Sada je: čet mar 28, 2024 5:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: sri okt 14, 2009 4:41 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa na 4. denzitet se može doći povećanjem svijesti ( ako si trenutno na 3. denzitetu ), povećanjem frekvencijske vibracije... možda trenutno i otmicom nekog vanzemaljca iz 4D, ali... nekako prirodno je povećanje svijesti. Vibracije moraju biti usklađene.

Bilo to u materijalnom tijelu ili ne... varijanta da i materijalno tijelo zavibrira frekvencijama nekog realiteta 4. denziteta - vjerojatno zahtijeva promjenu u DNA. Više o tome ima tamo u temi o denzitetima ( Metafizika ), pa slobodno malo prouči varijante što bi moglo biti.

Što se tiče "gušenja" antropoida... ako razvijaš svijest - imaš individualnu dušu, i nju razvijaš tako učenjem, razmišljanjem, djelovanjem na temelju spoznaja. I antropoid jednostavno - "nestaje"... :glasses7:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: sri mar 02, 2011 8:01 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 08, 2011 11:19 am
Postovi: 9
Lokacija: Novi Sad
Zaista mi se svidja galaksijina "prezentacija" kao i Jack987 komentari... Sa interesovanjem sam citao.
Posebno me fascinira to sto koliko vidim ste o tome pisali jos 2005. godine! Poceo sam da "otkrivam" ponesto tek pre 1.5-2 godine, u stvari intenzivnije tek pre nekih godinu dana. Mora covek zaista malo da "proceprka" po net-u ali je onda zaista neverovatno koliko informacija stoji na raspolaganju i kako se neke kockice pocinju slagati...

Ono sto je mnogo manje fascinantno je sto su mnogi ljudi (ogromna vecina) u mom okruzenju i dalje "slepi i gluvi"... :(

Nije ni da sam ja "progledao" ali pokusavam i dalje.

Pozdrav! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: ned okt 30, 2011 3:10 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
U zadnje vrijeme sam primjetio dosta nenamjernih prijava tuđih postova iz razloga što članovi zabunom kliknu na prijavu posta (report) umjesto odgovori na post (replay).

Nije neko zlo, ali eto da se ne desi da ti članovi misle da su im postovi obrisani... nisu obrisani, nije ih pojeo forum, završili su u prijavama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: uto nov 01, 2011 9:09 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ista stvar se evo dešava i sa odgovorima na privatne poruke. :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: uto nov 01, 2011 3:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hm, valjda je u temi foruma... preblizu su tipke jedna drugoj, pa pogrešno kliknu... :-k

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: čet nov 03, 2011 11:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 10:42 am
Postovi: 248
Možda je to tipično za članove koji koriste touchpad umesto mišonje, ume prst da nenamerno odleti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: pon jan 16, 2012 10:47 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jan 16, 2012 8:39 am
Postovi: 12
Malo sam pogubljena. Pa nije malo, nego se osjećam k'o krme u Teheranu, u najmanju ruku...

Nadam se da će bar neki odogovr da stigne; evo problema, valjda nije off topic.

Nova sam.
Skroz nova. A čitam već sasvim izvijesno dovoljno vremena. Znam štošta, ali sve što znam samo mi stvara veću konfuziju i ne mogu da se snađem.
Do sada sam došla do toga da definitivno znam da sam OPD, ne što ja to tako hoću nego što uglavnom svaki dan cmizdrim zbog 'nesreća' drugih ljudi, i mnogo me više boli nepravda na drugima nego na meni, i bla, bla... Elem; otkrivši ovaj forum, dodjem do ovog dijela, uvodni pa meni namijenjen i galaksija piše o zelenim očima, Keltima i Arijevcima - okrutna sam i zla? Eto, sad sam skroz zbunjena. (Tijelo i duša moraju da djelaju sinhronizirano; ako sam genetski jedno, a duhovno opredijeljena na drugo, ima li me igdje?)

To prvo; a drugo - ovdje je samo dvadesetak postova, gdje da idem dalje, a da ne budem još zbunjenija? Meni nije problem čitanje, meni je problem poimanje pročitanoga. Jer mnogo stvari sam prebrzo nabacala i ponavljam; :help: pomažite, [-o< baš sam pogubljena.

Hvala i pozdrav.

_________________
'A man searching for lost paradise... Can seem a fool to those who never sought the other world.' (My paradise lost; J.D. Morrison)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: pon jan 23, 2012 12:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobrodošla!

Ma, ako imaš zelene oči ne znači da si zla... haha! Prerano zaključeno iz samo djelomično pročitanog materijala... evo, savjet: sve važnije teme su uvijek pri vrhu ( imaju lijevo znak za "važnije" )... a potpuni OPD nisi ako, recimo, jedeš hranu. Ovdje u ovom svjetu najviše možemo biti OPD KANDIDATI, a ne istinski OPD, jer je ovo ipak još uvijek OPS svijet.

Dakle, samo polako, čitaj i ne zaključuj ništa odmah... neka ti sve "legne" nakon par dana razmišljanja i slaganja sa drugim saznanjima...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Savjeti, Rezime za nove korisnike
PostPostano: pon jan 23, 2012 12:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jan 16, 2012 8:39 am
Postovi: 12
Jack987 je napisao/la:
Dobrodošla!

Ma, ako imaš zelene oči ne znači da si zla... haha! Prerano zaključeno iz samo djelomično pročitanog materijala... evo, savjet: sve važnije teme su uvijek pri vrhu ( imaju lijevo znak za "važnije" )... a potpuni OPD nisi ako, recimo, jedeš hranu. Ovdje u ovom svjetu najviše možemo biti OPD KANDIDATI, a ne istinski OPD, jer je ovo ipak još uvijek OPS svijet.

Dakle, samo polako, čitaj i ne zaključuj ništa odmah... neka ti sve "legne" nakon par dana razmišljanja i slaganja sa drugim saznanjima...

:mrgreen: :wink:



ma ovo je bilo dok sam bila najsvježija :love6: sad sam ok. Sad sam samo svježa \:D/ Napredujem. Jedini je bad što svaka tema ima mnoooooogo materijala, a ja započela više od jedne :dontknow:

sve će biti ok... Nisam ni OPD, ni Arijevka, ni organski portal :toothy2: je l' se 'vako kaže? :oops:


pozdrav :hello2:

_________________
'A man searching for lost paradise... Can seem a fool to those who never sought the other world.' (My paradise lost; J.D. Morrison)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz