Sada je: sub apr 27, 2024 7:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: pocetak kraja
PostPostano: uto maj 21, 2019 5:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 04, 2017 10:42 pm
Postovi: 192
forume više volim, ali polako se povlačim i sa toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: pocetak kraja
PostPostano: uto maj 21, 2019 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 548
Narasimha je napisao/la:
MSN je bio odlican za komunikaciju. Sve ovo ostalo je gubljenje kontakta sa realnoscu. Najvise me ljuti to sta u debeloj mjeri uci mlade da traze nacin kako da ne rade nista u zivotu. Nabijaju si komplekse i prave temelje za krive zivotne vrijednosti.
Prije kojih dva tri mjeseca u jednom trgovackom centru su dosli neki slavni youtuberi. Bilo je na stotine klinaca sta nije malo s obzirom da se ne radi o velikom gradu. Halo na stotine djece je doslo slusati idiote koje pricaju kako dobro uslikati selfie. Kako povecati broj pratitelja na instagramu i hrpu drugih gluposti. Pustamo svoje nasljednike da ih drugi uce kako da ne rade nista u zivotu.
I kako onda ocekivati napredak?


Tocno to.... I meni se to sve zajedno gadi. U nekim kojim sam krugovima i ono sto znam mogu reci ovo: mislim da se nekad "vrag" zaista trebao puno vise potrudit da uzme "dusu" danas se ne treba ni malo ili ju dobije za sicu....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: pocetak kraja
PostPostano: sub jun 01, 2019 11:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub dec 30, 2017 5:39 pm
Postovi: 22
Dosta sam skoncentriran na lucidne snove u zadnjih par mjeseci. Imao sam ih nekoliko no nisam ih dugo mogao kontrolirati. Ne pisem dnevnik snova vec snimim sve na mobitel pa preslusam. Provjeravam realnost par puta na dan ali se zalomi dan da se ne sjetim do prije spavanja. Bio sam toliko ekstreman da sam si istetovirao saku kako bi me podsjecalo na provjeru. I eto covjek nebi vjerovao kako se mozak navikne na to da ignorira tetovazu :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 67 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz