Sada je: sub apr 27, 2024 7:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: sri jul 10, 2019 12:38 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
Prvo, veliki pozdrav svima :hello2:

Moram priznati da nisam nešto posebno aktivna oko pisanja postova. Prvenstveno sam se učlanila ovdje jer sam tragala za nekim odgovorima. Oduvijek sam bila više promatrač nego akter. Nisam bila sigurna gdje točno smjestiti ovo pa sam otvorila novu temu.

Desilo mi se nešto i jednostavno sam dobila potrebu pretočiti sve u riječi ovdje. Možda se nađe netko tko će razumijeti o čemu se točno radi. Možda će mi tok misli biti malo neuređen ali nadam se da će te shvatiti što želim dočarati.

Teme koje se raspravljaju na ovom forumu, su teme koje mene zanimaju već duži niz godina. Čitala sam knjige, slušala iskustva drugih ljudi, tražila odgovore. Svih ovih godina mislila sam da razumijem, ali sinoć sam shvatila da ustvari ne znam apsolutno ništa tj. možda do sinoć nisam znala ništa.

Zadnjih dva tjedna imam konstantan osjećaj da se nešto događa, nešto se mijenja i pokreće. Neznam kako da vam to opišem. Osjećaj kao da nešto dolazi, a neznam ni sama šta. U istom trenutku sam dobila nagon vratiti se po malo tarotu. Naime prije nekoliko godina sam se počela zanimati za tarot ali sam proteklih godinu dana ostavila to po strani jer sam imala osjećaj da sam došla do zida i odlučila si dati vremena da malo organiziram misli i vidim kako ću dalje. Imala sam osjećaj da sam stala i nisam nikako mogla naprijed sa učenjem.

Eh sad... ono šta sam doživjela sinoć pisat ću kako mi je dolazilo. Legla sam u krevet. Nisam potpuno utonula u san ali sam bila onako blago uspavana. I odjednom sam osjetila kako mi u glavu i pred očima dolaze slike,misli. Neznam ni sama. Vodila sam razgovor sa nekim. Izgledao je kao san ali znam sigurno da nisam zaspala. Prvo što sam "čula" je bilo, ljudi nisu ni sami svjesni za šta su sve sposobni. Ovaj svijet je čudesan i prelijep ali vi to nikako da shvatite.

Gledamo sebe kao pojedinca. Ne postoji ja,ti,on. Postojimo MI. Mi smo jedan organizam,povezani čudesnom energijom. Mi jesmo energija. Sve što vidiš, a i ono što ne vidiš ima energiju. Sve što je živo i neživo je ustvari čista energija. Ljudski mozak jednostavno nije sposoban to vidjeti. Mozak percipira ovu realnost na način koji mu je jednostavnije pokazat našim očima.

Zatim su se slike počele nizati pred mojim očima. Ljudi kao čista energija, svaka stanica u našem organizmu prikazana kao energija. Naša planeta na kojoj živimo,prikazana doslovno kao živo biće. Biće koje osjeća,čuješ joj otkucaje,vidiš da se konstantno kreće,osječaš da pati i da se raduje.

Kad gledaš sunce,šta vidiš?Kad gledaš munje, šta vidiš?

Sposobnosti nekih ljudi kao npr telepatija, nema ništa mističnoga u tome. Svi imamo takve sposobnosti. Samo većina još nije aktivirala te sposobnosti. Tu se vraćamo na ono da smo svi povezani. Ja nisam samo ja. Ja sam ujedno svaki čovjek i svako biće na ovom svijetu. I ja kao takva mogu osjećati šta ti osjećaš,mogu vidjeti šta tI vidiš. Kad napraviš nešto loše drugome ustvari radiš loše sebi. Kad uputiš nekome loše riječi, sam sebi upućuješ te riječi.

Ima tu još dosta toga. Nastaviti ću prvom prilikom.

Samo znam da prije nego što sam skroz utonula u san,zaplakala sam ko malo dijete. Zaplakala sam od količine sreće koju sam u tom trenutku osjećala.

Toliko od mene za ovaj put.

Budite mi sretni i veseli.
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: sri jul 10, 2019 3:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Lično smatram da je taj lepi glas neki duh prevarant. Ne veruj u priče o poricanju individualnosti, ta "mi" priča je prevara.


Zadnja izmjena: Rajko; sri jan 18, 2023 9:18 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: sri jul 10, 2019 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
edit


Zadnja izmjena: Rajko; sri jan 18, 2023 9:17 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: sri jul 10, 2019 3:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
Ne zavaravam se misleći da je sve lijepo,bajno i sjajno. Ovo je po meni više priča o potencijalu. O mogućnostima koje još uvijek ne razumijemo. Prije bih rekla da je cilj tih "bića" da nas razdvoje. Ali to je moje lično mišljenje. Zato sam i ovdje sada, znam da ima dosta vas na ovom forumu koji puno duže proučavate ovakve teme od mene. Zato i želim čuti vaše mišljenje.

A što se tiče tarota,koristim klasičan Rider-Waite tarot. Taj sam prvi kupila. I na njemu učila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: sri jul 10, 2019 6:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Ne verujem ni tom Rider Waite Tarotu. Sve to je nastalo iz Zlatne Zore, a nisam siguran u kvalitet objavljenih informacija.

Moj savet, nikako ali nikako ne veruj astralnim bićima.


Zadnja izmjena: Rajko; sri jan 18, 2023 9:16 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: sri jul 10, 2019 6:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
Da li je to tvoje mišljenje ili osobno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: čet jul 11, 2019 5:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Lična iskustva i kad je u pitanju Tarot i kad su u pitanju astralna bića. Mada da dodam da nisu sva astralna bića loša. Ima i onih koji pomognu čoveku. Mada astralnim bićima generalno se ne sme verovati. Bolje oprez nego zajeb.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: čet jul 11, 2019 8:35 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
Sa lošim astralnim bićima imam i sama iskustva. A što se tiče tarota smatram se još uvijekom početnikom. Generalno sam nabavljala karte po nekom osjetu. Ako bi me karte privukle kupila bi ih. Baš trenutno pokušavam nabaviti jedan špil koji me zanima već neke dvije godine.

Što se tiče same mentalne povezanosti koju sam spomenula u prvom postu želim napraviti mali eksperiment. Vidjet ću koliko ću bit uspješna u tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: pon aug 12, 2019 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Yanara, mene to što si opisala neodoljivo podsjeća na moja iskustva koja sam imala u meditacijama i "radovima" na sebi, kad sam primala prve poruke. Uz mene je tada bila moja učiteljica koja me kroz to vodila, objasnila mi, umirila me, ali, iskreno, da sam to doživjela na način kao ti, sama doma pred spavanje, iskreno bih se zabrinula i prestrašila Glasovi? Shizofrenija, znaš da su simptomi glasovi i halucinacije? A to što sam doživljavala u tim meditacijama bilo je jako slično halucinacijama. Opisima ludila iz literature. Zabrinjavajuće. (To me toliko brinulo da sam išla i kod doktora za svaki slučaj, da ne bi bilo ...ali nije bilo...nisam pukla...)
Sam saddržaj poruke odgovara svim ovim brijama ovdje. Vrlo sličan "tekst" poruke je i meni došao (negdje saam ja to opisivala na ovom forumu, prije dosta godina smo diskutirali o kanaliziranim porukama...potraži...)
Ok
To što su ti rekli, to stoji
Da te to zabrinulo, to je u redu.
Nema veze s tarotom. Može imati utoliko ako si preko tarota dolazila do astralne razine, više svijesti, kako god to zoveš: Mislim reći, ako si kroz tarot razvila intiuiciju i tzv "šesto čulo". Ima raznih načina kako ljudi dođu u doticaj s tom razinom, od psihoanalize, astrologije, reikijem. akupunktorom, borilačkim vještinama, transcedentalnom meditacijom, konstelacijama, šamanizmom, itd.
Na razne načine ljudi dolaze na to mjesto u kojem se vidi nevidljivo i čuje ono što se inače ne čuje, osjeća energiju, dobija se predosjećaje koji se ostvaruju ...mjesto u kojem smo mi kreatori tokova a ne slamke koje su nošene tokovima, u kojem možemo realizirati svoje potencijale (bar nešto od njih) u kojem odrastamo, postajemo svjesni, dosižemo razinu selfa, sebstva, svoje biti, svojeg pravog ja, dolazimo u doticaj s vlastitom dušom, duhom...
Na tom mjestu nije lako biti i ostati normalan, iskoristiti to za dobrobit na ovom svijetu u stvarnom životu a ne ispasti luđak, frik, alternativac i štajaznam...
To mjesto zastrašuje a kao ulaznicu od nas traži od nas da se riješimo straha. I ljutnje, ljubomore, zavsti, bijesa, lijenosti i svega onoga štio ljudi znaju d ane valja , da nije dobro...
I to mjesto nije za svakoga. Neki ostaju pred vratima
I traži puno učenja, i vremena, možda i novaca.
ali se isplati...
Ako imaš još pitanja ili iskustava...piši...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: čet aug 15, 2019 11:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ovo što si opisala Arven sam imosobno htio probati.
Ali ne znam nikoga "od povjerenja".

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Buđenje svijesti ili nešto drugo?
PostPostano: ned aug 18, 2019 9:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
onda nemoj.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 55 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz