Sada je: uto mar 19, 2024 7:44 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Imageshack
PostPostano: sub jul 11, 2009 6:43 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
slika
Stavio sam ovdje ovo obavještenje imageshacka ukoliko niste svi vidjeli.Fotografije i avatari koji su postavljeni preko imageshacka naloga (znači ako imamo arhivu/stock kod njih) su bile zamjenjene ovom fotkom rano jutros.Iako je informacija aktivistička i okrenuta ka potkopavanju NWO u isto vrijeme je i jedna pokazna ''pritajena'' prijetnja. Da se ovo desilo nekad, u neki drugi tren OK. Ali desilo se upravo kod zaključivanja da ''nekome gori bod dupetom''. Vrlo interesantna sinhronizacija. Možda griješim...
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imageshack
PostPostano: pet okt 08, 2010 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Šta se tačno ovde zbiva, nije mi skroz jasno ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imageshack
PostPostano: pet okt 08, 2010 8:42 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
HAL je napisao/la:
Šta se tačno ovde zbiva, nije mi skroz jasno ?


Ko će ga znati.... bejaše davno :mrgreen:

Citat:
Postao/la Java » sub jul 11, 2009 7:43 pm


možda ima veze sa onim 11:11 :-k

OPA! Eureka!! Sad sam skonto' !!!

Citat:
Java
Pridružen/a:sub apr 11, 2009 10:25 pm


Ovo me navodi na neke zaključke...

Raja, ono što se jasno vidi ( i to se jasnije vidi iz svemira nego sa Zemlje ) su te brojke 11:11 i poruka IMAGE - HACK upućena, ah - MENI !!!

Znaci govore da mogu da napišem vodić za 2012! Još kad se zna ta činjenica da će baš 23.11.2012. biti belaja osjećam se pozvanijim za taj sveti čin pisanja vodiča jer sam, naime, rođen 23. ali 07. A kako svi znamo 7 je svet broj ima prednos' nad brojem 11 ( čisto da se zna ko ima prednos'...znači: prvo idu oni rođeni 23.07. pa onda oni rođeni 23.11. ) I eto svi ti znaci govore da mi je vrijeme da se latim svete dužnosti pokazivanja prstom ( još samo da nađem u šta da pokazujem :-k ...nešto mi se sužavaju objekti jer je većina istrošena od strane drugih pokazivača...no, ne berem brige - naći će se već nešto spolja )

:angel4:





A sad Hal odgovor i to mističan da mističniji ne može biti:

Jedno rano, rano, jutro, na forumu galaksija u nekoj Galaksiji....( i to dotičnog datuma :mrgreen: ).... su sve slike koje su bile aploudovane sa imageshacka osvanule sa ovom gornjom porukom. I onda sam odradio printskrin i stavio na forum, čisto da imam dokaz da ne haluciniram jer mi se tih dana baš svašta dešavalo, od glasova u glavi pa na dalje....cijeli aranžman u ponudi... i to po staroj policiskoj praksi: :angel4: pa onda :twisted:

Ni meni nije bilo jasno šta bi sa tim upadom te ekipe hakera ( ne ovih nematerijalnih entiteta "odozgo" ili nekih satelitskih predajnika za "odabrane", o tome nije riječ ) a ni dan danas mi nije jasno. Nešto ne lupam glavu tim događajem ... neko je pokazao svoje umijeće u hakovanju.

Bitnije je ovo sad :wink: .

Evo očit primjer jednog SAD ( Pažnja! SAD nije država, barem ne u ovoj rečenici ) :

Upravo SAD sam otkrio da imam 11:11 za pokazivanje a bogami i porukicu IMAGE HACK :toothy2:

Imam i slogan:

Let's HACK Matrix together.

109 999 and counting

Help! Mising one to close first group of 110 000 chosen ones...join us....maybe YOU are that person who will close a Ring of Consciousness !

( only persons are alowed in this group. We dont need one with developed self, essence, being, soul, etc. )

Hal.... :occasion5: :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imageshack
PostPostano: pet okt 08, 2010 8:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Jel ti se pojavljuju križevi po čelu?
Pitam jbg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imageshack
PostPostano: pet okt 08, 2010 8:58 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
atekut je napisao/la:
Jel ti se pojavljuju križevi po čelu?
Pitam jbg


E SAD baš pitaš!

[-(

Ostavi mi nešto za vodič. Nije u redu otkrivati sve karte odma'.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imageshack
PostPostano: pon okt 11, 2010 11:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4195
Java je napisao/la:

Ostavi mi nešto za vodič. Nije u redu otkrivati sve karte odma'.


Nemoj nam samo i ti preporučivati putovanje u Sagittarius-A. Juče sam bio i još me glava boli. #-o


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Imageshack
PostPostano: pon okt 11, 2010 10:33 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Eh, zemljače :-k
...u stvari sada već van-zemljače :mrgreen:

Da si samo malo sačekao znao bi prvo pravilo u vodiču pa te glava ne bi boljela.

Prvo prvilo (1.) ima i dva podpravila
1.1.
i
1.1.1.
koja su jedino bitna za muške letače po astralnim visinama i to zbog zaštite jaja.
Kako sam saznao ova dva podpravila ne važe za ratnike jer oni izgleda imaju čelična jaja.

( Dobro je da nisi u naprednom modu letenja. Poslije posjete Sagittarius-A u naprednom modu imao bi neugodan bol u preponama. Prošao sam to i moram ti reć': praaavo boli. )

Vizuelno, pravila izgledaju 'vako:

1.
1.1.
1.1.1.

Ovo je bitno zbog usaglašavanja sa zakonom broja tri, jebiga ne može drugačije. Žene takođe mogu primjenjivati ova dva podpravila i to ko fol, čisto da im ne bi zamjerili kako izbjegavaju zakon broja tri.

Prvo pravilo je nastalo iz potrebe bezbjednosti u sada već gustom saobraćaju. Pravila 1.1 i 1.1.1 su usko povezana sa određenim tehnikama koje se praktikuju ovdje na Zemlji. Naročito su popularne te tehnike ljeti, na moru ili rijeci, kad se skače u vodu. Potreba za tim tehnikama se pojavljuje na intuitivnom nivou još u ranoj dobi Zemljana. Međutim, zbog brzina i razdaljina u astralu, ove tehnike su ipak nepotpune ali kako sam odrastao u gradu Mostaru ( ništa nije slučajno ) imao sam prilike da naučim specijalu tehniku skoka na noge zvanu "ćupica". Ovu tehniku ću, nadam se, naći na netu pa ću vam dočarati kako izgleda "ćupica" da bi ste je mogli vježbati. A sad pravilo 1. za letove po astralu.

.

Pravilo 1.

Vizalizuj kacigu !

slika

Pravilo 1.1.

Vizualizuj gaćice za plivanje !

slika

Pravilo 1.1.1.

Vizualizuj kesu iz prodavnice !

slika

pošto postaje interesantno...

...nastaviće se :mrgreen:

p.s.- interesantan datum nema šta 11.10.'10


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz