Sada je: pet mar 29, 2024 12:34 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet nov 18, 2010 9:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
E da, ALAJE.

Ja si s vremena na vrijeme pustim koji nastavak. Šta je je, mene svaki put iznova vraća na "pravi put", daje inspiraciju i snagu I OVO ME POSEBNO FASCINIRA, iako govori o teškim stvarima/događanjima na planeti i upozorava, s druge strane JAKO SMIRUJE.

Kada ih slušam osjećam duhovnost, toplinu, ljubav prema našoj planeti i prirodi i vjeru u viši nivo postojanja. Uhvati me neopisiva nostalgija za prirodom i životom u skladu s njom (ovaj gradski to definitivno nije).

Teško mi je to posebno umno-kritički sagledati, kada je srce puno osjećaja. Kada ono kaže da i to tako glasno, vjerujte mi ni ne trudim se više tražiti neku grešku (ako je ima).

Npr.: http://www.youtube.com/watch?v=iQOBXKWUrN4


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Donosioci Novog Svitanja-Plejadjani (Plejadjanci)-mislje
PostPostano: pet dec 10, 2010 2:40 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2010 9:49 pm
Postovi: 5
Ljudi zar niko nista nezna o njima???
O.o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Donosioci Novog Svitanja-Plejadjani (Plejadjanci)-mislje
PostPostano: pet dec 10, 2010 2:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
:angel4:

a šta tebe druže zanima u svezi njih? :D

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Donosioci Novog Svitanja-Plejadjani (Plejadjanci)-mislje
PostPostano: pet dec 10, 2010 2:56 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2010 9:49 pm
Postovi: 5
Pa misljenja ljudi :)
Meni su prvo delovali (dok sam citao knjige) kao neka divno "namazana" sekta.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Donosioci Novog Svitanja-Plejadjani (Plejadjanci)-mislje
PostPostano: pet dec 10, 2010 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
a ti si očekivao da će svi skočiti čim si otvorio temu, mislim prošlo je 20 minuta od otvaranja teme?! hehehe :angel4:

mislim, zašto si u drugoj poruci izveo pretpostavku da nitko nezna ništa od njima (prošlo je 20 minuta od otvaranje teme :D :D :D )? tj. na osnovu čega si se preupitao upravo to?

Agamemnon je napisao/la:
Ljudi zar niko nista nezna o njima???
O.o

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Donosioci Novog Svitanja-Plejadjani (Plejadjanci)-mislje
PostPostano: pet dec 10, 2010 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
@Agamemnon

Zdravo druže. :hello2:

MIslim da nisi dovoljno pažljivo pretražio forum jer ova tema već postoji ovdje.

Peace. :love3:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Donosioci Novog Svitanja-Plejadjani (Plejadjanci)-mislje
PostPostano: pet dec 10, 2010 4:59 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 09, 2010 9:49 pm
Postovi: 5
Aaaaaa :p
Nov sam, tj. od juce postojim ovde :)
Hvala! :)
Nisam detaljno "rovio"....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: sub jun 11, 2011 12:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Jel netko čitao: Agenda Plejade - Barbara Hand Clow?
Nedavno sam nabasao na to i ostao sam lagano šokiran masom zbunjujućih informacija :shock:
Puno toga je totalno po liniji Donositelja Svtanja... ali malo na drugačiji način...
Evo link: http://www.4shared.com/document/glwDwAYE/Plejade_-Barabara_Hand_Agenda.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 4:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ne znam jel ovaj forum mrtav - ili je samo ova tema mrtva?
Bringers of the Dawn mi se je činilo nešto kao fenomenalno otkriće i bio sam fasciniran ovom knjigom! Međutim, totalno sam se razočarao - jer mi se čini da je i to samo jedna priča za naivne!
Možda ta knjiga nije za mene? Ali zanima me za koga je i kome je ta knjiga pomogla na duhovnom putu!? Ima tamo svašta: o čakrama, o buđenju, o prisjećanju, o redizajniiranju DNA, bla, bla. Međutim - meni je sve to bilo samo zanimljivo štivo - bez ikakve koristi i jako, jako sam se razočarao - jer sam shvatio da ništa od toga! To je izgleda samo još jedna obična laž i zavaravanje naivnih!
Eto, to je moje iskustvo i zaključak - a vaše?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 5:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Ne znam sad, da li trazis potvrdu da si u pravu ili u krivu, svakom nesto odgovara ili neodgovara zavisi od trenutne frekfencije na kojoj vibrira. Traziti potvrdu od drugih da si u pravu i da nece nista da se desi ili da ljudi ne prolaze kroz mromene DNA, je malo preterano. Ako vec misis da je knjiga obicna izmisljotina i da je prica za naivne, zasto te uopste zanima sta drugi misle :?: Ili jednostavno zelis da tema ponovo zazivi :P

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 6:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma stvarno, već sam na par mjesta naletila na komentare takvog tipa: „Ma nije to za mene, ja to već ooooodavno znam, meni je to beskorisno jer sam se već razvio i otvorio sve čakre i po svjesnosti sam među prvima....“. Nekak mi se čini da se neki prepucavaju količinom i težinom riječi a ne znam baš da razvoj osobe ima veze sa tim. Nekad je i „mali Mujo“ u prednosti! Mislim svaka čast i svim onima koji zaista i pročitaju tonu knjiga i stvano znaju puno no ne treba na tome graditi sebe. Znanje koje tražimo i želimo je ipak nešto drugo. Ili ne?
Meni su Plejade eto baš dotakle dušu. Šta češ kad sam priprosta seljanka koja si želi dvije koze i kravicu. Ne sanjam otići na kavu sa Plejadancima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 8:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Artemida je napisao/la:
Meni su Plejade eto baš dotakle dušu. Šta češ kad sam priprosta seljanka koja si želi dvije koze i kravicu. Ne sanjam otići na kavu sa Plejadancima.


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
:love3:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 8:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Svaka ti je k'o u Njegosa :love10: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 9:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Za mene je ovo daleko bolje od RA materijala. Rečeno je čisto, jasno i bez uvijanja, bez nepotrebnih objašnjenja koja samo dodatno zbune čoveka. Upravo zbog te čistoće izlaganja i deluje malko ''naivno''. Takođe, tekst ima i malo šire značenje, pa ko razume - shvatio je. Piše dosta i između redova.

Na mene je delovao kao svojevrsni ''boost'' da se pokrenem, i neki delovi teksta su unutar mene pokrenuli sintezu znanja koja sam već imao, samo je falio lepak koji sve to drži na okupu :D Ako je na 20% čitalaca knjiga delovala pozitivno kao na mene ... zaslužila je svaku reč hvale koju je do sada dobila.



Citat:
- bez ikakve koristi i jako, jako sam se razočarao - jer sam shvatio da ništa od toga! To je izgleda samo još jedna obična laž i zavaravanje naivnih!
Eto, to je moje iskustvo i zaključak - a vaše?


Drugar, možda jednostavno hvataš zalet ... U glavnom, tvoje reči mi zvuče jako poznato :)

''It's always darkest before the dawn''
''Uvek je najmračnije pre zore''

Ajmo, uzdravlje!!! :)
:love5: :occasion5: :love3:

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Htio sam prije svega vidjeti jeli nekom ova knjiga 'pomogla' u smislu onoga što u njoj piše - a ne samo u smislu toga da je bio neki poticaj prema buđenju ili tako nešto. Meni je bio poticaj 100% u drastičnoj promjeni načina shvaćanja svijeta, svojevrsnog 'buđenja' i daljnjem čitanju slične literature s područja duhovnosti, ezoterije. Međutim, mislim da praktične koristi ova knjiga ne donosi, jer ne daje skoro nikakve konkretnije upute za duhovni razvoj. Pa sam htio znači vidjeti - jeli nekom ta knjiga pomogla u smislu onoga što u njoj piše? Sve je tu nešto u superlativima, puno obećanja, puno nade, a malo konkretnog davanja uputa - kako stvarno raditi. Osim npr. često puta: 'osjetite to', vrćenje, disanje, vizualiziranje znaka beskonačno
Npr. opisuje se nešto o restrukturiranju DNA i da već ima ljudi koji imaju '12 lanaca'... A to je pisano prije 20 i više godina. Sad smo već 'pri kraju', a konkretno nisam čuo ni za jedan slučaj nekog 'prosvjetljenja' zahvaljujući ovom materijalu... Svima je ta knjiga bila 'samo poticaj' i ništa više. Pa ni na ovoj temi nisam vidio ništa više od toga. I zato pitam - možda ja nisam nešto 'shvatio' ili i drugi imaju takav dojam?
Konkretno, nalazim se u određenim životnim dilemama i problemima, frustracijama... a knjiga mi govori o nekim nebulozama tipa: 'imate kontrolu nad svime'; 'bogovi su ovdje. vi ste ti bogovi.' - ma nemoj! Pa onda o tome da se moram(o) nečeg sjetiti... Čega? Kako? Potsjeća me na neki vic o Muji u kojem se na kraju kaže: sjeti se Mujo, il' ti ode glava! :)

Osim toga, u prethodnom postu sam postavio pitanje o knjizi: Agenda Plejade od Barbara Hand Clow
Ta knjga je slična, ali još puno konfuznija... Što je s tom Barbarom Hand Clow - jel netko zna nešto više o njoj? Za koji tim radi? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 12:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
Svima je ta knjiga bila 'samo poticaj' i ništa više


Pa šta bi ti, da te probudi umesto tebe? ;) I ja bi', al ne može to tako ahahah.
To je i najviše što se čitanjem nekog materijala može dobiti, poticaj i informacija. Primena i sinteza je na nama.


Na kakav tip problema konkretno misliš ne znam. Za mene je donelo poboljšanje, tako što mi je pomoglo da osvestim krug određenih misli i emocija u kojima sam se vrteo, i u kojem sam takođe imao i neke probleme. Sa osvešćivanjem tog kruga sam shvatio i pravi uzrok problema, a tada sam mogao i da ga rešim. Tako da - nije delovalo ''direktno'', nego sam zahvaljujući primeni informacije i energije koju sam odatle dobio uspeo da razrešim neke stvari koje su me kočile.

Materijal je super, ali normalno, nije alfa i omega, kao i nijedan drugi koji je ikad napisan. Uostalom, sa obzirom na to da smo ipak u ''snu'', možda pre samog buđenja treba da se rešimo naše mentalne vizije tog procesa buđenja, kao i kako zapravo budnost izgleda, jer su šanse da je ideja o tome izvan našeg trenutnog dometa prilično velike ?


Btw, šta je za tebe duhovnost?

Citat:
Međutim, mislim da praktične koristi ova knjiga ne donosi, jer ne daje skoro nikakve konkretnije upute za duhovni razvoj.


Daje, samo što ih i daje za ''široku masu'' ljudi. Zato nema nekih specifičnosti koje bi možda individualno tebi legle, ali iza svega toga stoji određeni princip koji ako se prepozna i primeni, daje dobre rezultate.


Kako tebi, individui, koja je jedinstvena po svemu, može bilo ko reći šta konkretno da radiš za RAZVOJ, osim nekih uopštenih linija kojima se možeš kretati ka sebi/spoznaji? ''Kreni, oseti to, uroni u sebe, dozvoli samom sebi da prepoznaš u čemu je stvar'' i to je otprilike maksimum koji možeš izvući iz literature. Kada konkretno prepoznaš šta to tebe koči, moći češ i da uradiš nešto konkretno. Ali postoji i još jedna mogućnost, naravno, da je neko sve to već ''apsolvirao'' pa sad ne zna kako dalje, u šta sumnjam, doduše.

Citat:
Npr. opisuje se nešto o restrukturiranju DNA i da već ima ljudi koji imaju '12 lanaca'


Poznajem jednu osobu koja može biti kandidat. U pitanju je čovek neveorvatne energije, mentalne snage, i čistoće u mislima i emocijama. Uticaj koji vrši na ljude oko njega, (bez ikakve namere) je najčistija pozitiva, i takav je po defaultu. Izgleda da je opisano u knjizi proces koji pogađa one koje treba, i koji zaista jesu ovde sa nekom misijom - dakle, ispunjavaju, i žive to, bez obzira da li su toga svesni ili ne. Sama knjiga je poziv za ostale, koji žele da se priključe - bar je ja tako posmatram.

Kao i u svakom orkestriranom rušenju, svako ima svoj deo posla koji treba da odradi, i nije ni za očekivati da će kod svakoga uloga u rušenju paradigme biti ista, potrebno je uraditi i neke najneočekivanije poslove, nekada i na najneočekivaniji način. Tako i u nama, i van nas. Ali ipak prvo unutra.

I na kraju:

Citat:
Meni je bio poticaj 100% u drastičnoj promjeni načina shvaćanja svijeta, svojevrsnog 'buđenja' i daljnjem čitanju slične literature s područja duhovnosti, ezoterije.


Vidiš da je upalilo :thumbup: Samo što bi čitanje trebalo zameniti praksom, ne valja previše čitati, loše je to za oči :P

Al opet, ko zna gde sam se i ja zeznuo .. :) Pozdrav! :love3: :occasion5:

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 2:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Valjda? je napisao/la:
Pa šta bi ti, da te probudi umesto tebe? ;) I ja bi', al ne može to tako ahahah.
To je i najviše što se čitanjem nekog materijala može dobiti, poticaj i informacija. Primena i sinteza je na nama.


Da, ali ipak, u toj knjizi se govori da ona nije obična informacija, da su u njoj neki 'kodovi'... Međutim, ja nisam doživio ništa od navedenog...

Valjda? je napisao/la:
Na kakav tip problema konkretno misliš ne znam. Za mene je donelo poboljšanje, tako što mi je pomoglo da osvestim krug određenih misli i emocija u kojima sam se vrteo, i u kojem sam takođe imao i neke probleme. Sa osvešćivanjem tog kruga sam shvatio i pravi uzrok problema, a tada sam mogao i da ga rešim. Tako da - nije delovalo ''direktno'', nego sam zahvaljujući primeni informacije i energije koju sam odatle dobio uspeo da razrešim neke stvari koje su me kočile.


A šta da ti kažem? Problemi, svakodnevni, prozaični problemi, veći i manji... I s njima ne mogu na kraj - a u toj knjizi se spominje da je sve u našoj moći, u našim rukama - međutim, suprotno - vidim da nije uopće tako. Netko bi rekao, klasična New age spika... Gledati na svijet kroz ružičaste naočale...

Valjda? je napisao/la:
Materijal je super, ali normalno, nije alfa i omega, kao i nijedan drugi koji je ikad napisan. Uostalom, sa obzirom na to da smo ipak u ''snu'', možda pre samog buđenja treba da se rešimo naše mentalne vizije tog procesa buđenja, kao i kako zapravo budnost izgleda, jer su šanse da je ideja o tome izvan našeg trenutnog dometa prilično velike ?


Ne, u toj knjizi se jasno kaže da 'nema vremena'. Da treba raditi brzo... Međutim, vrijeme je, prema toj knjizi već na izmaku - a ništa od buđenja i ništa od napretka...

Valjda? je napisao/la:
Daje, samo što ih i daje za ''široku masu'' ljudi. Zato nema nekih specifičnosti koje bi možda individualno tebi legle, ali iza svega toga stoji određeni princip koji ako se prepozna i primeni, daje dobre rezultate.


Što je duhovnost - to je široka tema. Pa prije svega ono o čemu ta knjiga govori. Multidimenzionalnost, svjesnost, prosvjetljenje, aktivacija onog što je navodno 'u nama' itd. Međutim, ništa od toga nisam doživio ni iz bliza i zato sam pokrenuo to pitanje! Možda ta knjga nije meni namijenjena? Ali zašto me je ipak privukla? Pa me zanima - kome je namijenjena - ima li tko da potvrdi da je autentično to o čemu je riječ?

Valjda? je napisao/la:
Kako tebi, individui, koja je jedinstvena po svemu, može bilo ko reći šta konkretno da radiš za RAZVOJ, osim nekih uopštenih linija kojima se možeš kretati ka sebi/spoznaji? ''Kreni, oseti to, uroni u sebe, dozvoli samom sebi da prepoznaš u čemu je stvar'' i to je otprilike maksimum koji možeš izvući iz literature. Kada konkretno prepoznaš šta to tebe koči, moći češ i da uradiš nešto konkretno. Ali postoji i još jedna mogućnost, naravno, da je neko sve to već ''apsolvirao'' pa sad ne zna kako dalje, u šta sumnjam, doduše.


Da, ali kako to prepoznati? Ja sam pokušavao... Priznajem, nisam uložio neki maksimum, ali jednostavno mi nije dovoljno objašnjeno - što bih uopće trebao raditi?

Valjda? je napisao/la:
Poznajem jednu osobu koja može biti kandidat. U pitanju je čovek neveorvatne energije, mentalne snage, i čistoće u mislima i emocijama. Uticaj koji vrši na ljude oko njega, (bez ikakve namere) je najčistija pozitiva, i takav je po defaultu. Izgleda da je opisano u knjizi proces koji pogađa one koje treba, i koji zaista jesu ovde sa nekom misijom - dakle, ispunjavaju, i žive to, bez obzira da li su toga svesni ili ne. Sama knjiga je poziv za ostale, koji žele da se priključe - bar je ja tako posmatram.

Kao i u svakom orkestriranom rušenju, svako ima svoj deo posla koji treba da odradi, i nije ni za očekivati da će kod svakoga uloga u rušenju paradigme biti ista, potrebno je uraditi i neke najneočekivanije poslove, nekada i na najneočekivaniji način. Tako i u nama, i van nas. Ali ipak prvo unutra.


Da, takvih osoba ima jako, jako malo, koje odudaraju od prosjeka. Takvi bi zapravo trebali biti prosvjetljeni - a jasno je da je takvih na svijetu vrlo, vrlo malo. Možda nekoliko? Ja znam isto jednu osobu koja ima uvid u bit stvari, ali nekim sasvim drugim putem je došla do toga i uz godine duhovnog rada na sebi! A uopće nema veze s tom knjigom...

Valjda? je napisao/la:
Vidiš da je upalilo :thumbup: Samo što bi čitanje trebalo zameniti praksom, ne valja previše čitati, loše je to za oči :P

Al opet, ko zna gde sam se i ja zeznuo .. :) Pozdrav! :love3:


To si u pravu - da je potrebna praksa! Ali i u tome je problem, jer u toj knjizi nema puno prakse, a u drugoj literaturi mogu se pronaći mnoge, ponekad proturječne prakse... Koju odabrati?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 4:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ma ne zamaraj se previše, moje je mišljenje da ćemo doći već do te točke kad ćemo proraditi "punom parom" - sa svime onime što i sadržavamo u sebi samo je eto.... zaključano. I ja sam se jedno vrijeme jako i brinula i zamarala i zbrajala i oduzimala i uspoređivala. Bezveze. Možda tvoj razvoj baš mora ovakvim putem, ja također želim masu toga od sebe i razmišljala sam.... možda mora baš ovim laganijem putem - zbog i drugih koji su pored nas. Tko će ga znat??? U svakom slučaju smatram da većina nas koji smo iskreno ovdje i tražimo odgovore i sebe - jesmo Svjetlo i stremimo tome... OPD sistemu.
Ja sam otkrila neki svoj put - tražit i dalje i djelovati u svakoj situaciji, pomoći drugima na koji god način je moguće, vidjeti dobro svijet oko sebe (koliko je moguće pravu sliku) ali zadržati i humor u svakoj situaciji. I vratiti se Prirodi u svakom pogledu - materijalno i duhovno. Pa stvar i jest u jednostavnosti. Sve će već doći na svoje. Mislim to je neki moj put.... a što ti znaš - možda je puno toga i otključano već u nama dok smo upijali razne materijale - samo još stoji u "kutiji" dok ne zatreba! :love3:
Ja se veselim.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
druže maxime,

meni je pledijski materijal među prvim stvarimna došao pod ruke i snažan dojam je ostavio na mene i još više me podstako da đagam i rujem sve više i više.... jebiga, aureola oko glave mi se nije pojavila nakon čitanja materijala, ali sve u svoje vrijeme - što ne hehehe :angel4:


pitaš šta-kako-di od literature-tj. prakse; vrlo lahko, prosto ko lebac što bi narod reko :mrgreen:
od literature bi ti preporučio:

gurđijev - pogledi iz stvarnog svijeta
fritz peters - my jorney with a mystic
uspenski - u potrazi za čudesnim
steiner - teozofija
steiner - kako se stječu spoznaje viših svijetova
steiner - osnove tajne znanosti


od tema bi te moglo interesirati ove dvije ponajviše (što se tiče nekih duhovno-praktičnih stvari):

viewtopic.php?f=7&t=20
viewtopic.php?f=7&t=423

a o gurđi i šteketu imaš na forumu, ako se već nisi upozno s njima:

viewtopic.php?f=7&t=39
viewtopic.php?f=7&t=2886

u svakom slučaju ko što je valjda? reko na nama je i nitko drugi osim nas samih ne može uraditi ono što sami moramo i samo valja nabosti na prave stvari i jednostavno sve sjedne na svoje mjesto kad-tad..... eh da, valja onda zasuči rukave i malo zaprljati vlastite ruke; najlakši dio u svakom slučaju :mrgreen:

živ bio i samo istraj i dalje! :thumbup: :kiss: :love9: :love9:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Pledijski materijal
PostPostano: čet jul 28, 2011 10:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Eee, Maxime, daj maximum i ima da deluje, itekako. Sve će da pršti :D Meni je sasvim jasno da deluje na tebe i ovako, samo što možda ti trenutno ne vidiš na koji način. No da ne trućkam dalje, skontaćeš. Ubeđen sam!

@Artist, evo, stavljam ličnu garanciju kvaliteta na navedeni asortiman (pa sad kol'ko kome dotična vredi ... :oops: ), al' ipak, dodao bih još jedan link.

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?p=10654#p10654

Maksime :love5: Više sreće u ovoj rundi!!!
:occasion5:

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz