Sada je: sub apr 27, 2024 8:12 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 1:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
I da grejsi i visoki beli su dve razlicite rase.To sam zaboravio da napomenem posto nisam to bas najbolje napisao u gore navedenom tekstu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 1:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Grejsi su pominjani u bibliji, u otmicama su uglavnom prisutni sto znaci da su itekako problem.

Otkrivenje 16,13 I vidjeh iz usta zmajevih, i iz usta zvijerinih, i iz usta lažnoga proroka tri nečista duha kao žabe.
Otkrivenje 16,14 To su naime duhovi đavolski, koji čine znake, i izlaze kraljevima svega svijeta, da ih skupe na boj za veliki dan Boga Svemoćnoga.


slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 2:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Za ovo znam.Odgledao sam oba dokumentarca doba obmane na netu.Dokumentarac je baziran na tome da je Biblija 100% tacna i da su vanzemaljci pali andjeli koji vrse obmane i pokusavaju da odvrate od Boga.Moram priznati da je autor dosta logicki razmisljao ali jbg ipak nije u pravu =D.A sto se tice grejsa oni samo izvrsavjau naredjenja od reptila.U Bibliji se ne spominju samo oni vec i mnogo uzvisenija bica.U nekim materijalima se cak pominje kako je Satana reptilski djavo i da je on njihov vodja.A ako su reptili 4. i 5. dimenzija onda on mora biti na jos visem levelu.U povesti su dobro poznati nebeski ratovi izmedju Arhandjela Mihajla i neprijateljskih bogova koji su bili vodje vanzemaljskim rasama.Cak ni nefizicka bica tj ona na 6 dimenziji(5 denzitetu),pa cak i ona na visim nivoima nisu bezbedna i mogu biti zbrisani u vremensko -prostornom kontiniumu.Ja neverujem 100% ni jednom materijalu ali ipak mogu sklopiti kockice i utvrditi sta je sigurno istina.Cak i gnostici i perunove vede spominju samaela tj lucifera kao nekoga koga je ego poneoi koji je umislio da je on jedini Bog.Lucifer je simbolicno ljudska rasa ali mislim da on nije fiktivan lik.Spominju ga utemeljitelji,arhandjel Mihajlo,Krion i jos neki materijali.E sad kako ce se stvari odvijati u narednom periodu to niko ne zna zato je najbolje osloniti se na svoje spiritualne sposobnosti i biti oprezan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 4:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Olako se prica o denzitetima... a informacije o denzitetima su pokupljene u raznim kanalisanim porukama. A kanalisane poruke su blago receno sumnjive.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 6:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Daglekezer je napisao/la:
Za ovo znam.Odgledao sam oba dokumentarca doba obmane na netu.Dokumentarac je baziran na tome da je Biblija 100% tacna i da su vanzemaljci pali andjeli koji vrse obmane i pokusavaju da odvrate od Boga.Moram priznati da je autor dosta logicki razmisljao ali jbg ipak nije u pravu =D.A sto se tice grejsa oni samo izvrsavjau naredjenja od reptila.U Bibliji se ne spominju samo oni vec i mnogo uzvisenija bica.U nekim materijalima se cak pominje kako je Satana reptilski djavo i da je on njihov vodja.A ako su reptili 4. i 5. dimenzija onda on mora biti na jos visem levelu.U povesti su dobro poznati nebeski ratovi izmedju Arhandjela Mihajla i neprijateljskih bogova koji su bili vodje vanzemaljskim rasama.Cak ni nefizicka bica tj ona na 6 dimenziji(5 denzitetu),pa cak i ona na visim nivoima nisu bezbedna i mogu biti zbrisani u vremensko -prostornom kontiniumu.Ja neverujem 100% ni jednom materijalu ali ipak mogu sklopiti kockice i utvrditi sta je sigurno istina.Cak i gnostici i perunove vede spominju samaela tj lucifera kao nekoga koga je ego poneoi koji je umislio da je on jedini Bog.Lucifer je simbolicno ljudska rasa ali mislim da on nije fiktivan lik.Spominju ga utemeljitelji,arhandjel Mihajlo,Krion i jos neki materijali.E sad kako ce se stvari odvijati u narednom periodu to niko ne zna zato je najbolje osloniti se na svoje spiritualne sposobnosti i biti oprezan.


A gde se Bog uklapa u celu ovu pricu? Ako je svemogucan i svemoguc zasto on jednostavno ne porazi Satanu? Vidim i arhandjeli su nezainteresovani.
Kako to mislis da ta poruka tj. da su ta bica pali andjeli odnosno demoni nije tacna, sta je onda tacno?
STo se tice buducnosti moguc je projekat plavi zrak gde ce reptili biti rasa spasioca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 7:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Znam zato sto je prema Bibliji svet star 6000 godina i prepisana je iz drugih izvora.Ne cela ali dobar deo.Druga stvar je to da i nauka danas potvrdjuje da mi koristimo samo 2 spirale DNK a da je takozvani junk DNKa nas potpuni potencijal.To su donosioci svitanja rekli jos 1995 godine a otkriveno je 2010.A sto se tice Boga njega doslovno boli kurac za sve.Dao je slobodnu volju i ladi jaja.A Arhandjl Mihajlo nam i sada pomaze.Postoje brojna svedocenja ljudi kako je on intervenisao u 1. i 2. svetskom ratu protiv nacista.On nam i dalje pomaze.A ovo za Satanu ni sam nisam siguran samo sam procitao.Kao sto rekoh neverujem 100 posto ni jednom materijalu.Ali da ima negativnih Bogova ima ih.Na primer Jahve je intervenisao za vreme egzodusa.Pretvarao je nil u krv,rasirio je more,dao je izraelcima da piju iz ogromne stene koju je mojsije opalio palicom itd.Pored Biblije o tome svedoce i zapisi Ipuvera egipatskog pisca.A i arheologija to potvrdjujePored svega ovoga postoje ostaci Atlantide .Procenjena starost je na 13000 hiljada godina.Ako te nesto zanima samo pitaj sve cu ti reci.Ako te zanima zivot u visim dimenzijama i nacin zivota tamo i tako dalje.Samo pitaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 8:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Daglekezer je napisao/la:
Znam zato sto je prema Bibliji svet star 6000 godina i prepisana je iz drugih izvora.Ne cela ali dobar deo.Druga stvar je to da i nauka danas potvrdjuje da mi koristimo samo 2 spirale DNK a da je takozvani junk DNKa nas potpuni potencijal.To su donosioci svitanja rekli jos 1995 godine a otkriveno je 2010.A sto se tice Boga njega doslovno boli kurac za sve.Dao je slobodnu volju i ladi jaja.A Arhandjl Mihajlo nam i sada pomaze.Postoje brojna svedocenja ljudi kako je on intervenisao u 1. i 2. svetskom ratu protiv nacista.On nam i dalje pomaze.A ovo za Satanu ni sam nisam siguran samo sam procitao.Kao sto rekoh neverujem 100 posto ni jednom materijalu.Ali da ima negativnih Bogova ima ih.Na primer Jahve je intervenisao za vreme egzodusa.Pretvarao je nil u krv,rasirio je more,dao je izraelcima da piju iz ogromne stene koju je mojsije opalio palicom itd.Pored Biblije o tome svedoce i zapisi Ipuvera egipatskog pisca.A i arheologija to potvrdjujePored svega ovoga postoje ostaci Atlantide .Procenjena starost je na 13000 hiljada godina.Ako te nesto zanima samo pitaj sve cu ti reci.Ako te zanima zivot u visim dimenzijama i nacin zivota tamo i tako dalje.Samo pitaj.


Biblija je preuzela pricu o potopu iz gilgamesha,stari zavet je vecinom prepisan dok je novi zavet mnogo precizniji.Bogumili su odbacivali stari zavet npr. kompletno.Zar Satana i Lucifer nisu jedno te isto bice?
sta mislis o molitvama za arhandjele, jel pomazu iste? npr. Katari su jedino verovali u Isusovu molitvu i u Oce nas.ZAnima me odakle dobijas svoje informacije?
Ima istine u donosiocima svitanja, cak se i tu cini mi se pominje projekat plavi zrak, vrlo je moguce da bude u narednih 10-15 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet jun 07, 2018 9:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Pazi ovako.U molitve arhandjelima verujem delimicno tj nekad ti pomognu a nekad ne.Ista stvar je i sa Isusom.Dok sam imao paralizu sna pozvao sam arhandjela Mihaela u pomoc i nelagodnosti su prestale.BUkvalno sam bio paralizovan,telo mi je trnulo i nisam mogao da se pomerim ali sam svega bio svestan.Znaci kada sam prizvao Mihaila vise puta odjednom me neko blazenstvo ispunilo i probudio sam se.Znaci za to sam siguran da mi je on pomogao.Samo je potrebno vise puta uputiti molitvu i u zavisnosti od zahteva i situacije on ce ti izaci u susret.A Satana i Lucifer nisu isto.Lucifer se svega 2 3 puta spominje u Bibliji.Lucifer se prema nekim izvorima ucestvovao u nebeskom ratu protiv Mihaila i jos nekih.A informacije sam citao u nekom materijalu gde su andromedjani prepricavali nekom nasem kanalu povest univerzuma.To sam citao pre 5 6 meseci ne znam tacno kako se zove.Ali ima i ova prica koja se dosta poklapa sa njihovom.Cek sad cu naci tekst pa cu ti poslati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet jun 08, 2018 12:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Lucifer se samo jednom pominje u bibliji.

Isaiji 14:12 „ Kako si pao sa Neba, Zvezdo Danice, sine svitanja!“ Pominjanje se odnosi u kontekstu hvalisavog kralja Vavilova i na predvidjanje pada Vavilona i njegovog kralja.

KJV -12 How art thou fallen from heaven, O Lucifer, son of the morning! how art thou cut down to the ground, which didst weaken the nations!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sub jun 09, 2018 2:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Daglekezer je napisao/la:
Pazi ovako.U molitve arhandjelima verujem delimicno tj nekad ti pomognu a nekad ne.Ista stvar je i sa Isusom.Dok sam imao paralizu sna pozvao sam arhandjela Mihaela u pomoc i nelagodnosti su prestale.BUkvalno sam bio paralizovan,telo mi je trnulo i nisam mogao da se pomerim ali sam svega bio svestan.Znaci kada sam prizvao Mihaila vise puta odjednom me neko blazenstvo ispunilo i probudio sam se.


Imo sam sinoc jedno interesantno iskustvo.U toku sna sam prizvao arhandjela mihajla umesto isusa i kad je jedan demonski entitet zamahnuo rukom na mene Arhandjel mihajlo ga je zaustavio, e sad cini mi se da je zaustavio macem!? ili je mozda ruka od arhandjela , u svakom slucaj kad me je taj entitet napao u trenutku sam se uplasio i nisam mogao da verujem da me je arhandjel mihajlo odbranio.Odma posle tog pokusaja napada ja sam se probudio..i vrlo brzo nastavio da spavam.Verujem da se ovi napadi desavaju svima u tokom noci jer smo vrlo podlozni negativnom uticaju od entita dok spavamo.
Jedino se ne slazem s tobom kad si rekao da ti nekad ne pomognu, mislim da uvek pomognu cak iako se tako ne cini na prvi pogled.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned jun 10, 2018 9:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Nisam siguran da uvek pomazu jer ja kad sam bio pod jakom depresijom koja me je mucila mesecima niko mi nije pomagao iako sam dozivao u pomoc bezbroj puta.Nakon 4 5 meseci nisam mogao da izdrzim pritisak pa sam poceo da dozivam u pomoc jer sam procitao kako Mihajlo pomaze i kod akncioznosti i depresije i bolesti i da ispunjava pozitivnom energijom.Medjutim nikakvu pomoc nisam dobio cak sta vise postao sam sve depresivniji.Srecom pa je to prestalo i sad mi je bukvalno svejedno.A ovaj tekst o luciferu ne mogu naci nikako,izgleda da su sklonili tu knjugi sa neta.Ali sam jasno procitao u oba izvora slican sadrzaj.Tako da mislim da on nije bio fiktivan lik i da ne prezentira samo ljudsku rasu vec su nas poistovetili sa njim kao sa nekim ko se odvojio od Boga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto jun 12, 2018 4:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 17, 2015 12:36 pm
Postovi: 80
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned aug 12, 2018 11:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Da li postoji pretraživač kroz transkripte. Ima li negdje sistematizacija gradiva, rekapitulacija , tako nešto?
Npr. što su sve Kasipejci rekli o infarktu, poremećajima rada žlijezda s unutrašnjim izlučivanjem, o Putinu, nacizmu ....pa kao nekakav index koji bi nabrajao gdje se sve tema spominje?
Nema?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto aug 14, 2018 9:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Search... Napredno pretraživanje - i odaberi "Kanalizirani materijali".... upišeš traženi pojam, pa ti izbaci...

search.php

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto aug 14, 2018 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Hvala, jack, ali, ništa nije pronađeno.
trebalo bi nešto jednsotavnije za snalaženje
zanima me što govore o ratovima koji se vode kroz ljude, ljudske duše, koji se očituju kroz vremenske prilike...našla sam u prvoj sesiji 1994., spominje se i par sesija kasnije..Sigurno se opet govori o tome, samo, ..tko će to sve iščitati...Baš bi bilo zgodno da su to nekako sredili

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri aug 15, 2018 7:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Kada vi 10 godina niste shvatili da su kaziopejci prevara i da 80% njihovog sadrzaja nije tacno onda necete nikada.Bazirati se samo na jedan izvor bez ikakve provere informacija je dosta naivno.Sreca pa su tu brojna svedocenja ljudi i raznih desavanja u svetu koji u potpunosti negiraju ove transkripte kao i brojni drugi kanalizirani materijali cije se informacije mogu proveriti i potvrditi za razliku od ovih idiota.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet aug 16, 2018 7:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
kad bi ti razumio o čemu se tu radi, onda bi razumio. Ne bi ti trebalo niš objašnjavat.
Ali pošto ne razumiješ, onda ništa.
Onda nas pusti na miru i prouži na neku drugu temu koju razumiješ.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet aug 16, 2018 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Kada bi vi razumeli koliko zapravo malo znate o ovom univerzumu shvatili bi ste koliki ste idioti bili svih ovih godina.Dok sa druge strane ja savrseno baratam ovom materijom i mogu vam biti nastavnik u po noci i u po dana.Samo imbecili mogu verovati kaziopejcima,najjadnijem,najsumnjivijem i najnetacnijem izvoru ikada izdatom.Apsolutno nista sto tamo pise nije tacno a usta sam se ja licno uverio jer sam se setio jednog od mojih proslih zivota sa atlantide.Samo onaj ko se seti toga doba moci ce da otkljuca pravu realnst i vidi sta se tu zapravo dogodilo i kakve sile sve postoje.Da vas pitam samo.Gde su 3 ogromna leteca broda sa 12 miliona nefila u njemu koji su trebali da stignu 2013 godine prema kaziopejcima?Gde su ti silni dogadjaji koji su se trebali dogoditi do 2017 godine?Kazu vam kaziopejci da ne postoje negativni bogovi sa 6 denziteta a ?Ko je onda jebeni Jahve,Ko je Lucifer?Ko je Satana?Ko su njegovi sazeznici?Lucifer nije fiktivan lik a ni satana mada se oni sada koriste kao sinonim za pad u meterijalni svet.Kazu da nibiru ne postoji vec je to skup kometa?Kazu da je znanje najvaznije a ljubav zanemaruju.Treba im energija kako bi se regenerisali posle svake sesije.Pun kurac takvih slucajeva ima vezanih za ljude u crnom.Kako to da su oni ograniceni po tom pitanju a ostali izdaju po citave tomove u jednoj sesiji?Na primer Plejadejci.Dokle vise vama idiotima treba crtati da od tih materijala nema nista.Dokle cete vise srati o slobodnoj volji,karmi i duhovnom razvoju?Posto ste svi ovde prosvetljeni aj da cujem razlog zasto niste prosli kroz neki od portala koji su se otvorili 2012 i 2017 ?Da cujem razlog.Za sve su vam krivi reptili a oni su zapravo najmanji problem.Svi ti svetleci idioti kriju pravu pozadinu jer znaju koliko to moze biti opasno po savremenog coveka koji je podlozan vladavini i manipulaciji.Zasto vam kaziopejci nisu rekli da vecan zivot moze biti izgubljen u nebeskom ratu koji se dogodio vise puta u ovom univerzumu.Nista vi ne znate.Samo se proseravate kako ne treba osudjivati,kako treba postovati slobodnu volju po svaku cenu.Dosta je vise tih sranja.Samo je pametan onaj covek koji brine za svoju porodicu.Za ostale ga treba biti bas briga.Srecom ja sam dostigao 6. nivo apsoluta,ako probijem jos 2 nivoa automatski mogu preci u 4 negativni nivo a i citava moja familija radi na tome.To je prava stvar i to je cilj.Vecni zivot i da mi puca kurac i za Boga i za sluzenje drugima i za ostala sranja.Ja sam za samo godinu dana ovo uspeo a da ne govorim o spiritualnim sposobnostima koje sam stekao jer sam apsolutno posvecen ovome.Meditiram po vise sati na dan,imam 2 teska kickbox treninga dnevno.Spremam se i fizicki i psihicko.A dok vi ovde teoretisete ja sve primenjujem u praksi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet aug 17, 2018 9:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 17, 2015 12:36 pm
Postovi: 80
Sinek, polupo si lončiće. Kik boxing veliš? Vjerojatno ti je to od toga.
Kroz tvoj tekst se provlači jedna temeljna zabluda. Stvarnost postoji zato jer ju je netko ili nešto zamislio. Australski aboriđini kažu da nas netko sanja. Dakle, stvarnost kao takva postoji samo zato jer ju je zamislila neka svijest. Ako ta svijest odluči da se ne želi više igrati, stvarnost nestaje i ostaje samo ta univerzalna svijest. Kvantna fizika je nešto o tome rekla, a i cijeli Istok.
To što ti takav postojiš je samo znak koliko je beskrajna maštovitost Izvora koji te je stvorio i koji ti istovremeno jesi. Mi svi i sve smo tijelo, svijest i duh tog Izvora.
Pošto je mašta te svijesti neograničena i nama potpuno neshvatljiva u svojoj veličini i raznolikosti, kad izričeš tvrdnje ti pokazuješ svoje duboko nepoznavanje stvarnosti kojom se toliko hvališeš, pokazuješ svoju ograničenost u poznavanju te stvarnosti. Stvarnost može biti bilo kakva i može se mijenjati u trenu jer je isključivo rezultat svijesti. Materija, vrijeme, prostor... sve su to iluzije na koje si nasjeo. Svijest je jedino što postoji, ostalo su snovi. ;-)


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet aug 17, 2018 11:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2018 11:58 am
Postovi: 112
Neznam da li sam odabrala pravu stranicu, moderatori ovo mogu prebaciti, ali sam odlučila da ovdje objavim svoje prevode iz kanaliziranog izvora Marshall Vian Summersa - "Saveznici čovječanstva". Sve njegove kanalizirane knjige sam prevela u tri dijela, tj, tri knjige i ja žu vam ih obajvljivati po dijelovima. Nadam se da će ove poruke koje je Marshall primo pomoći mnogima da upotpune svoje znanje i pripreme se za događaje koji slijede. Hvala.

Marshall Vian Summers
SAVEZNICI ČOVJEČANSTVA

NOVO OTKROVENJE


Prvi dio


Uvod
Marshall Vian Summers je čovjek koji je primao i prima poruke od bića iz 4. densiteta (gustoće), koji većinom pripadaju OPD ( opredjeljeni prema drugima) opciji. Kao što ćete pročitati oni su motivisani od bića iz 6. densiteta, OPD opcije, koji žele da nam pomognu u vremenima koja slijede, a ta vremena su poznata kao “doba žetve”. Naravno, pomoći se može onima koji traže da im se pomogne i koji su došli do ličnog razvoja, da mogu poruku primiti, da mogu biti “požnjeveni”. Svjestan sam da ova knjiga nije za mnoge ali nju će pronaći upravo oni kojima je i namjenjena. Kao što ćete i primjetiti, ova knjiga je pisana na jeziku balkanskih naroda. Cilj knjige je da se pripremite za kosmičke promjene koje dolaze, za susret sa Velikom zajednicom svjetova, a ne da presuđujete kojim je pismom pisana, jer ćete neovisno na to sve razumjeti, samo je pitanje da li ćete razumjeti poruku koju nam šalju naša braća iz drugih gustoća. Budite strpljivi i uporni, jer knjiga nosi jako velike poruke.

Ko su Saveznici čovječanstva

Čovječanstvo nije samo u svemiru, svemir je pun inteligentnog života. Živite u dobro naseljenom i dugo-osnovanom dijelu svemira, u kome će se vaš svijet naći kao susjedi. Unutar tog susjedstva postoje mnogi moćni narodi koji su stvorili ogromne trgovačke mreže koje su čvrsto regulisane. Većina zemalja u ovom dijelu svemira zavisi od tih mreža, preko kojih prolaze bitni resursi koji su im potrebni kako bi održali svoju tehnologiju i, u nekim slučajevima, bitnim resursima samo održali osnovne životne uslove.

Dakle, svijet nije neko daleko i neistraženo područje svemira. Vaša blizina ovim trgovačkim putevima daje određene prednosti i određene nedostatke. Prednost je u tome što su ratovi i osvajanja potisnuta u ovom dijelu svemira. Oni su potisnuti održanim redom koji narodima osigurava sigurnost i stabilnost za njihovu trgovinu jednih s drugima. Nakon što su prošli kroz dugi period rata, natjecanja i sukoba, osnovane su te veće mreže. U ovom dijelu svemira, rat je potisnut i otvoreno osvajanje nije dopušteno. Ako narod želi steći prednost i uticaj u nekom drugom svijetu, kao što je vaš vlastiti svijet u nastajanju, oni moraju koristiti više suptilne načine i zaposliti druge da obavljaju njihove poslove. Vi se suočavate s neljudskim svijetom gdje je sloboda rijetka, svemir koji će vam se učiniti stranim, pa čak i neprijateljski raspoložen prema vašem prisustvu.

Ovdje ćete naći da imate nekoliko prijatelja i Saveznika. No, na vašu korist, postoji mreža slobodnih naroda u ovom dijelu svemira koji ne sudjeluju u tim velikim trgovačkim mrežama. Oni su, tokom vremena i kroz veliki napor, postigli svoju izolaciju i svoju slobodu bez vanjskog uplitanja. Zato je uvijek teško shvatljivo da postoje slobodni oko neslobodnih naroda. To je delikatna situacija, ali je izazov za one slobodne rase koje možete uzeti da su Saveznici čovječanstva. Ovo je važno shvatiti iz veće perspektive, inače nećete razumjeti šta ograničava vaše potencijalne saveznike da danas spriječe vaše ometanje. Drugi, koje ćemo nazvati “Komitet” su tajnim sredstvima poslali ekspediciju blizu Zemlje, koja se može nazvati vanzemaljska intervencija, koja se ovde odvija preko više beskrupuloznih rasa i organizacija, koji žele steći kontrolu nad vašom planetom i vašim ljudima na suptilan i uvjerljiv način.

Vaši Saveznici vam ovdje daju mudrost, smjernice i perspektivu koje čovječanstvo treba shvatiti u vezi susjeda s kojima ste u nastajanju, koje su prednosti a koji nedostaci. Doista, postoje velike mane, jer drugi svjetovi vide vaš svijet na svoj način. Oni vide ljude kao borbene i podijeljene koji uništavaju bogatstvo i vrednost ovog svijeta. To je više nego bilo šta drugo dovelo do intervencije koja se i danas ovdje sprovodi. Njihova ekspedicija posmatra ovu intervenciju i obavještava o vašim aktivnostima i namjerama, koje u njihovo ime sprovode određene svjetske vlade. To je vrlo važno razumjeti. Ove vlade mogu biti odgovorne za činjenicu da čovječanstvo nije dobilo pomoć od tih slobodnih naroda, jer su prekršili sporazume koji su sa slobodnim narodima uspostavljeni - o nemiješanju u poslove Velike zajednice.

To je cijena koju su morali platiti da bi izbjegli smetnje i uvjeravanja iz Velike zajednice koja se sprovode jako dugo. Zbog toga vam ih Saveznici neće opisivati, davati njihova imena ili govoriti o njihovim matičnim svjetovima. Ova ekspedicija radi što treba i posmatra čovječanstvo u tajnosti, bez vašeg znanja ili odobrenja, službeno rečeno, od vlada vaših naroda. To je delikatna situacija. Da bi ovo razumjeli, morate stvarno uzeti u obzir teškoće da se uspostavi i održi sloboda među Velikom zajednicom, gdje je sloboda potisnuta. To je problem sa kojim će se čovječanstvo morati suočiti, jer prolazi kroz tu fazu, kao ljudska rasa u Velikoj zajednici inteligentnog života. Kao rasa vi ćete tražiti svoju slobodu i samoodređenje usred prisustva snažnih i uvjerljivih snaga koji će gledati da potkopaju vaše povjerenje, jedinstvo i hrabrost?

To nije bitka oružjem, a ni vojnim silama. To je bitka volje i namjere, bitka koja se odigrava u kolektivnom umu – uticaj na veliko okruženje gdje moćniji umovi mogu uticati na one slabije, okruženje o kome čovječanstvo vrlo malo ili nimalo zna. Slobodni narodi u ovom dijelu svemira nastoje pogurati slobodu gdje god mogu. Oni vide da vaš svijet nudi veliko obećanje, jer duhovnost i religija nisu ovdje uništeni ili zaboravljeni. Oni vide da moć Znanja, veće duhovne snage, još uvijek žive u pojedincima, uprkos teškim ljudskim greškama i ludim aktivnostima.
Saveznici čovječanstva su poslali niz objava u svijet, savjetujući i pripremajući čovječanstvo za angažman s Velikom zajednicom. Ovim upoznavanjem dobivate informacije koje vam niko na Zemlji nije mogao dati ili za njih znati. Ove objave vam daju uvid kakvi su vam izgledi u vezi kontakta i posljedice tog kontakta.
Upoznavanjem sa stanjem možete ispraviti mnoge greške, stvorene pretpostavke i uvjerenja koje vas čine ranjivim od strane manipulacije i uvjeravanja. Objave samo potiču ljudsku samostalnost u svemiru i motivišu vas da ne dopustite stranim zemaljama da ovdje uspostave svoje interese, a time postanete zavisni o njihovoj tehnologiji.

To je veliki izazov za neoprezno i bezazleno čovječanstvo, koje vjeruje da je svemir veliko prazno mjesto, koji čeka istraživanja ili da je ispunjeno dobronamjernim bićima koji su željni da pomognu čovječanstvu u njihovoj potrazi za tehnološkim rješenjima i većom moći. Naravno, ovo je naivna i glupa perspektiva, koja znači da ste neinformisani i neobrazovani o realnosti života izvan vaših granica. Još uvijek mislite da tehnologija može nadvladati moć prirode.

Saveznici čovječanstva objavljuju Novo Božje Otkrovenje, Novu poruku za čovječanstvo, koja će vam pružiti mnogo jasnije i ispravnije razumijevanje. Ovo ćete trebati ako nastavite razmišljajući s mudrošću i oprezom. Nakon objavljivanja prvog seta objava, Saveznici čovječanstva su otkriveni i bili su prisiljeni na bijeg. Sada su na skrivenom mjestu daleko izvan vašeg solarnog sistema. U trećem setu objava Saveznici govore o realnosti života, trgovini i komunikaciji, koje postoje u vašem susjednom prostoru i uslove za ljudsku slobodu koju ćete morati poticati i podržavati ako želite ostati prirodni i duhovni, te tako odrediti svoj status unutar Velike životne zajednice.

Važno je da shvatite da je Stvoritelj svega života, kroz Anđelsko prisustvo pozvao slobodne rase da pruže pomoć čovječanstvu. Oni su ovdje vođeni Božanskom misijom, a ne kao ekspedicija. Vlade slobodnih naroda nemaju znanje o ekspediciji, jer imaju vrlo malo znanja o tome. Oni su vođeni većom silom i imaju ovlaštenja u svemiru, duhovnu snagu koja služi Stvoritelja sveg života, nastojeći da pomognu slobodu gdje god je to moguće. Važno je da razumijete da i Saveznici čovječanstva imaju platiti dug, jer su i sami služili ekspediciji u ranije vreme, kada im je pomognuto da se oslobode stiska intervencije, što im je otvorilo put da uspostave svoju slobodu i samostalnost u svemiru. Oni sada imaju priliku da vrate taj dug pružajući ljudima sličnu uslugu, jer su i sami bili suočeni s intervencijom i vidjeli koje sve opasnosti i nesreće to može donijeti. Čovječanstvo ne poznaje svoje slabosti u svemiru. Ljudi i dalje misle da je svemir tu da njima služi i da svi koji ovdje dođu, dolaze da pomognu, da vas prosvijetle i da vas spase od vlastitih grešaka. To su zablude izoliranih rasa, koje nikada nisu imale priliku da se upoznaju o stvarnosti u Velikoj zajednici.

Dakle, velika pomoć koja se daje pruža mudrost i znanje koje čovječanstvo ne može osigurati, velika pomoć koja je potaknuta voljom Stvoritelja koju obavljaju određeni pojedinci iz nekoliko različitih ljudskih svjetova. To je program koji je vrlo opasan za njegove sudionike, te uzima mnogo vremena. Dakle, kada počnete proučavati Saveznike čovječanstva, važno je uzeti u obzir nastale rizike kako bi ta velika mudrost i perspektiva koje se nalaze u tim učenjima došle do vas. Uzmite ih u srce i razmišljajte o njima duboko. Pitajte ali shvatite da ste na samom početku svog obrazovanja u Velikoj zajednici i da ćete morati živjeti s određenim pitanjima na koja još nije moguće odgovoriti, a kako nastavljate, raste i ljudsko znanje o tim prednostima i nedostacima, Postoji mnoge nepovjerenja kada se vaš svijet gleda očima u ovom trenutku. To je dio vašeg nedostatka. No, vojna osvajanja ovdje neće biti, jer svijet je previše vredan, a vanzemaljske rase koje žele da se ovdje instališu trebaju ljude kao svoju radnu snagu, pa su popustljivi i spremaju radnu snagu, jer ne mogu živjeti u ovom okruženju iz razloga koji morate otkriti.

To je situacija koja se mora ispravno razumjeti, koja zahtijeva mnogo informacija i korekciju mnogih ideja, koje preovladavaju i dalje u današnjem svijetu. Jedna osoba je izabrana za primanje objava od Saveznika čovječanstva. To je osoba koja takođe prima Božje Novo Otkrovenje, prenoseći kako da se ljudi pripreme za Veliku promjenu koja dolazi na zemlju i za susret s Velikom zajednicom. To vodi Gospodar svemira kroz Anđelsko prisustvo. On je takođe primatelj Saveznika čovječanstva, te radi na upoznavanju koje je zatraženo i vođeno od Gospodara svemira kroz Anđelsko prisustvo. Morate shvatiti da je to moralo doći preko jedne osobe koja je poslana u svijet za tu svrhu, koja ima tu ulogu, inače, poruka bi bila zatrovana s mnogo različitih verzija i tumačenja, a sigurno i izgubljena, ako bi je dobilo više od jedne osobe.

Glasnik je desetinama godina pripreman za primanje Nove poruke i objava od Saveznika čovječanstva. Objave je primao u različite datume, a bilo je i dugo vremena u doba intervencije kada kontakata uopšte nije bilo. Objave su dostavljane uz pomoć Anđelske prisutnosti, koja komunicira na duhovni način što ne zahtijeva korištenje tehnologije, tako da se komunikacija, iako bi bila intervencija, ne može presresti i tumačiti. Opet, to je učinjeno kako bi se zaštitio položaj Saveznika, kao i čistoća i integritet same poruke. Mi vam objašnjavamo način i pozadinu, tako da možete razumjeti značenje i prirodu komunikacija koje se danas šalju ljudima od slobodnih naroda koji postoje u vašoj kosmičkoj regiji.

Jednostavno, to nije lako uzeti u obzir, jer postoje i druge poruke koje se u ovom trenutku šalju ljudima - poruke od “Kolektiva”, koji govore o plemenitosti njihovog prisustva ovdje i zavisnosti ljudi pod njihovim vodstvom i njihovom mudrosti. Oni govore o uzvišenim bićima i velikom kraljevstvu, o bogatstvu i blagostanju, hrabreći ljude da postanu dio njih. To su zavođenja i poticanje tih neslobodnih naroda, koji govore čovječanstvu o strahovima i ambicijama. Mnogi ljudi su pali na ovo uvjeravanje. Mnogi pojedinci na vodećim položajima u vladama, trgovini i religiji su pod uticajem takvih stvari, koje im obećavaju ogromnu snagu, bogatstvo i prednost.

U objavama Saveznika čovječanstva, čućete vrlo različite prezentacije, one koje ljudima govore o osvajačkim snagama, hrabrosti i sposobnosti. Mi savjetujemo da čovječanstvo ne primi nikakvu tehnologiju iz Velike zajednice, jer vam se tako samo nudi i razvija zavisnost o stranim silama i velikoj trgovačkoj mreži. Nakon što postanete zavisni o tim stvarima kroz tehnologiju, vaša sloboda će biti izgubljena, a vi ćete biti vođeni iz daljine kako biste zadovoljili uslove angažmana.
Potrebno je veliko srce da vidite te stvari, da se s njima suočite, jer je to vaš svijet.

Vaša izolacija je u svemiru završena. Od tog trenutka su počeli pokušaji uvjeravanja i intervencije. Saveznici neće ovdje intervenisati. Komitet neće uspostaviti baze u svijetu, oni će pokušati ljude manipulisati ili zavesti lidere iz vlada, trgovine ili religije. Oni znaju da čovječanstvo mora steći vlastitu slobodu, bez vanjske kontrole i manipulacije. Ovo je opasno vreme za čovječanstvo, za vaše resurse koji su u opadanju i kada klima postaje sve nestabilnija. Ovo je opasno vreme za čovječanstvo, jer ste osjetljivi na uvjeravanja, manipulacije i obmane, znajući malo ili ništa o realnosti života u svemiru ili kako sloboda mora biti kontinuirana, kako se braniti kada se pojavite u velikoj životnoj areni.

Saveznici čovječanstva ne traže nikakve veze s čovječanstvom, jer su svjesni da čovječanstvo nije spremno za kontakt. Čovječanstvo nema zrelost, jedinstvo ili razlikovanje prijatelja od neprijatelja i ne shvata složenost života gdje su hiljade rasa u interakciji jedni s drugima. Razmislite o tome na trenutak. Zamislite koliko je teško uspostaviti sporazume ili pregovore s rasama koje misle drugačije, izgledaju različito, imaju različite koncepte, različite istorije, prioritete. Da li vam se vaši ljudski dogovori čine jednostavnim, u poređenju sa svime ovim? To je velika i komplikovana situacija, a vi morate odrasti da bi sudjelovali u ovom životu u svemiru. Ne možete biti adolescent, destruktivni i agresivni, jer ćete se naći sami s velikim otporom oko vas. Čovječanstvo treba da bude prirodna i suverena rasa, bez vanjskog upravljanja i kontrole, koja će onda morati slijediti ono sa čime su ih Saveznici upoznali i savjetovali. Saveznici neće doći spasiti čovječanstvo od intervencije korištenjem sile ili vojnim sredstvima, jer bi to uništilo vašu autonomiju u svemiru koja je ovdje građena stotinama godina.

Saveznici vam daju mudrost koju sami nebi mogli doznati. Oni vam daju viđenje koje sami nebi mogli vidjeti. Oni vam daju informacije koje sami nebi mogli sakupiti. Sada je do čovječanstva da postane ujedinjeno i mudro, da nauči kako izbjeći intervenciju, te kao slobodna rasa izgradi svoju snagu i kapacitet. To bi značilo prestanak sukoba u svijetu i daleko veću saradnju između naroda, nego koja trenutno postoji ili koja je ikada postojala. Ovo vam može biti poticaj za pretnje iz svemira sa kojima se suočavate, gdje je sloboda rijetka i gdje su mnogi u potrazi za svijetom koji će pokoriti. Još ne shvaćate kakva je nagrada vašem svijetu zato što drugi narodi neće ovdje intervenisati, nego će pokušati spasiti svijet od vas samih, želeći da iskoriste čovječanstvo kao resurs koji im je potreban.

Ovo je vreme da odrastete i razmišljate o većim stvarima, o dobrobiti vaše planete, o stabilnosti vašeg okruženja, o sadašnjoj svjetskoj sigurnosti ali ne samo o sigurnosti vlastitog naroda. Ovo je velika prilika za ljudsko jedinstvo, možda najveća koju ćete ikada imati, najveća potreba sa kojom ćete se ikada suočiti i izazov na koji ste ikada naišli. To je situacija koja zahtijeva hrabrost, objektivnost i spremnost da učite stvari koje nikada niste prije učili, spremnost da se ostvari ono što je čovječanstvo naučilo kroz svoju dugu i tešku istoriju u vezi intervencije i opasnosti za slobodu, kao i za samoodređenje autohtoni naroda. Cijelo sadašnje čovječanstva su autohtoni narodi svijeta koji se suočavaju s intervencijom, koja je ovdje kako bi vas iskoristili za sticanje svog bogatstva. Vi ne shvaćate biološko bogatstvo ovoga svijeta i resurse koji ovdje postoje u složenoj životnoj mreži, koji su jako cijenjeni u svemiru među mnoštvom golih planeta. Postoji toliko toga što čovječanstvo mora naučiti i to je razlog zašto je Bog poslao novu objavu u svijet, te pozvao Saveznike čovječanstva da osiguraju njegovu mudrost i savjet, da pomognu u ovom velikom naporu, da obrazuju i upozore čovječanstvo o velikim opasnostima i mogućnostima koje postoje na pragu prostora.

Poruku Novog Otkrovenja, značaj Saveznika čovječanstva i objave ne treba podcjenjivati. Oni danas predstavljaju najvažnije i najpotrebnije dokumente u svijetu, koji su još uvijek nepoznati, kako se čovječanstvo suočava sa nepoznatim.
Vi ste sretni da ovo čitate. Vi ste blagoslovljeni da ste ovo primili. Nastavite sada hrabrog srca i dopustite sebi da primite poklon ljubavi od Stvoritelja sveg života i shvatite da postoje i druge rase u svemiru koji podržavaju ljudsku slobodu i nezavisnost. S vremenom ćete se osloniti na ova dva velika izvora kao nikada prije.
Snaga i prisutnost Znanja koja živi unutar svake osobe je veća inteligencija unutar pojedinca. To je ta veća inteligencija o kojoj Nova poruka govori.

To je ta veća inteligencija koju Saveznici čovječanstva pokušavaju zapaliti i komunicirati s vama. Ona drži tajne ljudske duhovnosti i zavjet vaše veće sudbine u svemiru, sudbine kao slobodnog i samoodlučujućeg naroda. Ipak, vaša sudbina nije zagarantovana, a ishod je neizvjestan. Vi kao pojedinac morate imati veliku vjeru u moć Znanja, kako u sebi tako i u drugima, te okrenuti tok u korist čovječanstva . Rizik ljudske slobode u svemiru i pada onih koji žive na Zemlji su dve velike motivacije za ljudsku slobodu i jedinstvo, ljudsku mudrost i veću saradnju. No, ove dvije prijeteće stvarnosti mogu dovesti čovječanstvo u sukobe, ratove i neimaštinu, što bi dovelo do određene potčinjenosti stranim silama. Dakle, rizici su veliki, a nagrade ispravnog odabira su velike, čime će se trasirati put za veću budućnost ljudske porodice. Neka ovo bude vaša mudrost.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 44 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz