Sada je: sub apr 27, 2024 9:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto jul 19, 2005 8:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 01, 2005 3:43 pm
Postovi: 35
22god beograd...student Japanskog jezika...
Super sexy i nemam mnogo u glavi :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 20, 2005 10:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 09, 2005 1:30 pm
Postovi: 7
25 godina, sarajevo,totalno neozbiljna i izgubljena vjerujem u sve u Budu Allaha Isusa i ova svemirska bica jos se nisam pronasla, ovdje pokusavam da sta pametno naucimal cini se da sam dalekooooo.Od muzike volim sve stalno sam vani volim da pjesacim i tako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 20, 2005 10:48 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 09, 2005 1:30 pm
Postovi: 7
i da, ekonomista sam i bavim se finansijama


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 20, 2005 8:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 17, 2005 11:46 pm
Postovi: 38
tigris je napisao/la:
25 godina, sarajevo,totalno neozbiljna i izgubljena vjerujem u sve u Budu Allaha Isusa i ova svemirska bica jos se nisam pronasla, ovdje pokusavam da sta pametno naucimal cini se da sam dalekooooo.Od muzike volim sve stalno sam vani volim da pjesacim i tako.


Dobro dosla u univerzum LK, jedno pitanje cijim se finansijama bavis, vlastitim ili tudjim?

_________________
Oèe naš jedini tebi vapaje svoje upucujem pomozi sinu svom koji udje u carstvo necistivog, daj mu snage i mac svjetla, da poreze princa tame i oslobodi zalutale duse. Amen


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 21, 2005 11:42 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 09, 2005 1:30 pm
Postovi: 7
[quote="Tuzlak"][quote="tigris"]25 godina, sarajevo,totalno neozbiljna i izgubljena vjerujem u sve u Budu Allaha Isusa i ova svemirska bica jos se nisam pronasla, ovdje pokusavam da sta pametno naucimal cini se da sam dalekooooo.Od muzike volim sve stalno sam vani volim da pjesacim i tako.[/quote]

Dobro dosla u univerzum LK, jedno pitanje cijim se finansijama bavis, vlastitim ili tudjim?[/quote]

Tudjim naravno svoje ne uspjevam ni da prebrojim uvjek u minusu kartice me ubijaju.......s ovim tudjim ne smijem tako :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 10:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2004 10:58 am
Postovi: 39
Lokacija: Tuzla, BiH
Rodjen davne '81. godine, tri godine prije olimpijade u Sarajevu :). Student Fakulteta elektrotehnike u Tuzi, gdje sam i rodjen :) . Sa nekih
8-9 godina, sa frendovima koji ce, ako je to potrebno, svjedociti pred kongresom SAD-a, ugledao zelenu kuglu koja je preletjela ili preletila (kako je vec pravilno) iznad naseg naselja (pravac jugozapad - sjeveroistok :) ) i od tada moje zanimanje za NLO-e, misterije i sve drugo sto je vezano za tu tematiku ne prestaje... Pratim Formulu1, navijam za Schumija, slusam najbolju mjuzu ikad - dance '92-'96, a rekord brzine u spustanju biciklom 77.8 km/h... 'ebga, nije moglo brze :D .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
[dzaHo] je napisao/la:
Rodjen davne '81. godine, tri godine prije olimpijade u Sarajevu :). Student Fakulteta elektrotehnike u Tuzi, gdje sam i rodjen :) . Sa nekih
8-9 godina, sa frendovima koji ce, ako je to potrebno, svjedociti pred kongresom SAD-a, ugledao zelenu kuglu koja je preletjela ili preletila (kako je vec pravilno) iznad naseg naselja (pravac jugozapad - sjeveroistok :) ) i od tada moje zanimanje za NLO-e, misterije i sve drugo sto je vezano za tu tematiku ne prestaje... Pratim Formulu1, navijam za Schumija, slusam najbolju mjuzu ikad - dance '92-'96, a rekord brzine u spustanju biciklom 77.8 km/h... 'ebga, nije moglo brze :D .


Ah, odma ti je plus od mene, za Shumija 8)

A sto se bikea tice, ja isto imam nezvanican rekord: 3 devastirana u 3 dana :P Tako da sad koristim alternativne metode transporta: teleportaciju, tramvaj, auto .. :twisted:

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 4:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
[dzaHo] je napisao/la:
... a rekord brzine u spustanju biciklom 77.8 km/h... 'ebga, nije moglo brze :D .


Laze!!! Nije 77.8 km/h, vec 76.3 km/h - brzinomjer je bio na mom biciklu :-) ...necemo uzimat u obzir relativisticke efekte...

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
adis je napisao/la:
[dzaHo] je napisao/la:
... a rekord brzine u spustanju biciklom 77.8 km/h... 'ebga, nije moglo brze :D .


ima tu jos biciklizdzija :lol:

ja najbrze iso skoro pa 71 :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 23, 2005 11:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ej, pa i ja se volim voziti na bike-u... ne obaram nikakve rekorde, ali uz dobro društvo... pređem ponekad i 20-30 km dnevno. Bez forsa, dobro je za zdravlje.

Cool !

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 24, 2005 3:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 17, 2005 11:46 pm
Postovi: 38
[dzaHo] je napisao/la:
Rodjen davne '81. godine, tri godine prije olimpijade u Sarajevu :). Student Fakulteta elektrotehnike u Tuzi, gdje sam i rodjen :) . Sa nekih
8-9 godina, sa frendovima koji ce, ako je to potrebno, svjedociti pred kongresom SAD-a, ugledao zelenu kuglu koja je preletjela ili preletila (kako je vec pravilno) iznad naseg naselja (pravac jugozapad - sjeveroistok :) ) i od tada moje zanimanje za NLO-e, misterije i sve drugo sto je vezano za tu tematiku ne prestaje... Pratim Formulu1, navijam za Schumija, slusam najbolju mjuzu ikad - dance '92-'96, a rekord brzine u spustanju biciklom 77.8 km/h... 'ebga, nije moglo brze :D .

da ta zelena kugla nije mozda bio pomocni rezervoar za galeb/soko/orao aviona, s obzirom da u blizini aerodroma dubrave po sumama ima dosta slicnog odpada ;)

_________________
Oèe naš jedini tebi vapaje svoje upucujem pomozi sinu svom koji udje u carstvo necistivog, daj mu snage i mac svjetla, da poreze princa tame i oslobodi zalutale duse. Amen


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 7:24 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 09, 2005 1:30 pm
Postovi: 7
[quote="[dzaHo]"]Rodjen davne '81. godine, tri godine prije olimpijade u Sarajevu :). Student Fakulteta elektrotehnike u Tuzi, gdje sam i rodjen :) . Sa nekih
8-9 godina, sa frendovima koji ce, ako je to potrebno, svjedociti pred kongresom SAD-a, ugledao zelenu kuglu koja je preletjela ili preletila (kako je vec pravilno) iznad naseg naselja (pravac jugozapad - sjeveroistok :) ) i od tada moje zanimanje za NLO-e, misterije i sve drugo sto je vezano za tu tematiku ne prestaje... Pratim Formulu1, navijam za Schumija, slusam najbolju mjuzu ikad - dance '92-'96, a rekord brzine u spustanju biciklom 77.8 km/h... 'ebga, nije moglo brze :D .[/quote]

hej od moje jaranice otac vidio nesto slicno ja mislim u to vrijeme al niko mu ne vjeruje i dan danas se kune al niko nis......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 10:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
... 38 god.u trenutnom predahu domacica-student psihologije.Bavila sam se svim i svacim:od konobara, dizajnera,sv.putnika,socijalno-pedagoskog radnika...druzila se sa pravim"carobnjakom" :-) majka desetogodisnjaka koji je sa 3 god.htio da igra za reprezentaciju Hol.Na svom putu upoznala mnoge znakove...trazim, pipam,ispitujem sve ono sto ima veze sa psihom, dusom,insanom...radoznala do besvijesti.volim stvorenja, ma koje vrste(sem zmija):-) ... Volim ISTINU.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 31, 2005 3:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 30, 2005 10:35 pm
Postovi: 7
30 god, zaposlen, ozenjen. Uvek sam sve posmatrao drugacije, i uvek sam mislio da iza svakog dogadjaja ili spleta okolnosti ima jos nesto sto nama ne treba da bude jasno zasto je to tako. Volim SF, volim da citam-gledam-slusam o paranormalnim pojavama, verujem i ubedjen sam da nismo sami u svemiru, mada to javno ne iskazujem i postoje svega par osoba sa kojima sam mogao o tome da pricam. Mislim, kako se o tim stvarima izjasnjavari u kuci gde se redovno slavi slava, krste deca itd. Nemojte me pogresno shvatiti, ja sam pravoslavac, i prihvatio sam te obicaje, ali me niko ne moze ubediti da je to nesto konacno. Mozda ne verujem da postoji Bog, ali verujem da postoji neka visa sila koju mi ne vidimo niti mozemo da uticemo na nju, da smo ovde sa nekim razlogo. Mozda su nam preci sa druge planete... Mozda smo mi neciji propao experiment... Mozda smo necija igrica? Mozda svi ucestvujemo u livetalkshow-u a nemamo pojma o tome? Itd, da ne idem predaleko nikad ne znas ko cita-slusa-gleda...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ncc
PostPostano: ned jul 31, 2005 10:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
Pozdrav,

23 godine, volim sve što ne vole mladi (pogotovo zvjezdane staze) i pomalo otvaram oči... možda uz pomoć ovog foruma ih otvorim malo brže.

Chao


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
32 godine, tren.nezaposlena, posustala u studiju Arheologije, udana, svjesna vlastite naivnosti,pa stoga prisiljavam samu sebe na skeptičnost i oprez(plašljiva), volim horore,SF,bajke,ptice i gmazove,F1 itd....

_________________
petra


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Zagreb, 76 godište n.e po standardnom računanju vremena , društveni fax završen, više nije bitno,, sada se bavim svim i svačim (i na koncu ničim :(
Interesiraju me ove hm stvari, ali nisam se bavila njima s 0vog UFO-aspekta, iako je meni potpuno normalno oduvijek bilo da ET postoji, iz čisto logičko-filozofskih razloga, no neko iskustvo nisam imala (koliko je meni poznato)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 08, 2005 11:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
:D Ajde da i ja nešto kažem o sebi kad se "traži": '74. godište, zaposlen u jednoj od struka, finio 2 fakulteta društvenih znanosti, oženjen, riješio podmladak komada jedan (planiramo još jedno, pa dosta). Volim čitat, volim društvo, volim glazbu ( jedno vrijeme sam i stvarao glazbu u bendu; sada samo po tulumima), volim društvene sportove, volim se zezat, volim ljude, vjerujem da nismo sami, vjerujem da nismo najpametniji (niti najinteligentniji), lagano sam empatičan, vjerujem u ljubav, vjerujem u Boga, ali ne i u ljudske institucije koje polažu pravo na božje objave (istine). U kratkim crtama bi to bilo to - nešto ima i u mojim prijašnjim postovima, ako nekoga to uopće zanima. Drago mi je da ovaj forum postoji, jer su mi se neke ideje iskristalizirale, a neke nove se "rodile". Pozdrav svima i kavica za sve, pa da otvorimo krmeljive okice i spoznamo kako stvari zapravo stoje. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 09, 2005 5:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 29, 2005 3:56 pm
Postovi: 10
ja došla u fizičko potojanje 1978 kad je sunce bilo u sazvijezdju strijelca ....

osjecam da sam ovdje bila vec toliko puta da mi je vise muka i da je vrijeme da se igra promijeni....

ovaj site mi je popriličan mindopener i drago mi je da sam "naišla" na nj...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 18, 2005 12:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
25 godina.Rodjen i zivim u Makedonije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 96  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz