Sada je: čet mar 28, 2024 9:48 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rothschildi drugi put?
PostPostano: pet jun 24, 2011 1:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 07, 2009 11:50 am
Postovi: 14
promatrač je napisao/la:
Ako ne znaš što si, nema tko ni tražiti istinu, lažna osoba ne može tražiti istinu, može samo žešće trpati podatke u onaj kontejner sa kojim se poistovjetila i onda kontejner traži istinu, a čovjek umire a da se nije spoznao.
Treba gledati u sebe, a drugo će se pospajati na to kako treba, tekstova o raznim močnicima ima već toliko da je nastao kaos oko svega, sama buka.

I što si htio pitati/napisati?


ne zelim da ulazim u polemiku ali prva recenica koju si napisao nema mnogo smisla. a druga, osim sto je potpuno kontradiktorna sa prvom, tek nema nikakvog smisla.

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub jun 25, 2011 1:37 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa dugo ti je trebalo da ovo utvrdiš, ali evo ko naručeno je iskrsla tema u vezi napisanog, ovaj put na castanedijanskom:

viewtopic.php?f=16&t=3642


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon jul 04, 2011 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
Forum je odlican,ali zar ne mislite da je potreban malo profesionalniji izgled?Mislim malo ozbiljniji....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon jul 04, 2011 6:12 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Na što točno misliš? Vrstu foruma, temu...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon jul 04, 2011 6:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 30, 2011 1:46 pm
Postovi: 36
Lokacija: Zemun,Srbjia
promatrač je napisao/la:
Na što točno misliš? Vrstu foruma, temu...?


Mislim na izgled foruma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon jul 04, 2011 6:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa nađi temu koja ti se čini najmanje neozbiljnom, trebalo bi ih biti više.
Forumska skripta je kakva je, a teme se mogu mijenjati, to je stvar ukusa, ono što je tebi neozbiljno drugim možda i nije.

To bi trebalo biti ovdje pod "stil foruma": ucp.php?i=165


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon jul 04, 2011 6:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mislim na izgled foruma


Odeš na svoj profil/postavke... i onda opet postavke... i promijeniš u jednu od ponuđenih tema. Ima ih samo nekoliko, jer se inače treba za svaki jezik raditi novi gumbi za navigaciju, jes da se može, al ima zajebancije sa tim da ispadne super. Pametnije je potrošiti to potrebno vrijeme na SADRŽAJ foruma ( informacije, tekstovi... ) nego na PAKIRANJE ( izgled foruma ).

:angel4:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet feb 03, 2012 3:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Nije me bilo dosta dugo ovdje, mislio sam da ce se nesto promijenit, ali ovce, ostaju i dalje blago, kako bi mi to u istri rekli. Uglavnom, upuceniji ce se sjecat one rasprave oko parade ponosa u srbiji, di je zaista doslo do izrazaja, koliko zatucanih ljudi ima ovdje, i kada sam vidio, da se tema zakljucala, umjesto da se nastavi, povukao sam se foruma, jer ne zelim biti u toru, tj. u blatu sa drugim ovcama, cast izuzetcima.
A zasto se trebalo nastavit, e, pa trebalo je zato, da se vidi, ko je zaista zatucan, a ko prodaje maglu, jer u stvanom zivotu, pogled otkriva sve, a ovdje preko neta, samo iskusni mogu zakljucit, sta se zaista skriva u nekome, a ta jedna jednostavna tema, pruzala je dosta, da se barem ovdje, neki distanciraju od drugih, jer ako neces zamnom, na pravi put, necu te jebat ni pol posto, i u tome je bit svega, misli na sebe, ali to je vec neka druga tema....
Uglavnom, da se vratim na topic, i zasto sam odlucio intervenirat, jer ovdje govorite o nekim cipovima, i kako ce ih pocet ugrađivat u nas, (sve se shvaca doslovno) pa vec jesu, i svi ste se tome pokorili, pa i ja, i u tome je bit, da ce te sjebat, a neces ni skuzit, pokorit ces se sistemu, jer eto, moras, i fakat moras, jer nemas drugog izbora, i u tome je problem, svi mislite, ma necu se ja cipirat, necu se cjepit, pobunit cu se, a zapravo, dok ti smisljas kako ces se pobunit, i kako ces sjebat sistem, on je tebe vec sjebao, i obiljezen si, di god da ides i sta god da radis.
Reci mi da nisi cipiran, od kuda da krenem... Biometrijske putovnice, osobne sa cipom, vozacke sa magnetnom trakom ( u EU ha, ha ha ) svu lovu koju dobijes, sistem zna, di lovu dizes, sistem zna. Davanje osobne na uvid, pri kupnji sim kartice... nastavi niz. Nista veliko sta radis, ne prolazi nezapazeno, pa mi ti onda reci, dali smo vec cipirani ili ne.
I ne samo to, sjebani smo, a svi misle da sve znaju, zjebani smo toliko, da ni sami neznamo, a biti ce jos i vise, jer sta ces, kada ukinu papirnatu lovu, jer, ukinuli su robnu razmjenu, zlatnike, smanjili broj valuta, i jos ce, i nakraju, ukinuti ce papir, pa neces moci ni jebat, a da neznaju, jer i paket kurtona, ces placat na karticu, i sta ces onda, biti sretan, jer ajde, jos nisu poceli cipirat.

Osvjestite se, promjene su na vratima, ali samo se osvjestite!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet feb 03, 2012 6:21 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Dobro jutro!
Nisi rekao ništa novo, samo si došao rasuti žuč po forumu kao neki mali bič božji, a kladim se da ni ne čitaš one teme zbog kojih postoji ovaj forum.
Iz istog razloga (prosipanja žuči) je ona tema zaključana, sve se svelo na govor mržnje i ništa konstruktivno (ne pričam sad o tebi nego o kompletnom tonu teme).

Kako je na ulici tako je i tu, kako se tema zakuha tako počnu letjeti cigle iz ruku izbezumljenih ljudi s luđačkim sjajem u očima... to onda više nije rasprava nego šou koji vode ti koji su popizdeli i to dolaze gledati samo navijači koji se takođe spremaju popizdeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Alternativne Vijesti
PostPostano: pet feb 03, 2012 2:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 29, 2012 12:31 pm
Postovi: 10
yasuni je napisao/la:
Reci mi da nisi cipiran, od kuda da krenem... Biometrijske putovnice, osobne sa cipom, vozacke sa magnetnom trakom ( u EU ha, ha ha ) svu lovu koju dobijes, sistem zna, di lovu dizes, sistem zna. Davanje osobne na uvid, pri kupnji sim kartice... nastavi niz. Nista veliko sta radis, ne prolazi nezapazeno, pa mi ti onda reci, dali smo vec cipirani ili ne.
I ne samo to, sjebani smo, a svi misle da sve znaju, zjebani smo toliko, da ni sami neznamo, a biti ce jos i vise, jer sta ces, kada ukinu papirnatu lovu, jer, ukinuli su robnu razmjenu, zlatnike, smanjili broj valuta, i jos ce, i nakraju, ukinuti ce papir, pa neces moci ni jebat, a da neznaju, jer i paket kurtona, ces placat na karticu, i sta ces onda, biti sretan, jer ajde, jos nisu poceli cipirat.



Na Zalost je tako

Glavom u zid ne mozemo zivimo u takav sistem
yasuni je napisao/la:
Osvjestite se, promjene su na vratima, ali samo se osvjestite!


Znanje je moc , Informiranost Svjesnost to je Put.
Ali znate li koliki procenat ljudi interesuje ova problematika. koliki procenat ljudi citaju ovakve forume ili posecuju vakve sajtove.

Primerice radi:
Kad pocnem na poslu neki mali razgovor na ovoj Temi, na temi budzenja svjesnosti.
Odgovor je " Ma daj ti si Lud od cega cemo ziveti itd."
Nazalasost To je nasa stvarnost.
Vjerujem i da vasa iskustva su slicna.

Vjerujem i hocu Vjerovati da Sve Vise ljudi na svetu Spoznaju istinu . I da ce covecanstvo prekinuti ovaj Zacarani krug koji se zove NOVAC

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet feb 03, 2012 2:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Citam, onoliko koliko zelim, i koliko ja smatram, da mi je potrebno, da dopunim neka moja saznanja, jer ono sta znam, o ovom svijetu oko nas, nisu me naucili ni forum, ni pop, a bogami ni mama ni tata, sve sam shvatio sam, i uzimao sam sa foruma samo onoliko koliko mi treba, jer iskreno, na forumu, se od šume, ne vidi drvo, ali nemam nista protiv foruma, ni protiv tebe, samo mi se ne sviđa, da pricas, da ne citam ono sta bi trebao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o foru
PostPostano: pet feb 03, 2012 3:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa kako onda raspravljaš o onome što ne čitaš?
Javno proglašavaš druge ovcama i pozivaš ih da se osvijeste, ali nitko ne smije ni pretpostaviti da nešto nisi pročitao jer to ti se ne sviđa... :grin: #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet feb 03, 2012 6:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
yasuni je napisao/la:
Citam, onoliko koliko zelim, i koliko ja smatram, da mi je potrebno, da dopunim neka moja saznanja, jer ono sta znam, o ovom svijetu oko nas, nisu me naucili ni forum, ni pop, a bogami ni mama ni tata, sve sam shvatio sam, i uzimao sam sa foruma samo onoliko koliko mi treba, jer iskreno, na forumu, se od šume, ne vidi drvo, ali nemam nista protiv foruma, ni protiv tebe, samo mi se ne sviđa, da pricas, da ne citam ono sta bi trebao.
Da citas formu, (barem stiki teme) bio bi barem malo svjestan da si pod jacim napadom ekipe odozgora, pa da si se zbog toga dosao istresti (iskenjati) ovamo i nahraniti povratnim postovima...apropo teme koje spominjes, u vezi parade ponosa ili cega vec, imas dosta takvih mamac tema (na metafizickom forumu...hahah... ](*,) ) npr. Srbi vs. Hrvati itakdalje, pa se mozes i iskenjavati (citaj hraniti ego ili za kaj vec imas potrebu) na takvim temama... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon feb 13, 2012 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Promatrac, ako ne citam na galaksiji, ne znaci da se ne informiram, i da nisam informiran, i tu bi stao, jer ne zelim dalje, iz supljeg u prazno.

Skockani, ovo o povratnim postovima, govori vise o tebi, nego o meni, jer meni to, nikada, ni na jednom forumu nije palo na pamet, cak to i prvi put od tebe cujem.
Vidis, cak znas sta se događa, i na srbi vs. hrvati, ja taj topic, nisam nikada ni otvorio, jer mislim, da sam odavno, otisao iznad tih prepucavanja, jer sebe smatram covijekom, ni hrvatom, ni srbinom, ni katalikom.... jednostavno covijekom, i nasmijao sam se na ono, da hrvatima prijeti istrebljenje, jer me bas briga za to, bitno mi je samo da se ne istrijebe dobri ljudi, a ima ih.
A ono, o onoj paradi srama, govori jako puno o nama hrvatima, i zbog toga me sram, sta zivim ovdje, i toliko me to pogodilo, da sam pokusao neke malo osvijestiti, ali uzalud.

Nekoliko primjera, samo da naglasim, da sam jako protiv nasilja, ali zalazem se za javno iskazivanje misljenja.
U italiji, najavili poskupljenje paste, ilitiga tjestenine, za 1 cent, svi na ulice, odustali, samo za jedan proizvod.
U njemackoj, isto tako za pivo, i odustali od poskupljenja.
Nas jebu, sa svih strana, neznam od kuda pocet, benz, pdv, porez na rabljene stvari...
i svi sute, ali kada treba tuci pedere, evo, 10000 ljudi na ulici, svi se odjednom brinu za nasu drzavu, e pa hvala ljepa, ja u takvoj drzavi, ne zelim zivjeti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: uto feb 14, 2012 12:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
@yasuni, nisam vise skockani, nego Rabbit of Caerbannog... :D , nego evo ti jedan red pill, kojeg mozes iskoristiti za otvaranje ociju, zvan "albatros" slika

tolko od mene...uzivaj... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet aug 23, 2013 12:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Pozdrav, tko je radio prijevod videa od adampants2008/Jonathana? Nisam pročitao cijeli prijevod, ali pratio sam njegove uploade još od izlaska, pa imam još neke koji su nestali nakon brisanja prvog accounta, a vidim da nisu na listi. Poslije je otvorio adampants2009. Sve su to dobre stvari, neki videi su malo nesuvisli (oni prvi njegovi), ali inače svejedno dobri za poslušati i pogledati.

Imam i u wordu transkripte e-mailova gdje je pisao o raznim stvarima ljudima koji su ga pitali, ima toga dosta što je objasnio, zanimljivo je. Onda postovi s nekih foruma gdje je imao svoj nick i druge nickove itd. Pričao je o 4D, manipulaciji i tome kako je stvarnost iluzija i tako dalje, na svoj način, sve dosta informativno. Ako netko hoće to prevoditi dalje, neka se javi pa ću uploadati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet aug 23, 2013 8:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
yasuni je napisao/la:
Promatrac, ako ne citam na galaksiji, ne znaci da se ne informiram, i da nisam informiran, i tu bi stao, jer ne zelim dalje, iz supljeg u prazno.

Skockani, ovo o povratnim postovima, govori vise o tebi, nego o meni, jer meni to, nikada, ni na jednom forumu nije palo na pamet, cak to i prvi put od tebe cujem.
Vidis, cak znas sta se događa, i na srbi vs. hrvati, ja taj topic, nisam nikada ni otvorio, jer mislim, da sam odavno, otisao iznad tih prepucavanja, jer sebe smatram covijekom, ni hrvatom, ni srbinom, ni katalikom.... jednostavno covijekom, i nasmijao sam se na ono, da hrvatima prijeti istrebljenje, jer me bas briga za to, bitno mi je samo da se ne istrijebe dobri ljudi, a ima ih.
A ono, o onoj paradi srama, govori jako puno o nama hrvatima, i zbog toga me sram, sta zivim ovdje, i toliko me to pogodilo, da sam pokusao neke malo osvijestiti, ali uzalud.

Nekoliko primjera, samo da naglasim, da sam jako protiv nasilja, ali zalazem se za javno iskazivanje misljenja.
U italiji, najavili poskupljenje paste, ilitiga tjestenine, za 1 cent, svi na ulice, odustali, samo za jedan proizvod.
U njemackoj, isto tako za pivo, i odustali od poskupljenja.
Nas jebu, sa svih strana, neznam od kuda pocet, benz, pdv, porez na rabljene stvari...
i svi sute, ali kada treba tuci pedere, evo, 10000 ljudi na ulici, svi se odjednom brinu za nasu drzavu, e pa hvala ljepa, ja u takvoj drzavi, ne zelim zivjeti.


Većina ljudi na ovim prostorima ima intelektualni defekt. Karl Marx je okarakterizirao slavenske narode kao primitivne i varvarske te da će uvijek biti u zaostatku za zapadnim svijetom o tome se nikad nije javno govorilo jer bi otac komunizma i tvorac komunističkog manifesta bio okarakteriziran kao rasist.
U Hrvatskoj prevladava mišljenje da je bitka za državotvornost završena 1995 godine što je velika iluzija koju su nametnuli naši tobožiji zapadni saveznici.
Bitku za državotvornost smo izgubili ulaskom u EU.
Narod ovih prostora ima sužnjački mentalitet ili mentalitet žrtve i uvijek su nam drugi krivi za vlastitu nesposobnost.
Sjetimo se onih krilatica 90-tih (koje se sad guraju pod tepih) Da nam nije Beograda mogli smo biti Švicarska, više od 20 godina samostalnosti donijelo nam je nekoliko ekstremno bogatih familija na uštrb sve siromašnijeg puka koji jedva krpi kraj sa krajem, sve više ljudi ne može niti režije podmirivati pa prodaju stanove ispod svake cijene, ove godine u novom zagrebu ima stanova ispod 800 eura po kvadratu.
Ako se ikad u svijetu izbije evolucija svijesi zapadni balkan će biti zadnji i to ne zbog stvarne evolucije već zbog praćenja trenda.
Mi smo sljedbečičko-podanički narod svidjelo se to kome ili ne to smo dokazali kroz povijest.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet aug 23, 2013 9:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
yasuni je napisao/la:
Promatrac, ako ne citam na galaksiji, ne znaci da se ne informiram, i da nisam informiran, i tu bi stao, jer ne zelim dalje, iz supljeg u prazno.

Skockani, ovo o povratnim postovima, govori vise o tebi, nego o meni, jer meni to, nikada, ni na jednom forumu nije palo na pamet, cak to i prvi put od tebe cujem.
Vidis, cak znas sta se događa, i na srbi vs. hrvati, ja taj topic, nisam nikada ni otvorio, jer mislim, da sam odavno, otisao iznad tih prepucavanja, jer sebe smatram covijekom, ni hrvatom, ni srbinom, ni katalikom.... jednostavno covijekom, i nasmijao sam se na ono, da hrvatima prijeti istrebljenje, jer me bas briga za to, bitno mi je samo da se ne istrijebe dobri ljudi, a ima ih.
A ono, o onoj paradi srama, govori jako puno o nama hrvatima, i zbog toga me sram, sta zivim ovdje, i toliko me to pogodilo, da sam pokusao neke malo osvijestiti, ali uzalud.

Nekoliko primjera, samo da naglasim, da sam jako protiv nasilja, ali zalazem se za javno iskazivanje misljenja.
U italiji, najavili poskupljenje paste, ilitiga tjestenine, za 1 cent, svi na ulice, odustali, samo za jedan proizvod.
U njemackoj, isto tako za pivo, i odustali od poskupljenja.
Nas jebu, sa svih strana, neznam od kuda pocet, benz, pdv, porez na rabljene stvari...
i svi sute, ali kada treba tuci pedere, evo, 10000 ljudi na ulici, svi se odjednom brinu za nasu drzavu, e pa hvala ljepa, ja u takvoj drzavi, ne zelim zivjeti.
Prvo moramo definirati i diferencirati šta je to: nasilje, javno deklariranje.
Ako se moja malenkost javno deklarira kada svi ostali šute, onda mogu reći da sam hrabar pred sobom, makar bio kukavicom svima ostalima.
Ergo nije me briga: ni u odnosu na ulizicu političara, ni u odnosu na kriminalca, ni u odnosu na pripadnika određene društvene grupacije kome lokalni mecena isplaćuje jednu od brojnih plata.
Ali čim počneš propovijedati meni, morat ćeš pronaći drugu žrtvu, ili je nemoj pronaći: uglavnom će area tvoga djelovanja morati biti van mojih 50 cm slobode u kojima bivstvujem mijenjajući ili ne mijenjajući lokaciju.
U svakoj zemlji ljudi nose svoj križ: Golgotu prolaze najamni radnici u Italiji i Njemačkoj, a Balkan napuštaju mnogi koji upravo rade u Italiji i Njemačkoj.
Svakome svoj križ i svoja zaslužena sloboda.
I nema ljutnje.
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub aug 24, 2013 4:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
pope.is.alien. je napisao/la:
Pozdrav, tko je radio prijevod videa od adampants2008/Jonathana? Nisam pročitao cijeli prijevod, ali pratio sam njegove uploade još od izlaska, pa imam još neke koji su nestali nakon brisanja prvog accounta, a vidim da nisu na listi. Poslije je otvorio adampants2009. Sve su to dobre stvari, neki videi su malo nesuvisli (oni prvi njegovi), ali inače svejedno dobri za poslušati i pogledati.

Imam i u wordu transkripte e-mailova gdje je pisao o raznim stvarima ljudima koji su ga pitali, ima toga dosta što je objasnio, zanimljivo je. Onda postovi s nekih foruma gdje je imao svoj nick i druge nickove itd. Pričao je o 4D, manipulaciji i tome kako je stvarnost iluzija i tako dalje, na svoj način, sve dosta informativno. Ako netko hoće to prevoditi dalje, neka se javi pa ću uploadati.


Pozdrav, pope! Molim te uploaduj materijal da vidimo šta sve tu ima, rado ću nastaviti sa prevodom! Siguran sam da ima još dobrih stvari - i hvala puno što si se javio, baš sam ovih dana razmišljao o "nestalim" materijalima tog čoveka - ipak, "nekim" čudom mi je ovaj tvoj post promakao.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub nov 02, 2013 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
Galaksija, zasto se forum umrtvio? Godinama pratim ovaj forum i bio mi je omiljeni, :read: i odlucim da se uclanim, ano novi topici samo na nekoliko tema!! :blob: :blob: :tongue: :tongue:

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz