Sada je: uto mar 19, 2024 4:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub feb 12, 2005 10:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
T-1000, imam nekoliko prijedloga.

    1.Bilo bi dobro kada bi "Override user style -> Replaces users style with the default" Stavio na No jer mi je ovaj stil relativno nepegledan. Zadovoljio bih se sa SubSilver-om a ostalima ostaje Solaris.

    2. Da ne dozvolis promjenu nicka.

    3. Da omogucis Quick Reply


poz 8)


Zadnja izmjena: Grunfer; sub feb 12, 2005 10:37 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: sub feb 12, 2005 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Grunfer je napisao/la:
T-1000 je napisao/la:
* Postavljena nova tema - Solaris modifikacija

ToDo:
* Language Pack
* File upload mod


Kod:
// TODO: add code here


Spaljeni C-eas! 8)

poz 8)


HEHEH ... Kako si me prepoznao? :oops: :D

Dobro, priznajem C je moj stil, al silom prilika sam trenutno na Delphiju :roll:

U vezi prijedloga:
* Omogucavanje overridea bi neiskusnijim korisnicima bile nepregloedno, al eto, vidjecu sa Borom pa javimo
* Qucik Reply je na TODO listi :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 12, 2005 4:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Hehe, imate specifican nacin razmisljanja i izrazavanja. C je takoder moj stil (Visual C#). Delphi, hm nisam nikada u njemu radio, vise se drzim MS, premda je Borland Visual C++ Builder vrlo lijep alat.

OK, sta budes mogao uciniti, ucini, vise je prijedog. Stil jest lijep ali je malo nepregledan barem meni a vjerujem da ces se slozit s ovom konstatacijom.

pozdrav 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 22, 2005 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
E t-1000,
Da ti nisi obrisao mozda moje postove???
Vidim da je nestao moj predlog za Chat!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 22, 2005 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
slipknot-maGGoT je napisao/la:
E t-1000,
Da ti nisi obrisao mozda moje postove???
Vidim da je nestao moj predlog za Chat!!!


Ne naravno, zasto bi? Vjerovatno je to do baze podataka, kada su je vracali imali su bacukup od jednog dana, a svi postovi postani nakon tog dana su izgubljeni ...

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 26, 2005 11:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
U zadnje vrijeme od kad je forum bio "pao" mi se kod učitavanja Galaksije početne stranice otvara neki glupi dodatni prozorčić... neke reklame ili neznam što - odmah ga ugasim... jel netko isto primjetio ili da nije kakav "attachement" kontrole... da malo uposlim antispy boot???

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 27, 2005 8:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
E vid stvarno,nisam primjetio. poslao sam mail galaksiji, da izmjeni kod ...

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 27, 2005 10:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4195
Nikako se riješiti te spam-bagre!? Izgleda da ga kače na mnogim vebsajtima.

S obzirom da ovdje ima nekoliko computer-wizarda, interesuje me da li postoji neka vrsta preventive protiv ovoga!?!

Pozdrav!

PS T-1000, poslao sam ti e-mail


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 27, 2005 10:55 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4195
Evo, nadam se da sam to uspjeo skinuti.

U svakom, slučaju javite ako se opet nešto pojavljuje.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Savjeti (za Administratora)
PostPostano: ned jul 31, 2005 10:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
Pozdrav Glavnom Administratoru ovdje (ne da mi se tražit koji je to od vas... skužit će :-))

Pošto se ovdje može naći puno interesantnih (a i nekih pametnih) stvari, kako bi bilo da se napravi jedan dump baze podataka periodički (samo postovi, ne liste članova i takve stvari) da se može napravit kućna arhiva. Naime, ja sam sada tu novi a htio bi si prebacit na mobitel puno ovih threadova da mogu proučavat teme kad sam u nekoj čekaonici ili dok putujem na posao i sa posla.

Makar da netko napravi skriptu koja bi napravila jednostavne HTML stranice od threadova koje se mogu lako frknut na mobitel ili PDA. Druga dobra stvar s time bi bila da bi se maknule sve ove grafike i ostali elementi koji mi ubijaju tintu u printeru brzinom svjetlosti. Ako je Admin za, nadam se da će brzo... ako ima nekih tehničkih problema oko toga, sigurno mogu pomoći da se riješe.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 31, 2005 10:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Odlicna ideja i ja sam davno o tome razmisljao. Cijelu galaksiju.com bez foruma mozes kopirati i svi linkovi se kreiraju za offline browsing.

http://www.maximumsoft.com/products/index.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 31, 2005 10:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
Grunfer je napisao/la:
Odlicna ideja i ja sam davno o tome razmisljao. Cijelu galaksiju.com bez foruma mozes kopirati i svi linkovi se kreiraju za offline browsing.


Cijelu galaksiju.com sam kopirao večeras na disk sa programom Teleport Pro, verzija 1.30... sada sam bacio pogled na program i počeo je derati i forume za offline pregledavanje. Ali to mi ne rješava problem gledljivosti na PDA i mobitelu. Ako hoćeš, skinut ću si PHPBB da proučim strukturu njegove baze i napisat ću ovih dana skriptu koja će napraviti lijepe, uredne, pregledne i printabilne HTML datoteke bez grafike.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 31, 2005 10:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
E sorry, nisam ja admin ovdje, samo djelim tvoje misljenje tj. guram nos gdje mu nije mjesto 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 31, 2005 11:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
T-1000 ti je admin, pitaj njega za pojedinosti.

Slažem se da bi malo trebalo presložiti postove i teme, ali i ovako nije loše...

Ja sam skidao mnoge tekstove i sa drugih stranica i copy-paste samo u neki word dokument i kasnije malo "poljepšao", font, boja i slično. I onda lako printaš i štediš boju ( nemoj na Epsonu - troše boje kao da su spužve... ). Ako ćeš brdo toga printati, nabavi laser, ima već za 900-tinjak kuna u Metrou i drugdje. Puno je isplativiji. I brži i ljepši otisak, nego ovi jet-ovi.
Čak sam napravio kompilaciju mnogih informacija na par dvd-a, ima toga brdo. Većinu materijala na hr sam stavio na svoje web stranice znanja, ima toga zbilja puno.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 6:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
dump baze od phpbba imam, zadnji je bio 65 MB. a tekstovi se ne vuku iz baze vec ih galaksija stavlja ko html obicne fajlove ...

a vidjecu koliki je dump samo postova ...

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 7:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
mada, dobra je ideja da se site optimizira za mobilne uredjaje ... vidis, moglo bi se to. kad dodje galaksija pa cemo se dogovorit. ako imas sta konkretno, reci

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 10:15 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
T-1000 je napisao/la:
mada, dobra je ideja da se site optimizira za mobilne uredjaje ... vidis, moglo bi se to. kad dodje galaksija pa cemo se dogovorit. ako imas sta konkretno, reci


Najjednostavniji način bi bio složit temu za PHPBB koja nema u sebi "teških" elemenata... s obzirom da Teleport Pro i njemu slični mogu rekurzivno pičit po forumu i radit lokalnu kopiju, vjerujem da bi bilo dovoljno samo napravit "temu" za forum bez grafike, crno-na-bijelo.

A najnejednostavniji način bi bio složit skriptu koja će sve iz baze prebacit u jednostavan HTML i onda tu hrpu HTML-ova zakukuljiti u jedan e-book ili windows help file (kao oni sustavi pomoći za programe u windowsima koje možeš pretraživati po ključnim riječima). Načina je mnogo, a tinte u printeru malo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 10:28 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
a tinte u printeru malo.


Makro - mikro ??? Ja tamo stalno kupujem tintu. Možeš kupiti i tintu, pa sam puniti tonere... jedino ako imaš sa čipom... ali i tu ima rješenja na netu... pa kojeg tolikog "potrošača" imaš? Ziher Epsona... hehe?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 10:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
ncc je napisao/la:
T-1000 je napisao/la:
mada, dobra je ideja da se site optimizira za mobilne uredjaje ... vidis, moglo bi se to. kad dodje galaksija pa cemo se dogovorit. ako imas sta konkretno, reci


Najjednostavniji način bi bio složit temu za PHPBB koja nema u sebi "teških" elemenata... s obzirom da Teleport Pro i njemu slični mogu rekurzivno pičit po forumu i radit lokalnu kopiju, vjerujem da bi bilo dovoljno samo napravit "temu" za forum bez grafike, crno-na-bijelo.

A najnejednostavniji način bi bio složit skriptu koja će sve iz baze prebacit u jednostavan HTML i onda tu hrpu HTML-ova zakukuljiti u jedan e-book ili windows help file (kao oni sustavi pomoći za programe u windowsima koje možeš pretraživati po ključnim riječima). Načina je mnogo, a tinte u printeru malo.


Zraknucu na PHPBB site da vidim ima li podesnih tema ... Malo i na PHPBB Hacks da vidim ima li mozda vec nesto gotovo za optimizranje ispisa na mobile devices

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 01, 2005 10:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 31, 2005 8:34 pm
Postovi: 14
Jack987 je napisao/la:
Citat:
a tinte u printeru malo.


Makro - mikro ??? Ja tamo stalno kupujem tintu. Možeš kupiti i tintu, pa sam puniti tonere... jedino ako imaš sa čipom... ali i tu ima rješenja na netu... pa kojeg tolikog "potrošača" imaš? Ziher Epsona... hehe?

:wink:


Ne, kenjona i to jednog koji ima vrlo skupe nove glave... set zamjenskih mi dođe 40 kuna za njega, a od dva zamjenska seta mi ide i nova glava koja košta 740+PeDeVe.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz