Sada je: čet mar 28, 2024 10:23 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Moje iskustvo
PostPostano: ned jul 13, 2014 5:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 01, 2014 5:07 pm
Postovi: 4
Pre svega da se zahvalim svima koji citaju ovaj post i koji mogu da mi pomognu. Moje iskustvo je zapocelo u detinjstvu ne mogu reci da li je to astralna projekcija snovi ili sta god ali znam samo da je to toliko bilo stvarno da sam svaki put nesvesno ali ipak sa nekom skrivenom zeljom skoro svake noci isao na to mesto . Jos kao mali imao sam te snove kako se nalazim na mojoj vikendici gde sam bio jedno sa prirodom , gde sam osetio cakru vetra ,drveca, zemlje , vode. Znaci svaki moj san (ili astralna projekcija) bio je na tom mestu i skoro svaki put sam lebdeo ili leteo, ponekad mi je cak onako i bilo teze da se koncentrisem da bih mogao da uzletim tj da odstpim od zemlje ali to je tako delovalo stvarno. cak su tu i ponekad bili neki ljudi tj tada sam mislio da su to moj tata i moj brat ali kasnije se njihova lica sve vise bila mutna. I posle toga nije mi se desavalo tako nesto neobicno sve do 2010, kada sam vracajuci se iz mesare naleteo na jednu bakicu koja onako obucena sva u crno sa sve maramom me zaustavi da mi kaze da ce mi se zivot uskoro promeniti. Da cu upoznati osobu pod odredjenim imenom i da cu jedino pored nje moci da shvatim i budem ono sto jesam . "Bice ti tesko ali ne smes da padnes, jer to tebi treba da bio znao sta " to su bile reci te bake. Onda se osmehnula i dodirnula me je tj uhvatila za ruku iznad lakta i krenula svojim putem. A ja sam ostao ukopan i u trenutku tog njenog dodira osetio sam kao da je nekako aktivirala moju energiju i ona je suludo bila kruzila ili izbijala iz mene. Prepravljen tom energijom meni su se oci napunile suzama i nisam mogao da se pomerim par trenutaka(2-3minuta). Posle dve nedelje upoznao sam osobu o kojo je govorila i sada sam njome ozenjen i imamo dete. Medjutim zbog deteta i situacije u nasoj zemlji desavale su se stvari ( briga kako naci posao , nervoza, svadje itd...) , i tako sam pao u taj zacarani krug u koji je ceo svet uhvacen, i onda sam osetio da me samo negativne energije prepravljuju i bukvalno ja ne osecam sebe kao da sam prazna ljustura kao da je pravi ja utonuo u jaku duboku tamu i tamo spava i polako umire cekajuci da se pronadjem . Zelim da cujem vase misljenje Hvala .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: pon jul 14, 2014 3:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 01, 2014 5:07 pm
Postovi: 4
Zelim da cujem da li je mozda neko imao slicno iskustvo ili neko zna da me dalje uputi kako da kanalisem energiju kako da se bolje informisem i razumem to sto se desava , kako da ponovo osetim svoju energiju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: čet jul 17, 2014 11:27 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Dejoslave, mislim da si imao bliske susrete sa objektivnom stvarnoću, a to onda bude tako da želiš svima reći, pitati... a odgovora je malo, moj savjet je da čekaš još uvida.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: čet jul 17, 2014 6:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 01, 2014 5:07 pm
Postovi: 4
Hvala na odgovoru, ali i dalje mi nije jasno msm da li je zaista moguce da se moje bice tako uspava da ga bukvalno ne osecam vise, osecam se kao da sam prazna ljustura i to uglavnom zato sto sam upijao negativnosti iz drugih ljudi u svojoj okolini, i mislim da je to potisnulo moju energiju duboko,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: čet jul 17, 2014 7:14 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Meni moje slično iskustvo kaže da je to rođenjem ovdje i prije, to jest, davno ošlo u tri lepe i pobrkali se identiteti, to jest ovaj ovdje ja je derivat djelića mene koji spava tamo negdje. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: čet jul 17, 2014 10:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Kako Promatrač kaže, "uobičajno" stanje ovog svijeta je baš to stanje koje ti opisuješ. I ako se na momente, ili sate, pa čak i dane, uspiješ uzdići iz tog stanja, svijet ti to uvijek naplati. Ja, zapravo ne znam kako se uzdići, nema nekog recepta ni formule. Jedino znam da treba pojedinac treba imati volju za uzdići se, ali i da treba biti spreman žrtvovati sve što u životu, zapravo i nije njegovo, makar on misli da je. A to u određenim trenutcima znači i pustiti samu volju za sudjelovanjem u takvom svijetu.

Problem je, također i u tome, što te Dejoslave nitko od nas osobno ne poznaje niti zna tvoju situaciju, pa nije ni približno kvalificiran da ti daje savjete, jer se oni možda na tebe neći moći primjeniti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: pet jul 18, 2014 1:25 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 01, 2014 5:07 pm
Postovi: 4
Hvala na odgovoru, Kao sto rekoh imam osecaj kao da svu negativnost upijam oko sebe i to mi steti, a jedan moj drug koji se malo vise bavi cakrama i meditacijama uopste sa tokovima energije kaze, da je to mozda moja uloga u univerzumu, da upijam negativnu energiju i da je akumuliram tj pretvorim u pozitivnu samo da sam moram da naucim kako to da radim, znam da me niko od vas ne zna pa ne moze precizno dati odgovor ali samo komentarisanje vase mi pomaze, jer nisam ignorisan to mi je vazno hvala vam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: pet jul 18, 2014 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nema na čemu, ja kažem što mi se čini i što bi moglo biti, tako da uzmi to sa rezervom.

Da li to što tvoj drug kaže osjećaš kao nešto što rezonira s tobom i to ne nužno s tobom kao ličnošću sa željama, mislima i stvarima koje ti se sviđaju ili ne sviđaju i slično?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo
PostPostano: sub aug 02, 2014 4:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 16, 2014 4:23 am
Postovi: 227
Neobično i lepo iskustvo sa ružnjikavom središnjicom... Lepo si primetio, "...u koji je ceo svet uhvaćen..." što je sušta istina ako je za utehu.

All in the cause of duty - što bi rekli Englezi. Slobodno vreme možeš da posvetiš više temama o kojima ovde pričamo pa bi tom unutrašnjem biću moglo laknuti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz