Sada je: čet mar 28, 2024 4:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet nov 23, 2017 9:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
3d i 4d OPS.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet nov 24, 2017 12:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
U jednom od svojih nazovimo to tako, čišćenja trauma zarobljenih u tijeku, našla sam da bolove u želucu izaziva osoba koja je sponama povezana sa mnom, doslovno mi ide na jetru crpeći snagu nervirajući me namjerno nanoseći mi bol. To je jedna od one vrste osoba koja uživa bockati druge, "spuštati", uživa u sarkazmu, podmetanju, doživljava katarzu i ekstazu kad priča o tuđim neuspjesima i nevoljama, a naročito se naslađuje kad se nekoga izruguje i ismije pred društvom i kad se cijelo društvo smije nekoj osobi a ta osoba posramljeno šuti, e, to je vrhunac užitka za tu osobu. Osoba koja bez srama cijeli život puši tuđe cigarete, koja sa stola uzme najbolji komad, koja izmsili trač da bi nekom naudila ili kad joj netko stane na put. Takva osoba.
Dok sam skidala spone i odstranjivala tog ljudskog nametnika, otkrilo se da je samo instrument nečeg drugog, većeg, na višoj dimenziji. Kao da je kroz njega krak hobotnice spojen preko te osobe s mojim tijelom a ovaj ispada da je žrtva ili instrument tog nekog stvora nalik na lignju ili hobotnicu. A i to nešto krakato je bilo mehanička tvorevina u službi nečeg još većeg, što je kad sam ga osvijetlila šmugnulo u crvotočinu, a crvotočina je nešto što se izokreće kao čarapa, zamislite čarapu bez stopala koja se izvrće i ma funkciju portala između dviju stvarnosti, dviju dimenzija. To nešto što usisava energiju preko instrumenata ili možda agenata, to je takvo da je bolje ne petljati se s tim.

Prema ovome, agenti bi mogli biti ti ljudski jadnici, obični energetski vampiri. Je li tako? A ovi gore? Oni se bore tko će nas nataknuti kao ražnjić na svoje pipke? to je ta borba za duše? Jedni dobijaju energiju od naših negativnih emocija a druga vrsta je dobija od pozitivnih emocja? I neki treći na neki svoj način.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned apr 08, 2018 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
nema više sesija ili su Kasipejci odustali?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon apr 09, 2018 8:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Istrošila se ploča po kojoj su micali ciljnik :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto apr 10, 2018 11:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
arwen dor je napisao/la:
nema više sesija ili su Kasipejci odustali?


A: Blizu.

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet apr 12, 2018 3:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
zagorski je napisao/la:
arwen dor je napisao/la:
nema više sesija ili su Kasipejci odustali?


A: Blizu.


:rofl
Moram priznati da me je ovo bas nasmejalo.
A uz to je i totalno, surovo istina.
Dodao bih i :

A: Macka će biti u redu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned apr 15, 2018 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Mogli bi neki i da rade malo na sebi a ne da čekaju da ih neko vodi za ruke. Dok terate sprdnju evo vam nove sesije dok ne stigne prevod od Ivana.

https://cassiopaea.org/forum/threads/se ... ost-757667


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned apr 15, 2018 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Na ovu, predhodna je slučajno obrisana.

https://cassiopaea.org/forum/threads/se ... ost-757692


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon apr 16, 2018 2:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Bojan71 je napisao/la:
Mogli bi neki i da rade malo na sebi a ne da čekaju da ih neko vodi za ruke. Dok terate sprdnju evo vam nove sesije dok ne stigne prevod od Ivana.

https://cassiopaea.org/forum/threads/se ... ost-757667


A sta fali u malo sprdnje u ovim sumornim vremenima.
Inace ja sam "jeo" Kasio transkripte do pre par godina i kad sam video da se laura bukvalno sprda sa nama u zadnje vreme i ja se malo sprdam sa njom sada.

Nervira me prvo sto su obećali da pomoć stize u vidu vala iz centra galaksije (klasicno New Age, ne brinite samo se vi opustite dolaze promene koje će sve promeniti..)

Drugo , zadnjih godina su pitanja toliko bezveze, licna, ne zanimljiva siroj citalackoj publici....zasto ih vise ne ispituje o temama koje sve zanima? Na primer sta se desava trenutno sa vanzemaljcima i njihovom ratu ili gde je trenutno taj famozni Val ili sta radi Galakticka konfederacija svetlosti trenutno, ili sta rade i kako napreduju planovi Reptila itd..
Ne mogu vise da slusam o bolovima u leđima, mackama, migrenama...

Druze sa Kasiopeje reci ti meni jel će biti u skorije vreme javno priznanje od recimo UN da su ljudi u kontaktu sa vanzemaljcima i sa kojom frakciom.
I reci mi jel Galaksija u pravu da je sve ovo zajeb i da smo pod mega manipulaciom jednog ili vise super kompjutera tj AL?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon apr 16, 2018 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
O: Druže Pedjose, sačekaj pa ćeš videti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto apr 17, 2018 12:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Bojan71 je napisao/la:
O: Druže Pedjose, sačekaj pa ćeš videti!


Hahaha :D bravo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet apr 20, 2018 4:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
pedjos je napisao/la:
A sta fali u malo sprdnje u ovim sumornim vremenima.
Inace ja sam "jeo" Kasio transkripte do pre par godina i kad sam video da se laura bukvalno sprda sa nama u zadnje vreme i ja se malo sprdam sa njom sada.

Ne mogu reći da sam ih "jeo" kao ti ali sam sa interesovanjem pratio jedno vrijeme njihove objave (ili "objave").
Dakle sve potpisujem što si napisao sem ovo oko "jedenja" ali smisao je isti

Ako mogu da se izrazim u procentima koliko sad pridajem značaja takozvaniim Kasiopejcima, to bi bilo 0%.

_________________
k8št8


Zadnja izmjena: zagorski; pet apr 20, 2018 8:41 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet apr 20, 2018 7:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Nisam ih dugo citao, pokusam jednom u sto godina i onda vidim pitanja o mackama, bolovima u ledjima ITD i odustanem. Ovdje se cini mi se nekada dotle islo da onaj koji popljuje Kasiopejce bude nazvan Organski portal ili kako vec. :)

Ovi koji ih kanalisu se raspricaju o nekim glupostima, nema jedan posto price od Kasiopejaca sto bi valjda trebalo biti vaznije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned maj 20, 2018 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
kako je mačka?
A daaaj, nemojte me više mučiti s tom neizvjesnošću. Ne mogu ja to...
Je li mačka dobro?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Kasiopejske Transkripte - prevedene 2
PostPostano: ned maj 20, 2018 8:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Nadaljevanka je skončala ?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto maj 22, 2018 9:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
arwen dor je napisao/la:
kako je mačka?
A daaaj, nemojte me više mučiti s tom neizvjesnošću. Ne mogu ja to...
Je li mačka dobro?



:rofl :rofl

O: Mačka je dobro a i ne mora biti. Pomoć je na putu

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet maj 31, 2018 6:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Dobro, kad će ti prijevodi ?
Ili se više ne sastaju? Morat ćemo sami uspostaviti vezu s Casipejcima?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri jun 06, 2018 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Ma nema od njih leba,samo sire dezinformacije i gluposti a usput pricaju mehanicki kao navijeni.Veruj meni sta ti kazem proveo sam godinu dana konstantno proucavajuci sve vezano za ove teme.Znaci po 10 sati dnevno sam citao i sklapao kockice.U kaziopejcima ima 10% istine.Evo nekih informacija koje su oni negirali a koje su ustvari istinite.Planeta Nibiru postoji i nije skup kometa kao sto oni tvrde.Na njima se nalaze anunakiji koji sa vremena na vreme posecuju ovu planetu i zele da uspostave kontrolu nad ljudima.Ne postoje netagivni entiteti samo do 4 denziteta vec i 5 i 6.Problem je u tome sto vecina njih nece da se mesa mada postoje i oni koji uplicu prste kao na primer Jahve koji je pravio sranja za vreme egzodusa.Nikakvi nefili u 3 velika leteca tanjira ne dolaze na zemlju to je receno zbog sirenja straha.Isus se nije zvao Jasenavarah i bio je razapet i nije proveo nikakva 3 dana nekom komazantnom stanju kako oni tvrde.Nije dosao iz 5 denziteta i nije imao 1009 inkarnacija.To su sve dezinformacije.Dalje kada se spajas sa Bogom ti ne postajes taj Bog i ne postajes samo jedna svest vec tada imas moc stvaranja svemira ali si zasebna individua koja ima bozansku svest i pristup citavom univerzumu.Ali i dalje se konsultujes sa glavnim Bogom i svojom da tako kazem ekipom to jest bracom.Nisu svi reptili losi i nisu svi pledijci tj nordijci dobri.Reptili zapravo nisu jedini neprijatelji.Tu su jos i andromedjani,sirijus A,Sirijus B,Zeta reticuli,visoki beli,ljudi macke i lavovska rasa.Ima ih na istovar.Nije objasnjeno da ljudske veze postoje u 3,4,5 i 6 dimenziji.Nije objasnjen pojam srodnih dusa i blizanackog plamena.Ti mentoli odobravaju to sto nas reptili kasape i kazu da je to sasvim normalno pa se vi zapitajte o kme se tu zapravo radi.Dalje sire dezinformacije kako je ovo citav krug samozpoznaje.Cak sam na ovom forumu procitao kako cemo svi doci do 7 denziteta i onda opet veliki prasak i opet sve isto.TO su takve budalastine da nije humano.Da pojasnimo nesto.TI kada dodjes do svojeg viseg JA postajes bice 7 dimenzije i onda evoluiras do 12 i nemoras vise da ides u kotac reinkarnacije.Ti si vecan i na tebi je da l ices se opet uputiti u ovu zajebanciju.Ko hoce da prezivi ova vremena morace da se osloni na svoju intuiciju i spiritualne sposobnosti a ne na ove likove koji pricaju o mackama i drugim nebulozama epskih razmena.Mene licno su oni oterali u depresiju koja je trajala 6 meseci jer su im tekstovi hladni i bez nade.Ali hvala kurcu sto sam nastavio dalje da proucavam i shvatio kako je ovaj univerzum lep i pun ljubavi a ne hladan i mracan kao sto ga oni opisuju.Jebem im komplet familiju ko god da su.Eto toliko od mene :D .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 12:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Daglekezer je napisao/la:
Isus se nije zvao Jasenavarah i bio je razapet i nije proveo nikakva 3 dana nekom komazantnom stanju kako oni tvrde.Nije dosao iz 5 denziteta i nije imao 1009 inkarnacija.To su sve dezinformacije.Nisu svi reptili losi i nisu svi pledijci tj nordijci dobri.Reptili zapravo nisu jedini neprijatelji.Tu su jos i andromedjani,sirijus A,Sirijus B,Zeta reticuli,visoki beli,ljudi macke i lavovska rasa.Ima ih na istovar..


Tvrdnja da je Isus dosao iz 5og denziteta ili da je Nordijac je klasicna new age zamka.
Zaboravio si insektoide(mantis), oni su cesto prikazivani tokom otmica kako stoje pored malih sivih(greysa).
Mislim da su i nordijci/pledijci negativni otkako sam cuo za billy meierov slucaj.Cuo sam za lavovsku rasu od swerdlowa ali nisam znao i da su oni negativni, ljudi macke nisam cuo, a koji su to visoki beli, mozda mislis na visoke greyse??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 1:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Ima dosta negativnih pledijanaca koji nam zele zlo.A sto se tice visokih belih oni saradjuju sa vojskom i dobavljaju tehnologiju u zamenu za baze i ekpserimentisanje nad ljudima.Veruj mi visoki i niski grejsi su nam najmanji problem.Oni su na samom dnu odma posle nefila sto se hijerarhije tice.A visoki beli su visine 2,5 do 3 metra.Zive prosecno 800 godina.Njihova fizionomija im ne dozvoljava duze.Al za razliku od njih ostali vanzemaljci mogu ziveti vecno zato sto su mutirali gen.Kad kazem vecno mislim ne mogu umreti od starosti.Za insektoide sam zaboravio ali ima ih jako mnogo tkao da ne mogu sve da ih upamtim.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz