Sada je: pet mar 29, 2024 12:16 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet feb 17, 2012 2:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 16, 2009 11:30 pm
Postovi: 15
Znak, ovi su bili u pravu sto se tice drva. Mislimo o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet feb 17, 2012 8:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Da,izgleda da su opet bili u pravu, mada ponekad doista tvrdoglavo neću da prihvatim neka upozorenja. Za drva i obezbjeđenje od zime sam poslušala hahaha,jer što je sigurno sigurno je... Nego nešto kontam o drugom dijelu sna i doista bi bila sretna kada ovo otapanje snijega nebi izazovalo bilo kakve štete tipa nekog plimnog vala ili nešto u tom stilu, pa da ne moradnemo praviti kakve improvizovane kuhinje po tavanu :rotfl:

Prekjuče je( bar meni bilo malo više čudno) što me je probudila grmljavina i sjevanje munja koje bi najviše trebale odgovarati kao najava nekog jakog ljetnog pljuska poslije strašne žege, a ne u nekom februaru kad je površina zemlje (kod nas) prekrivena velikim naslagama snijega, jer nikako se nije uklapalo ](*,) ...

Pokušavam da ne tripujem i da ne ufuravam neke gluposti, ali meni je ta grmljavina i sjevanje munja stvarno izgledalo kao dobro režirana scena iz filma koju je smislio neki stvarno, ali stvarno maštoviti reditelj...
Vjerujem da meteorolozi i ostali stručnjaci imaju neko pametnije-realnije objašnjenje od moje slike maštovitog režisera i stvarno bi voljela bi da su u pravu... :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet feb 17, 2012 11:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Prošle godine, negdje 11. mjesec sam kratko meditirao u šumi i to na putu koji postoji pored parcele s maslinama (moje obitelji). Taj put je takav da je kao tunel, sav zakriven sa krošnjama drva. Uglavnom sjeo sam na zemlju i krenuo meditirati, odnosno disati duboko kako bi izbacio negativnost koja se tih dana, a bogami i mjeseci skupljala u meni. To je pomoglo i uspio sam se smiriti i onda sam bio vrlo sretan (ovo je opis prikladan jednom prvašiću, ali neda mi se sad tu previše opisivati stanje, bio sam sretan i točka.). Kako je bilo sunčano i sve je bilo onako jesenski odlučio sam porazgovarati s Zemljom (unaprijeđena verzija meditacija Zemlje koja postoji u reikiju kojeg imam 3. stupanj). U tom razgovoru naravno čuo sam ženski glas, vrlo smiren i ugodan, melodičan i duboko meditativan. I bla je to Zemlja, uvjeren sam, nema šanse da su to bili sad neki entiteti zli i tako to jer sam se zaštitio sa reikijem, a onda ni ne prilaze, bježe ko vrag od tamijana ahahhaha Pitao sam je za tu promjenu 2012. i promjenu koju govore da će doći (tada sam već čitao o tome i pogledao temu na ovom forumu i o 2012. znam već odavna preko svoje reiki učiteljice) i dobio sam fulll čudnu informaciju, u jednu ruku ekstremno tešku i bolnu, a s druge strane tako iznenađujuće istinitu koju svaka stanica u mom tijelu i intuicija prihvaćaju kao istinu i zadovoljstvo. Informacija je bila da ću napustiti ovu Zemlju, barem ovu dimenziju i da ću otići natrag kući, ne sad na nekakvu zemlju drugu ili drugi planet, nego da je za mene gotovo, dosta, jednostavno sam previše vremena bio na ovome svijetu i da ću se sada vratiti Izvoru, opet se s njim spojiti zauvijek. Što je najgore, to mi je tako zvučalo istinito i osjećao sam duboko u sebi nekakvo veliko olakšanje i sreću da je napokon gotovo sa svim tim sranjima i glupim ljudskim dramama. Pitao sam i za druge ljude, za moju obitelj, i rekla mi je da, upravo ovo što i vi govorite, da će doći neki val i da će neki ljudi preći dalje na novu zemlju, a ostali neće. Nisam pitao za omjere, koliko će ih ostati, a koliko neće, samo mi je dana informacija da će zapravo svi moći izabrati, neće biti ograničenja, da to nije u skladu sa ljubavlju koju nam daje, da svatko ima pravo na izbor koji se njemu čini odgovarajućim. Pitao sam je dali ću i dalje moći ostati u kontaktu sa mojom obitelji i prijateljima koje svih volim i rekla mi je da ću moći, to mi je bilo dovoljno. Dobivao sam samo odgovore na moja pitanja, ni više ni manje, cijela je konverzacija bila tečna, fluidna, ko voda, bez zastoja, totalno provodna, kao da smo bili jedno i nikakvi zastoji nisu postojali između nas, potpuno razumijevanje. Dajem ovaj opis jer me takav način komunitakcije niti ne prati s duhovnim vodičima i anđelima, bio je jedinstven, predivan. I tako da skratim priču, to je bilo to u globali, i nakon toga sam jednostavno počeo puštati suze od sreće i rekao ovo samo jednoj osobi, pa sada i vama, jer vidim da ima još priča i iskustava kao i moja, a i ovo je sve anonimno, pa je nekako lakše izreći ovakve lude ideje i vizije, za koju čak i ja imam dvojbe da je moguća iako osjećam drugačije :?

Proanalizirao sam ovu meditaciju i isključio sam mogućnost da je ideja o napuštanju zemlje i odlazak natrag izvoru samo se nadovezalo na to da sam i meditirao kako bi izbacio neg. emocije i vibracije, jer je bilo previše čisto da bi bilo zamazano sa tim emocijama, komunikacija je bila ne emotivna, objektivna, nepristrana, samo odgovori na pitanja. Također, pitao sam kako da se sada ponašam kad znam da napuštam ovaj svijet, šta s faksom, sa time da se družim, da tražim ljubav (zbog koje sam i u problemima hahaha ironično) i rečeno mi je da samo nastavim sa životom kao da se ništa nije desilo, jednostavno živi život.

A moj prijelaz, kroz taj talas, val postati će takav da me jednostavno prije prijelaza neće neki ljudi više ni primjećivati, neću biti im vidljiv, postati ću proziran, i na kraju ću potpuno nestati, ali opet ću biti povezan sa svima i oni sa mnom. Zvuči čudno, ali čitajući vaše (upravo ima žešći deja vu :shock: ) postove i razmišljanja o prelasku u druge dimenzije, čini se ovaj moj opis da se poklapa s vašim.

Moje pitanje vama, što biste vi rekli o ovome, ali molim bez nekih glupih šala,idiotarija i bisera koje neki članovi ovog foruma ispaljuju po svim temama.


Također, oprostite što sam ovako krležanski inspiriran, ali vidio sam i sliku od člana/ice foruma "ZNAK", koji ima neku anime sliku kao avatara, koja je plavo bijela galaksija ili zvijezda. Ja tu istu sliku vidim u meditaciji kad me 3. simbol reikija odvede gore u svemir i upravo na takvo mjesto. Tamo lebdim ili plutam po toj nekoj plavičastoj energiji i upijam je ili pijem plutajući i to ja smatram galaktičkim reiki tretmanom. Unutar te prstenaste strukture je bijelo svijetlo i s tim svjetlom može se razgovarati (inače sam ekstremno komunikativna osoba, volim pričati, a još više slušati ljude, pa nije ni čudo da sve informacije dobivam na takav način jer odmah i dobivam slike i osjećaje u tijelu - ekstrovertna, vizualna i kinetička osoba) i to svijetlo mi je puno puta bilo veći duhovni vodič od svih ostalih :D . Interesantno kako više osoba vidi istu stvar, ali i osjeća, ja se uvijek, citirajući "znak" ekstra sretno, pozitivno osjećam.

P.S. ako sam bio predug, ne ispričavam se, jer ima članovi koji stvarno pišu romane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pon mar 05, 2012 12:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Lijep opis,hvala na podjeli i sretno ti. Ja mogu jedino reci da po pitanju tih promjena i svega(alternativa) sam dozivio da mi je receno od jedne osobe(darovite) da ne pretjerujem i to da jednostavno zivim "normalno". :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pon mar 05, 2012 12:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
u međuvremenu, u ovom realitetu, talas aka val od vodika i kisika dolazi...
http://ibex.swri.edu/

:evil3:

a sada nakon ovog tupavog intermezza možemo nastaviti s olakšanjem u revijalnom tonu...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pon mar 05, 2012 10:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Tzg to je to. Uglavnom znamo za sve te događaje koji ćese desiti. Zaista smo sretni što živimo u tijelu dok se se to događajer je doživljaj rijedak i zanimljiv. Što bude bude pa nazdravlje. :hello2: :occasion5: :thumbup:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pon mar 05, 2012 10:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Čudno je to, iako se sve čini da ide prema goremu opet nekako kao da tako mora biti da bi se pokrenulo nešto novo. Iako sam i dalje skeptičan prema tom valu i promjeni, volio bih da bude istina i da uđemo u novi svijet, ma koliko to utopijski zvučalo :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pon mar 05, 2012 11:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Neki tvrde da bi cela ta papazjanija trebala početi od osmog marta :) U svakom slučaju, ni decembar nije daleko.

tzg je napisao/la:
Čudno je to, iako se sve čini da ide prema goremu opet nekako kao da tako mora biti da bi se pokrenulo nešto novo. Iako sam i dalje skeptičan prema tom valu i promjeni, volio bih da bude istina i da uđemo u novi svijet, ma koliko to utopijski zvučalo :mrgreen:


Isto tako. Jednostavno mi zvuči previše dobro da bi bilo istinito. Smatraj se sretnim, imaš makar neko iskustvo kojim bi mogao potvrditi validnost tog svog verovanja (sve sa skepticizmom). Većina veruje u tranziciju jer su čuli da tako treba, hehe.

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto mar 06, 2012 10:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
8 marta :mrgreen: a meni rođendan 9 marta (ožujka)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto nov 20, 2012 6:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Čuo sam mnogo verzija..Te Elenin kometa+kiša drugih, te mrkli mrak tri dana i noći, asteroid..,smak sveta.., talas...

Talas/Val mi je najprivlačniji naravno :mrgreen:
Šta bude nek bude, ako se desi i potpuni haos-to smo zaslužili i nije šteta. Ako čovečanstvo i u novom svbetu bude klalo životinje onda smo i dalje na mega giga zaostalom nivou, ma koliko inteligentni i kao, dobri bili. Amin.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: uto nov 20, 2012 6:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ako bude tako, pitanje je u kom smislu mrkli mrak, možda je to u smislu privremene bestjelesnosti, plutanja ko mjehurići svijesti po praznini, tamnom moru svijesti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 2:58 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Naletih na ovaj članak na portalu Nexus-Svjetlost, pa mi se nekako učinio odgovarajućim za ovu temu:

Citat:
Proročanstvo Beinse Douna

Predviđanje bugarskog duhovnog majstora iz reda Velikog bijelog bratstva izrečeno 1944. godine zapanjujuće se podudara s bujicom današnjih objava iz raznih izvora o nadolazećem Uzašašću i prelasku Zemlje u 5. dimenziju.

Duhovni i kulturni utjecaj duhovnog učitelja Petera Deunova

Prema Pavelu Birjukovu, biografu Lava Nikolajeviča Tolstoja, taj veliki ruski mislilac i pisac otišao je iz Jasne Poljane nedugo prije svoje smrti (1910.) s namjerom da otputuje u Bugarsku i upozna se s duhovnim učiteljem Peterom Deunovim.

Kardinal Giuseppe Roncalli, vatikanski ambasador u Bugarskoj prije Drugog svjetskog rata, a kasnije izabran za papu Ivana XXIII, rekao je sljedeće: „U sadašnjoj epohi najveći živući filozof na Zemlji je Peter Deunov.”

U razgovoru s Bojanom Boevim u Minhenu 1910. Rudolf Steiner, osnivač antropozofije, izjavio je: „Slavenski narodi predodređeni su za velike misije. Oni, a posebno Bugarska, uvelike će doprinijeti uzdizanju čovječanstva. Vratite se u Bugarsku, ondje je jedan snažan duhovni pokret, pod vodstvom velikog duhovnog inicijata.” Nakon tog razgovora Bojan Boev je postao jedan od najbližih učenika duhovnog majstora Beinse Douna.

Dok se nalazio u posjetu Grčkoj, paramahansu Yoganandu upitali su o njegovim namjerama da podigne ašram u Bugarskoj, a on je odgovorio: „Odlazim čak onamo jer Duh Istine ondje je vrlo aktivan.”

Jiddu Krishnamurti, vođa Teozofskog pokreta, odbio je biti proglašen Maitrejom i Kristom, a sudionicima Svjetskog teozofskog kongresa u Nizozemskoj rekao je da se svjetski duhovni majstor nalazi u Bugarskoj.

Albert Einstein: „Cijeli svijet mi se klanja, a ja se klanjam duhovnom majstoru Peteru Deunovu iz Bugarske”.

Proročanstvo Petera Deunova o svršetku naše civilizacije i početku Zlatnog doba

Također znan i pod duhovnim imenom Beinsa Douno, bugarski duhovni majstor Peter Deunov (1864.-1944.) bio je čovjek vrlo visoke razine svijesti (a istovremeno i nenadmašan glazbenik) koji je tijekom cijelog života davao primjer čistoće, mudrosti, inteligencije i kreativnosti. U duhovnoj zajednici Velikog bijelog bratstva nedaleko Sofije živio je okružen brojnim sljedbenicima, a zračenjem svoje ličnosti probudio je duhovnost tisuća duša u Bugarskoj te u ostalim dijelovima Europe. Učenja Velikog bijelog bratstva danas slijede ljudi iz svih dijelova Europe, a redovito se okupljaju u Bugarskoj i drugdje gdje plešu, mole se za mir u svijetu i slave ljubav prema svim stvorenjima i Majci Zemlji.

Nekoliko dana prije odlaska s ovog svijeta, zapavši u dubok spiritistički trans iznio je izvanredno zanimljivo proročanstvo o našem nemirnom dobu, proročanstvo o „svršetku vremena” i nadolazećem Zlatnom dobu čovječanstva.

Slijedi njegov duboko dojmljiv testament. Toliko je aktualan i 'živ' da je gotovo nevjerojatno da su te riječi izrečene prije gotovo 70 godina:

PROROČANSTVO ZA NOVO DOBA

„Tijekom prolaska vremena čovjekova svijest prolazila je kroz veoma dugo razdoblje mraka. Ta faza koju hindusi nazivaju 'kali yuga' na svom je zalasku. Danas se nalazimo na granici između dviju doba: kali yuge i Novog doba u koje upravo ulazimo.

Već se događa postupno poboljšanje u sferi čovjekovih misli, osjećaja i postupaka, ali svi će ljudi uskoro biti podvrgnuti božanskoj Vatri koja će ih pročistiti i pripremiti za Novo doba. Čovjek će se tako uzdići do jednog iznimno visokog stupnja svijesti koji je neophodan za njegov ulazak u Novi život. Neki to nazivaju i 'Uzašašće'.

Proći će još nekoliko desetljeća prije dolaska te Vatre koja će preobraziti svijet donijevši joj novi moralni nauk. Taj ogroman val dolazi iz kozmičkog prostora i preplavit će cijelu Zemlju. Svi oni koji mu se budu opirali bit će odneseni i prebačeni negdje drugdje.

Premda se stanovnici ovog planeta ne nalaze na istom stupnju evolucije, novi će val osjetiti svatko od nas. A preobražaj će zahvatiti ne samo Zemlju već i cjelokupni kozmos.

Najbolja i jedina stvar koju čovjek sada može učiniti jest da se okrene Bogu i poboljša samog sebe u domeni svijesti, da podigne svoju vibracijsku razinu kako bi se našao u skladu sa silovitim valom koji će ga uskoro preplaviti.

Vatra o kojoj govorim, koja prati nove uvjete pružene našem planetu, pomladit će, pročistiti, obnoviti sve: materija će biti oplemenjena, vaša srca bit će oslobođena tjeskobe, nevolja, nesigurnosti i postat će sjajna; sve će se poboljšati, uzdići. Negativne misli, osjećaji i djela bit će iscrpljeni i iskorijenjeni.

Vaš sadašnji život svojevrsno je ropstvo, teška tamnica. Sagledajte i shvatite svoju situaciju te se iz nje izbavite. I kažem vam: izađite iz zatvora svoga! Doista je žalosno gledati toliko zabluda, toliko patnje, toliko nesposobnosti da se razumije gdje leži čovjekova istinska sreća.

Sve što je oko vas uskoro će se urušiti i nestati. Ništa neće ostati od ove civilizacije i njene izopačenosti; cijela će Zemlja biti protresena i ni traga neće ostati od ove naopake kulture koja drži ljude pod jarmom neznanja. Potresi nisu samo mehanička geološka pojava; njihova svrha je da probude intelekt i srce ljudi, kako bi se mogli riješiti svojih grešaka i svoga kratkoumlja te shvatiti da u svemiru nisu sami.

Naš Solarni sustav sada prolazi kroz područje kozmosa gdje je jedno davno uništeno sazviježđe ostavilo za sobom svoj trag, svoju prašinu. Ovo prolaženje kroz kontaminirani prostor jest izvor zatrovanosti, ne samo stanovnika Zemlje već i svih stanovnika drugih planeta naše galaksije. Jedino sunca nisu zahvaćena negativnim utjecajem tog nepovoljnog okruženja. To područje se naziva 'trinaesta zona', a neki ju nazivaju i 'zonom opreka'. U tom području naš je planet bio 'zaglibljen' tisućama godina, ali konačno se približavamo izlazu iz tog prostora tame i na pragu smo ulaska u jedno duhovnije područje gdje žive razvijenija bića.

Zemlja sada slijedi uzlazeće kretanje i svatko bi se trebao potruditi da se uskladi sa strujama uzašašća. Oni koji se odbiju pokoriti toj orijentaciji izgubit će prednost dobrih namjera koje će se pružati u budućnosti za njihovo uzdizanje. Zaostat će u procesu evolucije i morat će čekati desetke milijuna godina na dolazak novog vala uzašašća.

Zemlja, Solarni sustav, svemir, sve se okreće prema jednom novom smjeru pod impulsom Ljubavi. Većina vas još uvijek smatra da je Ljubav jedna jalova sila koja zaslužuje samo podrugljiv podsmijeh, ali to je najjača od svih sila! Novac i moć još uvijek se slave kao da od njih zavisi tijek vašega života. U budućnosti, svi će se pokoravati Ljubavi i svi će joj služiti. No, čovjekova svijest probudit će se tek kroz patnje i nevolje.

Zastrašujuće objave proroka Danijela zapisane u Bibliji odnose se na doba koje se upravo otvara. Bit će poplava, uragana, ogromnih požara i potresa koji će zbrisati sve pred sobom. Krv će teći u potocima. Bit će revolucija; strašne eksplozije odjekivat će u brojnim područjima Zemlje. Ondje gdje je bilo kopno, pojavit će se voda; a tamo gdje je bila voda, pojavit će se kopno. Bog jest Ljubav... no, ovdje govorimo o kazni, odgovoru prirode na zločine koje čovjek čini od početka mračnih vremena protiv svoje Majke – Zemlje.

Nakon tih patnji oni koji će biti spašeni, 'duhovna krema', upoznat će Zlatno doba, sklad i beskrajnu ljepotu. I zato, kada dođe vrijeme patnji i strahota sačuvajte svoj mir i vjeru, jer zapisano je da s glave pravednika ni vlas kose neće pasti. Ne budite malodušni, jednostavno slijedite svoj proces osobnog usavršavanja.

Ne možete ni zamisliti kakva vas fantastična budućnost čeka. Jedna Nova Zemlja izronit će na svjetlo dana. Za nekoliko desetljeća rad će biti manje naporan i svatko će imati vremena da se posveti duhovnim, intelektualnim i umjetničkim aktivnostima. Pitanje odnosa između muškarca i žene napokon će biti razriješeno po načelu jednakosti i sklada: i jedno i drugo imat će mogućnost da slijede svoje težnje. Odnosi parova bit će temeljeni na recipročnom poštivanju i uvažavanju. Ljudi će putovati kroz različite razine prostora i prodrijeti kroz intergalaktički prostor. Proučavat će način svoga funkcioniranja i ubrzo će biti u stanju spoznati Božanski svijet i stopiti se s vrhovnom silom svemira.

Novo doba je doba šeste rase. Vama je predodređeno da se za nju pripremite, da je toplo dočekate i da je živite. Šesta rasa će se izgraditi oko ideje Bratstva. Više neće biti sukoba osobnih interesa; svaki čovjek težit će jedino tome da se prilagodi Zakonu Ljubavi. Šesta rasa bit će Rasa Ljubavi. Za nju će se oformiti jedan novi kontinent. On će se pojaviti na Pacifiku (Tihom oceanu) i tamo će Oni Najviši moći uspostaviti svoje mjesto na ovome planetu.

Osnivače te nove civilizacije nazivam 'Braćom čovječanstva' ili pak 'Djecom Ljubavi'. Oni će nepokolebljivo slijediti načela Dobrote i predstavljat će novu vrstu ljudi. Ljudi će formirati obitelj, kao jedno veliko tijelo, a svaki će narod predstavljati pojedini organ u tom tijelu. U novoj rasi Ljubav će se manifestirati na tako savršen način da današnji čovjek jedva da to može i pojmiti.

Zemlja će ostati teren pogodan za borbu, ali sile tame će se povući i Zemlja će ponovo biti slobodna. Vidjevši da drugog puta nema, ljudi će se svesrdno prikloniti putu Novoga života, putu spasenja. U svojoj bezumnoj oholosti neki će se, do samoga kraja, nadati da će na Zemlji nastaviti sa životom koji Božanski poredak osuđuje, ali svatko od njih na kraju će shvatiti da upravljanje svijetom ne pripada njima.

Svjetlo dana ugledat će jedna nova kultura koja će počivati na tri glavna temelja: ponovnoj vladavini ženskog principa; ponovnom poštivanju poniznosti i skromnosti; te zaštiti ljudskih prava.

Svjetlost, dobro i pravda na kraju će pobijediti, to je samo pitanje vremena. Religije se trebaju pročistiti. Svaka od njih sadrži česticu Učenja Majstora Svjetlosti, ali pomućenu neiscrpnim zalihama ljudskoga zastranjivanja. Svi vjernici morat će se ujediniti i uskladiti s jednim glavnim načelom: kao osnovu svih vjerovanja morat će uzeti Ljubav, ma kakva vjerovanja gajili. Ljubav i Bratstvo – to je jedinstvena baza! Zemlju će uskoro zapljusnuti izvanredno brzi valovi kozmičkog elektriciteta. Za nekoliko desetljeća, gledano od ovoga trenutka (1944. godine; op. ur.), bića koja su loša i vode druge na stranputicu neće moći izdržati intenzitet tih valova. Njih će, stoga, apsorbirati Kozmička Vatra koja će progutati i uništiti zlo kojeg u sebi nose. Tada će se pokajati jer zapisano je: 'Svako će slaviti Boga'.

Naša majka, Zemlja, oslobodit će se ljudi koji ne prihvaćaju Novi život. Otrest će ih se poput trulih plodova. Uskoro, oni se više neće moći ponovo utjeloviti na ovom planetu, a to neće moći ni zločinci. Ostat će samo oni koji u sebi gaje Ljubav.

Na Zemlji nema nijednog mjesta koje nije ukaljano ljudskom ili životinjskom krvlju; stoga se ona mora podvrgnuti pročišćenju. I zbog toga će neki kontinenti potonuti, a drugi će izroniti. Ljudi ni ne slute koje im opasnosti prijete. Oni nastavljaju stremiti jalovim ciljevima i jure za užicima. Nasuprot tome, pripadnici šeste rase bit će svjesni dostojanstva svoje uloge i poštivat će slobode svih ljudi i svih stvorenja. Hranit će se isključivo namirnicama dobivenim iz biljnoga svijeta. Njihove ideje imat će moć da kolaju slobodno poput zraka i danjega svjetla.

Riječi 'tko se ne rodi nanovo' odnose se na šestu rasu. Pročitajte 60. poglavlje Izaije; ono govori o nadolazećoj šestoj rasi, Rasi Ljubavi. Nakon grdnih muka i nevolja, ljudi će prestati griješiti i ponovo će pronaći put vrline. Posvuda na našem planetu klima će biti umjerena i više neće biti oštrih varijacija i surovih klimatskih uvjeta. Zrak će ponovo postati čist, a isto tako i voda. Paraziti će nestati. Ljudi će se prisjetiti svojih ranijih utjelovljenja i rado će primjećivati da su napokon oslobođeni svoga ranijeg stanja.

Na isti način na koji se rješavamo parazita i uveloga lišća na vinovoj lozi, tako djeluju i razvijena bića kako bi pripremili ljude da služe Bogu Ljubavi. Pružaju im dobre uvjete za razvoj i rast, a onima koji žele čuti, oni kažu: 'Ne bojte se! Još samo malo i sve će biti dobro; na dobrom ste putu. Onaj tko želi upoznati Novu kulturu, neka savjesno radi i priprema se.'

Zahvaljujući ideji o Bratstvu, Zemlja će postati blagoslovljeno mjesto, i to vrlo skoro. Ali prije toga ovamo će biti 'poslane' velike patnje kako bi probudile čovjekovu svijest. Grijesi nakupljani tisućama godina moraju se iskupiti. Žestok val koji emanira iz viših ravni doprinijet će otklanjanju karmi ljudi. Oslobađanje se više ne može odgađati. Ljudski rod se mora pripremiti za velike i neizbježne kušnje koje dolaze kako bi stale na kraj sebičnosti.

Pod zemljom se sprema nešto izvanredno. U prirodi će se uskoro manifestirati revolucija koja je grandiozna i posve nezamisliva. Bog je odlučio obnoviti Zemlju, i On će to i učiniti!

Svršetak je jednoga doba; novi poredak zamijenit će stari, poredak u kojem će na Zemlji vladati Ljubav.”

Izvor


Kad čovjek posmatra ovu trenutnu dinamiku na terenu, čini se da od nekog boljitka u doglednoj budućnosti, do kojeg bi došlo zalaganjem normalnih ljudi (ukoliko je neko uspjeo da postane ili ostane stvarno normalan!?) teško da može nešto biti. Stari mentalni programi (kao npr. Hrkljuš) još uvijek dominiraju dok se neprestano uvode nove, tehnološki sofisticirane metode kontrole uma, odnosno, čovječanstva uopšte. Entropične sile vode planetu i čovječanstvo u propast. Radi se o jednom procesu kojeg teško zaustaviti jer kako se čini, još uvijek nema dovoljno kadra koji bi bio u stanju da im se efikasno suprostavi. U ovoj realnosti, pretvoreni smo u robove i taoce psihopata, neljudskih, bezdušnih… bića ili kako god da ih nazovemo. Imaju na raspolaganju sve, novac, nauku, tehnologiju, vojsku, moćno oružje, političare, medije itd…

Čovjek bi možda mogao reći da oni nemaju dušu ali da imaju sve ostalo. Kao što je Gurđijev davno rekao, te sile mogu da se koriste SVIM sredstvima, za razliku od nas, koji smo ograničeni u tom pogledu.

S druge strane, teško je naći dobrog i svjesnijeg čovjeka a da ovaj takođe nije u nekom – kontejneru, te puca iz njega na nepravdu, uglavnom - ćorcima.

Na Talas se u metafizičkoj zajednici uglavno gleda kao nešto izvana što uspostavlja ravnotežu. Recimo, jedna prirodna intervencija koja sprečava imploziju koja je obavezan rezultat entropije. Naravno, radi se o jednom hipotetičkom konceptu kojeg ne treba uzimati zdravo za gotovo. Međutim, ako je ovdje u pitanju samo još jedan duh-ovnjački zajeb, ne bi me čudilo. (He, he, ako se čovjek ovdje može na nešto naviknuti, onda je to zajeb, ovakav ili onakav.) Prilično sam skeptičan kad se radi o vizijama koje proroci dobijaju izvana dok se nalaze u transu, čak ako one liče i na “dobre vijesti”. Isto tako i u vezi sa “duhovnim elitama” tipa “Velikog bijelog bratstva” (kojeg, doduše, pominje i Moravijev u njegovoj Gnozi).

U gornjem tekstu se navodi da bi u “novoj realnosti” preovladavala “ženska energija” koja je po svoj suštini kreativna energija, dakle suprotna od “muške” ili entropične energije. Čini se da smo već imali taj slučaj u nekim periodima istorije čovječanstva i tada su ljudi navodno živjeli u jednom daleko većem skladu s prirodom. Monoteističke religije su izbacile žene (žensku energiju) iz jednačine, nakon čega se čovječanstvo našlo u entropiji.

U suštini, ova realnost je bazirana na polaritetima tako da možemo “uživati” muvajući se između jednog i drugog, dok nam duh-ovnost dođe kao neka nauka koja služi za njihovo pomiravanje ili usklađivanje, upućujući nas kako trebamo živjeti u ludnici ili kolektivnoj pušioni. Prema nekim drugim izvorima, sa stanovišta integrisane svijesti, polariteti predstavljaju jedan zajeb kako bi se omogućile “igre-bez-granice” jer čovjek može miriti pozitivno inegativno do bogojavljenja tj. da nikad ne izađe iz te paradigme.

U ovoj realnosti, od čovjeka koji je od rođenja filovan religijskim i drugim mentalnim programima, toksičnim supstancama (preko vakcina, "lijekova", vode, hrane, vazduha...), lažnim informacijama o prošlosti i sadašnjosti, subliminalnim porukama itd. – traži se da on svjesno živi na jedan ljudski ili humani način. On mora raditi da bi živjeo, zaraditi da bi živjeo i plaćati da bi živjeo.

Izmanipulisan do besvijesti, čovjek bi trebao da bude i duhovan u onom smislu šta duh-ovnost podrazumijeva u jednoj kontrolisanoj i izmanipulisanoj realnosti. Kroz duh-ovne kanale, čovjeku se nude nove, drugačije realnosti (naravno, u budućnosti) u kojima teku med i mljeko, međutim, - “conditions apply”. Dakle, “uslovi se primjenjuju” kao što piše sitnim slovima ispod svake ponude kredita ili neke beneficije kod kupovine određenih stvari u ovoj realnosti. Znači, život u jednoj realnosti gdje teku med i mljeko, moguć je samo u – budućnosti; a on se treba zaraditi na jedan - propisan način.

U mom ličnom slučaju, ne-duh-ovan kakav jesam, nakon što konsultujem sve aspekte svog bića na jednom intuintivnom nivou, onima koji nude ljepše realitete u budućnosti i izmišljaju propise za prelazak u njih, mogu za sada samo da poručim sledeće:

Odjebite od mene, mater vam jebem fašističku!



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 8:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Da, dodala bih samo da je riječ Odjebite jedna interesnatna manifestacija koja izlazi iz okvira psovke. I dobro ju je koristiti u svakodnevnim situacijama. Ona ne boja naša očekivanja u Novu Zemlju, niti nam nudi raj u kojem sjajimo dok hranimo životinje s kojima sasvim razumljivo pričamo, ona ne daje bonus za kavu s članovima Galaktičke federacije, ona nije Izlaz niti rješenje onoga što oko sebe ili u sebi prepoznajemo kao "problem", ali dobro kormilira s našim odnosom prema ovakvim tekstovima koji masovno zaposjedaju sve medije, pa bili oni i "alternativni".

Tako je u novom broju Svjetlosti objavljen članak pod naslovom "Uzašašće je počelo" u kojem Georgi Stankov (inače propagirani autor uzašašća) predstavlja Carlu Thompson i njezino uzašašće. I naravno da je na svakome ponaosob da se odredi spram ovakvih informacija, ali da bi one bile potpunije, mudro je događanje koje opisuje gospođa Carla pogledati iz još jedne mogućnosti događanja.

Dakle, tekst nudi sretnu vijest kako je ona uzašla, a onda se i vratila k nama. Tekst je pisan kao pismena komunikacija između Stankova i nje, gdje mu ona piše zbunjena nekim događanjima.

Prvo što navodi kao simptome događanja koji su predhodili uzašašću su "valovi vrućine" (iste ponekad imam i sama, ali ja sam menopauzična, a ne znam kojih je godina gospođa i da li je možda moguće da pati od valunga). Ta vrućina koja je oblijeva gotovo svaki sat praćena je slabošću i mučninom. Ima i probleme s vrtoglavicom za koju navodi da je slična Jerryjevoj (ovdje je menopauza isključena obzirom da se izgleda radi o muškarcu), te da je vrlo čudna, kao da se radi o vrtnji, točnije u tom navoeđenju događanja nudi nam i opis vrtnje kao "razbijanje" stvarnosti. I navodi kako je to nezgodno.

Gospodin Stankov joj ljubazno odgovara da bi to moglo ukazivati samo na to da sada ubrzano ulazimo i dolazimo do međudimenzionalnog razdvajanja, te da se odvajanje i pečaćenje gornjih razina (od 9-te do 12-te) sada može dogoditi vrlo skoro. Dalje navodi, citiram: "Imam dojam da više ravni sada žele konačno rješenje čim prije i da su nagazile papučicu gasa. A to su za nas dobre vijesti..."

S tom rečenicom da u seronje stisle na gas bih se čak i složila!

Nju je (Carlu), nadalje, nakon ovih vrtnji, tih dana pogodio i frekvencijski val (ma što to god značilo njoj - tako piše) dok je sina nekud vozila. Opisuje da je to putovanje od 80 km, te je uključila GPS, ali da ne zna što se dogodilo jer je skrenula s puta, ali eto na svu sreću GPS ju je vratio. Ona konstatira da se valjda na neko vrijeme isključio. Konstatira i da se osjeća kao da lebdi.

Iako, možda je zaista lebdjela na putu do nekog stola, radi remonta implantata!

Na ovo joj Stankov odgovara da pojma nema što joj se događa, osim što konstatira da nije usidrena u ovoj stvarnosti. Evo citiram: " Nemam pojma što ti se događa, osim ČINJENICE (ja sam povećala slova radi isticanja dramaturškog trenutka i stanja samog gospodina Stankova, jer kaže da NEMA POJMA ali odmah navodi ČINJENICU) da više nisi usidrena u ovoj stvarnosti, nakon svog međudimenzionalnog putivanja na 7. razinu 4D Zemlje, gdje si doživjela MPR (obrtanje magnetskih polova). Nadalje navodi kako je on još uvijek prilično usidren u ovoj stvarnosti i iako je napet i nemiran i ne može nikoga podnijeti u svojoj blizini, kaže da funkcionira jako dobro! :mrgreen:
Na koncu te prepiske umiruje je i sljedećim riječima:
"Mogla bi pokušati da se i sama usidriš, iako sumnjam u umjesnost takvog savjeta, ili živi kao što živiš sada i budi sigurna da te LEGIJE ANĐELA ŠTITE SVAKE MINUTE (joj blago njoj :angel4: ) i da ti se ništa loše ne može dogoditi.

Ovdje moram samo dodati nekoliko informacija iz mog rada s ljudima, naime svi oni ljudi koji su tokom svog života poduzeli mjere "usidrenja" radi ovakvih poteškoća s postojanjem u stvarnosti - u radu s komponentama ne mogu pronaći svoju Dušu! Pa eto, neka ovo bude samo informacija. Najčešće je to vidljivo kod nekih ljudi koji su inicirani u razne iscjeljujuće tehnike u kojima se koriste i simboli. No, očito je mjesto na koje se "usidre" dobro čuvano od strane anđela - ups "legija" anđela.

No, Carla na to odgovara: "Neću se usidriti, nego ću ulaziti ovim božanski vođenim tokom na strujama svijesti Izvora. Rečeno mi je da je sada vrijeme Razdvajanja svjetova."

Ovdje sam zagrcnula kavu dok sam čitala! Bravo, Carla, samo idi i vjeruj...

Dalje se umiruju, a on joj šalje i svoju energetsku podršku i intenzivno svoju ljubav. (ne znam da li preporučeno ili obično)

Sljedeće pismo od 13. kolovoza obavještava Stankova da je ona uzašla u tijelu i vratila se! U tom događanju dobila je poruke od Elohima, Adama iz Telosa, arhanđela Mihaela i drugih. Ha, ha legija je legija!
Čudi me da i Gospu nije vdijela jer eto uzašla je samo dva dana prije blagdana velike gospe, valjda je ova bila zauzeta pripremama za blagdan. Ili je pripremala novo čudo u Međugorju! Konačno zna Stankov da je zelena boja boja zrake iscjeljivanja, pa se eto zgodno valjda zbog toga i naša gospa iz Međugorja ogrnula zelenim plaštom koji svijetli!

http://poskok.info/wp/?p=63981

Uglavnom, nadalje Carla opisuje samo događanje vibriranjem neba, pa blaženstvom, pa onda dolaskom u njezinu sobu svih tih bića predvođenih arhanđelom Mihaelom, te nekim bićima koje ne prepoznaje.

I da sada ne duljim ovaj tekst, cijelo je događanje opis moguće vanzemaljske otmice, pa bi bilo zgodno da joj je netko pokazao sličice koje crtaju ljudi koji su oteti od strane onih koje nazivamo vanzemaljcima, pogotoov onog kojeg zovemo Horusom ili Gandalfom. Isto tako njezino putovanje s skretanjem s puta možda je imalo i dio s "izgubljenim vremenom", ali što sada - valjda Stankov i ona bolje znaju što se dogodilo. Naravno - teško je povjerovati u takvu mogućnost, da nas netko jednostavno zajebava jer može. Lakše je vjerovati u uzašaće. Ali prigodno je onda koristiti riječ Odjebi!

U tekstu su dane detaljne upute što vam se događa i kako izgleda uzašašće, pa eto - osobno sve te informacije mogu uporediti ne samo s događanjima prilkom otmice kada se onaj kojeg se naziva Horus ili Gandalf ili u ovom slučaju arhanđeo Mihael bavi vama, već i s nekim simptomima mogućeg trovanja koje se nad nama vrši na razne načine. Što kroz hranu, lijekove, zrak te nama za sada nepoznate elektromagnetne utjecaje. Osim onog subliminalnog i na ove načine.

Osobno, za uzašašće imam samo jednu riječ: Odjebite!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
A ti bi htjela ostati ovdje, u realnosti koja ne postoji, zauvijek usidrena u osobnosti koja je također virutalna okružena drugim vritualnim manifestacijama, pod virtualnim gospodarima koji postoje samo dok se mašina vrti? To što što su se pojma uzašašća dokopale horde new agera i pretvorile ga u bljutavost ne znači da to ne postoji i da je to nešto loše. Tradicija uzilaženja postoji od kad je ljudskog roda, pošto je to onaj završni korak na ovom svijetu, kojem svaki praktičar, meditant, duhovnjak i duševnjak teži od kad zna za sebe. Onaj koji uspije uzaći postaje usidren u svojoj pravoj prirodi gdje virtualnost postoji samo ako je namjerno opažana. Što znači da se uzašla osoba može vratiti ovdje, no ne znam zašto bi to itko napravio. Da li je ova žena u tvom tekstu uzašla, čisto sumnjam. Da je, onda bi znala da nema ni anđela ni bogova ni vragova, niti ičega što je odvojeno naspram drugog. Nebi joj ni bili potrebni nečiji savjeti o tome što joj se dogodilo, jer nema znanja izvan suštine. Da li se u ovom tekstu radi o otmici? Vrlo lako moguće. Ti ljudi su ekstremisti zapeli u mentalnim konceptima (gradivnim stvarima virtualne stvarnosti), te u svoje koncepte vjeruju kao u svoje bogove i nebi ih mjenjali ničime, a pogotovo ne pravim uzilaženjem, jer za to treba imat muda. Da bi se sloboda pronašla, treba iza sebe ostaviti sve poznato, svaki koncept, a to je nešto najstrašnije što ti se može desiti. Da sam jedan od finih ratara koji se brinu za naše malo polje zvano Zemlja, koristio bi ekstremiste za svoje ciljeve, naravno nafutravši ih idejama dobrano. Nebi mi bilo bitno s koje su strane klackalice, jer svede se na kozmetiku. I da, što se termina odjebi kao obrambenog sredstva od zlih elijena manipulatora tiče, vjerujem da je jednako efektivno, kao da si u slučaju provale u kuću nabiješ najveći lonac koji možeš naći na glavu i počneš vikati lalalalalala ne vidim te, nemožeš mi ništa!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 11:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
sviđa mi se tvoj odgovor Sjenko, ali ovo alfino lansiranje odjeba je nešto puno više od pretpostavki. to je jednako kao što spominješ da rade duhovnjaci, meditanti i slični, taj odjeb ima efekta ne pred drugima nego pred sobom samim. to je mantra, afirmacija, kako god to zvali, to je borba duhom prevedena na razumljiv način. taj "odjeb" bi mogao postati pokret, duhovna vrijednost, lako shvatljiva većini, koja bi mogla podstaći masu da se oslobode misaonih okova.

i to bi bio prvi korak ka uzašću.

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 11:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Mislim da shvaćam što želiš reći. Ti odjebi smatraš zapravo kao nepristajanje na sudjelovanje u lažima, što je za svaku pohvalu. No opet, treba moći razlikovati laži od istine, ono što je dio suštine i virtualnu stvarnost, o tome je zapravo i bio moj post. A za to nema formule. Jedino što znam da je potrebno, je odmak od vlastitih zaključaka i koncepata.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 12:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Slažem se da treba otpustiti sve od sebe da bi se vratila energija sa usmerenosti u njezin centar.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sjenko je napisao/la:
A ti bi htjela ostati ovdje, u realnosti koja ne postoji, zauvijek usidrena u osobnosti koja je također virutalna okružena drugim vritualnim manifestacijama, pod virtualnim gospodarima koji postoje samo dok se mašina vrti? To što što su se pojma uzašašća dokopale horde new agera i pretvorile ga u bljutavost ne znači da to ne postoji i da je to nešto loše. Tradicija uzilaženja postoji od kad je ljudskog roda, pošto je to onaj završni korak na ovom svijetu, kojem svaki praktičar, meditant, duhovnjak i duševnjak teži od kad zna za sebe. Onaj koji uspije uzaći postaje usidren u svojoj pravoj prirodi gdje virtualnost postoji samo ako je namjerno opažana. Što znači da se uzašla osoba može vratiti ovdje, no ne znam zašto bi to itko napravio. Da li je ova žena u tvom tekstu uzašla, čisto sumnjam. Da je, onda bi znala da nema ni anđela ni bogova ni vragova, niti ičega što je odvojeno naspram drugog. Nebi joj ni bili potrebni nečiji savjeti o tome što joj se dogodilo, jer nema znanja izvan suštine. Da li se u ovom tekstu radi o otmici? Vrlo lako moguće. Ti ljudi su ekstremisti zapeli u mentalnim konceptima (gradivnim stvarima virtualne stvarnosti), te u svoje koncepte vjeruju kao u svoje bogove i nebi ih mjenjali ničime, a pogotovo ne pravim uzilaženjem, jer za to treba imat muda. Da bi se sloboda pronašla, treba iza sebe ostaviti sve poznato, svaki koncept, a to je nešto najstrašnije što ti se može desiti. Da sam jedan od finih ratara koji se brinu za naše malo polje zvano Zemlja, koristio bi ekstremiste za svoje ciljeve, naravno nafutravši ih idejama dobrano. Nebi mi bilo bitno s koje su strane klackalice, jer svede se na kozmetiku. I da, što se termina odjebi kao obrambenog sredstva od zlih elijena manipulatora tiče, vjerujem da je jednako efektivno, kao da si u slučaju provale u kuću nabiješ najveći lonac koji možeš naći na glavu i počneš vikati lalalalalala ne vidim te, nemožeš mi ništa!



Da Sjenko, ja ostajem ovdje i prihvaćam ono što jeste! I učim vidjeti oko sebe i u sebe, učim prepoznavati Sada. Sve ostalo je na ovaj ili onaj način, po mome osobnom "mišljenju" bijeg.

Jer ova realnost moguće i te kako postoji (mislim da ne trebam stalno nagalašavati da ovo govorim u svoje ime), u tome i je caka i to je moguće baš zadatak onih koji nas kontroliraju - uvjeriti nas kako u biti nismo to što jesmo i kako ovo gdje jesmo ne postoji.

Pa zamislimo, dakle kažem zamislimo, ne tvrdim ništa niti nudim istine, ako ni zbog čega drugoga jer se istina i laž ovdje gdje jesmo reflektiraju većinom samo kao "za" i "protiv" opcija, dakle što ako je ova realnost jedina u kojoj možemo djelovati i određuje sve one moguće ostale, a posebno viđenje i prepoznavanje Sada? Što ćemo onda? Ovo Sada moguće nas uči kako da Sada u budućnosti bude za nas zaista Sada, a ne samo inkarnacijsko kruženje. I koje bi ludilo onda nastalo kada bi osvijestili da moguće živimo mnoge živote u kojima uopće ne prepoznajemo Sada?

I sada o samom uzašašću - što li je ono uopće? Sama terminologija uzašašća korištena na sve moguće načine kroz razna učenja, daje međutim jednu vrlo veliku mogućnost da nas sve to samo izbacuje iz Sada trenutka ako je doslovno shvaćeno, ili ako imam neka "očekivanja" glede toga - jer stalno nešto ili čekaš, ili nije vrijeme, ili nisi dovoljno "nešto" da bi eto bio uznesen ili eto smatraš da je to završni korak na ovome svijetu. I sam kažeš da ova relanost ne postoji, kako onda postoji ovaj svijet? Na koji način? Kako nepostojeća realnost može imati završni korak?

Isto tako kažeš da ne znaš zašto bi se netko "vraćao" ali eto znaš od kuda bi se eventulano kada bi htio - vraćao.

Ne znam za tebe, ali ja o tome pojma nemam! No, posljednje vrijeme vidim i čitam, kako mnogi imaju vjerovanja, pa i znaju tako tko smo i odakle smo stigli i tko nas je stvorio, a eto i kuda idemo ni manje ni više nego nakon uzašašća. Blago nama.

Kako stvari stoje, izgledna je i mogućnost (naravno tko o čemu Alf o Njima) da će nas Oni koji nas zaista zajebavaju - zaista i vratiti opet onamo gdje njima odgovara - doduše neki će biti uvjereni da su uzašli.

I zato - da, potpuno si u pravu, ja ostajem ovdje i radim i učim! I koristim Odjebi i eto - znam da to "radi" (bar za mene, rekla sam u svoje ime), jer nema veze s riječima.

Svaki Odjebi momentalno čisti viđenje, za taj jedan trenutak - stvar je u vježbi - trenutak u kojem Znaš da tvoje misli nisu tvoje ili da ti je emocionalna reakacija nametnuta ili potaknuta ili kreće ka tome pa to prekidaš. I to Odjebi služi zaista samo tebi - njime ne možeš ništa uništiti, ali daješ sebi mogućnost. I da - smatram to velikim uspjehom!

I sve to radim kako bih sakupila što više informacija, ne spoznala istinu, radim to da bih ako je ikako moguće bila spremna za sve opcije - prva je ta da si sada ostavim dovoljno tragova kako ovdje tako i unutar sebe, koje ću moći slijediti kada me, ako - jer sve su mogućnosti otvorene - po ne znam koji puta zajebu! I da, netko će reći - ali to nije krajnje rješenje - na to nemam što reći - osim ja nisam za krajnja rješenja, obećanja istina i sloboda! Ja samo radim onako kako mogu - ali stalno.

Moje Odjebi - je moja namjera i pravo da ovdje budem Sada!

I ni na kraj pameti mi nije reći da to ima djelovanje koje im na bilo koji način onemogućuje da me i dalje na razne "načine" napadaju, čine to stalno. I baš zato nisam i neću nikada izreći: ne možete mi ništa, jer jako dobro znam što i kako živim. I što Oni mogu i što sve čine.

I u svemu ovome ima još jedan trenutak, to je onaj u kojem shvatiš da je Njihova Igra majstorska i moćna. I kada shvatiš da tim putem Njihove moći možeš upoznati (što je proces!) i vlastitu snagu, onda koristiš i riječ Odjebi.

Dok to ne napraviš, zaista riječ Odjebi ima djelovanje poput ovoga koje si naveo. Ali ništa od toga nije "čarobni štapić" i zahtjeva cijelog tebe - pa ova realnost za koju kažeš da ne postoji i da je virtualna (o to im je jako draga "navlakuša" to spada u onaj rad u kojem nas stalno uvjeravaju da nismo fizički, da nas nema, da smo eto svjetlost sama ali to još ne možemo biti...) - zaista doživljava promijene - samo što je ono što tada vidiš takvo da neki ljudi rađe i dalje vjeruju u uzašašće, svatko na svoj način.

I da, dao si mi misliti, ne bih se uopće čudila kada bolje razmislim - da bih obzirom da sam plavuša - nakon tog uzašašća koje spominješ (a koje uzimam kao mogućnost) odabrala povratak ovdje! No postoji samo jedan uvjet - da to bude zaista MOJ odabir! A da bih to koliko toliko otvorila kao mogućnost - što mi drugo preostaje nego pokušati saznati što je to gdje se sada nalazim. Pogotovo ako se mislim vraćati. Možda me zato i ne interesira previše Postanak, a ni uzašašće.

Sve u svemu - dobro si me skužio! :thumbup:


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 5:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Uzašće je Sada.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Talas - granica denziteta i realiteta
PostPostano: pet okt 04, 2013 5:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Hmm hm zanimljivo alf govori kako oni dolaze nakon uzašća...kao da je upitanju obmana nama ili zamka vezana za ideje uma. Kao love nas na našim predrasudama i ulivaju neodrživu frekvenciju.

Ovaj svet mora da nastavi da egzistira zbog zabrinutosti ljudi za sebe, svoje voljene i svoje potomke. Ispada da svet postoji zahvaljujući očekivanjima svih koji su se uverili u njegovu postojanost. Dakle, naš svet iz našeg ugla je najlakše naći. Nije dostupno naći iz našeg ugla druge svetove jer nismo uvršteni u takvu saglasnost.
Dogovor kuću gradi, tako i svet. I sad, oko nas su uvereni ljudi u postojanje sveta, to je 100%...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz