Sada je: sub apr 27, 2024 6:57 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 96  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet aug 26, 2005 10:48 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 26, 2005 2:45 pm
Postovi: 9
23 godine, student ekonomije (oduzilo se :), rodjen i zivim u Hrvatskoj.
osjecam da nije sve kao sto "nam" predstavljaju, stoga zelim kao i svi mi ovdje doznati barem djelic istine, kakva god ona bila.
ovom prilikom pozdravljam sve clanove foruma.
icq: 32382805
mail: matorious@gmail.com 8)

_________________
Visoku maštu izda tu umijeæe;
al pogna Ĺľelju i volju da jezde,
kao što kotaè jednako se kreæe,

ljubav što giba sunce i sve zvijezde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 9:14 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jul 15, 2005 4:07 am
Postovi: 4
Lokacija: Predgradje
Tigran, zaposlen, neozenjen, lep
rodjen u SA od rata u BGD
74to godiste
znam da plivam
nemi posmatrac


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pravo sa ulice Svetskom poretku udarac u lice!!!
PostPostano: sri sep 07, 2005 1:56 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 04, 2005 2:44 am
Postovi: 5
Lokacija: Srbija
Cao svima,iz Smed.Palanke sam,konobar po zanimanju,studiram visu poslovnu i iako sam bio veoma los djak i problem vecito,moja draga nastavnica sociologije me je uvela u svet slobodnog zidarstva i vec 8 godina ja ih takoreci proucavam ali NIKAD kao oni!!Napravice i oni gresku a onda kontra!!!
Pozdrav svima ma odakle bili

Vas brat Falcone

_________________
Imam 6 satelita i 15 raketa,ako neko mi smeta,ode pola sveta!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 11, 2005 6:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 08, 2005 1:24 pm
Postovi: 8
Lokacija: beograd
:lol: :lol: juvelir. pisac. volim da tražim odgovore na nepostavljena pitanja. :lol:
:lol: volim da čitam :roll: . trčim. plivam. vozim biciklu. duge šetnje ud Dunav i Savu. igram tenis. :roll: :wink:
:roll: volim kiflice i vanilice. :lol: med i sve vrste sitnih kolačića... :roll: . :roll:
:lol: volim toplo leto :lol: . Žutu jesen :wink: . Belu i hladnu zimu sa svim pahuljicama i Sneškom Belićem, koji obavezno ima crveni lonas s belim tufnama, pored šargarepe i uglja :wink: . A, proleće, kad sve cveta i budi se, miriše, zeleno, crveno, ljubičasto.... mmmmm hmmmm...
:roll: nešto sam od svojih radova objavila. bavim se fotografijom po nekad. nakit mi je uglavnom inspiracija. napisala sam jednu knjigu o prošlosti sadašnjosti i budućnosti u jednom... njome trebam da se pozabavim u narednom periodu, odredila sam da to bude jesen zima 2005 2006...
:lol: volim da provodim vreme sa svojom porodicom, prijateljima...
:roll: volim svet oko sebe i strpljivo čekam da se sve razjasni kao što je i do sad... :roll:
volim da uživam u životu i zabavi, što želim i Vama...

_________________
Slava Bogu na visini


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 12, 2005 12:00 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned sep 11, 2005 11:55 pm
Postovi: 13
Lokacija: Beograd, Srbija
Pozdrav svima, ja sam iz Beograda imam 19 godina, i prilično sam nov u ovome, tako da se nadam da ćete imati PUNO strpljenja sa mnom jer ću morati da postavljam mnogo pitanja.
Pohvala za izgled foruma. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 12, 2005 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 29, 2005 8:43 pm
Postovi: 45
The mumy of Rome


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 14, 2005 12:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
29 godina. Apsolvent Hidrotehnike iz Varazdina ( jos neko vrijeme :) ) . Od osme godine sam fanaticni poklonik Dannikana. Kasnije sam otkrio Bosnica, Clarkea, Sagana, Sitchina... Ko teenager jedva cekao da izadje novi broj sarajevske Arke i svaki tjedan davio tetu na kiosku kojoj je kasnije vjerojatno laknulo kad je Arka prestala izlazit a ja poceo svakodnevno kupovat cigarete 8) . :lol: Imao sam inace neka vrlo interesantna iskustva u pogledu vizija i visih entiteta, ali necu o tome ovdje. Smatram da nista u mom zivotu nije doslo slucajno i da sam jos od malih nogu predodredjen za nesto vise. Enivejz, jedna stvar vodi drugoj...i eto tako dodjoh na ovaj forum po preporuci svog sugradjanina Pantagruela i shvatio da ovdje ima i ludjih od mene :twisted: :lol: Sto jos reci....e da...godinama se bavim new age / score music / retroelektronickim skladateljstvom, sviram klavijature u jednom gothic metal bandu, a bavio sam se i amaterskim radio vodjenjem i pisanjem za neke novinske listove.

Omiljeni pisci - Ursula LeGuin, Dan Simmons, Phillip Dick, Asimov...
Omiljeni filmovi - Blade Runner, Logan`s Run...
Omiljeni skladatelji - Jean Michel Jarre, Vangelis, OLdfield, Kitaro, Yanni, Erez Yaary, Horner, Goldsmith...
Omiljeni bendovi - Pain Of Salvation, Dream Theater, Marillion, Bal Sagoth, Emperor, Nightwish, Depeche Mode, Kraftwerk, Tangerine Dream, Porcupine Tree...

Uglavnom, hvala Jacku i Galaksiji sto su mi jos vise upotpunili mozaik
:wink:

Jos da pohvatam neke sitnice pa cu se pocet ukljucivat u rasprave .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 14, 2005 10:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
Ursula LeGuin-imas li sto od nje u el.formatu

Citat:
Napomena Moderatora:

Hajde ovakve poruke obavljajte svi preko PM ovdje dolje, private message iliti privatne poruke, da se držimo teme, da forum ne bude poprilično "šumast" i da se ljudi onda mogu lakše snaći na njemu.

Hvala svima za razumijevanje!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 23, 2005 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Evo i ja sam se vratio posle izvesnog vremena.13 godina,iz Vrbasa...Posto nemam puno vremena za razgledanje,moze li neko ukratko da mi napise review sta se sve izdesavalo zadnja 2-3 meseca? :)

Poz Jack-u


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Premještaj posta
PostPostano: ned sep 25, 2005 7:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 23, 2005 9:07 pm
Postovi: 40
[Evo, premjestio sam post, isprike moderatoru :oops: ]

Ja sam Bluegene, područja zanimanja su mi znanosti: antrolopogija, astronomija, paleo i postpaleokontakti. Uživam čitajući Sitchina i jedva čekam da pročitam novo prevedenu knjigu Stubište prema nebu. Trenutno radim na analizi i proučavanju starih civilizacija uključujući sumerana, egipćana itd. Posebno me fascinira njihova razvijenost što se tiče astronomije i matematike, umjeće građenja piramidi... Redovito pratim emisiju Na rubu znanosti, HTV1 a koji put i snimim.

Inače u slobodno vrijeme uređujem stranicu Dvanaesti planet i 'brinem' se za forum Zemaljske kronike.

Eto, toliko od mene, za sada.

_________________
još jedne Zemaljske kronike http://x-kronike.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 29, 2005 1:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 28, 2005 3:47 pm
Postovi: 12
Imam 18 godina, maturant za gimnazije, volim SF poglavito Zvjezdane staze (koje iz principa nisam pratio na hrt-u u posljednje vrijeme jer su radili sprdnju od njega), volim voziti bicikl, manje-više redovito gledam Na rubu znanosti (koji isto tako manje-više redovito snimam) i intersira me i druga strana priče koju nam plasira naša "globalna" vlada.

I želio bih pohvaliti forum jer je ODLIČAN.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 01, 2005 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Kako sam već postirao, a nisam pozdravio, činim to sada!
Moj inters je tredicionalna mistična filozofija, i njome se bavim nekih 9 godina! Prije toga (nekih 9 godina) bauljao sam po "alternativi širokog spektra". Ako je zaključiti prema godinama, dvije sam mlađi od mamuta, što me naravno ne sprečava da učestvujem na ovako perspektivnom forumu! :wink:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 09, 2005 6:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Rodjen sam 1971. Ozenjen, imam cerkicu od godinu i nesto. Znam kakav svet ostavljamo svojim potomcima i to mi se nimalo ne svidja. Pisem poeziju, nesto sam i izdavao, ali, ovde u Srbiji je borba za goli zivot. Zanima me izlazak iz Matriksa, njegovo razbijanje i sloboda coveka od svih laznih, religioznih i ostalih lanaca kojima smo sputani. Odlican forum, svaka cast i samo tako nastavite.
Pozdrav.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Explorer
PostPostano: pet okt 14, 2005 11:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 14, 2005 9:16 pm
Postovi: 4
M,26 god.,Split,tijelo u vrlo dobrom stanju(dobri geni ha-ha-ha),sletio u nelošu familiju(dobar izbor-samo za one koji to mogu),psiha-hvala bogu na mijestu(al triba još do optimalnog),zanimanje-software,smisao života:provesti ga(ovaj i nekoliko idučih mi dođu kao godišnji odmori)-zašto bi vam ovi podaci bili bitni:to sami izvažite,jer ja neznam šta je kome interesantno.Savjet:zabavit se nečim,bilo čime,igra je život.
Znanje=POPRILIČNO(s obzirom na neke norme na ovoj planeti).
Inače,pozdrav od srca svima na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 17, 2005 1:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Imam 35 godina i zanima me sve što neznam,a ono što znam htio bih provjeriti.Veliko hvala JACKU i GALAKSIJI na svesrdnom opredeljenju prema drugima.Inače,čestitam vam na situaciji sveobuhvatno i predmenstrualno,kao žena ženi mada sam muškarac ,iako neki na forumu nisu.Zafaljot.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 17, 2005 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
ishatai je napisao/la:
... vjerujem u Boga ...


Mislim da smo dosad ustanovili da "Bog" ne postoji...Pogledaj teme vezane za to.Ako zelis,mogu ti poslat spisak gresaka iz Biblije,ali nazalost na egleskom je:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 17, 2005 9:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ishatai (napisa):
... vjerujem u Boga ...


Mislim da smo dosad ustanovili da "Bog" ne postoji...Pogledaj teme vezane za to.Ako zelis,mogu ti poslat spisak gresaka iz Biblije,ali nazalost na egleskom je:)


Hajde, molim sve da se drže teme, a ovakve rasprave održavate u rubrici OSTALO ( ima tamo svađanja o religijama )...

Hvala unaprijed, svima!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 11:02 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 9:55 am
Postovi: 3
Lokacija: Sydney
... oduvijek sam se cudila ljudima koji pasivno koracaju ovom nasom realnoscu ... gluhi pored zdravih usiju..slijepi pored zdravih ociju ... bez zelje za znanjem...za spoznajom... (a puni prezira prema onima koji su "drugaciji")
priznajem, bilo je trenutaka kada sam im i "zavidjela" na tom njihovom tupilu ... jer oni koji ne vide i ne znaju sto propustaju ... i sretni su u svom vakumu ...
... a ja ...
... gladna znanja.... zeljna odgovora ... lutalica ... u vjecitoj potrazi za "onim necim" sto jos kao dijete (u ovoj inkarnaciji) osjecam ... osjecam .... osjecam ... i samo osjecam ...
... brojne "paranormalne" okolnosti mi daju samo kockice koje je jos uvijek gotovo nemoguce sloziti u mozaik... a ZNAM ... kad se budemo najmanje nadali (ja i slicni meni) mozaik ce se pokazati u svoj svojoj velicini i jakosti...

... 27 godina ... trenutno zivim u Australiji (inace iz Splita) ...

...veliki pozdrav citavoj ekipi Foruma, a posebno Jacku i Galaksiji na ulozenom trudu i ambiciji ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 5:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Pozdrav svima!

Mjesto: Zemlja... ne za dugo još.

Zanimanje: odgoj i obrazovanje: škola.

Spol: slika

Sklonosti: sve za "nenormalne".

Cilj: Goloka.


Zadnja izmjena: Kuronja; uto dec 20, 2005 4:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 8:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
@Kalki, ima i "boljih" glazbenih žanrova/stilova koji su "pod utjecajem viših inteligencija" ;).

Imao sam potrebu to reći i napisati :).

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 96  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz