Sada je: čet mar 28, 2024 5:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: pon aug 31, 2015 10:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
Posto sam nov, prvo zelim da vas sve zajedno pozdravim. Vec su kasni sati, tako da cu u sustini biti kratak, a neke svoje cudne dogadjaje opisati u nekom narednom periodu, trenutno me zanima ovo sto je u naslovu teme.

Dakle, vec skoro godinu dana vidim SRCE gde god da pogledam! Krenulo je bezazleno, da bih posle par nedelja shvatio da je to postala svakodnevnica. Zao mi sto od samog pocetka nisam slikao gde sam sve nailazio na oblik srca, tek sam u zadnje vreme poceo da fotografisem.

Ljudi, gde god da pogledam srce, oblaci, hrana, fleke, drvece, zid koji mi prokisne, krasta os posekotine, mokraca na duseku kod bebe, itd, itd, i jos 1000. itd...

Neverovatna situacija, vise ni ne sumnjam da je to nekakva poruka, zanima me da li je neko imao neku slicnu situaciju, i da li zna nesto u vezi sa tim, jos jedan pozdrav za sve vas, i za kraj neizbezno :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Isto se desavalo mojoj bivsoj devojci.
Jel si trenutno mozda u ljubavnoj vezi sa nekom osobom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 2:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
snoopy je napisao/la:
Isto se desavalo mojoj bivsoj devojci.
Jel si trenutno mozda u ljubavnoj vezi sa nekom osobom?


Ne, trenutno sam singl, desavalo mi se to i u vezi, cak sam poslednjoj devojci poklonio jedan kamen koji da je neko klesao ne bi uspeo da napravi takvo srce i jedan list u obliku srca koji je cuvala u novcaniku...Juce razbijem jaje u kad ono u tiganju :love5:

Da ne bih mislio da paranoisem, sad kad god uslikam srce, ja dam nekom da pogleda sliku i pitam ga na sta ga podseca, stvarno je neverovatno :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 2:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
znak koji vidiš je samo za tebe i tvoje oči. o nekim stvarima ne treba raspravljati sa drugima jer će izgubiti smisao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 2:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
Roar je napisao/la:
znak koji vidiš je samo za tebe i tvoje oči. o nekim stvarima ne treba raspravljati sa drugima jer će izgubiti smisao.


Nisam ni spominjao nikom, osim ovde, kunem vam se dok ovo pisem, na krevetcu gde je beba spavala ostalo malo cebence, sta islite koji je oblik napravilo cebe...Zao mi sto nemam blutut na laptopu da vam postavim slike, evo i ovo sam uslikao, ne znam sta da mislim vise...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 3:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
To samo ti mozes da desifrujes.
Verovatno je vezano bas za ljubav ali resenje je skoro sigurno komplikovanija zackoljica.
Roar super kaze da je to samo za tvoje oci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 3:32 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
snoopy je napisao/la:
To samo ti mozes da desifrujes.
Verovatno je vezano bas za ljubav ali resenje je skoro sigurno komplikovanija zackoljica.
Roar super kaze da je to samo za tvoje oci.

Nisam zaljubljen, mozda je neka u mene ko ce ga znati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ne ne, nisam mislio na tu vrstu ljubavi.
Nego vise kao opsti pogled na svet, mozda su to komsije, mozda je to paznja prema ljudima na poslu, ako radis negde, mozda je to bakuta a mozda i strast prema nekom zanimanju,
Ako me kapiras, ne verujem da je to nesto sto moze stati u okvir reci, ovo sto nabrajam je samo opis koje je prilicno povrsan.
Kada su takvi znakovi na putu, ja licno osecam poruku, i pustam duh da se povezuje sa segmentima iz svog zivota, ne definisem je razumom.

Trebalo mi je puno vremena da shvatim kada je Don Huan rekao da najbolje misli kad ne misli !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 3:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
Znas kako probudio sam se sasvim slucajno 2012. godine, bez ikakve veze sa dogadjaima vezano za tu godinu, vec sam jednostavno. Inace od malena me je fascinirao svemir i pitanja u vezi sa tim, i moze se reci da od tad istrazujem. da bi se to istrazivanje dosta pojacalo u zaddnjih recimo pet godina.

Vracajuci film sam shvatio, ali u bukvalnom fizickom smislu, da je sve sto mi se desavalo i dobro i lose posledica mog razmisljanja ka tome, i trudim se da ispravno kanalisem svoje misli iako sam po prirodi brzoplet.

Zato ovo smatram kao znak, e sad ka cemu ili kome ne znam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 4:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
Indigoseeds je napisao/la:
ne znam sta da mislim vise...


ponekad se ipak ne radi o stvarnom znaku, nego ljudski um uključi filter koji se fokusira na jednu te istu stvar, što obično preraste u opsesiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 4:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
Gresis, vec sam napisao da ne bih mislio da paranoisem, ja slikam, i opste ne trazim ta srca vec jednostavno nalecem na njih, jednostavno me napaaju.

Sto se tice drugog, delimicno tacno, normalno je da ce recimo moji roditelji zeleti meni uspeh, zdravlje i srecu, to je njihovo ocekivanje, a ja ako sam normalan covek, sto smatram da jesam zelecu sebi isto, tako da se te dve stvari preklapaju.

EDIT Jbg izbrisao si post, neka moj ostane kao odgovor na tvoj, pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 4:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 13, 2014 10:58 am
Postovi: 89
ako napišem "ponekad se ne radi o pravom znaku", onda ne griješim. griješio bi kad bi napisao da se u tvom slučaju sigurno ne radi o pravom znaku. dao sam ti samo jednu opciju i savjet da se pripaziš opsesije, nisam ti nudio zaključak.

ipak, znakovi te ne bi trebali "napadati". možda shvaćas sebe previše ozbiljno... a možda te stvarno napadaju. kako bilo, teško da ti netko sa internetskog foruma može pomoći. prije ti može odmoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto sep 01, 2015 5:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
Kad bi video slike u mom telefonu ti bi se zaprepastio na kakvim mestima sam uslikao to famozno srce. Opsesija je kad stalno na nesto mislis, a ja na to pomislim samo u tom trenutku kad vidim.

Bilo kako bilo, vreme ce pokazati o cemu je rec. Mozda udjem u vezu i ozenim se po drugi put ko zna ](*,) :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: čet jan 14, 2016 12:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Simpatično...vidiš srca.
I ja vidim, stalno na rubu šalice za kavu, u pjeni...
Stvarno ne znam što to znači ali..ne smeta mi..neka :love5:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: uto jan 19, 2016 4:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
arwen dor je napisao/la:
Simpatično...vidiš srca.
I ja vidim, stalno na rubu šalice za kavu, u pjeni...
Stvarno ne znam što to znači ali..ne smeta mi..neka :love5:


Da i to se nastavilo i dan danas, vise mi je smesno, pun mi telefon slika srca, na raznoraznim mestima, juce sam recimo bio u crkvi da upalim svecu, srce od pokapanog voska u pesku...znam da je neki znak, ali kakav to ne znam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: pet apr 22, 2016 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Meni se dešavalo nešto slično sa brojevima i kazaljkama na satu. Na primer, vidim više puta u toku dana poklopljene kazaljke ili se čak probudim i vidim poklopljene kazaljke. Onda je to nestalo i povremeno se pojavi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: pet apr 22, 2016 11:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
i meni se to događa


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: sri jul 27, 2016 8:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 27, 2016 8:46 pm
Postovi: 1
pozdrav ljudi,ako ima koga...osecam potrebu da se upisem na temu...imam slicno ako ne i isto iskustvo...vidim srca u svemu i svacem,a sve je pocelo sa emotivnim stanjem zaljubljenosti...a prethodilo je predosecanje nekih situacija iz stvarnog zivota...ljudi ovo mi je bilo zanimljivo dok je osoba na koju sam imala fokus bila tu,osecala sam se potpunije..nismo ostvarili blizak odnos,i sad me ova srca opterecuju...jeste neka opsesija nazalost,opsednutost ljubavlju koja nikako da mi se desi...pozdrav i


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: čet aug 04, 2016 12:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 21, 2010 4:59 pm
Postovi: 33
Ahaaa... :lol:
I meni se to desava. Na pocetku je bilo jako, a sad onako :P
Dok samo vidis tako neke znakove, nije to strasno, ako te skroz ne izludi. A i ako izludi, nema veze, mene je prvo izludilo pa tek onda su se pocela pojavljivat srca.
Sve u svemu, to moze nesto znacit a i ne mora :D
Al tema ko tema, nije losa.
Ispade da se svima nekako slične stvari desavaju ko i meni. A to je samo po sebi zabavno :rofl
Ako je istina da je ovo igra bez igrača, u sta ja vjerujem, onda se nicemu vise nije cudit :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Stalno vidjam isti znak
PostPostano: pet okt 08, 2021 4:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Baš fino,svima nam se to događa
Možda po onoj uzrečici-što se babi 'tilo to se babi snilo.
Mene svemir podsjeća svaki dan na jednu osobu kroz raznorazne znakove.
Neki blebeću o tome da su takve atvari npr brojevi,ptičja perca itd poruke anđela, bla,bla.....
Ja mislim da nas netko debelo zeza takvim stvarima.
Igračke u rukama nekih više razvijenih svijesti.
Jel dobro ili loše.....tko će znati .....tako da.....hm


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz