Sada je: čet mar 28, 2024 1:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 08, 2015 2:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Dobar dan svima ovde ezotericima, ljudima koji verovatno razumeju.
Trazim mišljenja. Imam 23 godine. Od kada znam za sebe vidim cujem govorim drugačije.
Moj otac što mi je dao je jako bedno detinjstvo u staklenom zvonu sa čudnim karakterom, apsolutno sam svoj. Moja prica i spoznaja sebe je jako kompleksa i ne bih mnogo duzio. U 17toj sam počeo ziveti sam. U 19toj je za mene 2012 stvarno bila pakao. Tada sam i doziveo promene.
Ceo zivot osecam da se nesto mora menjati. Saznao sam nacine kako.
Ovom teroru ljudske vrste mora doci kraj. Mnogo PDF podataka imam. Od 15 godine nesto me tera da pratim da zivim i gledam drugacije. Jebena podsvest.

Uglavnom moja kolicina energije i sile je jaka ali 2012 sam usao u čudnu fazu koja se pojačavala.
Nisam razlikovao dobro i zlo.
Onda se letos 2014 desilo nesto jos gore.
Količina emocija koju nisam razumeo. Kao undeverse da sam prošao. Mnogo sam googlao pratio i osećaje doveo u neko stanje razumevenja ali pojavile su mi se nove teznje i saznanja.
Jureci tako po googlu saznao sam da postoji neko učenje Daath, i naso brdo drugih gluposti oko drveta zivota al nista mi tek nije jasno...
U horoskopu sam Ovan- Rak
Od letos 2014 neki čudan mladež perfektnog trougla u tri tačke se pojavljuje na ključnoj kosti.
Svako veče čudni snovi. Mrzi me više da ikome opisujem. Ni na jednom konvencionalnom forumu nema odgovora.
Nemojte da me prozivate samo dajte barem naznake sta je ovo bilo.
Od letos 2014 kad god sam sam i gledam neki film ili jedem ne bitno, imam u sobi čudan osecaj nečijeg prisustva al kao da mi je poznat kao dežavu, mi visi nad umom i telom
Stanje u kome sam ja bio ne bih pozeleo nikome.
Manične promene raspoloženja mržnje. Pa empatije ka svemu. Da bi na kraju dana ili par puta nedeljno dobio hiper energiju i raspolozenje. Bilo je raznih strahova da nikom nista ne smem reći.
Dobijam ideje kako da odem odavde i promenim nešto.
Onda postajem opsednut horoskopom. Saznajem da su mi tri glavne planete u ribama. Mesec. Mars. Venera. Kaze ona meni čovek riba sa maskama i neces imati ni jednu dugu vezu samo te brak spašava ;) kako da ne evo trčim.
Kaze ta devojka da sam jako emotivan i da imam tripove.
Ta zena i vise njih mi govori da ću u bliskoj buducnosti izazvati konflikt i da moja savrsena devojka nije odavde.
Potvrdjuje mi da postoje ljudi kao i ja koje moram pronaci, da smo rodjeni za nesto veliko da promenimo ali ne znam kako i odakle da krenem. Mali sam tocak da bih srusio hiljade godina Vavilona.
Da se vratim na temu mog stanja od pre par nedelja.
Količina negativne energije koju sam posedovao je bila ogromna. Bio sam jako cinican, ponasao se nadmeno egocentricno, umislio da sam bog sunce.
Kao narcis. Da nije bilo mog zdravog razuma i jakog karaktera ko zna sta bi se desilo. I devojka o da. Ona me je spasla. Počeo sam da širim pozitivu kao i ranije. Dobio volju i odjedanput znam čime treba da se bavim, moje mozak je pun kreacija ali nemam tehnicke podrske da krenem od negde.
Ali tu ima još.
Proganjaju me neki ljudi, vidjam dva tipa na raznim mestima u gradu iste face, isti likovi kao u snu koji su mi 2012 opljackali stan i unistili tri godine zivota. Ponekad imam osecaj da me prate.
Dok sam bio u onom stanju ista dva tipa su mi lupala na stan jedne subote i pretila kako više necu ziveti tu.
Sve sto zelim je normala zivot i da odem odavde iz ove usrane drzave.
Da napravim svoju piramidicu trgovine i da me boli uvo za sve.
U ok sam stanju razuma... ne vode me vise emocije i fanatičnost samo zelim svoj zivot nazad bez bede i siromastva.
Jako bi mi bilo ne ugodno saznanje da sam bio neki eksperiment ili ne daj boze opsednut nekim interdimenzionalnim demonom. Nisam ja ničiji pokus. Znam samo da me otac mrzi i bezi od mene... kaze da sam djavo.
Devojka mi je rekla da je to bila anksioznost ali meni nije samo to tek tako.
Imam osećaj kao da mi neko kvari sve sto sagradim.
Naučio sam zahvaljujuci googlu kako da kontrolisem emocije i misli nadam se da ce krenuti dobro ali odgovor na pitanje mladeza, čudnih bolova u grudima, napetosti, snova u kojima sam večito u grupi ljudi koje jure raznorazne spodobe ??
Dosta mi je toga izborio sam se al plašim se povratka.
Sta ako se to vrati sve? Tek sada osećam koliko ima energetskih vampira oko mene al sada znam tehnike kako se odbraniti od njih.
Zelim ostati u ovom stanju sebe ako uopste znam ko sam. Nekad se to i sam pitam.
Samopouzdanje mi nije problem ali nemam uvek osecaj sebe i pripadnosti.
Volim sebe ali ne i ono sto mi se desavalo jer to ne bih ni najgorem ne prijatelju poželeo.
Kao izmedju dva univerzuma... pola ziv a pola nesto drugo.
Manipulisao sam ljudima u tom stanju. Krao im energiju polu svesno. Dobro je da je proslo.
Sta je sve ovo bilo koj moj?
Da nije neki reptil? Kako je dospeo tu?
Hvala unapred svima koji imaju barem odgovor na sve ovo.

Je li ima neko sličnih iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon feb 09, 2015 2:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Imao jesam. Kako su kasni sati i nemam vremena raspisati se(možeš pročitati moje tekstove tj. postove), mogu ti reći da su i meni govorili da je to anksioznost, imao sam te faze periodično. Uz mučne čudne snove (kao da mi pričaju nešto, izgleda podsvijest je gadna stvar) imam također i periode paralize sna. Napisao sam sličan tekst kada sam se registrirao na galaksiju, pa sam ti stoga odlučio reći da nisi jedini sa sličnim dešavanjima , i ja imam bezbroj pitanja, na neke sam od svoje 15 godine našao odgovor, na neke nisam(nadam se da hoću).Zanimljivo je to što si rekao o krađi energije, većinom nismo ni svjesni da krademo(s vremenom naučimo prepoznati takva stanja). Drago mi je da imamo još jednoga člana galaksije, pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon feb 09, 2015 9:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ovo što si opisao nije jednostavno, a naročito nije jednostavno korz to prolaziti sam.
spominješ oca, koji po tvojem viđenju očito nije dobra očinska figura. majku ne spominješ, a bilo bi to također bitno vidjeti kakav je tvoj odnos s majkom.
Otac i majka su dva unutarnja stupa, metaforički rečeno, oko kojih gradimo svoju ličnost. Oni su kao potporanj oko kojeg raste biljka, ruža penjačica. Ako potporanj nije dobar i čvrst, od težine će se sve srušiti i ruža penjačica će rasti po tlu, pomiješat će se s drugim biljkama, neće sličiti na sebe.
Razne terapeutske tehnike imaju temeljnu ideju nadomjestiti taj potporanj koji nedostaje da bi se ruža penjačica za njega mogla uhvatiti i rasti prema suncu.
To je proces koji traje od najmanje godinu do pet godina terapije, koja se sastoji od razgovora a u početku moguće i lijekova.

Sve terapiej se vrte oko toga da osoba koja ima problem pronađeu sebi oslonac kojeg nema- a trebali bi biti arhetipski dijelovi roditeljkih figura. Oslonac znači da ti znaš tko si, da znaš da si sposoban riješiti svoje probleme, da znaš da si ok, da te vole, da si prihvaćen, da znaš šta treba uraditi, da si svjestan da i kad pogriješiš da neće propasti svijet, da posotje načini da se svaka greška ispravi...taj osjećaj i tu ideju bi trebali imati u sebi, a daju nam je roditelji (ili oni koji ih mogu zamijeniti, staratelji, bake id jedovi..dakle, za bebu to su odrasli dobronamjerni zaštitnici)
Ako zbog bilo kaojeg razloga izostane takav odnos u kojem dijete stvori ideju da je svijet dobar i da postoje odrasli zaštitnici koji ga vode na put samostalnosti, ako osoba to ne uspije u sebi ostvariti, onda dolazi u razna stanja rastrojenosti, nepovezanosti sam sa sobom i u takvim stanju se može nakalemiti nekakav astralni nametnik i da sad to ne opsiujem u detalje
Rješenje problema za tu osobu bit će odstranjivanje anmetnika ako posotoji ali važnije od toga je da sredis voje temelje, da pronađe u sebi ili u terapeutu ili nekom tko je pomagač taj osnonac /potporanj koji je poljuljan ili je previše slab.

Kad se nema unutarnji potporanj, onda se potrebna energija ne dobija od onog koji bi je trebao bezuvjetno davati-od roditelja, negos e mora snalaziti na sve moguće načine, pa se osoba razvije u energetskog iscrpljivača., dolazi do energije na razne načine -to se naziva igranjem uloga (moljakanjem, zastrašivanjem, cmrizdrenjem, durenjem, glumi da je nezainteresirana i neotupna...)
Pošto ni jedan roditelj nije u potpunosti bezuvjetno davao ljubav, svi ljudi su u nekoj mjeri i nekom stupnju iscrpljivači energije, ali u tome psotije dva tipa: aktivni i pasivni, ili OPS i OPD, ili neurotični i psihopatski tipovi...Razlika je u tome što jedni imaju ideju da su bogovi, da cijeli sviejt služi da bi ih zadovoljio i bez skrupula i empatije će otimati, a drugi tip ima ideju da su odgovorni za posljedice i imaju više empatije

U ovakva stanja kakvo ti opisuješ nerijetko upadnu klinci kad su pod drogama, a unutarnji oslonac im nije dovoljno sabilan. U stanju drogiranosti je moguće ući u niži sloj astrala, a tamo kad se uđe duhovno-neobrazovan i bez zaštite, može se susretsi razna astralna bića koja nisu dobronamjerna i onda ih se teško riješiti, a naročito ne dok se konzumiraju sredstva omamljivanja.

Dakle...najsigurnije metode su one kod doktora, medicnske. Oni su formalno borazovani za taj "posao".
Jedna grana psihologije, transpersonalna psihologija, mnoge probleme rješava i nalazi ih u prošlim životima, tijekom samog poroda ili u prenatalnom razvoju.
Npr, postoji čak mogućnost da je u početku kad si začet bila višetruka trudnoća, da si imao jednog ili više blizanaca koji su razvojem otpali ali je energetski otisak prisuan i ometa onog koji ej preživio. Moguće d aje prije trudnoće s tobom, psotjala prekinuta trunoća (namjerno ili sponatno) pa da je takav nerođeni brat ostao energetski vezan i prenio se u tebe i ometa...Postoji mogućnost i da je u kući u kojojs i stanovao postojala neka duša vezana za prostor koja se uselila kod tebe...ili predak koji je umro nasilnom smrću, bio izbačen iz obitelji, ili počinio samoubojstvo pa taj dio kolektivne obiteljske podsvijesti izlazi van u obliku tvojih problema...
To rješava metoda sistemske obitlejske psihologije tzv konstelacije...u većim gradovima se organiziraju radionice, obično to bude jedan put mejsečno dok se skupi grupa.

Postoje mnogi alternativnci koji vjeruju da nešto znaju jer su riješili svoj problem i dobili inicijaciju neke tehnike ili prošli neki tečaj. U svom radu se koriste intuicijom (a ne teoretskim znanjem) , i često mogu intuitivno doći do definicije problema i početi ga rješaati, ali, ovakav slučaj kao to ga ti imaš je pprilično ozbiljan, ne bi trebao se prepustiti intuitivcima, jer to ti je kao kockanje...možda taj nabode a možda ne nabode točno gdje treba, možda pokrene neki proces pa poslije ne zna što će s time...

Ja bih kombinirala , i formalnu medicinsku terapiju i alternativnu...
U svakom slučaju, tvoj problem nije banalan, i trebao bi čim prije da se s time uhvatiš u koštac i počneš konkretno ga rješavati, jer neće proći samo od sebe.

I ni slučajno nemoj u ovom peridu koristiti bilo koje sredstvo omamljivanja, droge , alkohol...pa ni previše duhana .

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon feb 09, 2015 7:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
arwen dor je napisao/la:

Npr, postoji čak mogućnost da je u početku kad si začet bila višetruka trudnoća, da si imao jednog ili više blizanaca koji su razvojem otpali ali je energetski otisak prisuan i ometa onog koji ej preživio. Moguće d aje prije trudnoće s tobom, psotjala prekinuta trunoća (namjerno ili sponatno) pa da je takav nerođeni brat ostao energetski vezan i prenio se u tebe i ometa...Postoji mogućnost i da je u kući u kojojs i stanovao postojala neka duša vezana za prostor koja se uselila kod tebe...ili predak koji je umro nasilnom smrću, bio izbačen iz obitelji, ili počinio samoubojstvo pa taj dio kolektivne obiteljske podsvijesti izlazi van u obliku tvojih problema...

Zaintrigirala si me ovim dijelom posta, ja sam rođen sa duplom pupčanom vrpcom,a sam doktor je rekao da je prvi puta vidio taj slučaj u praksi. Reako bih još nešto, sa svojim ocem se nisam vidio od 5 godine života, iako živi relativno blizu mene. Sada u svojoj 20 i nekoj, nakon što se ocu desila jedna prijelazna točka u životu(infarkt), ponovno smo stupili u kontakt i družimo se povremeno. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sri feb 11, 2015 1:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Hvala bogu da sam naleteo na ovaj forum. Nisam trenutno u mogucnosti vcrs cu konkretnije objasniti neke stvari. Moj otac je sve samo covek kojeg ne poznajem... nikad nisam bio u stanju procitati sta mu je u glavi te sam na vreme odvojio sebe i sestre od njega... majka je umrla 2005 al ni o njoj nista ne znam...
Awernes hvala ti znaci mi ... ima vise mogucnosti nabrojanih..
Bavim se od 15 god pitanjima tih entiteta .. al i dalje mi nine dosra jansno jer eto bez konkretne edukacije mene vodi samo jaka intuicija analitika i zelja da saznam sve.
Moram vam prepricati snove i bica koja sam vidjao u zadnjih par godina. U jednom snu ja sam komandant 40000 kamenih vojnika u postinji, oni cekaju samo komandu da se probude.
Pa u istom momentu nisam komandant no nemi posmatrac dogadja. Kao se nekog brda ... gledam razaranja nekih sela ali nemam predstavu gde se odvija niti vreme. O da tu su i kamene letece masine i one dovoze jos kamenih vojnika i nekih vecih slicnih njima. Ti veci vojnici love ljude kroz zbunja i pametni su a oci su im vatra crvena. Tu sam ja bio sa jos nekim ljudima i spasli smo se sa brda preko neke vode ... ne mogu se vise... nekad uspem da se setim jos nekih snova al u nekom stanju smirenosti i razuma.
Imam raznih jao upecatljivih snova koji se desavaju u vremenima bez ove realnosti kao bez prostora i vremena.
Mozda hipnoza pomogne jer jako mi je bitno da zapisem i saznam sve to.
Prestao sam konzumirati marihuanu vec mesec dana.
Prvih nedelju dana mi je bilo najteze... teske promene emocija i uspeo sam zaplakati posle 2 god trpljenja ali me eto i dalje hvataju napadi panike samoce i besmisla zivota u kasnim satima.
Ujutru mi je super, tad znam da se opisem. Podeljen sam u zeljama izmedju materijalnog i creativnog sveta. Izmedju
vladnja ovim pateticnim ljudima bez osecaja i pruzanju pomoci tim istim trivijalnim licemerima koji neumeju da razvrstaju zelju i osecanja...voleo bih kako promenti tako i unistiti svet. Borim se sa time svaki dan. Imam mnogo suprotnosti u sebi ali eto znam ko sam i postujem sebe fizicki vodim racuna o zdravlju itd. . .
Ne treba meni psihinatar i leko i mrzim te ljude i neverujem im nikad nisam popio nista jace od brufena.
Samo malo usmervanja u balansu. Mogu sam da se izborim sa svojim demonima imam grafikone i mind mape po stanu plus volja i postovace se to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sri feb 11, 2015 1:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Sry za gramar greske sa fona kucam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: čet feb 12, 2015 8:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
psihijatri nisu oni koji uzmu nekog i proglase ga ludim, nego to rade obični ljudi. obični ljudi će te proglesiti da si lud a ne stručnjaci za psihu.
psihijatri ti dokažu da nisi lud.
Ali, ako si baš naumio da mrziš , samo izvoli.
Mržnja , gnejv , destruktivna agresivnost i strah , to su najveći neprijatelji koji nas drže zarobljenima. Ne možeš naprijed ako ne riješiš problem s mržnjom i agresijom ..a ti si pun agresije koju ne usmjeravaš na svoju korist , a mogao bi....

U našim psihičkim ranama skrivaju se sjećanja na prošlost,
U ranama koje si prošao u ovom životu imaš sjećanja na davnu prošlost i davne bitke...

Da su ti događaji iz prošlosti koje vidimo u vizijama realni, dokazuje činjenica da veliki broj ljudi imaj slična sjećanja, slične vizije koje dobiju meditativnim stanjima i slične snove po pitanju bitaka iz nekih drugih vremena. Potraži na joutube filmiće o Boriski - dječaku koji se sjeća života na Marsu...ali nije Boriska jedini, i Boriska se sjetio samo manjih dijelova priče o MArsu i Marsovkim bitkama... ...većina ljudi bi mogla doprijeti do takvih svojim sjećanja, ali vjerojatno ne bi bili svi na istim zaraćenim stranama, niti bi svi bili ise rase, iste vrste.....možda bolje da ne znamo tko je tko...

U našim tijelima i podsvijesti su pohranjena ta sjećanja ,ali se ona miješaju s proizvodima dnevnog uma, pomiješni su s maštom i sa slikama koje stvori mašta na osnovu viđenoga, npr. na osnovu filmova..teško je odvojiti šta je pravo sjećanje a ta je fantazija i još k tome odlučiti šta ćeš s tim sjećanjem kad dođeš do njega i kakvu korist u sadašnjem žiotu možeš od toga imati. jer, ako nema praktične koristi u sadašnjem žiotu onda priča nema smisla...
Nemoguće je da netko može sam odvojiti što je šta, šta su rane a šta su sjećanja.
ali, kažu, tko traži - taj će naći...već će ti nešto doći...
pozdrav

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 1:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Jao ljudi čitam sve ovo. Glava mi vec puca. Ok
Od ove nove godine nisam ni znao za emocionalnu percepciju.
Nisam ni zano sta mi se desava.
Nisam mogao zaplakati.
Uspeo sam pre mesec dana koncentrisuci se.
To je bio cunami.
Mislim da je bilo nesto u meni.
Neka karakondzula.
Imao sam par drugara.
Ta ekipica se raspadala dok nije ostao jedan duvač.
Pri konzumaciji marihuane ja sam uvek osecao jak negativna naboj od njega i mnogo slicnih njemu.
Ne mesam u ovo ostala drustva.
Taj mi je i stan opljackao 2012. Sada sam siguran a pre sam samo sumnjao.
Kad sam konacno krenuo sam svoj zivot. Kad sam se otcepio od oca.
Pratio sam ga njegovo ponasanje.
To je starhota. Devica u horoskopu cudan lik, jako ineteklgentan i namazan a misli da ga ne pratim. Svaki njegov pokret mi ukazuje da je on neki organski portal ili sta već.
Ja sam jako senzitivan prosto vidim po ocima ljidi ko je kakav.
Kao neki medij. Moja sestra je takva i jedna i druga.
Siguran sam da nesto ima.
Nesto se desavalo.
Onog momenta kad sam oko bozica prestao sa marihuanom on se sklanja od mene.
Postaje sve cudniji.
On je jedan od zadnjih ljudi starog mog drustva sa kojim sam vario u stanu.
Iz istog kraja ovde u Beogradu imam novo drustvo al oni nisu kao on.
Ti ljudi me razumeju mislim super se slazemo al nema negativnog naboja kod njih.
Ja ponekad mogu osetiti...ne kao citanje misli vec osecam sta drugi misli ili oseca.
Kod devojki ponarocito vidim da li je prazna ili ne.
Da podsetim pre 10 dana sam uspeo doci u slican balas kao sada ali to je bilo posle oslobadjanja mrznje kroz javno iskazivanje mrznje. Prema jednoj devojci. Rekla mi je da sam anksiozan.
Sledecu jutro sam se probudio kristalne svesti
Prihbvatio sam cinjenicu da sam negde gresio i krenula je samoanaliza.
Sve sam to zapisao odmah.
Sledeci dan sam upoznao drugu devojku koja kasnije saznajem bila 2 godine pod anksiozom.
Kaze lecila se u Palmoticevoj i kao izlecila.
Nista. Vidim ja da se ona cudno ponasa. Dobijem informacije od drustva iz skole i njene okoline da je se sklanjam. Jok ja navalio i ona me tu izigrala.
Navukla i na daljinu pije krv.
Tek danas sam se jedva otkacio.
Nisam nikad ni imao sex.
Uzas. Pitam se da li je ona uopste ljudsko bice kakav je nacin slal poruke i kako je koristila moju slabost.

Da nastavim. Tacno evo dve nedelje ja sam prolazi kroz vise fazi napada i izlazaka iz svega ovoga. Polako se osecam sve bolje i bolje i svaki proces se zavrsava nekim jakim napadom emocija i svaki put odspavam po 12 sati a sutra ne opisiv umor.
Sada imam zelju za snom.
Juce sam imao jako cudan san.
Impregniran od 2 godine ne ispavanosti i ne osecanja umora. Da da nisam osecao umor ni kad sam strejt.
Ziveo sam jako cudno.
Gledao ljude kao objekte. Barem vecinu.
Egocentrizam na vrhuncu. I sada sebe smatram posebnim po osecaju situacije analitike i neke jasnoce.
Ali ono je bilo strasno. Za najmanju sitnicu sam skako na svakoga. Mrzeo svakog ko me ne razume.
Menjao rspolozenje manicno.
Nisam umeo da se priblizim nikome tek sada vidim.
Mislio sam da ce me pogresno shavtiti jer sam mnogo bola nosio i tako pun neke mrznje ozlojedjenosti se odnosio prema vecini.
Sa mojom urodjenom arogancijom ili ko zna mozda sam je razvio.
Nadmenost. O da i sada imam takav stav al jbg. Kontrolisem se.
I sada potpuno svestan, normalnog osecaja i dalje imam fizicke posledice svega stanja.
Umor osecam kao da sam 100 godina star.
Kao das e regenerisem.
Svaki sekund naleta spoznaje i samoanalize zadnjih par dana daje mi novu snagu ali i osecaj da ce mi trebati vremena da se vratim u normalu fizicki.
Kao jake upale posle treninga.

Legao sam juce i 21 i 20h
U snu sam imao osecaj vecnosti kao da se jako dugo desavalo; ja i grupa ljudi.
Jedan glas mi vice nesto a mi lovimo nesto. Nesto me konstantno napada i pokusava ugristi a prijateljev glas vice nemoj da se prestati pomerati. Kreci se i masi rukama.
I probudim se. Na telefonu je bilo 23 i 32h.
Uzas.
Par stvari cistih sa kreveta slozeno pored moje glave??
Taj dan tjst danas sam se osecdao najumornije al i nekako kao da je nestala ona negativa al ovaj put zauvek.
I dalje imam napetost u grudima al ne kao nekad. Ono su bili bas bolovi i aritmija.
I deo ledja( aj to je od klime)
Zanimljivo je da tokom jutra imam bolje izrazavanje tjs nalet ideja u glavi sta uzroka-posledice eto bolje da sam jutros objasnio.
Ovaj drugar me sve vise izbegava. Mislim da je u njemu neki haos.
Danas sam uradio par ne dovrsenih poslova,
cuo se sa prijateljima i energija mi je pozitivna.
Dva dobra drugara imala slican problem. Sutra idem da vidim sta je bilo.
Mislim da je pola beograda pod ovim uticajem.
Mnogo sam shvatio u zadnjih dva meseca.
Moj zivot sjebani je razvio neke sindrome. ADHD i bipolarni poremecaj.
Usatnovljeno je i ta vrsta anksioznosti. Tj imam problem komunikacije sa vecinom ljudi, jer me ne shvataju.
Sada pitam ja vas, jer nemam odgovor na sve.
Da li sam ja adamični covek? ( to sam sada procitao i izlistao)
Ako jesam sto sam bio onakav i sto mogu postati opet ukoliko me neko isprovocira.
Jedna zena astrolog mi je letos rekla i pogodila mnogo preko telefona. Kaze i napominje da izbegavam sukobe i stresove tjst konflikte i da kulliram na vatrene situacije.
Da li je sve ovo zbog nemanja sexa?
Da li je samo od marihuane? (da napomenem bilo je pauza od po mesec dana)
Da li je u meni mogla biti astralna projekcija?
Da li postoji sansa da je jos uvek tu?
I ima li negde u Beogradu ko radi hipnoze da proverim sve ovo?
Kako da postanem kao i svi jer evo obecao sam drustvu da cu izaci u kafanu sa njima i opet me mrzi od umora nemam volje da se smaram jer se plasim da cu biti negativna i nadrkan.
Kad se setim imao sam 17-18 god svuda sam mogao biti samo ne kuci a ovo sada uzas. Bas mi treba das se pokrenem. Sto se tice poslq i kolegi tu sam super al izlasci me sve manje privlace.
Imam kesha za mnogo toga oblacim se fino zivim aj da kazem lepo al velike guzve i mnogo ljudi mi sve smeta. Nekako gubim odjadanput volju i snagu kad vidim sve one osmehe.
Cim vidim kako se neko grli i smeje raduje mene hvata panika i smor sto ja nemam tako slicno.
Slabo mi se pije kao nekad, ne uzivam u pivu zestini ni ucemu.
Mada bi dzoint zapalio ali i ne.
Jedino je marihuana meni osmeh stavljala na lice kad ja pozelim osmeh.
Nema zavisnot evo pijem 2 Laška 3 sata.
Jel to od hronicnog umora svih godina ili sta?
Koj je meni djavo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 2:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Da li sam ja usao u sve ovo ne pripremljen i ne spreman.
Citam matrx portal i sve sto nudi galaksija.
Ispada da je sve sranje na ovom svetu i da samo okruzen robotima?
Glava mi puca od informacija više.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 3:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Što da ti kažem, fali ti socijalizacijesudeći po pisanome. Uhvatila me neka jeza, jer kada sam čitao vidio sam presliku odnosno kopiju sebe, sjetio se tog razdoblja, imao sam i sam problema. Ja se nosim sa time na svoj način kada me uhvati ta faza (čitam knjige odosno teme koje me zanimaju, meditiram, razvio sam unutarnji štit). "Cim vidim kako se neko grli i smeje raduje mene hvata panika i smor sto ja nemam tako slicno." - Ovaj dio posebno moram naglasiti, budući da po prikazanom si asocijalan, a priželjkuješ druženja(imaš volju pokušati), morati ćeš se sam natjerati, izađi na kavu sa prijateljima, možeš i sam bez društva, promatraj ljude, neka ti to bude na neki način izazov, treniraj sam sebe . Ja nisam izlazio sa svojim prijateljima na pića zbog sličnih razloga što je dovelo do toga da se društvo prestalo družiti sa mnom, izgledao sam čudan i povučen, također agresivan ako me netko ne shvaća, ali ponavljam morati ćeš se sam natjerati, jer druge nema. U biti kako se kaže, prvo trebaš promijeniti sebe(ne mislim sasvim, treba i dalje ostatati tvoje ja), a ne izričito nastojati mjenjati druge. Ln


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 3:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 31, 2012 1:28 am
Postovi: 29
Ау тебра, иста ствар код мене, 90% сам те разумео, исто сам из бг-а и остало, могао сам препознати негативност итд код људи...
Ау... Не знам шта да ти кажем, сем да бих волео да се видимо једном?
Мислим да би се сконтали и покренули мало из ове пртве тачке -.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 3:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 31, 2012 1:28 am
Postovi: 29
мртве# :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 4:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 31, 2012 1:28 am
Postovi: 29
Sad shvatim kako sam agresivnu poruku poslao i kao, ae da napišem još nešto, kad ono windows mi se restart -.-, nema ćirilice -.-
Ja sam pre malo pisao ovde i kad sam video da se delovi teksa kopiraju na druge teme, malo sam se uplašio i prestao... Trip, trip, trip...
Isto sam Ovan i zajebana je to priča, planem lako itd.
Dok sam čitao delove tvog teksta, gledao sam kopiju sebe od pre godinu, dve, onda sam se zaposlio i malo se udaljio od svega ovoga, ali to mi visi nad glavom i sad ne znam čiji sam, kako bi to iz unutrašnjosti ljudi rekli...
Uf, teško je sve ovo... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Mene ti svi idioti ingnorisu... teraju da mrzim iznova i iznova. Kad preuzmem neku moc i materijalno jako ojacam svi ce pasti.
Nece ni na facebook da mi niko odgovori. OK
Bicu tvrdoglav do kraja. Necu ja da se menjam zbog drugih.
Pokusao sam lepo fino i sve ovih dana ali ne vredi.
Hladno se ponasaju.
Kad sam i raspolozen a i kad glumim svaka moja rec dobija neki zajedljiv pogled u nekom drustvu ili slicno.
Ljubomorni na moj pogled ili izgled.
Na posao sta?
Ma.... Polako stici ce ih sve i klanjace mi se a onda moliti za milost. Bice ono sto te nismo slusali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sub feb 14, 2015 5:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
arwen dor je napisao/la:
..a ti si pun agresije koju ne usmjeravaš na svoju korist , a mogao bi....


Kako da usmerim na svoju korist?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 12:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Moonfish je napisao/la:
Mene ti svi idioti ingnorisu... teraju da mrzim iznova i iznova. Kad preuzmem neku moc i materijalno jako ojacam svi ce pasti.
Nece ni na facebook da mi niko odgovori. OK
Bicu tvrdoglav do kraja. Necu ja da se menjam zbog drugih.
Pokusao sam lepo fino i sve ovih dana ali ne vredi.
Hladno se ponasaju.
Kad sam i raspolozen a i kad glumim svaka moja rec dobija neki zajedljiv pogled u nekom drustvu ili slicno.
Ljubomorni na moj pogled ili izgled.
Na posao sta?
Ma.... Polako stici ce ih sve i klanjace mi se a onda moliti za milost. Bice ono sto te nismo slusali.

Zaguljen je matriks u kojemu živimo, pa tako i članovi toga matriksa koji ga konzumiraju, prije bih rekao žderu, ali dobro recimo ovako, treba se maknuti i ne omogućiti da njihova negativna energija pređe na tebe. Naravno da i meni spomenuti idu na onu stvar, ali kao što sam rekao razvio sam štit(zato sam spomenuo da takvima izgledam čudan). Ovo što navodiš nije dobro(svi će pasti, svi će mi se klanjati), jer karma je prevrtljive naravi, ponaša se kao bumerang. Ako ne možeš egzistirati u tome društvu, tome kraju savjetujem ti da se u budućnosti snađeš i raspališ negdje drugdje, ali i tamo drugdje će biti sličnih "robota", odnosno matriks će te i dalje da tako kažem testirati. Svako dobro. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 12:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
@Moonfish
Evo od mene:


1. Znam za 2 tipa, oni su mene doveli do ludila, bili su na stanici tramvaja i jedan je izvadio neki cudan aparat, kao fotoaparat onaj iz 90ih i blic je sevnuo ka meni.
Bila je noc, i nista zanimljivo za slikati.
Kad je blic sevnuo, meni je kvrcnuo neki prekidac u glavi i od tog trenutka, bukvalno je pocela ozbiljna paranoja koja je trajala dok nisam zavrsio u dusevnoj ( duhovnoj :) ) bolnici.

Ja ih zovem agenti i verujem da nisu obicni ljudi.

Jel mozes ispricati jos o ta 2 tipa??

2. kanabis- ono sto zovu ``skunk`` izbegavaj u sirokom luku jer je to najcesce hibrid sative i indike koje imaju suprotna dejstva i zato izazivaju konfliktne reakcije u svesti, i uzgajan je u jako losim indor uslovima a biljku hrane raznom hemijom poput hormona za rast i cvetanje itd... ono sto zovu ``domacica`` u sustini je blagotvorno, ali bih ti ipak savetovao da malo odmoris od toga bar neko vreme, kad se sredis. Jako mala doza je Enteogenik i moze ti pruziti malo dublji dozivljaj onoga sto prozivljavas.

3. Kradja energije: isto sam dozivljavao i veruj mi to je paranoja.
Nije to nista ozbiljno, ja sam jedno vreme mislio da mi majka krade energiju dodirom, i onda je utrlja na butine - bio prestravljen - ovo je ustvari samo razmena energije- iskustva dodirom i to je prirodno, ali ti, i ja nekad to dozivljavamo sa strahom kao da je ne znam sta, a nije !

4. sreca je jedini pokretac!

5. budi iskren prema ljudima, i na kraju, mozda bi ti neka doza lekova dobro dosla
Ono sto je mene izvuklo iz ocaja i potpune propasti je ljubav koju sam od roditelja primio i lekovi, tablete.
Lekovi menjaju hemiju u mozgu tj pojacavaju ili blokiraju signale neurotransmitera i na duze staze ti mogu izbalansirati hemiju.
Ako ti fali roditeljske ljubavi, probaj da je pronadjes u necem drugom, ima je svugde! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 9:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
JUce na Franč Kisu mi neki lik uvalio nesto sto ja znam da nije vutra i to sam jos cimnuo 3 dima.
3 sata sam se borio da ne padnem u ne svest. Gubio kontrolu. Po prvi put osecao kao da cu da umrem. Srce zamalo da mi stane.
Tako su i drugara jednom zeznuli.

Kraj nema vise.
I da je vutra i da nije , ma i cigare ostavljam.


Ta "domaćica slabijeg inteziteta je i sama bila moja lična" .

Ta koju sam ostavio pre mesec dana.

2. 2 tipa koja su te slikala?
Brate mislim da je i ovo bilo slicno. Vidis ja iznajmljujem taj lokalcic i tu i zivim.
Ovi su dosli u januaru jedne subote jer to mi je slobodno vreme. Lupao je oko 11h i probudio.
Jedan momak je imao oziljak na jagodici tamne kose i plavih ociju ne visi od mene oko 175c.
Drugi je stajao iza u klasicnoj in the hood crvenoj jakni sa kapuljacom.
Prvi je trazio broj od vlasnika tjs mog stanodavca.
Vrteo je nervozno neki stari dilerski telefoncic i jako mi unosio nervozu sa brzim "da se nesete vlasi"
pokusajem dobijanja tog broja na sta kad sam ga ja kulturno ignorisao on odvrati da sam bezobrazan i da necu vise tu ziveti. TAd sam dobio takvu paranoju 3 dana nisam prestajao misliti o tome.
Ne pustam jaku muziku ne smaram nikog nema razloga da me tera al eto.
U ovom lokalu suce udari samo popodne tjst malo posle 13 sati i mesto me zraci promenicu.
Ne znam dal su "agenti " ili ne al znam da me je policija vec 2 puta pustala sa vutrom bez prijavi icega ne znam zasto.
Kao andjeo cuvar da me prati;)
Ma treba brate bezati iz Srbije.
Ovde je ludilo. Jako malo ljudi je ostalo da valja.
Svi su negativni. Ljudi u busu su smorenog lica. Ljudi na ulici smorenog lica. Kenja mi se od ove letargije sto vlada.

Pitam se dal je i na Novom Zelandu tako ili Australiji jer jedino me tamo vuce da odem pored par mesta u Aziji.
Idem da radim negde i zaboravim ova sranja.
Hvala na razumevanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 11:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Mozda su ta 2 uterivaci dugova pa su dosli da traze stanodavca, tj imaju veze sa mafijom, i oni i stanodavac?
Ko zna...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Moonfish je napisao/la:
arwen dor je napisao/la:
..a ti si pun agresije koju ne usmjeravaš na svoju korist , a mogao bi....


Kako da usmerim na svoju korist?


energija kao energija nema predznak, nije negativna ni pozitivna, nego je najmena i posljedica djeovanja te energije za nas pozitivna ili engativna
to je kao gorivo u motoru...gorivo je gorivo i ono pokreće, bez obiza na svrhu mašine, da li ruši zid ili niješa malter da sagradi novi il štagod, gorivu je svejedno. a i motoru je svejedno.

agreisvnost je isto energija...svaka energija pokreće neki motor...ako to što radi taj motor za tebe nije korisno, ako su posljedice nekorisne za tebe, znači da bi mogao gorivo izvaditi iz tog motora i uliti u drugi..ili taj motor izvaditi iz te mašine i sastaviti neku koja tebi paše.

e..sad..kako se to radi to ja tebi ne mogu objasnit u dvi riči.
ja to za svoje potrebe učim i vježbam skoro 25 godina, ( nemoj mi sad pokušavati prebrojati godine, jest da ispada da sam skoro za penziju, ali ipak nemoj, nije pristojno..) i tvrdim da stvar funkcionira i da se to može napraviti. i da je korisno. i da to trebaju svi ljudi naučiti... i kad to budu naučili sve će biti divno i krasno i super
(ne šalim se iako možda tako ispada)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Zadnja izmjena: arwen dor; ned feb 15, 2015 1:40 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz