Jednostavno vas volim zato sto se ne svadjate, imate uvek lepe teme, solidarni ste sto cenim iznad svega i tako jos po koja "sitnica" koja krasi krajolike nase galaksije pa stim i stranice ovog foruma.
Citam vas vec izvesno vreme i mogu vam reci da sam prihavtio neke od vasih objavljenih sugestija i da vam se POHVALIM; JEDNOSTAVNO SVE DELUJE SUPER!
Sto se tice "Fontane Mladosti", tu jos nisam momcic od 25, ali zahvaljujuci sutrasnjim -DVADESETPRVIM PONAVLJENJEM SVAKE OD VEZBI- disciplinovanom treningu, OSECAM SE NAJMANJE 5 GODINA MLADJIM. STA CE TEK BITI ZA JEDNU GODINU!
Interesujem se za filozofiju, ali nista o istoj ne znam osim da vam postavljem "nezgodna" pitanja. :idea:
Alternativna medecina me mnogo interesuje i vec odavno izmisljam kojekakve "lekove", ali sve to za mene licno i SVAKAKO NA STROGO AMATRSKOJ BAZI.
Imam nekoliko svojih inovacija iz tehnike o kojima ne zelim mnogo pricati, jer nemam sredstava da bi ih mogao prezentirati "UZIVO", ali u svakom slucaju su vrlo korisni za sutrasnjicu.

Citajuci vas, video sam da ste manje-vise svi dobro potkovani, pa stim se ne ljutite na moja dosadna pitanja, jer osim sto mislim o svom i OPSTEM ZDRAVLJU ZA CEO SVET, zeljan sam znanja, znanja i samo znanja.
Jedino u sta sam siguran da znam - to je DA SAM DOVOLJNO PAMETAN DA ZNAM KOLIKO SAM GLUP. Mozda malo preostro, ali bolje tako nego oholo zamisljati kako letim iznad oblaka, pa da mi se desi da odjednm ostanem bez krila.

Je li, da nisam vec i sa ovim malo preterao sa dosadom, ako!?.

I ako bi sutra otisao i nikada se ne vratio na ovaj forum, ZELIM VAM ONOLIKO ZDRAVLJA, ZDRAVOG DUHA, LJUBAVI... ZELIM VAM ONOLIKO- KOLIKO SAM PROCITAO O VASOJ ISKRENOJ NESEBICNOSTI NA OVIM STRANICAMA.

NEKA VAM JE ZBOG TOGA LEVA SAKA UVEK OTVORENA I NEKA SE UVEK SIROMASNI MOGU NECIM KORISNIM POSLUZITI IZ ISTE. I KADA JE SAMO LEPA-CESTITA REC U VASOJ "RUCI", DOVOLJNO JE DA NEKOGA ORASPOLOZI, DA NEKOM POKAZE NEKI DRUGI PUT; DA NEKE ILI MNOGE USRECI. ... I NIKADA NE PITAJTE I NE OCEKUJTE NESTO OD TOGA, JER SVIMA VAMA JE JEDNO I NAJVAZNIJE POZNATO; U UNIVERZUMU JE SAMO BALANS APSOLUTAN.
Na kraju - kao i na pocetku- sa najlepsim pozdravima,
Kolendra...

_________________
./././. bez otpisa . /././.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 9:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 09, 2005 9:35 am
Postovi: 2
Lokacija: 48. stepen/ pacifik
Kako sam i predosecao; ja zabrljao vec na prvom mm javjanju. Valjda cete mi oprostiti, jer "mladost-LUDOST" pa... :D

paste sa glavne stranice, a nas moderator neka obrise ono sto je suvisno; hvala...

Nisam siguran da li se snalazim sa mojim prvim javljanjem, ali
-ajd`- ako "upali" -onda- DOBRO VECE, JUTRO I DOBAR DAN RADNI NARODE SAMO NASE GALAKSIJE.

Nisam siguran da li sam mnogo puta u zivotu nekoga tako srdacno-iskreno pozdravljao kao sto to cinim sada pozdravima za vas. Jednostavno vas volim zato sto se ne svadjate, imate uvek lepe teme, solidarni ste sto cenim iznad svega i tako jos po koja "sitnica" koja krasi krajolike nase galaksije pa stim i stranice ovog foruma.
Citam vas vec izvesno vreme i mogu vam reci da sam prihavtio neke od vasih objavljenih sugestija i da vam se POHVALIM; JEDNOSTAVNO SVE DELUJE SUPER!
Sto se tice "Fontane Mladosti", tu jos nisam momcic od 25, ali zahvaljujuci sutrasnjim -DVADESETPRVIM PONAVLJENJEM SVAKE OD VEZBI- disciplinovanom treningu, OSECAM SE NAJMANJE 5 GODINA MLADJIM. STA CE TEK BITI ZA JEDNU GODINU!
Interesujem se za filozofiju, ali nista o istoj ne znam osim da vam postavljem "nezgodna" pitanja. Idea
Alternativna medecina me mnogo interesuje i vec odavno izmisljam kojekakve "lekove", ali sve to za mene licno i SVAKAKO NA STROGO AMATRSKOJ BAZI.
Imam nekoliko svojih inovacija iz tehnike o kojima ne zelim mnogo pricati, jer nemam sredstava da bi ih mogao prezentirati "UZIVO", ali u svakom slucaju su vrlo korisni za sutrasnjicu.

Citajuci vas, video sam da ste manje-vise svi dobro potkovani, pa stim se ne ljutite na moja dosadna pitanja, jer osim sto mislim o svom i OPSTEM ZDRAVLJU ZA CEO SVET, zeljan sam znanja, znanja i samo znanja.
Jedino u sta sam siguran da znam - to je DA SAM DOVOLJNO PAMETAN DA ZNAM KOLIKO SAM GLUP. Mozda malo preostro, ali bolje tako nego oholo zamisljati kako letim iznad oblaka, pa da mi se desi da odjednm ostanem bez krila.

Je li, da nisam vec i sa ovim malo preterao sa dosadom, ako!?.

I ako bi sutra otisao i nikada se ne vratio na ovaj forum, ZELIM VAM ONOLIKO ZDRAVLJA, ZDRAVOG DUHA, LJUBAVI... ZELIM VAM ONOLIKO- KOLIKO SAM PROCITAO O VASOJ ISKRENOJ NESEBICNOSTI NA OVIM STRANICAMA.

NEKA VAM JE ZBOG TOGA LEVA SAKA UVEK OTVORENA I NEKA SE UVEK SIROMASNI MOGU NECIM KORISNIM POSLUZITI IZ ISTE. I KADA JE SAMO LEPA-CESTITA REC U VASOJ "RUCI", DOVOLJNO JE DA NEKOGA ORASPOLOZI, DA NEKOM POKAZE NEKI DRUGI PUT; DA NEKE ILI MNOGE USRECI. ... I NIKADA NE PITAJTE I NE OCEKUJTE NESTO OD TOGA, JER SVIMA VAMA JE JEDNO I NAJVAZNIJE POZNATO; U UNIVERZUMU JE SAMO BALANS APSOLUTAN.
Na kraju - kao i na pocetku- sa najlepsim pozdravima,
Kolendra...
_________________
./././. bez otpisa . /././.

_________________
./././. bez otpisa . /././.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 1:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Radoznao,
istrazivackog duha,
Mlad i jako ozenjen, :)
jako srecan,
sveo stalo je nebitno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 7:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kolenda,

Zbilja, hvala ti na iskrenosti. Jako lijepo od tebe.

Kažeš... fontana mladosti radi... hehe... odlično... idem malo okretati svoje "stare kosti"... 5 tibetanskih vježbica...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 7:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
40. to je 2x20 :wink:
U ovim vodama dugo, bar dvadeset i koju godinu.
Osnovno opredjeljenje reiki i psihologija i štošta još usput.
Radim u nekom kompliciranom državnom "sustavu" i pokušavam ga iznutra mijenjati mijenjajući sebe.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 14, 2005 1:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 14, 2005 1:33 pm
Postovi: 1
Lokacija: Just 'round the corner
hej

novi sam

Just to say hello... nisam siguran da cu biti neka prevelika kontribucija forumu, ja sam tu da (manje-vise) upijam, a i cini mi se da sam na pravom mjestu...

eto... :wink:

_________________
Šae ? Ša gleaš?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 96  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz