Sada je: sri apr 24, 2024 10:05 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned apr 16, 2006 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Ne radi ovaj smajli smo mu je muka.
Jel moze jos neki smajli?
Da se ja pitam pisale bi se poruke samo preko smajlija. :)

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Super,super necu vise.Hvala Tina, i ti si brza. :blob:

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Stilovi foruma - teme
PostPostano: sub jul 29, 2006 8:25 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 9:48 am
Postovi: 19
Imam problem sa stilom foruma. Dok sam menjao stilove foruma zaustavio sam se na printTheme od tad ne mogu da pravim izmene na mom profilu. svaki put kada napravim neku izmenu i pritisnem Posalji iskoci mi prozor sa natpisom I`m sory. Mozda to nema veze sa stlom izgleda foruma ali sam siguran da imam problem.
Bio bih zahvalan ako bi mi neko rekao u cemu je problem i sta da radim.
Hvala.
Pozdrav. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 29, 2006 11:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Ne, nemas ti nikakav problem, nego sam, kad sam radila taj template zamislila njega iskljucivo za "printanje", pa ga nisam "optimirala" za mjenjanje profila istovremeno kao i sve druge "templates" u kojima se ne moze vise unositi "websajt" zbog spamera i "botova".

Tako da, oprosti zbog toga, sada funkcionira. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 24, 2006 1:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Zanima me postoji li opcija kojom mogu vidjeti postove u zadnjih 12 sati ili u zadnjih sat vremena i slično? Hvala 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 24, 2006 3:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
pa kad se ulogiras nisu li ti novi oznaceni zutom ikonicom?

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 24, 2006 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
jesu, misliš ono pogledajte postove od zadnjeg posjeta? to imam, al zanima me jel se može kako namjestiti da sama mogu namjestiti da vidim postove od prije, npr., 4 sata.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 24, 2006 4:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
smagda je napisao/la:
jesu, misliš ono pogledajte postove od zadnjeg posjeta? to imam, al zanima me jel se može kako namjestiti da sama mogu namjestiti da vidim postove od prije, npr., 4 sata.


sumnjam. no netko od moderatora ce ti reci. cini mi se da ces ipak morati racunati. :mrgreen:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 24, 2006 6:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
o.k. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 03, 2006 4:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ponovo radi bioskop, ponovo radi bioskop :D
al mi nesto drugacije izgleda,a i ova zuta je malo drugacija


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 26, 2007 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Dok se ja ode snađem potrajačeeee !!!!!!!! - Dobar forum samo ima nekih trzavica pri registraciji npr registrira sam se ima godinu dana ali nisan nikako moga uć ponovo a šifru nisam moga sam minjat - nadam se da ću sa ovon registracijon na novoj adresi bit bolje sriće i da se neće desit da budem mora
opet odustajat od ulaženja na ovaj forum zbog tehničkih prepreka - dobro vidim da ima adresa za servis pa ako šta i bude problematićno nadam se da če s druge strane bit netko tko to zna riješit - a ako i ne bude izmislit čemo ga.
:D :D :D

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 26, 2007 11:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav, spyro, dobrodošao!

Bilo je nekih tehničkih problema od davnina u vezi logiranja... a odkad smo preselili bazu i forum na novi server, sve ipak bolje radi. Uglavnom, administratori su to rješili, pa nadam se da nećeš imati više tih problema.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 19, 2007 6:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
- KRITIKA -

- Bilo bi mi jako drago kad bi mi moderator ( ili administrator - ne znam koja je razlika ) prije ( ili poslije - nije bitno kad samo da je u tom vremenskom periodu itd ) brisanja posta poslao privatnu poruku u kojoj je barem ukratko stavljeno u citat ono šta sam napisao točno od riječi do rijeći i objašnjenje zašto je post izbrisan i iz kojeg i kojeg točnog razloga tako da i ja znam o čemu je rijeć a ne ovako - izbrisat pa se ja moram mislit zašto -

- uostalom ako se bude trebalo od strane moderatora i pružit objašnjenje zašto se neki post nekoj osobi i briše možda se neče dešavat da se tuđi postovi brišu onako kako nekome paše. Mogu i ja tako bit moderator. -

- Mislim da je to sasvim u redu da se točno precizira zašto se neki post briše. ( dobro ako je netko stvarno napisa u postu nešto vulgarno i nešto ružno to je druga stvar ali ako takvih stvari nema i ako je još uz to i povezano na temu pa i da je mišljenje drukčije šta to ima veze ).

- Prvo iz razloga da se ne ponavljaju greške, a drugi je da se ipak treba malo i razmislit prije brisanja a ne nekome se ne sviđa i to je to. -

- Ovako ipak nije u redu. -

- Jednostavno nije u redu. -

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 22, 2007 9:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 15, 2007 2:50 pm
Postovi: 6
Lokacija: in the middle of the nowhere
Hi, negdje sam procitala kako se izdvajaju citati, no nisam upamtila ni gdje ni kako,a sad ne mogu pronac pa molim nekog da me uputi..btw, plavusa sam :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 22, 2007 11:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
shakti, dobrodošla!

Citat možeš napraviti da na post koji želiš citirati stisneš na njemu QUOTE.

Ako želiš citirati samo dio teksta, onda obilježiš tekst, pa desni klik miša - Copy, otvoriš novi post, i opet desni klik miša - Paste. Tako si "prepisala" taj dio teksta i onda taj cijeli dio opet obilježiš mišem i gore iznad posta na kojem odgovaraš imaš tipku QUOTE i stisneš ga.

I tako ti se pojavi tekst omeđen uglastim zagradama u kojima piše quote i \quote i to se kasnije vidi onda kao citirani tekst. Baš kao i na svim drugim forumima...

Imaš i gore skroz, na vrhu stranice FAQ ( često postavljena pitanja )... stisni i vidjet ćeš najčešće probleme i kako ih naučiti vrlo lako...

Puno uspjeha. Predrasuda je da plava boja kose znači nisku inteligenciju, hehehe!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 23, 2007 12:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 15, 2007 2:50 pm
Postovi: 6
Lokacija: in the middle of the nowhere
thanx, mr. jack, na dobrodoslici i detaljnom pojasnjenju!
...i sto nemas predrasude haha :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Može malo objašnjenje u vezi izmjene moderatora i to ?

Nisam baš u toku , al vidim da se sve nešto izminjalo , pa sad da budem iskren , više mi ništa nije jasno.

PS - Unaprijed hvala na objašnjenju.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 10:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
spyro, neki članovi koji su bili moderatori iskazali su želju da više to nebudu, jer mnogi od njih otvaraju svoje web stranice i blogove, pa tamo moraju uložiti dosta vremena i energije, pa ovdje nebi radili svoj posao dovoljno kvalitetno.

Neki osjećaju da će krenuti nekim svojim drugim putevima, pa i to je u redu, treba se poštivati njihova ( svačija ) slobodna volja i bez nekih predrasuda pustiti ljude naka idu kako su odlučili. Neki od njih prate forum i dalje, samo više aktivno ne sudjeluju.

Zato smo morali i naći neke ljude-članove koji bi moderirali, jer je to zbilja teško za jednog ili dvojicu... treba redovito pratiti diskusije, gledati da netko ne narušava osnovna pravila foruma, da ne vrijeđa, psuje ili na bilo koji drugi način ne radi previše buke u smislu unošenja nekih destruktivnih postova, itd.

U biti, sve je isto kao i prije, samo su neki članovi postali moderatori, naravno, uz prijašnji upit i poštivanje njihove slobodne volje.

Eto, sad ti je možda malo jasnije... hehe! #-o

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 10:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:

Eto, sad ti je možda malo jasnije... hehe! #-o

:mrgreen: :wink:


Puno jasnije.

Jack , hvala na objašnjenju. :D =D> :D

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 09, 2007 10:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack , hvala na objašnjenju.


No problemo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz