Sada je: čet mar 28, 2024 3:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: izvorni kanal
PostPostano: pet jan 20, 2017 1:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jan 17, 2017 8:27 pm
Postovi: 14
Ima neko ko nas zavodi, iako si samo na trenutak izvan sebe, veoma ce ti uci u um, tako sve ove kanalizacije, bica iz svemira, charke, okultizam, magija, astrologija, numerologija, i sve zivo.. ne vjeruj u nista sto nisi dobio od sebe. samo sebi vjeruj i ne vezi se ni zasta osim za sebe! Govorit ce nam da smo bogovi, bit cemo bogovi, reinkirat cemo se svaki put sve jaci i jaci, i kad se toliko unaprijedimo postacemo ANTIHRIST, jednooki.. vjeruj samo sebi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: izvorni kanal
PostPostano: pet jan 20, 2017 1:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jan 17, 2017 8:27 pm
Postovi: 14
[quote="izvor"]Ima neko ko nas zavodi, iako si samo na trenutak izvan sebe, veoma ce ti uci u um, tako sve ove kanalizacije, bica iz svemira, charke, okultizam, magija, astrologija, numerologija, i sve zivo.. ne vjeruj u nista sto nisi dobio od sebe. samo sebi vjeruj i ne vezi se ni zasta osim za sebe! Govorit ce nam da smo bogovi, bit cemo bogovi, reinkirat cemo se svaki put sve jaci i jaci, i kad se toliko unaprijedimo postacemo ANTIHRIST, jednooki.. zato jer mislimo da smo mi bogovi,a opet nas je neko ucio, neki master-ucitelj, ja sam primjer jednog kojeg on uci, ne znam da li je zao ili dobar, lici mi na budhu,al necu rizikovat, taj ucitelj koji ce uciti nas kako dodjemo do bozanstva ce nas na kraju uzeti, sam sebi priprema hranu, goji nas da budemo sto puniji i njemu slasniji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: izvorni kanal
PostPostano: pet jan 20, 2017 5:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
o krutenedo, šta !?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: izvorni kanal
PostPostano: ned feb 05, 2017 4:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ma nemoj ti ni sebi vjerovati!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz