Sada je: uto mar 19, 2024 10:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: pet nov 25, 2005 11:59 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
Otvorio sam maloprije 'outlook expres' i uz 'normalne' poruke dobio ovu:

Poštovanje Dado,

dobili ste novu privatnu poruku na vaš korisnički račun na Forumu "www.galaksija.com".

Poruku možete pročitati klikom na sljedeći link: http://galaksija.com/forum/privmsg.php?folder=inbox.

U postavkama Vašeg korisničkog računa možete ugasiti opciju primanja ovih obavijesti ukoliko ne želite primati obavijesti o novim pristiglim prihvatim porukama.

--
Dobrodošli na Forum!

Pozdrav!
............................................................................................

Otvorio sam link i ulogirao se ali u svom inboxu nisam našao novu poruku.Pet,šest starih poruka a ovu koja je poslana 23.11. nisam našao.
Da li je posrijedi neka greška ili mi je netko htio J.M. pa se poslije predomislio :lol: Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 06, 2005 10:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
:lol:

Ja sam ti poslala poruku u vezi predavanja u bolnici, radi se o jednom bolesnom djetetu. Poslije sam je izbrisala jer roditelji nisu mogli doći, pa je pitanje više bilo suvišno. Možda bi mi mogao reći hoćeš li opet imati predavanja i kada. Može i na PM.

Sori zbog neugodnjaka...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 07, 2005 8:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Mislim da nije greska vec da si jednostavno dobio obavjest o privatnoj poruci koju si vec procitao ... I meni se to desi kad recimo dodjes na ovaj forum procitas PP i onda provjeravas mail :wink:

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 11:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Dobila sam obavijest o privatnoj poruci danas na mail a u inboxu je nema.
I nisu mi oznaceni novi postovi kao neprocitani a logirala sam se.
Cudno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 11:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
I nisu mi oznaceni novi postovi kao neprocitani a logirala sam se.
Cudno.


Ovo je meni već normalna pojava. Ako sam duže od 15 minuta i nemam promjena ( ne čitam postove ), onda mi zna označiti sve kao već pročitano... tako da moram gledati po datumu i satu kad je nešto objavljeno, pa onda čitam.

To ti se zna dogoditi i kad otvoriš forum dva puta na isto mjesto, recimo dva puta otvoriš Internet explorer... ma ni to nas neće spriječiti da saznamo što ima... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 11:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Inace idem preko firefox-a. A šta je s pm.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 12:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
I ja koristim Firefox. Isto se događa. Radi cookija izgleda.

T-1000 ? Tina ? Neznam kako poruke djeluju... možda je u savebox-u? Ili nema više mjesta, treba počistiti inbox?

Uh, uh...

:rr:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 5:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Mala skola privatnih poruka kod phpbb-a


'vako:

1) Vi posaljete PM.

2) U tom trenu se salje jedan mail primaocu, ukoliko je on u svom profilu stavio kvacicu na "'ocu da me se obavijesti svaki put kad dobijem PM", znaci taj mail se salje TOG trena, cim vi prvi put stisnete "Salji".

3) Poruka ceka u vasem "Outbox (odlazno)" da ju primalac vidi i procita.

4) Ako je primalac k tome jos i u svom profilu stavio kvacicu na "'ocu da mi se na ekranu otvori POP-UP svaki put kad me u Inboxu (dolazno) ceka poruka", onda se njemu taj prozorcic i otvori UKOLIKO je to i u template-u izricito napisano. Koliko ja znam, kod nas toga ima u svim template-ovima.

5) Daklem, primalac vidi i otvara poruku. U TOM trenu se poruka iz "Outbox (odlazno)" kod posiljalaca automatski premjesta u "Sentbox (poslano)" i duplicira se. Od tog trena se znaci u Inboxu primatelja i Sendboxu posiljaoca nalazi ista poruka.

6) Ukoliko se vi iz nekog bog te pitaj razloga odlucite da je poruka glupa ili da ste nesto zabrljali, pa ne bi htjeli da onaj drugi to vidi ili imate neki sasvim treci, meni nepoznat razlog, vi CIJELO VRIJEME dok se poruka nalazi u vasem OUTBOXU mozete prepravljati po njoj ili ju cak skroz obrisati. Onda ce primalac doduse dobit MAIL, da ga ceka poruka, ali kad dodje na forum, INBOX ce biti prazan. Tja, rough luck! (kao sto su nam lijepo u gornjim postovima objasnili Dado i Jana)

7) ukoliko ste vec dosli na forum, pa citate vase poruke u INBOXU i onda tek poslije odete u vas MAIL account, onda se moze desiti da vidite doduse da pise: "Imate novu poruku!", ali kad opet dodjete na forum, nje nema. Tja, opet rough luck, jer to je zapavo bio MAIL za onu prvu poruku koju ste procitali kad ste dosli na forum, prije neg' ste otisli u vas MAIL account. (kao sto nam je lijepo u gornjem postu objasnio T-1000)

8 ) Treceg rjesenja za ove misterije NEMA! Znaci: nit' je u Saveboxu, nit' se zaglavila, pa ne moze uci u Inbox.

9) ukoliko je vas Inbox PREpun, a nove poruke dolaze i dolaze, ondak ce se automatski brisati najstarije poruke, tako da bi nove koje dolaze imale mjesta.

10) PLIZ, zapamtite svi OVAJ post i kad novi clanovi (a mozda i koji stari) budu u nedoumici "Sta m' se des'lo s porukom?", a mene ne bude u blizini, uputite ih na OVAJ post.



Hvala na paznji i svesrdnoj aplikaciji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 09, 2006 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pitanje u vezi sa porukama: što mi poruka stoji u odjelu: Poruke u izlazu, a dva put sam je već poslala regularnim načinom? Dakle, što nije otišla i šta radi "na izlazu", tj. što ne izlazi više tamo gdje sam je poslala, ha,ha,ha.!

A


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 09, 2006 11:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pogledaj iznad tvog posta - Tina je sve lijepo objasnila.

Poruka ti stoji u Outbox-u sve dok ju primatelj ne otvori ( onda se tek briše iz tvog outbox-a ).

:mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 31, 2009 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto aug 12, 2008 4:08 am
Postovi: 124
Lokacija: Zagreb
Kada se šalje poruka .... što znači "spaši" poruku?
sp(R)aši?
spa(S)i?

Izraz spaši još nigdje nisam niti čuo niti vidio, pa ako mi ga netko može prevesti, bio bih zahvalan

:?: :mrgreen: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: sub aug 15, 2009 11:32 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Ovaj, :mrgreen: , kako da exportujem kompletnu PM i da je prebacim na moj nalog rghmgh@gmail.com? Koristim trenutno Firefox a inače koristim Operu.Skontao sam da mogu exportovati u neka tri oblika ali nemam blage veze kako ih poslije ubaciti u nalog? Da li je uopšte moguće uvesti ih u moj mail ili ovaj export služi da se čuvaju u nekom drugom obliku?
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: sub aug 15, 2009 4:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
faq.php

Ako tu nema... hmmm... nisam to probavao... pa možda ima na nekom phpBB forumu na engleskom jeziku... no, ideja PM je ta da se dobije poruka preko internog mehanizma, sad... ako se može eksportirati - treba s tim eksperimantirati...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: sub aug 15, 2009 4:56 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Ma nema veze Jack. I ovaj xml je dobar način da se sačuvaju PM koji su mi bitni. Ja sam se ponadao da se može uvesti u mail ali neće ići.No dobro i ovo je dosta.Hvala na pomoći.
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: sri jun 02, 2010 1:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
zashto ne mogu poslati pm? naime, napishem poruku i 'stisnem' poshalji ali poruka zavrshi u folderu 'odlazno' dok se ista ne vidi u folderu 'poslano'.

jel do mene ili je to jednostavno tako?

hvala, ;)
s


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: sri jun 02, 2010 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Hehe. :mrgreen:

Kada posaljes PM ono se prvo prosljedjuje u folder 'Odlazno', nakon cega skripta zaduzena za slanje poruka provjeri je li korisnik kome saljes logiran ili ne. Ako je logiran skripta mu prosljedjuje PM, i tvoja poslana poruka iz foldera 'Odlazno' prelazi u drugi folder 'Poslano' cime ti je potvrdjeno da je osoba kojoj si slao primio PM.
Dakle, PM jest poslan, no osoba kojoj saljes nije logirana te dok se ne logira i primi poruku, ona je usidrena u luci 'Odlazno'.

Istina, netko neupucen bi mogao sumnjati kako je u pitanju (zlo)djelo reptila, ali dobro... :angel4:

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: čet jun 03, 2010 3:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 09, 2008 5:56 pm
Postovi: 205
bad.ass je napisao/la:
Istina, netko neupucen bi mogao sumnjati kako je u pitanju (zlo)djelo reptila, ali dobro... :angel4:
LP


:rofl

'ugnjavio' sam galaksiju pa mi je lijepo sve objasnio kao i ti gore. :thumbup:

hvala bratjo,

mea culpa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi s privatnim porukama
PostPostano: pet jun 04, 2010 4:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Inače, za sva generalna pitanja u vezi foruma možete vidjeti i u FAQ ( ČPP ) :

faq.php

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Problemi oko PM poruka??
PostPostano: sub sep 04, 2010 4:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Zdravo svima.
Zanima me da li je neko imao problema sa slanjem PM poruka korisnicima foruma?
Kod mene se desava nesto cudno.
Kada sam poslao poruku moderatoru poruka je otisla u sanduce ``poslate poruke`` , a kada hocu da posaljem poruku korisniku on mi kaze poruka uspesno poslata ali ne mrda iz sanduceta ``za slanje``
Sad mi se poruke samo taloze u tom sanducetu...

Jel imao neko slicna iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problemi oko PM poruka??
PostPostano: sub sep 04, 2010 4:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To je tako dok onaj tko dobiva poruku ne otvori poruku. Do onda je možeš i editirati...
Sve je u redu, tako to radi na phpBB forumima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz