Sada je: sub apr 27, 2024 4:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: ned nov 18, 2018 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 3:02 pm
Postovi: 104
Lokacija: Pogani vrh
ultraKeen je napisao/la:
A znas li mozda sta cesta pojava istog broja znaci kada se on javlja tokom celog zivota, pocev bukvalno od trenutka rodjenja?


Brojevi me prate od rođenja ili reklo bi se sa rođenjem; jer je "kazaljka bila na kazaljci" iliti 10 do 10.Od tada su sve maštovitiji :)

Meni je pojava broja informacija; uskoro dolazi drugi dio informacije.
Broj se javi, tada pretpostavljam da će biti maloga "uštimavanja" iliti tuninga u svakodnevici.
Ako se brojevi pojavljuju neko vrijeme intenzivno onda se zna pojaviti i određeni "feeling" što mi upućuje da to nije neka sitnica i da bi mogle doći novosti, promjene..

Evo primjer u zadnja 24h..

Jučer ujutro vidio 08;08 i zatim 09;09..
Navečer naletim na poznanika koji je u Irskoj i došao kući na odmor nakon pola godine i odemo na piće.
Danas vidim 19:19 i u 19:52 dolazi mail od srednjoškolskog druga koji mi se javlja nakon 8 mjeseci na dan 18.11. jer je zagubio broj mobitela a koji završava na 1811..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: pon nov 19, 2018 4:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 28, 2010 6:56 am
Postovi: 87
Verite je napisao/la:
Evo primjer u zadnja 24h..

Jučer ujutro vidio 08;08 i zatim 09;09..
Navečer naletim na poznanika koji je u Irskoj i došao kući na odmor nakon pola godine i odemo na piće.
Danas vidim 19:19 i u 19:52 dolazi mail od srednjoškolskog druga koji mi se javlja nakon 8 mjeseci na dan 18.11. jer je zagubio broj mobitela a koji završava na 1811..

Da, moguca je ta varijanta signalizacije ako je takvo iskustvo, ali razmisljajmo logicno, matematicki.

Imas iskustvo najave necega kada se desi istovetnost broja za sate i minute, ali sam uticaj tog iskustva moze biti namerno ucestalo pogledanje na sat u bas takvom ocekivanju. Ili drugacije: koliko ti se puta desilo da si pogledao na sat a da nije bilo brojcanog poklapanja? Tek odnos broja istovetnosti poklapanja i broja odsustva poklapanja bi mogao reci da li ta pojava kao najava ima neceg dubljeg u sebi.

Ovo nisam napisao u smislu negiranja pojave, nego radi realnog sagledavanja. Sigurno ima jos takvih kojima se na taj nacin signalizira buduce desavanje, ali oni jednostavno ne uocavaju tu vezu ... oni plutaju po povrsine, ne rone u dubine traganja za uzrocima i istinom. Njihov najvisi domet je ono uobicajeno "Aha, poklopile se skazaljke - neko misli na mene...".

Drugim recima - od nas samih zavisi da li uocavamo te male "znakove pored puta", i ako ih uocavamo, da li nam oni necimu sluze u smislu popravke ili prilagodjavanja buducim desavanjima ... jer nas "neko odozgo" upozorava na njih...

_________________
saznavanje > Stvaranje > DAVANjE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: ned nov 25, 2018 8:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
našla sam na netu objašnjenje značenja istih brojeva. Promatrala sam u svojoj praksi, čini se da ima smisla.

https://www.magicus.info/ezoterija/astr ... -444-i-555

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: čet apr 04, 2019 7:26 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri mar 27, 2019 11:09 am
Postovi: 10
Lokacija: Beograd
Govorite o brojevima...
O slucajnostima koje su vama interesantne...

A sta je slucajnost?

Nesto sto se dogodi bez "uticaja razumnog kreatora"?
Dogadja li se OVDE ista slucajno?
Kreator... sta to bese...
pitanje je sta je planeta zemlja?
planeta sa polozajem koji omogucava razvitak i odrzanje "zivih organizama" na bazi ugljenika...
Ili planeta koja je odgovarajuca za EXPERIMENT kolonizovanja vestacki kreiranih samoodrzivih formacija... koje se nazivaju zivim bicima...

Ako je zivot OBLIK SLUCAJNOSTI, tada je i pijava brojeva slucajnost. Bilo kojih brojeva bilo kada. ALI ako je "zivot" na zemlji SAVRSENO ORGANIZOVANI EXPERIMENT radi odredjenih "incognito" ciljeva i zadataka, tada je redosled pohava na experimentalnom polju ODREDJEN DO KRAJNOSTI i nije ostavljen prostor slucaju bilo koje vrste...
samo je potrebno indoktrinisati "ubediti" jedinke da je slucajnost moguca.

_________________
http://oliver-of-utopia.blogspot.com/?m=1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: pet apr 05, 2019 5:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 28, 2010 6:56 am
Postovi: 87
...u medjuvremenu

Nove pojave broja 23 mi se desavaju skoro svakodnevno, mada sam i ja postao kao neki lovac - stalno ih iscekujem pa zato verovatno vise i primecujem... :)

Evo zadnjeg primera.

U mom gradu postoji ulica sa nizom kuca koje nose brojeve od 23a do 23j. Zadnji broj sam proverio na netu trazeci adresu 23k koje nije bilo (u namenskom programu za trazenje adresa). To nije nista neobicno jer se veliki plac isparcelisao na vise delova da bi se tako lakse prodavao, a vec je ranije bio ucrtan tj. upisan kao 23 - pa sta i drugo nego da se tom broju dodaju slova.

Ali neobicno je sledece...

Vozeci bicikl pre nekoliko dana ulicom kojom sam stotine puta vec prosao u delu grada koji je oko kilometar udaljen od pomenute lokacije, odjednom uocim tablu na kojoj pise da putic desno vodi do kuca sa brojevima samo od 23a do 23j - opet! ... Pitanje: koja je verovatnoca da se 2 placa u jednom malom gradu izdele bas na isti broj parcela? Moze neko da kaze - pa sta, desilo se slucajno, ali kod mene tih "slucajnosti" u vezi broja 23 ima vec preko 30 na spisku ... da, poceo sam da ih i popisujem! :)

I zadnje ... nesto mi sve lici da smo mi svi zajedno kao cela planeta u jednom velikom svemirskom rialitiju ... matrix ga inace zovu drugacije ... da nam je zadatak da resavamo takve rebuse sa krajnjim ciljem izlaska iz realnog lavirinta tekuceg zivota ... da sposobnoscu nalazenja resenja tih rebusa dokazemo neku sopstvenu zrelost za prelazak u visi stepen ne znam cega...

___________________________________________________________________
Uzgredno pravilo: sto je veca kolicina 'slucajnosti' to je veca njihova negacija! ... ;)

_________________
saznavanje > Stvaranje > DAVANjE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: sri okt 09, 2019 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 28, 2010 6:56 am
Postovi: 87
Samo da napomenem da sam od pre nekog vremena, recimo pola godine u nazad, poceo da vodim evidenciju o pojavi broja 23, jer samo kolicinska statistika moze nesto da pokaze i dokaze. Ono sto zapazam u vezi te statistike je da mi se broj 23 "javlja" u proseku na svaka 2 dana, i to tako traje vec godinu i vise dana.

Pozdrav ostalim "brojo-manijacima" :) ...

_________________
saznavanje > Stvaranje > DAVANjE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Cesta pojava ISTOG broja
PostPostano: čet okt 10, 2019 2:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
ultraKeen je napisao/la:
...u medjuvremenu

Nove pojave broja 23 mi se desavaju skoro svakodnevno, mada sam i ja postao kao neki lovac - stalno ih iscekujem pa zato verovatno vise i primecujem... :)


Broj 23 se u zadnje vrijeme takođe tumači i kao “šifra 113” (gdje broj 2 razlažu na 1 i 1) u sklopu prediktivnog programiranja a navodno, odnosi se na potencijalnu false-flag operaciju 3. novembra u američkom gradu Seattle za vrijeme ragbi utakmice Seattle Seahawks vs Tampa Bay Buccaneers (počinje u 1:05, po lokalnom vremenu) što bi bio povod za Treći svjetski rat/depopulaciju planete.

Stvar je predstavljena uglavnom na nekim njemačkim YT kanalima (izvorno: Savier) a nešto od materijala prevedenih na engleski, može se naći u sklopu par zadnjih videa koje sam poslao pod temom Prediktivno programiranje i na ovim YT kanalima:

Celina Yvonne

kochen mit Willy

..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 32 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz