Sada je: uto jun 04, 2024 12:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 96  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet feb 24, 2006 5:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Marinshe je napisao/la:
Zovem se Marina, imam tek napunjenih 20 god. Živim i radim u Osijeku. Druga godina ekonomije. Po "zanimanju" sam umjetnica :) Bavim se digital pop artom, fotografijom, grafičkim i web dizajnom. Pjevam već 13 godina po različitim osječkim zborovima. Radim u studentskoj udruzi AIESEC (http://www.aiesec.org).

Moje radove možete pronaći na:

http://marinshe.deviantart.com
http://marinshe.sheezyart.com

A moje web stranice su u potpisu!

Veliki pozdrav svima!



Bogami djevojko, ocekivao sam neku adolescentsku kvazi umjetnost otvarajuci tvoje stranice, ali ostao sam zapanjen nekim tvojim radovima. Svaka cast. Imas talent :wink:

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 24, 2006 4:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Crystal Dream je napisao/la:
Imas talent.


A ti predrasude :P.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 01, 2006 8:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Uglavnom, eto i mene :oops: Pozdrav svima i čitamo se!

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 01, 2006 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Pozdrav.
Imam 21 godinu imam 3 ljubavi (za sada :))

1.Moju srodnu dushu,,moja druga polovina, moja ljubav :) :oops: (moram za njega napisat trazila sam dugo a ni sam bila svjesna shta cu da radim kad ga pronagjem i eto djesilo se svaki dan sam srecnija ovo je nemenlivo :))
2.Arhitektura(moja idna profesija)
3. Zdravje (sve ostalo od materijalni svjet mozesh kupiti i opet da ne budes srecan)

pozdrav do sve vas, svaki dan se veselim kad sendem ispred monitora i otvorim galaksiju. Doneli ste mi neku vrstu vedrine u svakodnevni zivot.

Pozdrav sjajni ste!!!
:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 11:41 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
Pozdrav svima!

imam 21 godinu i zivim u Zagrebu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 12:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 07, 2006 8:32 pm
Postovi: 12
Lokacija: Zg
Napiši malo više. Enigma, čim se baviš, što te zanima, zašto si tu... :)

_________________
I'm smiling because I'm happy, I'm happy because I'm smiling.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 1:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
hm...zasto sam tu? Zasto si ti tu, zasto smo svi mi tu? zasto pitas kad vec znas odgovor?
:wink:

_________________
Finding the truth


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 12:41 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Svatko ima slobodnu volju što će ili neće napisati o sebi.

Hvala svima, koliko vas ima!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 2:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Odlučih ukratko da se predstavim.Dakle imam 25 godina, manijakalno čitam cijeli život (uglavnom bezvezarije i ponešto psihologije).Imam dijete od 3 god. koje naravno obožavam.Obzirom da me u zadnje vrijeme malo manje treba, malo se više posvećujem sebi i tako završih na ovom forumu!Čini mi se da sam ovdje najveći skeptik, ali možda iz neznanja, vidjet ćemo.
Trenutno žvačem alternativnu povijest (i svako malo se zagrcnem). Počinjem slutiti nešto...Pa sretan mi put!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 08, 2006 11:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
pa evo, u slobnodno vrijeme podjebajem glupe ljude na sve moguće načine, iz dva razloga:1.-zato jer ne razmišljaju glavom, zapravo uopće
2.-zato jer je fin osjećaj kad si par koraka ispred njega...
zanimam se za psihologiju(dakle i sve što ona dotiče...), kad narestem htio bih bit pametan :lol: , i da, imam 17 godina, i bavim se vb(visual bašča-kako ja volim zvati...hehe)
eto to bi bilo to!

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 09, 2006 10:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
mORAM ODATI SVOJE DUŽNO POŠTOVANJE I REĆI SVE NAJBOLJE ZA NOVE ČLANOVE PRISTIGLE NA FORUM...

JAKO JE LIJEPO VIDJETI KAKO LJUDI SVE VIŠE IMAJU OSJEĆAJ KAKO MOGU PROMJENITI REALNOST I SVEMIR U KOJEM ŽIVIMO, NADAM SE SAMO MALO VEĆOJ KOMUNIKACIJI I PREDANOM SLUŽENJU U IME POBJEDE NAS LJUDI I OPRAVDANJA NAŠIH ŽIVOTA PRED ZIDOM KOJEG PRESKAČEMO...

AJMO LJUDI, RECITE SVE ŠTO IMATE DA KAŽETE, JA SAM ČAK ZNAO I JOŠ UVIJEK PRIČAM GLUPOSTI PA KAKO GOD OKRENEŠ SMO NAPRIJED...

LJUDI KAKO NE SHVAĆATE DA VODITE NAJSOFISTICIRANIJI OBLIK "RATA" U CIJELOM SVEMIRU I DALJE.?

LJUDI SU ZAKON!!!! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Konacno!
PostPostano: ned mar 12, 2006 6:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned mar 12, 2006 5:56 pm
Postovi: 22
Lokacija: Kragujevac
Drago mi je da sam pronasla ovaj forum. Svi Tragaci na putu Istine jednog momenta ostanu sami. Ili, sto bi Andric rekao: "Po logici svog bica, dosledno svom razvitku - oni gube prijatelje uz put". Ispravila bih Andrica samo u jednom delu - oni gube sagovornike uz put!

Nadam se da cu ona ovom mestu naci svoje sagovornike za onaj visak sopstva koji nas i navodi da postavljamo "neztgodna pitanja" kao sto rece neko ovde.

Pozdrav svima!

_________________
Samo pozvani ce uci


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Vidim da si iz kragujevca, jel mozda znas Gorana Stojanovica :?:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 10:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Zdravo i moje postovanje svima

Radujem se da ima dosta NAS u svetu a ne samo u Evropi-za razliku od onih koji cekaju prijem u EU,i radujem se da ste pronasli ovaj sajt gde se razbijaju cigle za zid zvani New world order,ili globalizacija..nadam se stvaranju drugog svetskog poretka na plemenitija osnova..

Zivim u Bitolj sa porodicom-radio sam sa restoranima a sad Homeopatijom(nisam mogao dalje zaradjivati na alkoholu) pa sad kao da se iskupim za grijeh..

Dobro ste drustvo i nadam se da vam ne kvarim prosek :wink:

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 10:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 11, 2006 10:34 am
Postovi: 4
Lokacija: Beograd
CV

klasicni deo
rodjen u Beogradu, gde i zivim i radim vec 31 godinu, neprekidno.
Ozenjen i otac jedne devojcice, zaposhljen u privatnoj firmi zavrshni gradjevinski materijali i radovi, gde sam terenac/komercijalista


potpuno iskreni deo

Posle teenegerskih dana i noci u metal/hardcore bandovima po garazama i podrumima, tonskim studijima i koncertima, zadimljenim mrachnim klubovima (sex, drugs & r'n'r lifestyle), okrecem se experimentima sa drogama (lakim i teshkim), u cilju istrazivanja promenjene svesti i proshirene percepcije a i kao deo urbanog gradskog zivota zacinjenog poli-toxikomanijom (posmatram to ne kao bolest pre kao zabavu), bavim se uzgajanjem/prodavanjem trave na selu kod babe, preprodajem LSD preko razradjene sheme iz AmDama (Amsterdama)...

nakon izvesnog vremena, sa pretrpljenim emotivnim psiho/fizickim, kao moralnim oshtecenjima 1993 dozivljavam pokajanje, priznajme da sam greshan (tj da pravim greshku zbog toga shto oshtecujem sebe i druge nacinom zivota koji vodim) se okrecem od hemije, od ushtedjene love kupujem PC 386, upisujem Filozofski fakultet - Antropologija/etnologija i pocinjem da trazim guru-a, i da citam spiritualne knjige (pre toga sam dosta citao SF i horror literaturu), Fakultet daje porazavjuce rezultate, na kompjuteru igram 3D igrice i raskidam dugogodishnju vezu sa "normalnom" devojkom koja me uzemljuje

sve zajedno kad sam u najvecem downu nalazim svog prvog guru-a, izvesnog Sah-a koji je po njegovim recima probudjen, inace tantrik/jogin radio je sa Hrvatom Abu Aziz Makajom i po receptu Biharske shkole joge, tj swami Stayanande (ako neko zeli da sazna neshto vishe o njemu moze da procita knjigu "Zivot je sada" iz 1996, cela knjiga 100 ineshto strana
http://us.share.geocities.com/dalibor_b ... e_sada.pdf

sa njim sam u radu oko 8 godina, rad sa njim i grupom ljudi napushtam krajem 2002 godine dok traje zadnja faza gradjenja i pocinje useljavanje i zivot u ashramu u okolini Beograda, razlozi su medjusobno nerazumevanje, ne odobravanje metoda kojime se koriste, nemogucnost napredovanja i sticanja zdravlja stabilnosti, delom se ovo odnosi i na grupu sa kojom sa proveo najveci deo vremena rada (takodje jedan novinskisenzacionalsiticki clanak o njegovom hapshenju i ashramu procitajte ovde, delom je preterivanje, ali i antisektashi rade svoj posao pa je dobrim delom i nekav presek stanja stvari zadnjih par godinagurovog nacina rad i stanja stvari, napominjem nije uvek bilo tako)
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2005 ... 2005.shtml

Zadnjih 5 godina sam kompletno strait, prestao sam sa duvanjem trave
i iscistio se od nje, posle mnogo godina sivila i potishtenostiposle 10-ak godina vecinom istocnih sistema, filozofija vracam se svojim korenima Pravoslavlju, ne odbacujuci nauceno. Smatram Gurdjijv-a i njegov sistem/ucenje 4 puta jednim od kruna za doba u kome zivimo

pre par godina od kad sam upoznao savrshenu devojku, krenuo da putujem drugacije - dugo sam bio na mom usamljenickom putovanju, posle puta u dvoje sad nas je troje. Od tehnika trenutno ucima da budem dobar domacin, muz/partner i otac.


OTKUDA ISKRENOST, videvshi u vecini pretodnih predstavljanja blagu povrshnost reshio sam da ispricam dublju istinu, da podelim sa svim uvid u stanje ko sam ja? i odakle dolazim koji sam put vec preshao

i nije sve tako sjajno i pod kontrolom kako obicno zelimo i volimo da mislimo DUG je PUT u toku/pred nama

aktivno na internetu prisutan od 1998 i to kao urednik rublike Iracia na www.e-zine.co.yu domen/sajt ugashen, nakon toga od 1999 do 2000 radio sam prevode i bio urednik nekih delova na www.skroz.co.yu domen/sajt je ugashen, i na komercijalnom www.etogde.com do 2002, trenutna verija nema veze s tadashnjom, ovo je valjda test

Ovo nije prvi forum na kome ucestvujem, moderator sam na par sekcija foruma
http://www.tantra.rs.ba/forum/index.php je gde vec neko vreme komuniciram i pishem

2004 sam kratko vodio blog koji i dalje stoji na adresi
http://ivanzvanimilke.blog.hr/



ako neko ima bilo kakvu potrebu da mi bilo shta direktno kaze, da me pita, kritikuje ili ako hoce da me spamuje mail je

ivanzvanimilke@yahoo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pozdravljam te Starcy!

Drago mi je da si sa nama i nadam se da cemo svi zajedno biti sagovornici jedni drugima!

Dobrodosla!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 3:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Svaka ti čast na iskrenosti i otvorenosti!Dobrodošao!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 4:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ivan Milke, =D> svaka čast za predstavljanje i tvoja iskustva. Hvala i dobrodošao!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Ciao Ivan Milke !

Super je da si s nama, da i mi naucimo biti iskreniji!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 20, 2006 10:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned mar 12, 2006 5:56 pm
Postovi: 22
Lokacija: Kragujevac
IsusBog je napisao/la:
Vidim da si iz kragujevca, jel mozda znas Gorana Stojanovica :?:


Izvini sto ti nisam odgovorila odmah, tek sad sam videla tvoje pitanje.

Ime Goran je jako cesto, prezime Stojanovic donekle (moj rodjak se tako zove i preziva, ali je iz Batocine i zivi u Beogradu). Odgovor je: ne znam, nazalost. Ako bi mi dao neke blize odrednice (koliko godina ima, gde zivi, gde radi) mozda bih i uspela da pronadjem korisne informacije o njemu.

Pozdrav

_________________
Samo pozvani ce uci


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 96  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz