Sada je: čet mar 28, 2024 2:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: unutrasnji pogled, osecaj, NLO ili cista ludist? HELP!
PostPostano: sri okt 25, 2017 11:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 25, 2017 10:41 am
Postovi: 3
Primetila sam da u poslednje vreme se nesto desava kada pricam sa svojim deckom, rodotejima bilo kim s kim sam u prisnijem kontaktu kao da mogu da vidim da je nesto na njemu ili oko njega. Bas sinoc smo se decko i ja dotakli neke teme koju on jos uvek nije prevazisao i zbog cega mi ne veruje, tokom naseg razgovora oko njega je poceo da se stvara prostor kao livada i on stoji sam na njoj okrenut ledjima onome sto bi mu dalo uvid u to ko jei u to kako da prevazidje svoj strah i ono sto ga koci, taj ko stoji nije on, vec neko ko je tvrd i ogranicen, bezumen i bezdusan. Neko ko nije u potpunosti covek, vec masina koja je stavljena tu sa mnonm da prica. Skontala sam da bi mogla da mu pridjem iza tog oklopa pitanjem ili utehom, sto se i desilo, ali na kratko, videla sam prolaz do njega i krenula sam da udjem tuda ali me je provalio i povukao se, koa da se to naljutilo i zatvorio je prostor, ta livada, na kojoj smo bili je nestala. taj svet je nestao i ja sam opet mogla da vidim samo nas dvoje kako sede na stolicama i pricaju.
Da napomenem, nas razgovor je teko kao i svagi drugi do sad, on nije pokazivao ni na kakav nacin da ista primecuje, ali ne mogu da zaboravim to, pogotovo sto mi ovo nije prvi put da nekoga vidim pod drugim svetlom. Mislila sam da sam luda i da moja masta ume bas zanimljive stvari da radi, ali ne mogu vise to da podnosim i treba mi neka potvrda.

ILI SAM LUDA ILI SE NESTO PARALELNO DESAVA SA NAMA U ODNOSU NA ONO STO VIDIMO I OSECAMO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: unutrasnji pogled, osecaj, NLO ili cista ludist? HELP!
PostPostano: ned aug 18, 2019 12:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Žao mi što nisam ranije uočila tvoje pitanje. Ako si još uvijek ovjde, javi se ovdje na forumu ili, ako više preferiraš, privatnom porukom.
Nisi luda, ali bi mogla poludjeti ako ovakve uvide ne možeš protumačiti na pravi način a to ne možeš jer nemaš iskustva a očito ni vodiča. Imaš djelomične uvide, svijest se budi na bljeksove, ali nisi još vodovita ni osviještena, ali bi mogla postati

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz