Sada je: čet mar 28, 2024 1:36 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Opet pomicanje stvari
PostPostano: ned sep 17, 2017 5:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Vec sam pisao negdje da sam, sjedeci s djevojkom na kafi, dozivio pomicanje soljice na stolicu. To se desilo 2012-2013, ne znam tacno. Eh u augustu ove godine se ponovilo. Ovaj put se nije jedanput pomaknula vec drugi, pa treci pa cetvrti put. Sve pomalo a mi gledamo i sutimo usrani od straha. Bilo je uzasno jezivo, ja sam samo jos cekao kad ce da pukne ili tako nesto. Jel ima neko pojasnjenje? Mi smo kontali da nije od toplote pa ispod nje ostaje mokrina od pare ali tesko da je to...

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opet pomicanje stvari
PostPostano: pon sep 18, 2017 7:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Citao sam dosta o tim iskustvima.Radi se o demonskoj energiji ili o energetskim anomalijama.3. nema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opet pomicanje stvari
PostPostano: sub sep 23, 2017 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ne znam objasnit al se dogodi da stvari tako šeću same od sebe.... Prvo treba eliminirati sve što bi mogla biti zezancija prijatelja ili utjecaj prirodnih sila, magnetizma, vjetra, tlaka zraka i štajaznam
Piše u starijoj literaturi (iz sedamdesetih godina) dosta o ekperimentima Rusa koji su proučavali ljude koji su mogli savijati žlice pogledom, pomicati predmete, ili na sebe nakačiti metalne predmete i nosati ih okolo izazivajući opće čuđenje, kao npr. nataknu peglu na čelo i slična čudesa.

Za eksperimetne s telekinezom i teleptijom kažu da ih je provodila i maerička i ruska vojska jer su htjeli nekako iskoristiti telekinezu pa su to proučili ali im nije uspjelo iskorištavanje. Uglavnom se u vezi telekineze spominju metalni predmeti a ne šalice za kavu.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opet pomicanje stvari
PostPostano: ned sep 24, 2017 8:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
arwen dor je napisao/la:
Ne znam objasnit al se dogodi da stvari tako šeću same od sebe.... Prvo treba eliminirati sve što bi mogla biti zezancija prijatelja ili utjecaj prirodnih sila, magnetizma, vjetra, tlaka zraka i štajaznam
Piše u starijoj literaturi (iz sedamdesetih godina) dosta o ekperimentima Rusa koji su proučavali ljude koji su mogli savijati žlice pogledom, pomicati predmete, ili na sebe nakačiti metalne predmete i nosati ih okolo izazivajući opće čuđenje, kao npr. nataknu peglu na čelo i slična čudesa.

Za eksperimetne s telekinezom i teleptijom kažu da ih je provodila i maerička i ruska vojska jer su htjeli nekako iskoristiti telekinezu pa su to proučili ali im nije uspjelo iskorištavanje. Uglavnom se u vezi telekineze spominju metalni predmeti a ne šalice za kavu.


Sinoc smo pricali opet o tome. Cura govori da je toplina soljice uradila svoje a ja kontam "volio bih da je to". Ali ni to mi ne pije vode. Inace, na jednom forumu (forum.hr ja mislim) sam nasao istu situaciju. Doslovno se sve desilo kao i kod nas.

Eh ti sad spominjes telekinezu. Ali niko od nas nije ni pomislio na na to a kamoli isprobavao. Mi smo pricali o necem sestom, poljoprivredi, sportu, muzici i onda se to pocelo desavati. Jedino da se neko iza nas (a bilo je mnogo ljudi okolo tada a bilo ih je i onaj prvi put koji sam spomenuo) nije zezao sa nama i pratio nasu reakciju .

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Jos jedna cudna stvar od danas
PostPostano: ned sep 24, 2017 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Vozim se danas autobusom i na putu do kuce prolazim kroz krajeve koji su jako zivopisni i dopadljivi, bar za mene. Tada obicno slusam muziku da upotpunim dozivljaj. I sad dodje jedan predio, vozis se i gledas samo livade (isto kao kod Teletabisa)i to traje jedno 20 minuta. I sad mi razne teme na um padaju, vecinom neka negativa, lose stvari iz proslosti i padne mi na um otac kojeg sam izgubio prosle godine. Stanem i nesto mislim kako bi bilo da su i na nebu (gdje je i on, ja se nadam) mozda livade kao ove. Livade nebeske.

E od trenutka kada mi to pade na pamet nije proslo ni 5-6 sekundi kada u pjesmi koju sam tada slusao pjevac/recitator spomene "meadows of Heaven".

Kakva slucajnost! Bar sad mozda opet mislim da jest. Ali u tom trenutku ne postoji sansa da bih rekao da je slucajnost ili da me neko ubjedi u to.

Eto imao sam neku potrebu da ovo podijelim.

Btw. to je ova pjesma ("meadows of heaven" veli na 2:26)

www.youtube.com/watch?v=zLmspcgrYrY

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opet pomicanje stvari
PostPostano: sri sep 27, 2017 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ta se pojava zove sinhronicitet. Događa se često spontano na početku "buđenja" a kad se "probudiš" možeš je i sam izazvati da se dogodi. Jako je to zabavno..
Ima opisa te pojave po knjigama. Pronađi sam neku pa pročitaj malo šire što to znači i kako naučiti upravljati s tim.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opet pomicanje stvari
PostPostano: pet sep 29, 2017 11:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Arwen, hvala mnogo. Vec citam o sinhonicitetu. Mislio sam da ovom slucaju nema definicije i da se nikom nije desilo a zapravo ljudi o tome pisu knjige.

Hvala opet =D> =D> =D>

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz