Sada je: sub apr 27, 2024 4:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 10:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
Kalki je napisao/la:
Citat:
Q: (L) Well, were we created by you?


Jako si lijepo linkovo nas na ove nejasnoće.

Sad ako si, imalo, pratio o čemu ja pričam onda ćeš dobiti odgovor na ovo pitanje...

Zajebi Kasiopejce, ja sam prije 24h naišao na kontakt koji mi je direktno dao do znanja da su to više varalice nego istinite priče, premda se jako puno toga može naučiti...

Hvala Bogu na ovim podacima, jer da ih nema, 90% foruma bi se srušilo! :wink:

Dobro zapažanje... svaka čast!

Respect!

:?: :?: kolega kalki primjećujem vaš poprilično oprezan i opozitivan stav prema mnogim "činjenicama" koje su prihvaćene na ovom forumu...mislim, ako ste u posjedu nekih tajnih i nepoznatih nam informacija,OPD stav bi bio da ih podijelite sa ostalima da ne lutamo po šumi kontradiktornih informacija....hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 11:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
OPD stav bi bio da ih podijelite sa ostalima da ne lutamo po šumi kontradiktornih informacija....hvala


Ja informacije dijelim s svima, netko kuži netko ne kuži. Pretpostavljam da VO vi to nekako nazirete u daljini i da na kraju vam nešto govori da promjenite neš u sebi.

Teško je interpretirati te poruke i informacije ako pri tome nije riješen Temeljni problem pravilne interpretacije sveg Postojanja.

Naime, uopće nije bitno jesu li informacije vjerodostojne ili ne, bitno je shvatiti sublimirane poruke, te vidjeti što to znači za osobni samospoznajni put.

Ukoliko informacija ne vodi k Izvoru ne znači da nije točna, ali znači da je ograničila napredak.

Činjenica je da većinu stvari koje iznesem neki s smiješkom šprdaju, jer traže ograničavajuća logička objašnjenja za nešto što izvire iz nas samih.

Svi Kreativni dokazi se nalaze u nama samima, međutim, ne vrijedi to objasnit nekome tko nezna sebe a pokušava drugoga spasiti.

Preporučam da u narednom vremenu pratite što govorim i na koji način gledam na stvari, pri tome uvelike ništa ne uzimajte zdravo za gotovo, i budite spremni na promjene u umu.

Ja ne mogu ništa direktno reći, samo uputiti. Bilo bi dobro poraditi na Transcendentalnim tehnikama percepcije postojanja pa tek onda tražiti izlaz.

Većina ljudi gradi svoju kuću bez temelja, umjesto njih imaju labave i nedostupne činjenice koje mogu kolabirati u svakome trenutku, kao kuća na slamnatim temeljima. Svi se induktivno penju gore, grade svoje postojanje na tome ne shvaćajući da će opet pasti dolje.

U materijalnom univerzumu nema toga.

Osim toga preporučam komparativno čitanje, onako radi testiranja samo, CS i poruka s plejada. Razlika je ogromna.

Ljudi moraju shvatiti da sve poruke koje su od bitnog značaja u svim tekstovima su eterički ukodirane u nama samima, ovo što se vidi crno na bijelo, manipulativnog je karaktera i ograničavajuće za neuvjetovanu dušu.

Misaone forme nas samih nikada nisu išle više u prilog onima kojih se neki boje i kojima je to u cilju, sad ne samo da smo njihovi robovi već i kreatori.

Nema Cilja bez Utemeljenosti.

Ljudi nikada nisu bili podređeniji već sada. Cijeli sistem će se raspasti a samo će se neki izvući... ostali pa pa.

Dream, mislim da si jako lijepo objasnio neke stvari. Idemo dalje. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 1:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
veliki optimista je napisao/la:
:roll: :roll: ne znam, ja sam pročitao i ove prevedene i ove neprevedene dijelove cassiopejskih transkripti i uz to hrpu drugog materijala i meni osobno te transkripte ne djeluju baš naivno.dapače čitajući više puta neke dijelove mislim da tu ima nečega....što baš i nije iz 3d...možda je to moje subjektivno gledište ali ima tu neke snage u tim odgovorima,neke superiornosti ,nekog točno određenog koncepta i uspređujući sa postavljanim pitanjima doslovno se osjeti da to nije istih ruku djelo.e pa sad ako su to reptili ili koji drugi umješali svoje prste .... nešto su valjda rekli istinito ,nisu mogli baš sve izmislit :wink: :wink: :wink:


Upravo tako. Niti propagiraju mir u svijetu , niti imaju NWO skrivene poruke, niti govore o nekim tamo dobrociniteljima iz svemira koji nas promatraju, vec se u masu stvari poklapaju sa ostalim materijalima. Ako je Laura to i izmislila, onda treba uci u anale gluposti za dvanaestogodisnji trud izmisljanja za sacicu ljudi :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 1:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Laura to nije izmislila, to sam siguran.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 5:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Hvala jack,sad mi je malo jasnije.


Esperio Max, nema na čemu, uvijek i drugi put!


Citat:
Citat:

Eheheheheee!


Smiješno, jel da


Jack da sam na tvom mestu ja bih ga tako slatko banovao



Ma nema potrebe. Smješno je, zašto nebi bilo?!? Ali moj ego je već toliko "daleko" da nema više tipke "Oh, ti to meni?! Sad ću ja tebe..." !!!

Hehehe !!!

:wink:

Dreamback, hvala na iskrenim i iscrpnim objašnjenjima. =D>

Meni osobno uvijek pomaže ovaj sistem:

1. Sakupi što god možeš, iz SVIH izvora, autora, percepcija...
2. Pohrani informacije
3. Proučavaj koliko god možeš, istražuj, gledaj, slušaj, gledaj iz što više kuteva, percepcija i NIKAD, NIKAD i NIKAD nemoj imati neke predrasude prema BILO ČEMU što nisi pročitao, proučio ili poslušao kao informacije
4. Uključiti mozak, staviti na optimalan učinak ( ne preopteretiti trenutne mogućnosti mozga ), i donijeti za sebe neke zaključke o nečemu, ako je moguće. Ako nije, onda ostaviti za "vrijeme" kad će se možda "otpetljati" taj dio klupka koji nije još jasan, ili ga još ne mogu shvatiti.
5. Svoje poglede, iskustva i percepcije podijeliti s ostalima, usporediti i proučavati stvar zajedno sa svima drugima. Ne svađati se s njima ako dođe do nekog konflikta, već probati odrediti koji su kutevi gledanja najbolji za to određeno vrijeme/prostor. Ako se ne rješe konflikti, ostaviti otvorenima dok se ne stvore nove informacije koje pomognu kod njihovog rješavanja. Usput pomoći nekom drugom ako sam u mogućnosti.
6. Ponoviti korake 1-5, istovremeno čineći sve odjednom. Širenje kapaciteta i baze podataka znanja i iskustva.

Eto.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Meni se cini da se treniranjem Uma samo dolazi do usavrsavanje Uma da proizvodi savrsen svijet fantazija pa netko jos i ovdje moze misliti da je u 4. denzitetu ili da ga je ce posjetio pa zna sto je tamo i kako se tamo dolazi.
Spoznaja drugih realnosti a pogotovo duhovnih nije nikada bila preko Uma nego preko onoga sto vec zivi u tim realnostima. Um moze biti u pomoci ako je miran i ne fantazira jer put do svijetla vodi kroz tamu pa ako vas Um ostavi u tami , nastaje veliki problem.
Ako sam dobro shvatila Kasopeja se predstavila kao "Mi smo vi u buducnosti" i meni se cini da Laura prica sa njenom podsvijesti a ako ne i sa kolektivnom podsvijesti ili nesvjesti gdje su sadrzane mnoge informacije iz ovog i drugih svijetova i zato se na momente mijesaju dobre i lose stvari. Naravno to ne znaci da nije mogla da uhvati i vibracije nekog naprednijeg svijeta ali pitanje je koliko je mogla da ga pravilno interpretira.
Kad covjek kopa previse po svojoj podsvijesti na ovakav nacin uvijek ima i onih predatora sto cekaju da se oglase i ubace svoje sarene svijetove u Umove onih koji su otvorili kapiju sirom.
Sve zavisi sta ko hoce u ovom zivotu , da razmatra problematiku ovog svijeta i gluposti od bica nizeg stupnja razvijenosti u beskonacnost ili ce se oni koji su djeca svjetlosti izdici iznad haosa planete zemlje i traziti izvor iz realnosti koja je nekad davno bila naso staniste i tako mijenjati lice ove planete. Zvuk iz te realnosti je prisutan uvijek i dostupan onome tko ga zeli cuti na iskren nacin i sa iskrenim motivom.
Ako netko hoce da proda dusu onima koji je jedva cekaju samo nek uzme i bavi se magijom i ostalim okulutnim aktivnostima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 7:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ok, malo da pojasnim neke stvari, jer sam se previse zanio i pretjerao u mnogim stvarima. U tom trenutku... Korisno je iskustvo, zbog tog jos necega. Zapravo, bolje da sam ovako reagirao, da za u buduce znam kako ne reagirat ;) Hocu rec da sam ipak neke stvari mogao reci drugacije.

Prvo cu pocet od nekih kontradikcija... Npr. da su ljudi koji se bave magijama nekakvi izopaceni cudaci... Nisam zapravo to htio reci, nego vise da svi oni imaju nesto sto ih vuce tome. Zapravo sam isto tako htio prikazati kako je moguce da netko zapadne u to. Iako mi je poslije palo na pamet, da u stvari 1 osoba koja ima mracnije teznje moze vuci cijelu grupu pozitivnijih ljudi sa sobom... Zato sto, i ljudi koji teze pozitivnim stvarima i oni koji teze negativnim imaju neke stvari zajednicke, a to su otvoreni um, svoju svijest i ipak svoje vrlo dobro stanje. Ali, oni koji teze negativnim stvarima gledaju na realnost malo drugacije. Gledaju ju tako da vide mogucnosti koje stoje otvorene, a koje se ne iskoristavaju. I cesto je prisutna kritika onih pozitivnih na same sebe (jednostavno krivi koncepti). Kao sto je covjek na kasiopeji rekao, bolje nikakvo znanje nego lazno znanje. I tu dolazi onda do puno dezinformacija, jer neke stvari jednostavno otvaraju prema pozitivnosti, a druge zatvaraju. Tako ja gledam na to. Jos jedna vazna stvar o kojoj si razbijaju glavu i koja im jako mijenja zivot, kad vide da nesto postoji izvan zivota kojim ljudi zive, je pitanje smrti jer ne znaju za reinkarnaciju. I negativnosti se samo gomilaju... A u nekim ljudima sam cini mi se poceo vidjeti napustanje emocija (znaci ostro kritiziranje drugih). Kod nekih ponos na sebe, svoj rad, uzdizanje iznad drugih itd. Ne tvore li ti elementi hijerarhiju? Dok, kod ljudi koji si medjusobno pomazu ne moze biti hijerarhije jer je sve stvar razmisljanja i iskustva. Pomazes nekome na njegovom nivou. Pa sam ja ovdje zapravo napisao dosta "dezinformacija" koje sam sad htio ispraviti... Vise je bilo zbog toga kako sam se osjecao, a poslije sam shvatio da sam stvarno pretjerao.

I osjecam se duznim da kazem GameDeveloperu na sto sam mislio, kad sam napisao sve one stvari. Kao prvo, covjek lako pocne stvarati iluzije u svojoj glavi i bez laznog (krivog) znanja. I radi od stvarnosti nesto sto nije, jednostavno zato sto jos nema podloge za svoje pretpostavke i razmisljanja (nema iskustva). I da, iskustvo je zapravo najveca intuicija. A tesko je imati intuiciju na tom jednom nivou na kojem bi prosudjivao kasiopeju. Dalje, zelim ti pokazat na to da po mom misljenju, stvarno daleko previse paznje posvecujes vanzemaljcima, reptilima i slicnim stvarima i znanju o njima. I da sve shvacas preozbiljno. Ma kakvi god njihovi planovi bili, meni to nije bitno, koliko je da covjek pocne razmisljat. Ako ne zna razmisljat, ne mozes nekome niti prenijeti to, osim silom? Ili na saljivi nacin, preneseno itd. A tu mi se cini da ti fali drugaciji pogled na stvarnost, sto ljudi popularno kazu da netko primarno koristi lijevu stranu mozga. I u tome mogu biti u krivu, ali jednostavno zelim rec da se covjek treba prosirivat - a tu je citava stvarnost koja mu to moze omogucit. Mozda bi jos bilo ok da spomenem da povremeno cujem neku poruku, koja je obicno nekoliko rijeci, ali ne znam sto bi mislio o njoj. Kao prvo, iz svog iskustva u snovima znam da moja masta moze biti jako luda i tako da sve te poruke mogu biti iz - bas moje podsvijesti. Kada bi pokusao komunicirati s tim "bicem", u stvari bi se samo jos izludio. A postoji drugi slucaj, sto je da stvarno primim nesto, ali to sto primim moze biti od samog sebe, od nekog drugog ili od nekih bica negativne orijentacije itd. Nekad, neke stvari koje sam primio bile su mi korisne, a nekad mi se cini da neka bica samo zagusuju i salju mi gluposti ili sa namjerom da nikad ne znam kada primim nesto pozitivno, a kad me vuku za nos. Ali ja jos uvijek ne znam sto je to i radje ne bi pokusavao ulaziti u takve stvari. Ali, to govorim u vezi oversoula i moje skepticnosti u vezi toga. Ako stvarno postoje nekakve vjezbe i ako mislis da stvarno imas komunikaciju, onda super. Ali meni se cini da te previse trpa informacijama, a ne vidim kako to moze biti smjer napretka. Po meni, covjek svoja razmisljanja moze prenijeti drugim ljudima svojim vjestinama, a ne kolicinom informacija koju je sakupio. I tu se takodjer razilazimo. Isto tako, onda kada mi se cini da primim nesto pozitivno je kada pokusam razmisljati u odredjenom smjeru i dobijem uputu, kritiku ili nesto slicno, a to bi moglo biti OPD (iako te i tu moze neko vuci za nos). Ali, trpanje informacijama mi se cini kao jedna dobra sala OPS bica - u svoju korist naravno. Ne znam o cemu se radi kod oversoula, ali pazi da ne postanes OPS kanal. Isto tako, od tebe prvi put ovo cujem i nigdje to nisam procitao ili do sada vidio. Gdje se mogu naci takve informacije, bar za uvid u pozadinu toga, teoretski i usporedbu? Po mom misljenju, postoje jos neke stvari... Mnoge skole isticu da sa psihickim sposobnostima treba sacekati i da se druge promjene dogadjaju u covjeku i da su one prilicno nebitne. A to se poklapa sa smjerom u kojem kasiopeja ide. Govori ono sto je bitno bez obzira na stupanj na kojem jesi. Bilo bi lose da pokusavaju sugerirati nesto nekome, da radi nekakve vjezbe koje nisu na njegovom stupnju i sl. Da to rade, bas to bi mi bilo dokaz da su informacije tamo sumnjive. Ali, ne sugeriraju nista, postoje mnogi nacini napretka itd. ali izgleda da oni bas ciljaju na to da daju covjeku upute za konverziju u OPD orijentaciju, sto se poklapa sa mnogim stvarima koje su do sada napisane i sto je logicno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 12:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
4. Uključiti mozak, staviti na optimalan učinak


S ovime se ne mogu složiti... jer ako uključiš samo mozak onda je to istovjetno činjenici da je dovoljno samo uključiti motor auta i reći mu da vozi.

Nije mozak taj koji nas pokreće, on je samo upravljačo reflekcijski mehanizam DUŠE koji nam služi za samospoznajni proces našeg konačnog putovanja.

SOPHIA, nije loše stajalište.

DREAM, također, ali preopširno, pokušaj upotrebljavati što manje rečenica a istaknuti Bit stvari, što više rečenica, veća manipulatva mogućnost, ali iskreno je jako dobro. Podržavam. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 1:12 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Nije mozak taj koji nas pokreće, on je samo upravljačo reflekcijski mehanizam DUŠE koji nam služi za samospoznajni proces našeg konačnog putovanja.


Naravno.

Stavio sam ovo kao primjer kako netko tko je već tragaoc, može postupiti. Nije to jedino moguće rješenje, već jedna opcija.

Tu se već podrazumijeva da DUŠA već odavno pokreće samospoznajni proces... hehe. Jer da to ona još ne čini - nebi bili ovdje na forumu... U biti ona to uvijek čini - samo većim ili manjim intenzitetom napretka. Uvijek učimo, pa makar i jako jako sporo na početku, a kasnije - sve brže i brže. Naravno tragaoci. "Ovce" ne. Dođu do određenog stupnja i tamo - ostanu.

Da, pretpostavio sam da već istražujemo. Pretpostavka sucks! Zato se i ovo dešava. Ali - lekcija naučena. Ne pretpostavljati!

Hvala Kalki.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 10:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Pozdrav svima!

Dreamback, drago mi je sto smo se sreli! Par puta sam bio pocea sa tim stilom kao sto i ti pa nije islo.
Slabo je ko napisao tako kompletnu stvar kao ti.
Upravu si sve u vezi vijezbi, otmice, a posebno mi je drago sto si shvatio da crna magija potice od reptila - u stvari to ti je YingYang, taj crni dio.
Jer pravi Satana su u stvari Reptili. Upravu si i za Kasiopejce, ali ne skroz. Ima boljih izvora.
Moramo svi biti svijesni da je sve istina, samo sta je nasa istina koja je za nas pozitivna? Ovim nasim svijetom vlada crna magija i razni crni obicaji.
Mislim da spoznaju pravu istinu oni koji kada su sje shvatili ako su se poceli tresti od straha i og tuge na kakav jadan nacin nas varaju i iskoristavaju.

Prenecu cu jedan dio sa hrvatskog foruma gdje sam probao ljudima nesto objasniti.

Molim sve one druge vjere koje budu ovo citali da nebudu ljuti i da se ne uvrijede - po nikom smislu - jel nemam namjeru ni u snu da nekoga uvredim, ili ponizavam. Ja sam u svojoj vijeri nasao greske, pa i u tudjima, jer shvatite - svako bi trebao ispitivati svoju vjeru. jer nesto sto je odgovaralo u nekim vrijemenima nemora odgovarati sada.

Odmah cu sada poslije ovoga otvoriti novi Topic pod nazivom "Istina koja nas ceka" pa ce mo probati neke stvari utvrditi. Dreamback i ostali, vidimo se tamo!

Tema je bila o sunetu.



Dali neko od vas shvaca da je Mojsije bio prevaren.


Sant55
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Sant55
Find More Posts by Sant55
Add Sant55 to Your Buddy List

31-01-2006, 22:51 #73
Sant55
Registrirani korisnik


Registracija: Jan 2006
Postova: 9 Vidim da mi niko nije odgovorio, ali sve jedno cu nastaviti pa ce te odgovarati poslje!

Da bi saznali istinu, nasu ljudsku istinu, mora se sve kreniti iz pocetka!

Sve znanja sto danas imamo, sve je laz. Normalno, da bi laz uspijela u njoj mora biti dosta istine. Pa posto to laz sakrije mi istinu ne vidimo.

Znaci oni sto imaju po dva, tri fakulteta znanje im ne vrijedi jer nije od naseg Boga, i nije nase ljudsko! Takvima je najteze to odbaciti ili se jednostavno nedaju, nemogu shvatiti takvu tragediju ili su na dobrom polozaju pa im je dobro.
Hocu vam reci da smo mi kao papagaji, samo ponavljamo ono tudje sto su nas naucili, a najgore je sto su nas naucili da sami sebe kontolisemo u njihovi korist.
Ali to vam znjanje nije uzaludno. Sto vise takvog znanja, ako hocete lakse ce te dokazati, saznati i shvatiti pravu istinu. I lakse je drugima objasniti.
Znaci memorisite to negdje sa strane, ucite iz pocetka pa kada vam treba vadite iz te memorije.
Svi znate da je misao naj jaca na svijetu, ali kada sa nekim pricate, i on kaze da misli da je to tako kako on misli i tu stavi kraj i zakljucak, to znaci...to misliti znaci ne znati, ne znanje!

Vjera je isto jaka, ali vjerovati u nesto, a neznati u sto - znaci isto ne znanje.

Znaci treba misliti, razmisljati, vjerovati u svoje misli, istrazivati, pitati i ne praviti zakljucke.
Kada se stekne znanje, jedno odredeno znanje - znjanje je lijek za sve.

Kada se ima neko znnje, onda u to treba poceti vjerovati i sto vise tu vjeru ispitivati, opet bez zakljucka - jel znanja nigdje kraja!

Nikada nikog nemojte optuzivati i kriviti, ni suditi mu jer nemate znanje. Jer covijek sto vise zna, to manje to radi.
Od starog Rima, pa do sada, ja nevidim bas neke promjene, a vi?
Kada nema rata onda dadu narodu kruha i igara, i tako nas drze pod kontrolom do dana danasnjeg. A i danasnji sport je sve drugo nego sport. Zamislite kada bi trideset hiljada ljudi na jednom stadionu sirili ljubav i molilo se Bogu sta bi postigli.
Reci ce te da je tehnologija i ovo i ono...za mene nije to neki napredak! Onda je on jahao konja, ja sam isao pjeske. On danas ima privatni avion, a ja nemam djeci za bicikli. I opet oni imaju bolju tehnologiju, i ima nas pod kontolom bolje nego ikad. Ja opet moran raditi citav dan i neznam dali cu sutra biti gladan!?
A nekdada nasi pretci nisu morali nista raditi i nisu bili gladni, ni bolesni - i bila je samo ljubav, jer mi smo preistekli iz svijetla i od svijetlosnih bica. Svu tu tugu, jad i bol su nam ucinili bogovi koji nisu nasi.

Kada ste u seksualnom odnosu sa svojom suprugom, vi stvarate novo bice, i to je sam boziji cin. U toj spermi od koje se razvija novo bice nalaze se svi zapisi za razvitak toga dijeteta. Dijete se rodi i razvija se do puberteta, tada dijete pocinje da sazrijeva i osposobljava se da ono pravi novo bice. U to vrijeme iz hipofize to odredjeno znanje silazi u genitalije. Zato se zna desiti da odlican ucenik postane los. E sad na primjer to dijete ima preko trideset godina i nezeli imati vise dijece, trebao bi znati sada to vratiti nazad gore u glavu i onda bi to bilo od prilike pocetak prosvjetlenja. Onda bi manje mislio na seks, a vise na Boga i na duhocnost i izveo bi svoju familiju na pravi put. A ne kako se to danas radi, frajer od pedeset godina mora imati ljubavnicu od osamnjest i nas sto moramo raditi za njega da bi on morao imati vikendicu, dobar auto i tako dalje...

Sto se suneta tice, i tu je prevara! Jel covijek se duhovno uzdize tako da mu se otvaraju cakre. Kada je covijek osunecen, moze se otvoriti samo do cetvrte cakre. Zci uzdize se maksimalno u materijalnom. Dokaz vam je, vidjljiva razlika izmedji tih i drugih naroda. A i kolkiko ih ima na svim svijetskim vrhovima kulture nauke i tako dalje...
NAPOMENA;...za ovo gore i ispod....Moze biti i da nije prevara nego potreba ...jer ako su Bogovi shvatili da je materijalno previse uzelo maha.... prevladalo, onda su to namjerno napravili da bi oni tokom vremena... financijski,materijalno preuzeli vlast, a Isusa ubacili kao duhovno, te kad dode vrijeme obadvije stvari su na mijestu.

Mojsije je poslan od naseg Boga da obavi jednu veliku misiju stim narodom. Taj narod mnozeci se sa ostalim nraodima trebao je ostalim narodima ( nama ) promjeniti genetiku i vibraciju da bi se lakse odupruli drugim bogovima i satani. Mojsije je izgubio vezu sa nasim bogom, te ga je izkoristio i prevario isti taj Bog koji nas i danas drzi pod kontolom.
Hocete dokaz? Sto ih je vodio kroz pustinju 30 godina kad ih je mogao preko pustinje prevesti za sest, maksimalno osam dana!?
Znaci nije uspio u svojoj misiji i izgleda da je na kraju ubijen od svog naj povjerevljivije sluge.
Onda isti taj nas Bog nam salje Isusa Hrista, koji isto ne uspjeva u svojoj misiji, i videvsi to odustaje i uspavljuje narod da nebi bio unisten.
Sto znaci da i mi i Mojsijev narod smo pod istom kapom, a oni su nama isli u pomoc. S kojim razlogom imamo pravo da im sudimo i da ih optuzujemo?
S kojim pravom sudimo Judi koji je izdao Isusa, kome je to bio bolan i tezak zadatak u dogovoru sa Isusom da ga izda?

Uce nas da si postavljamo pitanja dali smo sami u kosmosu....kako nas prave budalama..... a nedaju nam da saznamo koliko drugih civilizacija i danas zive sa namam na nasoj planeti koji su puno razvijeniji od nas koji su nas slagali i nama se bogovima prestavljali. Zato nas uporno i teraju da vjerujemo ja sam Bog tvoj i nemaj drugih bogova osim mene da se nebi priklonili nekom drugom bogu, njevom protivniku.

I na kraju da se razumijemo, Bog je stvarno jedan jedini


Sant55
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Sant55
Find More Posts by Sant55
Add Sant55 to Your Buddy List

01-02-2006, 22:34 #74
Vojnik Gorčin
Dobri Bošnjanin




Registracija: Jun 2003
Lokacija: Bosnae
Postova: 1,384 samo ovo:

odakle ti ovo!?
__________________
Ova ruka kaže ti da staneš

i zamisliš se nad svojim rukama


Svjetlost je ista, samo su svjetiljke različite


Vojnik Gorčin
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Vojnik Gorčin
Find More Posts by Vojnik Gorčin
Add Vojnik Gorčin to Your Buddy List

02-02-2006, 18:24 #75
Im ja
Registrirani korisnik




Registracija: Feb 2005
Lokacija: zemlja......
Postova: 776 Quote:
Dušan kaže:
Recimo da je anđeo Gabrijel donio vijest o utjelovljenju Svetog Duha kroz Mariju. Stoga je Isus Bog jer je on u stvari utjelovljenje Svetog Duha.
Otac i Sin su personifikacije jednog Boga: Svetog Duha.

Vjerovatno sam te sada sablaznio ali tako sam shvatio čitajući Evanđelja. Možda i griješim jer se nisam nikada puno zamarao pojedinostima.

Sveti Duh ne samo što se je utjelovio u Isusu, već ispunjava i sve nas, odnosno svoju kreaciju. Ja vjerujem u miks transcendentalizma i dualizma. Vjerujem Boga koji može biti sve i ništa, koji je izvan a i unutra, koji se može utjeloviti a i ne mora. A ako bih trebao birati između dualizma i transcendentalizma, onaj transcendentalni mi je daleko bliži.


nije to tako i nije to tako nemas pojma

kad je BOG bio mali ko je mogao biti BOG

sveti duh, gdje je covjek ako nije duha, ko je covjek ako nema duha, sta si ti ako nemas duha, mrtvo tijelo i nista vise

sto dijelis BOGA na dvoje kad se ni ti sam podjeliti nemozes
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS



Sant55 kaže:
Vidim da mi niko nije odgovorio, ali sve jedno cu nastaviti pa ce te odgovarati poslje!
drugom bogu, njevom protivniku.



98 posto glupostpa nije interesantno ni vrijedno pomena
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS


Im ja
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Im ja
Find More Posts by Im ja
Add Im ja to Your Buddy List

02-02-2006, 23:05 #77
Im ja
Registrirani korisnik




Registracija: Feb 2005
Lokacija: zemlja......
Postova: 776 Quote:
Bosanka kaže:
@Im ja kada vec zelis diskutirati pisi povezano i argumentirano da se moze razumjeti sta je pisac htio da kaze?

Ja te uopce ne razumijem?

A ostali?

Vidim pocinjes i s uvredama nazivajuci me i lazovom te zato necu vise da s tobom diskutiram.

Nadji nekog forUMaša slicnijih manira pa se šicajte uvredama, do mile volje
Neka ti je Dragi Bog na pomoci, sinko!


da ti kazem zasto lazes

Mojsiju je receno ime i to ostaje a ja sam ti pokazao zasto Ga je Bog izabrao to Ime. a tvoja istinitost je provjerena vec smo vidjeli. pa tako kad kazes drugo ime lazes na Boga.

prema tome ako das laznu izjavu koju se ne moze provjeriti onda lazes i sama bez obzira odakle dolazi ta izjava

i to ispada jos gore

hvala i tebi takodje
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS


Im ja
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Im ja
Find More Posts by Im ja
Add Im ja to Your Buddy List

02-02-2006, 23:06 #78
Im ja
Registrirani korisnik




Registracija: Feb 2005
Lokacija: zemlja......
Postova: 776 Quote:
Bosanka kaže:
@Im ja kada vec zelis diskutirati pisi povezano i argumentirano da se moze razumjeti sta je pisac htio da kaze?

Ja te uopce ne razumijem?

A ostali?

Vidim pocinjes i s uvredama nazivajuci me i lazovom te zato necu vise da s tobom diskutiram.

Nadji nekog forUMaša slicnijih manira pa se šicajte uvredama, do mile volje
Neka ti je Dragi Bog na pomoci, babo!


da ti kazem zasto lazes

Mojsiju je receno ime i to ostaje a ja sam ti pokazao zasto Ga je Bog izabrao to Ime. a ujedno se tim objasnjava sama smisao zivota. a tvoja istinitost je provjerena vec smo vidjeli. pa tako kad kazes drugo ime lazes na Boga.

prema tome ako das laznu izjavu koju se ne moze provjeriti onda lazes i sama bez obzira odakle dolazi ta izjava

i to ispada jos gore

hvala i tebi takodje
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS


Im ja
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Im ja
Find More Posts by Im ja
Add Im ja to Your Buddy List

03-02-2006, 08:07 #79
Bosanka
Registrirani korisnik


Registracija: Dec 2005
Postova: 291 [quote]
Quote:
Im ja kaže:


Mojsiju je receno ime i to ostaje a ja sam ti pokazao zasto Ga je Bog izabrao to Ime. a ujedno se tim objasnjava sama smisao zivota. a tvoja istinitost je provjerena vec smo vidjeli. pa tako kad kazes drugo ime lazes na Boga.

Mali, a sta je Abrahamom, kako je on zvao Boga?
Tora je zapisana 400 godina poslije Mosijeve smrti,naravno na osnovu USMENIH predanjanja.Prema tome ne mozemo tvrditi da je Tora orginalna Bozija Rijec.
Svidjelo se to tebi ili ne mi muslimi Apsolutnog Tvorca Univerzuma zovemo Allahom, kako je On Sebe nazvao u Svojoj Posljednjoj Knjizi- Uputi Čojvecanstvu( narodu monteistickom, multinacionalnom koji ce slijedeci je biti, ako Boga da, kod Njega izabran) KOJA JE JEDINA SACUVANA U ORGINALU.


Quote:
Bosanka kaže:
Ime Allah zaista zvuci cudno za nemuslimane, ali ovo ime su koristili svi B.poslanici od Adema do Muhammeda, sallallahu ‘alejhi ve sellem.
To je sastavljenica od dvije arapske rijeci EL (odredjeni clan, ne postoji u nasem jeziku) I Illah, sto znaci Bog.
Ako izostavimo slovo L, ostaje Allah. Jedan od oblika ove rijeci kad se upotrijebi u arapskoj recenici ima veliku slicnost sa hebrejskom rijeci kojom se imenuje Stvaraoc-Eloha. Ali jevreji pogresno upotrebljavaju mnozinu ove rijeci Elohim sto oznacava vise od jednog Boga. Rijec Allah zvuci blize armenskoj rijeci za Boga, koju je upotrebljavao Isus, Allah (vidi Enyclopedia Britannica 1980, pod Allah i Elohim).
Dakle iako rijec Allah zvuci cudno za nemuslimane, ona je bila sasvim uobicajna za sve poslanike od Adema do Muhammeda, sallallahu ‘alejhi ve sellem, jer su svi propovijedali u principu istu vjeru (Islam), potpunu pokornost Tvorcu dz.sh.
Rijec Allah oznacava licno ime za Uzvisenog Stvaraoca svemira. Ne moze imati rod ni broj, ne postoji nesto kao npr. Allahi, ili mijenjanje po rodu, za razliku od rijeci Bog, cija mnozina glasi Bozanstva ili zenski rod Bozica.

Ako bi koristili rijec Bog moglo bi doci do zabune kako mnogo krscana engleskog govornog podrucja jos uvijek smatraju Isusa za Boga. Cak i rijec Stvaraoc moze izazvati zabunu jer puno krscana jos podrzavaju misljenje da je Isus stvorio svijet.
30-01-2006 19:40




Quote:
prema tome ako das laznu izjavu koju se ne moze provjeriti onda lazes i sama bez obzira odakle dolazi ta izjava


A gdje se tvoje vjerske DOGMATSKE izjave mogu provjeriti?

Da te podjestim Dogma je tvrdnja u koju se naslijepo vjeruje, a na dogmana pocivaju gotovo sve religije.

Civiliziranim dijalogom receno meni moja dogma tebi tvoja dogma!

Svako za s'e travu pase, sinko


Bosanka
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Bosanka
Find More Posts by Bosanka
Add Bosanka to Your Buddy List

03-02-2006, 15:32 #80
Sant55
Registrirani korisnik


Registracija: Jan 2006
Postova: 9 Probao sam vam ukazati na neke stvari, ali izgleda da nevrijedi. Procitajte jos jedanput moj prvi tekst.

Nebudite papagaji i ne ponavljajte jednu te istu glupost 2000 godina. Pocnite vec jedanput razmisljati svojom glavom.

Kad sam poceo shvacati istinu, danima mi je bila muka a i malo sam se bojao.
Boze mili, dali je moguce da nas tako lako jednostavno lazu i iskoristavaju ti ljudi koji nas vode... ako su uopste ljudi...

Im ja, bez uvrede, totalno si ogranicena i tvrdoglava.

Probati cu jos jedno da vam otvorim oci a to su samo sitnice.

Zamislite da neko uzme noz i zakolje mog oca. Mi ga sahranimo i poslije ja napravim kip moga oca onako zaklanog i krvavog sa nozem u vratu, te ga svaki dan ljubim u taj noz i vrat. Ajde mi sad objasnite sta je tu sad normalno, dali ima ista ljudskog u tome. Bas smo neznalice i glupi ali nam jos nikome to nije palo napamet. Pa kome je to onda palo napamet da to napravi sa Isusom? Znaci, dog ga god drzimo na krizu, pa makar i u mislima, onda je on za nas na krizu cvrsto razapet, zatvoren i nikome od nas nemoze pomoci. Jer zapamtite, nista nije bezveze, ni slucajno. Jebiga, jel vam je to toliko tesko shvatiti.

Tamo sam vam spomijo zakone i neka pravila. Dali mozete shvatiti zazto su nametnuli da nosimo crninu poslije poslije smrti najblizih.

Pa dragi moji, morate shvatiti da su vam vasi najblizi ili najveci prijatelji ili najveci neprijatelji. Posto stvarne smrti nema, vas zivot ce biti onakav kakvi su vam bili preci. Ako su bili losi vodit ce vas zive u lose ili obratno. I nazalost, oni koji su se najvise volili sa pokojnikom naj duze nosi crninu. Koliko treba biti glup pa da se shvati da je crno negativno i satansko. Znaci taj pokojnik koji bih htjeo pomoci svom sinu itd. nemoze da ga vidi, ne vidi ga i svima je lose.

Ima takvih puno pravila ali vam ih nitko neda i zbog puno takvih stvari zivimo u zlu.

Eto, razmislite sami o bijelogoricnom drvecu koje rada i crnogoricnom drvecu. Sta bi o tome trebalo znati?

Ako hocete da nastavim dalje, odgovorite na ovo pitanje?

Sta je to sto bi kod ljudi trebalo biti najvrijednije i naj svetije a Bogu najmilije?

I zapamtite vec jednom ili probajte shvatiti da po toj samoj vasoj prici nije jedan Bog.

Nemozete gluplje potupiti nego reci ovo je glupost i nije istina. Jebote jel ste toliko glupi da nemozete svatiti da sve sto se kaze i smisli da je sve istina. Pitanje je samo kome ja ta istina pozitivna i kome je negativna.

Pisati gluposti i skroz vikati volim vas????????????

Znaci citajte i neboj te se istine. Evo vam i citajte i na toj galaksiji naci cete jako puno toga jel tu su ljudikoji pokusavaju pokazati istinu ljudima.
http://www.galaksija.com/metafizika/...g_svitanja.htm


Sant55
View Public Profile
Pošalji privatnu poruku korisniku Sant55
Find More Posts by Sant55
Add Sant55 to Your Buddy List

08-02-2006, 12:16 #81
Sant55
Registrirani korisnik


Registracija: Jan 2006
Postova: 9 Obracam vam se sa puno ljubavi i postovanja!
Saljem vam jos jednu knjigu prenese sa www.galaksije.com - http://www.val.hr/znanje/literatura/...ANETIZBORA.zip
Procitajte ovu knjigu i usporedite je sa proslom sto sam vam postavio.
I zapamtite, ovo je jos jedan od najvecih istina sto se moze dokuciti.

Bica iz ovoga teksta koja nam pomazu, stvarno su sa nama, vide se kao i mi a cak ste ih gledali u novinama......u nasim novinama....

Zelim vam puno srece, saznanja i sprovodite ljubav i svijetlost.

Pozdrav...


Zadnja izmjena: Sant55; čet mar 02, 2006 3:52 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 11:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Dreamback.

Pitao si kakvi su to ljudi koji rade crnu magiju.
To su oni koji su bili jako gresi u svom proslom zivot te sada su u sluzbi satane i imaju jako velike negativne moci. Veliki procenat od njih nije ni svijestan sta radi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 11:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Sant55 je napisao/la:
Dreamback.

Pitao si kakvi su to ljudi koji rade crnu magiju.
To su oni koji su bili jako gresi u svom proslom zivot te sada su u sluzbi satane i imaju jako velike negativne moci. Veliki procenat od njih nije ni svijestan sta radi.


Es ti zivot. Moram dobro pazit da me u iducoj inkarnaciji ne doceka uloga maga, i to nesvjesnog :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 12:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Sant55 je napisao/la:
Dreamback.

Pitao si kakvi su to ljudi koji rade crnu magiju.
To su oni koji su bili jako gresi u svom proslom zivot te sada su u sluzbi satane i imaju jako velike negativne moci. Veliki procenat od njih nije ni svijestan sta radi.


Moguce. Pogled na stvarnost im je definitivno drugaciji. Inace, zanimljiva su mi tvoja razmisljanja i iz proslog posta (drugacija).

Sto se mene tice, mene je nekakva iskra iznutra tjerala da ne buljim pred televizorom i dosadjujem se citavo vrijeme. To me zabavljalo nekim stvarima neko vrijeme, ali i dalje nisam mirovao. A ono sto sam nalazio nije bilo ono sto sam trazio. Da je netko promovirao snagu, tamo bi isao, ali svi nekakvu duhovnost, ili nesto sa losim prizvukom. Na kraju, skuzis da to je to, samo si imao krivu predodzbu. Ili tko zna sto se vuklo u mojim proslim inkarnacijama, no sad nema vise veze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 1:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Jack987 je napisao/la:
Citat:
ne doceka uloga maga,


Oh, igra se World of Warcraft...? Da ne off-topičarimo... u Igre ako ćemo dalje... mislim da je tema u Manipulacijama...

:wink:


Ne igram igre :) Dosta mi je ona zivotna :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 11:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Molim vas probajre shvatiti sta se ovdje prica, pa ces onda shvatiti CrystalDream da ti igras igru ali ne svoju.
Pa kada vec igras igraj svoju. Da bi igrao svoju moras se zato izboriti.Ili je lakse ovako ovako smo naucili.
Molim vas ...mozda bi bilo lakseovako...sve BAJKE...su istinitije nego nasa igra.

Recite nesto bilo sta na ovo dole pitanje,mauopste nije bitno sta,jer to je vase, anajlijepse je kada covijek nesto sam shvati.


Sta je to sto bi kod ljudi trebalo biti najvrijednije i naj svetije a Bogu najmilije?

DREAMBACK nije moguce..nego je istina...pozdrav tebi...u kojoj si drzavi?

Jack jel i ti nerazumijes da pisem o riginalnoj manipulaciji...Odgovori na ono pitanje pa ces vidjetista ce ispasti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 12:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Da me ubuduce ne pitaju ovo pitanje i da se zna, postavio sam u svom profilu lokaciju...

Manipulacija je svugdje, a i medju nama. Ocito je da netko ne zeli da ga se manipulira. Ja bjezim od ljudi koji me zele manipulirati. A taj smjer, je u potpunosti i u daleko vecoj mjeri to, samo drugo pakovanje. Koliko neugodno moze biti kada u stvarnosti to osjetis? Ja se osjecam lose u samoj blizini takvih ljudi. Shvacanje je: Ja cu tebe vuc koliko mi ti dozvolis. Ne, ja cu tebe pitat.

Uvijek se sjetim vrecice sa chipsom ili necim slicnim... Da je unutra samo jedan, MORAS ga uzet... Al kad nema ni jednog (znas da ne mozes)... Kog briga?

Nije stvar da ne treba, nego se kroz zivot uci drugacije... Bolje ga uzet nego poslije sat vremena razmisljat o tome. Puno stvari ima za nas OPS orijentacije, pa i igre. Opet zelja... Ljudi se "bacaju pod vlak" samo zbog jedne zelje, mijenjaju stvarnost zbog jedne zelje, a stvarnost im opet moze bilo sto donijeti isto kao i magija. U stvari, nemas sto ni zeljeti, kada se sve mora pruziti i kada je sve tako napravljeno da se to mora dogoditi. Iluzija u iluziji...

Tako da, mi u stvari mozemo dat odgovor na to pitanje, ali i pitanje i odgovor daju samo jedan naputak koji smo vec i puno puta culi. Stvar je sto netko sve vidi u takvim naputcima...

Osjecam se da je ovo sto sam napisao mozda i previse (dosadno), ali sam MORAO to napisat. Opet morao? Hm... Samo koje je orijentacije? Medju? ;)

Pitanje!
Da li se i vi osjecate neugodno u okruzenju (nekih?) OPS nastrojenih ljudi? Ja da. Pogotovo zato sto guraju nos svugdje, prakticki nemas nikakve slobode kada su oni u blizini. Tako se osjecam, ko da me neki strvinar citavo vrijeme promatra i to promatranje me bas iritira. I postavljaju pitanja koja ne zelim da postavljaju. Ja mogu puno toga rec, samo kad bi otvorili svoje poglede i sredili svoje "misljenje o meni" na nekakvu neutralnu tocku. Sto mislite o tome? Ja ne znam sto bi mislio - da li je ta neugodnost prirodna ili bi se i to trebalo "premostit"? Ignorirat? Jer, svi smo slobodni i ne trebamo omogucit da nas to u bilo kojem pogledu sputava ili iritira?

Npr.
Mozda odlican primjer, voznja u tramvaju, autobusu ili bilo koje bas javno mjesto. Da li bi se covjek osjecao neugodno medju otvorenim ljudima, ljudima koji gledaju na sve jednako i normalno i kao nesto sto potvrdjuje nasu prirodu, tko smo i nase "jedinstvo"... Ja se osjecam opet tako...


EDIT:
(Ne povezujem ovo na nista i nema nikakvih prenesenih znacenja. Tu smo da ucimo i pisem ovo radi toga. U OPS realitetu i moras djelovati na OPS nacin, jer tako funkcionira. Nistavilo ne postoji u 3D.)


SANT, volio bi cut prvenstveno tvoje misljenje, obzirom da me tvoje pitanje i navelo na ovakva razmisljanja i da sebi i drugima postavim ovo pitanje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 3:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Sant... koje pitanje???

Citat:
Jer pravi Satana su u stvari Reptili. Upravu si i za Kasiopejce, ali ne skroz. Ima boljih izvora.


Pa nije bitan IZVOR, već SADRŽAJ informacija... ljudiiiii...

SVI izvori su "dobri", dajte davidimo štko kažu... pa kasnije "odvagnemo" intuicijom ili bilo čime što imamo kao filter ( Gnoza? ) i iskristaliziramo cijelu sliku stvari.

Dreamback,
Citat:
Pitanje!
Da li se i vi osjecate neugodno u okruzenju (nekih?) OPS nastrojenih ljudi?


Osjećam se da ne vibriram istim frekvencijama! Prije me smetalo, ali sad je ponekad - čak i zabavno!!! Hehehe... malo pustiš "više frekvencije oko sebe u eter"... pa da vidiš kako su ponekad zbunjeni... hihihihiiii... :twisted:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 11:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Pozdrav tebi Jack, i ostalima!

Kada budem spomenio ime "DreamBack", onda smatrajte da sam vas sve imenovao, jer ovako u stvari snjim pricam
a vi slusate. To ti je odgovor sa onog drugog Topica.

DreamBack, lako je meni s tobom razgovarati kada si ono gore prepisao iz mog dnevnika.
Dakle kada sam ja bio u tvojoj situaciji,
vidim nesto ne stima pa kada ti nesto padne na pamet stidis se sam sebe a nemas koga da pitas, to je stvarno strasno!
Odem kod jednog psihologa iskusnog, starijeg i postavim mu pitanje ; "Kakve su ovo gluposti na ovom svijetu, sta se desava?"
-Odgovorio mi je kratko i jasno ; "Na ovom svijetu postoje dvije grupe ljudi, jedna grupa koja zeli da stvara -
jedna koja zeli da unistava!". Dalje ne ulazi jel neces naci nista nego istrazuj iztoga. I odma da te ohrabrim, tebi/vama
poklanjam trideset godina mojih muka koje nebih pozelio nikome! I sve sto vam pisem to do koje stepena dolazimo,
sve je istina koja moga da dokazem. Neke stvari necu dokazivati zbog vecih razloga.

Znaci, ti si zivio u te dvije grupe, i od jedanput ti se upalila svijeca i poceo si polako da tinjas i da svijetlis.
Uzmimo da su te dvije grupe vukovi i ovce. Ti si sada shvatio da nisi ovca, ostale te ovce gledaju u bijelo a
vukovi bi te pojeli. E sada mislis da si magarac!

Snekim cu vas stvarima mozda sokirati, ali shvatite da je to tako pa si poslije trazite razloge, ili dokazujte sami sebi.

Brzo shvacas da nisi magarac, ali opet neznas sta nije u redu!? Pazi sad.....Psihologija ne postoji, nego samo duhovnost.
Znaci za psihologiju nisi jel ti ona nemoze pomoc. A isto tako nemoj se izvlaciti na srecu, jel i ona ne postoji!
Opet karma, zetva i duse koje ti pripadaju.
Znaci ti sada svijtelis, ko nevidi taj osijeti. I ti se nigdje ne osjecas dobro, osjecas osamu - postaje ti dosadno.
Znaci tvoje vise ja ti je to napravilo da ti bude dosadno i da napustis neke stvari koje si radio a
nisu ti nista znacile, znaci poceces nesto istrazivati.

Meni kada je bilo dosadno, to je valda jos najgore sto moze da se desi ( taj period). Ja sam onda postavljao sebi
pitanj sta me nasjvise zanimalo - a nisam znao! Pa pitanje na pitanje dode poneki odgovor! Na primjer Tito.
Koje on da bi ga KINA onako primila? Otkrio sam to a ta nikada nigdje ni u jednim novinama nije pisalo + Isusov najbolji
prijatelj je bio Tito. Sto bi bas Josip Broz dobio nadimak Tito? Lupas jebiga, kad tad ce ti dobro doc.

Znaci pocet ces traziti istinu i odakle solazi ta sviejca. Satana ce ti odmah ponuditi
rijesenje da je to samo pitanje i protupitanje, vrtnja u krug i da je to bez veze! Znaci ako bi ona uspiejla,
najvjerovatnije da te nebi vise vratila u tor! Znaci to ne smijes nikako dozvoliti, jer brzo ces naci
bazu,cvrstu osnovu koja ce ti biti korijen da ti se svijeca siri, a onda ce sve kretati samo od sebe.
Sada ce ti se poceti desavati lose, cudne stvari. A to je ono kada sma napisao da vam je rodbina, ili najveci prijatelj,
ili najveci neprijatelj. Ako je sa tvojim mrtvima (predcima) sve u redu, slat ce ti druge - ono sto smo govorili
da nisu svijesni da te unistavaju. Ovi slabije moci, moce ti uci samo onoliko koliko se se otkrio jel vise ne moze.
Sto zanci : Nemas pravo nikome nista zamjeriti, absolutno nemaj lose misli ili nedaj Boze da nesto lose radis.
Posto je sada vrijeme ubrzano , brzo odmah dobijas nazad.
Dobro pazi sada na ovo ; ujutro se ustanes, sretan di, radostan si, sve lijepo! Od jedanput se ne osjevas dobro,
znojis se ili bilo sta - zapamti i nikada ne zaboravi da je tudji duh usao u tebe i ti se samo tako osijecas,
nece ti nista vese napravit jel nisi zasluzio.

Ti si sada na putu saznanja i znas sta radis. Nemogu ti nista. Ali poslat ce ti vise njih da te uniste, pa ako i onda nemogu
(zapamti da samo Bozija strana daje ljubav, dobrotu itd.). Onda ce ti poceti izpunjavati tvoje zelje, "Vidi one plavuse,
kako bi ju..." - zapamti, dobit ces je! Samo zato sto si za ljubav vrdan, a za njih opasan. Kada si uzeo tu plavusu,
oni ce ti na primjer uzeti onoga koga najvise volis. Znacu zaboravi sve zeljekoje ne mozes kupiti i zaraditi sa svojih deset
prstiju,

ZAPAMTI, TO JE ZAKON SLOBODNE VOLJE KOJE SU PRIHVATILI OBA DVIJE STRANE. Zakon slobodne volje. Ti nastavis dalje
pa dobijes na lutriji dobar auto, familija se rasturi i ti pocnes optuzivati Boga. Pocinjes bit ubjeden ta prava vjira
ne postoji, a neshvacas da te mali grijeh kosta godinga, neki veci grijeh tri godine, pa na brzinu naslaze deset godina -
bilo kakvog bakcuzlusa prema sebi i porodici.


Uzmimo da nemas nikakvog grijeha. Moze ti se desiti da ti smeti i zena i dijete i majka itd. Moras brzo shvatiti
da je opet neko usao u tebe, SADA NE SMIJES KRIVITI NI SEBE NI NJIH. Moras isterat to govno iz sebe.

Moze se desiti da ti udu u suprugu i da nade sto razloga za tviju krivnju i greske koje nikada nisu postojale,
a a ko su neke i postajale, odkuda ih sada od jedanput vidi a prije si i zbog toga bio i simpatican. Zapamti da si napravio
veliku gresku bilo sta negativno da si uradio. Cak ne ni dokazicati, niti jednom rijecju jer ce odmah uci i u tebe,
i onda nigdje kraja. Jednostavno onda ju bas pocni voliti, donesi cvijece itd - isterat ces ga van!
Zato se kaze "Zlo i dobro, tako su blizu nas , maltene nema granice". To je tako jer je stvarno sve kraj nas, PITANJE JE STA CES UZETI ?!

Znaci ti sada trebas traziti i uzdizati sebe. Kada budes malo jaci i svijetliji, vidit ces kako je lijepo kada ides kroz gradic,
svi te gledaju, smijeskaju ti se, kao da te svi znaju. To mi se desilo dva puta.

Hocu ti reci duznost ti je da izgradis sebem a sto manje drugih ubjedjivati. Postici ces kontra efekt, ali ako je osvijetlis
prici te ti smai, dovest ce ih njev duhovni vodic, a ujedno cinis dobro i svojim predcima. Znaci trebas naci sebe
da bi pomogao drugima da se nadu.

Zasto niko ne odgovori na ono pitanje? Sta je za ljude najvriejdnije i najsvetije a Bogu najmilije. Lakse mi je onda pisat,
a povezano je sa ovim.


Nisi mi odgovrio gdje zivis.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 12:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Hej... sada tek vidim da si iz Zagreba.

Jaaaooooooooooooo bre sta mogu da ti dokazem.

Jedno od pitanja koje me je mucilo sto sam si postavio je bilo iz biblije?
Ima oci a nevidi ima usi a necuje, a to se sada odnosi na tebe.Izvini salim se

Ipak bez duhovnog vodica nema nista!


Pozuri procitaj onih par knjiga, sto sanjao nikada nisi razjasnit cu ti sa dvije recenice.

A ako ne prije vidimo se krajem jula, NORMALNO AKO HOCES, jer tada dolazim u Zagreb.

Ostavi mi ovdje privatnu int adresu, da ti postavim jedno jedino pitanje privatno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Nikad ne spominju da čovjek može pristupiti nevjerojatnim informacijama bez kasiopeje kroz hyperspace i "svemirski internet" te da im kasiopeja uopće nije potrebna na način na koji se koristi.


We have told you many times to communicate with each
other and network and share ideas, because that is how you
LEARN and PROGRESS! But, you are beginning to rely on
us for all your answers, and you do not LEARN that
way!!!!!!! Now, try this, you will be thunderstruck with the
results: Each of you has stored within you unlimited amounts
of factual and "Earthshaking" information. This information
was put into your consciousness in order for you to retrieve it
in order for you to learn.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 71 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz