Sada je: čet mar 28, 2024 1:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: VELIKA MOLBA
PostPostano: pon mar 21, 2011 11:44 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Poštovanje svim članovima foruma.

Da odmah uklonimo sve sumnje, član pod nickom Igor Kostelac jest baniran sa galaksija foruma.

Sad kad smo to riješili, mišljenja sam da je ovo izvrstan trenutak, a isto tako i tema, da na potpuno vlastitu inicijativu, tj. bez konzultiranja i kalibriranja percepcije s ostalim članovima admin/moderatorskog dijela foruma, a u skladu/suzvučju s vlastitim unutarnjim impulsom/potrebom iz savjesti,
ZAMOLIM sve one koji SHVAĆAJU zašto je dotični član isključen
u nekoliko rečenica, naravno ukoliko se to ne kosi s njihovom slobodnom voljom i izborom,
svojim riječima
u nastavku ove teme
iznesu svoje mišljenje.

Unaprijed Veliko Hvala svima koji se odvaže na taj čin.

Poz

P.S Obzirom da su se počeli javljati "obespravljeni pravednici", mislim da izgleda moram pojasniti gore navedeno.

Molim lijepo da se na ovoj temi ISKLJUČIVO dalje javljaju oni članovi kojima JEST jasno ZAŠTO je gore navedeni član baniran,
znači NE oni kojima to (ili bilo što drugo) NIJE jasno, a čiji će postovi biti izbrisani.

Još jednom Hvala na Razumijevanju.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 1:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
mislim da je (došlo) vrijeme da "ujedinimo" glave i mišljenja
(ne da do sada nismo trebali :mrgreen: )
a ne da se svđamo i razdvajamo!

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Shvaćam da je igor kostelac isključen zato što je moderator vjetar donio takvu odluku.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Vjerojatno zbog ovoga.

Citat:
4) BRISANJE POSTOVA ............

.......
- propagiraju ili na bilo koji drugi način potiču nasilje, diskriminaciju po bilo kom osnovu i slično, te bilo koje druge nezakonite radnje koje uključuju oružje i druge vrste nasilja,

..........


5) NEDOZVOLJENE TEME / TOPICI

Teme/topici u kojima se na bilo koji način propagira nasilje, diskriminacija i druge nezakonite radnje, te za koje, takođe, administratori i moderatori procjene da na bilo koji način negativno utiču na forum, biće obrisane a članovi koji su ih otvorili automatski isključeni, odnosno banovani sa foruma.


Registrujući se na ovaj forum automatski znači da ste saglasni sa navedenim pravilima.


A sad ako nekome nije jasno da je ovaj forum samo "alat" kojim si međusobno potpomažemo u "izgradnji sebstva".Tj. da je vjerojatno glavni cilj induvidue upoznavanje sebe i na taj način mjenjanje svoje okoline,tj "borba" protiv sistema na NENASILAN način.To je njegov problem.
Svatko ima pravo na svoj put,a put koji "propagira" ovaj forum jest NENASILJE tj. MIR.
I ako smo već član takvog foruma,očito je da se slažemo stime.A ako se ne slažemo,........mislim da je uopće smiješno da nakon baniranja,milujemo ego,raznim p.m.-ovima/mailovima ili člancima na svojim blogovima.Kao recimo ovime ovdje http://igor-kostelac.com/2011/03/20/igo ... galaksija/ .
Ako sam baniran,dakle naša se stajališta razlikuju totalno i TO JE TO.
Bez neke filozofije i nagađanja.Ako je moderator tako odlučio,to je tako.
Nitko nikog ne prislijava da ovdje čita i piše svoja iskustva i komentare.Ali kako smo tu gdje jesmo,postoje pravila koja trebamo poštivati.A ako ih ne poštujemo,trebamo biti spremni snositi posljedice.
Naravno ovaj moj post se može protumačiti kao "guženje" moderatorima u stražnjicu.
Pa moderatori ako ste ovo shvatili na taj način..................SKIDAJTE GAČE!!!!! :D

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Da je na svom blogu prećero, e to je, teorija zavjere mu udarila u glavu ali očito je brisanje doživio emocionalno, i ne vidi svoj krimen jer je imao na umu na situaciju u Rvatistanu gdje je mafija srušila ustavni poredak RH i preuzela kontrolu nad državom uspostavivši policijsko-mafijašku diktaturu i sad licemjerno zahtijev naroda za uspostavom Ustavnog poretka etiketira nezakonitim nasiljem.
Osim toga evo i ja priznajem da sam rušo državu s oružjem u ruci i to iako sam bio državljanin te iste, to jest SFRJ poznatije kao Jugoslavije,i što sada, hoću li bit izbrisan jer sam bio nasilan?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 2:57 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
kolos je napisao/la:
Naravno ovaj moj post se može protumačiti kao "guženje" moderatorima u stražnjicu.
Pa moderatori ako ste ovo shvatili na taj način..................SKIDAJTE GAČE!!!!! :D


Što se mene osobno tiče, može biti shvaćen jedino kao ono na što sam gornjom zamolbom apelirao, kao svojim riječima izneseno svoje mišljenje.
A na potpuno isti taj način, tj. nepristrano i neosobno, shvaćeni su i mrktrbov (iako doduše nešto izmijenjen nakon prvog pobrisanog, na čemu se zahvaljujem), i metuzalemov post.
Na isti taj način će i svi ostali postovi biti shvaćeni.

Kao vlastita mišljenja u vezi pitanja Zašto je Igor Kostelac isključen.

P.S. Što se "guženja" tiče, možda to , obzirom na kataKLIZMIČNA vremena u kojima živimo, i nebi bila baš dobra ideja [-X :mrgreen:

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 5:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Ego je povrijedjen a to malo tko moze da odrpi, da kasnije evoluira sazrije.

spomenuti vrijedi mnogo vise a nagrada je bila ban u nejgovu korist.

Pomalo sramoto u ova tesk vremena i vrlo kratko vrijeme koje mislim da moze samo obogatiti da budemo povlasteniji.
To je negov stil ( snaga ) a necija slabost.

EOD

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon mar 21, 2011 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
metuzalem je napisao/la:
,i što sada, hoću li bit izbrisan jer sam bio nasilan?

Jedan od rijetkih ljudi za koje mogu nazvati prijateljem,je baš tako bio rušio SFRJ od početka,pa sada dobiva crkavicu za penziju.Jer nije htio ići u prijevremenu kako su svi ostali "pametni" to radili.I sad mora raditi na crno da bi imao dovoljno.
I on shvaća.......sad,da se borio,"bio nasilan",bez veze i da se od toga ništa dobro nije izrodilo.
Pa sad reci,ti si bio nasilan u ratu,........vidiš li ikakvu korist,tj. živi li većina građana bolje ili ne?
Možeš li reći da si 51% OPD,ili si 51% OPS?
Meni je sasvim svejedno i ne tiče me se tko jest ili tko nije OPD ili OPS,ali ovdje svi nešto pričamo o osobnom rastu i OPD-u ka nečemu čemu težimo,a ne djelujemo tako.
Lako je sve to pisati na papir,....praksa je već nešto drugo i mislim da se slažemo oko toga.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 21, 2011 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Izbrisani je napisao/la:
Stvarno ne shvaćam zašto banirate ljude sa foruma koji nisu ništa loše učinili????

Bože svašta. Šta je sa onim da svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje koliko si god drugi neslagali sa tim mišljenjem. Tako možete sve ljude izbaciti sa foruma.

Nešto se čudno dešava sa ovim forumom.


Nesumnjivo je da postoji onaj cesto zloupotrebljen termin "sloboda govora". Ali postoji i "sloboda od govora". Prevedeno na jedostavne izraze bi bilo: "covece, ne nameci svoje stavove i ne sprovodi svoje licne ciljeve nada mnom".

Treba shvatiti da sloboda govora ne opravdava krsenje tudje slobodne volje.

Kada neko bude izbacen, bude izbacen jer je prekrsio neko pravilo rada na forumu. A ta pravila su tu da bi nam svima bilo lakse. Njegov je problem sto pravila nije procitao ili nije shvatio.

Zamisli da si sredio kupatilo u svojoj kuci. Jednog dana dodje neki covek, izvadi cekic i pocne da ti lupa plocice, jer se njemu licno eto ne svidjaju. Ima li to smisla? Kako bi reagovao na takav napad na svoju kucu i licnost u krajnjoj liniji?

Problem je sto ljudi pod uticajem psihopata postanu transpersonalizovani i ponerogizovani (znaci i sami se ponasaju kao psihopate) pa sebi daju za pravo da ugrozavaju drugima prava i slobode, i to u njihovoj rodjenoj kuci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 12:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Podržavam kolege administratore i moderatore, te mogu samo reći da je uvijek bilo ljudi koje smo morali banirati, da ih još uvijek ima ( neki se ponovo vraćaju sa negativnim namjerama, no to ne traje dugo ), a i vjerojatno će ih i uvijek biti.

Kako je ovo, prvenstveno, metafizički forum, nema tu nekog duhovnog napretka ako se predlaže neko ( fizičko ) obračunavanje sa "tlačiteljima". Svi znamo da su to u povijesti ljudi pokušavali, ali su ih uvijek "terminirali" na neki način. Što se tiče "slučajnih prolaznika" - nasilnika koji te napadaju bez veze ( iako to nije slučaj, uvijek privučeš budalu svojom nedovoljnom svijesti ) - predlažem dotičnom gospodinu učlanjenje u Aikido klub, pa da nauči kako baciti na koljena i duplo jačeg i težeg protivnika ( budalu na cesti koja ti prijeti ). No, to prati i adekvatan duhovni razvoj, pa te moći nikad nećeš moći upotrebiti u napadu, već samo u eventualnoj obrani. Samim znanjem iz samoobrane Aikida ti postaješ nezanimljiv za "budale s ceste". I onda si i sigurniji u sebe i nemaš potisnuti ili skriveni strah od eventualnih napada.

Što se tiče stila dotičnog baniranog gospodina, mogao bih reći da je on hrvatski Alex Jones!

I da li će se netko uvrijediti ili podići time u nebesa - ovisi o EGU onog tko percipira ovu tvrdnju, a neki "duhovnjak" se nikada ne može uvrijediti, niti će se "dići u nebesa". Zbog toga ono pismo od gospodina Kostelca u vezi Galaksije foruma ne stoji kao pozitivan učinak, već djeluje "pljuvački", baš kao i stil Alex Jonesa. No, danas je popularno pljuvati po drugima i "okrivljavati" ih da ništa praktično nisu napravili - a to je ponekad istina - a ponekad i nije, jer su neki ljudi napravili jako puno pozitivnih pomaka, samo to negativno orijentirana gomila drugih ne vidi ( a ni ne može percipirati uopće ). Da i nabrojim sve pozitivne stvari koje su napravljene - to nema smisla jer će većina ljudi reći da to nije ništa i da to nema nikakve veze sa ( njihovim ) ciljevima. Dakako - pa zato što vide samo "crno". Treba biti pozitivan da bi vidio ili uopće primjetio - pozitivno!

Eto, nadam se da se Igor neće previše ljutiti - i da će se brzo "ohladiti" od Galaksija foruma, jer zbilja ima puno važnijih stvari na ovom svijetu nego svađati se i pljuvati jedan po drugome... a i ima svoj blog, pa tamo može napraviti puno više pozitivnih i korisnih stvari za sve ljude dobre volje ( ili za one druge - njegov odabir ). I naravno - želim mu sve najbolje u životu i da ispuni svoj život učenjima koje si je zadao prije inkarnacije u ovo materijalno tijelo!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 12:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Jadni mali mrmoti sa mega-giga egom.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 10:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma čovjek je pametan - Igor K. i rade mu klikeri... no ima malo problema sa egom a i bijesom. I ja ga zaista razumijem jer i ja imam problema sa bijesom, ne izražavam taj bijes preko foruma jer tu ni nisam bijesna no eto znam kako je to. Iskreno ne znam jel ga trebalo ili nije trebalo micati... malo jest preterao u ovdje zadnjim postovima...
A što se foruma tiče - voljela bi da više ljudi svrati jer zaista su teme kvalitetne.... otvaraju oči svakako.
Nasilje nije rješenje. Nikad.
Ma bude nam se Igor vratio... nek mu je sa srećom :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 10:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Debelo me iritira me to s "nenasiljem" to je postalo kontejnerska mantra i polako dobivam urtikariju.
Ako te netko nezakonito napadne imaš pravo na samoodbranu; sebe, svoje djece, svoje imovine i Amen.
Propagiranje "nenasilja" izjednačava legitimnu samoobranu i nelegitimni napad, sve je to "nasilje", svi su isti.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 1:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
bit ce nenasilje... kad ce "nam" htjet ugurat cip u zivce ili na neki drugi nacin uvest kontrolu, pod kaznom smrti jer si "terorist"
vidjet cu onda kako cemo nenasilni bit, kad nam uzareni metal dode blizu grla...
iznenadit ce mnogi sami sebe ;)

da se razumijemo, nisam za klanje i sakacenje, niti ikakvo nasilje... ali treba se "probuditi" iz pacifisticke zablude da ce sve bit ok... jer smo malo daleko otišli :)
u sebi imamo tame koliko i svjetla, čemu lagati sebe?



slika

samo sljepac ili zavedeni ovdje, u ovoj savršenosti, ne vidi istu kolicinu crnog kao i bijelog

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Samo sljepac ili zavedeni ovdje u ovoj 3D/4D OPS predstavi ne vidi da su nam ga vec odavno ugurali odostraga, tako da vecina od nas nema tendenciju zadrzati ovaj balans prikazan na slici, nego svim silama pokusavamo bijelu boju ispuniti crnom ili crnu boju ispuniti bijelom!!!

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 1:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
umjesto da prihvatimo obije strane sebe...

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 6:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
metuzalem je napisao/la:
Debelo me iritira me to s "nenasiljem" to je postalo kontejnerska mantra i polako dobivam urtikariju.
Ako te netko nezakonito napadne imaš pravo na samoodbranu; sebe, svoje djece, svoje imovine i Amen.
Propagiranje "nenasilja" izjednačava legitimnu samoobranu i nelegitimni napad, sve je to "nasilje", svi su isti.



Definitvno...

Ne razumijem to s nenasiljem... bit je tko je pokretac i sto se krajni cilj...
To je kao vi bi na polju gdje raste korov, kupine itd... kultivitali, posadili psenicu pa poslje zeli...
E pa nece ici.
Mi smo kao LICNOSTI ovdje upravo sada u 3D htjeli ili ne... ponavljacemo gradiva dok nesto ne naucumo.
sve do trenutka dok se ne stane na rep tim TERORISTIMA koji u morotvorne svrke stavljaju klor u vodu, zaipavaju nas chem trjlovima, truju hranu, bombrdiraju itd itd... s nenasiljem i ignorancijom nikada nista necemo postici... sve nam je gore.
isto nam je kao onima u ausvicu i drugim kampovima ciju su zatocenici mirni cekali egzekuciju na najmastovitije nacine zrtvovanja...
Eto kao sto smo mi danas u PERFIDNOM FASIZMU I TORTURI.

Jako je zaloso sto se amputirali jakog klikerasa. u krivi vjetar su razepeta jedra.

Hvala jack za povratnike losih namjera.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 6:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Postade ego prosvetljen, pa ne podnosi vise neprosvetljene.

I vidi trun u oku brata svoga, a .......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 7:25 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
mrktrb je napisao/la:
bit ce nenasilje... kad ce "nam" htjet ugurat cip u zivce ili na neki drugi nacin uvest kontrolu, pod kaznom smrti jer si "terorist"
vidjet cu onda kako cemo nenasilni bit, kad nam uzareni metal dode blizu grla...
iznenadit ce mnogi sami sebe ;)

da se razumijemo, nisam za klanje i sakacenje, niti ikakvo nasilje... ali treba se "probuditi" iz pacifisticke zablude da ce sve bit ok... jer smo malo daleko otišli :)
u sebi imamo tame koliko i svjetla, čemu lagati sebe?



slika

samo sljepac ili zavedeni ovdje, u ovoj savršenosti, ne vidi istu kolicinu crnog kao i bijelog

Da li ti je palo na pamet da u tom simbolu nisu svjetlo i tama, dobro i zlo, nego nešto van takvih razmatranja i prostog objašnjavanja?

metuzalem je napisao/la:
Debelo me iritira me to s "nenasiljem" to je postalo kontejnerska mantra i polako dobivam urtikariju.
Ako te netko nezakonito napadne imaš pravo na samoodbranu; sebe, svoje djece, svoje imovine i Amen.
Propagiranje "nenasilja" izjednačava legitimnu samoobranu i nelegitimni napad, sve je to "nasilje", svi su isti.

I mene iritira taj kontejner sa nenasiljem, propagirati nenasilje onako prije reda prije nego je išta bilo (1).
Ali isto tako me iritira i poziv na nasilje, to jest huškanje. (2)
Smatram da je uredništvo furuma i protiv ovog prvog i protiv drugog, oboje je glupo i spada u manipulacije, s time da se ovo drugo manje tolerira.
Ako me netko napadne na ulici, svakako neću ići otvoriti forum i pročitati program djelovanja kome treba *ebat mater ili kako nekome okrenuti drugi obraz za šamar, odradit ću spontano kako najbolje znam i mogu.

Što bi bilo treće (3) ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto mar 22, 2011 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
metuzalem je napisao/la:
Ako te netko nezakonito napadne imaš pravo na samoodbranu; sebe, svoje djece, svoje imovine i Amen.

Naravno,i ja slažem s time.
Ali ovdje se radi o manipulaciji ljudima na malo finijem nivou.Npr. uzeo sam kredit u banci....recimo na 20 godina za kuću.Dalje uzeo sam kredit za auto na 5 godina.Dalje,uzeo sam tv plazmu 107 cm na deset rata,.....,naravno ako imam obitelj imam i troškove kuće/stana+auto+....svašta.
U ovo vrijeme otkaza,"krize",puno ljudi nemože ništa.......financijski i psihički su propali ili propadaju.
Puno ljudi radi dnevno po 8 ili 10 sati i za to ne dobije plaću i pazi sad,ONI NEMAJU HRABROSTI pitati gazdu ili direktora kad će plaća da slučajno ne dobiju otkaz!!!
I sad se događa da kad se sakupi kritična masa takovih ljudi i dođe jedan s malo više karizme nego je prosjek kod običnoig čovjeka i tad taj kaže

slika

"Ljudi,dosta nam je više svega,toliko nas stišču da nemamo zraka,...
Uzmimo im njihovo da vide kako je biti u našoj koži....
Cigani!!!!
Lopovi!!!!
Dajmo im ono što zaslužuju!!!
Nedajmo da nas guše!!!"

I desit će se ono što se desilo 90-tih.Izginut će puno nevinih u korist bogatih.
Ovo se dakako može primjeniti u manjim razmjerima gdje će se par ljudi udružiti i opljačkati ili dignuti u zrak banku ili sl..
Nenasilje/mir nije isto što i pacifizam.
Postoje puno bolji načini,a da bi seto postiglo u malo većem razmjeru, potrebno minimalno poznavanje sebe kod svakog učesnika prosvjeda.
Npr,ovi prosvjedi u Zg. su me se jako dojmili,kad su ljudi dali minutu šutnje za poginule u japanu.

edit:Ako nećemo shvatiti ova dva teksta viewtopic.php?f=7&t=3074
viewtopic.php?f=7&t=815 ,uvijek će nas izmanipulirati i mi ćemo biti ti koji su napali nekog ili ćemo mi biti ti koji su napadnuti.I s naše točke gledišta u oba slučaja bit ćemu u pravu.I ako ne promijenjimo taktiku,to će se događati još tisučama godina.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz