Sada je: sub apr 27, 2024 1:33 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet aug 28, 2009 11:39 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
S obzirom da se ovakvi masovni mejlovi preko ‘pm’ kao što je ovaj poslednji Danmagorezov, pojavljuju s vremena na vrijeme i da neki korisnici foruma koji ih dobiju mogu iz određenih razloga u njima da nalaze inspiraciju ili ulaze s njima u rezonanciju, ovom prilikom ću se kao jedan od urednika ovog foruma osvrnuti na njegov sadržaj, čisto da se i to uzme u obzir.

Citat:
Danmagorez:

Korisnik Danmagorez je Banovan sa ovoga foruma zbog prekomerne upotrebe svog misljenja. Neka je ovo upozorenje za ostale drukcije misljenike u vezi ideja koje se kriju pod pojmom "Metafizika" ... Pogotovo ako smatrate da su Kasiopejski transkripti cista budalastina.
Ja sam banovan sa foruma jer sam pokusao dovesti u pitanje te Transkripte kao i ceo skup remecenih ali veoma primamljivih ideja o denzitetima kako ih oni predstavljaju.


Otkako ovaj forum funkcioniše, dakle oko nekih pet godina, kao njegovi urednici bili smo svjedoci svakojakih proseravanja članova (čija se “doza”, doduše, u poslednje vrijeme smanjila na podnošljivu mjeru), što je od nas tražilo maksimalno strpljenje i upotrebu “vanjskog uvažavanja/konsideracije” (gnostika). Problem je u tome što onaj koji se proserava (izvinjavam se na izrazu ali ga moram upotrebiti zato što je najadekvatniji), to svoje proseravanje redovno smatra “iznošenjem mišljenja”, pa s tim u vezi, ukoliko mi poduzmemo nešto u vezi s tim, onda se to pokušava prezentirati kao neki “dokaz netolerisanja tuđeg mišljenja”.

S obzirom da je ovo metafizički forum kako to jasno i piše na njemu, prva karakteristika koja se može zapaziti kod takvih individua je - nepoznavanje te tematike. Ukoliko su neki čak i proveli neko vrijeme čitajući neke od ezoteričkih knjiga, onda su to bili sadržaji koji su se lijepo uklopili sa njihovim predubjeđenjima što su oni doživjeli kao njihovu verifikaciju, pa su ih onda pretvorili u platforme svog dejstvovanja.

Druga karakteristika, ovih individua je – hiperaktivnost, tako da se za njih može reći da pate od – “sindroma hiperaktivnog proseravanja”. S obzirom da se u praksi pokazalo da za taj poremećaj nema ljeka i da on čak može biti i zarazan jer je uvijek bilo i biće onih koji su prijemčivi za njega, nama kao urednicima foruma jedino preostaje da “izolujemo” individue koji od njega pate.

Dakle, “prekomijerna upotreba svog mišljenja” s nečije tačke gledišta, može istovremeno podrazumijevati – prekomijerno proseravanje s naše tačke gledišta. Naša "tačka gledišta", kao urednika ovog foruma može biti diskutabilna jer ni mi ne baratamo s objektivnom percepcijom, međutim, moramo raditi s onim što imamo na raspolaganju.

Oni koji se STVARNO bave metafizikom vjerovatno su primjetili da se “Ideje koje se kriju pod pojmom metafizika”, na ovom forumu, ne razlikuju mnogo od “ideja” koje se iznose na svakom metafizičkom forumu ovog tipa (kojih je doduše malo na našem govornom području, dok ih na engleskom ima daleko više.)

S obzirom da je ovo metafizički forum, mi kao njegovi urednici očekujemo od njegovih korisnika određeno predznanje, odnosno, poznavanje te tematike. Takođe smo se i potrudili smo da onima koje metafizika stvarno interesuje, učinimo dostupnim što je moguće više literature na tu temu (galaksija download). Naravno, pored svega toga, svjesni smo i činjenice da će lupetanja i trabunjanja nekih članova foruma uvijek biti u nekoj mjeri, međutim, ukoliko procijenimo da to prelazi određene granice, onda ćemo i intervenisati u skladu s tim.

Obavezno izdvajanje kasiopejskih transkripti i njihovo deklarisanje “budalaštinom” (od 1476 drugih tema koje trenutno imamo na forumu!?) bez navođenja ikakvih argumenata je takođe simptomatično za individue koje pate od pomenutog sindroma. U drugoj fazi se obično ide na optužbu da je ovaj forum zasnovan na kasiopejskim transkriptima.

U praksi obično imamo slučaj da čovjek bez nekog predznanja iz metafizike naiđe na neke sadržaje iz transkripti koji narušavaju temelje njegovog “kontejnera”, pa on onda počinje da puše na to kao na vruću čorbu. S obzirom da nije navikao da nešto temeljnije prouči, on onda pokušava da zagrabi neki koncept iz sadržaja transkripti kojeg će smatrati najpogodnijim za diskreditaciju, očekujući da će diskreditovanjem tog koncepta uspjeti da diskredituje cijeli materijal “u paketu”. Čista klasika, kad je pomenuti sindrom u pitanju.

Zatim se ide obično sa povezivanjem pojma “denziteta” sa kasiopejcima, dok se u objektivnoj realnosti pojam “denzitet” koristio 20-tak godina prije prve seanse koja je održana s njima a u široj upotrebi se našao tek nakon objavljivanja Ra materijala, što je opet bilo daleko prije pojave kasiopejskih transkripti. Isti koncept je od davnina bio zastupljen u ezoterici u obliku “sefirota” (kabala) koji su predstavljani uz pomoć “stabla života” a isti koncept je od davnina zastupljen i u istočnoj gnostici, s tim što se tamo predstavljao uz pomoć pojma “oktava”.

Međutim, vjerovatno usljed jednog neodoljivog nagona za projiciranjem vlastitih deluzija na realnost, oni koji pate od “sindroma hiperaktivnog proseravanja”, nemaju vremena za “input”, odnosno, za neko ozbiljnije proučavanje te problematike. Oni već “sve znaju”, pa s pozicije svog “znanja” osjećaju se pozvanim da sude. S tim u vezi, Danmagorez će vjerovatno ostati uvjeren da je “banovan sa foruma jer je pokušao dovesti u pitanje te Transkripte kao i ceo skup remećenih ali veoma primamljivih ideja o denzitetima kako ih oni predstavljaju”, - dok u realnosti, sa znanjem koje posjeduje, vrlo je malo stvari koje je on u stanju dovesti u pitanje, pogotovo uz pomoć svoje galame.

***

Citat:
Ovo nije slobodan Forum. Ovde je veoma mali luft koji dozvoljava sopstveni izrazaj.


Nisam jos naišao na “slobodan forum”. Prvu godinu dana smo pokušali sa ‘slobodom’ i ubrzo je došlo do pokušaja njegovog rušenja. Razloge za to nismo razumjeli sve dok se nismo pozabavili temom psihopatije. Kad smo na temelju teorije i prakse shvatili da i psihopate vole da se “sopstveno izražavaju” i to u mnogo većoj mjeri od normalnih ljudi (uz obavezno nametanje svojih deluzija kao i prateće destruktivne posljedice), morali smo uvesti moderaturu. To nam je bila jedna od prvih lekcija.

Citat:
Ovo je Balkanski produzetak manipulativne masinerije koja ce vas preobratiti u istomisljenike novog svetskog poretka. Nove Religije zaludjenika.
Napustite sve ovo dok jos imate malo pametu u glavi pre nego sto se pretvorite u robote globalizacije.


Dakle, Danmagorezov savjet koji je baziran na njegovoj sposobnosti percepcije realnosti.

Citat:
Evo sta je dovelo administratore do toga da me definitivno banuju i odstrane od razgovora sa drugima stim onemoguce mi da kriticki se postavim prema njihovim tvrdnjama bez osnove.


Za kritičke osvrte potrebno je poznavanje tematike koja se kritikuje što očigledno ovdje nije slučaj.

Citat:
Imajuci na umu da je ovo "Forum" koji ima za svrhu da preobrati ljude u fanatike novog svetskog poretka sasvim je normalno da se iz konteksta razmatranja stvari odstranjuju komentatori koji dovode u pitanje verodostojnost njihovih izjava. Ja nisam ovde prvi niti zadnji koji je Banovan iz tih razloga.


He, he, ovo ni pas s maslom ne bi pojeo (bez obzira na to što psi pripadaju 2D). Do sada sam imao priliku svašta čuti, međutim, ovo je prvi put da čujem da je svrha ovog foruma – “preobraćanje ljudi u fanatike novog svjetskog poretka”. Interesantna percepcija, pardon, - projekcija, ili… šta god!

Citat:
Oni su veoma uvezbani manipulatori i "cuvari kapije" te imaju jaku sposobnost PERSUAZIJE. (Sposobnost kreativne osobe da uvjeri druge u vrijednost vlastitog kreativnog produkta.)


U svakom slučaju, iz ovog mejla se na osnovu onog gnostičkog zakona broja 3 može naučiti i nešto novo (npr. prvi put da čujem za ovaj pojam “sposobnost persuazije” i srećom da je pružena definicija, mada bih kao jedan od urednika ovog foruma ili “čuvara kapije” trebao biti stručnjak za to.). Nadalje, preporučujem oprez kad čitate ovo što ja ovdje pišem da vas ne bih slučajno uvjerio u nešto što vi ranije niste uspjeli vidjeti svojim očima!

Citat:

Uklonjeni Text:
.........................
Jeste da Aragone... izgleda da ste ti Jack i ostali administratori/moderatori postavljeni ovde kao cuvari kapije. Kakav je ovo uopste forum? Imamo pocetnu stranicu koja predstavlja odredjene spekulacije pod opcijom "Planeta"


Danmagorez je očito čuo za pojam “čuvar kapije”, mada je diskutabilno to da li je razumjeo i njegovo značenje, pa sada pokušava da ga, kako god, zaljepi na nas koji održavamo ovaj forumu kao neku etiketu.
A što se “početne stranice Planeta” tiče, koliko možemo da vidimo, nje nema na forumu. “Špekulacije” su postavljene na vebsajtu galaksija.com, međutim, kad kod nekog preovladavaju projekcije/"output", onda se za percepciju/"input" nema mnogo vremena.

Citat:
…zatim jednom kada si ga popio i utvrdio da je tacno (Bar nesto od toga) se prelazi na metafiziku. I tu pocinje pilanje ljudskog uma.
Taktika funkzionise tako sto se prvo stece poverenje zrtve (Opcija - Planeta) ili zdravlje i medicina, alternativana nauka!!! gde zapravo fali jedan veliki deo razmatranja alternativne nauke. To vazi i za Zdravlje.. nigde se ne pominje "Stevija" pored ostalog ne pomenutog.


Vidi opaske, još jedna zavjera!? Čovjek sa normalnim filogenetskim supstratumom (pojam Lobačevskog), nakon što bi primjetio “nedostatak stevije”, rezonovao bi otprilike u stilu: “vidi, nema ništa na temu stevije, potražiću relevantne materijale na tu temu, pa ću na osnovu njih napisati jedan širi uvodni post i otvoriti tu temu…”. Međutim, Danmagorezov mentalni sklop nije u stanju nadoći na tako nešto, jer drugi moraju da prezentiraju stvari za njega a on da diriguje i sudi šta može da prođe a šta ne može. A svi oni koji nisu prijemčivi za njegove deluzije, biće da su izmanipulisani od strane “čuvara kapije” ovog foruma!?

Citat:
Vise izgleda kao jedan dopunski materijal sastavljen na brzinu bez konkretnih odgovora u glavnom radi sticanja poverenja tragaca.
Glavni sastav svega se svodi zapravo na metafiziku. Pod "metafizika" se krije vase zlato.
Vama nije u opste u interesu sirenje istinitih informacija koliko zaludjivanje mase jadnih tregaca koji su ovde zavrsili preko raznih pretraga prema istini. Oni ce se upecati na "sticanjem poverenja" informacijama zatim preci na sustinu ovog foruma.
To jest.. Kasijopejci, Lizardi, Vanzemaljci.. i ostale filozofske gluposti deo nove religije globalnog sveta.
Ako ste nekim cudom stvarno iskreni onda izgleda da niste povezali jos uvek neke stvari.
Kasiopejci, David Icke, Hollywood, Vanzemaljci itd. ako niste onda se izvinjavam sto remetim tok jer znaci da vec znate.


Čini mi se da onaj pas kojeg već jednom pomenuh ne bi ni ovo s maslom progutao!? Ovakvima Kasiopejci najviše smetaju upravo zato što zagovaraju individualni ezoterički razvoj čovjeka i što im je jedna od glavnih postavki da čovjek prvenstveno SAM mora učiti svoje lekcije i da nema ništa “na povjerenje”. “Ovaj univerzum je jedna škola a sve što postoji, to su samo lekcije”. Koncept davanja prednosti individualnom razvoju čovjeka izvan neke grupe i bez kojekakvih gura sam već davno predstavio – OVDJE, međutim, iz modaliteta projiciranja, takve stvari se ne mogu percipirati.

Citat:
Ovde se ja izgleda nalazim u poziciji nekog bica "Viseg Denziteta" koji uzaludno pokusava da objasni neke stvari al me niko ne razume.


U ovom kontekstu, upošljavanje pojma ‘denzitet’ odgovara Denmagorezu ali samo kako bi on uz njegovu pomoć predstavio svoju poziciju.

Citat:
Zar nije malo providno da iza nekog slobodnog foruma postoji odredjena policija koja operise tako sto stiti po svaku cenu svoj zlatni ideal foruma i politiku njega.
Ta policija ste vi moderatori i administratori.


Ovakve i slične gluposti su jedan od razloga za potrebu zaštite foruma.

Citat:
Ovo je zapravo jedan istomisljenicki skup gde svako ko drugacije razmislja prvo biva meta zaludjenih korisnika koji ga na sve nacine demantuju ne bi li sacuvali svoj integritet a zatim u slucaju da je ideja suvise logicna onda tu stupi profesionalna policija manipulatora recima koja ce vesto tog korisnika pretvoriti od nekoga sa drugacijim vidjenjem u gresnomisljenika budalu ili ludaka koji lupa "gluposti".


Ovaj forum bi trebao podrazumijevati skup ljudi koji se aktivno bave istraživanjem metafizike s ciljem razmjene mišljenja i informacija ali kako vidimo, to nije lako postići jer mnogi ovamo zalutaju kojima tu nije mjesto.

Citat:
Aragone ako ovo gledas kao svojom kucom onda sta tu traze sve lutalice interneta? Ljudi koji zele znati. Slucajni prolaznici koji na svoju nestecu su zavrsili da pretvore svoje neizvesno i nejasno u logiku kasiopejaca i vanzemaljaca.


Naravno, Damagorez je ovdje i vrsni poznavalac “logike kasiopejaca i vanzemaljaca”.

Citat:
Ovo i ako jeste pod nekim ljudskim zakonom Tvoja kuca ovde ima i previse ljudi za kojima vi nemate pravo da solite pamet. Privukli ste ih (kao mene i ostale) da bi mi posle usadjivali po svaku cenu vase vidjenje. Nekim cudom u opste ne razmatrate nista drugo.
Vi ste se uobrazili u taj nivo da kazete sebi da Znate? Price o kasiopejcima, denzitetima i ostalo znaci su definitivne. Niste vise u stanju sici sa vaseg stava kao mnogi koji su stvorili svoju stvarnost preko odredjenih ideja i posle makar svet se raspao nece priznati sebi ni drugima da ste gledali u prazno, nego ce te svim snagama terati svoje, da ne bih izgubili vasu licnost. Vasa licnost je illuzija.. a taman ste krenuli kako treba.
Ljdi koji se lako upecaju na sve ovo su ljudi koji imaju potrebu da se osecaju bolji od drugih.


Svačija ličnost je iluzija s tim što je Denmagorez svjestan te činjenice samo kad su ličnosti drugih u pitanju. On čak zna i kakve potrebe i osjećanja imaju oni koji se “upecaju”.

Mislim da je poslednje što meni lično, a koliko znam i ostalim urednicima foruma, treba u životu, to su – sljedbenici/vijernici. Ljudi mentalnog sklopa sljedbenika/vijernika nisu nigdje prispjeli. Svakom normalnom korisniku ili posjetiocu foruma trebalo bi to već odavno biti jasno, isto kao i činjenica da se ovdje nikome ništa ne prodaje, niti nameće.

Citat:
Da mogu sebi reci... kako god ali ja znam kako stoje stvari.
Evo vam vasa prokleta biblija novog vremena:
http://www.galaksija.com/metafizika/don ... itanja.htm
Citaj te.. upijajte, a mene banujte ako zelite (Naravno da zelite, ja vam ugrozavam mir istomisljene orgije intelektualaca koji napokon su nasli odgovor za sve)


Interesantna “informacija”! Čudo da kasiopejske transkripte nisu osvojile “prvo mjesto”?!

Citat:
Jednom kada sve ovo postane masovna histerija molim vas ostavite me na miru i nepokusavajte kao sto su religijski fanatici to cinili vekovima da me naterate da budem kao vi, deo vaseg copora.... skidacu vas jedan po jedan kako se priblizavate sa snajperom..


Danmagoreza ćemo mi sigurno ostaviti na miru a da li će i on ostaviti nas, to još ostaje da se vidi…

..........................


Citat:
Ako vam sve ovo zvuci previse cudno.. pokusajte sami, ne kosta vas nista. Dovedite (makar iz zabave) u pitanje bilo koje od ideja pod njihovim pojmom "Metafizika" i videcete da ce se sistem odupreti na sve nacine da vas poklopi bez pregovora. Koristice se svakakvih psiholosko lingvistickih kombinacija da dovedu vase drugacije misljenje u "pravi Pravac". Ako se ne preobratite .. sledi banovanje.


Oni koji su proveli neko vrijeme na forumu možda su mogli primjetiti da ono što upravo ovdje i zagovaramo jeste podvrgavanje svega jednoj kritičkoj analizi i ne prihvatanje ničega "zdravo za gotovo" jer je pronicljivost jedna od najvažnijih osobina za razvoj individualne svijesti. S tim u vezi, ko god da se nasuka na dezinformacije, nasukao se svojom krivicom. Svako od nas odgovornost za sebe mora primiti na sebe lično jer druga opcija ni ne postoji.

Citat:
Ovo ipak zavisi ovde se odredjeni likovi slabijeg karaktera a drukcijeg misljenja koriste kao ismijavanje i potvrda sopstvenih totalitarnih ideja. Ako obratite paznju nacicete po forumu korisnike koji su izlozili odredjena misljenja ali su sbog slaboga stava i nesigurnosti bila napadnuta od strane profesjonalnijih manipulatora da bi se ostvarilo zapravo utvrdjivanje ideja.Naravno se vade sa time da ste vi uvek slobodni da gledate na stvar kako vi mislite. Oni znaju da to ne citate samo vi nego i drugi. Oni drugi su zapravo oni kojima je i odgovor namenjen a ne licno vama i ako se to tako ne cini na prvi pogled.

Ukljucite mozak, razmatrajte sve mogucnosti, uzmite u obzir vise izvora.... na vama je sta ce te da budete. Znam da je lako samo postaviti pitanja i onda pokupiti odgovore koje je neko drugi za vas smislio. Vi ste usli u psihicki rat informacija i dizinformacija koji predstvalja konfuziju kao podmuklo oruzje neprijatelja. On ce vam uvek dati odgovor tamo gde ste vi lenji da ga date sami sebi. Tim ce vas posedovati. Stvaranje nove religije je u toku…


Trebamo li dati i neko ime toj “novoj religiji” ili da to jednostavno ostane ono što u suštini jeste – “razmišljaj svojom glavom”.

Citat:
…i ne kazem to kao neki ludi fanatik teorija zavere jer ja se zapravo bavim prirodnim izvorima ishrane, kao i alternativnoj nauci i energiji i to me je zapravo i greskom dovelo do ovoga foruma raznim istragama po internetu. Verujem da je i vecina vas tako zavrsila ovde. Nastavite vasu istragu, popunite vase znanje.. i budite oprezni koje ce te znanje uzeti za vase.
S ovim zelim samo pomoci ljudima i buducim korisnicima da se ne pretvore u budale, nadam se da ce moja poruka biti shvacena...
Stvaranje nove ideologije je u toku..


Trebamo li idati i ime toj “novoj ideologiji” ili da to jednostavno ostane ono što u suštini jeste – “razmišljaj svojom glavom”. Mada se može priznati to da ovaj forum stvarno nije za one koji su “greškom došli na njega”.

Citat:
Zelite li stvarno da budete deo toga?

PS: Ovu poruku ci poslati nekima a vi ako zelite sirite dalje. Poslacu je i u "posebnoj verziji" jednom od moderatora.

Evo dodatak za Aragona:

De si Aragone Arogantni. Kome si ti pa bogati zatvorijo jedno oko pa se ispostavila greska. Cija greska. Sta si se umislo da si bog tudjih ideja i odjucujes sta je pravo od krivog? Ne bih da vredjam al si djubre umisljeno na nivou onih bogatih frikova sa Audijem A3 kupljenim od tatice. Alternativa vam sluzi samo da bi se umislili da ste pametniji od ostale mase.


Lijep uvod, nema šta!? Odiše duhovnošću jednog “borca za pravdu i istinu”.

Citat:
Aj mi sad obijasni sto sam banovan sa nekog foruma posle sto sam doveo u pitanje vase sulude teorije o realnosti..?


Odgovor na ovo pitanje bi trebao biti jasan svakom normalnom čovjeku na osnovu samog uvoda “pisma”!?

Citat:
Gde si se ti toliko uobrazio da mislis da je sve to istina. Verujes u gomilu gluposti i muljas teorije za oskar u otudjenju ljudi od prirode i svega. Jeste li vi stvarni ili samo kurve vasih vladara? Denziteti, Vanzemaljci, Kasijopejci, Covek kao 3D bice, pa da li ste vi normalni? Postavili ste se u polozaj vislji od ostalog zivota na ovoj planeti i smatrate da se ovde na zemlji odigravaju odlucujuce borbe izmedju dobra i zla samo sbog vas jebenih ljudi!!! Ne vredi pricati vi ste remeceni ali bas ono kako treba.
Zao mi je sto ce bica takva kao vi deliti buducnost i ispirati mozak buducim generacijama kao sto su radili sa religijama vec odavno. Vi ste buduci ludaci Hriscanskih ratova. Mislis da si dobar? Nemoj mene da vredjas tim trikovima sa turke pijace da te imam ispred ociju razvalio biti tu glupu glavu da ostanes iskrivljen do kraja zivota.


Biće da se ovdje radi o jednom naglom izljevu “duhovnosti-na-Danmagorezov-način”!? Koncentracija prilikom prezentacije paramoralizma ovakvih individua ne može dugo trajati, ona brzo padne, kontinuitet se onda prekida, pa se prelazi na prijetnje fizičkim napadom…

Citat:
Sreca tvoja to sada nije tako (Ali sudbina je cudo, pa ce mo videti...) pa da preskocimo ono sto cu vama uciniti licno manipulatorima iskrenih ljudi koji zele da znaju i da se oslobode sranja a vi ih samo terate u druga. Nije ni cudo da neki ljudi ovde pisu kako posle sto su neke vase nebulose procitali su jos vise sbuljeni.... Jebete ih u zdrav mozak. Ovo sto sledi je ono sto sam poslao kao PM nekoliko clanova. Napravili ste gresku. Ne mozes silom na mene...


Sada se “sila” projicira na moderatora koju on kao primjenjuje na Danmagoreza gdje se ovaj predstavlja žrtvom.

Citat:
Mene sila hrani.


Naravno, mada mislim da ‘sila’ nije baš najpodesniji pojam za ono što ovakve hrani.

Citat:
Svaki put kada mi je dosadno videcu da vam napravim nesto. Vi ste odlucili da postanete moja igracka...


Da upravo ovo o “ljudskim igračkama” nije opisano u literaturi na temu psihopatije, onda bi ovaj navod više odgovaralo rubrici “vicevi, šale i zabava”. Ljudi mogu biti “igračke” jedino za psihopate a sve naravno “svojom vlastitom krivicom”. A psihopata je naravno tu “samo da ih nauči pameti” jer su oni “sami tražili”. Ako ništa, onda zbog razbijanja njegove dosade.

Citat:
A ja necu biti zadovoljan dok tu igracku ne slomim.


U klasičnom psihopatskom stilu… koncentracija je pala i iza "maske trezvenosti" se napokon pojavilo njegovo - pravo lice.

Citat:
I pogotovo necu dozvoliti da sludjujete ljude koji su taman i napokon poceli da otvaraju svoju svest.


Opasan “borac za istinu”, nema šta, sve dotle dok istina ne bude pod njegovom kontrolom, kao i oni koji je traže.




Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet aug 28, 2009 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
galaksija je napisao/la:
Opasan “borac za istinu”, nema šta,...

Bome jest :-k

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub aug 29, 2009 6:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 18, 2006 3:19 am
Postovi: 120
Primjećeno je da se na forum učlanjuju ljudi koji se nisu upoznali sa njegovim usmjerenjem. Galaksija se u tom smislu u predhodnom postu jasno izrazio.
Međutim, ovom prilikom bi bilo korisno na konkretnom primjeru opisati ponašanje članova koji nisu shvatili metafizički smisao tog usmjerenja.

Sa posebnom pažnjom sam pratio izlaganja Danmagoreza na forumu, jer se eksponirao kao istinski borac za slobodu mišljenja, govora i ponašanja. U tom smislu je ostavio, po mom mišljenju dosta kvalitetnog materijala. Međutim, ulazak u sukob sa uređivačkim usmjerenjem foruma upućuje na zaključak da je ta borba za slobodu isključivo usmjerena prema vanjskom neprijatelju. Opšti stav kroz pronicljivost je da čovjek prije ulaska u borbu sa vanjskim neprijateljem mora prvo sebe dovesti u savršeni red kako bi izbjegao mogućnost da tu borbu vodi u formi cirkuske predstave. I tu se taj nedostatak pojavio. ,,Brdo,, psihopatskog ispoljavanja i ogromnan utrošak svoje i tuđe životne energije koja nije u funkciji ostvarivanja tog cilja. Kada se kroz vlastitu introspekciju i rekapitulaciju izvrši analiza takvih ispoljavanja može se doći do zaključka da uzrok leži u nesvjesnoj vladavini potpuno nebitnih i lažnih vrijednosti koji su kroz obrazovanje i vaspitanje uprogramirani u svaku ličnost. Iz tog programa dolaze psihopatske manifestacije koje negiraju pojam slobode.
Primjer za to su upravo citirani komentari Danmagoreza koji negiraju slobodu za koju se zalaže. Ako se neko bori za slobodu, to znači da se on bori i protiv sredstava kojima se ta sloboda uskraćuje. Ako se čovjek bori protiv nasilnog ili manipulativnog iskorištavanja ljudske svijesti, onda je bemisleno to raditi istim sredstvima kroz nametanje svojih stavova i načina razmišljanja. Zbog toga stoji onaj uvijek prisutan zaključak koji glasi: Ako želiš promjeniti svijet, prvo promjeni sebe.

Te lažne vrijednosti pokrivaju ili bolje rečeno opravdavaju negativna ispoljavanja kao što su ponos, ubjeđenost u vlastite vrijednosti, optuživanje, presuđivanje, egzekucija, osveta, mržnja, dokazivanje pravde,... sve ove osobine izražene kroz Danmagorezove citate. U tim uslovima, čovjek bez obzira na zalaganje za svoju ili tuđu slobodu ostaje rob svojih vlastih uprogramiranih predrasuda.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon aug 31, 2009 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Dobri rečeno Om,primjetio sam da je taj član što je banovan nije uopće bio upoznat sa materijalom koji se ovdje predstavlja,pa tako sva kritičnost njegova pada u vodu,može on bilo šta govoriti,ali ako nisi upoznat sa time što kritiziraš onda ispadneš samo budala koja tepa po svome i ujedno je uvjerena u to svoje,potrebno je bar nekih godinu dana da se pročita sve,pa da se analizira na svoju ruku,a ovaj član niti je išta pročitao niti je upoznat sa idejama.
Citat:
Iz tog programa dolaze psihopatske manifestacije koje negiraju pojam slobode.
Primjer za to su upravo citirani komentari Danmagoreza koji negiraju slobodu za koju se zalaže.

Iskreno mi nemožemo znati jel on psihopata ili ne zato što je ovo forum,po načinu pisanja određenih članova mi možemo samo pretpostaviti,ali taj tko to stvarno piše i tko se krije iza toga pisanja,mi ga neznamo.
Potencijalnog psihopata netko može znati samo ako se druži s njim,radi,poznaje ga u svom osobnom životu.
I da se nadovežem njegov post nakon što je banovan je čisti izljev bijesa,normalna stvar je to,samo kažem da nemora značiti da je psihopata po takvom načinu pisanja iako može biti.
Kod svih tih članova koji dođu pa budu banovani,sami su krivi,jel nije jednostavnije uzeti sav materijal,pročitati,sam to analizirati,pa onda popričati na forumu o materijalu,a ako se netko ne slaže sa tim viđenjem stvari i smatra to sve "pizdarijama" onda lijepo se odlogira i više nedođe uopće na forum.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: čet sep 03, 2009 4:51 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Nadovezao bih se na slučaj ''Danmagorez''....
Reakciju na Danmagorezov mail kojeg sam dobio sam napisao OVDJE. Htio sam ranije da dodam nešto na ovu temu no imao sam drugih prioriteta.Danmagorezu se, kako ja to vidim, desila situacija da je počeo da prihvata od nas neke impulse, razmišljao je o njima i u tome, čini mi se, leže svi njegovi problemi. Takvo što se počelo događati, počeo je misliti o određenim problemima.U dijalogu sa mnom, na temi Država čini mi se, prihvatio je ideju kako 3 svjetski rat nije dobar za čovječanstvo a do tad je jedva čekao da se dogodi, te da ljudi pomru i sična ''snajper'' razmišljanja.Tu sam mu i rekao da sam ubijao ljude u mislima kad sam bio pod napadom bijesa ali u nastavku nije primjetio da sam rekao da to nisu moje misli i da tražim ljubav u sebi.Nisu se postavljala sa njegove strane pitanja ali tu i tamo nešto ga je dotaklo.To ga je očito zbunilo jer čini mi se da je ljubav povezao sa slabošću.Otud i ono jadni tragači. Pozitivni impulsi koje je primao od nas na forumu bili su u koliziji sa patokratskim materijalom kod njega kojeg imamo manje-više svi u sebi. Teško se boriti sa tim materijalom.A teško se boriti i sa predstavom o sebi. Meni se čini da se tu odigrala ta igra u njegovoj glavi i pobjedio je Ego pravagnuvši nad suštinom. Strah oličen u toj ''snajper'' empatiji je prevagnuo.I sam sam imao slično iskustvo jednom prilikom, htio sam nešto u afektu iskritikovati na forumu ali sam skontao da u toj namjeri nešto smrdi,zgadio sam se sam sebi, jednostavno nisam to ja, pa sam se suočio sa tim. A u takvom trenutku suočavanja se vidi od čega ste napravljeni. Nije lako, uopšte lako. Ali može se izborit ako se hoće. Galaksija je lepo rekao o mogućnosti rezonancije ili inspiracije, tako da me ne čudi što mi je poslao PM. Prepoznao je ono o ubijanju u mašti kao mogućnost za povezivanje. Naravno, slažem se sa vašim navodima koje ste rekli gore ali sam htio dodati i svoje mišljenje jer imam jedno žestoko iskustvo skretanja, još na početku kad sam počeo pisati na forumu a mogućnost za to je bio patokratski mulj u meni.

Mislim da će sa Danmagorezom biti sve OK.Bilo bi sjajno kad bi uspjeo izvući dobre lekcije poslije ovakvog duplog šamara za Ego. Možda kroz ovo iskustvo dođe bliže suštini, duši, pa krene da istražuje sebe.Ima on u sebi dobrog to nije sporno no ovog puta je pobješnjeo.I onda smo imali takav izljev ka AUTORITETIMA ( na slično sam ukazivao na toj temi Država čini mi se) kako je on sebi predstavio Aragorna, Jacka i ostale koje je definisao kao ''čuvare kapije'' .Interesantno je kako je situacija natjerala da se odmah navali na Aragorna poslije odlaska Arje sa moderatorske dužnosti. Nekako se konta kao da ne postoje drugi koji isto tako štite forum, njegovi članovi, jer članovi čine forum a ne samo moderatori ili administratori. Malo loša strategija izbaciti ostale iz računice,... ops, projekcije. No kako bilo, želim Danmagorezu sve najbolje na njegovom putu...da što prije dođe do sebe....

Toliko od mene
Pozdrav

:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: čet sep 03, 2009 12:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 17, 2007 9:26 pm
Postovi: 35
Lokacija: Zagreb
Jeli banan Danmagorez zauvijek ili na odredjeno vrijeme?

_________________
"The word impossible is not in my dictionary"
-Napoleon Bonaparte


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: čet sep 03, 2009 1:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
poslije odlaska Arje sa moderatorske dužnosti.

Gdje je Arja,nejavlja se na forum već neko vrijeme?

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: čet sep 03, 2009 1:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
daco je napisao/la:
Citat:
poslije odlaska Arje sa moderatorske dužnosti.

Gdje je Arja,nejavlja se na forum već neko vrijeme?

znam da je odustala od moderatorskih duznosti, no izgleda i ostalih. waljda za neko wrijeme. nadam(o) se...

arjaaaaaaa, wrati seeeeeeeee... :love12:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub sep 05, 2009 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 21, 2009 7:38 pm
Postovi: 210
Lokacija: Beograd
galaksija je napisao/la:
Problem je u tome što onaj koji se proserava (izvinjavam se na izrazu ali ga moram upotrebiti zato što je najadekvatniji), to svoje proseravanje redovno smatra “iznošenjem mišljenja”, pa s tim u vezi, ukoliko mi poduzmemo nešto u vezi s tim, onda se to pokušava prezentirati kao neki “dokaz netolerisanja tuđeg mišljenja”.


galaksija je napisao/la:
Druga karakteristika, ovih individua je – hiperaktivnost, tako da se za njih može reći da pate od – “sindroma hiperaktivnog proseravanja”. S obzirom da se u praksi pokazalo da za taj poremećaj nema ljeka i da on čak može biti i zarazan jer je uvijek bilo i biće onih koji su prijemčivi za njega, nama kao urednicima foruma jedino preostaje da “izolujemo” individue koji od njega pate.


galaksija je napisao/la:
Međutim, vjerovatno usljed jednog neodoljivog nagona za projiciranjem vlastitih deluzija na realnost, oni koji pate od “sindroma hiperaktivnog proseravanja”, nemaju vremena za “input”, odnosno, za neko ozbiljnije proučavanje te problematike. Oni već “sve znaju”, pa s pozicije svog “znanja” osjećaju se pozvanim da sude.


galaksija je napisao/la:
Za kritičke osvrte potrebno je poznavanje tematike koja se kritikuje što očigledno ovdje nije slučaj.


galaksija je napisao/la:
He, he, ovo ni pas s maslom ne bi pojeo (bez obzira na to što psi pripadaju 2D). Do sada sam imao priliku svašta čuti, međutim, ovo je prvi put da čujem da je svrha ovog foruma – “preobraćanje ljudi u fanatike novog svjetskog poretka”. Interesantna percepcija, pardon, - projekcija, ili… šta god!


galaksija je napisao/la:
Danmagorezov mentalni sklop nije u stanju nadoći na tako nešto, jer drugi moraju da prezentiraju stvari za njega a on da diriguje i sudi šta može da prođe a šta ne može.


galaksija je napisao/la:
Da upravo ovo o “ljudskim igračkama” nije opisano u literaturi na temu psihopatije, onda bi ovaj navod više odgovaralo rubrici “vicevi, šale i zabava”. Ljudi mogu biti “igračke” jedino za psihopate a sve naravno “svojom vlastitom krivicom”. A psihopata je naravno tu “samo da ih nauči pameti” jer su oni “sami tražili”. Ako ništa, onda zbog razbijanja njegove dosade.



AUTORITET JE ONAJ KOJI DOĐE POSLE BITKE I IZUDARA NAJSLABIJE I RANJENE !

PS. I to pred pred publikom, javno, jer u suprotnom ne bi imalo efekta za njega samog.

:love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub sep 05, 2009 12:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
SUZY je napisao/la:
AUTORITET JE ONAJ KOJI DOĐE POSLE BITKE I IZUDARA NAJSLABIJE I RANJENE !

PS. I to pred pred publikom, javno, jer u suprotnom ne bi imalo efekta za njega samog.

Zanimljivo što je to došlo s tvoje strane Suzy.Sad me zanima kako to misliš da je Danmagorez ranjen ili najslabiji i što misliš o zadatku koji ima Galaksija na ovom forumu?
Zanimljivo mi je zbog toga jer smo već ovo prošli na nekoj drugoj temi i moja,očito kriva,pretpostavka je bila da ti razumiješ princip djelovanja 3D-a tj. stil ovog foruma.
Hm,jesi li pratila Danmagorezove razgovore?
Ako je ićija ličnost na trenutak željela postati "autoritativna" to je kolosova i Javina,ali post neću ni brisati ni mjenjati jer me to podsjeća da iako mislim da sam budan,kasnije kad pročitam neki svoj tekst,jasnije vidim dal sam to pisao svjestan sebe ili ne.
U ovom slučaju moj komentar na Galaksijin post je totalno suvišan,što znaći da se jedan od mnogih djelova moje ličnosti progurao na površinu i ostvario želju da se ga shvati "važnim". :king:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto sep 08, 2009 11:51 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Kolose, svaka čast! :love5: :love9:

Hvala ti na ovako dobrom primjećivanju.

:occasion5:

:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub feb 13, 2010 8:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 27, 2008 5:55 pm
Postovi: 26
Lokacija: planeta Zemlja
Pokusavam vec neko vreme da nadjem kako da promenim style/temu/skin ovog foruma ali ne mogu da ga nadjem u podesavanju.
Molim nekog iskusnijeg da mi objasni kako jer je ovaj skin aspolutno ocajan, tezak za citanje i snalazenje.
Molim admine da razmisle o mogucnosti kako da samo korisnici izaberu, od 4-5 ponudjenih, standardizovanih skinova, jer ovo mi sve izaziva neverovatnu glavobolju...
hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub feb 13, 2010 8:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
drug_pavle je napisao/la:
Pokusavam vec neko vreme da nadjem kako da promenim style/temu/skin ovog foruma ali ne mogu da ga nadjem u podesavanju.
Molim nekog iskusnijeg da mi objasni kako jer je ovaj skin aspolutno ocajan, tezak za citanje i snalazenje.
Molim admine da razmisle o mogucnosti kako da samo korisnici izaberu, od 4-5 ponudjenih, standardizovanih skinova, jer ovo mi sve izaziva neverovatnu glavobolju...
hvala unapred

:evil3:

odi u profil/postavke->postavke->stil foruma->odaberi sto zelis.
inace ako mislis na owaj default skin (solaris), ja ga smatram melemom za oci u kasnim nocnim satima...

:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub feb 13, 2010 8:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 27, 2008 5:55 pm
Postovi: 26
Lokacija: planeta Zemlja
Zahvaljujem najlepse, Solaris me "ubi" :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sri feb 24, 2010 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Evo načina,ako niste do sad znali(poput mene) kako spremiti svoje bookmarks-e,u slučaju da se dogodi neki pad sistema.
Microsoft Internet Explorer

Citat:
Note: By default, Microsoft Internet Explorer will save your bookmarks as bookmark.htm.

Internet Explorer 5.0 and above users backing up favorites.

1. Within Internet Explorer, click the File menu and Import and Export.
2. Within the Import and Export window click Next.
3. Click Export Favorites and click Next.
4. Select the folder you wish to backup; if you wish to backup all favorites, leave the Favorites folder highlighted and click Next.
5. Select the destination you wish to save the favorites and click Next.
6. Click Finish.

Internet Explorer 5.0 and above recovering backup files from an Internet Explorer or Netscape backup.

1. Within Internet Explorer, click the File menu and Import and Export.
2. Within the Import and Export window click Next.
3. Click Import Favorites and click Next.
4. Select the location that contains your favorites and click Next.
5. Select where you wish to save your favorites and click Next.
6. Click Finish.

Mozilla Firefox

Recent versions of Firefox backup

1. Open Mozilla Firefox.
2. Click Bookmarks and then Organize Bookmarks.
3. Click Export HTML or Click Import and Backup and then Backup. We suggest Exporting to HTML since all browsers support the ability to easily read these files.
4. Type the filename you wish to save the file as and the destination and then click the Save button.

Recovering favorites in recent versions of Firefox

1. Open Mozilla Firefox.
2. Click Bookmarks and then Organize Bookmarks.
3. Click Import and Backup.
4. If the file is a JSON file click Restore and choose file. If the file is a .HTM/.HTML file or other browser file click Import HTML and follow the import wizard.

Other versions of Firefox backup

1. Open Mozilla Firefox.
2. Click Bookmarks and then Manage Bookmarks.
3. In the Bookmarks Manager window click File and choose Export.
4. By default your bookmarks file will be called bookmarks.html. Choose the location you wish to save the bookmarks file to and click the Save button.

Netscape

Note: By default, Netscape will save your bookmarks as bookmarks.html.

Netscape Communicator / Netscape 7.0 and above users backing up bookmarks

1. Within Netscape, click Bookmarks and "Manage Bookmarks..." or CTRL+B.
2. Within the Bookmark manager click Tools and Export
3. Select where you wish to export the file and click ok.

Netscape Communicator / Netscape 7.0 and above users recovering backup files from Netscape backup or Internet Explorer.

1. Within Netscape, click Bookmarks and "Manage Bookmarks..." or CTRL+B.
2. Within the Bookmark manager click Tools and Import
3. Select the file you wish to Import and click open.

Opera

Note: By default, Opera will save your bookmarks as Opera6.adr. If your version of Opera is not 6, this filename may change.

Opera users backing up your bookmarks

1. Within Opera, click the File menu and Export.
2. Select the destination to where you wish to save the backup of your favorites to and click Save.

Opera users recovering a backup of your bookmarks.

1. Within Opera, click the File menu and Import.
2. Select "Opera bookmarks", "Netscape bookmarks", or "Internet Explorer favorites" depending on which bookmarks or favorites you wish to recover.
3. Select the file or folder you wish to recover.
4. Click ok.
http://www.computerhope.com/issues/ch000524.htm

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: čet feb 25, 2010 11:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jako puno dobrih tutorijala na našem jeziku u vezi svih Windows kompjuterskih vještina:

http://www.ic.ims.hr

Imaju i forum, u kojem samo daju upute, bez pisanja gostiju i raznoraznog smeća ( koje je problem na svim otvorenim forumima ).

Za korisnike Linux sistema, ova mi je jedna od boljih:

http://www.linuxzasve.com/

:mrgreen: :wink:

Općenito: skoro svaki program ima gore desno opciju "HELP" i u njemu se skoro sve može saznati o tom programu... treba samo pročitati. ( RTFM ) popularna internet-kratica za "Read the fucking manual".

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sri apr 07, 2010 8:31 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Hteo bih da pitam da li ce opet biti otkljucana tema o osecaju iskonske Ljubavi prilikom citanja nekih materijala? Mislim da je grishka bio onaj koji je prouzrokovao zakljucavanje, a mislim i da je banovan, pa mozda mozemo da je otkljucamo.

Hvala na odgovoru. :wink:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet apr 09, 2010 10:57 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Rudar:
Citat:
Hteo bih da pitam da li ce opet biti otkljucana tema o osecaju iskonske Ljubavi prilikom citanja nekih materijala? Mislim da je grishka bio onaj koji je prouzrokovao zakljucavanje, a mislim i da je banovan, pa mozda mozemo da je otkljucamo.
Hvala na odgovoru.

Drugar, odakle ti samo tolika potreba da ljubav iskazuješ na forumu. Nju ovdje, niti možeš dati a niti je dobiti, ona je u tebi samo je trebaš naći. Ti si stvoren na sliku i priliku (kao i mi)Stvoritelja, a Stvoritelj je uvijek Ljubav - bio jest i biti će. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub apr 10, 2010 3:28 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Nasao sam ja nju, mogu je dati, a pored toga pokusaavam shvatiti sta mi je ciniti s Njom, kada je tu. :wink: :love3:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub apr 10, 2010 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Rudar je napisao/la:
pokusaavam shvatiti sta mi je ciniti s Njom, kada je tu.

Hmm, zar odgovor na to pitanje ne dolazi samo po sebi? :-k

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 25 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz