Sada je: ned apr 28, 2024 11:07 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 11:55 pm
Postovi: 125
Lokacija: ZG
Ajde ne filozofiraj Arbitrum :D

Naravno da je svatko tamo gdje i treba biti, očito nisi razumio što smo LastDecember i ja željeli reći.Ali to nije ni bitno, ne treba mi netko drugi da mi objasni ono što znam.

_________________
'The truth is the truth whether we know it or not'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 11:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Scorpio22 je napisao/la:
Last December je napisao/la:
Haha, joj, Komsinice, pa ja jedva cekam 2012, kao sto mi i nick govori, bit ce to moj zadnji decembar, ja se bar nadam, sta god da se desi, smrti se ne bojim, a ni ti ne bi trebalo, mozemo otici samo na bolje mjesto od ovoga, jer od ovoga nema goreg LOL
Salu na stranu, iskreno, mislim da ce se nama koji smo progledali 2012 desiti i ranije, a nekima vec i jeste, ja se vec osjecam veoma etericno, kao da plutam, ne osjecam vise uopste onu fizikalnost koju sam nekada osjecao, kao da vise ne pripadam ovom svijetu, zato mi je sve i postalo pomalo mucno i primitivno, sveukupnost zivota...
Kao sto je agent Smith u Matrixu rekao "Moram da odem odavdje, ne mogu da podnesem vise taj smrad"
Raduj se tom danu kad cemo mi, koji smo tako dugo, predugo patili, konacno naci svoj mir i srecu, jer mislim da smo to i zasluzili.
Cuvaj se


Last December ovo je upravo ono kako se ja trenutno osjećam i kako vidim stvari, ovaj sistem mi i sad previše smrdi da bi mogao živjeti još 50-60 godina u njemu (imam tek 23.g) pa što god da se desi 2012.g može biti samo na bolje.

Lijepo je znati da se i drugi ovako osjećaju :D


Nema filozofije, ovde sve jasno pise.

Jel vam se ne svidja? Je li da smrdi? Je li da jedva cekate 2012? Sta nam to govori? Da "hocete" da ne budete ovde i da ne shvatate razloge zasto ste ovde, naravno da postoje, ali koji su? Zasto ste bas ovde, a ne na tamo nekakvom 4 ili 5 denzitetu, raju na zemlji, Edenu, kakav ce da bude 2013? Zasto vam uopste pada na pamet da vam ovde nije lepo i da eto smrdi?

I uopste ne pitam retoricki, nego konkretno :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 16, 2007 11:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Vrlo konkretno smrdi, :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 17, 2007 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
promatrač je napisao/la:
Jesam li vam dočarao pakao ?? :mrgreen:


Izgleda da vecina nas koji posvecujemo paznju ovim temama prolazimo kroz slican "pakao". :wink:

Mada vemenom shvatis ceo proces i nekako naucis tacno da doziras koliko ces energije uloziti u svakodnevne "normalne" kontakte.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 17, 2007 5:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Last December je napisao/la:
Haha, joj, Komsinice, pa ja jedva cekam 2012, kao sto mi i nick govori, bit ce to moj zadnji decembar, ja se bar nadam


Kad smo vec kod 2012, prosle godine sam onako u zezanju "upitao" svoju intuiciju kada ce se desiti ta navodna kataklizma i komete i dobio sam odgovor "od kraja 2008 do sredine 2009". Naravno, tom rezultatu se ne moze verovati, ali iz iskustva znam da je moguce da je u pitanju i "pravi" odgovor intuicije tako da licno taj rezultat uzimam u obzir kao i druge. Mada i kasiopejci 2012 godinu predstavljaju kao neki krajnji rok za tranziciju/kataklizmu.

A treba imati i na umu da su svi fiksni datumi buducih "katastrofa" podlozni namestanju tj manipulaciji OPS 4D snaga, naravno sve u cilju provociranja sto vise negativne emocionalne energije kod ljudi. Otprilike kao kada se nadas necemu i ocekujes i jedva cekas a toga ne bude do datuma koji si zacrtao sebi, i onda sledi ubitacna depresija. Zato mislim da je najbolje, kada je tranzicija 2012-e u pitanju, ne ocekivati nista, pa ako se dogodi - odlicno, a ako ne - bice neceg drugog.

U stvari, mislim da je jako znacajno ne ocekivati, jer ceo taj proces zeleti/ocekivati je u osnovi OPS, a i kao sto kazu kasiopejci, kada nesto ne ocekujes i nisi vezan emotivno za to - najvece su sanse da ce se to i ostvariti. A iz iskustva mogu reci da je to istina, za razlku od onog OPS koncepta "sto jace zelis pre ce ti se zelja ostvariti".


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 17, 2007 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Last December je napisao/la:
Salu na stranu, iskreno, mislim da ce se nama koji smo progledali 2012 desiti i ranije, a nekima vec i jeste, ja se vec osjecam veoma etericno, kao da plutam, ne osjecam vise uopste onu fizikalnost koju sam nekada osjecao, kao da vise ne pripadam ovom svijetu


Moze biti ali i ne mora. Mislim da je stvar u tome sto je to sve subjektivan osecaj i da se ne moze tek tako osloniti na njega. Ponekad moze i da zavara, mada ne mora da znaci.
Kada sam procitao prvu polovinu transkripata doziveo sam jedan jako subjektivan osecaj, za koji nisam kasnije nasao racionalno obasnjenje. Deo toga sam pomenuo u mom opisu na prvoj strani ovog topica, ali sustina je ta da kada sam zavrsio sa citanjem prvog dela dva, tri dana sam imao jako intenzivne "senzacije". Bilo je dovoljno da mi kroz glavu prodje samo jedna misao na Val, tacnije ne samo misao nego osecaj, pa da osetim u predelu grudi kao da gorim, srce mi je sumanuto brzo lupalo, bukvalno nisam mogao do daha da dodjem od vreline i tog, da kazem, "uzbudjenja". Taj osecaj je bio toliko intenzivan da sam se cak i uplasio #-o pa sam tih par dana morao da razmisljam o svemu drugom samo ne o kasiopejcima i Talasu kako bih izbegao tu "senzaciju".
E sad, po meni je to vrlo subjektivno iskustvo i mozda je plod moje autosugestije i zelje da bude istinito ono sto sam procitao u transkriptima, ili sam ja vec toliko verovao u to da je moj organizam tako reagovao na tu pomisao, ili je stvarno to sve mozda istina.

U svakom slucaju hocu reci da se ne treba tek tako oslanjati na takve i slicne subjektivne dozivljaje i na osnovu njih donositi precizne zakljucke.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 18, 2007 10:46 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
Kako idem dalje sa tekstom na dosta mjesta ima nekih kontradiktornih izjava.
Npr. u jednom dijelu teksta kažu kako osoba koja jednom dostigne OPD istog tena prelazi u 4 denzitet. Onda se kasnije pojavljuje jedna osoba, poznanik jednog od ljudi koji prisustvuju kanaliziranju transkripata koja je čisti OPD.
Pa tako u jednom trenutku kažu da onaj tko jednom postane OPD nikad više ne može da se vrati u OPS jer je takvo prirodno uređenja univerzuma, a onda kasnije kažu da smo svi mi bili OPD u 4 denzitetu a sad smo OPS 3 denziteta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 18, 2007 8:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Npr. u jednom dijelu teksta kažu kako osoba koja jednom dostigne OPD istog tena prelazi u 4 denzitet. Onda se kasnije pojavljuje jedna osoba, poznanik jednog od ljudi koji prisustvuju kanaliziranju transkripata koja je čisti OPD.


Da, navodno kada neko dostigne 100% OPD onda mu se otvaraju dnk kodovi i prelazi na 4. denzitet, i to se navodno dogodilo sa Isusom.
Ali, ne secam se da je "kanalisanju" bio prisutan bilo ko za koga su kas rekli da je cisti OPD, ili je to meni promaklo, u stvari po njima smo svi mi OPS i mozemo biti samo OPD kandidati.

Citat:
Pa tako u jednom trenutku kažu da onaj tko jednom postane OPD nikad više ne može da se vrati u OPS jer je takvo prirodno uređenja univerzuma,


Ako nije neki problem, mozes li da napises gde tacno to kazu, mozda citat iz sesije? Mozda sam previse odavno citao pa se ne secam dobro tog dela. Secam se da su spominjali da je nekom OPS 4D entitetu jako tesko da promeni svoju frekvenciju na OPD, skoro nemoguce jer su se debelo "zakljucali" u OPS-u.

Citat:
a onda kasnije kažu da smo svi mi bili OPD u 4 denzitetu a sad smo OPS 3 denziteta.


Da, navodno smo jos uvek bili OPD pre poslednjeg talasa ili tako nesto. Tada smo navodno imali 12dnk nizova i ziveli smo u realitetu koji bi se mogao opisati kao kvazi 4. denzitet, nesto izmedju 3. i 4. Takozvano "edensko" stanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 1:33 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
poznanik jednog od ljudi koji prisustvuju kanaliziranju transkripata koja je čisti OPD.


Ni ja se ovog ne sjećam... a nisam ni mogao naći...

Možda je bio "OPD kandidat", a ne "čisti" OPD.

Razlika je drastična.

Npr. kao da kažemo da je netko skočio u dalj 7 metara, ili tek trenira da skoči 7 metara... ipak, razlika je...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 2:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Jedino spominjanje "čistog OPD-a" koje se veže uz neku osobu je u
seansi od 25.02.1995. gdje Laura za izvjesnu M. kaže:"Pa, M. može biti čisti OPD, ali ne mora biti totalno manifestirana u tijelu."
Iz samog konteksta razgovora u seansi se može shvatiti (ili sam bar ja tako shvatio) da se gorespomenuta rečenica ne može uzeti kao tvrdnja - M. je čisti OPD.

Jedina tvrdnja od strane Kasiopejaca da je netko "čisti OPD" je - za njih same u seansi od 10.12.1994. gdje kažu:"Mi ne želimo jer smo čisti OPD."

Ovo moje malo istraživanje vrijedi samo do zadnje prevedene seanse.

Pozdrav.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 2:40 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Aragorne, može li malo o tvom avataru?
Otkud ta slika?
Tamo među slikama kad sam naletio na veliku "OPD" sliku nešto mi bi čudno poznato u vezi te slike. #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 3:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Tamo među slikama ...


Znam da pitanje nema veze sa temom, ali pomozite slepcu da stavi avatar. Gde je to "tamo"???

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 5:33 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Znam da pitanje nema veze sa temom, ali pomozite slepcu da stavi avatar. Gde je to "tamo"???


Haj, sigma! Nema veze, ali nema veze :wink:
Evo kratkih uputstava, a onda pssst i idemo nazad na citanje transkripta 8)

edit:
A evo i linka #-o
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=810
(postavljanje avatara)


Zadnja izmjena: Arja; sri dec 19, 2007 11:29 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 11:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
P: Dakle, možete se kretati naprijed i nazad koliko god želite i to je sve slobodna volja?
O: Ako se pomaknete iz OPS u OPD, vi se ne vraćate natrag.
P: Jednom dok ste OPS vi tamo morate ostati? L: Ne. J: Ako se preselite iz OPS u OPD , vi se ne vraćate natrag u OPS, vi ostajete u OPD, točno? T: To je ono na što sam mislo, jednom kad odlučite biti OPD, tamo ostajete jer nemate više bilo kakve želje da se vratite natrag u OPS?
O: Da.
P: T: Dakle, nije da nemate izbora, nego samo se ne želite vratiti natrag u OPS?
O: Da.
P: Dakle, ako se pomaknete i radite ono što Lizzardi rade, tada vi to nastavljate raditi sve dok se ne umorite ili uočite razliku, ili postanete prosvjetljeni i tada se pomaknete u OPD i tamo ćete htjeti ostati?
O: Neodređeno.
P: Može li se preći iz OPD natrag u OPS? Znam da ste rekli da nećete, ali to je radi toga što odaberete tako?
O: Prirodni faktori to zabranjuju.
P: L: Dakle, nagađam da jednom kad dobijete prirodne faktore OPD, priroda te pozicije je takva da vi jednostavno ne... to se jednostavno ne dešava.
O: Sad, razarač blokade za vas: bića 3. nivoa koja dostignu totalni OPD profil automatski i trenutno idu na 4. nivo u momentu kad to postignu!

Evo namučio sam se dok sam ovo našao.
Sad dalje u potragu za ženom koja je čisti OPD na 3 denzitetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 12:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
Hmmm...

Čudno, našao sam mjesto gdje se spominje ta žena i nema ni riječi o tome da je ona čisti OPD u 3 denzitetu.
A 1000 % sam bio siguran da sam to pročitao.

Mora da sam bio pod napadom dok sam čitao transkripte :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 12:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 12:04 pm
Postovi: 16
Lokacija: Rijeka
Ali evo ponovo čitajući ovaj transkript koji je očito bio važan za mene kad se moram toliko vraćat na njega naišao sam na ovo:

O: Sad, razarač blokade za vas: bića 3. nivoa koja dostignu totalni OPD profil automatski i trenutno idu na 4. nivo u momentu kad to postignu!

A u jednom drugom dijeu se kaže da postoje bića 3 denziteta koja su OPD orijentirana samo žive na nekim drugim planetama.

... ili sam i to krivo pročitao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
promatrač je napisao/la:
Aragorne, može li malo o tvom avataru?
Otkud ta slika?
Tamo među slikama kad sam naletio na veliku "OPD" sliku nešto mi bi čudno poznato u vezi te slike. #-o


Sta ti je cudno poznato u vezi slike? :mrgreen:

Taj crtez sam nacrtao kada sam bio u srednjoj skoli, a prosle godine sam ga obojio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 3:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
:D Arja HVALA.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 5:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Aragorn je napisao/la:

Sta ti je cudno poznato u vezi slike? :mrgreen:

Taj crtez sam nacrtao kada sam bio u srednjoj skoli, a prosle godine sam ga obojio.


Nešto u vezi namjere i opcija koje se nalaze u nijemom znanju me podsjeća vizualno na taj crtež. Iskreno ne znam pokazati ni objasniti sebi što.
Na avataru me nije zagolicao, ali kad sam ga vidio velikog onda je.
Javim kad i ako spoznam više :).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 19, 2007 6:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
promatrač je napisao/la:
Javim kad i ako spoznam više :).


Ovako izgleda ceo crtez:
http://img365.imageshack.us/img365/9752/stozf4.jpg


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 68 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz