Sada je: sub apr 27, 2024 6:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 7:17 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
I mene je ova knjiga probudila. I to sa kakvom silinom. I nemam pojma na koju foru tj. kojim kodom, što reče Arja, su me (nas) našli. Izgleda da nas ima još više. Negdje (zaboravih) sam naletio na cifru od trideset miliona (ili 36 m.) ''spavača'', nas ako hoćemo da to budemo, odnosno one kojima se Porodica Svjetlosti obraća. Kad se ukupni broj stanovnika naše planete podjeli sa ovom cifrom dođemo do sljedećeg... 1 ''spavač'' dolazi na ,okvirno rečeno, 200 ostalih ljudskih i nepoznat broj ostalih živih bića. Ako se uzme u obzir poruka Plejađana, da kad se probudimo treba otkriti ko smo i što smo a kad dođe tren, treba da djelujemo i obavimo svoju svijetlu dužnost nivelisanja stanja na pozitivne vibracije/frkvenciju svjetla onda sa ovim saznanjem dolazi i odgovornost kako prema sebi tako i prema svim živim bićima planete. I ovo je opasan koncept ako se ego umiješa, a meni se mješa. Sa ovakvim tvrdnjama dolazim na nesigurno tle za mene jer sam tek krenuo sa radom. Međutim ono što stoji jeste da me je baš čitanje Donosioca Svitanja probudilo. I sad sam u rebusu. Jesam li ili nisam. Što zbog vlastitih strahova koji su prisutni u meni, što zbog toga što sam do sada bježao baš od odgovornosti, što zbog svejsnosti svojih trenutnih ograničenja, ja to ne znam ali ''nešto'' osjećam. To ''nešto'' me baš zeza. Elem, da bih se svega ovoga riješio instiktivno sam (bez da sam mislio) počeo da pišem na forumu. I tako je krenulo. Nisam više isti čovjek kakav sam bio do tog dana kad sam napisao prvi post. Napravio sam prvu akciju u radu na sebi. Ako ste čitali Celestinsko proročanstvo ili Deseti Uvid (obe su donekle odgovorne za buđenje ali se ipak nije desilo) vi će te razumjeti sljedeće. Naime sa svakim postom i PM-om koji sam pisao došao je jedan ili više odgovora i putokaz šta mi od znanja fali, gdje su zamke kod mene i na šta bih u slagalici trebalo da obratim pažnju, odnosno odgovori ka mojim mogućim talentima i stupicama/klopama . Ko god mi je pisao ili reagovao na moj post pomogao mi je, kao da dolazimo iz iste ''grupe''. Iako npr. sam krivo razumjeo šta mi se govori, baš u tom ''zakrivljenju'' se nalazila smjernica. Oni koji nisu reagovali su mi isto tako mnogo pomogli. Ovo je čudno što tvrdim ali je baš tako. Kako na forumu tako i van njega. Sve ovo potaklo me da mislim drugačije. To je upravo dokaz da se nalazim na pravom mjestu, pravom putu i među dobronamjernim ljudskim bićima. A i ja sam djelovao na nekog i možda ih potakao za milimetar u mišljenju i radu. Neke sam nasmijao sa svojim fulanjima. Ha! Naravno ja mnogo fulam ali to nije zla rabota nego neznanje te nerazvijenost ličnih kapaciteta, ovakvih ili onakvih, nebitno, a kako se dani odmotavaju ja se razvijam. Mic po mic. I na neki način moja naivnost koju sam održao u sebi me je dovela do ovde. Tako da u potpunosti razumjem bolje reći ''osjećam'' sve one koji su uz ovo djelo probuđeni. I sinhronicitete i nemogućnost odvajanja od monitora danima i katarze bilo kog oblika. Naravno da uz djelo idu i neke druge stvari na koja sam se primio. Za mene je to jedan strip od Moebiusa ''Doživljaji Džona Difula'', (latinica srpski) link :

http://www.4shared.com/account/flashUpl ... AcZdWcCEMh

pa ko voli nek izvoli :D Nekome Heroji nekom nešto drugo meni strip.

Ovaj kosmički priručnik je fenomenalan. Pojedini djelovi su me nasmijali do suza. npr Uputstva za prizemljenje (aluzija na maštanje valjda) ili neki djelovi Jo-jo efekta ili o bankarima. Možda vi ne vidite humor ali ja ga vidim. Opet drugi djelovi su mi potvrdili moje sumnje o padanju u kompleks Mesije koji mi se javlja ali brzo nestaje tako da se još uvijek ne mogu suočiti s tim previše je hitro. Isto sam prošao i na temu o razboritosti.
Toliko za sad. Htio bih diskutovati sa ljudima na koje su Donosioci ostavili snažan dojam. Možda i dođemo do sjećanja. :mrgreen:
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 8:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Java je napisao/la:
Jesam li ili nisam.


taman se pokusawamo odmaknuti od nekih pripadnosti, opredjeljenja, kad ewo ga opet. kao netko ko ceka iza ugla u cilju da nas preplasi i prizemlji... :wink:

zajebi pripadnost! :thumbup: :blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 8:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Pantelija je napisao/la:
Važno je naglasiti da je knjiga izdata još 1992 godine, i da govori o reptilima i njhovvoj kontroli znatno pre Dejvida Ajka, Sverdlova i drugih.

Bilo bi zanimljivo a i važno istražiti ko je prvi počeo da govori o njima i kako.


da li netko zna nesto wise o tome tko/kada je poceo goworiti o negatiwnim entitetima iz 4D-a koji kontroliraju owaj zemaljski proces na 3D-u?

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 8:25 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Baš iza ćoše :twisted: Hvala bad.ass :mrgreen:

Što se tvog pitanja tiče imam kući sken ''Šareni frulaši sa neba''. Davno sam je čitao. Ispada da je Ron Habard (osnivač sajentologije) pričao nešto o tome prije 50 tak godina. Mada nema lizija i ostalih, tu je priča malo mutna, ne precizira se ''nacionalnost''. Oni (sajentolozi) tvrde da su 80-tih deblokirali rešetku oko Zemlje i omogućili bolji protok informacija. Ću da provjerim pa javim. Ili ako nekog interesuje skeniraću pa čitajte.Meni je knjiga bila teška zbog terminologije.Tetani, ridževi, genetski entitet...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 8:33 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
bad.ass je napisao/la:

da li netko zna nesto wise o tome tko/kada je poceo goworiti o negatiwnim entitetima iz 4D-a koji kontroliraju owaj zemaljski proces na 3D-u?


Pa sudeći prema onome što piše u Terra Spisima, Bek'Ti je, djedu Roberta Morning Sky-a i njegovim prijateljima, po mojoj računici, pričao o tome još negdje tamo u prvoj dekadi (cca) dvadesetog stoljeća.
Jedino, ako sam ja to dobro shvatio, što nije nigdje spominjao denzitete.


:blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 8:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Kastenada,
Katari
Mahinejci,Bogumili,
Gnostici
Nažalost Azijske izvore neznam ali sigurno u Vedama ima nešto,Pantelija bi o tome više znao
Zanimljivo je da ima mnogo legenda iz svih krajeva svijeta o nečem takvom

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Java je napisao/la:
Za mene je to jedan strip od Moebiusa ''Doživljaji Džona Difula'', (latinica srpski) link :

http://www.4shared.com/account/flashUpl ... AcZdWcCEMh

pa ko voli nek izvoli :D Nekome Heroji nekom nešto drugo meni strip.



Navedeni strip takodje ubrajam u "B" uticaje.
Imao sam komplet , pa mi se u ratnom vihoru zagubio.
Medjutim ovaj tvoj link mi ne pomaže. Ili ja ne znam ili ne radi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 10:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
kolos je napisao/la:
Zanimljivo je da ima mnogo legenda iz svih krajeva svijeta o nečem takvom


kad kazes "o necem takwom", mislis o entitetima koji kontroliraju owaj razwojni proces na zemlji (u swoju korist narawno)?
widis, mislim na reptile i ostale rituale koji dolaze s njima u paketu (izgleda nemoze se bez toga :mrgreen: ). je li ko pisao prije o njima?

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
kad kazes "o necem takwom", mislis o entitetima koji kontroliraju owaj razwojni proces na zemlji (u swoju korist narawno)?

Da,samo su termini drugačiji.Ne govori se o denzitetima nego drugim kraljestvima,nebesima,poljanama,bogovima i slično.Recimo,grčki mitovi o bogovima koji kontroliraju ljudska djelovanja i s njima imaju seksualne kontakte.
Mada nisam puno čitao,ćini mi se da u američkoj i azijskoj tradiciji ima nekih legenda koje opisuju baš reptile kao bogove.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 6:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
Evo da podijelim jedno iskustvo sa vama...I malo o mom Buđenju...
ovo je možda za temu "moje iskustvo promjena" ali sam namjerno napisao ovdje jer je ovdje spomenut Kosmički Priručnik, i jer su Pledijci na mene istavili najveći utisak.

Moram još jednom stvarno da kažem da mi je «Kosmički priručnik» jako pomogao. Java upravu si kad kažeš humor, stvarno ima mjesta gdje sam se i ja nasmijao… Ali također mnoge rečenice su mi pomogle da shvatim na brzinu neke stvari koje nisam shvatio čitajući pledijce…

Dok sam čitao Kasiopejce i Pledijce moram da kažem da se u mojoj glavi doslovno vodio RAT. Stari obrazci VS Novi obrasci. To vam ne mogu objasniti… Sad kad bih vam počeo pričati cijelu moju priču od početka kako se odigravalo do prvog momenta «Početka» buđenja, vjerovatno bi se mnogi složili da sam na neki način «vođen». Ali, od kako sam počeo raditi na Buđenju također se vodi rat i u okolini, odnosno raketiran sam iz topova svoje najbliže familije. «Mnogi koji su čitali Maje, bića 6D , kopali duboko danas ne znaju kako se zovu, nalaze se u umobolnicama. Ti se gubiš, izgubit ćeš razum zbog toga, «otići ćeš» ostavit ćeš nas, nisi više onaj Amir kojeg smo poznavali… Vidi šta ti se dešava, depresija te roka» itd… Zamislite koje sam napade imao od strane najbližih nesvjesnih AGENATA (nažalost to su mi bližnji) ali logično, neće me OPS 4D napadati preko daljih već baš preko bližih, tako da me totalno izbezume… Prolazio sam težak period, i još ga prolazim, stari obrasci još rade, ali ih se rješavam, sve više i više ima novih programa u mojoj podsvijesti, a naravno kada se instalira novi program, stari se više ne vidi, logično.
Ovom prilikom bih se lično zahvalio Jack987-u koji mi je mnogo pomogao i zaista se pokazao kao neko ko je uvijek tu da prenese sve svoje znanje… Hvala Jack!

Prije nekoliko dana dok sam čitao Pledijce (pred sami kraj 2. dijela) obuzeo me nekakav uzvišen osjećaj, te informacije su me naprosto dizale. Osjećao sam neku prelijepu emociju u predjelu srčane čakre… Osjećao sam da se te informacije stapaju sa mnom, i da mi pomažu pri uspostavljanju veze između mene i JA. Ali šta dalje? Mislim se proći će me ovo brzo. Onda mi odjednom pade ideja , i ja se javim prijatelju na MSN koji također radi na buđenju, ispričam mu tako kako se osjećam uzvišeno, i on mi u tom momentu kaže «Idi Meditiraj». Hm, kad mi je to rekao kao da me neko ošamario dobro, ali u pozitivnom smislu, reko, OK drug, hvala ti na ideji idem odmah da meditiram, nisam se sam toga sjetio. Osjetio sam neki impuls kad mi je on to rekao. Kad sam počeo meditirati, vizualizirao sam stub svijetlosti više moje glave kako iz kosmosa ide u moju krunsku čakru, te se ta energija kola mojim tijelom i na kraju izlazi kroz srčanu čakru i stvara svijetlost oko mene. Dozivao sam svoje više Ja da mi šalje energiju, i počeo sam da osjećam sve jače i jače emocije u predjelu srčane čakre, onda sam govorio svom JA daj mi još, još i još energije sve dotle dokle moj razum može da podnese… Ne mogu vam opisati riječima šta se dogodilo. Evo dok vam ovo pišem osjećam se uzvišeno. Počeo je osjećaj da raste sve više i više, UZVIŠENO, PUNO LJUBAVI, nikad takvu emociju nisam osjećao, kakva energija, 15-20 minuta sam naizmjenično plakao, smijao se i drhtao, ali cijelo vrijeme od sreće.Ne znam ni sam odakle je to pristizalo. Racionalni Um mi je bio isključen. Cijeli materijalni svijet je nestao iz moje glave, ništa me nije interesovalo, samo sam želio da se taj osjećaj ne prekine… Na kraju sam skužio da prvi put u životu plačem ali od sreće. Toliko sam se dobro osjećao, i moćno da sam vjerovao da mogu brdo da pomjerim, ali u isto vrijeme sam se prepao, bio me je strah tog osjećaja jer mi je nepoznat, taj osjećaj je postajao sve jači i jači… I na koncu kad sam mislio da ću dobiti Infarkt od tolikog uzbuđenja, jer ne znam o čemu se radi, mislio sam da gubim razum, predobro mi, čas se smijem, čas plačem, čas drhtim, morao sam polako i duboko da počnem disati i otvaram oči. Taj osjećaj me je držao još nekih 45 minuta nakon meditacije. Onda sam iz pouzdanih izvora kada sam (detaljnije) ispričao nekim osobama koje se više razumiju, doznao da se radilo o kundalini energiji. Rekli su mi da sam osjetio «Djelić» Kundalinija, Molim??? «Djelić»? Zamislite, šta bi se desilo da se probudio kundalini? Ili da nisam prekinuo to? Ali sam već rekao da sam tražio od svog višeg JA da mi daje tu energiju dotle dok moj razum može to podnijeti.

Sad vam moram reći da sam na prije jedno desetak dana, prije tog događaja čitajući kasiopejce, pledijce i druge materijale svaku noć prije spavanja i u jutro u buđenju zahtijevao od svog višeg JA da mi podari bilo kakvo spiritualno iskustvo samo da me pogura, da me učvrsti na mom putu, Ali spiritualno iskustvo koje će moj razum moći da podnese. Bio sam oprezan. Svjestan sam da se nije dobro igrati nekim energijama bez znanja…

Nakon tog dana (Nakon mog spiritualnog iskustva) , narednih par dana pao sam u neku depresiju, ništa mi se nije dalo raditi u fizičkom svijetu, bio sam ljut na sve i svakoga. Kao da imate djevojku 10 godina koju volite kojoj ste dali sve, dušu, tijelo, i saznate da vas je svih 10 godina obmanjivala, varala i ko zna šta još. Bio sam u šoku, mislim u takvom sam stanju od početka mog buđenja kada sam krenuo od Icke-ovih knjiga, ali poslije tog iskustva još više sam bio ljut. Naravno, ne mogu odmah reći «Amire ljubav samo ljubav», potrebno je vremena da rana zaraste. 26 godina sam obmanjivan, prevaren, hrpa da izvinete sranja mi se trpalo u glavu. Prvi fakultet sam završio i umro mi je otac i nisam diplomirao. Onda upišem drugi i bio mi je težak. Onda upišem treći, očistim prvu godinu a u drugoj godini koliko god sam želio tu diplomu i taj fakultet da završim, kad bi god počeo učiti nešto mi nije dalo, nisam mogao doslovno 2 stranice da naučim… Na koncu sam ga zamrznuo. 4 posla sam počeo da radim, sva 4 sam napustio 5. dan, Cijelo vrijeme sam govorio, ma nemoguće da se moram ovoliko patiti za neki mizerni novac…Nisam imao volju ni da radim ni da studiram… Cijelo vrijeme mi «Nešto» nije dalo, da postanem neko i nešto u svojoj realnosti ma koliko sam to želio, nešto me je odvajalo od "dobrobiti" materijalnog svijeta… Onda su počele spontane Astralne projekcije, koje su me potaknule da krenem u istraživanje, knjiga za knjigom je dolazila, Završio sam Silvu metoda, Postao Profi Hipnoterapeut, pročitao hrpu knjiga o zakonu privlačenja…. Ali i dalje mi je nešto nedostajalo… Koliko god sam bio opčinjen sa Ester Hicks, Neal Donald Walshom, Joseph Murphy itd… Nije mi baš zakon privlačenja išao od ruke (doduše u nekim stvarima mi je pomogao , itekako), ali opet sam znao da to nije to…Ima još nešto… Ipak svi ti ljudi koji su napisali te knjige su se obogatili, ne preko tih tehnika koje su davali, nego prodajom knjiga, zar ne? Malo logike? Ali što kaže Jedan forumaš ovdje bolje da i tako zarađuju novac nego prodajom nekih cigareta. Onda dolaze knjige od Davida ickea i ŠOK u mom životu… Tad je sve krenulo…

Malo sam skrenuo sa teme, uhvatio sam priliku, da vam malo o sebi ispričam… pa da se sad vratim.
Dakle nakon tog iskustva (Kundalinija) pao sam u neku depresiju još veću, prije nekoliko godina, mjeseci sam imao ambicije da imam milione hehe kako mi je to sad smiješno… A sad (imam neku kiriju pa ne moram raditi za sad) me uopće ne zanima materijalizam, ljut sam na čitav svijet, ali na žalost ti popovi, hodže, profesori, nastavnici, predsjednici, ministri su na žalost POPUŠILI. Nisu svjesni, odnosno nisu krivi, i oni su NASJELI. Ali džaba nešto u meni gori… Ali kako više dižem svoju svijest to sam manje ljut, čak i na Porodicu tame, Ipak i ja sam nekad bio dio te porodice, kad bi se sjetio možda bih vam i ispričao . Mislim da znanje i ljubav mogu sve da stope u ljubav.

Moram da kažem da dok sam ovo pisao leđa su me zaboljela, i onda , a nikad mi se to nije desilo, kompjuter se sam restartira haha, neko ili nešto mi nije dalo da ovo sve podijelim sa vama. Ipak ja sam se potrudio da napišem još bolje nego prvi put…
Moram da vam kažem da sam ja još početnik, još sam na početku svog Buđenja, ali idem punom parom, onoliko koliko mogu da apsorbiram toliko puštam da informacije ulaze u mene… Na početku sam se bio zaletio pa umalo pregorio hehe, Sad se sve polako poslaže…

Kad sam gore spomenuo da me je nakon onog Iskustva par dana pucala Depresija, bio sam se malo prepao…Ipak teško je kad se u glavi vodi rat između starih i novih programa. Umalo da odem psihijatru da mi prepiše nešto za smirenje, a onda slučajno pročitam na forumu neko je pohvalio i preporučio da se pročita «Kosmički Priručnik» i u njemu pročitam ovo:

«Biće momenata kada ćete se na neki način osjećati uzvišeno kad osjetite navalu svjetlosti u sisteme vašeg organizma. Međutim, ovo je često praćeno i sa iznenadnim padovima energije koje ćete osjetiti kako na vašem tjelesnom, tako i na emotivnom i umnom nivou vašeg organizma, kad se budete ljuljali između svog starog i novog realiteta. Nemojte ovo zamijeniti za neku manijakalnu depresiju.»

«Naš savjet je vrlo jednostavan a otprilike i najbolji koji uopšte možete u ovom momentu da dobijete. Budite nježni prema samom sebi. Ovo je jedna ogromna promjena. Ako ste u nevolji, uzmite neko sredstvo sa placebo efektom, lezite u krevet pa ukoliko sutradan ujutro budete još uvijek imali iste probleme, onda nam se možete javiti.»

Toliko od mene, nadam se da nisam bio previše dosadan, ovo je prvi post od mene što se tiče mog buđenja i jako sam sretan što mogu sve sa vama da podijelim, što nisam sam.

Za kraj rečenica iz serije «Heroji» koja je ostavila jak utisak na mene:

«Ona Nevidljiva linija koja nas je držala sviju zajedno je davno NESTALA, i što sad? Što će se dogoditi sa milijardama usamljenih, nepovezanih duša? U tome leži zadatak naših života, Pronaći, Spojiti… IZDRŽATI. Jer kad su nam srca čista, i misli u skladnoj cjelini, svi smo jedno, sposobni da popravimo ovaj svijet i da STVORIMO svemir Neograničenih mogućnosti !!!»

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 03, 2009 8:10 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
felix je napisao/la:
Java je napisao/la:
Za mene je to jedan strip od Moebiusa ''Doživljaji Džona Difula'', (latinica srpski) link :

http://www.4shared.com/account/flashUpl ... AcZdWcCEMh

pa ko voli nek izvoli :D Nekome Heroji nekom nešto drugo meni strip.



Navedeni strip takodje ubrajam u "B" uticaje.
Imao sam komplet , pa mi se u ratnom vihoru zagubio.
Medjutim ovaj tvoj link mi ne pomaže. Ili ja ne znam ili ne radi.


Do mene :mrgreen: Evo linkova:

http://www.4shared.com/file/103093653/d ... Inkal.html
http://www.4shared.com/file/103095288/d ... losti.html
http://www.4shared.com/file/103097623/c ... _Dole.html
http://www.4shared.com/file/103099664/d ... _Gore.html
http://www.4shared.com/file/103103231/7 ... I_Deo.html
http://www.4shared.com/file/103092261/7 ... I_Deo.html

Amire znači mi tvoj post pravo. Upravo mi se u poslednjih 20 tak dana odigravala ta bitka između ''Stari obrazci VS Novi obrasci''. Neki životni putevi su nam donekle slični. Ovdje ću stati jer nemam vremena večeras za postove. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 04, 2009 3:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Java je napisao/la:
http://www.4shared.com/account/flashUpl ... AcZdWcCEMh

pa ko voli nek izvoli :D Nekome Heroji nekom nešto drugo meni strip.



ne znam je li do mene ili ne, ali ovaj link ne mogu da otvorim :roll: #-o

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 04, 2009 4:00 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
SuperFrog pogledaj iznad svog posta :glasses7: :mrgreen:
Oprostite za loš link :oops:
Linkovi će biti dostupni do:
Expiration Date: 2009-08-02


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 04, 2009 4:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:17 pm
Postovi: 262
Ohhh :oops:

Hvala! :D

_________________
"Somewhere, something incredible is waiting to be known."
- Carl Sagan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Prijevod
PostPostano: ned jul 26, 2009 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
baš sam pod dojmom, pročitao sam knjigu u dva dana, baš sam je progutao.Odmah sam probao vrćenje u krug, bojim se i napisati šta mislmi da sam vidio :), zna li još netko za kakvu sličnu tehniku?

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Prijevod
PostPostano: ned jul 26, 2009 10:09 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
2.znam je napisao/la:
baš sam pod dojmom, pročitao sam knjigu u dva dana, baš sam je progutao.Odmah sam probao vrćenje u krug, bojim se i napisati šta mislmi da sam vidio :), zna li još netko za kakvu sličnu tehniku?


A mene interesuje u kom delu se nalazi opis tog vrcenja. Hvala.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Prijevod
PostPostano: ned jul 26, 2009 11:10 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:55 pm
Postovi: 3
Citat:
baš sam pod dojmom, pročitao sam knjigu u dva dana, baš sam je progutao.Odmah sam probao vrćenje u krug, bojim se i napisati šta mislmi da sam vidio

Zanimljivo,ja sam Plejadijance čitala ranije,i sinoć slučajno nabasam na baš taj deo(pred kraj druge knjige).
...I jutros mi dodje da se vrtim :)
Iako sam ovde redovna,zbog tog sinhronicita mi dodje da se večeras registrujem :)
Inače i meni su ove knjige veoma važne kao okidač.A takodje,ima nešto u njima.Osećam veliki priliv energije dok ih čitam..Dižu vibracije.Pozdrav svima vama, i hvala,jer sam od vas puno naučila :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Prijevod
PostPostano: uto jul 28, 2009 6:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
mmmm, čim se vratim na ove stranice osjećam neku toplinu

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Prijevod
PostPostano: uto sep 22, 2009 1:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 16, 2008 2:31 pm
Postovi: 203
Lokacija: Bosna
Pozdrav

Evo samo da kažem, da kako su Plejadanci rekli da je ovaj materijal svaki drugi put kada se pročita, drugi materijal (u smislu shvatljiviji kako mi vise napredujemo), ako su na to mislili, onda su zaista u pravu... Čitam ga opet, i???
Druga knjiga, mnogo bolja, interesantnija, punija ifnormacija, shvatljivija...

Na sve se materijale treba s vremena na vrijeme vracati, jer kako prikupljamo ove vrijedne informacije i nadopunjujemo svoje znanje pocinjemo shvatati neke stvari koje nismo shvatali u nekim predhodnim izvorima, i kada se ponovo vratimo na njih, budemo iznenadjeni, stari-NOVI materijal je pred nama...

Pozdrav

_________________
Bogatstvo je kvaliteta Postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringers of the Dawn - Prijevod
PostPostano: pon nov 16, 2009 2:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
Rudar je napisao/la:
2.znam je napisao/la:
baš sam pod dojmom, pročitao sam knjigu u dva dana, baš sam je progutao.Odmah sam probao vrćenje u krug, bojim se i napisati šta mislmi da sam vidio :), zna li još netko za kakvu sličnu tehniku?


A mene interesuje u kom delu se nalazi opis tog vrcenja. Hvala.


"Sljedeca aktivnost koju preporucujemo za one koji zele da povecaju energetske vibracije u tijelu je okretanje.
Pomjerajte se sa lijeve na desnu stranu, okrecuci se okolo i fokusirajuci pogled na palac, brojeci i okretajuci se. Mi predlazemo da se vi okrecete 33 puta najmanje jednom dnevno. Vi mozete da dostignete 33 okretaja veoma sporo. Ako ste u mogucnosti da dostignete 33 okretaja, tri puta dnevno, tako da se okrecete 99 puta dnevno, vidjecemo koliko cete dugo ostati na ovoj planeti ili barem u ovoj dimenziji.

Kad zavrsite okretanje, bez obzira koliko ste obrtaja napravili, stavite svoje dlanove zajedno ispred grudi. Spojite ih, drzeci svoje oci otvorene i balansirajte sa stopalama razmaknutim u nivou ramena tako da se osjecate usidreni, a da jos osjecate okretanje u isto vrijeme.

Ovo jako ubrzava okretanje cakri unutar vaseg tijela, sto znacajno ubrzava nivo na kome vi mozete primiti i interpretirati informacije.

Dakle, metode koje se koriste su namjera, disanje, svjelost i okretanje.

Dodati cemo jos nesto. Posto ste vi elektronska bica koja mijenjaju svoju frekvenciju velikom brzinom, mi predlazemo da pijete dosta vode, svjeze vode, ciste vode. Voda se ponasa kao provodnik. Ona odrzava vas system otvorenim i provodljivim. "


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 228 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz