Sada je: uto apr 16, 2024 1:34 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned apr 24, 2005 4:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, čitav sunčev sistem ima promjene - ne samo Zemlja - evo samo nekih promjena u zadnjih nekoliko desetaka godina:

"An Enterprise Mission Hyperdimensional Report, Richard C. Hoagland , David Wilcock , Copyright 2004

The entire solar system - not just our one small planet -- is currently undergoing profound, never-before-seen physical changes.

This paper will address and scientifically document a wide variety of significant examples, drawing from a host of published mainstream sources. We will also outline a new scientific model that, for the first time, coherently explains these simultaneous interplanetary changes via a fundamental "new Physics" - a Physics that predicts "even greater anomalies to come"·, Here are some highlights:

Sun: More activity since 1940 than in previous 1150 years, combined

Mercury: Unexpected polar ice discovered, along with a surprisingly strong intrinsic magnetic field for a supposedly "dead" planet

Venus: 2500% increase in auroral brightness, and substantive global atmospheric changes in less than 30 years

Earth: Substantial and obvious world-wide weather and geophysical
changes

Mars: "Global Warming," huge storms, disappearance of polar icecaps

Jupiter: Over 200% increase in brightness of surrounding plasma clouds

Saturn: Major decrease in equatorial jet stream velocities in only
~20 years, accompanied by surprising surge of X-rays from equator

Uranus: "Really big, big changes" in brightness, increased global
cloud activity

Neptune: 40% increase in atmospheric brightness

Pluto: 300% increase in atmospheric pressure, even as Pluto recedes farther from the Sun

None of these statistics are from "fringe" scientists; they are all very, very real, and what you have just read is only the proverbial "tip of the iceberg." This Report's scientific data, from a variety of highly credible
institutions (including NASA itself), reveals that startling "climate change" phenomena are occurring, not just here on Earth, but, in fact -- throughout the entire solar system. This material has been publicly available for nearly a decade in some cases, but it was simply never assembled into a coherent picture of "a System in significant transition" - until this writing."

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 24, 2005 10:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Sve su prilike da će majmun uskoro opaliti iz topa, zidovi podruma će se srušiti, neki će iskoristiti tu priliku da izađu napolje, dok će drugi ostati unutra do daljnjeg, tj. da ponove razred.

Ništa bez majmuna, mada, u suštini sve što postoji, to su samo - lekcije.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 25, 2005 10:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Izgleda da smo mi majmuni... ahahhaaa !!! Nitko nas previše ne doživljava, iako nas već ima jako puno. No mi kužimo stvar ( barem dio svega ) i nadam se da ćemo izaći, a oni koji ne doživljavaju cijelu stvar, odnosno ignoriraju je iako nešto nagađaju - ostat će tu gdje jesu. Njihov izbor.

Dobio sam baš mail od jedne osobe koja kaže da na stranicama koje objavljujemo ima jako puno stvari koje je oduvijek željela naučiti. I prije sam dobio pohvale sa više strana i ljudi mi zahvaljuju za objavljivanje takvih stvari. Nemate pojma koliko se lijepo osjećam kad dobijem takve pohvale. Mislim da se tako osjećaju i drugi koji isto tako ulažu trud da se znanje podijeli sa svima i omogući brži napredak svih. Eto, još jednom vidim da trud nije bio uzaludan. A i sve veće mi je zadovoljstvo ovo sve raditi i komunicirati s ljudima koji imaju malo soli u glavi.

Još nešto. Zanimljivo je da se desilo opet da u isto vrijeme na različitim mjestima, različitim ljudima se desi ISTA stvar na kompjuteru - ne mogu pokrenuti kompjuter jer im napiše: ERROR IN SOFTWARE, LOAD NEEDED DLLs FOR KERNEL. Oni koji znaju malo više o kompjuterima, reći će da to i nije baš mala neka greškica... naime, mislio sam da je neki virus došao u boot sektor na hard-u. Izvadim hard, formatiram sa Acronis boot tools-om sa destroy data i sve podesim. Nece kompjuter boot-at ni s sistemskog cd-a !!! Opa, vidi, vidi... Zatim stavim isti hard disk u SVOJ kompjuter i normalno instaliram Windowse i sve radi. Stavim opet taj hard u prvobitni kompjuter - i javlja istu grešku !!! Nije geška na hard - disku, bit će onda - na matičnoj ploči !!! Bilo je već slučajeva da je neki virus "ubio" ploču, pa se morala kupiti nova. Ni flesh-anje biosa nije rješilo problem... zanimljivo. Da li su to manipulacije iz "viših" denziteta... zaključite sami. Da se istovremeno desi ista stvar u sasvim različitim dijelovima grada i koji nemaju veze jedni s drugima... Isključujem slučajnost .

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 26, 2005 12:45 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
U stvari, radilo se o aluziji na onaj Kusturicin film Podzemlje. Majmun koji se zadesio u podrumu simbolizira prirodu. Kad je opalio iz topa, zidovi podruma su se srušili, međutim, veoma malo "podrumaša" je iskoristilo tu priliku da izađe napolje. Oni su se osjećali sigurnijim dole u podrumu, osim toga, podrum je bio realitet koji su oni smatrali odgovarajućim i normalnim, poznavali su ga koliko-toliko i osjećali su se u njemu sigurnim. Naravno, nije im padalo na pamet da njima manipuliše neko odozgo. One koji su ostali unutra "drug Marko" (OPS entitet sa gornjeg sprata) je kasnije digao u vazduh.

Ovaj talas se može tumačiti kao prirodni pokušaj uspostavljanja ravnoteže u Svemu Što Jeste, koji se događa periodično (svakih 300 hiljada godina?). Naravno, onima koji su daleko od neke uravnoteženosti, teško da išta može pomoći. Stoga, radom na samom sebi, razvojem svog bića, svijesti i percepcije, čovjek će biti u stanju da pronađe put napolje kad podrum počne da se ruši.

To jest, bar ja tako mislim u ovoj tački vremena/prostora.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 26, 2005 8:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 24, 2005 11:36 am
Postovi: 287
Lokacija: Zagreb
Jack987 je napisao/la:
Bobo, poslao sam ti na mail ovu odličnu knjigu koja opisuje isti val ali na malo drugačiji način. Prevedena je i preporučam ju svakome za pročitati.

Max Heindel - Rosenkreuzerski pogled na svijet ili mistično kršćanstvo

Tamo se isto opisuju denziteti, ciklusi... i još puuuuuuno toga više... Nadam se da ćeš ju stavit za download sa Galaksije. Zipana je oko 2,3 Mb, pa nije kritično i za obični modemski download.


slipknot-maGGoT je napisao/la:
Koliko stranica ima otprilike knjiga i kojem je formatu?PDF?


Jack987 je napisao/la:
PDF 110 stranica.


Jack987,
Knjiga o kojoj govoriš je nažalost samo skraćeni prijevod s njemačkog iz 1982. godine.

Može se skinuti ako se ode na: http://www.vegetarijanstvo.net/ pa u Download (u PDF-u je 4.08 MB)
Ima tamo još puno toga!

Kompletna knjiga napisana prije 100-tinjak godina na engleskom u html-u se može vidjeti na http://www.rosicrucian.com/rcc/rcceng00.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 12:25 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Izgleda da se val bliži, jačaju uragani i njihova učestalost:
slika

Pine trees in the southeastern U.S. may have the answer to a question millions are now asking: Are hurricanes becoming more frequent? The isotopic signatures from centuries of hurricanes have been found in the rings of old pine trees near Valdosta, Ga., say researchers at the University of Tennessee in Knoxville. By looking throughout the southeastern U.S. for more trees with similar records, the scientists hope to provide some hard evidence to compare with models that predict more hurricanes due to global warming. "What we're trying to do is understand the frequency of hurricanes and how variable they are," said tree ring researcher Claudia Mora of the University of Tennessee. "We're trying to come up with a reliable way to say this." To prove the new approach is reliable, Mora and her team studied the oxygen isotopes locked in the tissues of late-season growth inside of annual growth rings from pine trees near Valdosta, Ga. What they found was a signal from every known hurricane from more than 50 years that dropped rain in the area. Then she pushed the record further. "We've taken it back 100 years and didn't miss a storm," said Mora. She presented her latest findings Thursday at a joint meeting of the Geological Society of America and the Geological Association of Canada in Calgary, Alberta, Canada.

Mora's method involved sampling specific seasons from past years within tree rings to extract the isotopic signals of hurricanes. They can do this, said Mora, because hurricanes are already known to be naturally low in oxygen-18.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> Nemate pojma koliko se lijepo osjećam kad dobijem takve pohvale.

Jack, da te samo cuo gurdjijev oterao bi te u p.... m....... ali na fin nacin, ne ovako grubo kao ja ;)

ustvari sam malo hteo da prodiskutujem sa jednom idejom gore pomenutog gospodina.
sustina bi bila da se lepo osecas uvek i da bilo kakav komentar NEEMOTIVNO propustis kroz filtere da bi dosao do OBJEKTIVNOG saznanja da li su komentari i kritike ok ili ne.
samo koliko nas to moze? mislim niko

naravno, malo se salim sa tobom :) citam gurdjijeva ovih dana pa sam pod utiskom,covek je, ako je uopste bio covek, fascinantan.

ustvari sam samo hteo da kazem da sam vec neko vreme skoro imun na reci hvale i pokude, niti ih trazim niti mi znace, niti mi menjaju stavove, niti prestajem da pomazem bilo kome... mozda to nije dobro pa reko da pitam tebe?

iskreni pozdrav

P.S. i evo ti jedna pokuda, javilo mi se da ti kazem sledece:

kasiopejske skripte mi se (ZA SADA) cine mnogo slabijim materijalom nego recimo ickeova velika tajna pa kad vec prevodis mozda bi bilo bolje da si nasao drustvo pa da ste preveli ovu knjigu. ili neku drugu informativno JACU knjigu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 5:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
jack, pa uragani ne jačaju zbog dolaska vala, nego zato šta iluminati koriste HAARP i ostala tehnološka pomagala za uništavanje ekonomije.
nema teorije da ti se to događa zbog vala, vjeruj mi da to nije istina već dezinformacija....sjeti se što je cilj iluminatima postići i kakvu tehnologiju imaju.
Da bi se srušila ekonomija što je u planu, moraju izazvati štete.....koje će ugroziti ekonomska stanja država, osim toga......to je način ratovanja....pošalješ tornado neprijateljskoj državi.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 5:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ustvari sam samo hteo da kazem da sam vec neko vreme skoro imun na reci hvale i pokude, niti ih trazim niti mi znace, niti mi menjaju stavove, niti prestajem da pomazem bilo kome... mozda to nije dobro pa reko da pitam tebe?


Pa i mene u zadnje vrijeme sve manje peru osjećaji. I smanjuje mi se bitnost nečije pohvale ili pokude, ali to uzimam u obzir radi putokaza i da bi drugima mogao lakše nešto objasniti. No znam da drugim ljudima onda to zasad nešto znači, pa je ta cirkulacija pozitivne energije u krug dosta bitna.

Pošto me pokude ni najmanje ne znače... što je jače a što slabije u smislu tekstova, to ionako moraš sam sebi odrediti. Hehe, šala mala...
Ma počeo sam prevoditi nekad davno Ickea, pa sam odustao... no, sad mislim da su Kasiopejci "šira slika", pa će nakon pročitanog Ickea dobro doći svima. Nekako mi je rezonancija s tim materijalom bila veća, no i u jednom i u drugom ima jako puno korisnih stvari za shvatiti. U biti opisuju se slične stvari, samo malo na drugačiji način, ali nekome je jedno bolje od drugog... u stvari treba pročitati SVE i onda gnostičkim filterom probati sam sebi prikazati "najširu moguću sliku", a to je stanje najveće trenutno moguće svijesti za tvoj entitet ( tijelo+duša+duh+...? ).
Ickea bi se mogao netko drugi prihvatiti prevoditi, bilo bi to vrlo korisno za sve. Znam da je teško, ali... ako to mogu ja, zašto nebi još netko?! Svako po malo, i na kraju ćemo imati prevedeno skoro sve... ali opet, neka ljudi uče engleski usput... pa ako im daješ sve napladnju i vodiš ih za ruku... ništa neće ionako onda naučiti.

Zato SVIMA: učite engleski ( ne treba ga znat profesionalno, već samo razumjeti ), to je jednostavno... rječnik u ruke i pišite si samo po redu značenje riječi i kasnije povežite smisao.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 5:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
GameDeveloper je napisao/la:
jack, pa uragani ne jaèaju zbog dolaska vala, nego zato šta iluminati koriste HAARP i ostala tehnološka pomagala za uništavanje ekonomije.
nema teorije da ti se to dogaða zbog vala, vjeruj mi da to nije istina veæ dezinformacija....sjeti se što je cilj iluminatima postiæi i kakvu tehnologiju imaju.
Da bi se srušila ekonomija što je u planu, moraju izazvati štete.....koje æe ugroziti ekonomska stanja država, osim toga......to je naèin ratovanja....pošalješ tornado neprijateljskoj državi.


Nemoj tako. Val ne mora nuzno znaciti val, vec mozebitnu promjenu sto je vrlo ocigledno. Vjerojatno je tako predstavljeno radi lakseg shvacanja.
Promjene nece doci sutra vec se sada desavaju, istina je da ce najgore promjene tek doci.
Uragani su sada normalna pojava ali cinjenica je da im se po potrebi doda snage. Tamo gdje sada hara je dosta crnaca.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
grunfe, ti dobro znaš da su to sve man made uragani, većina njih.
Znaš i sam u kojem slučaju se aktivira FEMA.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 9:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Da bi se unistila ekonomija postoje puno prakticniji i djelotvorniji nacini od kojeg jednog vidimo na djelu (umjetno povecanje cijene nafte).

Nikakav HAARP nije potreban da bi se napravili ovi uragani.
Oni su tamo oduvijek zbog klimatskih razloga. Povecanjem temperature i posljedicnim vecim razlikama u tlakovima ne postoji niakkav razloga da se koristi bilo sta jer svi uvjeti za takav uragan su tamo.

Takvu vrstu rezonancije u atmosferi bi prije koristio da pomaknem kontinentalnu plocu i izazovem tsunami ili aktiviram supervulkan kod Yellowstonea i izazovem ledeno doba.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 5:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Organski, HAARP je itekako potreban, i to ćeš vidjeti uskoro.
Kada vrijeme ode na kvasinu zbog zagađenja, onda to ide polako, a ne da se snaga i učestalost nevremena pojačava u tolikoj mjeri u tako malom vremenu.
I sam vidiš da ima sve više suša i poplava....i većina toga je od HAARP-a.
Izazivanjem nevremena se dobiva nestabilnost dolara, te povećanje cijena nafte,.....te se tako ekonomski ruše sve ostale države u cilju postizanja NWO-a.
Možda i neznaš što je HAARP, pa ako je tako...tu je google da se informiraš, a evo postat ću ti jedan izvadak sa sajta Davida Icke-a.


Orchestrating Hurrricanes?

Hi David,

This hurricane Katrina striking the Gulf of Mexico, New Orleans and the South of the USA is nothing but another surprise attack of the New Word Order fiends, the Illuminati, by means of the HAARP project, and Montauk mind control network.

The Secret government maliciously steered the storm straight across a flat unpopulated area of Florida, that way avoiding any weakening of its power through the marshes and then straight up the Gulf of Mexico to wipe out the oilrigs that produce oil for the country, and to devastate a highly populated city like New Orleans, and other towns.

The Reptilians kill two birds with one stone. Firstly by generating suffering, misery and anguish to feed the illusion, the matrix, and secondly the destruction prepare the way to increase the price of gasoline, already high, and to eventually paralyze the country through the imposition of martial law.

Problem, reaction, solution. Oilrigs on the Gulf of Mexico destroyed; the reaction, fear and panic in the population; the solution, most probably another war and/or the imposition of additional enslaving laws on the population.

Michael


Više detalja o manipuliranju vremenom na http://www.zephnet.com/?select=squib&le ... 4&docket=1

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
GameDeveloper, sa vecinom toga sta si napisao se apsolutno ne slazem.

Prvo na cemu gradis pretpostavku je da mala promjena u globalnom zatoljavanju izaziva malenu promjenu vremena.
To naravno nije tocno. Procesi u prirodi ne rastu obavezno linearno.
Povecanje od samo 0.5 C izaziva dvostruko vecu koncentraciju nekih algi i time opci utjecaj na cijeli ekosistem. To je samo primjer a slicno je i sa vremenom.

U tom dijelu svijeta takva nevremena su se desavala oduvijek pa i prije nastanka New Orleansa i sad najedanput to se desava samo zbog HAARPA.
Minimalno globalno zatopljenje bi utjecalo kombinirano na tlak i temperaturu na nacin da bi ovakvi hurikani bili vrlo lako moguci.
Dakle svi prirodni uvjeti za tako nesto u odavno nestabilnom podrucju postoje. Metereoloske prilike se mogu opisati teorijom kaosa dakle i najmanje promjene nose velika odstupanja od normale.

I kakav je to utjecaj na ekonomiju...ovaj hurikan?
Realno nikakav. Predvidali su mu jacinu 5 a na koncu je sveden na jacinu 2 dakle nije ni izbliza izazvao takvu stetu kolku je mogao, em je epicentar bio relativno daleko od najnaseljenijih podrucja (slab mi je nesto taj HAARP). Kolko ja vidim opet ce biti puno novaca za americke firtme koje se bave obnavljanjem kuca i proizvodnjom namjestaja hehehe. To ce ameri izvuc preko nafte iz Iraka i to je to.

Sve ovo nije ni izbliza nikakav utjecaj na ekonomiju na globalnom nivou.
Proces vec traje i ovaj manji incident niti mu pomaze posebno niti odmaze.

Dakle ja mislim da je hurikan man made ali ne HAARP'om vec dugogodisnjim sagorijevanjem fosilnih goriva npr.

I samo da napomenem da se tim famoznim HAARP postrojenjem na Alasci secu studenti i pristup ima svatko ko pozeli. Cak nije ni ograden kako spada.
HAARP-u bez obzira i na to mozemo pripisati slijedece stvari.

1) ELF valove (sluzbeno objasnjenje komunikacija sa podmornicama)
2) potencijalno geofizicke promjene putem pomicanja kontinentalnih ploca tipa zadnji dogadaji u Indoneziji (zabiljezena su cudna ocitanja u toku tog potresa) te moguce erupcije vulkana (sluzbeno za ometanje signala i komunikacije)
3) Veliki izboji energije iz ionosfere cime se mogu ometati komunikacije, rusiti avioni i sl. (sluzbeno za potrebe istrazivanja njihovog ministarstva obrane)

Drugim rijecima stvari pretezno vezane uz kontrolu ionosfere.

Medutim gotovo je nemoguce ciljati i proizvesti kontrolirani efekt tipa hurikan u tocno odredenom dijelu svijeta a da samo postrojenje nije tamo iz cisto tehnickih razloga. Da ne pricam da to cijelo postrojenje je dio jednog americkog sveucilista gdje ljudi kojima se da otici tamo secu okolo slobodno.

Ako netko manipulira vremenom na taj nacin to sigurno ne radi HAARP-om. U stvari kolko sam idiotarija procitao o toj cijeloj stvari na netu ne bih se cudio da je to sredstvo za odvracanja paznje i to kolko vidim dosta uspjesno.

Pa i sam konstruktor tog cijelog kompleksa na Alasci Eastlund drzi patente na neke uredaje za koje on sam priznaje da mogu utjecati na vrijeme ali problem je taj da HAARP moze utjecati samo na vrijeme podrucja u kojem je smjesten.
HAARP radi na principu izbacivanja cestica iz ionosfere u magnetosferu i ne primjenjuje se direktno na bilo koji dio Zemljine kugle osim na podrucje neba gdje je smjesten.

Dakle ako bi i HAARP bio nesto vazniji za sve to bojim se da bi pristup bio malo restriktivniji a ne takav da ja i ti mozemo sjest u auto i vozikat se i popiti kavu unutar kompleksa samog. I nije bas Area 51 jel?

Smatram da i Chemtrailsi mogu imati veci utjecaj na ovakve pojave i suse u nekim dijliovima svijeta koje si spominjao prije nego to postrojenje na Alasci.

Njegova losija karakteristika bi bila to sta je i vise no bogat izvor ELF-a ali sta se tice toga uz cijeli niz GWEN tornjeva, tornjeva za mobilnu telefoniju i sl niti tu nije neki posebni igrac vise po meni.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 10:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Organski, ja sam ti rekao kako jest, nisam ja tu da to nekome guram u usta.
Nadalje, ovdje nije bio samo cilj izazivanja uragana za štetu nego je to više bila jedna vježba za buduće događaje..., išli su vidjeti kako će uspijeti evakuirati milijun ljudi, da bi znali kako to izvesti sa 10-20 milijuna usljed nekog puno većeg događaja.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 30, 2005 11:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ok GameDeveloper naravno da imas pravo na vlastita nagadanja.
Ja samo uzimam za pravo da takve najave bez nekog argumenta, objasnjenja ili logike iza ne uzimam za ozbiljno. Velikih proroka sam se vec naslusao i previse.
Uostalom samo raspravljamo jelte...

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 10:27 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
A hurikani mogu biti jači i radi nadolazećeg vala...

A možda i sve zajedno oko ovog o čemu svi pričamo. Možda je sve međusobno povezano, interaktivno.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
This Harp Is Not From Heaven


'Lots of people know that Nicola Tesla patented weather influencing machinery before 1910, and explained how it could be used to control weather thousands of miles away. Not only can the technology be used to guide moisture laden air to drought stricken locations, but it can keep moisture away from droughts as well.

What can be achieved is a barrier to wind flow called a stationary pressure front, which forces weather away from its natural destination. The modern name for a device of this type is an atmospheric heater, which works by beaming concentrated radiowaves tuned to heat some component of the atmosphere. Many people now know that a stationary pressure front has been sitting off the California coast since 19xx because it is blamed for droughts in recent decades, but few of them also know that stationary pressure regions were unheard of before 19xx, xx years after the USSR finished constructing an atmospheric heater.

The Americans have now developed their own atmospheric heater, by far the most powerful one ever constructed, under the name HAARP: High-frequency Active Aural Research Project. It is still being publicly disputed by scientists as an environmental hazard, but to deaf ears.'

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 7:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ljudi nisu svjesni da jedno postrojenje HAARP- nije previse mocno te da su potrbna dva ili tri da bi se precizno odredio polozaj poremecaja koji mogu uzrokovati.
Inace se desava slijedece

Citat:
"In the field of geophysics, the use of high power transmitters, such as the one located at the HAARP facility, to study the upper atmosphere is called "active ionospheric research." The HAARP facility will be used to introduce a small, known amount of energy into a specific ionospheric layer for the purpose of studying the complex physical processes that occur in these naturally occurring plasma regions that are created each day by the sun. The effects of this added energy are limited to a small region directly over the HAARP observatory ranging in size from 9 km in radius to as much as 40 km in radius. "


Tek sa dva ili tri HAARP a iz razloga koji zadiru u osnovne geometrije moguce je odrediti koordinatu na ionosferi Zemlje.
Iz toga razloga se testiraju jos dva HAARP postrojenja u Grenlandu i Norveskoj.

Citat:
The committees reported that the U.S. is planning to test three
facilities of this kind. One of them is located on the military testing
ground in Alaska and its full-scale tests are to begin in early 2003. The
second one is in Greenland and the third one in Norway.
"When these facilities are launched into space from Norway, Alsaka and
Greenland, a closed contour will be created with a truly fantastic
integral potential for influencing the near-Earth medium," the State Duma
said.


Kao sta je tvoj quote lijepo objasnio HAARP (ne postrojenje na Alasci nego ta tehnologija) je u stanju utjecati na vrijeme kreirajuci frontu koja sprjecava prolazak vlaznih vjetrova (utjecaj na ionosferu) cime je uspjesan u kreiranju susa ali ne bas previse hurikana. Tim vise sta je hurikan Katrina sumnjiv zbog svojih cudnih "hiperdimezionalnih osobina".
Dakle uzrok hurikana nije bio u zracnim barijerama koje je HAARP u stanju izazvati (vise HAARP postojenja) nego u epicentru.

Naime zadnji hurikani na tom podrucju nosesa sobom cudno pentagonalnu geometriju.

I nije mi jasan Icke sa zakljuckom da ce industrija ulja nastradati!? WTF?
Izgleda da svi zaboravljaju da je ogromna vecina nafte americke dolazi bas iz busotina meksickog zaljeva.

Dakle ljudi koji tvrde da su hurikani hiperdimenzionalne prirode imaju razne argumente mada nije ni za baciti to sta hurikani nastaju u neposrednoj blizini Bermudskog trokuta.

slika

Tu se radi o geometriji koji ti hurikani imaju. Geometrija koja je tesko dosezna kada zracite ionosferu sa podrucja Alaske. Izazvati toliko tocan poremecaj a da je kontroliran sa HAARP-om je kao da pokusam sa baseball palicom ubost mrava u oko.

http://www.enterprisemission.com/hurricane1.htm

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 31, 2005 8:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Inace da dodam kad sam dao link vec da svi stalno se pozivaju na to kako je vrijeme onakvo ili ovakvo pa spominju razne manipulacije vremenom.

Prije bi rekao da to ima veze sa tim valom nego bilo cim drugim.
Cim se desi neki potres ili hurikan odmah HAARP ili eto netko manipulira ovim ili onim.

Izgleda da se ti Illuminati nisu ogranicili na zemlju nego uopce ne stede nijedan planet sa HAARP-om i ostalim arsenalom.

Ajmo vidjet kako stvari stoje na drugim planetima.

slika

Dakle bitno je da netko manipulira vremenom a to da se ogromne promjene desavaju po cijelom suncevom sustavu, da na Suncu kazu neki vec je doslo do obrtanja polova, da nam magnetno polje slabi a Schumanova freekvencija raste (e to sto posto nema veze sa iluminatima i skvadrom) itd. itd. to nista.

Dakle bilo bi zakljuciti da neko zracenje utjece na ovo podrucje svemira sta se vidi i po povecanom sjaju i radijaciji planeta oko nas.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz