Sada je: sub apr 27, 2024 10:26 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 6:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
mene moj oversoul neslusa ni pomoću vjezbi :roll:
kad me napokon poslusa imat cu mu sta rec :lol:

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 7:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Po tome oversoul moze biti i reptil. I citava mreza reptilska. Ili bar dio koji ju zagadjuje. A da bi bio siguran u to sto tocno radis, svodi se opet na to da bi trebao slijedit neke "linije" i da trebas sakupljat znanje, osim ako bas zelis ucit bolnom metodom pokusavaj dok ne pogodis. I ja vjerujem da njihovo znanje vise koristi nego nekakav suludo jak trud da se sve te stvari ostvare. I vjerujem da je metodom znanja brze i efikasnije nego da se snagom volje sve pokusava. Snagom volje ces imati ono sto ces htjet, ali ce stvari ostajati prilicno mutne, dok znanje i svijest prociscavaju i opcenito ciste granice. I to ne znaci da onaj tko cita sto kasiopejci imaju za rec ne mora poduzimat nista. Nego, ja bi rekao da sve treba prepustiti "instinktu". Odjednom cete nesto pocet vuc u 100 smjerova i neces se niti snac... Jednostavno zato jer granice nestaju, a ostale stvari se cine tako lijepe... Zasto forsirat onda bilo koju sposobnost kada te jednostavnu zovu? I na kraju radis to skoro zbog "njih", a ne zbog sebe... Neka me netko ispravi ako sam u krivu, ali ja se cesto puta tako osjecam...

Najjednostavniji nacin da se ta sila upozna je da se nesto proba. Nakon toga jednostavno zelis vidjet nesto drugacije i vidjet kako ce to ispast. Pa uocis nesto. Pa opet nesto novo probas. Pa razmisljas i zadubis se. Pa ti sine nesto. Pa onda jednom osjecas da je nesto toliko blizu da jednostavno MORAS probati doc do toga. I polako ides sve vise i vise putem upoznavanja drugih stvari, a ne zeljom. I dogadja se zamijena, umjesto da ti vuces sposobnosti, one pocinju vuci tebe. U pocetku je mozda korisna volja, a mozda i nije, nisam siguran.

Ali ne treba zanemarit ni meditaciju. U stvari, sve sto se cini logicnim kada se sklopi vise "znanja" i tekstova iz raznih izvora. Ako se dobro sjecam, u jednoj traskripti Laura je pitala zasto se znoji prilikom meditacije, pa su joj objasnjavali sto se tom prilikom dogadja. I sjecam se da je netko ovdje govorio o tome da kasiopejci ne podrzavaju meditaciju, ali ako netko stvarno tako misli, trebao bi malo bolje proci kroz njihove transkripte. Sjecam se i da su rekli da se meditacijom otkljucava DNK kod, a sto naravno prate i promjene...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 7:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
Vec par godina pratim razlicite diskusije na ovu temu, uglavnom ne komentarisem ali sada moram nesto da pitam. Ne zelim da budem neverni Toma,da kritikujem i omalovazavam, ali da li se neko od vas uverio svojim ocima (culima) da bilo sta od ovoga o cemu vi govorite (reptili i td.) zaista postoji? Molim vas nemojte pogresno da shvatite ovo pitanje.


Ja jesam. S tim da sam bio pod dubokom hipnozom do prije dva mjeseca i bio sam uvjeren da nisam imao posla s "vanzemaljcima" iako sam dopuštao mogućnost da oni postoje. Zanimljivo je da moj rođeni bratić koji je bio zajedno sa mnom otet i podgvrnut operaciji te stavljen u ropstvo smatra da ja pričam gluposti, a ono malo sjećanja što mu je ostalo pripisuje mašti i snovima. Imam i sad posla s tim entitetima, nešto kao čišćenje i konačni obračun. Od onog tko to nije prošao ne treba ni očekivati da vjeruje u to jer te priče i ti doživljaji su luđi od najluđe mašte. Ja, bez obzira što sam milijun puta proglašen luđakom i shizofreničarom, nastojim pomoći onima kod kojih vidim simptome i posljedice tretmana tih entiteta. Ali, najteže je sljepcu otvoriti oči da progleda, ponekad mi izgleda kao Sizifov posao. Za one koji nisu imali posla s tom bagrom korisno je da se informiraju da bi im manji bio kulturni šok, jer u bliskoj budućnosti neće se više zataškavati postojanje svega toga. Jedino se bojim da će naši krvnici biti predstavljeni kao osloboditelji, a oni koji nam uistinu žele pomoći bit će proglašeni okupatorima. Ali tko još vjeruje službenim medijima :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 1:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Sarguel je napisao/la:
Jedino se bojim da će naši krvnici biti predstavljeni kao osloboditelji, a oni koji nam uistinu žele pomoći bit će proglašeni okupatorima. Ali tko još vjeruje službenim medijima :?:



To je otprilike i moje mišljenje, s tim što bar ovdje gdje ja živim, velika većina ljudi ima bezrezervo povjerenje u medije. Bolje rečeno, čak i "razmišljaju" uz pomoć medija.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 1:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
Sarguel mozda bi stvarno bilo dobro da nam kazes nesto vise o svom iskustvu sa drugim bicima, jer ko zna mozda se i nekima od nas desilo nesto slicno sto smo smatrali za san ili plod bujne maste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 5:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 23, 2006 7:23 pm
Postovi: 23
Ukratko mogu reći da sam bio dvaput odveden protiv svoje volje 1989.( još su bili moj bratić i jedan Aboridžin) i 1998.(samo ja), a i ovih dana je za mene stanje opće opasnosti. Obadva puta su me otimali Lirijanci(Liryans) koji imaju humanoidne face i tijelo hobotnice. Ti Lirijanci su rasa koja radi prljave poslove za Morlocke(otmice, operacije i sl.), kao i Greysi i Rigelijanci (koji žive u unutrašnjosti zemlje). Morloci su reptilska rasa koja se hrani negativnom energijom i multidimenzionalni su što je sposobnost koja je nama kao rasi Homo Sapiensa davno oduzeta, vjerovatno njihovom intervencijom. Ti reptili su napravili cijelu filozofiju o negativnoj energiji i imaju milijun načina kako doći do nje, sva ta njihova tehnologija i manipulacija su samo zbog jednog jedinog cilja - ENERGIJE. Znaju sve o duši i kako iz nje izvući maximalnu količinu energije, dok za našu znanost duša - NE POSTOJI :!:
Ti Lirijanci što su me otimali, nisu loši sami po sebi, njihov najveći problem je što žive u neznanju, ne poznaju osjećaje kao npr. ljubav, prijateljstvo i vjera. Greysi i Rigelijanci su druga priča.
Ono što se u narodu naziva urocima ili prokletstvom duboko je povezano s vanzemaljskim otmicama, barem sam ja tako osjetio na svojoj koži.
Najveći mi je problem što mi doma ne radi kompjuter, pa ne mogu često na net, trenutno zapisujem probuđena sjećanja na papir. Ima tu svega, jer osim mentalne blokade koje se tiču otmice i tretmana kod njih lupili su mi i blokadu na prošle živote, a sada se sve to budi. Kada se srede tolike informacije u mozgu otvorit ću topic da malo opširnije razradim te silne teme s nadom da bi nekome to moglo realno pomoći.
Moj bratić koji je sa mnom 1989. bio odveden na Kangaroo Island još uvijek ne može prihvatiti Istinu. Svjestan je mentalne blokade, ali je smatra problemom psihičke prirode. Iz tog se može vidjeti koliki je razmjer njihove manipulacije: obojica smo bili žrtve, a sada je on na neki način moj pas čuvar kao racionalni glas razuma, jer on se ne sjeća da smo nas dvojica ikad bili u Australiji, a kamoli ostalih detalja.
Što se tiče interakcije s vanzemaljcima imam i pozitivno iskustvo s Plejadancima i ako nešto znači ovaj text što ga Tina prevodi odgovara onome što su mi oni rekli. Dakle, ne treba imati predrasude prema "Vanzemaljcima" već je odnos prema Životu taj koji nekog svrstava u pozitivne ili negativne. Nisu ni svi reptili loši, ali ovi s kojima mi imamo posla na Majci Zemlji su KATASTROFA :!: :!: :!:
Ograničen sam zbog pokvarenog kompjutera i kaosa u glavi pa zasad ne mogu biti opširniji, ali doći će i to na svoje. U svakom slučaju korisno je da razmjenjujemo iskustva i informacije jer živimo u LAŽI otkad smo rođeni, a velika većina i umre vjerujući u LAŽI :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 12, 2006 6:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
lyrans te nisu nikad mogli otimat jer lyrae civilizacija više ne postoji, stoga tko god se tako prestavi...laže

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 13, 2006 6:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
E da... moram jos nesto da pitam. Na koji nacin je moguce stupiti u kontakt sa bicima sa petog ili sestog nivoa npr. Plejadancima? Da li je to moguce jedino putem chaneling-a?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 13, 2006 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
E da... moram jos nesto da pitam. Na koji nacin je moguce stupiti u kontakt sa bicima sa petog ili sestog nivoa npr. Plejadancima? Da li je to moguce jedino putem chaneling-a?


Pladejanci nisu bića 5 ili 6 denziteta već trećeg kao i mi, fizička su bića.
Kako s njima....., neman pojma, ali ima vježbi s kojima možeš ostvariti kontakt s bićima viših postojanja, no za to treba biti umno snažan i spreman.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 13, 2006 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
Ok malo sam pogresno formulisala pitanje i ispala glupa ali oprosticete mi, nadam se :oops: Ma ne bih ja nista ni pokusavala :) jedino ako mi "nesto" dodje samo, u sta sumnjam. Samo sam htela da pitam. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 13, 2006 8:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
Ok malo sam pogresno formulisala pitanje i ispala glupa ali oprosticete mi, nadam se :oops: Ma ne bih ja nista ni pokusavala :) jedino ako mi "nesto" dodje samo, u sta sumnjam. Samo sam htela da pitam. :)


Ništa ne dolazi samo, za sve se moraš potruditi

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 13, 2006 9:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
GameDeveloper je napisao/la:
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
Ok malo sam pogresno formulisala pitanje i ispala glupa ali oprosticete mi, nadam se :oops: Ma ne bih ja nista ni pokusavala :) jedino ako mi "nesto" dodje samo, u sta sumnjam. Samo sam htela da pitam. :)


Ništa ne dolazi samo, za sve se moraš potruditi


Ne slažem se!
Sve je več u tebi, samo moraš otvoriti!

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 14, 2006 4:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
GameDeveloper je napisao/la:
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
E da... moram jos nesto da pitam. Na koji nacin je moguce stupiti u kontakt sa bicima sa petog ili sestog nivoa npr. Plejadancima? Da li je to moguce jedino putem chaneling-a?


Pladejanci nisu bića 5 ili 6 denziteta već trećeg kao i mi, fizička su bića.
Kako s njima....., neman pojma, ali ima vježbi s kojima možeš ostvariti kontakt s bićima viših postojanja, no za to treba biti umno snažan i spreman.


Zar Pledijci nisu bica 6D ? I u BOTD i u C`s prikazani su ko misaone forme i svijetlosna bica 6og denziteta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 14, 2006 11:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
E da... moram jos nesto da pitam. Na koji nacin je moguce stupiti u kontakt sa bicima sa petog ili sestog nivoa npr. Plejadancima? Da li je to moguce jedino putem chaneling-a?


Ma nije samo čeneling u pitanju.

Naime, što se tiče bića s 5D, to se može naučiti iz filmova, bolje s njima ništa.

Kad je riječ o Pledijcima, onda je bitno za shvatiti da su kontakti te vrste jako šaroliki i neograničeno mogući...

Najbolji su kontakti indirektne vrste koji u najmanjoj mogućoj mjeri utjeću na individualni razvoj pojedinca i ne ometaju ga u njegovom slobodnom razvoju...

Samo odabrani mogu to shvatiti, ostali su izmanipulirani do te mjere da toga nisu ni svjeni a deklariraju se kao kontakt izvori a da nemaju pojma po kojim zakonima to sve funkcionira...

Dovoljno je željeti kontakt, zatim shvatiti da li je on moguć te ga onda prepoznati, jer on će, ako je relevantan i pouzdan, biti na tom nivou koji će biti minimalno podložan manipulaciji i kontroli, on izvire iz samog pojedinca, prevazilazi sve čakre, i isuptiliziran je do tog nivoa da ga je vrlo teško prepoznati, ponekad prođu deseci godina da neki ljudi shvate kako im poruke lete pred očima...

Stoga, zaboravite spuštanje tanjura u vaše dvorište ili let brodom, to se može desiti kod isključivo izabranih individualaca, sve ostalo dešava se onkraj percepcije 99% ljudske civilizacije!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 7:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
1. nema detalja o reptilima, kako su nastali...tko ih je kreirao i s kojim ciljem i kako su došli ovdje


Q: (L) Who created the Lizzies?
A: Ormethion.
Q: (L) And who is this individual?
A: Thought center.
Q: (L) Located where?
A: Everywhere.
Q: (L) Can you give us a little more of a clue?
A: Another sector of reality.
Q: (L) Is this a sentient, self-aware being that created the Lizzies?
A: Yes and no.

Ciljevi:
Očuvanje perspektive svoje rase u smislu njene sposobnosti za život
Uvečanje svog broja
Pojačanje svoje moći
Ekspanzija rase kroz cijeli 4-ti denzitet

Citat:
Zar Pledijci nisu bica 6D ? I u BOTD i u C`s prikazani su ko misaone forme i svijetlosna bica 6og denziteta.


Pa upravo tako.Kasiopejci nisu Kasiopejci,niti su Plejadanci Plejadanci vec se samo javljaju odatle.Mislim da ce sledeci put biti Lavovi.E sad da li postoje i neki 3D vanzemajci koji zive u tim sistemima to je druga stvar.

Mada me nesto ipak buni:

Q: (L) Okay, who created the Cassiopaeans?
A: Your super ancient spiritual ancestors.
Q: (L) Do these beings have a name?
A: No.
Q: (L) What are they called?
A: Transient passengers.

A ovde kazu:

Q: (T) So, you are not really Cassiopaeans from the Constellation Cassiopeia?
A: We are Transient Passengers.

Takodje i ovo:

Q: (L) How long after mankind was engineered by the Cassiopaeans did they live on the earth in a harmonious, Edenic,
condition before the zapping by the Lizards?
A: Mankind was not engineered by us.
Q: (L) Well, were we created by you?
A: No.
Q: (L) Well, then how did mankind come to be here?
A: Combination of factors. Numerous souls desired physical existence then was altered by three forces including
principally Lizards through Grays, Nephalim and Orion union.

Q: (L) Who were the original genetic engineers of the human race?
A: Us.
Q: (L) The Cassiopaeans, correct?
A: Yes.
Q: (L) For what purpose did you genetically engineer us? Was it a mandate from God?
A: Soul development or advancement.


Ako je vama ovde jasno ko koga ..... neka mi objasni. :-s


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 9:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Q: (L) Well, were we created by you?


Jako si lijepo linkovo nas na ove nejasnoće.

Sad ako si, imalo, pratio o čemu ja pričam onda ćeš dobiti odgovor na ovo pitanje...

Zajebi Kasiopejce, ja sam prije 24h naišao na kontakt koji mi je direktno dao do znanja da su to više varalice nego istinite priče, premda se jako puno toga može naučiti...

Hvala Bogu na ovim podacima, jer da ih nema, 90% foruma bi se srušilo! :wink:

Dobro zapažanje... svaka čast!

Respect!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 1:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Q: (L) Okay, who created the Cassiopaeans?
A: Your super ancient spiritual ancestors.
Q: (L) Do these beings have a name?
A: No.
Q: (L) What are they called?
A: Transient passengers.


Na višim nivoima entiteti nemaju imena. Mogu se nazvati kako hoće ili ih drugi mogu nazvati kako hoće. Mislim da jedino ako entitet ima svoju želju da se nekako nazove - onda se on tako zove. Kako ga drugi zovu - to ovisi o tim drugima. Znači netko se može nazvati "X". I recimo njega drugi zovu "Y". I kako se on na kraju zove? Pa "X"! Iako ga ostatak univerzuma može nazvati "Y" ili kako god drugačije.
Ta bića, koje DRUGI zovu "transient passengers" ( privremeni putnici ), nemaju imena. Dakle, 3. red... Da li ta bića imaju ime? ( Ne ) 5. red: Kako IH zovu? ( transient pass. )!

Citat:
Q: (T) So, you are not really Cassiopaeans from the Constellation Cassiopeia?
A: We are Transient Passengers.


Hehe, tu sam se i ja prije zbunio... Kad gledamo Kasiopejce, odnosno, mislimo o njima, na njih, o njihovim porukama... mi u stvari mislimo da su oni SA Kasiopeje. E, nisu. Oni samo kroz PODRUČJE Kasiopeje prenose signal 6. denziteta u 3. denzitet i šalju ga ovamo na Zemlju. To je materijalno, 3 D gledanje na stvar. Ali, "gdje" su oni? SVUGDJE! U drugom realitetu koji nije ograničen fizikalnim udaljenostima.
Dalje, postoji mogućnost ( jer ovo ne možemo u stvari provjeriti sada ovdje ) da su ONI isto Transient Passangersi i da IH ZOVU TAKO, isto kao i što ih MI zovemo Kasiopejci.

Nadalje, njih su stvorili ti TP-i ( trans. pass. ), kao što su stvorili i nas. "Tada" još "Kasiopejci" možda nisu bili ono što su sada, pa je moguće da su stvoreni od tih misaonih centara i "kasnije" razvojem, postali i ujedno ti centri. Vrijeme "tamo" ije onako kako ga mi ovdje linearno doživljavamo. Dakle, moguće je da te stvoritelj stvori, pa ti kasnije napretkom postaneš dio tog stvoritelja.

Citat:
Q: (L) How long after mankind was engineered by the Cassiopaeans did they live on the earth in a harmonious, Edenic,
condition before the zapping by the Lizards?
A: Mankind was not engineered by us.
Q: (L) Well, were we created by you?
A: No.
Q: (L) Well, then how did mankind come to be here?
A: Combination of factors. Numerous souls desired physical existence then was altered by three forces including
principally Lizards through Grays, Nephalim and Orion union.


I ovo me je bunilo, ali sam shvatio: ovaj gornji dio se odnosi na materijalnu konstrukciju ljudi, a ovaj dolje
Citat:
Q: (L) Who were the original genetic engineers of the human race?
A: Us.
Q: (L) The Cassiopaeans, correct?
A: Yes.
Q: (L) For what purpose did you genetically engineer us? Was it a mandate from God?
A: Soul development or advancement.


se odnosi na misaonu kreaciju, a možda i duhovnu. Lizziji su materijalistički nastrojeni, pa su naš duh "utisnuli" u materijalna tijela.

Netko nas izmisli, kao ideju, princip, koncept ili slično. A drugi nas napravi od nekog genetskog miksa... i utisne tu ideju ili koncept u materijalna tijela... i evo nas!!!

Takvi smo - kakvi smo!!! A ima i ovdje u 3 D slučaja kad netko ukrade neku ideju od nekog drugog i samo sklopi uređaj... i onda je taj kao izumitelj... Recimo kao Tesla i Edison ! :idea:

Eheheheheee!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 7:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
GameDeveloper je napisao/la:
ja sam rekao svoje mišljenje i intuiciju od kasiopeji, u roku 15 dana čitanja sam dobio tu intuiciju, još kad razmisliš da ovdje vladaju reptili.....čisto sumljam da bi oni dopustili ovakvu komunikaciju tek tako olako.
Uglavnom, ....to je to, jednostavno tu nešto smrdi.


Game, ovako razmisljaju (tzv. intuicija) ljudi koji slijede Crowley-a (i Regardie-a), a jel znas sto ti ljudi rade od sebe? Ja znam nesto malo vise o svemu tome, jer meni vec duze vremena najdrazi bend polako krece OPS putem (ali inace bend u cijim se stvaralackim sposobnostima krije jednostavno vise nivoa, koji jedan za drugim postaju jasni pri slusanju. razloga ima vise, a jedan je taj sto iako krecu tim putem, znaju sto je pravi rad na sebi (i kakva se bogatstva kriju u drogama, jer i njih koriste iskljucivo za taj smjer), ali nisu upoznati sa radovima ljudi i teorijama koje bi im razbistrile njihov vec pomalo zamagljen um). Znam isto tako malo vise, jer sam bio i na forumu koji se bavi magijama. Kada sam prvi puta poceo citati prvo galaksiju, pa kasiopeju, dozivljavao sam mnoge unutarnje borbe. Ne zelim ici u detalje i opisivati, ali to sto ti zoves intuicijom su zapravo naocale koje nosis i ne zelis prihvatiti boje koje one ne propustaju. To nije intuicija, to je tvoja predrasuda koja izgleda kao intuicija. Kada bi samo znao da put do intuicije prvo donosi mnoga cudna metafizicka iskustva, iskustva koja su zapravo vidovitost i koja se daju provjeriti, onda bi znao sto to znaci. Nemoj pricati i prosudjivati ono o cemu nemas pojma. Neke stvari vec o kojima su kasiopejci pricali ja sam iz svog iskustva itekako osjetio kao - TOCNE. Ne samo tocne, nego toliko poklapajuce i toliko jake, da se osjecam kao da neke stvari tamo trebaju biti jos jace naglasene.

A sad, dalje da malo kazem o tome kako ljudi koji zapocinju orijentaciju u OPS smjeru stvaraju svoju iluziju... Kao prvo, vecini njih je karakteristican veci broj frustracija u zivotu. Malo pozitivnih stvari, vise negativnih. Uglavnom se osjecaju da ih nitko ne razumije i osjecaju razumijevanje tek od male nekolicine ljudi. Osjecaju da je citavo covjecanstvo prolupalo i da treba nesto sto ce razoriti sve sustave koji postoje. Osjecaju pritisak. Dalje, vecina njih ima jake umne sposobnosti i jake emocionalne reakcije. Koje su se zapravo tijekom vremena izoblicile. Losi utjecaji drustva, lose okolnosti itd. koje se ko zna od kada provlacile. Ti ljudi polako svakoga procjenjuju po tome - koliko su slicni njima. Mogu se naci i pjesnici koji govore da zale sretne ljude i da su veliki jadnici. Svi ti ljudi zele nekakve promjene a ne mogu nista. Tu dolazi do ocaja i odjednom do unutarnjih borbi. Radovi Crowley-a i Regardie-a (u prvom mjestu, iako ima ostalih), su radovi kakvi daju covjeku napredak (jako puno svjetla u takvoj tami!). Samo, tricky thing je sto je taj napredak pod njihovom kontrolom (sto moze biti i nesto sto ce ih jako muciti kada dosegnu jedan visi nivo) i sto ih oni (reptili) izludjuju. Oni odredjuju kako ce napredovati i sto ce moci.

Ne mogu ti rec kako sam ja odredjene lazne poglede poceo poprimati (nesto utjecano odredjenim bendovima, nesto utjecano mojim iskustvima i mojom "intuicijom"). Mnoge negativne stvari nisu uspjele doprijeti do mene, ali neke stvarno jesu. Zaboravi na svoje teorije koje stvaras jer su netocne. Sve dok ne shvatis da ti od te mreze (tog metafizickog interneta) sto god da se njome prenosi, nemas ama bas nikakve koristi i da samo koci tvoj napredak, neces shvatit u cemu je zapravo stvar. Stvar koja nekoga moze izvuci je bas iskustvo drugih ljudi i kada dodju u kontakt s njima. (Ovo sam ja JAKO osjetio, a sto je 1 osoba, naspram 7 takvih ljudi o kojima kasiopejci pricaju???). No, ti "okultisti", koji se pocinju baviti magijama i koji cesto misle kako ne samo da je to cim se bave nesto sire, nego je i korisno u ovom svijetu koji je u kurcu i da je (cak!) za njegovu dobroboit! Ono sto prati sve njih je sve jaca i jaca izolacija od drugih ljudi... Oni i reptili u mraku :) Savrseno... Ti ljudi su blizu tome da "prolupaju" (njihova razmisljanja polako prestaju biti zdrav razum, no isto tako ne znam kakav je reptilski razum i da li je to zdravo u reptilskim "mjerilima"...), (to mogu za sigurnoscu reci jer sam citao interview-e vise od jednog takvog benda, jer sam citao postove ljudi po forumu na kojemu su vec profesionalci u tome - toliki da sve sto oni rade, rade direktno i niti ne koriste rituale - zato jer im to ogranicava snagu njihovih utjecaja, a podjele i stvari koje sam tamo procitao su daleko vise i naprednije nego sto je covjek koji je isao putem magija na kasiopeji napisao (taj tekst se moze nac na site map)...

Ja sam i sam jedno vrijeme razmisljao o nekim vrstama magije. No, sprijecilo me uvijek "nesto" u mojoj glavi. A to nesto je (sto onda nisam shvacao jos) da je svaka magija sebicni cin. Kada sam to procitao, sinulo mi je odakle moj otpor prema tome i zasto mislim da to "ne bi trebalo".

I u toliko stvari su se tvrdnje kasiopeje meni pokazale korisnima da bi trebao stvarno uzeti vremena i vremena za razmisljati i nabrajati ih...

I jos nesto se pokazalo tocnim: njihova tvrdnja da znanje otkljucava. Ne zelim pricati o svim iskustvima koje sam dobio i o promjenama, a te promjene ne moze donijeti nikakvo vjezbanje uma. Vjezbe uma imaju svoju korist: kod onih koji zele ostvariti um i abstraktan um - i kod onih koji zele trenirati svoj vec ostvaren abstraktan um. A treniranje ostvarenog abstraktnog uma se ne moze obavljati nikakvim vjezbama... Abstraktan um ima svoju korist u stvarnosti, i tamo se trenira, a stvarnost je sve sto nas okruzuje i sve sto moze nas ciniti. To ukljucuje bilo sto sto moze imati veze sa ljudima koji te okruzuju. Jer, time upravljas iskustvima, svojim reakcijama i mnogim drugim stvarima - otklanjas granice... Dalje, veliki znacaj tu ima kreativnost i mnoge druge stvari... Stvarnost koja nas okruzuje moze biti jako bogata, a ja do sada nisam nasao niti jednu jedinu vjezbu koja bi mi dala ono sto mi stvarnost daje. Kada pocinjes stapati sa samim sobom stvarnost i okolinu koja te okruzuje pocinjes dozivljavati nesto potpuno drugacije (to ukljucuje sve, od svih mogucih razmisljanja koja su se mogla pojaviti u citavom vremenu, ukljucujuci znanost, filozofiju, psihologiju i toliko toga drugog) i ljude i njihove osobine (specificnosti horoskopskih znakova i elemenata?! koje se cesto nalaze zajednickim svim ljudima) itd.). Ja mogu sa sigurnoscu reci da Laura postaje OPD orijentacije i da je to nesto STVARNO i OPIPLJIVO, jer sam to isto osjetio u sebi. A osjetio sam (osim ako je to bilo i nesto drugo), dva puta energiju koja je funkcija magije. Pa prema tome, ja ne vidim kako netko - kao ti - ima hrabrosti reci da ne vjeruje kasioepejskim tekstovima zbog:
- toga sto ne spominju nekakav internet (koji doduse moze biti samo jedna mogucnost 4. denziteta!)
- toga sto nema nikakvih vjezbi tamo
- sto se javljaju iz zvijezdja gdje su OPS snage (kakve to veze uostalom ima, kada su za 2 denziteta dalje od tih OPS snaga?!). Oni su to uostalom sami rekli, nitko niti ne zna odakle se javljaju - oni sami to isticu tako sto mijenjaju svoj naziv.
- dalje, oversoul? Pa to znanje je ujedno i put prema oversoulu i nesto sigurnije od komunikacije sa oversoulom.

--- A svi ti razlozi su u stvari ili nesto sto predstavlja ogranicenje i razinu koju ces morat jednom (treniranje uma, ili vjezbe mozga, ne sjecam se vise kako si ih nazvao) - prije ili kasnije - prec, ili sposobnost 4. denziteta ili nesto sto je neprovjerljivo.

Inace, jos jedna zanimljiva stvar je da sve sposobnosti uma u stvari potjecu iz cakri. Time su treniranja uma samo jedan od alata za postizanje tih sposobnosti, a ako razmisljas tako postoji velika sansa da ces mnoge stvari (sposobnosti) propustiti. Nakon odredjenog vremena treba mijenjati nivo tog alata, ali i on sam postaje polako nepotreban, jer kada su cakre dovoljno vec izgradjene, dolazi se u jak dodir s pozitivnoscu i postaje nesto vrlo diskutabilno... Jedan covjek (koji se odvojio od skole koja ga je ucila i osnovao svoju skolu, iz istog razloga sto je ovo rekao) je rekao da ne postoji odredjeni put koji se moze zacrtati, a vodi do 4. denziteta. To je tocka kada imas dovoljno iskustva da ti je svejedno sto radio, jer shvacas da zelis teziti pozitivnom. Jer, kojim god da putem krenes, na kraju ces zavrsiti tamo gdje se svi putevi stapaju.

A ti si odabrao jedan put i odbijas prihvatiti nesto sto drugi putevi zagovaraju. A sto ako taj tvoj put ima kraj vec skoro na samom pocetku? Po onome sto sam ja uspio procitati iz tvojih postova, zaglibio si negdje sto je u potpunoj suprotnosti sa mojim razmisljanjima (koja su ovdje samo djelomicno iznesena).

Jos jedna bitna stvar je ta da su sami tekstovi na kasiopeji odlican trening:
- uma - dovode um iznad nivoa koji postoje
- izgradjivanja pozitivnosti i sebe kao osobe
- izgradjivanja otvorenosti prema svim mogucnostima

Automatski, ovo 3. daje ti alat koji ti je potreban da bi pobio njihove tekstove. To je kontradiktno, kao sto je kontradiktno da nazivaju sebe kasipejcima i ujedno kaze da (izmedju ostalog, tamo postoje i 4D-OPS snage).

Jos jedna stvar koja me bode u oko: rekao si da im poruke uopce ne izgledaju kao poruke nekog intelignentnog bica, nego kao da ih je pisalo malo dijete. To uopce nije tocno, tvoje naocale traze nesto u tim porukama, sto je samo jedna boja. Njihove poruke su "boje" (kad sam vec uzeo taj izraz) koje razvijaju covjeka u smjeru koji kao da je nekakva dobra "kombinacija". Meni su stvarno fascinantne njihove recenice (jer se moze nesto "upiti" iz njih). Tim vise, to ti moze biti dokaz koliko si zaglibio, a po mom misljenju: duboko!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Hvala jack,sad mi je malo jasnije.

Citat:

Eheheheheee!


Smiješno, jel da


Jack da sam na tvom mestu ja bih ga tako slatko banovao :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 10:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:roll: :roll: ne znam, ja sam pročitao i ove prevedene i ove neprevedene dijelove cassiopejskih transkripti i uz to hrpu drugog materijala i meni osobno te transkripte ne djeluju baš naivno.dapače čitajući više puta neke dijelove mislim da tu ima nečega....što baš i nije iz 3d...možda je to moje subjektivno gledište ali ima tu neke snage u tim odgovorima,neke superiornosti ,nekog točno određenog koncepta i uspređujući sa postavljanim pitanjima doslovno se osjeti da to nije istih ruku djelo.e pa sad ako su to reptili ili koji drugi umješali svoje prste .... nešto su valjda rekli istinito ,nisu mogli baš sve izmislit :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz