Sada je: čet mar 28, 2024 10:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Quo - transkripti
PostPostano: pet nov 27, 2015 1:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://www.llresearch.org/transcripts/i ... _0919.aspx

ukoliko imate prijedloge za promijenom nekih termina korištenih u prijevodu pošaljite mi na pm pa ću ih uklopiti u buduće prijevode ,sve kritike su dobrodošle

branman As Ra said: "To serve one is to serve all." :occasion5:


prva sesija 2015

Subotnja Meditacija

19. rujna 2015

Grupno pitanje: Htjeli bismo znati kako utvrditi gdje se unutarnje svjetlo koje je naše rodno pravo u ljubičastoj zraci spaja s inteligentnom energijom iz logosa što je naš dnevni poklon energije koja dolazi iz naše bazne čakre, kroz naše noge, te kroz područje prepona; kako određujemo gdje se nalazi mjesto susreta ?

(kanalizira Jim )

Ja sam Q'uo i pozdravljamo vas prijatelji u ljubavi i svjetlosti. Sretni smo što možemo biti s ovim instrumentom i ovom skupinom, jer prošlo je,što biste rekli, neko vrijeme od kada smo imali zadovoljstvo razgovarati s ovom grupom, a nama je čast to činiti. Kao i uvijek, tražimo jednu uslugu od vas dok slušate naše riječi, a to je da koristite vlastitu prosudbu u svakom trenutku sa svakom riječi, tako da ako se riječ ne čini istina za vas,odmah je odbacite bez predumišljanja, jernije nam namjera bit kamen spoticanja na vašem putu traženja. Ako ćete nam učiniti ovu uslugu pomoći ćete nam uveliko u mogućnostima da dijelimo naša mišljenja s vama, naglašavamo mišljenja - jer mi nismo nepogrešiv izvor informacija, ali ono što imamo za dijeliti, dijelimo slobodno i radosno.
Danas pitate kako je moguće za tragaoca istine odrediti razinu na kojoj traganje kreće kao što je to zapisano u vašim energetskim centrima ili čakra sustavu -kao sredstvo kojim bi modulirali i ubrzali ulijevanje energije logosa koja se kreće kroz južni pol vašeg energetskog polja u magnetskom svojstvu, i traži da se ujedini s tim rodnim pravom koje svatko ima u ljubičastoj zraci čakre; rekli bismo zvijezda vodilja svakog, da tako kažemo. Svatko od vas, kako se krećete kroz svoj dnevni krug aktivnosti, iskušavate "katalizatore" (izazove koji oplemenjuju iskustvo recimo to tako) na različite načine. Katalizator se tako zove jer vam omogućuje da skupljate iz tih interakcija s drugim ljudima ono što je od vrijednosti za vas na vlastitom putu traženja.

Ima mnogo takvih interakcija za svakog tragatelja,na dnevnoj bazi aktivnosti. Ako želite analizirati te interakcije zbog njihove sposobnosti da potpomognu vašem putu traganja, onda je dobro rezervirati dio vremena na kraju dana kako bi ste ušli u meditativno stanje i ispitali što vam se dogodilo tijekom dana, u vezi interakcija koje su vas udaljile od suosjećanja i razumijevanja, što je cilj tragaoca za istinom. Ako ste se osjećali gurnuti u jednom ili drugom smjeru,tada možete pogledati za tim kretanjem koje vas je, recimo,odmaknulo iz vašeg centra, i dodijeliti toj kretnji određeno središte energije koje je, recimo temeljno tlo ili bastion te vrste energetskog trošenja.

U ovom trenutku prenijet ćemo kontakt na onoga poznatog kao Steve. Ja sam poznat kao Q'uo.

(kanalizira Steve )

Ja sam Q'uo i mi govorimo sada kroz ovaj instrument. Željeli bismo početi zahvalom ovom instrumentu što nas je izazvao u ime Jednog Stvoritelja i u ime puta služenja drugima (OPD), jer naše je razumijevanje da postoje mnogi glasovi u svemiru; bivajući je svemir pun duhova svakakvih vrsta, od kojih neki ne tragaju na način na koji to ova grupa čini. Kako bi kontakt imao karakter kojeg želite imati, važno je vježbati diskriminaciju na različitim razinama, ali najviše od svega, s poštovanjem na pitanja otvorenog srca. Oni koji traže otvorena srca, moji prijatelji, su oni koji traže na način na koji i mi to radimo, i zahvalni smo na vaše traženje, jer nam pomaže u pružanju usluge koja je naš poziv.

Pitanje energetskih centara je doista među centralnim za one trećeg denziteta koji žele sudjelovati u toj vrsti duhovnog rada koji se najbolje može odraditi u meditaciji. Energetski centri mogu se usporediti sa glazbenim instrumentom u smislu da različiti centri doprinose cjelini stvarajući ton, moglo bi se reći, da kada svira dobro, pruža harmoničan izraz duhovnog bića. Dakle, iako je istina da postoji hijerarhijska struktura unutar energetskih centara, također je istina da u dobro "ugođenom" biću, svi centri doprinose simultano. Dakle, pozivamo na oprez protiv pokušaja da u svojim meditacijama okupirate se jedino najvišim od energetskih centara za koje osjećate da su vam dostupni a na štetu nižih energetskih centara,za koje bismo naglasili, još uvijek čine važan dio vašeg bića te osnovni dio vašeg energetskog sustava.

Dakle, ako možemo početi sa crvenom zrakom energetskog centra, kao što smo ga nazvali, kojeg možete pronaći na dnu kralježnice. To je središte u kojem se energija prvo prenosi prema više eteričnom tijelu, dok individualan ili rad neke osobite vrste ne može biti učinjen na razini crvene zrake, ipak je važno razmotriti da ovaj energetski centar bude otvoren, jer daje cijelom sustavu početnu fuziju-infuziju, ispravljamo ovaj instrument - energiju koja dolazi odozdo. Čimbenici koji imaju tendenciju zatvoriti crvenu zraku su oni od straha, prekomjerne ljutnje, prekomjerne požude. Takvi uzročnici mogu preplaviti energetski sustav na način da bilo kakav smisleni daljnji rad se nemože obaviti dok isti prevladavaju. Dakle, svijetli i veseli stav prema duhovnom radu je, ono što možemo nazvati, najbolji početak.

Sada, s takvim stavom na mjestu, pojedinac se može kretati prema gore kroz sustav energetskih centara prema zraci koju smo nazvali narančastom, a tamo ćemo naći da stavovi koje jedan ima prema drugim ljudima s kojima ima osobni odnos su centralni za ovog energetsko središte; kao i osjećaj sebstva kojim jedan zabavlja sebe je čimbenik od značaja za unos energije na ovoj razini. Blokade se mogu pojaviti u ovom centru, kada se otkriju poteškoće, bilo u odnosu spram sebe samog, ili u odnosu sebe spram drugih. Ako su ove blokade prisutne, tada je uputno ne pokušavati ići još više, jer čineći tako značilo bi da jedan radi s višim energijama na način koji je izobličen na razini ispod njegove odgovarajuće sfere, i nije moguće ispraviti ove nejednakosti, dok se nalazi u konfiguraciji višeg energetskog centra. Dakle, na primjer, može se činiti vrlo poželjnim tragatelju da radi u plavoj zraci ili indigo centru u meditaciji, no ovaj rad neće biti efikasan dok raščišćavanje nižih energetskih centara nije postignuto. Kada jedan osjeća radost u odnosu na druge neposredne poznanike, kada se osjeća sretno u tome tko on jeste,tada može uložiti napor da se uspne prema višem energetskom centru, i poduzeti rad unutar središta aktivnosti zrake žutog centra..

Središte aktivnosti zrake žutog centra je taj u kojem društvene aktivnosti mogu biti pokrenute i svaki pojedinac u tom krugu traženja ima vrlo artikulirano društveni dio sebe i vrlo složeni skup društvenih odnosa koji određuju način na koji je energija konfigurirana za svakog pojedinačno. To može predstavljati vrlo kompleksan i kompliciran sustav studiranja. To ne znači da ukazujemo na to da ovaj sustav studiranja mora biti iscrpno završen na svakom sjedenju (mislim da u frazi se misli na meditaciju ali je izgovor nespretan za prijevod), ali pojedincu treba dobro biti jasno da ne nosi posljedice zaostalih razdora u trećoj ili žutoj zraci -energetskom centru prije pokušaja da se premjestiti više na ljestvici, da tako kažemo.

Glavni napor tipičan za treći denzitet u meditativnom rada je otvaranje srčane čakre ili zelene zrake energetskog centra - jer samo kada je taj centar otvoren, može se raditi na višim centrima i biti angažiran na način koji odražava polaritet koji smo nazvali orijentacija prema drugima.

Da budemo sigurni, postoje i oni unutar vašeg denziteta koji su odabrali drugi polaritet; taj polaritet biva ono što smo nazvali orijentacija prema sebi. Oni koji funkcioniraju na način služenja prvenstveno sebi su oni koji preziru otvaranje srčanog centra, nalazeći da je glupo da bivati ondje, jer se onima koji su odabrali taj polaritet čini kao da predaju ovlasti ili moć svog bića.

Sada, može se tako činiti jednome čiji osjećaj sebstva je takav da stvara neku vrstu rotacijskog uzorka, krećući se od centra žute zrake natrag do centra narančaste zrake,pa natrag kroz žuto, i tako dalje, i tako dalje , i tako dalje. Pozivamo na pauzu kako bi vi posvetili vašu pozornost ovoj konfiguraciji ne zato jer smatramo da bilo tko u ovom krugu traženja se zapravo polarizira u smjeru služenja sebi, ali nalazimo da se energetski uzorak tipičan za tu konfiguraciju nalazi u određenoj mjeri, u mnogima, ako ne i svima onima koji traže unutar vašeg denziteta, stoga je dobro biti svjestan tog uzorka, i također je dobro biti svjestan da je to uzorak kroz pojedinac prodire prema pristupu do otvorenja srčanog središta.

Sa otvorenim srcem jedan gleda po prvi put, s novim očima na kreaciju, s očima nevinosti i radosti.S ovom energijom jedan može započeti kročiti na odskočnu dasku u pokušaju prema višim energetskim centrima. Opasnost- koje su neki postali svjesni - pokušaja otvaranja većeg energetskog centra bez pune inventure srčanog centra jest da jedan nosi polaritet druge vrste nego što je željen u tim centrima, a ako odabrani polaritet nije u potpunosti u skladu sa pojedincem, tada neravnoteža značajnih razmjera može biti rezultat.

Kao posljedica ove misli mi bismo upozorili da je uvijek dobro raditi na onom polju koji je dan jednome u rad, te da ne sudi meditaciju kao bolju ili lošiju na temelju toga koliko visoko jedan osjeća da je stigao unutar hijerarhijskog rasporeda energija. Ako nekom dnevna ukupnost (tijekom dana sve nevolje i problemi) donesu poremećaj unutar narančaste zrake, tada je to mjesto gdje je dobro usredotočiti svoje napore. Ako je poremećaj unutar karaktera kojeg može naći u kompliciranim društvenim dogovorima karakterističnim za treću zraku-ili,žutu zraku aktivnost - tada je dobro da se usredotočite na balansiranje i trud u toj zraci. Na taj način, jedan obavlja posao stvaranja puta do otvorenog srca.

Neće svaka meditacija, moji prijatelji, biti od slave. Neće svaka meditacija biti jedna od čiste radosti, ali velik dio posla koji se obavlja u meditaciji postavlja stol, da tako kažemo, za blagdan koji dolazi, i mi vas pohvaljujemo radi aktivnosti na poslu koji je potreban za onaj više posvećenosti , kako smoga mi nazvali, koji počinje s plavom zrakom i kreće u indigo zraku kad dosegne svoj punu visinu.

Indigo zraka je zraka duhovnog tragaoca koji najviše utjelovljuje najveće težnje koje je u mogućnosti dostći. Indigo zraka je mjesto svetog rada koje jedan čini prizivajući snagu i prisutnost Stvoritelja; vrsta povlačenja energije, ako možemo tako nazvati, koja dopire odozgo i predstavlja inspiraciju i poziv uzdizanju energija koje dolaze odozdo.

U indigo zraci, postoji velik osjećaj blagoslova na raspolaganju. Jedan može postati vrlo opijen ovim osjećajem blagoslova. Nije nepoznato među vašim ljudima - ozbiljnim duhovnim tragaocima koji su iskusili probijanje do indigo zrake i pronašli se nadjačani užitkom osjećaja energije energije koja se tamo može pronaći. U takvim slučajevima, pronaći ćete one koji se osjećaju da mogu hrabro koračati s porukom koju jedinstveno oni mogu dovesti do čovječanstva koje se bori.

No, preporučamo vam da kada se to dogodi da je često slučaj da se nagli zaključak o tome donosi uslijed efekta osjećaja te da je istina koja pritom dolazi i prenosi se je prilično ograničenog tipa, a mi sugeriramo da su ograničenja te poruke često odraz posebnih obilježja rada tog pojedinca koji je ostao zanemaren na nižim energetskim centrima.

Dakle, mi predlažemo da pitanje podizanja razine aktivacije energije centra je, za evoluirajućeg tragaoca, nije jedino pitanje koje treba riješiti, već jednako značenje ima i od sve veće važnosti je da se uključe u proces uravnoteženja svih energetskih centara u odnosu jednog spram drugog. To zahtijeva stalno kretanje u natrag prema dolje do najnižeg i kreće se natrag do najvišeg. i ide natrag dolje i kreće opet natrag gore, i ide natrag dolje, tako da jedan uči svirati ton pjesme tog energetskog sustava, čime postaje jedan sa sve više i više umijeća, i sve više i više jasnoće, i sve više i više predanosti,da bude najviši i najbolji i najjasniji kanal za energije čije privilegije može prenijeti kroz razne izraze sebstva.

Mi smo oni od Q'uo i zahvaljujemo se ovom instrumentu za njegovu spremnost da služi, te u ovom trenutku mi prenosimo kontakt natrag jednom poznatom kao Jim.

(kanalizira Jim)

Ja sam Q'uo i opet sam s ovim instrumentom. Zahvaljujemo onome poznatu kao Steveu za službu dopuštajući nam da govorim do točke ovog upita za ovo poslijepodne. Opet, moji prijatelji, vi ste arbitri svoga puta, kao što prolazite kroz energetske centre koji su dodirnuti vašim dnevni krugom aktivnosti. Potražite zatim one u kojima se nalaze blokade, pokušajte izbalansirati svaku blokadu sa njenom suprotnošću kako biste pronašli uravnoteženost toka, gdje je prije postojala energija koja je bila zaustavljena u pokretu prema gore, i na taj način možete odrediti gdje vaš fokus pozornosti treba usmjeriti.

To je putovanje života o da odblokirate svaki sljedeći centar energije, tako da je bijelo svjetlo jednog Stvoritelja kreće neometano kroz svako središte energije i ostane bijelo tijekom putovanja. Međutim, ne osjećajte se na bilo koji način da niste uspijeli ako imate boju u svojoj svjetlosti, jer to je razlog zašto ste se inkarnirali. Potrebno se uključiti u učenje različitih lekcija na ukupnom planu evolucije svake duše. Način na koji se lekcije uče je da otkrijete gdje postoji blokada u ukupnosti energetskih obrazaca svakog pojedinca, i to programirati iste u inkarnacijski tijek života kako bi pažnja mogla biti stavljena na njih, a energija usmjerena na ravnotežu i čišćenje svakog centra.

U ovom trenutku mi bi pitali ako ima bilo kakvo daljnje pitanje o ovoj temi, prije nego što tražimo za dodatna pitanja. Mi smo oni Q'uo.

Gary: Q'uo, ako je glavni ispitivač nema popratno pitanje, imam pitanje koje se odnosi na opće pitanje. U seansi 74. Zakona Jednog, Ra kaže: "Indigo Centar je doista najvažniji za rad adepta. Međutim, to ne može, bez obzira koliko kristalizirajuć, ispraviti u bilo kojoj mjeri neravnoteže ili blokade u drugim energetskim centrima.. Oni moraju biti oćišćene i od crvene prema gore. "

Na jednoj razini razumijem da moramo raditi od temelja prema gore, čišćenje i balansiranje svakog centra te stvoriti stabilnu bazu za rad u indigo zraci; ipak s druge strane, taj pojam je zbunjujuće za mene, jer se čini kao da je svijest indigo zrake ta koja poništava temeljnu iluziju. Ona poništava iluziju odvojenosti, ona poništava iluziju pojedinca "Ja", i upravo na tim iluzijama sve blokade proizlaze, na prvom mjestu u blokadama crvene zrake, narančaste zrake i tako dalje. Dakle, čini mi se, da indigo zraka riješava korijen problema. Dakle, ja sam zbunjen zašto indigo zraka ne može onda poništiti blokade i neravnoteže nižih zraka. Ako bi Q'uo mogao govoriti o tome bilo bih zahvalan..

(kanalizira Jim )

Ja sam Q'uo i svjestan sam tvojeg upita, moj brate. Smisao ovog odgovora od strane onih od Ra jest da nema energetskog centra koji radi za tragača. Tragač je taj koji ostvaruje rad pomoću korištenja različitih kvaliteta svakog energetskog centra kako bi se donio ravnotežu cijelom nizu energetskih centara, dakle, svjesni, budan tragač koristi sposobnosti svakog centra u procesu balansiranja, tako da aktivnosti svakog dana, koje su se istaknule i pokazale tragaču gdje treba unaprijediti rad,bi tada mogle biti obrađene kroz razdoblje procesa uravnoteženja u meditaciji. Stoga je tragač koji obavlja posao.

Ima li još upita moj brate?

Gary: Ne, hvala vam Q'uo.

Ja sam Q'uo a mi hvala, brate. Postoji li još jedan upit u ovom trenutku?

L: Q'uo. Imam jedno pitanje. To nema veze s izvornom temom, ako postoji bilo tko ima jedno pitanje u veze
i s izvornom temom pričekati ću.

Nitko? Prije nekoliko godina sam stvorila utrku izvanzemaljskih bića u priči koju sam napisala, a godinama kasnije sam naišla na ljude koje nisam poznavala koji su tvrdili da su vidjeli i bili u interakciji s tim bićima na način koji se činio vrlo stvaran. Razmišljala sam o tome kako je ova vrsta stvari uopće mogla odnositi na inspiraciju ili možda samo stvaranje misaone forme. I pitam se, jeli bolje u toj vrsti okolnosti uzeti u obzir ideju inspiracije informacije i usporedo fikciju ? Ili je li moguće stvoriti misaonu-formu te dubine na kojoj ona može utjecati na potpune strance i kako bi se moglo brinuti za takvu misaonu formu kao što je to? Nisam sigurna jeli pitanje jasno.

Ja sam Q'uo i vjerujem da shvaćamo suštinu vašeg upita, moja sestro. Misaona forma doista može nastati ili može biti opažena. Stvaranje misaone forme je moguće po koncentraciji na takav oblik misli koja je, recimo, proizvedena od strane svjesnog uma, ili možda kroz inspiraciju iz podsvijesti ,tamo postoji percepcija misaone forme koja ima postojanje u drugom prostoru denziteta u odnosu na ovaj u kojem ti živiš. Dakle, imamo dva potencijalna izvora za ovu misaonu formu-entiteta koji se dogodio na mjestima na pripovijedanju i stvaranju priče koju ste stvorili. Prvo biće, kao što smo rekli, kreacija je vlastitog uma, druga percepcija vašeg podsvjesnog uma.

Ima li još upita moja sestro?

L: Kako bi uočili razliku?

Ja sam Q'uo i svjestan sam vašeg upita moja sestro. Pauzirat ćemo ukratko jer smo svjesni da uređaj za snimanje ima potrebu za pažnjom.

(strana 1 vrpce završila.)

Ja sam Q'uo i mi preporučamo našoj sestri da u svom meditativnom stanju promatra osobine lika iz svoje priče i promatra kako se u ovom stanju promatranja, lik ponaša. Ako ste u mogućnosti vidjeti bez svjesne vlastite intervencije kako se Lik nastavlja kretati i razvijati,onda možda je to proizvod kontakta sa vašim podsvjesnim umom koji je prenio na vas biće koje uistinu postoji. Ako nema pokreta ili razvoja Lika u meditativnom stanju, tad možete uzeti u obzir mogućnost da je stvorenje kreacija vašeg svjesnog uma.

Ima li još upita moja sestro?

L: Ne, hvala vam Q'uo.

Ja sam Q'uo i zahvaljujemo ti naša sestro. Postoji li još jedan upit u ovom trenutku?

Gary: Q'uo, imam pitanje. Moje razumijevanje je da se taj proces kanaliziranja događa između utjelovljenog treće denziteta um / tijelo / duh kompleksa i vas čije porijeklo je u vanjskim razinama četvrtog, petog i šestog denziteta. Pitam se da li u unutarnji nivoi ovog planeta igraju ikakvu ulogu [u procesu kanaliziranja], i, posebno, ako je osoba koja je naš prijatelj poznata kao Karla posuđuje svoju energiju u tom procesu na bilo koji način?

Ja sam Q'uo i svjestan sam vašeg upita moj brate. Jedna poznata vam kao Karla ima afinitet za ovu skupinu koja je ponajviše čvrsto uspostavljena kroz njezinu inkarnaciju koja je pronašla svoj završetak i omogućilo joj da prođe u svijet duha; vremensko-prostorni dio vašeg planeta. U ovom okruženju je ona u mogućnosti poslati svoje stabilizirajuće energije u vašem krugu traganja, tako da postoji neka vrsta okvira ili pomoć stvarnih vibracija koje pomaže u recepciji naših vibracija, recimo. Ukratko, odgovor je da.

Ima li još upita moj brat?

Gary: Ne, hvala vam Q'uo.

Ja sam Q'uo i zahvaljujemo vam brate. Postoji li još jedan upit u ovom trenutku?

(Pauza)

Ja sam Q'uo i kao što se čini da smo iscrpili upite zasada, reći ćemo kako nam je drago što smo bili u moći razgovarati sa ovom grupom i izraziti - moramo ispraviti ovaj instrument - i doživjeti kolektivnu energiju traženja i radosti i dijeljenja ljubavi i svjetlosti koja je u ovom krugu i danas. Svjetlo koje ste generirali može se vidjeti na unutarnjim sferama ovog planeta kao svjetionik koji svijetli jarko naprijed u vremenu / prostoru dijela i obaviještava sve anđeoske prisutnosti vašoj pjesmi traženja, vašim ekspresijam radosti i otvorenih srca ljubavi. Radujemo se razgovor s vama. Idite naprijed, svako od vas, u radosti, u miru, u ljubavi i svjetlosti. Mi smo poznati za vas kao Q'uo. Adonai, moji prijatelji, Adonai.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - transkripti
PostPostano: pet nov 27, 2015 1:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://www.llresearch.org/transcripts/i ... _1003.aspx

Subotnja Meditacija

3. listopad 2015

Grupno pitanje: Q'uo, mnogi od nas se bore sa situacijama koje se s vremena na vrijeme čine preteškim za podnijet, Imamo percepciju da je izazova (catalyst), previše ilisu pre intenzivni ili oboje. Često imamo osjećaj da nam život stavlja teret s kojim nemamo se snage boriti. Kako da nosimo naše križeve, Q'uo? Kako da pristupamo s otvorenim srcima u izazovima koje život stavlja pred nas i istovremeno pozivamo više energije kako bi preobrazitili naša iskustva?

(kanalizira Jim)

Ja sam Q'uo. I mi vas sve pozdravljamo u ljubavi i svjetlu Jednog Beskonačnog Stvoritelja kojemu služimo svim svojim bićem, u radosti, ovog dana i uvijek. Mi smo počašćeni što imamo mogućnosti razgovarati s ovom grupom danas popodne te nam je čast i zadovoljstvo pridružiti vam se dok tražite kvalitete vlastitog bića koje se mogu aktivirati na vašem putu traženja tj onog što vi zovete istinom.Tražimo od vas, kao i uvijek, da nam učinite jednu uslugu, a to je da slušate pažljivo uz vlastitu prosudbu svaku riječ i ideju koju dijelimo s vama, te da uzmete samo one koje imaju smisla za vas, i ostavite iza sebe sve one koje nemaju smisla, jer ne želimo biti kamen spoticanja na putu vašeg traženja. To će pomoći našem dijeljenju misli s vama i tada se ne bi osjećali kao da vas ometamo na vašem putu.

Danas pitate, moji prijatelji, kako to da nosite terete u životnom iskustvu koje imate u ovom trenutku. Postoji vrijeme tijekom kojeg tragaoca put nanese u ona područja mračne šume koja se čine uznemirujućim, teškim, tamnim i tajanstvenim, koja nude previše tereta i briga ovog svijeta, da tako kažemo. Lako je u tim vremenima postati pretjerano zabrinut s pitanjem ,kako proći kroz ta iskušenja i naučiti iz njih, pa čak se i sjetiti kako ste ih preživjeli, jer s vremena na vrijeme putovanje vjernog tragaoca biva najteže. A to nije slučajnost moji prijatelji.

Ne želimo vas obeshrabriti govoreći da ste sami izabrali ove staze, jer na tragačevu putu ne postoje pogreške. Ono što iskušavate je postavljeno po vašem vlastitom izboru prije nego li ste svjesno preuzeli identitet kojeg.trenutno vidite kao sebe. Prije početka utjelovljenja, napravili ste ove planove za sebe i stvorili izazove kako bi naučili voljeti i prihvatiti sve o sebi čak i kada se čini sasvim neprihvatljivo nositi se s određenim situacijama.

Svjesni smo da mnogi smatraju da bi trebao postojati kraj brigama i mukama dan koje kao da ne nestaju. I da bi trebala postojati nagrada, vrijeme mira i tišine i ono što bi vi nazvali, radošću. I bit će, moji prijatelji. Jer na svim putovanjima, takve kvalitete postoje, pogotovo za one koji su u mogućnosti otvoriti svoja srca u ljubavi i suosjećanju u ona vremena u kojima se čini kao bolji izbor ignoriranje ili bijeg od problema.

Pa kako krenuti prema otvaranju srca, omogućiti božanskom vodstvu, božanskoj prisutnosti, jednog Stvoritelja, srca ljubavi- kako god to želite nazvati- tu kvalitetu koje vam može pomoći na vašem putu, promjenom točke gledišta, mijenjajući prirodu svog bića, tako što ćete biti u mogućnosti kanalizirati kroz vaše biće te energije ljubavi koje okružuju i ovijaju sve poteškoće, i uništavaju ih s ljubavlju pretvarajući ih isto u ljubav. Kako je moguće takvo djelo za koje se može reći da je magične prirode? Nije uvijek moguće ići izravno u srce i izdati mu naredbu da se otvori i očekivati da će ono to i učinit. Međutim moguće je pristupiti srcu iz drugog smjera, recimo čakre koje prethode energiji do srca. Jer svaki od vas, moji prijatelji, prima ovu Inteligentnu energiju, ili ljubav, od jednog Stvoritelja i to na dnevnoj bazi. Ona se kreće kroz vaše niže čakre s početkom na razini crvene zrake. Ta razina se bavi vašim opstankom kao fizičkog bića na ovoj planeti. I koja se izražava također i u vašoj seksualnoj prirodi, čime ste u mogućnosti reproducirati svoju vrstu, osvježiti svoje biće kao i ono vašeg partnera, i dopustiti tim energijama kretanje prema više, čime inteligentna energija ili ljubav jednog Stvoritelja počinje praviti put ili kanal kroz vaš sustav čakri.

Ovog trenutka prenijet ćemo kontakt ka jednom poznatom kao Steve. Ja sam Q'uo.
(kanalizira Steve)

Ja sam Q'uo i s ovim instrumentom sam. Uspješno smo prošli izazov koji nam dopušta govoriti kroz ovaj instrument i zahvalni smo na prilici da ponovo sjedimo s onima čije je traženje inspiracija za nas, jer nam pruža priliku služiti na način na koji se osjećamo pozvani služiti.

Mi bismo nastavili na temu koja se bavi teškim izazovima s osvrtom na rad koji se obavlja u narančastoj zraci, gdje se u osobnosti počinje razvijati osjećaj što to znači biti odvojen ili individuirana osobnost, i dolazi do početnog seta stanja s obzirom na način na koji "ja" se odnosi spram drugih, koji su neposredno oko njega. Ovdje je bitno razviti sposobnost razlikovanja tih faktora ili elemenata u vlastitim životnim okolnostima koje jednom pripadaju, kao i one elemente ili čimbenike koji pripadaju drugima s kojima je u neposrednom kontaktu.

To je proces moji prijatelji, koji je svatko ovdje već doživio i nastavlja dalje prolaziti na dnevnoj bazi. I faktor je u kojem proces osjećaja jedinstvenosti pojedinačnog sebstva se tvori. Sada, tijekom tog postupka uobičajeno je da otkrijete da dolazi, naizgled iz izvora izvan sebe samoga, niz događaja koji ne sjedaju dobro sebi samome, da se tako izrazim. I to je elementarni dio procesa samorazvoja ,naučiti kako razviti neku vrstu školjke, zaštitnu školjku, da tako kažemo, koja omogućuje jednome da se obrani od energija i događaja za koje mu se čini da ga preplavljuju do te mjere da stvori osjećaj odbijanja koji potječe negdje duboko unutar nas.

Tijekom vremena ta energetska ljuska se dodatno razvija i rafinira. Ona služi za odbijanje ili filtriranje one energije koja nam se nudi, naizgled opet kao da dolazi izvana, a koje je previše za uzeti i korisno upotrijebiti. Mi ne preziremo ovaj postupak moji prijatelji, jer to je produžetak potrebe za opstankom, što se sada gleda kao na opstanak sebe koji je u stvari u procesu razvoja.

Daljnji razvoj se počinje odvijati kada pojedinac se predstavi većim grupama drugih sebstva, one veće grupacije koju nazivate kolektivno, "društvo" je proces u kojem se energetska ljuska koja se razvila, i koja sve više dolazi do biti da je povezana s time tko ste, je još više pod izazovom, te su daljnja učvršćivanja ovog zaštitnog oklopa , u toku vremena, napravljena.

Do vremena kada ste došli do rane odrasle dobi, imate oklop koji je vrlo individuirana, personalizirana, i artikulirana prema zahtjevima koji su vas većinom obasipali na bezbroj načina kao nešto neophodno potrebno za vaš opstanak, vaš učinkovit način samoizražavanja, a vaše cvjetanje u složenom društvenom okruženju. To je sve za dobro i sasvim je potrebno kao dio procesa učenja ,nositi se u složenom svijetu s mnogim drugim ljudima koji pokušavaju postići održivu razinu bića, u odnosu na druge.

Nepotrebno je reći, održivost ravnoteže koja se postiže se stalno osporava kako se svako stavlja u novu situaciju iznova i iznova te se mora prilagoditi događajima koji su neočekivani i često neželjeni. Prilagodba općenito nije takva da želi neželjeni efekt, već da naući se prilagodbi, tako da, ono što dovodi u pitanje ravnotežu sebe samoga ne nanese štetu na kapacitet pojedinca da ide naprijed. Dakle, iz dana u dan, jedan se bavi događajima, nekima od prirode koja pružaju obećanje i daju nadu te ljubav i život, a neki put od prirode koja na prvi pogled, djeluju u smjeru sasvim suprotno od ovih , Tako jedan dobiva i dobro i loše i nosi se s njima kao je jedan u mogućnosti.

Sada tijekom jednog života, obično će sinuti pitanje onima koji se bore kroz vaš denzitet "Što je na stvari"?. "Je li to stvarno sve što život ima za ponuditi?" I otvaranje tog pitanja je prvi plotun, recimo tako, do spoznaje da postoji nešto više u životu od jednostavnog automatskog preživljavanja. Jedan osjeća, za jednu određenu stvar,kao da ga zove. Taj pojedinac je pozvan u smislu neke svrhe koja je veća. I jedan vrlo često osjeća taj poriv spram svrhe u odgovornosti koju uzima za one druge sebe koje je naučio voljeti na svom putu.

Ljubav je aktivnost koja započinje proces otvaranja srca. Srce je dimenzija bića koja obično biva zatvorena upravo pomoću štita koji je razvijen kao sredstvo borbe spram katalizatora za koje čovjek smatra da ih ne može procesirati , i učiti kako da se nosi spram drugih pojedinaca na način da ne bude ranjiv na spram njihovih djela,na način da zapravo šteti toj vrlo krhkoj kristalnoj strukturi koja je tek izliježe.

U trenutku kada pojedinac shvati da je moguće spustiti gard, i prihvatiti ono što se činilo spram cijelog svijeta neprihvatljivo, je točka oko koje se može kontemplirati otvaranje srca. Postoje prigode u kojima se srce širom otvori, prilično iznenada obzirom na događaje koji se doista mogu vidjeti kao dramatični, pa čak i traumatični. A tu su i prigode u kojima istrajan tragaoc, kroz naporan rad u meditaciji, uspije otvorit širom svoje srce, i to može dovesti do neravnoteže u energiji u situacijama kada nije bilo adekvatne pripreme s obzirom na stabilnu strukturu sebstva.

To ne znači da iskustva koja se čine traumatičnin, ili iskustva koje se mogu vidjeti kao dramatična su nužno i štetna, več je sasvim uobičajeno proći osjećaj radikalne neravnoteže u srcu kao dio razvoja u kojoj se isto otvara, kako bi daljnji rad moga otpočeti.

Rad srca, moji prijatelji, vrlo često nije ugodan, jer pojedinac pronalazi tamo svu uskladištenu bol, sve patnje koju nosi, sav otpor koji je izgradio tijekom vremena, kao dio procesa razvijanja osjećaja tko ste vi u ovom životu. Jedan otkriva da za svaki komadić iskustva - izazova (catalyst) koji je isfiltrirao kroz prizivanje funkcije štita,ipak je ostao dio koji otvaranje srca otkriva kao neku "stvar" na kojoj se mora još raditi. Oh kako velik dio posla još uvijek ima biti učinjen, moji prijatelji. Kada jedan prvi puta uvidi tu veličinu, to može biti vrlo obuzimajuće .

Dakle, prvi i rani pogledi u taj beskraj koji otvaranje srca nudi može dovesti do osjećaja beznađa, u smislu čak i očaja , da postoji toliko toga za napraviti sa tako malo sredstava s kojima se može raditi spram njih. Molimo vas, nemojte očajavati, jer ste vijekovima i vijekovim svjedočili tim tjeskobama. Činjenica da sada imate mogućnost vidjeti veličinu toga kako se otvara ispred vas , je znak da ste spremni poduzeti rad, da se tako izrazimo.
Otvaranje srca je vrlo jednostavna stvar.Gradi se spram jednog po jednog čina prihvaćanja na vrijeme. Čin prihvaćanja odvija se uvijek u trenutku. Sve što možete učiniti u tom trenutku jest da prihvatite ono što taj trenutak ima za ponuditi. Sve što možete učiniti u tom trenutku, je pozdraviti taj trenutak. I u tom trenutku se nalazi ljubav. I u tom trenutku leži odgovor na pitanje: "Kako je uopće moguće ići dalje?" Vrlo je često, moji prijatelji, u krajnje extremnom naizgled presnažnom katalizatoru pronaći potrebne resurse.

Mali čin voljnog prihvaćanja , je ključ. Jedan čin prihvaćanja otvara mala vrata-i ta vrata vode prema drugima, koja se opet mogu otvoriti uz prihvaćanje. I na ovaj način, prihvaćanje se gradi na prihvaćanju, i malo po malo one žalosti koje je pojedinac izgradio, poteškoće koje je duboko pohranio, ozdravljuju. Iscjeljujuće srce je ono koje počinje pokazivati sposobnost prodiranja u svijet na način koji liječi i taj svijet.

Ne govorimo da je to lagan posao, moji prijatelji. Naprotiv, to je nesumnjivo najteži posao koji ćete ikada učiniti. No, upravo je to rad zbog kojeg ste se koji ste inkarnirali.

I u tom radu moji prijatelji, mi vam povjeravamo ljubav i svjetlost, napuštamo ovaj instrument i vraćamo se kontaktu onome jednom poznatom kao Jim. Ja sam Q'uo.

(kanalizira Jim)

Ja sam Q'uo i opet sam s ovim instrumentom. Velika na je čast govoriti o ovoj temi. U ovom trenutku pitamo postoji li još koje pitanje kraće prirode na koje možemo odgovoriti?

Gary: Q'uo, u mojim osobnim kontaktima s ljudima, čini se da ljudi prijavljuju sve više zauzetosti, sve više stvaris kojim moraju žonglirati u životu,sve više katalizatora s kojima se moraju boriti. Mislite li da je to funkcija društva koje postaje sve složenije i međusobno povezanije, samim time i ulijeva sve više i više stimulansa i katalizatora u naše živote? Ili, mislite da je to u funkciji završetka trećeg denziteta povezanog sa slobodnom voljom tragaoca koji traže povećanje dostupnih katalizatora, dok vrijeme stoji? Ili nešto drugo što nisam uzeo u obzir?

(kanalizira Jim )

Ja sam Q'uo, i svjestan sam Vašeg upita, moj brate. Kao što ste naveli, društvo u kojem sada živite u ovom trenutku je vrlo složeno. Prožeto je onima koji svakodnevno rade na onom što vi zovete " uzdržavanje obitelji" i da produbimo u interese tih entiteta poslovne prirode za koje se lome.

Postoji mnogo katalizatora na raspolaganju za svakog tražitelja istine. Međutim, postoji daleko više onih koji nisu svjesni da taj dnevni krug aktivnosti pruža mogućnosti za rast. Većina subjekata vaše planetarne sfere dio su tih kultura, jer okolina trećeg denziteta je ona koja nudi puno toga što može biti zbunjujuće za one koji nisu uviđavni. Dakle, ako bi pojedinac imao stajalište da bi se mogla velika pouka naučiti iz aktivnosti svakog dana, tada bi postojala i prilika za rast iz tih iskustava, što bi onda imalo tendenciju, recimo tako, usmjeriti tragača u drugom smjeru. Taj smjer, umjesto fokusiranja na svijet o jednome, bi se usredotočio na svijet unutar jednoga.

To fokusiranje prema unutra onda nudi mogućnost kontemplacije, za meditaciju i molitvu kao sredstva kojima će obraditi katalizator dana. To traženje unutar sebe također je sklono izazvati one aktivnosti koje su od manje vrijednosti, recimo tako, odlutati daleko, sve dok tražitelj ne počne fokusirati energiju na manje,ali više značajne dijelove opcija koje se nude svaki dan u vašim vrlo zaokupljenim iskustvima.

Tako da se pojednostave nečije mogućnosti, treba recimo, pojednostaviti svakodnevni krug djelovanja, je dio tragačeva putovanja u koje je sklono donijeti osjećaj mira, smjer svrhe i način da se ostvari taj unutarnji osjećaj sebe samog. Jedan tada može prizvati taj unutarnji osjećaj sebstva kako bi se mogao nositi s tim katalizatorima koji su neophodni za rast i opstanak pojedinca, obitelji i zajednice.

Stoga preporučamo da svak potraži ta područja unutar svog životnog iskustva koja se mogu pojednostaviti,kako bi fokus uma, tijela i duha mogao biti usmjeren na neizrecive i beskonačne osobine ljubavi, mudrosti i dijeljenje ovih osobina sa svima koje susrećemo u svakodnevnom krugu aktivnosti.

Možemo li odgovoriti na vaše daljnje pitanje , moj brate?
Gary: To je bilo izvrsno, hvala. Ponudili ste vrlo dobru perspektivu na smanjenje prividne količine katalizatora kroz pojednostavljenje.

Što se tiče razloga za tu količinu, da li završetak trećeg denziteta igra ikakvu ulogu u toj prividnoj količini katalizatora?

Ja sam Q'uo i svjestan sam Vašeg upita, moj brate. Zapravo za većinu stanovništva vašeg planeta, prilika za postizanje onoga što ste nazvali postizanje diplomiranja u žetvi za denzitet ljubavi ( za 4 D), donijelo je u vaše područje iskustva veoma mnogo oblika zauzetosti koje trebaju neku vrstu vaše pozornosti. Da bi mogli sortirati kroz ono što vam je na raspolaganju, jedan mora ići svojim putem kroz mnogo toga što je kao što ste rekli, produkt završetka ciklusa ovog denziteta (3D). Kao što smo spomenuli ranije, tragačeva sposobnost da odgovori ili odgovornost da izabere-ona područja u kojima će se tražiti. Mi ćemo ukratko pauzirati.

(strana 1 vrpce završila.)

Ja sam Q'uo. Nastavit ćemo. Jer, kao što ste ispravno primijetili, postoji mnogo toga što je proizvod završetka postojanja denziteta. Postoji također mnogo toga što se može odraditi od strane svakog tražitelja, iskoristiti katalizatore na raspolaganju za željeno diplomiranje na ovom denzitetu.

Možemo li dalje razgovarati , moj brate?

Gary: To je bilo izvrsno, hvala. Ponudili ste vrlo dobru perspektivu na smanjenje prividne količine katalizatora kroz pojednostavljenje.

Što se tiče razloga za tu količinu, da li završetak trećeg denziteta igra ikakvu ulogu u toj prividnoj količini katalizatora?

Ja sam Q'uo i svjestan sam Vašeg upita, moj brate. Zapravo za većinu stanovništva vašeg planeta, prilika za postizanje onoga što ste nazvali postizanje diplomiranja u žetvi za denzitet ljubavi ( za 4 D), donijelo je u vaše područje iskustva veoma mnogo oblika zauzetosti koje trebaju neku vrstu vaše pozornosti. Da bi mogli sortirati kroz ono što vam je na raspolaganju, jedan mora ići svojim putem kroz mnogo toga što je kao što ste rekli, produkt završetka ciklusa ovog denziteta (3D). Kao što smo spomenuli ranije, tragačeva sposobnost da odgovori ili odgovornost da izabere-ona područja u kojima će se tražiti. Mi ćemo ukratko pauzirati.

(strana 1 vrpce završila.)

Ja sam Q'uo. Nastavit ćemo. Jer, kao što ste ispravno primijetili, postoji mnogo toga što je proizvod završetka postojanja denziteta. Postoji također mnogo toga što se može odraditi od strane svakog tražitelja, iskoristiti katalizatore na raspolaganju za željeno diplomiranje na ovom denzitetu.

Možemo li dalje razgovarati , moj brate?

Gary: Ne na to pitanje, to je bilo izvrsno, hvala vam Q'uo.

Zahvaljujemo ti, brate. Postoji još koji upit u ovom trenutku?

S: Q'uo postoje neki uređaji koji se mogu nositi oko vrata koji se naizgled mogu povećati energiju entiteta, ili nekako otupiti učinak katalizatora. Ti uređaji možda djeluju kao oblik duhovnog Tylenola (tablete protiv bolova) . Jesu li uopće korisni i može li dugotrajno korištenje istih usporiti napredak entiteta?

Ja sam Q'uo, a vjerujemo da smo shvatili vaš upit, moj brate. Vidimo dva područja važnosti u ovom upitu. Prvo je mogućnost povećanja energije tragaoca koji se kreće kroz svoj dnevni krug aktivnosti vezanih uz katalizator iluzije za rast sebe samog. Doista postoje takvi uređaji, najčešće u obliku kristala,koj mogu povećati tu osobnu razinu energije.Bilo bi korisno za tragača imati to na raspolaganju.

Međutim, ako gledamo na drugu mogućnost, a to je otupljivanje katalizatora, predlažemo da katalizatoru treba biti dopušteno da se kreće u punoj snazi i smjeru kako bi imao najveći utjecaj na senzibilitet tragača. Jer katalizator koji je otupljen, smanjen ili okrljašten će tada morati biti odrađen tijekom duljeg vremena. Tada postoji potreba za tražitelje, da je u stanju percipirati katalizator o čemu se radi i oko njega, kako bi se mogao iskoristiti najučinkovitije.

Postoji li još jedan upit, moj brate?

S: Ne , hvala vam.

Ja sam Q'uo a mi zahvaljujemo ti, brate. Imat li konačni upit u ovom trenutku?

Gary: Ako nema upita iz našeg kruga? Imam jedan od tragača koji je udaljen. D. piše:

"Istraživanje skupine L / L odradilo je nevjerojatan posao s najnovijim kanaliziranjima. Imam alarm postavljen na telefonu za meditiranje subotom u isto vrijeme kao i vi. Lijepo je zamisliti da mogu sudjelovati iz daljine. U posljednjo seansi kanaliziranja Q'uo je rekao da je energija grupe je kao svjetionik svjetlosti koji signalizira anđele na njihovu potragu. Bio bih zahvalan znati što Q'uo misli o "tragaocima koji su udaljeni od grupe" u svojim meditacijama, i ako bi Q'uo mogao preporučiti bilo kakav tuning ili drugu praksu koja će omogućiti da netko poput mene vam pomogne ojačati vaš svjetionik izdaleka . "

Ja sam Q'uo i svjestan sam vašeg upita, moja sestro. Doista, srdačno pozdravljamo sve one koji nam se pridruže s bilo kojeg mjesta, bilo koje udaljenosti i bilo kada u ovaj krug traženja, jer doista,je moguće biti u službi dodavanja energije tom krugu. Priprema pojedinca može biti na način koji je i sam prije pronašao kao koristan, bilo da se molitvom, meditacijom, kontemplacijom, čitanjem inspirativnih podataka, slušanjem inspirativne glazbe, ili na bilo koji drugi način na koji on priprema svoj um, emocije, i duh ponuditi najviše i najbolje od sebe kao dio kruga koji traži. Ovo je preporuka koju bi ti predložili, moja sestro.

Znate da smo svjesni velikog broja entiteta poput tebe koji se pridružuju ovom krugu u dijeljenju svjetlosne energije koja se stvara kada oni istog uma zajedno traže u ovom mjestu meditacije. Cijenimo dobre vibracije svakog entiteta, kao i želju da dodate osobnu inspiraciju u krug.

U ovom trenutku mi bi zahvalili svim prisutnima na ponuđenoj energiji koja je napravili ovaj krug traženja mogućim, te povezivanje vaše ljubavi i želje da služite svim ostalima ovdje kao i svim drugima na planetarnoj površini, tako da postoji mnogo, mnogo zraka svjetlosti koje spajaju svoje energije zajedno u ovom trenutku, te mreža svjetla raste na i unutar planetarne površine.

Postoje mnogi tražitelji poput vas koji nude veliku ljubav i podršku svim osobama koje žele otvoriti svoja srca u ljubavi na bezuvjetan način, svima i na ostalim površinama planeta, kako bi rekli, u stvari, drveću, pticama, cvijeću, zraku videći Stvoritelja posvuda. To je način za tražitelja istine. Kako se jedan kreć sve dalje i dalje na ovom putu, postoji mogućnost da se vidi Stvoritelj sve više i više i češće, i doživji ljubav Stvoritelja unutar svih stvari, svih subjekata, svih vremena i mjesta. Kraj vašeg trećeg denziteta, dapače, pruža mogućnosti za ovakvu vrstu iskustva. Zahvalni i sretni što možemo vidjeti osobe poput vas da iskorištavaju tu priliku.

Mi smo poznati vam kao Q'uo. U ovom trenutku ćemo se oprostiti od ovog instrumenta i skupine. Napuštamo vas kao i uvijek u ljubavi i neizrecivu svjetlu Jednog Beskonačnog Kreatora. Adonai, moji prijatelji. Adonai.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - transkripti
PostPostano: pet nov 27, 2015 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Subotnja Meditacija

17. listopada 2015

Grupno pitanje: ". U prošlosti, su oni od Q'uo-a (kada je Karla kanalizirala) predstavili nam razliku između "uma svijeta" i "uma srca" .Quo opisuje "um svijeta" kao analitičko prosudbeni um, čiju uporabu smo isključivo mi bili uvjetovani koristiti.Također opisuju "um srca" kao svijest ljubavi.

Potvrđujući Q'uo-ovu misao, sada je dostupna informacija iz različitih područja koja kažu da je fizičko srce puno više od pumpe, već i također specijalizirani mozak s endokrino elektro-magnetskim i neurološkim perceptivnim funkcijama.

Željeli bismo ići dublje unutar informacija koje je Q'uo već podijelio s nama ,kako bi nam pomoglo otvoriti naša srca pitajući ,kako prebaciti primarni fokus naše svijesti s uma svijeta na um srca?, uključujući i njegova fizičke kao i metafizičke aspekte, dodjeljujući računalnom-umu, mozgu ulogu naizgled koja više odgovara njegovom dizajnu, ulogu pomoćnika.
(kanalizira Jim )

Ja sam Q'uo i pozdravljamo svakog od vas u ljubavi i svjetlosti kroz ovaj instrument. Izuzetna nam je čast i zadovoljstvo biti u mogućnosti razgovarati s vama danas. Mi bismo, kao i uvijek, tražili od vas da koristite svoj sud dok slušate naše riječi i da budete sigurni da prihvaćate samo one uz koje se osjećate ugodno , jer ne želimo stvarati kamen spoticanja na vašem putu. Zahvaljujemo vam na usluzi moji prijatelji.

Danas pitate o razlici između "uma svijeta" i uma i rada srca, te kako se može pristupiti "umu srca" i postati svjestan proširene funkcije ovog središnjeg organa vašeg fizičkog vozila.Sretni smo što možemo odgovoriti na vaš upi i početi ćemo sugerirajući za većinu vas, jer vam je priroda uma svijeta vrlo dobro poznata. Svako od vas je, da tako kažemo, prožet s ovim umom, to je sredstvo kojim su entiteti vaših raznih zemalja, gradova i regija upoznati unutar vaše kulture kao i očekivanjima tog rastućeg bića , ili bilo koje kulture, ustvari, moji prijatelji. To je sredstvo kojim se ukupni um stanovništva vaše kulture je prenosi na svaku sljedeću generaciju, tako da postoji određena vrsta reda na raspolaganju cijeloj kulturi, očekivanja koja su posebno preenesena uz pomoć vaših najbližih, oni bivajući vaši roditeljski entiteti, učitelji, prijatelji, susjedi, i tako dalje. U ovim vremenima, to se postiže prilično uspješno uz povećanje korištenja elektroničkih medija koji osiguravaju da se poruka o konformizmu dobro širi, da tako kažemo, i prima u kompleks uma koji se obrađuje kroz fizički mozak.

Znači, svaki entitet započinje fizičko utjelovljenje osnovnih elemenata procesa postajući jedan od mnogih na koje se mogu koncentrirati kako bi razumjeli potrebne sastojke za prihvat u raznim segmentima vaše kulture. Dakle, jedan je u mogućnosti iskoristiti različite opcije za obrazovanje i socijalizaciju, zaposlenja i zaradu kao način na koji bi olakšalo podizanje obitelji. Proces bi trebao biti ciklički i pojačan s proizvodnjom svake nove generacije potomaka. To je, kao što vam je dobro poznato, zamah uma što uzrokuje entitetu koji želi ići drugačijim putem određen otpor, recimo to tako. Svaki entitet premda dobro pripremljen da nastavi kulturni pravac-je također, da tako kažemo, kolijevka u kojoj raste individualni identitet koji traži izraz u mnogim i raznovrstnim načinima. Taj pojedinac pronalazi kulturni pravac ponekad teškim, ako ne i opterećujućim, kada identitet tog pojedinca poprimi aspekte izraza koji nisu opće podrazumijevajući od strane većeg dijela kulture ili možda čak i manjeg dijela kulture obitelji i prijatelja. Svaki od njih ima u svom srcu, da tako kažemo, želju da ide za onim što se naziva "vlastiti put", želju da sazna više od onome što je to smisao života, zašto i zbog čega, koji nisu obuhvaćeni putem uma svijeta. To je mjesto gdje je rad uma i srca najvažniji.

U ovom trenutku prenijeti ćemo kontakt ka onom poznatom kao Steve. Mi smo Q'uo.

(kanalizira Steve)

Ja sam Q'uo i s ovim instrumentom sam . Društveni kompleks u kojem svi sudjelujete nosi sa sobom složen skup očekivanja koji, kao što smo natuknuli, najčešće ne odgovara procesu otvaranja prema većem iskustvu kojeg svaki pojedinac osjeća kao potrebu i želju na nekoj razini svog bića. Jaz, rekli bi smo,koji postoji između svijeta koji se došao predstaviti normativno na onome koji mu teži (aspirantu) i svijetu koji se osjeća kao poziv negdje duboko unutar aspiranta, je praznina koja se hrani mnogim stvarima artikuliranim na mnoge načine, i ostaje kao praznine usred mnogih čimbenika.

Od ovih faktora skrenuli bimo pozornost na dva glavna poziva: jedne vrste - koja dolazi od onoga što bi se moglo nazvati presudbom važnosti koje su postale nataložene u vašem društvenom kompleksu - ćini uzak skup zahtjeva koji se nameću ispred svakog pojedinca na takav način da, kako biste bili dostojni, očekuje se da će pojedinac biti u skladu s postojećim uzorkom bitka.

Kao što se događa, ovaj obrazac bitka gotovo nikada ne poklapa savršeno za svakog pojedinca, te kao rezultat toga, svaki pojedinac samostalno, gotovo bez iznimke, osjeća u nekom dijelu sebe kako nije uspio, da je nedostojan. Kada ovaj sud legne teško na njega, to uzrokuje da osjetljiva membrana, da tako kažemo, koja čini kožu embrionalnog sebe da se grči, povlači prema unutra, i zateže u mali čvor. U tom stanju, embrionalno sebstvo pronalazi sebe zaključano u srčanom centru koje nije nikakav centar, i koje se ne može izraziti kao srce. Postoje, ipak, ostaci, tragove, krhotine osuda i dijelovi osuda te osjećaja neadekvatnosti koji traju od jednog do drugog iskustva, i akumuliraju se tijekom vremena, te formiraju vrlo često dosta krutu koru.

Embrijsko sebstvo pronalazi određeni stupanj sigurnosti krijući se iza ove kore, ali u isto vrijeme, osjeća se i zarobljeno u njoj. Svako iskustvo u kojem je prosudba u svijetu uzima i drži protiv sebe, uzrokuje da kora postaje sve kruća, da postane krhka, da bude manje zatvarajuća unutar sebe,trebalo bi radije se osjećati bez osuđivanja, te biti bez ikakve vrste zahtjevnih očekivanja koje svijet neprestano čini se stavlja na njega.

Zarobljeno sebstvo, međutim, nije bez vlastitih sredstava . Iznova i iznova će učiniti nekakav napor, iznova i iznova će gledati da pronađe one male otvore u kori i u njima će vidjet život, u koje će pustiti tok svjetlosti svijeta, kao i unutarnje svjetlo sebstva koje će početi teći prema van. Sa svakim dodatnim činom prihvaćanja sebe , kora počinje biti tanja, tako da, s vremenom, se taj proces svjesno ojačava, i na kraju kora može postati toliko tanka da više ne može držati srce unutar tog skučenog prostora, te je Srcu dopušteno proširiti se i obavijestiti svijet o svojoj ljubavi. Kad srce segne prema van k svijetu u ljubavi, svijet se reflektira unatrag kao ljubav, , a srce onda počinje pjevati pjesmu koja je njezin materinji jezik, da se tako izrazimo.

Tu nalazimo kao što smo i rekli, drugi izvor suženja srčane energije, a taj izvor dolazi više iznutra. Predstavlja ona iskustva koja su se pokazala previše bolnim za izviruće sebstvo koje izvire, koje želi izaći,krenuti naprijed; stoga postoji tendencija prema odgodi, ako hoćete, osjećaju misli, osjećaju osjećajima, osjećaju boli koja je vrlo često dio procesa katalizatora kojeg svaki ovdje uživate na dnevnoj bazi.

Odgođeni osjećaji, međutim, nisu osjećaji koji nestaju zauvijek. Odgođeni katalizator ostaje unutar srčanog centra, kao posao koji tek treba obaviti, a srce koje je opterećeno mnogim neobrađenim katalizatorima, s puno ne prihvačajućih osjećaja, je srce koje osjeća olovno i teško, i pati od ograničenja vlastite izrade. U nekom smislu, moji prijatelji, kažemo da je to katalizator koji je među najtežima koji ćete morat obraditi, jer ne možete raditi kroz njega bez otvaranja srca, a svaki čin otvaranja srca, svaki čin oslobađajućeg stezanja srčanog mišića,je također čin i koji oslobađa one skrivene emocije, ona skrivena sjećanja, represije, koje su se osjećale u jednom ili drugom trenutku nešto previše previše teško da bi se njima bavili.

Dakle, otvaranje srca ne poduzima se uvijek u stanju apsolutne radosti. Otvaranje srca često će pokazati sebstvu što nije u stanju bilo priznati samom sebi da nosi; bol ,tjeskobu ili tugu. Ozlječenje tjeskobe je nešto što jedino samo po sebi srce može ostvariti. Ne možete izliječiti tjeskobu duše misleći ispravno, više nego što može izliječiti oštećeno srce nekim posebnim aktom spoznaje.

Srce je organ prihvaćanja. To otvara vrata u svijet koji je pun ljubavi u svojoj srži, ali ćemo reći da postoje, u toj ljubavi, mnogi slojevi onoga što doživljavate kao emociju, a emocija se ne čini uvijek i odmah od ljubavne prirode ili da je od prirode onoga što potiče daljnje otvaranje srca.

Prema tome, prvi čin otvaranja srca može vrlo često dovesti do reakcije koja ima za učinak zatvaranja srca ponovno, ili ograničavanje tog područja u kojem će srce pokušati se otvoriti. To je, prijatelji moji, trenutak u kojem bi vas potaknuli da pogledate na časak, malen čin koji se zove vjera, jer u tom malom činu, postoji bedasto očekivanje da će se unutar tjeskobe može ipak naći i radost; da se unutar jada može naći i radost; te da se unutar straha, užasu, agoniji, može naći i nada.
Što više pojedinac uči očekivati radost kao puku posljedicu vlastite sposobnosti nadanja, to je više u mogućnosti opustiti taj srčani mišić, što više je u mogućnosti omogućiti prihvaćanje te graditi na prihvaćanju,sve dok srce ne počne osjećati sebe kao organ za prijem tijeka i protoka kozmičke energije unutar individualnog sebstva. To je osvježavajuće strujanje za sebstvo koje je predugo osjećalo skučeno - kako izvana velikom težinom društvenog uvjetovanja tako i iznutra uslijed težine neprerađenog i naizgled nemoguće obradivog iskustva. Kada se tom kozmičkom vjetru, da tako kažemo, dopusti strujanje kroz srce, a srce samo nauči izraziti ritam svemira, tada i samsvemir može biti otkriven da leže unutar vas i tako sve manje i manje individualno sebtvo ima potrebu osjećati se kao nešto što se mora pružati od otpor spram onog što se nalazi izvana.

Prirodni tijek srca odgovara i rezonira s prirodnim protokom svemira. Postoji mnogo načina na koji se može otkriti ovaj tok. Umjetnik ga otkriva u činu stvaranja; prirodoslovac ga otkriva u činu sudjelovanja u prirodi; a oni koji sudjeluju u društvenim aktivnostima otkriti će ga u prirodnom toku davanja i primanja, kako jedan nudi one usluge drugima čiji prijem tih usluga je njihova zahvalnost, što opet vraća se natrag onome koji je uslugu pružio. Davanje, primanje, i opet davanje, konstituira veliki protok u kojem svaki pojedinac - kompleks uma/ tijela / duha može sudjelovati i sudjeluje sve više i više kako se srce počinje otvarati. U otvaranju srca može se doživjeti iscjeljenje, a u zatvaranju srca, uvijek se doživljava ograničavanje, ne samo uma, već i tijela.

U vašem društvu, moji prijatelji, postoji toliko jako mnogo faktora koji rade protiv otvaranja srca, da ne može biti iznenađujuće što se toliko poteškoća srca nađe izraženim u onome što bi se moglo nazvati "srčanim problemima." Ponekad, možete napraviti napredak ka otvaranju samog srca jednostavnim učenjem načina da opustite tijelo. Kad pokušavate opustiti tijelo, ponekad može biti teško početi od samog srca, jer ipak, to je tjelesna funkcija koju nazivate autonomnom, što će reći da je to funkcija koja uglavnom se nemože izravno kontrolirati činom svijesti. Ali, ako u meditaciji, opustite prvo noge, dopuštajući nogama da se oslanjanju udobno i lagano spram podloge, čime noge služe kao receptori te energije koja teče iz vaše zemlje prema gore, tako da se ona kreće u vaše zglobove, kroz koljena i bedra prema donjem dijelu vašeg torza,te se kreće dalje prema gore kroz solarni pleksus, stižući napokon u srce - koje se sada može vidjeti kao da je otpustilo neku vrstu napetosti koju nije znalo da uopće i drži - time ste učinkovito postigli unutar tjelesne manifestacije analogno onome što smo raspravljali u odnosu na više metafizičku ili mentalnu komponentu procesa otvaranja srca.

Odlučnost spram otvoranja srca mora se prvo ukorijeniti u umu, jer um je izvor um / tijelo kompleksa, ali nit jedan um se ne može prikazati sebi bez načela manifestacije koja se zove tijelo. Kada unutar uma je riješeno da se u srcu oslobodd one kritičnosti koje su se održale, tijelo je i previše radosno ispuniti tu težnju i vraća natrag u srce radost oslobađanja od tih napetosti koja su se održale oh, tako dugo.

To iskustvo otvaranj srca može doći i vrlo sporo, ili može ponekad pristići s velikom žurbom. Smatramo da ako iskustvo je previše naglo,tada ponekad može dovesti do neke vrste reakcije ili trzaja koji ima učinak ponovnog zatvaranja srca za dogledno vrijeme. Dakle, dobro bi bilo, moji prijatelji, proučiti praksu otvaranja srca, kako bi to moglo biti nešto održivo. Pouzdano otvoreno srce je resurs za tražitelja kao nijedno drugo, jer to je platforma na kojoj se mogu poduzeti sve daljnje radnje pozitivne prirode. To je čin prihvaćanja sebe po sebi samome, i svijet po sebi, i osjećaj prihvaćenosti od strane sebe i svijeta koji omogućuje više zračenja spram aktivnosti koje se tada počinju manifestirati.

Osoba otvorena srca , u vašem svijetu, rijedak je dragulj, ali dragulj iznad bilo koje cijene. Moja braćo i sestre, povjeravamo vam projekt otvaranja srce, jer to je ukras cijelom stvaranju, kada se učini.

Ja sam Q'uo, au ovom trenutku mi bi napustili ovaj instrument u ljubavi i svjetlosti i vratili se jednom poznatom kao Jim te završili našu komunikaciju s vama danas. Adonai

(kanalizira Jim )

Ja sam Q'uo i opet sam s ovim instrumentom i pozdravljamo sve ponovno u ljubavi i svjetlosti kroz ovaj instrument. Čast nam je u ovom trenutku pitati postoji li možda neki drugi upit na koji bismo mogli odgovoriti.

Steve: smijem li ja pitati jedno Q'uo?

Ja sam Q'uo. Naravno, moj brate. Možemo pitati što bi vaš upit mogao biti?

Steve: Postoji li kakav određen set vježbi koje možete preporučiti za potrebe otvaranja srca?

Ja sam Q'uo i sam svjestan Vašeg upita, moj brate. Mi bi preporučili da pronađete one odlomke posebno izražajne prirode koji se odnose na srce, napisanih od strane drugih autora koji su napravili istraživanje ,da se obazrete u vezi možda s nekoliko odlomaka, a potom razmotrite značenje tih poruka na dnevnoj bazi. Kada osjetite da ste probavili u mentalnom modu suštinu poruke tada, u svom meditativnom stanju, uzmite plod vašeg meditacije i dopustiti da ima svoje središte pozornosti, da tako kažemo, ostavite ga da se preseli iz uma prema osjećajima, prema intuicijama, više ka areni srca.

Nađi više od jednog ili dva takva odlomka. Koristite ih u suradnji s daljnjim promišljanjima i meditacijom dok ne osjetite da ste opremili svoje srce sa zamkama, da tako kažemo, bezuvjetne ljubavi, davanjem i primanjem te ljubavi. Možda biste mogli učiniti to osobnim iskustvom tako da nađete prijatelja ili člana obitelji koji bi možda mogao uživati i cijeniti daljnju raspravu i razradu mentalne prirode spram ovih kristaliziranih osjećaja i izraza bezuvjetne ljubavi.

Koristite odgovore obitelji, prijatelja, i tako dalje,kako bi dodatno obogatili srčani centar aktivnosti, tako da postoji neka vrsta punjenja crpke, reći ćemo. Onda ste mogućnosti osjetiti protok s početkom u srčanom centru, tako da postoji automatski odgovor u ovom centru u vašem svakodnevnom krugu aktivnosti. Kada vidite ili čujete situaciju, kao što se može reći, udara po žicama srca, dopustite srcu njegov odgovor. Ono što je možda bilo zanemareno ili potisnuto u prošlom iskustvu,dopustite da se javi i da može podijeliti tu rastuću energiju prihvaćanja, ljubavi, unutar vašeg bića prije drugog bića ili situacije. Vaš svijet, moji prijatelji, ima mnoge takve situacije ,kojima je lako pristupiti putem vijesti iz medija, ako je to nužno. Međutim, mi smo također prilično sigurni da svaka osoba ima u svom području osobnog iskustva ta područja koja bi mogla biti od koristi primajući ljubavne ponude vlastitog srčanog centra.

Ono što mi preporučamo da postanete sve više i više upoznati s kvalitetama ljubavi u bezuvjetnom smislu, i što bi mogli osjećati kao svojim psihičkim opisnim parametrima. Osjećaj je najvažniji ovdje, jer kako se krećete iz uma svijeta ka umu srca, bavite se emocijama koje se ne mogu izraziti ni na kojem drugom centru kao srčanom. Srce je doista iste prirode kao mišić. Kao što vježbate osobine bezuvjetne i sve milosrdne ljubavi, te osobine su poboljšane kao i vaša sposobnost da doživite i izrazite ih.

Ima li još upita, brate, spram ovej temi?

Steve: Ne, hvala, to je bilo jako dobro.

Ja sam Q'uo. Zahvaljujemo ti, brate. Postoji li još jedan upit u ovom trenutku?

Gary: Q'uo, jedan brzi za mene. Imamo dragog prijatelja, čije ime je Morris, kojem je dijagnosticirano posebno teško stanje . Ima li išta što možemo učiniti da pomognemo njegovom procesu ozdravljenja?

Ja sam Q'uo i svjestan sam vašeg upita moj brat. Uvijek je korisno bilo kojem procesu ozdravljenja uključiti se u meditativnom i molitvenom stanju uma i bića koje šalje ljubav i ljekovite misli i energije prema onome kojem želi ozdravljenje. Možemo napomenuti, međutim, da je uvijek do entiteta i njegovog višeg ja, recimo, kako će te energije biti iskorištene. Stoga je dobro poslati ih u nadi njihova eventualnog uspjeha u pružanju ljekovitih efekata, ali i biti spreman za njihovo korištenje u bilo koje druge svrhe koje su koristne spram objekta ljekovitih osjećaja ,kako su te energije i poslane ,

Postoji još jedan upit, moj brat?

Gary: Postoji li način za povećanja učinkovitosti slanja i primanja, u bilo kojem pogledu kakvoće i količine ili oboje?

Ja sam Q'uo i svjestan sam vašeg upita, moj brate. Smatramo da različiti načini takvih slanja mogu se koristiti, ne samo u molitvenom stavu, ili stavu meditacije ili u mislima koje se projiciraju, već možda i pomoću jednostavne komunikacije preko vaših normalnih sredstava, bilo da je sustav pošte ili elektroničkog mail sustava, gdje ste u mogućnosti izraziti jasno i sažeto osjećaje koje osjećate, otvarajući kanal, recimo, za jasniju komunikaciju i uzajamno primanje od onoga poznatog kao Morris, tako da jasnija percepcija može biti dobivena kako o njegovu stanju tako i njegovim mislima.

Postoji li još jedan upit, moj brate?

Gary: Ne s moje strane, hvala ti, Q'uo.

Zahvaljujemo ti, brate. Ima li konačni upit u ovom trenutku?

(duga stanka)

Ja sam Q'uo. Mi smo uživali znatno u iskustvu govoriti spram vaših briga u ovom krugu traženja. To je takva radost vidjeti predane duhove udružene zajedno sa srcima i umovima otvorenim za dijeljenje, stvarajući najljepše vibracije ljubavi na vrijemnu / prostoru sferama koje doista dopiru do vaših nebesa. Mi pohvaljujemo svakog za posvetu traganja koje vas je dovelo ovdje,i koje vas je spojilo kao skupinu koj traži.

Mi bi u ovom trenutku napustili ovu skupinu i ovaj instrument. Napuštamo svakoga od vas, moji prijatelji u ljubavi i neizrecivu svjetlu Jednog Beskonačnog Kreatora. Mi smo poznati za vas kao oni od Q'uo-a Adonai, moji prijatelji, Adonai Vasu.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - transkripti
PostPostano: sub nov 28, 2015 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
13.veljača 1994 o liječenju i tome što bi oni iz Q'uo-a činili da su 3 d s tim ciljem u umu

za sada na engleskom a uskoro će stići prijevod

pronalazim starije transkripte u kojima je sudjelovala Karla s temama za koje smatram da će pronaći interes kod forumaša

http://www.llresearch.org/transcripts/i ... _0213.aspx

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - transkripti
PostPostano: pon dec 21, 2015 9:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://www.llresearch.org/transcripts/i ... _0213.aspx

Nedjeljna Meditacija

13. veljače 1994

Grupno Pitanje: Pitanje ovog popodneva je od N i to, "Kako bi Q'uo pristupio izradi strategije ozdravljenja koja bi obuhvatila sve potrebe entiteta trećeg denziteta, kada bi Q'uo bio entitet trećeg denziteta, ovdje s tim ciljem na umu? "
(kanalizira Karla)
Mi smo Q'uo. Pozdrav u ljubavi i u svjetlu beskonačnog Jednog. Drago nam je i čast biti pozvani u vaš krug rada i zahvalili bi svima koji su došli na ovoj prilici za razmjenu misli.
Vaš upit odnosi se na koncept ozdravljenja na provokativan način u tome da pitanje pita što mi drugačijeg denziteta, učinili u vašem trećem denzitetu, kako bi najbolje povećali univerzalno iscjeljenje. Jedna je stvar biti gdje smo mi, gledajući na zemaljsku scenu i filozofirati u vezi s izgledima za poboljšanje vaše svjetske scene sukladno našim pogledima. Sasvim je nešto drugo biti u tom trećem denzitetu koji sada vi uživate, a ne mi, s našim iskustvom, već upravo vi, sa vašim ograničenjima i izazovima,jer vi ste pozvani na služenje u ovom trenutku.
Da smo mi sada vi, također bi bili jednako ograničeni. Dopustite nam da preformuliramo i rekli bi, kada bi svaki od vas bio u mogućnosti imati pristup tom dijelu sebstva koje vibrira unutar našeg raspona vibracija u našem denzitetu,tada bi pronašli sebe u potpunoj nemogućnosti preuzeti ta razumijevanja i staviti ih u mrežu iluzije stvarnosti trećeg denziteta. Možda je najbolji način reći da je uvijek postoji 20/20 vizija, ali stvar je na onima koji nemaju 20/20 pogled, već samo situaciju koje je takva kakvom se čini, da djeluju. Vi ste ti koji ste pozvani da djelujete i služite, sa svim svojim percipirajućim ograničenjima.

Stvoritelj sažima samog sebe u svakome, stoga pravo sebstvo što vi jeste, u jednom smislu i jest izvan ikakvih ograničenja, izvan bilo kakvih iskrivljenja, izvan svake nečistoće. Unutar svakog od vas leži istina, leži ozdravljenje, leži milost, ljepota i pravda. I mi bi rekli ,da smo jedni od vas ili mnogi od vas, mi bi, kao i vi, osjećali se duboko zbunjeni zbog iluzije trećeg denziteta. Nemate lak zadatak, vi koji želite služiti. Dakle, jedan odgovor na Vaš upit jest da vaše uredno i teško zarađeno razumijevanje se ne prevodi na master plan za ozdravljenje trećeg denziteta. Samo oni koji su unutar trećeg denziteta imaju pravo pokušati stvoriti takve uvjete kao univerzalno ozdravljenje.
Koncept liječenja ili zdravlja vidimo u osnovi ne u fizičkom vozilu, niti u umu ili mentalnom vozilu,već umjesto toga, iscjeljenje vidimo kao ono što stvara širu ili dublju vjeru, jer što je zdravlje, nego samo udio ravnoteže energije unutar individualnog jastva. Zdravlje nije samo stvar bolesti i liječenja bolesti. Zdravlje ima veze sa stanjem energija unutar sebe, tako da je jastvo podešeno, da tako kažemo, koliko se to može postići od strane tragača ,prema svijesti o sebi kao dijetetu beskonačnog Stvoritelja. Liječenje započinje s realizacijom da ljubav i voljenje čine zdravlje.
Više od bilo koje metode liječenja filozofsko, metafizičko ili vjersko, sve staze nude način da poduče one koji žele naučiti kako prizvati sebi i kretati se prema toj unutarnjoj prostoriji u kojoj je srce šutnje govori svoju blagoslovljenu i posvećenu pjesmu: volim hvaleći ljubav, ljubav zahvaljuje ljubavlju, ljubav koja ima bilo kakvu emociju za ljubav. Duša koja uporno traži ovo unutarnje svetište, pomirilište srca, je kao onaj koji odabere da ide u veliku dvoranu postaviti stol za raskošan banket. Za ljudsko oko banket sala možda i ne postoji. Za srce unutra koje tuče u vjeri, dvorana će se ispuniti do prelijevanja i blagdan će se održati.
Nad -lučnim energijama koje liječe pristupa se putem vjere. Tada što svaki tražitelj radi s tim otvorenim kanalom ljubavi i vjere vrlo mnogo ovisi o njegovom određenom putu. Mnogi su načini za podučavanje vjere. Svako tko je roditelj podučava, na način kojim se bavi svojom djecom u načinima vjere i blagoslovljeno je svako dijete čiji su roditelji zadržali snažan osjećaj važnosti živiti vjerno. Blagoslovljeno je doista dijete koje nauči ne samo vrijednost znanja, mudrosti i moći, već i vrijednost puteva vjere i načina služenja.

Oni u vašim crkvama koji propovijedaju prema nekim religijskim sustavima imaju veliku priliku da uče u načinima liječenja. Doista, kada otkrijete bilo koji put služenja može te vidjeti da je i to način da svjedočite snagama i energijama zdravlja ili ozdravljenja.Pogledajmo na jednostavan koncept ozdravljenja ili zdravlja ovdje, jer naša je percepcija da treći denzitet nije namijenjen univerzalnom ozdravljenju. Uočene nepravilnosti u iluziji su bezbrojne, a to je vrlina iluzije trećeg denziteta da nastavi grubo, nedovršeno i nezacijeljeno. To su uvjeti koji potiču brzinu učenja. Pravo zdravlje duše nije riskirano prema uvjetima trećeg denziteta, ma kakvi oni bili. Potrebno je i poželjno, u smislu prilika za rast da se kreće naprijed na putu traženja, da fizički uvjeti, mentalna i emocionalna stanja iskuse se i percipiraju kao slomljena.
To je težak koncept za shvatiti. Zašto bi Stvoritelj dopustio, a još manje utvrdio da je patnja na trajnoj osnovi dio izvrsnog i lijepog plana u cilju duhovne potrage? To nema očigledan odgovor, ali smatramo da je istina. Vrline vašeg okruženja sadrže ništa veće vrline od predvidljivih nesavršenosti ograničenja. Što Stvoritelj ima na umu, osjećamo, nije povećanje zdravlja tijela ili uma ili emocija, već kontinuirana mogućnost za poboljšanje u balansiranju i centriranju uma, tijela, emocija i duha.

Zdravlje se, dakle, može se promatrati u trećem denzitetu stanje u kojem subjekt -a svaki je jedinstven- je ostvario stabilnu ravnotežu u sebi, tako da svaka energija ima mjesta za jasnoću i fokus, koa što bi vidjeli boju kako postaju čista tako bi se moglo zamisliti energiju entiteta koja postaje istinska, još više u ravnoteži i proporcionalno, jedna spram druge. Ova točka ravnoteže je jedinstvena za svaki jedinstveni entitet.

Kada bismo pokušali učiti savršenstvo, taj koncept bi mogao, u jednom snažnom trenutku , razgrnuti sve iluzije. Međutim, ne možemo se premjestiti u vašu percipiranu stvarnost i prikačiti vam na udicu savršenstvo u ovom moru konfuzije poput ribi, niti bi mi činili Stvoriteljevo djelo pokušavajući uzdići tijela u savršenstvo. Najblagoslovljeniji smo time ako jednostavno možemo predložiti i jednome entitetu da će tvrdoglav fokus na beskonačnu savršenost poprimiti energije kao što one jesu i kroz vrijeme, proizvesti za taj entitet takve vizije i tragove koje se odnose na stanje ravnoteže koja je potrebna za napredak tog pojedinca.
Kako se ovo odnosi na zajednički pokušaj da se pokrene manifestacija idealnog ozdravljenja okoline? Ovo pitanje je veliko. Rekli bi da nema višeg standarda od onoga koji je implicitan u ovom pitanju. To je - ispraviti ćemo ovaj instrument - to je poziv na veliku avanturu, traženj s ogromnom energijom kako bi ostvarili takvo okruženje. To okruženje će se vizualizirati sve češće kako se vrijeme kreće naprijed , mnogi subjekti su već sada postali toga svjesni, mnogo, različitih načina uporabe lijekova i liječenja kao i vrhovno mjesto koje vjera zauzima u pojedinačnom zdravlju subjekta. Ova dva koncepta su ona koje bi vam predložili za kontemplaciju.

Želimo dopustiti da ovaj odgovor primi jedan poznat kao N prije nego reagiramo dalje, ako je to prihvatljivo za one u ovom krugu. Pauziramo radi komunikacije.
Jim: To je u redu s nama, Q'uo. Hvala.

Vrlo dobro, moj brate. Tada bismo pitali ako postoji upit o materijalu danom ili drugoj liniji ispitivanja u ovom trenutku.

Jim: Nemam drugih pitanja Q'uo. Cijenim što ste rekli.

Mi smo Q'uo i hvala, ti brate. Nismo sasvim spremni napustiti ovo divno okupljanje i govorili bi još malo, ali ne želimo ići naprijed u onome što smo posebno dali u odgovoru na pitanje s početka.

Želimo razgovarati o pitanju tog entiteta, jer smo svjesni, naravno, kada se kanal kao što je ovaj pita, je li još uvijek od koristi spram služenja. Potičemo vas da svako od vas postavlja pitanja kao što je ovo. Nije mudro biti samodopadan ili osjećati se da ste dobili konačni odgovor. Sasvim je zdravo, recimo,da se takvo pitanje pojavi, kada vas svijet ne vodi putem do tih vrata, kada su sastanci mali, kada , kao što vidimo u razmišljanju ovog instrumenta, da su fizički parametri nedovoljni, kao što je novac za publikacije, sasvim je logično pitati se u vezi puta služenja.

Mi tada moramo reći gdje je srce tog služenja, za vas? Gdje je ljubav, za vas? Gdje su vaši darovi? Koje darove želite koristiti? Kada tražite odgovore na pitanja koja se tiču služenja potičemo da istražujete vlastite darove jer svaki entitet se kreće u iluziji trećeg denziteta sa svim svojim zavjetima i mogućnostima s određenim paketom darova, s određenim kombinacijama vrlina i tamnijih vrlina koja vi nazivate porocima, a iz ovog slomljenog i tražećeg postojanja cvjeta sva ljepota i velikodušna harmonija cvata tog istog entiteta.
Zato tražimo od instrumenta da u nadolazećim danima razmišljata o svojim darovima i traži unutarnji osjećaj sigurnosti u vezi usluge koju želi [dati] tako da usluga može opet biti smirena i neuzburkana uslije vlastitih sumnji. Uvijek, naravno nije vanjski izgled taj koji određuje uspjeh upošljavanja nečijih darova, već,se umjesto toga, pojedinac mora kretati kako se osjeća , te uvijek biti svjestan da je služenje - služenja spram ljubavi, za ljubavi, uz pomoćnje same.

Potaknuli bi vas da uzdignete srca, podignite um, podignite poglede, baš kao što sunce čini da podigne pupoljak cvijeta, travu i lišće. Pokušajte sebi dati slobodu da se unutarnje obratite ...

(strani A vrpce je kraj.)

(kanalizira Karla)

... [prema] svjetlosti, jer svjetlost se tada najdublje i čišće percipira.

Da bi izoštrili ove percepcije, opet kažemo, provedite vrijeme razmišljajući. Svakako je dobro imati zajedničke sastanke, za one koji traže zajedno udružuju se na način koji poboljšava slušanje, recimo, sviju koji su uključeni i stvara puno bolju atmosferu za traganje, ali više od toga, provediti i vrijeme nasamo tražeći, da li u molitvi, meditaciji ili u radosti, smijehu i zajedništvu. Provedite vrijeme hvaleći i radujući se.

Zašto se radovati? Zašto hvaliti i pohvaljivati? Zato što je najveća energija uvijek ista: ljubav je uvijek nadvladajuća snaga i kreator. Bez obzira na iskustvo, pohvale, radost i zahvalnost su prikladni. Kada jedan može, čak i na trenutak, vidjeti i osjetiti istinu okrećući se prema ljubavi iznad svega drugog ,tada će iscjeljenje istinski multiplicirati.

Mi bi u ovom trenutku napustili ovaj instrument i grupu, ispričavajući se zbog nedostatka zadovoljavajućih odgovora. Međutim, mi se bavimo, kada se bavimo ljekovitim modalitetima, područjem u kojem, kroz ovaj instrument u ovom trenutku, informacije koje možemo dijeliti, i dalje će biti, po prirodi više apstraktne nego praktične. Međutim, ne bismo htjeli koristiti ovaj instrument drugačije. I tu ste - u situaciji.

Na kraju, rekli bismo jednom poznatom kao N, onaj dio nas koji je Latwii pozdravlja i blagoslivlja onog poznatog kao N i zahvaljujemo onom poznatom kao N što je uživao u našim šalama.

Ostavljamo vas u ljubavi i svjetlu jednog beskonačnog Stvoritelja. Adonai. Adonai. Mi smo Q'uo.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Quo - transkripti
PostPostano: pet jan 15, 2016 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Subotnja Meditacija

3. listopad 2015

Grupno pitanje: Q'uo, mnogi od nas se bore sa situacijama koje se s vremena na vrijeme čine preteškim za podnijeti, Imamo percepciju da je izazova (katalizatora), previše ili su pre intenzivni ili oboje. Često imamo osjećaj da nam život stavlja teret s kojim nemamo snage se boriti. Kako da nosimo naše križeve, Q'uo? Kako da pristupamo s otvorenim srcima u izazovima koje život stavlja pred nas i istovremeno pozivamo više energije kako bi preobrazili naša iskustva?

(kanalizira Jim)

Ja sam Q'uo. I mi vas sve pozdravljamo u ljubavi i svjetlu Jednog Beskonačnog Stvoritelja kojemu služimo svim svojim bićem, u radosti, ovog dana i uvijek. Mi smo počašćeni što imamo mogućnosti razgovarati s ovom grupom danas popodne te nam je čast i zadovoljstvo pridružiti vam se dok tražite kvalitete vlastitog bića koje se mogu aktivirati na vašem putu traženja tj. onog što vi zovete istinom.Tražimo od vas, kao i uvijek, da nam učinite jednu uslugu, a to je da slušate pažljivo uz vlastitu prosudbu svaku riječ i ideju koju dijelimo s vama, te da uzmete samo one koje imaju smisla za vas, i ostavite iza sebe sve one koje nemaju smisla, jer ne želimo biti kamen spoticanja na putu vašeg traženja. To će pomoći našem dijeljenju misli s vama i tada se ne bi osjećali kao da vas ometamo na vašem putu.

Danas pitate, moji prijatelji, kako to da nosite terete u životnom iskustvu koje imate u ovom trenutku. Postoji vrijeme tijekom kojeg tragaoca put nanese u ona područja mračne šume koja se čine uznemirujućim, teškim, tamnim i tajanstvenim, koja nude previše tereta i briga ovog svijeta, da tako kažemo. Lako je u tim vremenima postati pretjerano zabrinut s pitanjem ,kako proći kroz ta iskušenja i naučiti iz njih, pa čak se i sjetiti kako ste ih preživjeli, jer s vremena na vrijeme putovanje vjernog tragaoca biva najteže. A to nije slučajnost moji prijatelji.
Ne želimo vas obeshrabriti govoreći da ste sami izabrali ove staze, jer na tragačevu putu ne postoje pogreške. Ono što iskušavate je postavljeno po vašem vlastitom izboru prije nego li ste svjesno preuzeli identitet kojeg.trenutno vidite kao sebe. Prije početka utjelovljenja, napravili ste ove planove za sebe i stvorili izazove kako bi naučili voljeti i prihvatiti sve o sebi čak i kada se čini sasvim neprihvatljivo nositi se s određenim situacijama.

Svjesni smo da mnogi smatraju da bi trebao postojati kraj brigama i mukama, koje kao da ne nestaju. I da bi trebala postojati nagrada, vrijeme mira i tišine i ono što bi vi nazvali, radošću. I bit će, moji prijatelji. Jer na svim putovanjima, takve kvalitete postoje, pogotovo za one koji su u mogućnosti otvoriti svoja srca u ljubavi i suosjećanju u ona vremena u kojima se čini kao bolji izbor ignoriranje ili bijeg od problema.

Pa kako krenuti prema otvaranju srca, omogućiti božanskom vodstvu, božanskoj prisutnosti, jednog Stvoritelja, srca ljubavi- kako god to želite nazvati- tu kvalitetu koje vam može pomoći na vašem putu, promjenom točke gledišta, mijenjajući prirodu svog bića, tako što ćete biti u mogućnosti kanalizirati kroz vaše biće te energije ljubavi koje okružuju i ovijaju sve poteškoće, i uništavaju ih s ljubavlju pretvarajući ih isto u ljubav. Kako je moguće takvo djelo za koje se može reći da je magične prirode? Nije uvijek moguće ići izravno u srce i izdati mu naredbu da se otvori i očekivati da će ono to i učinit. Međutim moguće je pristupiti srcu iz drugog smjera, recimo čakre koje prethode energiji do srca. Jer svaki od vas, moji prijatelji, prima ovu Inteligentnu energiju, ili ljubav, od jednog Stvoritelja i to na dnevnoj bazi. Ona se kreće kroz vaše niže čakre s početkom na razini crvene zrake. Ta razina se bavi vašim opstankom kao fizičkog bića na ovoj planeti. I koja se izražava također i u vašoj seksualnoj prirodi, čime ste u mogućnosti reproducirati svoju vrstu, osvježiti svoje biće kao i ono vašeg partnera, i dopustiti tim energijama kretanje prema više, čime inteligentna energija ili ljubav jednog Stvoritelja počinje praviti put ili kanal kroz vaš sustav čakri.

Ovog trenutka prenijet ćemo kontakt ka jednom poznatom kao Steve. Ja sam Q'uo.

(kanalizira Steve)

Ja sam Q'uo i s ovim instrumentom sam. Uspješno smo prošli izazov koji nam dopušta govoriti kroz ovaj instrument i zahvalni smo na prilici da ponovo sjedimo s onima čije je traženje inspiracija za nas, jer nam pruža priliku služiti na način na koji se osjećamo pozvani služiti.

Mi bismo nastavili na temu koja se bavi teškim izazovima s osvrtom na rad koji se obavlja u narančastoj zraci, gdje se u osobnosti počinje razvijati osjećaj što to znači biti odvojen ili individuirana osobnost, i dolazi do početnog seta stanja s obzirom na način na koji "ja" se odnosi spram drugih, koji su neposredno oko njega. Ovdje je bitno razviti sposobnost razlikovanja tih faktora ili elemenata u vlastitim životnim okolnostima koje jednom pripadaju, kao i one elemente ili čimbenike koji pripadaju drugima s kojima je u neposrednom kontaktu.

To je proces moji prijatelji, koji je svatko ovdje već doživio i nastavlja dalje prolaziti na dnevnoj bazi. I faktor je u kojem proces osjećaja jedinstvenosti pojedinačnog sebstva se tvori. Sada, tijekom tog postupka uobičajeno je da otkrijete da dolazi, naizgled iz izvora izvan sebe samoga, niz događaja koji ne sjedaju dobro sebi samome, da se tako izrazim. I to je elementarni dio procesa samorazvoja ,naučiti kako razviti neku vrstu armature, zaštitne armature, da tako kažemo, koja omogućuje jednome da se obrani od energija i događaja za koje mu se čini da ga preplavljuju do te mjere da stvori osjećaj odbijanja koji potječe negdje duboko unutar nas.

Tijekom vremena ta energetska ljuska se dodatno razvija i rafinira. Ona služi za odbijanje ili filtriranje one energije koja nam se nudi, naizgled opet kao da dolazi izvana, a koje je previše za uzeti i korisno upotrijebiti. Mi ne preziremo ovaj postupak moji prijatelji, jer to je produžetak potrebe za opstankom, što se sada gleda kao na opstanak sebe koji je u stvari u procesu razvoja.

Daljnji razvoj se počinje odvijati kada pojedinac se predstavi većim grupama drugih sebstva, one veće grupacije koju nazivate kolektivno, "društvo" je proces u kojem se energetska ljuska koja se razvila, i koja sve više dolazi do biti da je povezana s time tko ste, je još više pod izazovom, te su daljnja učvršćivanja ovog zaštitnog oklopa , u toku vremena, napravljena.

Do vremena kada ste došli do rane odrasle dobi, imate oklop koji je vrlo individuirana, personalizirana, i artikulirana prema zahtjevima koji su vas većinom obasipali na bezbroj načina kao nešto neophodno potrebno za vaš opstanak, vaš učinkovit način samoizražavanja, vaše cvjetanje u složenom društvenom okruženju. To je sve dobro i sasvim je potrebno kao dio procesa učenja ,nositi se u složenom svijetu s mnogim drugim ljudima koji pokušavaju postići održivu razinu bića, u odnosu na druge.

Nepotrebno je reći, održivost ravnoteže koja se postiže se stalno osporava kako se svako stavlja u novu situaciju iznova i iznova te se mora prilagoditi događajima koji su neočekivani i često neželjeni. Prilagodba općenito nije takva da želi neželjeni efekt, već da naući se prilagodbi, tako da, ono što dovodi u pitanje ravnotežu sebe samoga ne nanese štetu na kapacitet pojedinca da ide naprijed. Dakle, iz dana u dan, jedan se bavi događajima, nekima od prirode koja pružaju obećanje i daju nadu te ljubav i život, a neki put od prirode koja na prvi pogled, djeluju u smjeru sasvim suprotno od ovih , Tako jedan dobiva i dobro i loše i nosi se s njima kao je jedan u mogućnosti.

Sada tijekom života, obično će sinuti onima koji se bore kroz vaš denzitet pitanje "Što je na stvari"?. "Je li to stvarno sve što život ima za ponuditi?" I otvaranje tog pitanja je prvi plotun, recimo tako, do spoznaje da postoji nešto više u životu od jednostavnog automatskog preživljavanja. Jedan osjeća, za jednu određenu stvar,kao da ga zove. Taj pojedinac je pozvan u smislu neke svrhe koja je veća. I jedan vrlo često osjeća taj poriv spram svrhe u odgovornosti koju uzima za one druge sebe koje je naučio voljeti na svom putu.

Voljeti je aktivnost koja započinje proces otvaranja srca. Srce je dimenzija bića koje ima tendenciju biti zatvoreno upravo zbog armature koja je razvijena kao sredstvo borbe koje se brani od katalizatora za koji čovjek osjeća da ga ne može obraditi, i koje uči kako se baviti drugim ljudima na takav način da pojedinac nije ranjiv uslijed njihovih postupaka, i naštetilo toj vrlo krhkoj i kristalnoj strukturi koja je još uvijek neiskusna u sebe.

U trenutku u kojem jedan smatra da počinje biti moguće spustiti gard, i prihvatiti ono što, za sve na svijetu, se čini da nije prihvatljivo, to je točka u kojoj se može razmatrati otvaranje srca. Postoje neke prigode u kojima se srce širom otvori, prilično strmoglavo prema događajima koji se doista mogu vidjeti koa dramatični, pa čak i traumatični. A tu su i neke prigode u kojima željan tragaoc, kroz naporan rad u meditaciji, uspio potaknuti srce i širom otvoriti ga, a to može dovesti do neravnoteže energije za tražitelja kada nije bilo adekvatne pripreme s obzirom na stabilnu strukturu jastva.

To ne znači da ta iskustva koja se mogu vidjeti kao traumatična, ili ona iskustva koje se mogu vidjeti dramatičnima, nužno i štetna, jer sasvim je uobičajeno proći osjećaj radikalne neravnoteže u srcu kao dio razvoja u kojem je srce otvoreno, tako da daljnji rad može biti tamo učinjen.
Rad srca, moji prijatelji, vrlo često nije ugodan, jer pojedinac pronalazi tamo sve depozite boli,patnje koju je jedan nosio, sav otpor koji je izgradio tijekom vremena, kao dio procesa razvijanja osjećaja tko ste zapravo vi u ovom životu. Jedan otkriva da za svaki komad katalizatora koji je isfiltrirao kroz prizivanje otvaranja armature, je pronašao i ostatak koje otvaranje srca otkriva kao neku "stvar" koja mora biti također odrađena ucijelosti. Oh kako je velik udio posla koji ima da se odradi, moji prijatelji. Kada prvi put ugledate na njezin svod to može biti vrlo, vrlo prevladavajuće.

Dakle, prvi i rani uvidi u taj beskraj koji otvaranje srca nudi pogledu, može dovesti do osjećaja beznađa, u smislu očaja čak, da postoji toliko toga za napraviti a tako malo sredstava s kojima se može poduzeti činjenje. Molimo vas, nemojte očajavati, jer životom nakon života ste gledao za tim putovanjima. Činjenica da ste sada u mogućnosti vidjeti otvaranje prostranstva spram vas je već znak da ste spremni preuzeti taj posao, da se tako izrazim.

Otvaranje srca je vrlo jednostavna stvar. Izgrađeno je na principu jedan čin prihvaćanja po jedan. Čin prihvaćanja odvija se uvijek u trenutku. Sve što možete učiniti u tom trenutku je da prihvatite ono što taj trenutak ima za ponuditi. Sve što možete učiniti u tom trenutku, je pozdraviti taj trenutak. I u tom trenutku nalazi se ljubav. I u tom trenutku leži odgovor na pitanje: "Kako uopće mogu nastaviti dalje?" Vrlo je često, moji prijatelji,da u krajnjem ekstremu naizgled pretjeranog katalizatora jedan je u mogućnosti pronaći potrebne resurse.

Malen čin voljnog prihvaćanja, je ključ. Jedan čin prihvaćanja otvara mala vrata - i ta vrata vode ka drugima, koja se mogu otvoriti opet uz prihvaćanje. I na ovaj način, prihvaćanje se gradi na prihvaćanju, i malo po malo one nevolje koje je pojedinac izgradio,te poteškoće koje je pohranio daleko, bivaju iscijeljene. Iscjeliteljsko srce je oni koje počinje pokazivati sposobnost prodiranja u svijet na način koji liječi i taj svijet.

Mi ne govorimo da je to lagan posao, moji prijatelji. Naprotiv, to je nesumnjivo najteži posao koji ćete ikada odraditi. No, upravo je to posao zbog kojeg ste se inkarnirali ovdje.

I u tom poslu moji prijatelji, mi vas pozdravljamo u ljubavi i svjetlosti, te napuštamo ovaj instrument i vraćamo se kontaktu s jednim poznatim kao Jim. Ja sam Q'uo.

(kanalizira Jim)

Ja sam Q'uo i opet sam s ovim instrumentom. Velika je čast govoriti na ovaj upit. U ovom trenutku pitamo postoji li možda neki drugi upit kraće prirode na koji možemo govoriti?

Gary: Q'uo, u mojim kontaktima s ljudima, čini se da ljudi prijavljuju sve više i više posla,s sve više stvari moraju žonglirati u životu, više katalizatora se boriti. Mislite li da je to funkcija društva koje postaje sve složenije i međusobno povezanije, a s time i pritišće sve više i više stimulansa i katalizatora u naše svakodnevne živote? Ili, mislite da je to u funkciji završetka trećeg denziteta povezano sa željom slobodne voljom tražitelja kako bi se povećali dostupni katalizatori, dok još ima vremena? Ili nešto posve drugo što nisam uzeo u obzir?

(kanalizira Jim )

Ja sam Q'uo, i svjestan sam vašeg upita, moj brate. Kao što ste naveli, kultura u kojoj živite u ovom trenutku je vrlo složena. Upotpunjena je poprilično s onima koji svakodnevno rade na onome kako vi zovete "životom zbog uzdržavanja obitelji" i kako bi produbili daljnje interese onih subjekata poslovne prirode za kojima streme .

Postoji mnogo katalizatora koji su na raspolaganju bilo kojem tražitelju istine. Međutim, postoji daleko previše onih koji nisu svjesni da u svakodnevni krugu djelatnosti pruža mogućnosti za rast. Većina subjekata vaše planetarne sfere dio su takvih kultura, okoliš trećeg denziteta je onaj koji nudi puno toga što modvlači pažnju za one koji nisu uviđavni. Dakle, kada bi jedan imao stajalište da bi se mogla velika pouka naučiti u aktivnostima svakoga dana, onda biti tu postojala i prilika da raste iz tih iskustava, što bi onda imalo tendenciju da, recimo to tako, usmjeri tragača u drugom smjeru. Taj smjeru, umjesto fokusiranja na svijetu o jednom, bi se više usredotočio na svijet unutar jednog.

To fokusiranje prema unutra onda nudi mogućnost kontemplacije, za meditaciju i molitvu kao sredstvo kojim se može obraditi katalizator dana. To traženje unutar sebe također je sklono izazvati one aktivnosti koje su od manje vrijednosti, recimo to tako, koje udaljavaju, dok tražitelj nepočne fokusirati energiju na sebe na manje, ali ipak više značajne dijelove mogućnosti koje nudi svaki dan u vašim vrlo zauzetim iskustvima.

Da se pojednostave nečije mogućnosti, recimo, pojednostaviti svakodnevni krug djelovanja, je dio tragačeva putovanja koji je tada sklon donijeti osjećaj mira, smjer svrhe i način da se dobije taj unutarnji osjećaj sebe. Jedna onda može pozvati taj unutarnji osjećaj sebstva da se nosi s tim katalizatorima koji su neophodni za rast i opstanak pojedinca, obitelji i zajednice.

Stoga preporučamo da svak potraži unutar tih područja životnog iskustva koja se mogu pojednostaviti, kako bi fokus nečijeg uma, tijela i duha mogao biti usmjeren na neopisive i i beskonačne osobine ljubavi, mudrosti i dijeljenje tih osobina sa svima koje susrećemo u svakodnevnom krugu aktivnosti.

Možemo li dalje odgovoriti na tvoje pitanje, moj brate?
Gary: To je bilo izvrsno, hvala. Ponudili ste vrlo dobru perspektivu na smanjenje prividne količine katalizatora kroz pojednostavljenje.

Što se tiče razloga za tu količinu, da li završetak trećeg denziteta igraju ikakvu ulogu u prividnoj količini katalizatora?

Ja sam Q'uo i svjestan sam vašeg upita, moj brate. Zapravo za većinu stanovništva vašeg planeta, priliku za postizanje onoga što ste nazvali maturiranjem žetve u denzitet ljubavi, je donijelo u to područje iskustva veoma mnogo vrsta zauzetosti koja trebaju neku vrstu vaše pozornosti. Da bi mogli sortirati kroz ono što vam je na raspolaganju jedan mora ići svojim putem kroz mnoštvo onog što je kao što si rekao, produkt završetka ovog denziteta ciklusa postojanja. To je, kao što smo spomenuli ranije, tragačeva sposobnost da odgovori ili odgovornost da odlučiti - za ona područja u kojima će se tražiti. Mi ćemo ukratko pauzirati.

(kraj strane a vrpce.)

Ja sam Q'uo. Možemo nastaviti. Jer, kao što ste ispravno primijetili, postoji mnogo toga što je proizvod završetka denziteta bivstvovanja. Postoji također mnogo toga što može obaviti svaki tražitelj, da iskoristi katalizatore na raspolaganju za željeno maturiranje.

Možemo li još kako odgovoriti, moj brate?

Gary: Ne na to pitanje, to je bilo izvrsno, hvala vam Q'uo.

Zahvaljujemo ti, brate. Postoji li još jedan upit u ovom trenutku?

S: Q'uo postoje uređaji koji se mogu nositi oko vrata koji se ćini povećavaju energiju subjekta, ili nekako otupljuju učinak katalizatora. Ovi uređaji možda djeluju kao oblik duhovnog Tylenola (tablete za glavu i bolove). Jesu li korisne uopće ili može dugotrajno korištenje usporiti napredak entiteta?

Ja sam Q'uo, i vjerujemo da smo shvatili tvoj upit, moj brate. Vidimo dva područja bitna u ovom upitu. Prvo je mogućnost povećanja energije tražitelja kako napreduje kroz svoj dnevni krug aktivnosti vezanih uz katalizator iluzije za rast sebstva. Doista postoje takvi uređaji, najčešće u obliku kristala, što mogu povećati osobnu razinu energije. To bi bilo korisno za tragača imati na raspolaganju.

Međutim, kada gledamo na drugu mogućnost, a to je otupljivanje katalizatora, predložili bi smo da katalizatoru bude dopušteno da se kreće u punom titranju i smjeru kako bi imao najveći utjecaj na senzibilitet tragača. Jer za katalizator koji je otupljen, smanjen ili zamagljen , morati će se odraditi tijekom duljeg dijela vašeg vremena. Postoji potreba za tražitelja, dakle, biva u stanju percipirati katalizator o tome i oko njega, kako bi ga mogao iskoristiti najučinkovitije.

Postoji li još jedan upit, moj brate?

S: Ne to je bilo dobro, hvala.

Ja sam Q'uo i hvala ti brate. Ima li konačni upit u ovom trenutku?

Gary: Ako nema upita iz kruga? Imam jedan od tragača iz daljine. D. piše:

"Istraživanje skupine L / L učinilo je nevjerojatan posao s najnovijim kanaliziranjima. Imam alarm postavljen na telefonu za meditiranje subotom u isto vrijeme kao i vi. Lijepo je zamisliti se da mogu sudjelovati iz daljine, ponekad. U posljednjoj epizodi kanaliziranja Q'uo je rekao da je energija grupe kao svjetionik svjetlosti koji javlja anđelima na njihovu potragu. Ja bih bio zahvalan znati što Q'uo misli o "tragaocima iz daljine" u svojim meditacijama, i ako bi Q'uo mogao preporučiti bilo kakav tuning ili drugu praksu koja bi dopustila da netko poput mene da vam pomogne pojačati vašu zraku izdaleka . "

Ja sam Q'uo i svjestan sam tvojeg upita, moja sestro. Doista srdačno pozdravljamo sve one koji nam se pridruže s bilo kojeg mjesta, bilo koje udaljenosti i bilo kada u ovom krugu traženja, jer doista, moguće biti od usluge u dodavanju nečije energije u vaš krug. Priprema sebstva može biti na bilo koji način koje je jastvo pronašlo vrijedno i prije, bilo molitvom, meditacijom, kontemplacije, čitanjem inspirativnih podataka, slušanje inspirativne glazbe, ili bilo koji drugi način na koji priprema um, emocije, i duh entiteta kako bi ponudio najviše i najbolje od sebe kao dio kruga traženja. Ovo je preporuka koju bi ti predložili, moja sestro.

Znate da smo svjesni velikog broja subjekata poput tebe koji se pridružuju ovom krugu u dijeljenju svjetlosne energije koja se stvara kada oni istog uma zajedno traže u ovom mjestu meditacije. Cijenimo dobre vibracije svakog entiteta, recimo , i želju da dodate osobnu inspiraciju u krug.

U ovom trenutku mi bi zahvalili svim prisutnima na ponuđenoj energiji koja je napravila mogućim ovaj krug traženja, za spajanje vaše ljubavi i želje za služenje prema svim ostalima tu i svima drugima oko planetarne površine, tako da postoji mnogo, mnogo zraka svjetlosti koje spajaju svoje energije zajedno u ovom trenutku, a mreža svjetla raste na i unutar vaše planetarne površine.

Postoje mnogi tražitelji poput vas koji nude veliku ljubav i podršku svim osobama koje žele otvoriti svoja srca u ljubavi na bezuvjetan način, spram sviju, do svih drugih subjekata, kako bi svima ostalim na površinama planeta, reći ćemo tako, u stvari, drveću, pticama, cvijeću, zraku gledajući Stvoritelja posvuda. To je način za tražitelja istine. Kako jedan kreće dalje i dalje na ovom putu, postoji mogućnost da se uvidi Stvoritelj sve više i više u potpunosti i češće, i doživi ljubav Stvoritelja unutar svih stvari, svih subjekata, vremena i mjesta. Kraj vašeg trećeg denziteta, dapače, pruža mogućnosti za ovu vrstu iskustva. Mi smo zahvalni i obradovani vidjeti osobe poput vas da iskoristivaju tu priliku.

Mi smo poznati za vas kao one od Q'uo. U ovom trenutku ćemo se oprostiti od ovog instrumenta i ove skupine. Napuštamo vas kao i uvijek u ljubavi i neizrecivu svjetlu Jednog Beskonačnog Kreatora. Adonai, moji prijatelji. Adonai.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz