Sada je: čet mar 28, 2024 11:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: čet okt 12, 2017 9:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Vec duzi period razmisljam o ovoj opciji.Citajuci kanalisane materijale,shvatio sam da tu postoji gigantska kolicina kontradiktornosti.Pogledajte samo Arkturijance,Plejadjane,Arhandjele itd.Kako oni lepo prenose poruke covecanstvu,tacno ti se probudi zelja da volis sve,da se spojis sa kreatorom.Kasiopejci su mi nekako previse monotoni i deluju kao da ne jebu sistem ni malo.Kao da su ravnodusni,ne znam kako da opisem.Pa uporedite samo ta kanalisanja.Nema nimalo ljubavi u njihovim porukama.Njima je navodno sve znanje i samo znanje(iako nigde sem tu nisam procitao).Samo seju strah.Kazu stize 36 miliona nefila i protiv njih se borimo znanjem hahahhaa.Jebanje u glavu.Kazu fizicko telo nije bitno i ne treba se o njemu brinuti.Potpuno kontradiktorno Pledijskoj i Arkturijanskoj poruci.Al najjaci mi je Ra materijal i budale koji to mogu da progutaju.Svaka recenica na isti fazon i pritom pola sadrzaja niko zivi ne moze desifrovati.Spajanje sa Bogom opisuju kao odlazak na klanje.Al stvar kod koje sam se iskkreno ismejao je bilo kako je Ra zajebao coveka kome je davao poruke.Mislim da je imao oko 50 godina i lepo pitao da li je neophodno sprovesti u delo principe dugovecnosti kako bi docekao prelazu u 4. denzitet.A Ra mu se ispisa u usta i kaze da ce prelaz biti u narednih 20 godina. A prodje 36 godina i nista se nije desilo ahhahahhahaha.Covek odapeo.Eto vam ga Ra saban(socialno memorijski kompleks kako ga nazivaju).Kaze do 2012 godine se zavrsava ciklus.Eo brate prodje 5 godina ja i dalje cekam.Nista se ne desava.I nikakvi nefili nece dolaziti bice neke pizdarije sa reptilima i to je to.Nigde u kanalisanjima ni plejadjani ni arturijanci ni arhandjeli nisu spomenuli kaziopejce.Iako su nabrajali ko sve cini konfederaciju i porodicu svetla.To su mrtve reptilcine,znaci dajem glavu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: čet okt 12, 2017 10:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
Ma nisu ni reptili..
Kasiopejci su totalno bezvezno kanalisanje, eto ispostavilo se da apsolutno nista ali NISTA nisu pogodili . Sada se njihove sesije svode na neka licna pitanja clanova koja su totalna nebuloza.
Ta Laura je napravila Bum prvih par godina, skupila mini vojsku postovalaca , izdala par knjiga, namlatila lovu i ćao. U najboljem slucaju je kanalisala svoje JA ali i u to sumnjam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: pet okt 13, 2017 11:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Ja jedino verujem arkturijancima, sve ostalo mi je sumnjivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: pet okt 13, 2017 6:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Pa to i ja kazem.Ili su reptili ili neka zajebancija.Arkturijanci spominju Plejadjane i federaciju andjela(tako nesto) a isto tako njih spominju Plejadjani.Ali pogledajte samo ta kanalisanja.Niko ni jednom od njih nije spomenuo kasiopejce.Svi oni sada tvrde kako ce zemlja preci u sledeci denzitet i da ce biti preobrazena.A Kasiopejci i Ra kazu kako stizu nefili,kako stize skup kometa i to sve do 2012.Evo ja cekam jebeno.Nista se nije desilo.Kaze u narednih 20 godina niko nece biti zainteresovan za putovanja i uobicajene zivotne navike,ljudi ce da evoluiraju i imace uzvisene sposobnosti kao sto je levitacija,telekineza proricanje buducnosti itd.I evo ja cekam da se neko pojavi i izvede mi telekinezu.Sve same prevare na netu.Evo onaj bradati majmun Rendi nudi milion dolara onome ko izvede paranormalno.Niko se ne pojavljuje.A o putovanjima da ne govorim.Pa danas je to ljudima u prvom planu.Zastupljenije je vise nego ikad.Sto ti kazes brate nista nisu pogodili i nista korisno nisu rekli.A onda ono sranje nemojte negovati vase telo nego samo duh.Kazu telo je nebitno.Bravo doktori.A to sto od tela zavise celokupne vase funkcije,zivot i zdravlje duha to nikom nista?Kako normalno funkcionisati ako se ne bavis fizickom aktivnoscu?Znaci potpuna suprotnost od strane Kasiopejaca.Ja sam inace pre ovoga bio hriscanin a onda mi je drug(kome ovim putem jebem mater u picku)sjebo nacisto raspolozenje kad mi je poslao Kasiopejce.Tek nakon citanja ostalih kanalisanja mi je depresija nestala jer znate ti kad si hriscanin i kada verujes u vecni zivot sa svojom porodicom i prijateljima tebi ovaj koncept veoma tesko pada.Medjutim vremenom sam se adaptirao i poceo pozitivno razmisljati.Mada previse sam mlad(19 godina)da bih se mogao bakcati ovim stvarima i punio glavu ovim.Ipak se sada jure picke,prolazi kroz studentski zivot i zivi punim plucima.Voleo bih da sam za ovo saznao barem za 10 godina ali eto jbg.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: sub okt 14, 2017 5:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Problem je u primateljima.
Kod kanaliziranja poruka jako ovisi o onome koji prima poruku. Ako osoba nije dovoljno zrela, ako nije otvorena, ako se usred primanja poruke pokoleba, sve to poremeti poruku.
Ekipa koja prima Kasiopejske poruke malo je šašava ali okej, može se iščitati. Poruke su primjerene njihovoj ekipi, to je njihov razgovor o njihovim temama.

Također i onaj koji čita tranksripte je bitan. Ovisno o iskustvu i predznanju mnoge detalje neće svatko tko čita pročitati i razumjeti na isti način.
Npr, ako isti tekst daš dvoje ljudi, svatko će shvatiti na svoj način, ispada kao da ne čitaju istu rečenicu. Čak i kad j riječ o običnom članku u novinama o nekom banalnom događaju, a kamo li porukama ovakvoga tipa.
Ako osoba nikad nije imala slično iskustvo, neće moći prihvatiti da uopće postoji mogućnost za komunikaciju s bićima koja ne vidimo, a svatko tko je imao nekakvo slično iskustvo znat će koja su ograničenja i neće sve stvari uzimati zdravo za gotovo, nego će znati kako to ide, malo će si sve to uzeti s rezervom, nešto kao-možda je-možda nije, ali će ipak uzeti iz informacije ono što može iskoristiti

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: sub okt 14, 2017 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Daglekeze, podržavam tvoj stav o studentskom životu i životu općenito. Samo naprijed!
Eventualno, mogu ti predložiti neko laganije štivo (to sam i ja čitala s 19 godina) koje sadrži većinu potrebnih informacija koje su potrebne za uvođenje u temu: Richard Bach: Prividi. I Richard Bach: Galeb Johnatan Livingston.
U Prividima (Priviđenjima) Bach govori kako se sve nalazi u našem umu, i sve možeš riješiti unutar sebe. To je dobra stvar, znači da mnogo toga možemo sami riješiti a ne čekati da se dogodi samo od sebe.
Kaže ovako: ne znaš odgovor na neko teško pitanje? Otvoriš bilo koju knjigu nausmce, tamogdje ti prvo padne pogled - naći ćeš ga. Tko traži taj i nađe.

To je prva vježba...probaj...mene je to silno zabavljalo.
Uživaj u svojim godinama! Nemoj dati brigama da te muče. Što bi rekao Richard Bach u Prividima: Problemi nisu sami došli u tvoj život zato da bi te satrli. Ti si ih sam doveo zato da bi mogao uživati u plodovima njihovog rješenja.
Uživaj! I baš te briga za Kasipoejce, shvatit ćeš kad bude vrijeme...sad ganjaj to što treba ganjat u devetnasestima

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Da li su Kasiopejci reptili?
PostPostano: pon okt 16, 2017 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Dobro kazes. Zanemaricu ovo na odredjeni period.A tebi hvala na lepim recima :lol: .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz