Sada je: čet apr 25, 2024 11:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon dec 20, 2010 1:19 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Heh, zamisli si forum na koji bi svatko mogao napisati neke negativno orijentirane "umotvorine"... postao bi "kaša" za par dana, okupljalište ego-manijaka, te odjekivao bi prepucavanjima, te imao bi vrlo nekvalitetan sadržaj. Uz psovke i vrijeđanja - tu nema kraja.

Probaj otvoriti neki svoj forum na internetu, pa vidi s čime se suočavaš, bez obzira na tematiku. Uvijek će ti doći ljudi koji nemaju baš dobre i konstruktivne namjere... pa ti vidi što ćeš s njima.

Da, ovaj forum je kao i drugi, brišemo spam-postove da probamo sačuvati kvalitetu foruma koliko je to god moguće. Nažalost, nema drugog načina da se to ostvari i održi. Kome to ne odgovara - ima još milion drugih foruma na internetu, pa neka krene prema njima...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pet jan 07, 2011 8:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
a što je tema "meher baba" smještena u "sve ostalo", što nije više u metafizici? ako bi bilo uredu za odgovoriti na to pitanje... 8)


vidim da je tema o štajneru premještena na metafiziku, pa bi je se moglo učiniti istaknutom, tj. da bude u ovim temama koje su uvijek pri vrhu i ne padaju dole, nebi bilo loše... naravno, samo predlog pa razmotrite... :thumbup:

:love9:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub jan 08, 2011 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Artist je napisao/la:
a što je tema "meher baba" smještena u "sve ostalo", što nije više u metafizici? ako bi bilo uredu za odgovoriti na to pitanje... 8)


Vidi stvarno.

Dobro pitanje.
=D>

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub jan 08, 2011 4:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Isto pitanje imam kao i Atrist, samo u vezi teme Sexualna Magika. Zašto više nije u metafizici, a recimo Joga jeste, kad je Sexualna Magika zapadni vid istočne tantra joge? I premjestili ste to u Manipulaciju ljudskim bićima. To vam je manipulacija, zapadni vid tantra joge vam je manipulacija? A nije vam manipulacija navodni transkripti navodnih kanalisanih poruka od ko zna koga?

To vam je metafizika? To je najblentavija manipulacija koje je zapadno gotovansko instant društvo ikad popilo, dobijanje instant odgovora na pitanja u vezi svega i svačega, i to iz ničim podkrepljenih izvora. Zato što je neko rekao da mu je neko rekao. Da nije tužno bilo bi smiješno. Neki od tih primalaca kanalisanih poruka osnovali su i svoju ni manje ni više crkvu. Hvala lijepo ali ja u tu crkvu ne ulazim. To nazivati metafizikom je u najmanju ruku sprdačina sa bilo kime ko ima dva grama mozga.

Očigledno je da kriterijum što je metafizika na ovom forumu dolazi od ličnog predubjeđenja onih koji svoja predubjeđenja vide kao jedino ispravno, sve ostalo što je hiljadama godina unazad dokazano kao metafizika pada u vodu pred sveznajućim bogovima ovog foruma.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sub jan 08, 2011 5:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
100 ljudi - 100 ćudi...

Kako je nemoguće napraviti da svi budu zadovoljni ( a time se i ne bavimo, to i nije cilj foruma da svatko tu ima neku svoju "favorit" temu ), neka svatko sebi izabere forume na internetu koji mu/joj odgovaraju.

Netko se vidi u seksualnoj magici, netko u jogi, netko u učenjima Sai Babe, netko u učenjima hiperdimenzionalnih tehnika, netko u nečemu drugome... dakle - svatko sam izabire svoj put kojim će ići prema višoj svjesnosti.

Svatko ima svoj vlastiti izbor u tome, pa ako netko ne može podnijeti neku temu u nekom dijelu foruma - neka ide negdje na neki forum gdje već postoji adekvatni raspored, ili neka otvori svoj forum, pa onda može tako osjetiti ove sve probleme koji dolaze uz to.

:occasion5: :occasion5: :occasion5:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Moderiranje - tema ROTHSCHILD
PostPostano: sub jan 22, 2011 8:20 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2010 7:09 pm
Postovi: 18
budući da na forumu ne postoji kutak za prigovore, žalbe itd... (bar se ne vidi na naslovnoj strani)
otvorit ću temu ovdje.

naime, zanima me zbog čega je tema Rotschild zaključana? kome se ne sviđa ova tema i zbog čega tema ne može ostati otvorena?


moderatori, ukoliko ste već zachatali temu, onda odvojite te postove, bacite ih u smeće ili bilo kamo, a ostavite postove koji imaju veze s temom. ako u temi nije netko poštivao pravila foruma, kaznite ga, ili obrišite postove.

stoga vas molim da otvorite temu, obrišete s nje postove koji ne odgovaraju pravilima foruma, te nakon toga izbrišete ovaj topić. hvala.

_________________
What luck for rulers, that men do not think. A. Hitler

It is a characteristic of all movements and crusades that the psychopathic element rises to the top. R.Lindner


Zadnja izmjena: promatrač; sub jan 22, 2011 8:59 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Preseljeno pošto ipak postoji kutak za prigovore, žalbe itd...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moderiranje - tema ROTHSCHILD
PostPostano: sub jan 22, 2011 8:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Trud koji si ulozio u trazenje teme govori o tvojoj pravoj zainteresovanosti.

Evo teme koja te interesuje:

viewtopic.php?f=3&t=185&start=200

Mada ne bi bilo zgoreg da bacis pogled i ovde, kao i da procitas sta su moderatori vec napisali u temi o kojoj govoris. (ili tebi mozda treba posebno limun da se servira!? :mrgreen: )

viewtopic.php?f=19&t=1845

viewtopic.php?f=19&t=976


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sri feb 09, 2011 4:15 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 07, 2011 1:30 am
Postovi: 13
Htio bi pohvaliti kreatore ovog foruma, kao i sve članove. Impresioniran sam i zadivljen, što je rijetko. Posljednji puta sam osjetio potrebu da nekoga pohvalim prije nekih 6 mjeseci kada sam čitao tekstove Kosjenke Muk. Samo da ne mislite kako se ulizujem tu nešto. Koliko sam primjetio dosta je ljudi ovdje iz Bosne, kao i sam Galaksija, i to mi baca sasvim novo svjetlo na mentalitet i inteligenciju bosanaca, nešto sasvim drugačije od onoga što sam uspio shvatiti radeći po raznim gradilištima diljem lijepe naše, kratkom pristupanju chatu radia abecede i iz viceva o Muji i Hasi.
Kako mi se ovdje izuzetno sviđa, a nekad se u meni probudi mali provokatorski vražićak i enter mi je brži od pameti, u tom slučaju molio bih prvo žuti karton. Ovaj forum i sve oko njega je vrijedno pridržavanja pravila, ali valjda je dozvoljena neka doza humora da se malo rastereti um od ozbiljnosti.
Sad vidim da sam ovdje možda trebao upisati onaj prijedlog za koji sam otvorio novu temu. A što ću, još se ne snalazim što, gdje, kako.
I jedno pitanje, da li se može obrisati vlastiti post? Naprimjer uletiš ko guska u maglu, nešto prograkćeš, a onda kad se razbistri i vidiš bolje, čisto ti neugodno što to prije nisi vidio, i bezveze ti da stoji nešto napisano ako više ne misliš tako? Vidim da ima edit pa se može promijeniti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sri feb 09, 2011 9:52 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Citat:
A što ću, još se ne snalazim što, gdje, kako.
I jedno pitanje, da li se može obrisati vlastiti post? Naprimjer uletiš ko guska u maglu, nešto prograkćeš, a onda kad se razbistri i vidiš bolje, čisto ti neugodno što to prije nisi vidio, i bezveze ti da stoji nešto napisano ako više ne misliš tako? Vidim da ima edit pa se može promijeniti.


Pozdrav Polymorph,

Vidi, potpuno shvaćam tvoje oduševljenje forumom, i ja sam još uvijek na isti način od duše oduševljen, i laknulo mi je kad sam, "naletjevši" ovdje prije par godina shvatio da parstotina duša, već jednu dobru petoljetku razgovara o temama i na način koji mi je potpuno na frekvenciji.

I to je ključno, nekoliko stotina duša, već nekoliko godina razgovara.

Ma iz čistog poštovanja prema njima i ogromnoj količini izgovorenog, linkanog, prevedenog, podjeljenog životnog iskustva, otvorenih duša jednostavno nisam imao petlje i pokrića uopće se prijavljivati, a kamoli početi razgovarati s njima (a oni koji me znaju u živo, mogu ti potvrditi koja je meni "muka" šutjeti) dok zbilja nisam dobro poslušao što su ostali imali za reći.
A kad sam ih (barem "sticky" teme) najbolje što sam mogao, pa čak i po nekoliko puta, preslušao (tu i tamo nešto i pohvatao - i još uvijek preslušavam), jedino što mi je preostalo bila je ogromna duševna potreba da barem sitni dijelić svega toga što sam ovdje pronašao/primio, pokušam na neki svoj način vratiti. Balansirati odnos primljeno-dano.

Zbog "blaga" koje se skriva na ovim stranicama (za koje osjećam da si sjaj naslutio), a nemoguće ga je detektirati, a kamoli iskopati, ukoliko ćeš samo mahnito trčkarati uokolo, moj savjet (kako tebi tako i svima drugima koji se u ovome prepoznaju) je da si ipak daš vremena i poslušaš što su drugi imali za reći, a onda kad se razbistri i vidiš bolje priključiš razgovoru, kako nebi uletao ko guska u maglu, nešto prograktao,i doveo se u čistu neugodnost.

Zdrav humor je vrlo ozbiljna stvar i uvijek je dobrodošao, osobno smatram da nema duhovnosti bez duhovitosti, no brisanje postova se baš i ne tolerira na sličan način. Znaš kako se kaže "triput mjeri - jednom reži".

Poz

p.s. Jednom kad otkriješ "Moć" search/pretražnik funkcije, odgovori na večinu tvojih pitanja, magično, klikom do dva, stižu. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sri feb 09, 2011 12:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 07, 2011 1:30 am
Postovi: 13
Da li tada nešto sa mnom nije u redu? Jer čim sam slučajno naletio na ovaj forum, prvo sam se registrirao, prvi post napisao nakon par sati, već i temu otvorio nakon par dana, i sve si mislim kako je to nešto najnormalnije, iskreno, istinito. A mudrost šutnje još uvijek ne doživljavam kao iskazivanje poštovanja prema drugima. Mislim da zaista mudar i pametan čovjek, koji je ovladao sobom i spoznao sebe u potpunosti, je onaj koji neće imati instinkt, i potrebu da nešto kaže, a nije to za ovakve početnike kao ja.
Ah, sto ljudi sto ćudi, pozdrav i molim za toleranciju, pustit će to mene kroz par dana ili tjedana, samo dok mi dosadi. :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: sri feb 09, 2011 1:24 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Polymorph je napisao/la:
Da li tada nešto sa mnom nije u redu?


Sve je ok... ponijelo te ushićenje. Nisi jedini koji je tako počeo. Eto, ima nas sada barem dvojica :mrgreen:

Aragorn, Om, vjetar i ostali ti pokušavaju olakšati prije svega upućujući te na one teme koje su bitne ili ti prenoseći vlastito iskustvo da bi manje lutao i da bi bilo manje ](*,) .

Topla preporuka: pročitaj teme na koje su te Aragorn i Om uputili.
:occasion5:

:hello2:

:read: :love3: :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: čet feb 10, 2011 11:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Polymorph je napisao/la:
Mislim da zaista mudar i pametan čovjek, koji je ovladao sobom i spoznao sebe u potpunosti, je onaj koji neće imati instinkt, i potrebu da nešto kaže...

Bogami, i meni se čini tako. :D
Ja bih tu rečenicu rekao u smislu: Činii mi se da onda kada najviše kapiram, imam najmanju potrebu da bilo šta kažem. I to me navodi da pomislim da onaj koji puno razume, nema naročitu potrebu da priča (tj priča samo kada je to svrsishodno, i ima za cilj da se razume i nauči nešto novo, ili podeli konkretno iskustvo).

Takođe, onaj koji je na višem nivou shvatanja, čini mi se, govori samo kada ima šta da kaže, govori kratko i jasno, nedvosmisleno.

Pa se na kraju može zaključiti izrekom: "Kada bi svi pričali samo kada imaju šta da kažu, često bi bila sablasna tišina... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sub feb 12, 2011 7:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 2:04 pm
Postovi: 1
Ma sram vas može biti, tako provoditi samovolju i izigravati šerifa, uskratiti drugome pravo na slobodnu volju, samo zbog vaših vlastitih drugačijih svjetonazora i predrasuda. Znaju oni kojih to ide. Svima ostalima lijep pozdrav, a posebno ptici dodo, ugodan vikend!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sub feb 12, 2011 7:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ma sram vas može biti, tako provoditi samovolju i izigravati šerifa, uskratiti drugome pravo na slobodnu volju, samo zbog vaših vlastitih drugačijih svjetonazora i predrasuda. Znaju oni kojih to ide. Svima ostalima lijep pozdrav, a posebno ptici dodo, ugodan vikend!


Otvori svoj vlastiti blog, internet stranice ili forum, pa neka tvoja slobodna volja onda bude izražena!!! Onda piši štogod poželio, pa nećeš biti u konfliktima sa drugima... Predlažem da otvoriš fino forum, plati nekom hosteru smještaj, fino instaliraj forum, pozabavi se sa podešenjima, te nakon svih tih peripetija napiši puno kvalitetnih stvari, pa onda kad ti dođu spameri, iskazuj njima njihovu slobodnu volju... da vidiš kako je to kad si u ovoj poziciji.

Dakle, napravi sam svoj playground, pa kad ti dođu drugačiji svjetonazori - bakći se onda sa njima... da vidimo kako je to... hehe!

Kako bilo, sve najbolje u tvom radu!

:occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sub feb 12, 2011 11:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sram vas bilo je napisao/la:
Ma sram vas može biti, tako provoditi samovolju i izigravati šerifa, uskratiti drugome pravo na slobodnu volju, samo zbog vaših vlastitih drugačijih svjetonazora i predrasuda. Znaju oni kojih to ide. Svima ostalima lijep pozdrav, a posebno ptici dodo, ugodan vikend!

Dobrodošao u stvarnost, sram te bilo! Čak i za črčkarije na zidu pored ceste postoji netko ko je odgovoran da ih briše ako su ružne ili besmislene, makar je to "javno vlasništvo".

A pošto je ovo pored svega i privatni forum (nije javno dobro), ti si taj koji nametanjem svoje "slobodne volje" pokušavaš kršiti slobodnu volju uredništva foruma, a oni te eto mogu otjerati jer si u njihovom dvorištu ostavio nešto što im se ne sviđa.
Netko tko je u svom dvorištu, ne samo da izigrava šerifa, nego i jest šerif sa pravima na svoje svjetonazore i može odbiti gostoprimstvo nekome ako to želi, bez da ga itko ima za što kriviti.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon feb 14, 2011 10:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
predlažem da se pod temom linkovi i literatura postavi posebna tema #4shared#,
dakle svi članovi koji su izgradili svoje baze podatka da postaju linkove.
To je hrpa informacija na jednom mjestu, lako se skida, a sad bi postalo i lako dostupno.

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pohvale, kritike, molbe, vaša mišljenja o forumu
PostPostano: pon feb 14, 2011 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
2.znam je napisao/la:
predlažem da se pod temom linkovi i literatura postavi posebna tema #4shared#,
dakle svi članovi koji su izgradili svoje baze podatka da postaju linkove.
To je hrpa informacija na jednom mjestu, lako se skida, a sad bi postalo i lako dostupno.

traženo-nađeno, ispričavam se

viewtopic.php?f=9&t=2113

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: ned mar 20, 2011 6:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
hahah
zašto je banan kostelac?
zbog gore napisanog?
svašta :mrgreen:

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 21, 2011 8:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 9:50 am
Postovi: 2
Stvarno ne shvaćam zašto banirate ljude sa foruma koji nisu ništa loše učinili????

Bože svašta. Šta je sa onim da svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje koliko si god drugi neslagali sa tim mišljenjem. Tako možete sve ljude izbaciti sa foruma.

Nešto se čudno dešava sa ovim forumom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dešavanja u svijetu - promišljanja
PostPostano: pon mar 21, 2011 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
A kako ste ziher da je baniran s obzirom da je obznana na njegovom blogu u rubrici "satira"? :?

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz