Sada je: uto mar 19, 2024 10:50 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 59 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: sri jun 17, 2009 10:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
U Profilu možeš vidjeti koje sve teme postoje trenutno. Ima i "tamnih" i "svijetlih", bar po jedna... pa svakom može biti po volji za čitati ( nekom se sviđa crno, nekom bijelo... ) - lako si izabere. Bitno je za početak ovo, pa ćemo kasnije ako još neku prilagodimo za ubacivanje osim ovih trenutnih. Uostalom, bitan je SADRŽAJ, a ne AMBALAŽA. Mi ne "prodajemo" neki "proizvod" pa zato i ambalaža nije bitna.

A sad... kako je izgledala ta starija tema? Možda i nema takve više za noviju verziju... hmmm...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: čet jun 18, 2009 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
bad.ass je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
Da li je istina da više nema starog stila kojem sam zaboravio ime?
da li će se vratiti? ja molim da se vrati [-o<


mislis solaris tema?

ne znam kak se zove. ona u doba kad je val.hr bio mračan. prije godinu dana pa do nedavno još si je mogao izabrat iako je upgreadan forum


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: čet jun 18, 2009 11:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa sad... ako je forum bio onaj taman sa narančastom planetom gore - to je Solaris. I sad to imaš. Izaberi u profilu...

Citat:
ona u doba kad je val.hr bio mračan. prije godinu dana pa do nedavno


[-X

A sad www.val.hr isto ima i "tamnu" i "svijetlu" temu za izabrati, na početnoj možeš desno, skoro pri dnu... pa izabereš kako ti je volja!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: pet jun 19, 2009 10:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
Jack987 je napisao/la:
Pa sad... ako je forum bio onaj taman sa narančastom planetom gore - to je Solaris. I sad to imaš. Izaberi u profilu...



ne, onaj svjetli. Najsličniji što je sad prosilver, samo manje "uglancan", old school :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: uto jul 13, 2010 9:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 11:36 pm
Postovi: 71
pratim forum vec podosta, no nista bitno se nije izmijenilo od prvog dana. ne bi bio problem da je mozda od pocetka drugacije sreden forum, no ovako predstavlja po meni problem. mislim na brdo top tema koje su uvijek u vrhu zbog kojih druge teme ne mogu doci do izrazaja. na taj nacin se djelomicno, suptilno, smanjuje obujam onog o cemu ljudi razgovaraju. po meni su neke teme bez pravog razloga top teme, i previse vremena tu na vrhu. korisnik tako mora kad otvori podforum skrolati dolje i medu pomalo nejasnim znakovima cak i traziti koja je tema zadnja odgovorena, a gdje je odgovor stari.

meni su uvijek bili zanimljivi forumi gdje se mogu u prvom planu vidjeti zadnje teme, ili zadnji komentari, a ostale top teme nekako drugacije da se urede, da budu vidljive, al ne opet na takav nacin da vec znam napamet koje su to top teme, a ima ih podosta.

forum zaista moze biti napravljen kao news forum u kojem popularne teme nekako automatski plivaju prema vrhu. sve to mogu samo korisnici raditi, znaci vise klikova i postova u krace vrijeme - popularnija tema i ide prema gore sama od sebe.

kad u prvi plan uvijek upadaju iste teme.. to nekako djeluje stagnirajuce pomalo.. eto, to je moje misljenje. :hello2:

_________________
Misli su materija. Materija je svijest.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: sri jul 14, 2010 1:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Izgled možeš promijeniti u svojem profilu, odabirom na temu prikazivanja. Lijepo bi bilo imati 100 različitih tema, ali svaka zahtijeva svoje "prevedene" tipke za odabir, tako da je vrlo malo tema prevedeno na naše "balkanske" jezike. A ponekad se znaju pojaviti neke greške radi nekompatibilnosti, pa je bolje da forum radi sa par tema, nego ne radi sa 50 tema...

Ionako je bitan SADRŽAJ, a ne "pakiranje"!

I to je odgovor i na pitanje o "Top-temama"... više-manje sve top-teme su BITNIJE za razumijevanje svih ovih stvari o kojima se ovaj forum bavi. I zato su uvijek na vrhu, da bi svi članovi što više iz njih mogli pročitati i naučiti bitnije stvari.

Ako je nekom bitno, recimo "Chatanje s drugim članovima", neka si to stavi u BOOKMARK ( ima tu dolje opcija i link za Bookmark ), pa će mu/joj uvijek to biti pred nosom. A i neke takve teme mogu postati vrlo "popularne" i prirodno bi bile na vrhu, a uopće ne sadrže nešto bitnije za učenje, već obično neke bezvezne svađe i prepucavanja nekih članova foruma. Ili npr. teme u stilu "tko je kome i kad stavio i zašto...", "tko je u pravu, a tko je u krivu",... itd. To je fokusiranje na nebitne stvari, generalno, i svatko tko želi tražiti "sa čekićem" - neka izvoli - može pratiti i takve sporedne teme, ili pojetiti neki drugi forum koji se bavi takvim stvarima.

Ovaj forum je generalno orijentiran na metafiziku, proučavanju duhovnosti, otkrivanju rubnih područja znanosti i slično, i cilj je što više javnosti približiti neke stvari koje inače ne možemo vidjeti na TV-u ili pročitati u novinama, te da se razmijene ISKUSTVA raznih ljudi koji međusobno DOBRONAMJERNO razmjenjuju energiju i saznanja, te žele postići efekt što većeg i bržeg porasta ukupne, kolektivne ljudske svijesti.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Forum Updated to New Version
PostPostano: sub jul 24, 2010 8:02 am 
Offline
Administrator

Pridružen/a: čet maj 07, 2009 10:50 am
Postovi: 3
This forum has been updated to a new version. Some mods may have gotten over-written. Any new problems, I will be fixing this weekend... [-o<


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: pet sep 03, 2010 12:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
Pozdrav!

Da li mozda postoji mogucnost dodavanja TAPATALK plugina, da se s mobitela (iphone/android/symbian) moze elegantnije i brze pristupati forumu?

Hvala!

edit:

Za vise informacija o Tapatalku: http://www.tapatalk.com/

Inace, aplikacija je super, koristim ju na androidu ima par hrvatskih foruma koje ju podrzavaju, vrlo je brza i intuitivna, moze se postati i pretrazivati. Ako postoje tehnicke mogucnosti mislim da bi to bio zgodan dodatak.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: pon sep 06, 2010 7:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4195
I to čudo je instalirano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: pon sep 06, 2010 11:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
@galaksija

Hvala puno, nadam se da nije bilo zahtjevno. Drago mi je da forum drzi korak s tehnologijom, stvarno je tip-top sto se tice mogucnosti!

Lijep pozdrav

Sent from my Milestone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: ned dec 19, 2010 2:59 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Isprobao Tapatalk upravo! Pa to je fenomenalno... hvala na ideji!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: ned jan 09, 2011 2:29 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4195
Upravo je napravljen update foruma na najnoviju phpbb 3.0.8 verziju, pa ako negdje bude zapinjalo, javite.



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: pon aug 15, 2011 10:07 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4195
Danas je forum prebačen na phpbb verziju 3.0.9


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: čet aug 18, 2011 1:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Jučer nisam mogla na forum, a danas mi više nema one "bijele" verzije, nego je sve crno....
I, ne mogu to nigdje promijeniti, u postavkama (više) nema odabira verzija.... :-(

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: čet aug 18, 2011 4:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
charleston je napisao/la:
Jučer nisam mogla na forum, a danas mi više nema one "bijele" verzije, nego je sve crno....
I, ne mogu to nigdje promijeniti, u postavkama (više) nema odabira verzija.... :-(


Trebalo bi ti biti pod Postavkama - " Stil foruma"
Meni imaju 3 stila, crna i dva bijela :thumbup:
Ovaj crni mi je nekako najpregledniji i ne zamara me bijela boja dok dugo :shock:

:hello2:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: čet aug 18, 2011 5:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
http://www.4shared.com/get/BjI-uSZ7/a_Tapatalk_Forum_App__Pro__v11.html

Evo ja sam si instalirao ovu besplatnu verziju Tapatalka za Android OS iako je i legal verzija jeftina jos nista ne kupujem preko kartica.

:hello2:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: čet aug 18, 2011 6:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Bilo je problema sa serverom hostera, sve su na kraju riješili tako da sad sve opet radi. Stil foruma si možete podesiti u svojim Korisničkim postavkama ( unutra odaberete potrebano kod Stil foruma )...

:thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: sub mar 15, 2014 11:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 03, 2009 12:49 am
Postovi: 110
"Forum tapatalk API has expired".

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Forum Updates
PostPostano: sub mar 15, 2014 11:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Sa starijom verzijom tapatalka je u redu.

Sent from my U9200


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 59 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz