Sada je: čet maj 16, 2024 4:29 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 96  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto mar 21, 2006 3:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Ma netrebam nista o njemu samo pitam onako, vidjo sam ga po forumima pa me zanimalo :wink:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pozdrav svima,
PostPostano: sri mar 22, 2006 12:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 21, 2006 11:02 pm
Postovi: 1
Lokacija: zg
što da kažem za početak osim da se ne mogu skinut sa ovih stranica,iznanađenje u ove sitne sate!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 24, 2006 9:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Da super iskreni ulaz za Ivan Milke-dobrodosao da sa nama spodelis taj dug tvoj put do istine ,i nadam se da ce i drugi clanovi otvoriti duse i ceo ovaj forum popeti na razinu vise koja se sigurno zove prijateljstvo..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 12:18 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 4:21 pm
Postovi: 1
" Ne idi ispred mene,mogao bih te ne slijediti.

Ne idi iza mene mogao bih te ne voditi.

Jednostavno , idi pored mene i budi moj prijatelj "


svim članovima ovog super foruma od Samira.

Novi sam član foruma , imam 35 godina i sina od 8 godina kojeg obožavam.Neznam na koji način početi moju priču , no evo ,s nekih 19 krenu u rat ,sa 22 se vraćam sheban te tražim neku vrst odrešenja,ponovnog rođenja.Upoznajem društvo koje prakticira magiju,barem sam ja u to vrijeme tako mislio i vjerovao.Napokon shvaćam da sam na krivom putu,izmanipuliran sebičnim ciljevima drugih.Znate ima jedna stara dobra " svako zlo za neko dobro ", odlučih sam istaživati puteve svijetla i znanja,oslanjajući se na svoj unutrašnji osjećaj , osluškujući samu dušu moj viši JA.Ponosan i sretan što pripadam ovom svijetu ,u svakom trenutku sam osjećao da doprinosim jednom puno većem planu suživota svih nas na ovom planetu,baš kao i Vi.Upoznajem majku mog sina,i sve ide super ,četri mjeseca nakon rođenja našeg sina,Andreja umire ( anurizma ),ja se gubim ne prihvaćam realnost,vraćaju se duhovi prošlosti ( slike rata )peče me savijest,ne spavam,počinjem uzimati teške droge,bespomoćno padam u ponor sve dublje , dublje i dublje.

Sada je to iza mene nema više ponora,droga i crnjaka.Imam predivnog sina,uspomenu na ženu koju volim i svoj život koji opet uživam i cijenim.Jašem konje,trener sam jahanja djeci sa posebnim potrebama u Varaždinu,bavim se eng.buldozima ( imam malu uzgajivačnicu ),da i imam Vas koji omogućavate i prenosite znanje svima.


Ps.Imao sam potrebu ukratko ispričat moju priču,kako bih svi vidjeli koliko smo jaki ,vrijedni sebi i drugima.Možemo posrnt i razbit se o ponor i kada smo najslabiji shvatimo da smo "orlovi". Mislim da ovi reptili ,greysi itd.shvaćaju da je kraj ,te su im to zadnji trzaji prije nego se pokažu i probude orla,jer orao se njima hrani.


Pozdrav ekipi , evo još slike tri mala vanzemaljca 2 i 3 denziteta

http://groups.msn.com/_Secure/0SQDdAsIU ... 7ubA9Wsdu*
McgwLGKENetn0UgX4IcypgVxPuwi5WA6h85xvqNMLCCRlfIxPZXIgtB5Ti!ZgQHuJQQ/DSC02054.JPG?dc=4675506394639173809

_________________
Once a Bulldogman, always a Bulldogman!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 3:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Tiberian, dobro došao na forum.
Samo da se oslonim na priču, kada shvatiš kako funkcionira svemir i cijeli sistem, a možda već shvaćaš, onda znaj da promjenom misli (mind pattern) mjenjaš svoj život, događaje i cijelu svoju realnost koja se događa oko tebe...., privlačiš druge ljude i događaje, a sve što je potrebno jest promjeniti mišljenje u optimistično ali da pri tome podsvjesno ne misliš pesimistično, čisti primjer ti je moj stari koji već 10 godina "plače" kako mu je život propa zbog pojedinih razloga i događaja i onda se tih 10 godina pita pa kako to njega neide?, meni je trebalo 2 godine da mu podsvjesno promjenim mind pattern i zamisli.....sad mu je malo bolje krenulo i ide sve bolje.....

Pozzzzz

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 6:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Bok, tiberian_sun, hvala na opisu!

Nadam se da ces ovdje zajedno sa svima nama odgonetnuti stvari koje te zanimaju i da cemo svi zajedno uspjeti jednog dana naci se "na kavi", u 4 D!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 02, 2006 10:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Hi Tiberian sun!

Ako se kroz patnju raste daleko si dogurao-al dosta si ti sam rastao..sad si u jatu...a jesi li video kako jato okrece-svi odjednom...isto i ribe..ko ih vodi...a da dobro nam dosao

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Dame i gospodo...
PostPostano: pon apr 17, 2006 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Dobar dan il dobra vecer zavisi kada ko pogleda i na kojem je merdijanu al to je trenutno nebitno... posmatram vasu stranicu ima 3-4 dana i mogu reci da sam prijatno iznenadjen mozemo cak reci i fasciniran i prosvjetljen. Mada se u nekim izjavama,teorijama neslazem u potpunosti postujem i cjenim nivo galantnosti i postovanja prema drugim clanovima,a iz komune iz koje ja dolazim to je jaaaako rijetka pojava (nesto kao kad bi Iluminati rekli jebi ga pogrijesili smo nechemo vise). Ja sam oduvjek tezio tim nekim paranormalnim pojavama (iako sam poprilicno mlad...sad che 18ta godina) i uvjek sam znao da nisam kao ostali,nemojte sad mislit da mislim da sam novi mesija,al sam se jednostavno tako osjecao i mada su me uvjek skoro svi ismijavali to sam rijesavao na ne bas tako civilizovan nachin :D neznam sta da vam kazem osim da neuzmete za zlo ako bubnem neku ortodoksnu glupost jer sam tek poceo shvatati neke pojmove i sl. Neznam sta jos da vam kazem osim da se radujem druzenju sa vama i diskusiji na visoj razini.

PS. malo sam citao o Dizentitetima i nejasno mi je kako se prelazi do tamo,ako netkom od vas nije problem malo mi to laickim rijecima objasnit

PPS. 1 Luv...

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 17, 2006 8:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Cartman je napisao/la:
nesto kao kad bi Iluminati rekli jebi ga pogrijesili smo nechemo vise
:D :lol: :lol:

Cartman je napisao/la:
ne znam sta da vam kazem osim da ne uzmete za zlo ako bubnem neku ortodoksnu glupost jer sam tek poceo shvatati neke pojmove i sl.

Necemo, samo ti napreduj; polako i sigurno.

Cartman je napisao/la:
PS. malo sam citao o Dizentitetima i nejasno mi je kako se prelazi do tamo,ako netkom od vas nije problem malo mi to laickim rijecima objasnit.

Prouci radije tekstove na forumu i na stranici koji govore o denzitetima i prelazu: najbolje je da izvuces zakljucke sam za sebe, cak i ako ce ti trebat malo duze vremena.

Cartman je napisao/la:
Neznam sta jos da vam kazem osim da se radujem druzenju sa vama i diskusiji na visoj razini.


Dobro dosao. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 17, 2006 10:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav!

Dobrodošao i samo pitaj sve što te zanima. Dobro je Tina napisala - malo po malo - prouči što više možeš, pa zaključi mnoge stvari - sam. Tada najbolje i naučiš, jer ti nitko ne kaže ovo je točno, a ovo nije, već svojim razumom dođeš do zaključka.

Posebno o denzitetima imaš na početnoj stranici... evo linka:

http://www.galaksija.com/metafizika/denziteti.htm

Denziteti su ti samo - nivoi svijesti bića. Imaš ih 7 osnovnih. No... prouči sam... nije teško za shvatiti.

Puno uspjeha, pitaj ako što treba.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 2:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 03, 2006 1:39 pm
Postovi: 1
Lokacija: Need for speed underground
Evo ja sam baš došao do ovdje. I ponosan sam! E usput ljudovi jel imate koje nacine zbrinjavanja novih clanova............. Jako bi mi bilo drago


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 03, 2006 2:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Evo ja sam baš došao do ovdje. I ponosan sam! E usput ljudovi jel imate koje nacine zbrinjavanja novih clanova............. Jako bi mi bilo drago


Ja mogu udomiti ženskog člana, 18-30 godina, po mogućnosti pametnu i lijepu... haha!

A na što si mislio točno pod "zbrinjavanje"?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 18, 2006 9:30 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 10:44 am
Postovi: 4
Lokacija: IzmeĂ°u
eh
33 kuke
negdje oko ZGA
jako sam lijep
znam kung fu
čak sam nekad znal i svirat nešto
trenutno SISadminini u drž firmi fuj
5 ogromnih cucaka

i loše tpikam i sve


8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 20, 2006 10:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Veliki pozdrav za sve GALAKTICARE !
Nov sam u svemu ovome,tako da polako sledi ''hvatanje prikljucka''!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 25, 2006 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pozdrav.

Pratim forum vec neko vreme,pa reko ajde i da se registrujem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 28, 2006 10:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Kratko o vama: odavno nisam naisla na ovako kvalitetan forum! Cestitke i zahvalnost!

Kratko o meni: poslovno, osoba bez integriteta: bavila se svim i svacim, uvek uz stalno zaposlenje, pa mi integritet nedostaje i u svastarenju :) Prevodjenjem, teacher training-om, edukacijom, mozda najvise; trenutno radim sa finansijama u dosta zahtevnoj firmi i da mi je neko rekao da cu se time jednom u zivotu baviti, rekla bih mu da je lud. No, s obzirom da je odluka dosla sa pravog mesta, mislim nesto, sve je ok, cutim, plivam i ucim. Ima sve svoje zasto.

Kratko o meni: U ovom trenutku znam da sam sebi precizno trasirala put i postavila putokaze. Napred? ... pojma nemam sta svetlo, koje tek nazirem, osvetljava, ali duboko verujem da je Univerzum na nasoj strani i da je sve bas kako treba da bude.

Veliki porok: SF.

Inace, gde treba da odem da bih dodala fotkicu?
Arja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 28, 2006 11:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Inace, gde treba da odem da bih dodala fotkicu?


Misliš na avatar? Sliku ispod svog nick-a?

Ako je to, ideš gore u PROFIL i tamo staviš link na sliku koja je negdje na internetu i želiš da ti bude tvoj avatar. I samo onda pazi na veličinu, da bude ovako mala kao i druge... hehe!

Ako neznaš kako, nađi sliku, pošalji mi link, pa ćemo ju srediti da bude u pravom formatu i upload-at ćemo na www.imageshack.us i tamo će ti biti pohranjena za upotrebu. Ili možeš bilo koju sa svog kompjutera tamo uploadati i koristiti kao avatar.

:wink:

PS. Hvala na pohvalama, dobrodošla!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 30, 2006 5:13 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Hvala, Jack, slicica je tu.
Super kako sve ide brzo. Svaka cast za tehnicka resenja sajta. A i dizajn.
Pozdravcic u rani jutarnji sat.
Arja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 11:02 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 10:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Osijek
evo da se i ja predstavim rod. mi je 11.11.1986, zivim u Osijeku, pijeeem punooo kave a uglavnom mme jako zanimaju teme poput templara,nlo-a ....itd (ima dosta toga). na forum sam slucajno naisao trazeci si neke podatke o da vinci-ju i tak, super mi izgleda a i koliko sam citao postove izgleda da je tu dobra ekipa. Uzivajte :D :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 30, 2006 2:16 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 22, 2006 4:07 am
Postovi: 1
Lokacija: Brisbane
Vozdra raja, sta ima? Ja novi... pa rek'o da nesto iz baljezgam... zivim u australiji (Brisbane)... imam 24 ljeta iza sebe bavim se svim sto mladi vole.... pinkom, skupim autima, baustelom, opijatima, trovanjem pameti, vjerovanjem u medije, kao i najvaznijim zivotnim vrijednostima kao naprimjer idoliziranju svih dobitnika oskara...... 8)

.....stranica je oridjidji, dosao po preporuci od ortaka neznajuci ni sam da sam ustvari pripadnik MJF-a i Mujin co'jek...

bavim se informatikom, svirkom i gubljenjem vremena na stimulativan nacin, i veliki sam obozavatelj abstraktnog,.....
imam samo jednu zivotnu zelju 'da ispunim mnoge svoje zelje'.....

_________________
I believe in life after birth


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 96  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz