Sada je: čet mar 28, 2024 4:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 12:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Pantelija, hvala ti sto si primjetio i sto ukazujes na ovu nejasnocu, tako da je odmah mozemo razcistiti.

U pravu si, jer se Bogovi Stvaratelji pominju se i u kontekstu Reptila i u kontekstu Originalnih Planera.
Pa cu ja sada objasnit onako kako ja to vidim, odnosno kako mislim da su Plejadanci to htjeli reci.

Dakle postoji jedan PraStvaratelj odnosno Prime Creator

Prime Creator – PraStvaratelj - je kreirao svoje Ekstenzije ili produzetke: Bogove Stvaratelje odnosno Creator Gods.

On je dao SVIM Bogovima Stvarateljima da SLOBODNO formiraju svjetove.

Buduci da se Bogovi Stvaratelji nalaze u DUALNOSTI, postoje takozvani DOBRI i takozvani LOSI Bogovi Stvaratelji.

Namjerno kazem “takozvani”, jer na koncu konca – potjecu od istog PraStvaratelja, tako da u svojoj sustini nisu ni dobri ni losi, jednostavno JESU, samo sada u ovoj GLOBALNOJ IGRI igraju tu ulogu – svatko svoju.

Ok.

Dakle JEDNI Bogovi Stvaratelji koji se jos spominju kao i Original Planners – Originalni Planeri su oni koji su iskonski stvorili Zemlju i ljudsku vrstu, jer kako se dalje navodi htjeli su da Zemlja bude jedna Zivuca Biblioteka i da covjek u svojoj DNA sadrzi razne DNA segmente od raznih drugih vrsta iz svemira.


Ok.

Drugi Bogovi Stvaratelji koji se spominju kao losi odnosno REPTILI, odnosnoLizziji – su oni koji su se BORILI sa prvima i prije ca. 300,000 godina zaposjeli teritorij Zemlje i od tada se tako hrane nasim losim, bolnim, emocijama itd.
Lizzies su SAMO JEDNA jedna vrsta Bogova Stvaratelja, a tih VRSTA im puno.
Znam da cu vas sada sokirati: ali Originalni Planeri kao sto rekoh su: isto Bogovi Stvaratelji i oni se hrane nasom svijesti – nasim emocijama. Samo sto se oni hrane pozitivnim emocijama – to jest ljubavi, radosti itd.


Dakle, Creator Gods - Bogovi Stvaratelji -je jedan skupni naziv za produzetke PraSTvaratelja, bili oni dobri ili losi.
Nadam se da je to sada malo jasnije.

Da jos malo pojasnim: u zadnjem poglavlju se u recenici:

Ovo vremensko razdoblje je dizajnirano od originalnih Bogova Stvaratelja, oni dolaze natrag na ovo mjesto i vracaju sada svoj originalni plan.

Kao i u recenici na primjer:

“MI smo pricali da su vas napravili/ kreirali Bogovi Stvaratelji. Napravljeni ste kao kuca koja moze biti nadogradjena. Sada je vrijeme u kojem oni koji su vas stvorili – dodaju jos nesto NOVO u vasu DNA.”


Bogovi Stvaratelji spominju u “DOBROM” kontekstu, znaci misli se na Originalne Planere.

Pantelija wrote:

“Koliko ja znam Reptili nisu Stvaraoci već pre čuvari i tirani neophodni za kristalizaciju svesti u individui. Zaista liče na sve samo ne na 'dobre roditelje'! Niti išta stvaraju 'iz sebe samih' jer im je data sva tehnologija koju imaju. Dali su im je Siriusi, koji su najstarija vrsta u fizičkom univerzumu, neka vrsta kosmičkih Jevreja. Oni su zaduženi za razvoj na fizičkom planu. Možda se na njih misli kao na 'Bogove stvaraoce'.
'Originalni staraoci' bi ovde mogli biti druge ljudske rase, Plejadanci.”


Oni – LIZIJI - TAKODJER evoluiraju, uce iz svojih kreacija.
Oni su iz nase perspektive SASVIM SIGURNO zlocesti, ali po rijecima Plejadnaca to je njihova lekcija - kako da budu dobri roditelji, odnonso kako da preuzmu odgovornost za svoje kreacije i djela.
Kod ljudske rase na planeti Zemlji takodjer ne postoje samo “dobri roditelji”.
Ili niste nikad culi o tome koliko roditelja svoju djecu tuce, maltretira, siluje, zlostavlja na sve mile i moguce nacine od kojih se covjeku zivot zgadi.
ALI – i to su sve lekcije za te duse koje su sada u ovom zivotu u toj ulozi: roditelja i djeteta.


SADA, dali su Srijanci DALI tehnologiju Reptilima, ili nisu, dali su Sirijanci nastarija vrsta u univerzumu ili ne, te dali su Sirijanci zaduzeni za zivot na fizickom planu: JA TO NE ZNAM.
I ne zelim tvrditi da je to ovako ili onako. To prepustam svakom za sebe da otkrije i zakljuci.


Rekla sam vec vise puta i opet ponavljam: SLUSAJTE svoju inuiciju, slusajte svoj unutrasnji osjecaj: AKO vam on kaze: “Wow, ova knjiga je genijalna, bas je super”, drago mi je, s druge strane ako vam kaze: “wow, koje je ovo sranje, ovo nije za mene!” I S T O mi je drago: jer ste vi dok ste citali, razmisljali SVOJOM glavom, slusali ste SVOJ osjecaj i zakljucili ste SAMI ZA SEBE sto je za vas PRAVO a sto KRIVO, sto je za vas ISTINA , a sto IZMISLJOTINA! Sto zelite vjerovati, a sto ne!

U TOME JE BIT!!!!


Najvaznije je da, sada kada znate ove TEMELJNE podjele, da svatko za sebe tumaci te pojmove u kontekstu. Procitajte TEXT oko tog pojma i vidite dali ima nekog smisla, perma ovoj podjeli koju sam ja opisala.

AKO nema – PITAJTE, uvijek cu naci vremena da pokusamo razjasniti, tako da svima bude jasno sto se htjelo reci, jer u tome je smisao – da razmisljamo o onome sto citamo i da nam bude jasno, jer s vremenom ce nam biti sve jasnije i jasnije kako nasa svijest bude rasla.

U tom smislu HVALA HVALA HVALA svima na vasoj budnosti, paznji i involviranosti!

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 12:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Crystal Dream je napisao/la:
Bringersi su pisani jako konfuzno i vrlo ih je tesko prevesti. Na momente dok ih citam ( na engleskom ) imam osjecaj ko da su pisani u nekom getu novopridoslih Kubanaca u SAD :D

Tina, ako moze, ja bi preveo osmo poglavlje " Outside the ultimate tyranny " ?!



Da, pisani su dosta konfuzno i puno toga se VISE puta ponavlja.
To je ja mislim nastalo od toga sto: Barbara Marciniak je medium, ali ona nije napisala knjigu.

Knjigu je napisala Tera Thomas, Tera je uzela sve moguce skripte i transkripte koje je Barbara kanalizirala i Tera je od tih skripti formirala poglavlja.

NO medjutim, misilm da je vazan SMISAO, odnosno da kad se cita da se u sebi povezuje ono sto se vec procitalo, sa postojecim znanjem, da se jednostavno intuitivno shvati neki dublji smisao onog sto su oni rekli, a ne da se samo povrsinski cita. Naravno, ako se to zeli. Ne znam kako bi sad to bolje objasnila.


-----------------------
Crystal Dream: ovo za prevod: to su FANTASTICNE NOVOSTI!!!!!
ODUSEVLJENA SAM!!! ok, ti pocni 8, ja pocinjem sada 6, dalje cemo se koordinirati preko PM.
Hvala ti!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 12:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Crystal Dream, =D>

Ipak će biti nešto od svega ovog... hvala svima koji pridonosite svemu ovome!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 1:02 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da poređenje ovoga što je iznešeno u ovom materijalu sa LINEARNOM istorijom galaksije koju je napisao S. Swerdlov, predstavlja samo gubljenje energije, bez obzira koliko nam njegova verzija istorije bila draga.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 1:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Ne bih rekao da je to gubljenje vremena. U mnogo čemu se slažu i dopunjuju. Videćemo do kraja teksta. U ovakvim stvarima i 99% može biti tačno a da onaj 1% ključnih informacija skrene celu stvar u krivom smeru a da čitalac i ne primeti. I obrnuto, može biti 99% laži a da samo 1% tačne i odabrane informacije celoj toj gomili laži da privid istine.

Problem je što ne možemo da znamo šta je šta. Moramo za sada samo da se oslanjamo na skupljanje informacija koje imaju najviše kredibiliteta.

Do sada me ovde najviše zadovoljava upućivanje na značaj subjekta, na unutarnju spoznaju i odvraćanje od spoljašnjih uticaja, direktno ukazivanje da nas naši kontrolori vezuju za spoljašnje objekte. Ceo problem je u tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Tina, svaka cast i hvala za prevod =D> .... Cim budem imao vise vremena bacicu se na citanje te knjige .... Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 11:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Ljudi vjerujte mi, meni u suštini i nije toliko bitno da prevod bude skroz tačan, a mislim da se Tina svojski trudi i da to dobro radi. Ja sam već i ranije rekao da u ovom tekstu IMA NEČEGA i što duže ovo čitam u to sve više i vjerujem.
Ne bih da zvučim ne znam ni ja kako i da me neko pogrešno shvati, ali sam, zaista, u mnogim dijelovima ovog teksta naišao na neke stvari za koje sam imao osjećaj da sam ih davno davno znao i čuo za njih.
Ja se prije svega ne bih ovdje upuštao u neku vrstu filosofske špekulacije i analize o mogućoj i eventualnoj tačnosti i logičnoj dosljednosti pojedinih dijelova ove knjige jer to je tipična 3D misaona operacija i sa njom ova knjiga, odnosno ova poruka, da se tako izrazim, ne može nikako biti pravilno shvaćena. Ako budemo tako gledali na ovaj tekst nema potrebe da to dalje čitamo jer samo gubimo dragocjeno vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 6:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Tina,

Ja bih mogla da pocnem da prevodim sedmo poglavlje,mada stvarno ne znam koliko ce mi trebati da ga zavrsim posto to nikada nisam pre radila. :roll: Mogla bih da probam da pocnem pa da se kontaktiramo kada zavrsis sesto.

Bravo za prevodjenje,odusevljena sam =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 8:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Kod tekstova ovakve vrste od presudne je važnosti da prevod bude tačan. Inače odosmo u fantazije koje prirodno spadaju u 4D 'misaone operacije'.

Ako više njih prevode sigurno će doći do razlike u prevođenju istih termina. Zato je važno da kod svih onih reči za koje niste sigurni, stavite i original na engleskom u zagradi pored vašeg prevoda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 8:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Dobro, ali mislio sam na određene unutrašnje procese koje treba da izazove čitanje ovog materijala, s tim u vezi sam rekao da mi nije toliko bitno da prevod bude baš skroz tačan, pri tom nisam mislio baš bukvalno, naravno da bi bilo nezgodno čitati nešto što je potpuno pogrešno prevedeno, ali ovo je po mom mišljenju sasvim ok.
Nemojmo zaboraviti da se svo drevno znanje, u stvari, oduvijek krije u nama samima, tako da ako počnem da "fantaziramo" pod uticajem nekih informacija to neće biti zato što je pogrešno nešto prevedeno već isključivo zbog toga što nismo uspjeli, iz bilo kojih razloga, da prodremo do istine koja se nalazi u nama samima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 10:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Bravo TEBI! za prevodjenje, Bubastra: JA sam odusevljena !!
Hvala od srca, svima, ljudi pa ovo je stvarno super!!
Ok, ti pocni 7, ja sam na pocetku 6, dalje se kontaktiramo preko PM. Ma super! :-)

Pantelija, ja vjerujem da ce se Crystal i Bubastra svojski potrudit, ja cu svejedno jos jednom na kraju "preci preko prevoda", ako se slazete C. i B., tako da svedemo te TEMELJNE rijeci i pojmove koji su se dosada koristili na ISTE rijeci u prevodu. Tako da NE BUDE zabune.
A, ako i bude nekih nejasnoca, ujedinit cemo se svi da ih razjasnimo.

Osim toga, ideja sa engl. rijecima u zagradi ako niste sigurni je isto OK!
Mslim da nece nitko imati nista protiv toga, dapace, SAMO NAPRIJED. :D



fingolfin je napisao/la:
ali sam, zaista, u mnogim dijelovima ovog teksta naišao na neke stvari za koje sam imao osjećaj da sam ih davno davno znao i čuo za njih

fingolfin, isto tako i ja dozivljavam ovu knjigu!


Ja SVIMA zelim da oni sami na svoj nacin dozive knjigu ( naravno ako to zele ).
SVATKO je odgovoran za svoju svijest i za svoju percepciju, za SEBE SAMOG.


Ja se sasvim sigurno iz petnih zila trudim da prevedem cim tocnije, vjerujete mi, a tako ce vjerujem, i Cry. Dream i Bubastra.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 12:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Tina je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
ali sam, zaista, u mnogim dijelovima ovog teksta naišao na neke stvari za koje sam imao osjećaj da sam ih davno davno znao i čuo za njih

fingolfin, isto tako i ja dozivljavam ovu knjigu!


Ja SVIMA zelim da oni sami na svoj nacin dozive knjigu ( naravno ako to zele ).
SVATKO je odgovoran za svoju svijest i za svoju percepciju, za SEBE SAMOG.


I ja isto tako intenzivno doživljavam ovu knjigu.
Ustvari toliko intenzivno da ne mogu opisati riječima.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 10:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ljudi, prekrasno!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 12:46 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo mali savjet kako sam si ja olakšao prevođenje ( naravno, nekome je drugačije lakše, ali možda proba pa vidi hoće li biti brže ili ne ):

Prvo sam isprintao materijal na papir A4 formata, lijepim otiskom printera ( dovoljno velika slova da se može čitati ).

Monitor sam pomaknuo malo na stranu tako da mi tastatura nije direktno ispred njega.

Dobar prijatelj mi je poklonio uredski stalak za držanje papira uspravnim ( thanx to Pluteny ), ali ako vi nemate takve prijatelje, možete si to napraviti priručno sami - od kartona ( kutije ). Izrežete karton na propisnu širinu i presavijete ga u V. Okrenete naopako i prislonite papir s tekstom. Dolje učvrstite samoljepljivom trakom rubove, tako da vam kosina odgovara.

Uzmite si pored sebe neki dobar rječnik.

Pročitate cijelu rečenicu, prevedete si u glavi i otipkate cijelu rečenicu u neki text dokument koji ste si otvorili na ekranu. Kad napišete rečenicu ( ili dio ako je dugačka ), pregledate smisao, padeže, rodove i "podesite" gramatiku. Dobro je ostaviti nesigurne prijevode u zagrade, ili u zagradu napisati ( originalni izraz, prim.prev. )

I tako - malo po malo... Snimite dokument svaki odlomak ili koristite funkciju Auto-save ( ima to automatski u Wordu ).

Ima od pomoći i instalacija kojeg englesko-balkanskog rječnika ili programčića. Dobro je kod brzog traženja radi copy-paste funkcije.

Eto, nadam se da će pomoći, jer sa ekrana na ekran jako teško ide ( bar meni ).

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 1:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Hm,evo kako sam ja to resila (na kraju cemo forum pretvoriti u brzi kurs prevodjenja,heheh)

Sacuvala sam originalnu verziju na engleskom,a onda sam napravila kopiju te verzije i direktno prevodim recenicu za recenicom, overwrite engleski tekst. Vrlo prakticno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 7:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Pa zar si ti i sumnjao u to? 8)
Izgleda da znanje počinje da "djeluje", ljudi koji isto misle počinju da se udružuju i rade zajedno. Odlično. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 11:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Ma ljudi, ne radi se o nekim gramatičkim zafrkancijama, iako one imaju primarni karakter u pravilnom shvaćanju poruka.

Sve je zapravo u vama samima, pitanje je samo tko će to shvatiti a tko ne.

Pa sve te kanalizirane poruke su sve moguće vladine, a i reptilske organizacije, pokušale odkodirati i izmanipulirati, al što god da su napravili, a jesu, nikako ne mogu izbrisati svjetlosnu poruku. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 1:07 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Pa sve te kanalizirane poruke su sve moguće vladine, a i reptilske organizacije,


Uh, Swerdlow-ov duh je tu negdje izgleda... iš... iš... vrati se odkud si i došao... iš... iš... hehehe!

Ključna riječ: SVE.

Postotak, postotak... hmmm, hmmm...

Ostavimo ovdje za Pled. materijal, a za debate o istom, kao i o kasiopejcima, možete tamo nastaviti... u toj istoj temi jer su srodni materijali...

Thanx svima.


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 09, 2006 7:32 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Tina je napisao/la:



Naravno, ovu Bielekovu informaciju možemo da uzmemo i sa rezervom, tj. bar kao jedan mogući slučaj da jedan cointelpro-dezinformator pokušava da poveća kredibilitet drugoga. U međuvremenu su uklonili Williama Cooper-a (autora knjige - Behold Pale Horse) koji ih je imao dokumente sa spiskom vladinih agenata na kojem je bio Bielek i mnogi drugi ‘insajderi,’ koji nas danas neometano “prosvjećuju” na temu vanzemaljaca, duhovnosti, hiperdimenzionalnosti, istorije galaksije itd.

Istovremeno, ljudi koji ukazuju na to, kao sto je bio Cooper, likvidiraju se ili moraju da bježe iz USA, kako bi spasili živu glavu.

http://www.cassiopaea.org/cass/cooper.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 14, 2006 10:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Poglavlje VI - Otkljucajte Povijest


DNA u sebi nosi kodove, taj genetski material i spirale su napravljeni od svjetlom kodiranih vlakana, tankih niti koje nose informaciju na isti nacin na koji to radi npr. svjetlosna optika (fiber optics systems).
Svjetlosni stup koji vi koristite da bi se aktivirali i doveli informaciju u vase tijelo je takodjer sastavljen od svjetlom kodiranih vlakana. Te svjetlom kodirane niti sadrze ogromnu kolicinu informacija i vase tijelo je ispunjeno njima. Kad se ove svjetlom kodirane niti povezu u svezanj i isprave u ispravnom pravcu, one rade zajedno i oslobadjaju informaciju koja pojasnjava povijest koju ova vlakna nose u sebi.

Svjetlom kodirana vlakna u vasem tijelu su slicna jednoj velikoj biblioteci, biblioteci koja je toliko ogromna da u sebi nosi povijest svemira. Na Zemlji su kroz povijest zivjele mnoge vrste. VI ste sebe uvjerili da je covjecanstvo urodjeno na ovom planetu. Ljudi su ovdje “stavljeni”. Pred ljudima je jedan veliki shok, jer ce se vrlo uskoro otkriti skeletne forme mnogih razlicitih kreatura.

Neke od ovih su vec otkrivene, djelomicno u Juznoj Americi, o njima se u senzacionalistckim novinama pricalo kao o varci, obmani ili su bili sakriveni i drzani tajnom.
Kad svjesnost covjecanstva naraste na frekvenciju prijemnosti i kad nervni sistem masovne psihe bude dovoljno balansiran da podnese promjenu obrasca, Zemlja sama ce otkriti svoje tajne – raznim sredstvima, npr. kroz neobicna vremenska zbivanja, zemljotrese, psihicka otkrica i tako dalje. VI cete otkriti jednu potpuno novu povijest.

Pred vama je zadatak da razvijete vasu DNA kroz vasu SVJESNU NAMJERU i ZAPOVIJED. Zapovjedanje, zeljenje i trazenje ovoga nije jednostavno, jer vi morate proci kroz mnoge identitete. Iz povijesne perspektive vaseg multidimenzionalnog postojanja odnosno sustine vase duse vi ste vec bili mnoga raznorazna bica i neka od tih iskustava su bila prilicno bolna. Neka od tih iskustava su bila jako izazovna i teska.

Za vas je vrijeme da prodjete kroz izazove i da otkljucate povijest koja je u vasim tijelima – tako sto dozvoljavate vasim svjetlosno kodiranim vlaknima da se ponovo povezu u snopove, da formiraju nove spirale i da dozvolite sebi da budete prijemcivi za ono sto ce vam ta nova informacija u vasoj DNA pokazati. To nece uvijek biti smisleno vasem logickom umu. Vi cete nauciti da vas logici um ima smisao i svrhu, ali to nije vas identitet.

Logici um je kod mnogih ljudi pre-aktivan. On je precijenjen i zloupotebljen i ako previse koristite i zloupotrebite vas logicki um, u vasem tijelu se stvara stres. Vi ne morate uvijek da razumijete logicki ono sto vam se dogadja. Promatrajte sebe, odrzavajte smisto za humor i odrazavajte ideju o tome da vi evoluirate.
Vi cete prolaziti kroz mnoge svari, jer vi se penjete na ljestvici vaseg identiteta koji je napravljen od vaseg sistema chakri. Chakre su energetski informacijski centri koji su povezani sa vasim zivotima u kojima ste se vi ili aktivirali ili izrazili sebe na ovom ili onom polju. Od najvece vaznosti je da vi u slijedecih nekoliko godina otkrijete svoj identitet.

Svjetlom kodirana vlakna su alatka svjetla, dio svjetla i jedan izraz svjetla.
Oni postoje kao MILIONI finih, tankih niti u vasim stanicama, dok iste takve niti postoje kao kopija izvan vasih tijela. Svjetlom kodirana vlakna nose u sebi Jezik Svjetlosne Geometrije koji u sebi sadrzi price o tome tko ste vi. Do sada nije niti bilo moguce da ove svjetlom kodirane niti dodju na planetu, jer tu je bilo oneciscenje stvoreno od “tamnog tima”.

Ova svjetlom kodirana vlakna su kao zrake svjetla koje u sebi nose geometrijsku formu jezika. Oni vam dolaze iz kozmickih banki podataka i sadrzavaju informaciju. Mnogi od vas su u jednoj tocci razvoja u kojoj vase tijelo nema potrebu za lijecenjem. Vi imate potrebu imati spontano obrazovanje/ informiranje kroz implantat koji je stavljen u vase tijelo da vas informira. To je ono sto ce se desiti u nadolazecim godinama.

Neki od ljudi na ovoj planeti, pogotovo oni koji rade sa kristalima ce uciti kako da napune i aktiviraju tijela drugih ljudi sa ovim nitima. Individue koji su u potrazi za iskustvom ce imati te niti aktivirane u njihovim tijelima da im daju trenutnu informaciju i trenutno znanje. Ovo je nacin na koji ce evoluirati edukacija u buducnosti. Takodjer, tu ce biti i bica koji ce vam pomoci sa svim ovim. Vama upravo postaje moguce da prepoznate ta bica i da prepozante druge realitete koji postoje oko vas.

Kad je informacija iz svjetlom kodiranih vlakan bila rasprsena, to nije bilo kao spaljivanje biblioteke, bilo je kao da je netko bacio knjige sa polica i ostavio ih na sred sobe. Zamislite da ste usli u sobu koja je velicine ogromnog stadiona i sve knjige leze na podu. Kako biste pronasli ista, osim slucajno?

Buduci da ljudi ne vjeruju u red u slucajnostima, oni nisu nikad slijedili red koji je u njima.
Informacija u tim nitima je ostavljena u vama, ali nije postojao logicki nacin da vi tu informaciju razumijete. Kako vi u sadasnje vrijeme nalazite infromacije? Informacija ce se vama otkriti sama.
To je proces. Vi ne morate traziti informaciju, jer ovo otkrovenje je vase nasljedstvo i vas identitet.

Cim DNA pocne formirati nove zavojnice, ove nove zavojnice ce putovati vasim nervnim sistemom, koji se upravo sada razvija i sjecanja ce preplavljivati vasu svijest. VI morate raditi na tome da razvijete taj nervni sistem, morate vuci Svjetlo u vasa tijela, morate obogacivati vas sistem sa kisikom, morate nauciti kako da se krecete kroz ubrzavanje vase energije i kako da u vase tijelo prizovete vise ideja i iskustava. Cim ovaj proces pocne rasti i i hraniti sebe u vasem tijelu, promatrajte to jednostavno, jer vi cete zeljeti imati pristup tom procesu. Ako zaglavite u vasim dramama, to je kao da citate jednu vasu knjigu ponovo i ponovo i ne dozvoljavate da i informacije iz drugih knjiga dopru do vas. ALI tu ima vise od toga: tu ima jedan citava prica.

Ta citava prica ima veze sa vasom citavom dusom. Kao clan Obitelji Svjetla, vi se slazete sa time da u svom tijelu drzite svjesno znanje o svim vasim egzistencijama. VI ste spremni da sve uloge koje ste ikad igrali u tim egzistencijama prihvatite i da prihvatite i sve ono sto ste ikada napravili i da onda udjete u razlicite stvarnosti i da ih prema pravilima vaseg sporazuma kao predstavnik Obitelji Svjetla prepravite. Naravno, u sklopu ovog sporazuma, vi imate pravo na vasu slobodnu volju.

Trostruka spirala ce vas dovesti u vas osjecjani centar. Osjecajni centar je emocija i emocija je vasa cesta ili most ili vasa karta prema vasem spiritualnom SEBI. Kad ljudi poricu njihog spiritualnog SEBE, oni ne mogu uci u spiritualna podrucja. Christ je rekao: “Upoznaj sebe.” UPOZNAJTE SEBE! To je ista stvar. Ova poruka je dana planetu prije puno vremena, ali je postala iskrivljena, tako da ljudi ne razumiju koliko su oni u biti VELICANSTVENI i da sve sto treba da urade je da oni SEBE pre-sloze nanovno.

Ovaj rad je uvijek unutarnji.
AKO zelite znati KAKO PROMJENITI planetu, mi vam uvijek kazemo da radite NA SEBI.
Razvijte SEBE!

Krecite se preko svojih granica. Naucite da budete multidimenzionalni, da postojite u astralnom svijetu, da putujete izvan fizickog tijela. Prestanite definirati vase fizicko tijelo kao nesto sto zavrsava “tu”, to je ono u sto vas drustvo zeli uvjeriti, da budete kontrolirani. U zoni slobodne volje kontrola je dio ove igre, jer netko zeli da ima kontrolu.
VI ste clanovi Obitelji Svjetla. Koju hijerarhiju i koje Bogove vi slusate?

DNA je jedna zivuca povijest istine i zivota. Kad postanete sposobni da se stopite sa ovom povijesti, moci cete ici u realitete bez videa, bez kazeta, bez knjiga. Vi ste sposobni za takva iskustva. Mnoge stare urodjenicke kulture su bile trenirane da nadju ostatke Zivuce Biblioteke na ovom planetu. To objasnjava njihovo postovanje prema Zemlji, prema zivotinjama i objasnjava njihovo razumijevanje za to da SVE POCIVA NA KOOPERACIJI. Ove urodjenicke kulture su namjerno stavljene na planetu, da budu jedno polje za trening i da postoji potencijal za aktivaciju memorije kad dodje pravo vrijeme.

DNA drzi kod. DNA drzi nacrt za identitet, plan za egzistenciju, sadrzi povijest svemira i povijest zivota u ovom lokalnom segmentu.
I to je SVE pohranjeno U STANICAMA LJUDI.
Originalna DNA cuvara i pratilaca ove planete - ljudi je imala nacrt koji se bazirao na broju 12. 12 spirala genetickog materijala su zbog toga povezani sa puno drugih izvora informacija koji pocivaju na broju 12. Sjetite se: stvarnost odrazava stvarnost. 12 informacijaksih spirala su povezane sa 12 informacijksih centara u tijelu i izvan tijela.

Zemlja sada ulazi u jednu povezanost , u jednu konstelaciju sa svrhom da se Originalni Planeri vrate i da reaktiviraju sistem od 12 spirala i da vrate Zemlju na njen prijasnji put.
Kad se bioloska biblioteka zacimala, prjie eona i eona, bilo je odluceno da ce cuvari i pratioci planete – dakle ljudi drzati u sebi kljuc za otkljucavanje podataka koji su pohranjeni u ovoj Zivucoj Biblioteci.

Kako je ovo sve povezano sa 12 informacijskih cenatara - chakri? Kad su ljudske chakre povezane, otvorene i aktivirane, informacija sama pocne traziti da se izrazi i da postane dostupna.
Izvjesne stvari aktiviraju ovu informaciju, dovodeci je u prvi plan postojanja, tako da se ona pocne izrazavati.
Kad ste prikljuceni na vase informacijske centre, 7 u vasem tijelu i 5 izvan vaseg tijela, vi ste spremni da primite energiju kroz jedan set od drugih 12 informacijskih centara. Kad aktivirate vasih 12 chakri, vi se prikljucite energiji kojia je pohranjena u paralelnom setu od 12 centara koji ce dalje aktivirati vas proces. Ovo ce na koncu dovesti do toga da vas mozak pocne funkcioniari potpuno i kompletno, kao kompjutor.

12 paralelnih realiteta sadrze nacin i dozvoljavaju da se otkljuca sakrivena informacija. Ima mnogo koraka prema tom otkljucavanju.
Vi to mozete usporediti sa vladinim sigurnosnim sistemom koji koristi razlicite nivoe pristupa otiscima prstiju ili druge znakove raspoznavanja, koji se moraju kombinirati jedni s drugima, da bi se dobio pristup informacijama.

Aktivacija 12 spirala DNA se podudara sa aktivacijom, vrtnjom, kretanjem i otvranjem vasih 12 informacijskih centara, vasim chakrama ili etericnim energetskim plocama. Ovo je pocetak povezivanja ovih 12-clanih sistema.

Kada se ova sinhronizacija energije dogodi, ona pocne dovoditi i vuci energiju u 12 nebeskih tjiela u vasem solarnom sistemu. Ova tijela onda pocnu slati tu energiju natrag na Zemlju. Oni aktiviraju sebe, time sto otpustaju ono sto sadrze u sebi, tako da Zemlja moze biogeneticki ozivjeti. U svemiru ima vise i vise ovakvih 12-claniog grupa – npr. 12 rotirajucih svemira. Vrtnja ovih 12 centara ce dovesti do kaosa nove svijesti, jer kad se ovih 12 centara, pogotovo vanjskih 5 pocnu povezivati sa Zemljom, doci ce do nevjerojatne poplave nove energije.

Izgradnja 12 Spirala nece znaciti da cete vi kao vrsta biti kompletno informirani. To znaci da postoji maksimum i minimum neophodnih mutacija, da bi se ljudska svijest katapultirala na jedan veci nivo i kreirao novi standard funkcioniranja svijesti. Ova mutacija ce donijeti novi nivo frekevencije i on ce utjecati na svatkoga na njegov nacin.

Ovaj proces se moze usporediti sa novim suncem koje se radja u vasoj atmosferi. Ovih 12 Spirala sigurno nece obuhvatiti sve informacije u svjetlom kodiranim vlaknima. Pa ipak, formiranje tih 12 spirala ce biti dovoljno da vam da jednu puno vecu sliku toga tko ste vi kao vrsta.

Kao clanovi Obitelji Svjetla, vi znate tko ste. Ljudi su oni koji ne znaju tko su oni.
Buduci da ste vi sada zamaskirani kao covjek, ponekad i vi mislite da ne znate tko ste vi.

Ali, VI ZNATE iz VJECNOG djela SVOG BICA, da ste VI clanovi Obitelji Svjetla.

MI zovemo planetu Zemlju Zivucom Bibliotekom, jer vi svi u sebi imate predstavu o tome sto je bibilioteka: jedno mjesto gdje je informacija pohranjena i dostupna. Mi koristimo tu analogiju, jer mi imamo namjeru da vam pojasnimo da se vi – gdje god da se krecete - nalazite u bibliteci. Vi samo jos niste otkrili, kako da sebi prevedete informaciju, ili na kojem mjestu u biblioteci se ona nalazi.

Ovo je slika koju mi zelimo da svatko od vas ima. Ovo ce stvoriti vecu ljubav za Zemlju i vecu spoznaju o tome da je svatko povezan s necim na ovom mjestu. Nema vise potrebe da se ikada osjecate sami, kad shvatiite da oko vas postoji inteligenatan zivot koji zeli komunicirati sa ljudskim bicima.
Cim se 12 Spirala, koji ce vas povezati sa 12 informacijksih centara, pocnu formirati – Biblioteka ce se aktivirati.

Ljudska vrsta je dizanirana da bude kljuc u pristupu ovoj informacijij u Zivucoj Biblioteci. O tome bi vam mogli pricati price i price.
Prije miliona godina, sav zivot je ko-egzistirao na planeti, pogotovo za vrijeme dinosaura, kad su ove velike zivotinje sluzile kao cuvari planete i izvjesne energije su se gradile da ovdje pohrane podatke. Ovo se desavalo milionima godina.

Sada je sistem sa brojem “12” onaj koji vas povezuje sa time i kad pogledate oko sebe vi cete ga svugdje vidjeti. Toje bilo uvedeno iz razloga da se vas poveze sa necim negdje drugdje.

To nije vas prirodni bioritam, nego jedan grupni dogovor da se koristi energija od “12” u razlicitim sistemima stvarnosti. To je kodirana formula. Mnoge stvari koje nemaju smisla vasem logickom umu, imaju enormno puno smisla kodiranim svjetlosnim vlaknima i vasem tijelu koje postaje sve vise i vise senzibilno.

Ima i onih koji kazu da je ovo skroz ne-eficijentan sistem i nije u prirodnom toku. Ali “12” je tok na koji je vas planet “nastiman”. Zapravo, ako bolje pogledate, vi ste u sistemu od 13. Koliko puta godisnje imate pun mjesec ? 13. Sistem od 13 ce doci. Vi cete se njemu otvoriti vrlo skoro jer cete se vi kretati izvan vremena. Enegija od “13” ide dalje od logickog i dalje od usiljenog sistema.

Kao sto smo vec rekli, Obitelj Svjetla je dosla na planet da prihvati energiju od Originalnih Planera. Ova energija ce kreirati geneticku promjenu i reaktivirati i prestrukturirati svjetlom kodirana vlakna. Vlakna ce izgraditi sistem od 12 spirala, koji ce aktivirati tijelo. Ovo ce uciniti ljudska bica vrlo vrijednima, jer ce oni biti u stanju da budu kljuc za pristup podacima koji su pohranjeni u Zemlji.

Sto je u tim podacima tako vazno?
Oni su u insektima, u cvijecu, u svinjama, magarecim repovima, u zecjim usima i svim stvarima sadrzane i na vama je da ih otkrijete.

MI zelimo naglasiti da je pohranjivanje podataka u 12 biblioteka uslijedilo u mnogim razlicitim slojevima.
Kad ste vi dosli u biblioteke, postojali su razni kodovi za pristup. Drugim rijecima, postoje mnogi razliciti nacini da se udje u biblioteke. Vi ne bi mogli samo tako uci i reci: “Ja imam dopustenje da primim sve ove informacije.” Kao sto u vasoj vladi postoje razni nivoi sigurnosti, tako i biblioteke koje drze ove informacije imaju svoje sigurnosne sisteme.

Postojao je razlog da se grade ove biblioteke, jer onda je vladala tiranija. Izvjesne energije – Cuvari vremena – su bili zabrinuti da informacije dodju u krive ruke. Tako su, vrlo zaigrano, razvili razne biblioteke.

Ostale biblioteke ili svjetovi nisu svi kao vas svijet. Zadatak Cuvara vremena je bio da izgrade projekt kroz koji ce svjesnost moci evoluirati, posjedovati informaciju i biti u stanju pristupiti toj informaciji.

Prvonamjenski, uloga covjeka kao vodica ka biblioteci je bila uloga vrlo visoke casti. Bez covjeka, nitko ne bi mogao pristupiti biblioteci i cim je bolje covjek bio “nastiman”, mogao se ostvariti bolji pristup biblioteci.
Covjek je bio ponosan na to, da bude dovoljno slobodan, pa ipak dovoljno vezan da nadje podatke u svim stvarima.

Kako su ljudi bili bibliotecne iskaznice, neki su bili bolje iskaznice od drugih. Postojalo je skolovanje sa ciljem kako da se bude iskaznica i kad su dolazila bica koja su htjela naci informacije, oni su se stopili/sjedinili sa covjekom koji je bio programiran da odgovara na izvjesne kodove.
Ako je netko imao niske kodove za pristup, oni su mogli vidjeti samo izvjestan dio necega.
Svatko je dolazio sa namjerom da otkrije specificnu informaciju.
Informacije nisu bile od nekog skrivane zato sto su bile tajna, nego zato sto nisu elekromagnetski odgovarale njegovoj bioloskoj strukturi.

Podaci moraju moci “proci” kroz sistem uvjerenja i vjerovanja jedne individue, inace bi moglo doci do “kratkog spoja”, ako je preplavljen sa energijom, koja nije dovoljno obogacena ljubavlju. Kad je nesto dovoljno obogaceno ljubavlju, to stiti covjeka da ne dozivi kolaps i fokusira ga na prihvacanje prosirenijeg koncepta.

Ovoje nacin na koji su veliki koncepti dovedeni na planetu: oni se krecu na frekvenciji ljubavi.

Frekvencija svjetlosti ne moze transportirati velike koncepte, jer ona nije povezana sa emocijom. Ljubavna frekvencija je povezana sa emocijom. Kad covjek stvara jedan prosireni koncept SEBE, tu mora biti ljubavi da mu da smisao. Bez ljubavi, covjek ne osjeca svrhu/ smisao, a covjek mora biti povezan sa smislom, da shvati kako su stvari ogromne.

Vi cete jednog danan otkriti da i seks pripada procesu. Kada vi posjedujete svoju vlastitu seksualnost, vi vidite mogucnosti kako da je izrazite i vi odlucucjete da li je zelite izraziti ili ne.

Cim postanete pristupacni i drugi vas pocnu koristiti da otkriju bibilioteku, s godinama mozete imati vrlo interesantnih susreta. Ako pocnete proucavati stare spise i manuskripte, razumijet cete da su se Bogovi spustili dolje i pomijesali sa kcerima ljudskog roda.

Seksualnost je bila koristena da se baci iskra na bibliotecnu iskaznicu. U tome ima neceg jako opasnog, jer je bilo zloupotrebljeno. Zato je vazno da vi svoju seksualnost posjedujete i da budete sasvim nacisto s time sa kim je dijelite. MI ne zelimo da netko od vas bude kupljen ili zaveden.

Vi morate obratiti paznju na to da li dozivljavate druge kao iskrena bica koja imaju svoj integritet, ili da li vam samo laskaju. Vi cete postati Cuvari Moci.

Ima i tradicionalista koji misle da vam mi nekontrolirano dajemo previse informacija. Mi kazemo da je Zemlja na putu velike kolizije, tako da ne zelimo imati obzira ili ista zadrzavati. Mi upravo preplavljujemo planet, kao i mnogi drugi, sa mogucnostima da se sjetite. Tako da, kad se vama umnoze ova iskustva, ovo znanje i mogucnosti - drugi, koji ce se osjecati privuceni, ce doci k vama iz njihovih razloga, jer ce kroz vas moci dobiti pristup izvjesnim stvarima.


Kada dijelite vasu seksualnost s nekim, to je kao da otvarate aveniju prema drugim bibliotekama. Ima veze sa puno, puno stvari. Mi zelimo da vi volite i postujete svoje tijelo, volite sebe i da budete sigurni, da kada imate seks s nekim, da vas ta osoba zbilja voli. To ne znaci da se morate vjencati. Ali tu mora biti ljubavi, tako da znate s kim se povezujete – tako da sve to sto otkrijete izmedju vas i ostane izmedju vas dvoje.

Mi vas u biti ne upozoravamo, mi vas samo informiramo, jer vi cete vidjeti sto se desava drugima koji nisu oprezni sa njihovom moci.

Drugim rijecima, seksualnost nije nesto s cime se treba zezati. To je nacin da se otvore mnoge avenije. Ako vi tome ne pristupite oprezno, vi mozete privuci energije i bez da imate partnera. Ako vi koristite seksualnot da bi aktivirali informaciju, vi mozete dozvati krive energije.

Tako da: budite svjesni frekvencije seksualnosti, jer ona budi osjecaje, a osjecaji su KLJUC za pristup podacima koji su pohranjeni u Zivucoj Biblioteci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz