Sada je: ned feb 25, 2018 10:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moj slučaj
PostPostano: ned apr 06, 2014 3:58 pm 
Član foruma

Citat:
Mislim da će preuzimanje volana u svoje ruke, odnosno, navigacije svog bića na individualnom nivou, biti veoma bitno, kako u narednom vremenskom periodu tako i stalno u vječnoj sadašnjosti. Tu će čovjek morati slušati samo samog sebe i nikoga drugog a pogotovo ne - „autoritete“.

Ne znam je li pristojno komentirati na privatnom postu, pa ako sam pogriješila mjesto, izbriši i ne znamjeri..
Taj dio priče, uzimanje volana svog života u svoje ruke, navigacija sebe same, upravljanje okolnostima mog života (npr. trebam nešto-to mi dođe u ruke, netko me napada-ja energiju napada preusmjerim u pozitivnu i ništa mi ne mogu, itd u tom stilu......) Taj dio priče mene posebno zanima i to istražujem već neko vrijeme (desetak godina) ...
Ostvarila sam prilično od onog što sam se pitala da li bi to bilo moguće, mogu reći, one najvažnije stvari jesam. Kako? Nešto sam doznala od drugih, nešto sam sama shvatila... Tvrdim da se to može realizirati. Sad mi ostaje da to realiziram i za one koji ne vjeruju i koji to odbacuju. Znam da postoji dilema oko toga tko ima pravo raditi bilo što za druge, ali..ovo je takvo područje gdje ja to trebam napraviti.

Osim toga, problem su mi "ometači" koji ulijeću, ili ti ulijeću direktno pa imaš konflikt na fizičkoj razini, ili indirektno pa ga imaš na energetskoj razini. Također, pproblem je kad shvatiš kako se otarasiti, kako da to primijenim sljedeći put, kako da preveniram. Teoretski znam kako, samo treba snage da se to sprovede u praksu.

Ne znam u kakvoj je vezi to "ometanje" s bićem koje pokušava preuzeti vlast i s vrstom koja je tu da njemu služi ...ali mislim da veza postoji.
Kad mi dođe , opisat ću to lično iskustvo.
Ja sam uvjerena da postoje metode kojima se može ostvariti to što i ti spominješ u borbi protiv "nove zore" i te metode nisu uopće komplicirane ni teške za izvršiti ali iz nekog razloga (poznatog) je teško ljudima to prihvatiti čak i kad se bave tako nekim stvarima kao ti i ja.
Razlog zbog kojega ćeš ti kad ovo pročitaš prvo pomisiliti "Ma što ova baba priča, nema ona pojma", dakle, TO NEŠTO (ili netko) zbog čega ćeš ti to pomisliti i odbaciti mogućnost da na pladnju dobiješ rješenje za spomenuti problem s "novom zorom", a to je onaj isti razlog zbog kojega ja pomislim"ma nema pojma" kad čitam ili slušam tuđe priče , dakle, to je ta "kvaka" koju bih htjela uhvatiti jer mislim kad bih to uhvatila da bi obrana bila pisofkejk

Pozdrav :-)

Vrh

PostPostano: ned aug 17, 2014 11:55 am 
Početnik

Veoma zanimljiva tema poucna mnogo.
@Galaksija hvala za odlicne postove,vidim da si upucen u ovo poslacu ti jedan PP
Ono sto sam ja primetio je u vezi sa delom za chemtrails.Kad pokusas bilo kome da makar kazes to on ti odma kaze da si zaverenik,lud, to su obicni tragovi aviona,oblaci??
Za paucinu koja pada i koja je dokaz kazu da je prirodna? Da ne obracamo paznjuu?
Kao da ih nesto kontrolise,ne da im da progledaju.

Vrh

PostPostano: čet aug 04, 2016 1:32 pm 
Član foruma

Ja imam dva pitanja. Jedno je, nisam mogla citat dugo, previse texta, sta bi sa cukom?
Drugo je, jel jos uvijek mislis da imamo slobodnu volju?

Vrh

PostPostano: sub aug 06, 2016 10:35 pm 
Administrator

Frida je napisao/la:
Drugo je, jel jos uvijek mislis da imamo slobodnu volju?

Mislim da sve dok smo identifikovani sa svojim ličnostima (kao lažnim ili vještačkim konstrukcijama dizajniranim za potrebe… programera), mi možemo jedino da živimo u iluziji da imamo slobodnu volju, dok ju u suštini nemamo jer se tu radi o jednoj programiranoj egzistenciji.

Naravno, iluzija u kojoj živimo je dovoljno široka da se u njoj možemo baviti mnogim stvarima koje nam programi obezbjeđuju, pa i naukom a možemo čak pisati i knjige ili ako ništa, čitati knjige onih koji su ih napisali u istoj iluziji (kao što je Gurđijev davno govorio o tome.) Tako, na prvi, drugi i treći pogled, sve izgleda sasvim u redu, pa tako, imamo i utisak da imamo slobodnu volju i da nas se nešto pita.

Teoretski, to stanje se može prevazići povezujući se s istinskim dijelom sebe, koji je nama uglavnom nepoznat jer “sve što znamo o sebi, to je naša (programirana) ličnost” (kako je to navodio i Moravjev). Pored toga, ona je upravo i dizajnirana s razlogom da drži Istinsku svijest zarobljenom, zajedno s Istinskim Ja, kao njenim "predstavnikom".

Pored istočne gnostike, ta dinamika je predstavljena i u drugim materijalima, kao npr.:

Kontejneri i oslobađanje ljudskog bića

Iz praktične gnostike

Zatvor i sudnji dan

Zatvorski čuvari

Talas III

Intervju – James Mahu

The Fifth Interview of Dr Jamisson Neruda

Just Another Wake Up Call

…međutim, tu opet nailazimo na problem što sve to čitaju (programirane) ličnosti i automatski cenzurišu stvar, pa nikako napolje iz… “začaranog kruga”. I ko zna do kad tako…?!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.