Sada je: sub apr 27, 2024 11:56 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ima dosta naznaka bi vec krajem ove godine (u novembru) sve trebalo biti gotovo. Ne znam... Meni se cini da je dosta ljudi vec preslo u Cetvrti Denzitet samo sto se planeta jos zadnjim trzajima zadrzava u trecem. Kako bi drugacije objasnili masu ljudi zadnjih godina pojacane percepcije i pojacanih energetskih senzora, od kojih su mnogi na udaru OPS snaga (od 3-6 D)? Vjerojatno je taj Val osim sto brize granicu medju denzitetima i karmicki prociscivac, pa se zato iskustvo ljudi na Putu toliko razlikuju...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 8:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Sto bih ja voleo da vidim tu masu sa pojacanom percepcijom i energetskim senzorima . . .

Jel ti palo na pamet da ljudi mogu nesvesno da osecaju energetske promene, a da pritom blage veze nemaju sta im je? Niti to znaci da su se promenili. Jednostavno priroda se menja i utice na njih kao na deo prirode. Ali ima tu zackoljica, kulise se ne racunaju, samo glumci. I pas oseca toplotu i hladnocu, ali ne ume da ih objasni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 9:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Ima dosta naznaka bi vec krajem ove godine (u novembru) sve trebalo biti gotovo. Ne znam... Meni se cini da je dosta ljudi vec preslo u Cetvrti Denzitet samo sto se planeta jos zadnjim trzajima zadrzava u trecem. Kako bi drugacije objasnili masu ljudi zadnjih godina pojacane percepcije i pojacanih energetskih senzora, od kojih su mnogi na udaru OPS snaga (od 3-6 D)? Vjerojatno je taj Val osim sto brize granicu medju denzitetima i karmicki prociscivac, pa se zato iskustvo ljudi na Putu toliko razlikuju...

Stari moj, dosta je ljudi prešlo u peti denzitet, a u četvrti D vrlo malo ili nimalo. Jer oni koji su prešli postaju nevidljivi nama u 3D. Ne poznajem nikog tko je prešao u 4D, vjerujem ni ti.

Što se tiče takozvanih naznaka, ne vjeruj ničemu što ne možeš osobno provjeriti kritičkim razmišljanjem i zaključivanjem. Sve ostalo su dezinformacije plasirane s namjerom da nas programiraju da očekujemo ili se bojimo. A očekivanjem i strahom ostvarujemo namjeru da se očekivano/neželjeno i dogodi. Dakle, koriste nas kao uzgajalište očekivanja, jer kolektivno usmjerenim namjerama (bilo da ih želimo ili se bojimo) radimo posao za gospodare.
Stoga ne očekuj nego djeluj prema svojoj savjesti i stečenom znanju, a sve pročitano usporedi sa najmanje nekoliko izvora i tek tada donosi zaključke. Teško je, ha? :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 10:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Vjerojatno je taj Val osim sto brize granicu medju denzitetima i karmicki prociscivac


O, i ne samo to... u trenutku prolaska to je promjena na molekularnom nivou - i fizičkom i energetskom nivou, nestanak zavjese iluzije 3D-a i barijere koja ga obavija ( valjda frekvencijski ). Stapanje različitih denziteta, ujedinjenje svih mogućih PARALELNIH dimenzija ( na istom denzitetu ), ujedinjavanje ( bar na trenutak, možda to ovisi i o nečijoj percepciji ) sa svojim drugim aspektima iz drugih svjetova, dimenzija, denziteta...

Dakako, tu je karma=0 opet... dakle, jedan poveći "reset"...

Baš čitam Kasiopejske transkripte ponovno iz početka, i sad tek otkrivam mnoge meni nejasne stvari koje sam propustio kod čitanja i prevođenja sesija... zbilja "ponavljanje" gradiva uvijek dobro dođe i pomogne za daljnje i više razumijevanje. :read:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Sto bih ja voleo da vidim tu masu sa pojacanom percepcijom i energetskim senzorima . . .

Jel ti palo na pamet da ljudi mogu nesvesno da osecaju energetske promene, a da pritom blage veze nemaju sta im je? Niti to znaci da su se promenili. Jednostavno priroda se menja i utice na njih kao na deo prirode. Ali ima tu zackoljica, kulise se ne racunaju, samo glumci. I pas oseca toplotu i hladnocu, ali ne ume da ih objasni.


Naravno. Nisam svjesnost stavio kao imperativ, nego pojacanu percepciju kao postulat. Ista ne mora nuzno znaciti osvjestenost. No ukazao bih na jednu meni bitnu razliku: ako se mijenja priroda onda se mijenja i energetska struktura u covjeku, posto na promjene u prirodi utjece Val, koji utjece na promjene kako na ekstrovertnom planu, tako i na introvertnom planu. Opet napominjem: to sto netko osjeca, ne znaci da je osvjesten a kamo li da je u 4-om denzitetu, no ne vidim zasto bi se mogucnost da su neki vec zakoracili u 4-ti denzitet smatrala necim nemogucim?!

Sto se tice "mase sa pojacanom percepcijom i energetskim senzorima", iskoristit cu citate nekih ljudi ovdje u vezi nekih srodnih tema, ali sa istom premisom: "ako ti sam nisi imao neko iskustvo, ne znaci da ono ne postoji" :wink: Dakle, ako sam nisi iskusio pojacanu percepciju i energetske senzore, znaci li to nuzno da ne postoji? :wink: Ja nisam imao iskustvo astralne projekcije, pa vjerujem da postoji. Nisam iskusio niti NDE niti OBE pa opet vjerujem da postoje. Vjerujem i u telepatiju i u reinkarnaciju kao i u masu drugih stvari. Dakle, u cemu je problem? U mom vjerovanju ili u tome sto se moje vjerovanje nekom ne svidja? :wink:

Pas je stanovnik 2-og denziteta. Ja sam stanovnik treceg. Tako da stvarno ne znam sto pas tocno osjeca a kamo li kako sebi ili drugim psima objasnjava neke stvari. Ako ga mi ljudi ne razumijemo, ne znaci da na odredjenom nivou pas ne objasnjava senzacije :D . Mogu samo nagadjati ili vjerovati. Tvrditi - niposto.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; uto jul 26, 2011 11:19 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Lampa je napisao/la:
Stari moj, dosta je ljudi prešlo u peti denzitet, a u četvrti D vrlo malo ili nimalo. Jer oni koji su prešli postaju nevidljivi nama u 3D. Ne poznajem nikog tko je prešao u 4D, vjerujem ni ti.


Logika: da bi poznavao nekog tko je prosao u 4D, ti sam bi morao biti na tom nivou, zar ne? :wink:
Ovo ide debelo u krivom smjeru i jos ce na kraju ispasti da Bata ovdje glumi nekog Uzaslog Majstora ili slicno :angel4: Ja sam samo istaknuo da smatram da postoje ljudi koji su presli u 4D. Smatram da ih ima (recimo) nekoliko stotina tisuca, mozda desetaka tisuca, mozda par miliona, mozda deseci miliona. Ne znam, samo nagadjam. Ja recimo ne smatram da prelazak u 4D znaci nuzno nevidljivost za one koji su u 3D, kao sto oni u 3D nisu nevidljivi onima u 2D. Ono sto smatram je da oni u 4D koriste tehnologiju kojom upravljaju umovima onih u 3D (cak niti u 2D jer zivotinje imaju ultrarazvijene senzore za otkrivanje intrudera iz 4D koje su isti nama odavno otupili - a govorim o senzorima koje sam gore spominjao; pas, macka, vjeverica, hrcci ce itekako energetski a ponekad i akusticno, vituelno ili njuhom osjecati dosljake - nisam u njihovoj kozi da znam iz neposrednoga iskustva, ali niz pokusa je pokazalo da zivotinje imaju daleko razvijenije senzore od nas - sad, ko vjeruje, a ko ne...Barem se oko njuha i nocnoga vida kod nekih mozemo sloziti). Jack je davno rekao da denziteti nisu dimenzije (to jest, unutar denziteta nalaze se dimenzije) i sa time se apsolutno slazem. Vjerujem da nam se deprogramiraju umovi da bi mogli jako dobro vidjeti 4D Zemlju i sve sto je na njoj, i to neosvjesteni kakvi jesmo. Vjerujem i da skala titranja i porast vibracije sa treceg na 4-ti denzitet ne znaci nuzno "prosvjetljenje", nego jednostavno percipiranje stvari sa Cetvrtog Denziteta i nekoliko novih osjeta (rekao bih: cijele skale unutar senzacija i obogacivanje raspona senzacija; analogija: 5 razlicitih osjecaja ekspandiralo je u 100 od kojih se dvadeset nalazi unutar svakog od starih osjecaja - ista stvar sa culima / osjetilima i senzacijama koje primamo u sebe preko tih osjetila). Dakle - vjerujem i ne radim Bibliju iz toga niti se bilo kome trebam opravdavati za to :roll: :wink:

Lampa je napisao/la:
Što se tiče takozvanih naznaka, ne vjeruj ničemu što ne možeš osobno provjeriti kritičkim razmišljanjem i zaključivanjem. Sve ostalo su dezinformacije plasirane s namjerom da nas programiraju da očekujemo ili se bojimo. A očekivanjem i strahom ostvarujemo namjeru da se očekivano/neželjeno i dogodi. Dakle, koriste nas kao uzgajalište očekivanja, jer kolektivno usmjerenim namjerama (bilo da ih želimo ili se bojimo) radimo posao za gospodare.
Stoga ne očekuj nego djeluj prema svojoj savjesti i stečenom znanju, a sve pročitano usporedi sa najmanje nekoliko izvora i tek tada donosi zaključke. Teško je, ha? :love3:


Moje kriticko razmisljanje i tvoje se razlikuju. Takodjer, razlikuju se tvoja posredna i neposredna iskustva i moja posredna i neposredna iskustva. Takodjer, razlikuje se i nasa percepcija / projekcija stvari oko nas jer cesto mislimo da znamo nesto dok u stvari znamo samo o necem, za sto mislimo da je nesto (tu se slazu i Gnostici i Fulcanelli i Gurdjieff i Krishnamurti i mnogi drugi, da ne bi ispalo da izmisljam iz glave :) ). Tako da, posto smo subjektivna bica koja gradimo svoje svjetove na subjektivnim utiscima (ma koliko ih pokusali prikazati kao objektivne; sto naravno ne znaci da neki ili cak mnogi utisci nisu objektivni...), nasa kriticka razmisljanja i zakljucivanja na temelju tih razmisljanja ce se razlikovati; sto je samo po sebi razumljivo jer jedino ovce razmisljaju i zakljucuju na isti nacin. I naravno - Budni i osvjesteni ljudi. No posto takve nisam sreo (opet - ne znaci da ne postoje posto ih ja osobno nisam sreo :wink: ) a puna mi je kapa onih u zivotu koji za sebe govore da su "Budni" i "Osvjesteni" a onda ispadnu "Egocentricni" i "Frustrirani", moram konstatirati da ipak na kraju sve ostaje na osobnim utiscima. I upravo si rekao: "kolektivno usvojenim namjerama radimo za gospodare". E pa tu ulazi i kolektivno kriticko razmisljanje i kolektivno zakljucivanje (ne nuzno, ali na zalost, praksa je pokazala najcesce ovo drugo - sto ide u prilog sektama i kultovima uzduz i poprijeko naseg treceg kamencica od Sunca). Sto se procitanog tice, slijedim intuiciju, jer bi na temelju usporedjivanja brzo bio sapleten u niz teorija koje se sukobljavaju na temelju forme a ne sadrzaja. Ti kozmeticki zahvati me ne interesiraju. Teorija je divna stvar ako je balansirana sa spoznajama i sa praksom. Teorija - spoznaja - praksa - spoznaja i tako u krug. Naravno, sa ukljucenim senzorima (u pokusaju da isti budu kriticki i objektivni). A da je nesto tesko...Smatram da gdje postoji volja i istinska namjera, tamo ne moze biti tesko, vec ...hm...edukativno. Na kraju, ipak su to samo lekcije, zar ne?! :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto jul 26, 2011 11:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Vjerojatno je taj Val osim sto brize granicu medju denzitetima i karmicki prociscivac


O, i ne samo to... u trenutku prolaska to je promjena na molekularnom nivou - i fizičkom i energetskom nivou, nestanak zavjese iluzije 3D-a i barijere koja ga obavija ( valjda frekvencijski ). Stapanje različitih denziteta, ujedinjenje svih mogućih PARALELNIH dimenzija ( na istom denzitetu ), ujedinjavanje ( bar na trenutak, možda to ovisi i o nečijoj percepciji ) sa svojim drugim aspektima iz drugih svjetova, dimenzija, denziteta...

Dakako, tu je karma=0 opet... dakle, jedan poveći "reset"...

Baš čitam Kasiopejske transkripte ponovno iz početka, i sad tek otkrivam mnoge meni nejasne stvari koje sam propustio kod čitanja i prevođenja sesija... zbilja "ponavljanje" gradiva uvijek dobro dođe i pomogne za daljnje i više razumijevanje. :read:

:mrgreen: :wink:


Uvijek im se na kraju vratim, sto tumacim sebi da su vecinski tocne. Pokusavam objasnjavati godinama ljudima koji ih ne mogu smisliti i koji ih smatraju new age ili sektaskim materijalom neka idu podrobnije citati. Na srecu, nekoliko osoba sam nagovorio i ako jedan profesor / znanstvenik u penziji kaze da je materijal fascinantan i da mu je dao puno vise uvida nego bilo koji drugi iskanalizirani ili iskontemplirani materijal, tnaci da onda tu ima nesto. Barem meni :wink: Ne shvacam zasto mnogi ljudi po drugoj strani rade religiju iz toga i na svaki upit bacaju fraze i citate iz transkripata na nacin na koji svecenici bacaju citate iz Biblije i kao objektivno preispituju druge materijale dok u stvari usporedjuju druge materijale sa Kasiopejom, no opet mislim da je taj balans nuzan; dok jedni degradiraju i diskreditiraju materijal a drugi iz njega rade Bibliju, pametni ulaze u sustinu i dolaze do Znanja. A Kasiopeja po meni, je jedan od puteva prema Znanju (uostalom, kao i Biblija - za one koji imaju kljuceve i koji se ne saplicu o bezbrojne reference, semantiku, etimologiju, epistemologiju i ostale formalne zavrzlame).

Upravo citam tvoje zadnje prevedene sesije i opet, nakon punih 5 i pol ili cak 6 godina, zahvaljujem ti na trudu jer iako prilicno dobro znam engleski, oko nekih stvari sam ipak muku mucio dok sam ih preveo u kontekstu, oko cega si si ti dao truda :wink:

Lijep pozdrav :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sri jul 27, 2011 8:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ne mogu se sjetiti tocno iz koje je sesije Kasiopejaca (mislim da je tamo iz 1996 ili 1997) kada Kasiopejci govore o nekim mjestima oko tajnih podzemnih baza u Novom Mexicu gdje su i prostor i ljudi na 4-om denzitetu, a da ljudi nisu toga niti svjesni. Ima dalje u nastavku odgovori i implikacije kako se na tim mjestima i culno i energetski a i vremenski dogadjaju cudne stvari koje ljudi sebi tamo ne mogu objasniti. Recimo: netko automobilom udje na denzitetski pomaknuto podrucje i izgubi potpuno pojam o vremenu i prijedje udaljenost od jedne do druge tocke u vremenu koje realno i relativno ne bi odgovaralo stvarnom prijedjenom vremenu. Mislim da tu jos spominju senzacije i vizualne pojave koje stanovnici tih mjesta ne mogu objasniti. Jako interesantna sesija.

Ima tu i izjava Alexa Colliera koji je jos krajem osamdesetih u intervjuu Valerianu Valdamaru izjavio da ce "4ti denzitet izgledati kao stanje budnog sanjanja, gdje covjek nece tocno znati gdje prestaje `san` a gdje pocinje `stvarnost` (i obrnuto)" te kao ce "na kraju ciklusa dekadencija, pogotovo kod mladih ljudi uzimati sve vise maha jer se nece znati nositi sa novim frekvencijama nego ce na silu u sebi htjeti zadrzavati stare".

Po meni, jedan izvor od Kasiopeje, drugi od Andromede gdje oboje govore o promjenama percepcije unutar 4-og denziteta i promjene sa trecega na cetvrti denzitet. Ne znam, meni "dimenzijsko odjeljivanje" ne zvoni, bar ne u samom pocetku prelaska iako duboko u sebi znam da ce tih dana (ili taj dan) biti i vristanja i kuka i leleka, te da ce ljudi u panici htjeti pobjeci od sebe samih (kada Val dodje do kulminacije i finalnog stadija ciscenja kome ce se i ego i um i materijalni obrasci skloni racionaliziranju, hedonizmu i svim oblicima materijalnih uzitaka, opirati do zadnjega daha). Svi ti potresi, poplave i elementarne nepogode vec se sada dogadjaju u svima, samo sto ih odredjen dio ljudi percipira izrazito snazno (meteoropati, mediji, empate, psihici ove ili one vrste, pa sve do onih koje je psihologija tako vjesto proglasila paranoicima, neuroticarima pa cak i sizofrenicima), dio osjeca promjene dok je dio potpuno zatvoren za sve oblike senzacija oko sebe i u sebi. Naravno, sve kao dio prirodnih promjena uvjetovanih Valom, koji eto, mnogima jos nije postao dio Prirode, ali ce ubrzo morati postati. Vecina ljudi oko mene osjeca promjene, svjesnije ili nesvjesnije...Neki osjecaju kao da gube "doticaj sa stvarnim svijetom", sto je naravno, nekima koji takva iskustva nemaju izvrstan argument za stvaranje teorija o "ovakvim ili onakvim zakulisnim igrama vanzemaljaca i visih entiteta i programima ove ili one vrste", naravno, sve generalizirajuci (praksa je pokazala da ljudi uvijek stvaraju neki temeljni sud na svom vlastitom i neposrednom iskustvu dok sve drugo proglasavaju glupostima, naravno, uzimajuci svoje iskustvo kao jedino i tocno). Veliki sukob aspekata na osjecajnoj i racionalno pragmatskoj razini gdje, po mom skromnom misljenju, svijest pocne voditi igru ali um i ego u istom trenu zele panicno prevesti ono sto ne razumiju i staviti u jednu ladicu. Zato nije ni cudo sto vecina ljudi stvari percipira samo umom (kojeg mnogi samoprozvani ezoterici a u stvari latentni psiholozi i nesvjesni magicari, smatraju u stvari samom "Svijescu", pobrkavsi svoj um, ego i libido sa necim sto ne mogu spoznati). Sa druge strane, mislim da je pogresno "Budnoscu", "Svjesnoscu" i "Znanjem" smatrati broj vanzemaljskih baza na Marsu ili samo uvjerenje da reptili i ostali alien / multidimenzinalni agendari vladaju svijetom i ljudskom rasom, jer po toj logici i najveci primitivci i psihopate (kakvi se u velikom broju dadu sresti po virtualnim domenama) bili bi imperativ "Budjenja". Mislim da se pod znanjem prvenstveno treba gledati na gnosticki nacin i biti svjestan sebe i okoline na uzrocno / pojavnom planu te raditi na sebi i osvjestavanju svojih mehanizama za nadilazenje prepreka koje su stavljene pred nas (a ne sakrivanja iza teorija pa cak i 100 posto tocnih informacija na umno / ego - libido / racionalno / pragmatskoj razini).

Mislim da je "kulisa" nama trenutno bitna isto koliko i sam "glumac", jer iako glumac svojom voljom i namjerom na jednom visem planu moze utjecati na promjenu kulise i uvjetovati stvaranje druge kulise, isto toliko je glumac na ovom nivou shvacanja samo glumac koji je uvjetovan pravilima kulise koja u sebi ukljucije elektromagnetizam, newtonove zakone, zakone termodinamike i gravitaciju. Oni brijaci sa paradigmom na granici new age i magije tipa: "ja kreiram svoj svemir" svodeci sve na "wishful thinking" obrazac i brijuci kako "Smo svi Jedno, OVDJE i SADA te kako ne postoji nista sto bi nas sputavalo sem nas samih", smatrajuci "nas same" kao "superiorna bica koja su nadisla sve u svemiru sto se nadici dade" i "pijuci caj sa Apsolutom", ionako samo izbrijavaju svoj film tjeseci sebe kako je "smatranje da nama itko vlada u stvari samo nedostatak i nemoc za preuzimanjem odgovornosti za stvari (naravno, racionalno pragmatske na relaciji "mi smo Bog / ostalo je privid", smatrajuci materiju necim najvecim sto postoji i u uzrocnom i u pojavnom svijetu) u vlastitom zivotu", dok su usrani spoznaje da smo samo dio jedne ogromne hijerarhije na drvetu zivota te da se mnogo "cokolina" treba pojesti da se popne po granama svjesnostii prolazi kroz vise frekvencijske i energetske levele, koristeci smjesne parabole na granici debiliteta i psihicke devijacijetipa: "sada cu dotaknuti Sunce, jer ja JESAM Sunce / sada cu postati Bog - evo, ja sam Bog". Ti si moron i degenerik a ne Sunce i Bog, i to moron i degenerik OVDJE i SADA :D Takvih new agera koji vjezbama kontrole i samokontrole zabrijavaju da "mijenjaju Svemir" a nikako da bruse svoj um / ego / libido, ima na bacanje i istima nece ici u glavu sto "tamo brije onaj Icke" kada "Gurdjieff i Slavinski imaju tocne metode budjenja gdje se ne uklapaju nikakvi reptiloidi entiteti kao bilo sto uzurpiravajuce niti uznemiravajuce po nasu psihu, tijelo i duh", smatrajuci sve to "elementima nase psihe" i "fiksacijama nasega uma". Jeah :D


Sorry na digresiji :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sri jul 27, 2011 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
taman sam danas, zahvaljujuci neadekvatnom odgovoru na vanjske uvjete, upao u, da prostite, fjaku (ali onu proljevastu), i kao dar s nebesa, stvorio se ovaj gore texst termalnoga, bate jelte, i vratio mi dobro raspolozenje.
vjerovatno zboga lagano samurajskog pristupa autora :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: čet jul 28, 2011 11:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Vjerojatno je taj Val osim sto brize granicu medju denzitetima i karmicki prociscivac


O, i ne samo to... u trenutku prolaska to je promjena na molekularnom nivou - i fizičkom i energetskom nivou, nestanak zavjese iluzije 3D-a i barijere koja ga obavija ( valjda frekvencijski ). Stapanje različitih denziteta, ujedinjenje svih mogućih PARALELNIH dimenzija ( na istom denzitetu ), ujedinjavanje ( bar na trenutak, možda to ovisi i o nečijoj percepciji ) sa svojim drugim aspektima iz drugih svjetova, dimenzija, denziteta...

Dakako, tu je karma=0 opet... dakle, jedan poveći "reset"...


Mislim da je suština u ovom: promjena na molekularnom nivou. Mnogi autori tvrde da ćemo sa karbonske preći na silicijsku osnovu kad je u pitanju fizičko tijelo, što je prije svega hemijski proces, ali je on posljedica svih drugih procesa koji se već odigravaju u svima nama. Slažem se da će vjerovatno nestati "zavjesa iluzije 3D-a" kako reče Jack, ali još više da će se dogoditi ujedinjenje sa svojim drugim aspektima iz drugih dimenzija, jer to nam se već dešava. Primjećujem koliko se dimenzije već nekoliko zadnjih godina spontano stapaju, ili drugačije rečeno, dešava mi se da druge dimenzije na trenutak "upadnu" u ovu moju u kojoj sam trenutno. No, da li će se zaista desiti da će se sve moguće paralelne dimenzije ujediniti, to nisam sigurna. Mislim da će doći do stapanja samo onih dimenzija koje nam omogućuju prelaz u 4D ili 5D, odnosno ovisno o stupnju naše dosegnute Svjesnosti. Stapanje sa svim paralelnim dimenzijama mi se čini preveliko, jer dimenzija je bezbroj...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet jul 29, 2011 2:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
lyra je napisao/la:
.... Slažem se da će vjerovatno nestati "zavjesa iluzije 3D-a" kako reče Jack, ali još više da će se dogoditi ujedinjenje sa svojim drugim aspektima iz drugih dimenzija, jer to nam se već dešava...


Aha.
Evo, možda sam ja među prvim konkretnim primjerima: Prije tjedan dana saznala sam da je roditeljska kuća prodana i da sam sada beskućnica. Navalu panike pred bljeskovima u kojima umirem kao bolesna starica u dronjcima kraj nekog kontejnera, odmah sam suzbila "znanjem" o tome da "nije svako zlo za zlo", pa onda da je "sve to lekcija", zatim da je to "pojačano čišćenje karme" a kod mene je Saturn jako loš a istaknut (u jyotishu, naravno, zapadnjačka je fake) i na kraju me najviše smirila ona stara purgerska: "nigdar ni bilo da nekak ne bu" (ili tako nešto)...
Dakle, to se sada moram stopiti s nekim mojim JA iz druge dimenzije pa mi se dogodilo ono što nikad nisam sanjala da će se dogoditi iako sam se potajno toga uvijek pribojavala, a to znam po tome što kada se strah koji osjećam umori i malo stiša (tj ode na počinak, da bi se vratio obnovljene snage) ja osjećam čudan osjećaj SLOBODE...
Osjećam da sada mogu sve što hoću, jer sve su se veze pokidale....
Više nikome nisam ništa dužna...
Više nema nikakve obitelji koja me drži bilo gdje, prema kojoj osjećam bilo kakvu obavezu (moja posljednja uloga Kćerke upravo je dovršena) .....

Da!
To mora da je to stapanje s drugima JA, s drugim dijelovima sebe dosad nedostižnima zbog upletenosti u aktualnu priču-okosnicu trenutne inkarnacije ...
Tom stapanju prethodi bolno kidanje svih zemaljskih veza i prekid sa svime što nas drži na planeti i što nas je ovamo dovelo.
A onda ćemo ili konačno poletjeti (probudiće se DNA u desnoj polovici mozga i aktivirati zaspali centri- latentne psihičke moći) ili će naš organizam biti preslab za promjenu pa ćemo se razboljeti i otići direkt u 5D :wink:
Oboje je dobro....

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet jul 29, 2011 5:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Prije mi se cini ko kidanje socijalnih veza, sto je neminovno i dio kidanja direktnih veza sa materijom, kao i veza unutar nas (um, ego, libido), sto je nekad vrlo bolno i nalikuje konstantnom umiranju; ne umiremo mi posto ne moze umrijeti ono sto nikad nije ni rodjeno vec uvijek JESTE, vec umire ego / um / libido, a posto smo sa istima jos gotovo u potpunosti poistovjeceni, imamo osjecaj da iznova i iznova prolazimo kroz faze defragmentiranja i ponovnog fragmentiranja. Lako je ovako baratati sa izrazima jer sve zvuci tako smisleno i jednostavno, a daleko od toga da je (barem meni) i smisleno i lagano. Oni rijetki trenuci potpune svjesnosti, do kojih se mukotrpno i dugo dolazi, u trenu se mogu "rasplinuti" i opet padamo, mozda na pedalj vise nego tamo gdje smo poceli. I tako u krug. Svaki krug nosi nove lekcije, nove pljuske i šamare (a to su najbolje lekcije). I korak po korak, nasa uvjerenja bivaju poljuljana kao kule od karata; ono sto smo smatrali moralnim sve vise spoznajemo kao lazno, eticko kao nametnuto, pravednicko kao uvjetovano a logicno kao potpuno eklekticno - zamke uma, ega i neizbalansirane seksualnosti koju (da parafraziram Gurdjieffa): "svi ostali centri usljed vlastite neaktivnosti koriste kao pogonsko gorivo (i nagon i intelekt i emocije)".

Charleston, ne znam sto da kazem a da ne izgleda pratronizirajuce ili kao mlacenje prazne slame. Mozda samo: neka u skladu sa tvojom voljom stvari krenu u smjeru koji je najbolji za tebe :love3:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet jul 29, 2011 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
Citat:
Charleston, ne znam sto da kazem a da ne izgleda pratronizirajuce ili kao mlacenje prazne slame. Mozda samo: neka u skladu sa tvojom voljom stvari krenu u smjeru koji je najbolji za tebe

koliko sam ja razumio iz njenog posta, stvari su se već pokrenule.

jedna od čvrstih vezanosti njenog uma je mrtva i um je sada slobodan za dalje djelovanje.

ukoliko se ne veže za nešto drugo, svijest će preuzeti ulogu u narednom periodu, a to je već veeeeliiiikiiiii napredak. :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sub jul 30, 2011 3:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Hvala, ljudi :)

Podrška nekad čuda čini... iako glavni zadatak svatko treba obaviti sasvim sam.
:kiss:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sub jul 30, 2011 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
charleston je napisao/la:

Osjećam da sada mogu sve što hoću, jer sve su se veze pokidale....
Više nikome nisam ništa dužna...
Više nema nikakve obitelji koja me drži bilo gdje, prema kojoj osjećam bilo kakvu obavezu (moja posljednja uloga Kćerke upravo je dovršena) .....

Da!
To mora da je to stapanje s drugima JA, s drugim dijelovima sebe dosad nedostižnima zbog upletenosti u aktualnu priču-okosnicu trenutne inkarnacije ...
Tom stapanju prethodi bolno kidanje svih zemaljskih veza i prekid sa svime što nas drži na planeti i što nas je ovamo dovelo.
A onda ćemo ili konačno poletjeti (probudiće se DNA u desnoj polovici mozga i aktivirati zaspali centri- latentne psihičke moći) ili će naš organizam biti preslab za promjenu pa ćemo se razboljeti i otići direkt u 5D :wink:
Oboje je dobro....


Slaba utjeha za tvoju materijalnu situaciju i tvoju vanjsku ličnost, ali ipak - utjeha: oslobađanje od vezanosti za materijalno je prečica ka duhovnom sazrijevanju. U ovom životu nemam apsolutno ništa što se vodi na moje ime, dakle, nemam nijedan materijalni posjed i mogu ti reći da i dalje postojim, imam opet gdje živjeti, imam za jesti i popiti, za odjeću i obuću, za sve se ono "nešto" pobrine.,.. pa će tako biti i sa tvojim narednim mjestom stanovanja, a i svime ostalim. I upravu si - kad otkačiš sve uloge iz svog života, kćeri, majke, supruge, poslovnog partnera, itd...itd...kad se svi vanjski slojevi i maske sklone, ostaneš jedino - istinska Ti. To je i jedino bitno i suštinski važno iskustvo...

Nevezanost/odvezanost je ključna riječ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: sub jul 30, 2011 10:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
No, da li će se zaista desiti da će se sve moguće paralelne dimenzije ujediniti, to nisam sigurna.


Ne ujediniti za stalno, već u jednom trenutku ( koliko god on trajao našim 3D linearnim načinom gledanja na vrijeme ) - PRESJEK, unija, ali nakon toga - opet raspodjela po frekvencijama. To bi bio trenutak "prijelaza" u odgovarajući novi frekvencijski nivo, svatko prema svojim vibracijama i "uklapanje" u neki novi svijet/realitet/nivo svijesti/okruženje...

charleston, snaći ćeš se ti, jer što te ne ubije - ojača te... hehe! Kad se vozim biciklom po gradu - vidim nešto beskućnika, ali ti mogu reći da se oni pametniji uvijek nekako snađu i opet vrate u "život", dok jedino propast dožive oni koji su totalni pijanci i/ili imaju problema sa drogom. Dakle, ono što ih razlikuje je njihov unutarnji duh - boriti se dalje sa situacijom ili se predati na "lak" način. Mislim da ti imaš previše "putra" u glavi da bi završila kao ovi drugi... :toothy2:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: ned jul 31, 2011 4:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Da....
Prava nevolja je u tome što sam se ponadala da sam pronašla idealni način života: rad ljeti u poslu kojeg volim i odmaranje zimi, dakle na neki način izlazak iz ukletog kruga ropstva gdje moraš non stop raditi da bi preživio ( zapravo ne da bi preživio nego da bi se sebi priuštio brojne pogodnosti i zadovoljio bezbrojne umjetno stvorene potrebe modernog doba ... ) - kad ono!!!! Sada bih, kao, trebala ući dublje u materijalnost koju tako pomno izbjegavam i konačno pronaći stalni posao, dići kredit, kupiti kućicu, zadužiti se, staviti sebi lanac oko noge i čekati da me vrag odnese... ili početi smišljati kako da zaradim što više para i baviti se tim i takvim promišljanjima .... ali odlučila sam da se i dalje, usprkos situaciji, neću upletati u sve to jer mi takav život nema smisla a puko preživljavanje me ne zanima.
Drugim riječima, za mene nema alternative onoj našoj staroj "BOLJE GROB NEGO ROB" - pa makar me sad ne znam što zadesilo!!! Pa makar mi pao pitar na glavu iz vedra neba dok šećem ulicom... :wink:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pon aug 01, 2011 8:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Jack987 je napisao/la:

Ne ujediniti za stalno, već u jednom trenutku ( koliko god on trajao našim 3D linearnim načinom gledanja na vrijeme ) - PRESJEK, unija, ali nakon toga - opet raspodjela po frekvencijama. To bi bio trenutak "prijelaza" u odgovarajući novi frekvencijski nivo, svatko prema svojim vibracijama i "uklapanje" u neki novi svijet/realitet/nivo svijesti/okruženje...


Ovo objašnjenje je već puno bliže slici koju i sama imam u tom ključnom trenutku. Dakle, stapanje na trenutak, ovisno koliko će on trajati (par sekundi, minuta, dana...) i onda opet natrag svako na svoju frekvenciju, iliti u svoj svijet, neko natrag u 3D, a neko u 4D ili 5D. Hvala Jack na pojašnjenju!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto aug 02, 2011 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Lako je ovako baratati sa izrazima jer sve zvuci tako smisleno i jednostavno, a daleko od toga da je (barem meni) i smisleno i lagano. Oni rijetki trenuci potpune svjesnosti, do kojih se mukotrpno i dugo dolazi, u trenu se mogu "rasplinuti" i opet padamo, mozda na pedalj vise nego tamo gdje smo poceli. I tako u krug. Svaki krug nosi nove lekcije, nove pljuske i šamare (a to su najbolje lekcije). I korak po korak, nasa uvjerenja bivaju poljuljana kao kule od karata; ono sto smo smatrali moralnim sve vise spoznajemo kao lazno, eticko kao nametnuto, pravednicko kao uvjetovano a logicno kao potpuno eklekticno - zamke uma, ega i neizbalansirane seksualnosti koju (da parafraziram Gurdjieffa): "svi ostali centri usljed vlastite neaktivnosti koriste kao pogonsko gorivo (i nagon i intelekt i emocije)".


Sorry TB, posao me totalno okupirao zadnjih dana, ne stižem ni otvoriti forum.
Mislim da one “tisuće osoba koje su možda prešle u 4D koje si spomenuo u prethodnim postovima, mogu shvatiti kao osobe s kratkotrajnim iskustvom 4D-a, a ne osobe koje su potpuno prešle u 4D. I tada se na njih, kao i na sve nas vjerojatno, odnosi upravo ovo što navodiš (boldano u citatu), a to je da dosegnemo određene trenutke svjesnosti, pa padamo i tako stalno. Tu bi se dala primjeniti moja osobna deviza: Uspjeh se ne mjeri brojem uspona ili padova, nego koliko brzo otreseš koljena i ideš dalje.”
:glasses7:


Zadnja izmjena: Lampa; čet aug 04, 2011 2:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto aug 02, 2011 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Termalni Bata je napisao/la:
Ima dosta naznaka bi vec krajem ove godine (u novembru) sve trebalo biti gotovo. Ne znam... Meni se cini da je dosta ljudi vec preslo u Cetvrti Denzitet samo sto se planeta jos zadnjim trzajima zadrzava u trecem. Kako bi drugacije objasnili masu ljudi zadnjih godina pojacane percepcije i pojacanih energetskih senzora, od kojih su mnogi na udaru OPS snaga (od 3-6 D)? Vjerojatno je taj Val osim sto brize granicu medju denzitetima i karmicki prociscivac, pa se zato iskustvo ljudi na Putu toliko razlikuju...


Slažem se sa svim, osim sa ovim da je u novembru sve gotovo.To da su udari OPS veliki je istina, jer sam ih i sama primjetila. Ponašaju se kao ranjeni bikovi pred kraj igre. Znači ne prezaju ni od čega i pokušavaju zadati fatalne udarce, jer znaju da im barem neki definitivno prestaju biti hrana.

I sama sam primjetila mnoge promjene koje se dešavaju na ljudima, kroz pojavu iznenadnih promjena u životnim situacijama , kao i pojavu iznenadne bolesti kroz koje često postavljaju pitanje, zašto?Te vrste bolesti su samo čistači, da bi i oni mogli preći. Znači u većini slučajeva to je klik kasnog i hajmo reći ubrzanog buđenja ili čišćenja. U biti ne vjerujem u katastrofe, jer sam imala dva sna o prelazu, koji su mi rekli da će biti samo pomak u svijesti, ali ko će ga znati jesam li počastvovana da se moj prelaz odigra na taj način. Što se tiče promjene vremenskih prilika, to je već i sada vidljivo i skrenuta mi je pažnja na to, ali ne mislim da će biti i u kakvom katastrofalnom obliku, bar kod nas.Znači bio je jedan san, pa potom drugi da utvrdim gradivo,i uopšte ih ne smatram nikakvim dezinformacijama. Naša loša pozicija je to što još uvijek samo možemo predpostavljati i osloniti se na stepen istinitosti naših uvida koje dobijamo kroz ovaj ili onaj način.

Nemam nikakve opsesivne poglede i strahove na prelaz kao što mi ih je masa već pokušala servirati, jer u biti mislim da je i to širenje straha OPS igra. Ako smo to već prošli, čemu strah , valjda ćemo se znati ponašati u datom momentu dolaska vala i prelaska, jer smo već prelazili masu puta.U biti na većini ljudi se jako ubrzano radi da bi mogli preći, kao što sam već rekla, i ako oni to možda ne posmatraju i ne shvataju na taj način i to tumače ovako ili onako, ali hajde,de...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 64 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz