Sada je: čet mar 28, 2024 11:57 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: ned jun 21, 2009 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 20, 2009 1:33 pm
Postovi: 30
Lokacija: where eagles dare
citao sam malo i njih,al nekako su mi prehladni,pretehnicki,a i kolko sam vidio obraduju neke teme koje mene osobno zasad jos ne interesiraju...ali svjestan sam znacaja ra materijala kao da tako kazem pionira u davanju nekih informacija,npr. o denzitetima ili o ops/opd opredjeljenju...
ali kad smo vec kod toga,mogu rec da mi se pledijski materijal svida,iako naravno,ko sto je puno
puta receno na forumu,treba sve kriticki gledat...filtrirat...

_________________
znam ono sto treba da znam,moja snaga je u tome sto sam to sto jesam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: čet aug 06, 2009 8:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Volim kada su Kasiopejci "u formi" pa provale nešto poput ovog:

"These questions are so trivial that it actually makes our nonexistent jaws drop."

(iz sesije 05.08.09.)

:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet feb 04, 2010 7:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Jack moram ti kazati da ima nekih nelogičnosti u spisima. Naime Kasiopejci jednom tvrde za Anunakije da su iz Cassiopee a drugi puta govore da su iz Zone Retikuli??? Ima toga još probat ću to kad budem imao vremena još napisati a do tada da ne misliš da sam to izmislio evo ti primjera iz ovih spisa:

sesija od 30.09.1994 (F.,Laura)

P: Koja je starija civilizacija: Sumerani ili Egipćani?
O: Sumerani.

P: Tko su bili Enlil i Enki, Annunaki u sumeranskim pričama?
O: Veliki učitelji.

P: Da li su bili ljudski ili vanzemaljski?
O: Vanzemaljski.

P: Od kuda su došli?
O: Cassiopaea (Kasiopeja).

P: Da li je ljudska rasa genetski napravljena da bi bili sluge?
O: Da.

P: I tko je bio konstruktor tog genetičkog injžinjeringa?
O: Lizard bića.

P: Od kuda oni dolaze: Zemlje ili drugog planeta?
O: Drugog.

P: Kojeg planeta?
O: Qaddeera.

(malo poslije Jack, u njima piše slijedeće)

P: Koje su tijelo opisivali Sumerani kad su spominjali Planet koji prolazi ili Nibiru?
O: Komete.

P: Tu skupinu kometa?
O: Da.

P: Da li se ta skupina kometa čini kao da je jedno tijelo?
O: Da.

P: Da li je to isto tijelo za kojeg glasine govore da dolazi prema nama u sadašnje vrijeme?
O: Da.

P: Tko su bili Annunaki?
O: Vanzemaljci.

P: Od kuda su bili?
O: Zeta Reticuli?


Dakle, da li je po srijedi tehnička pravopisna greška (mada čisto sumnjam) ili nešto ovdje od strane Laure ili Kasiopejskih govornika nije ok?! Govorim iz razloga što i mene živo zanima što sve oni pišu "Zemaljskoj" vrsti. Možda je po srijedi i OPS koji se redovno ubacuje i vara Lauru i sudrugove chanellinga. Pozdrav

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet feb 05, 2010 6:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
BlueSpace je napisao/la:
Jack moram ti kazati da ima nekih nelogičnosti u spisima. Naime Kasiopejci jednom tvrde za Anunakije da su iz Cassiopee a drugi puta govore da su iz Zone Retikuli??? Ima toga još probat ću to kad budem imao vremena još napisati a do tada da ne misliš da sam to izmislio evo ti primjera iz ovih spisa:

sesija od 30.09.1994 (F.,Laura)

P: Koja je starija civilizacija: Sumerani ili Egipćani?
O: Sumerani.

P: Tko su bili Enlil i Enki, Annunaki u sumeranskim pričama?
O: Veliki učitelji.

P: Da li su bili ljudski ili vanzemaljski?
O: Vanzemaljski.

P: Od kuda su došli?
O: Cassiopaea (Kasiopeja).

P: Da li je ljudska rasa genetski napravljena da bi bili sluge?
O: Da.

P: I tko je bio konstruktor tog genetičkog injžinjeringa?
O: Lizard bića.

P: Od kuda oni dolaze: Zemlje ili drugog planeta?
O: Drugog.

P: Kojeg planeta?
O: Qaddeera.

(malo poslije Jack, u njima piše slijedeće)

P: Koje su tijelo opisivali Sumerani kad su spominjali Planet koji prolazi ili Nibiru?
O: Komete.

P: Tu skupinu kometa?
O: Da.

P: Da li se ta skupina kometa čini kao da je jedno tijelo?
O: Da.

P: Da li je to isto tijelo za kojeg glasine govore da dolazi prema nama u sadašnje vrijeme?
O: Da.

P: Tko su bili Annunaki?
O: Vanzemaljci.

P: Od kuda su bili?
O: Zeta Reticuli?


Dakle, da li je po srijedi tehnička pravopisna greška (mada čisto sumnjam) ili nešto ovdje od strane Laure ili Kasiopejskih govornika nije ok?! Govorim iz razloga što i mene živo zanima što sve oni pišu "Zemaljskoj" vrsti. Možda je po srijedi i OPS koji se redovno ubacuje i vara Lauru i sudrugove chanellinga. Pozdrav


Sama priroda chanellinga je takva da ne mozes ocekivati da "izlaze" sve same istine, tim pre sto sve zavisi od ljudi koji ucestvuju u kanalisanju i njihove trenutne frekvencije. Inace takvih nelogicnosti ima dosta u transkriptima, ali to je ipak obiman materijal pa je i logicno da ima svega i svacega u njemu. Izmedju ostalog zbog toga i ne treba nista smatrati istinom "zdravo za gotovo", nego pokusati sto objektivnije naci vezu izmedju onoga sto smo procitali u raznim materijalima i onoga do cega smo sami dosli opazanjem, iskustvom, razmisljanjem i naravno, uz intuiciju i savest. U stvari, transkripte treba posmatrati vise kao neku "inspiraciju" a ne "izvor odgovora", tim pre sto se u njima spominje bukvalno brdo drugih materijala, koje bi u sustini trebalo procitati da bi se bolje razumeli sami transkripti, mada i ne mora znaciti.



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet feb 05, 2010 2:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Aragorn, ma da, u biti shvaćam što želiš reći. Ja kažem (pošto sa zanimanjem pratim ovaj serijal) da sam pronašao zaista dosta rečenica koje su me dobrano zbunile pa neznam kako da definiram svoj pogled na ovo. Dali su u pitanju (na prijevaru ubačeni) OPS koji su se u nekim sesijama pretvarali kao OPD struja, neznam, no mišljenja sam Aragorn da bi nam oni (mi u budućnosti) ako zaista rasopolažu nesagledivim potencijalom "Znanja" morali pomoći puno dublje i puno konkretnije. Jel ako tvrde da nam žele pomoći i prenijeti informacije, pitam se zašto također na dosta mjesta naprosto ne žele dati odgovor na pitanje (kao Vi niste još spremni itd...). Poz i tebi :occasion5:

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet feb 05, 2010 8:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa i sami Kasiopejci daju otprilike 70% točnosti samom materijalu... a ona može varirati ovisno o realitetu u kojemu se trenutno nađemo za vrijeme komunikacija.

Ponekad ne žele dati konkretnu informaciju. Možda i bolje. Jer iz naše perspektive izgleda da je nešto dobro znati u ovom trenutku, ali bi to možda MOGLO voditi do našeg zaustavljanja na putu... ili kako gof to nazvali... Npr. daju ti sve "tajne" informacije koje zna svjetska vlada... i super - mi smo sad superinformirani i znamo njihove anti-ljudske postupke i namjere... i hehehe... čekaj malo... tehnologija svjetske vlade omogućava da oni ZNAJU tko to sve ZNA!!! I onda se nađeš na crnoj listi, najvjerojatnije bi te mogao progutati mrak jer znaš previše o nekom... tko je moćan. Dakle, davanje takvih informacija bi moglo dovesti do degradiranja, sputavanja, pa čak i do prijevremene posjete 5. denziteta. I onda je možda i bolje da neznamo te stari, jer ih ionako trenutno ne možemo promijeniti, a mogu nam samo naškoditi.

Dalje... možda ni informacije ne mogu biti točnije jer ni oni sami ne mogu biti sigurni kojim ćemo mi putem ići, koje ćemo odluke donijeti u datim trenucima i točkama, pa tako i promijeniti moguće budućnosti, kao i povijesti. Ne zaboravimo da je univerzum hiperdimenzionalan, a oni pričaju sad trenutno sa nama koji imamo ograničen pogled na moguće ishode i moguće realitete. Recimo... ti gledaš mrava odozgo, koji je na ulazu u neki labirint koji ima 3 moguća izlaza. E, sad... mrav te pita u prvom hodniku već da mu kažeš kakav je izlaz gdje će on izaći ( mrav misli da postoji samo jedan izlaz recimo... nije svjestan da ima 3 ). A ti mu možeš opisati jedan od 3 izlaza kakav je, računajući najvjerojatniji koji će izabrati, relativno uz trenutnu njegovu poziciju. Tako da je nezahvalno biti "davatelj informacija" ako vidiš više od onog tko te pita. Ovo je samo banalan primjer, u našem slučaju je to vjerojatno puuuuno složenija stvar.

Cijeli materijal je informativan, a možda je i fora u tome da čitanjem zaposlimo svoje umove, na MOGUĆNOSTI, upoznamo nove koncepte... pa u koji relaitet upadnemo - upadnemo... bar je dobro znati kakve nas mogućnosti mogu čekati, a time i onda možemo svjesnije donositi svoje odluke.

Ionako je sve ovo samo škola, a naša realnost je debela iluzija. Heh, to čak kažu i u dokumentarcu ATOM ( ima tu negdje link na forumu, sa subtitlovima ) i to fizičari, naučnici koji proučavaju realnost i općeniti koncept sastava univerzuma... pa... vrijedi pogledati. Meni je osobno zanimljivo to kad naučnici otkriju stvari koje su Kasiopejci govorili odavno, ali nema veze... i naučnici uče - naravno... kao i mi svi drugi... bilo fizičari ili metafizičari... ionako je sve jedno.

Svejedno, zabavno je čitati i proučavati sve ove stvari... pa kako bude - bude!

:blob: :occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon feb 08, 2010 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
Nabaso sam na ovo "gradivo" i malo je reci da je tesko za svariti cak i onom smislu "neka se nadje bilo istina ili laz" ali ne mogu a da ne istaknem kako se do ovog dijela,do kojega sam dosao,da se nekada podrzava vjera i molitve a nekada demantira time da "to vodi pogresnom znanju"!!!???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon feb 08, 2010 9:51 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Buhaha:
Citat:
Nabaso sam na ovo "gradivo" i malo je reci da je tesko za svariti cak i onom smislu "neka se nadje bilo istina ili laz" ali ne mogu a da ne istaknem kako se do ovog dijela,do kojega sam dosao,da se nekada podrzava vjera i molitve a nekada demantira time da "to vodi pogresnom znanju"!!!???

Mislim da si ti to malo "pobrkao" (ne mislim ništa uvredljivo) - Kaseopejci upućuju na vlastite molitve, potaknute znanjem i vlastitim samo-dostignućem, a ne religiske molitve, u kojim se moli; slikama, hramovima ili polu-pismenim religijskim službenicima. Pokušaj to staloženije pročitati ili u nastavku obrati više pažnje. Ako se odlučiš, da to pročitaš i drugi put, možda će ti određene stvari postati jasnije, Nemoj zapostavljati ni ostalu literaturu - kombinuj, traži, istražuj.
" Ko traži naći će, ko kuca otvoriće mu se, ko moli dobiće.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto feb 09, 2010 12:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Ne znam, nisam pametak ali ne bih ovome pridavao nikakvu važnost. Sve ovo lepo zvuči ali je vrlo sumnjivo i lako za manipulaciju jer se ipak radi o kanalisanju. Ceo internet je danas u OPS/OPS(tj STS/STO) fazonu, i prilično je smešno kada bolje pogledaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: uto feb 09, 2010 8:16 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
HAL 9000:
Citat:
Ne znam, nisam pametak ali ne bih ovome pridavao nikakvu važnost. Sve ovo lepo zvuči ali je vrlo sumnjivo i lako za manipulaciju jer se ipak radi o kanalisanju. Ceo internet je danas u OPS/OPS(tj STS/STO) fazonu, i prilično je smešno kada bolje pogledaš.


U fazi učenja, učenik često dolazi u iskušenje, a od njegove svijesti i cilja zavisi njegova dalja opredjeljenost. Svako, ponaosob gradi svoj vlastiti realitet, niko nikome nemože ništa pomoći, niti za njega izraditi, zbog toga i jesmo bogovi Stvaratelji (i bog stvori čovjeka na svoju sliku i priliku) - samo se toga trebamo sjetiti. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: čet mar 04, 2010 9:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
ja volim kasiopejce oni su meni kul.
džeki je O PE DEJČINA teški.
volim džekija on je meni kul.
:glasses7:

sto se tice kasiopejski skripti, džeki vam je fino reko, i ako postoji nelogičnost postoji tu s razlogom, ipak nisu ni oni toliko glupi pa da upadaju sami sebi u usta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: čet apr 01, 2010 7:42 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Iz poslednje sesije, koja je danas postavljena.

Citat:
P: (L) Sad, imamo iduću seriju pitanja i neznam da ćemo biti u mogućnosti proći ih sve večeras. Prvo pitanje: "Koja je optimalna starost za dijete da se prestane hraniti majčinim mlijekom?" To će biti hrpa pitanja, ljudi!

O: Ovisi o tome kakvo dijete želite uzdići.

P: (L) U redu, pa to je odgovor za hrpu pitanja! Generalna teorija je ta da neke kulture imaju običaj dojiti svoju djecu do 3-4 godine, ili duže, i to je slično kao kod slučaja majmuna i čipanzi. Doje svoju djecu i to ih sprečava da nemaju djecu prečesto, a to ne škodi njihovom zdravlju, itd.

O: Da li vi želite uzdizati majmune?

P: (L) Pa ne!

O: Niti majmuni imaju seksualne aktivnosti radi rekreacije, također.

P: (L) Dobro. Dakle kad smo sve to rekli, hoćete li odgovoriti na pitanje? Koja je optimalna starost djeteta da se prestane sa dojenjem?

O: Pod optimalnim uvjetima, odvikavanje od majčinog mlijeka bi trebalo početi kad je dijete sposobno jesti samo.

P: (Andromeda) To ima smisla. Kad im počnu rasti zubi. (L) Pa rekli su kad su sposobni jesti sami. Ako imaš zube to neophodno i ne znači da možeš dobro jesti. Moraš vježbati. Dakle, rekla bih da to vjerojatno znači oko jedne godine, ili tu negdje. Ali onda imaš vjerojatno dosta zubi s kojima možeš dobro jesti. Nagađam da je to različito za svako dijete. Kad god dijete ima dosta zubi da može dosta vježbati gristi, to znači da je vrijeme da se prestane dojiti. Ali tu može postojati generalno, općenita starost. U redu, iduće pitanje: "Kako produženo dojenje utječe na djetetov emocionalni razvoj?"

O: Dojenje je problematično radi svih razloga koje već znate. Treba uzeti u obzir i otrove u majci. Dijete ima izvjesne koristi od hrane omogućene od strane prirode, ali opet, pitamo, koju vrstu djeteta želite odgojiti?

P: (L) Pa mislim da želimo djecu koja imaju sposobnosti za duhovni razvoj. Mislim da je to ono što želimo učiniti.

O: Da? Onda se morate odreći temelja i obrazaca. Da vas pitamo sljedeće: Da niste imali izvjesne traume, da li bi se osjećali tako odlučno kod pronalaženja odgovora na pitanje što uzrokuje patnje čovječanstva???

P: (L) Ne, mislim da smo imali savršeno djetinjstvo i da je sve bilo savršeno i lijepo, mislim da bih bila krumpir. [smijeh] Mislim da bih bila majmun!

O: Da.

P: (L)
Citat:
Dakle, ono što nagovještavate je to da ako se odreknemo temelja sigurnosti i onda počnemo uvoditi obrasce frustracija, ili čega god, s čime se djeca moraju suočiti?
(Ark) Izazovi. (L) Pa da, izazovi. Dakle, onda postavimo izazove za dijete s kojim se ono mora susresti ili prevazići?

O: Da. I prilično rano također!

P: (L) Što ste mislili pod "prilično rano"?

O: Počevši sa prestankom dojenja!


Ostade mi nejasno, sta se smatra za idealno vreme za prestanak dojenja?

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: pet apr 02, 2010 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Rudar je napisao/la:
Ostade mi nejasno, sta se smatra za idealno vreme za prestanak dojenja?

Hm,zar nije malo smiješno očekivati odgovor od ljudi za koje smatraš da su manipulatori ili za koje smatraš da jednostavno ne vide istinu???

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: pon apr 05, 2010 9:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Idealno vrijeme za prestanak dojenja bi bio PERIOD u kojem se beba PRILAGOĐAVA jesti svojim ugrizima... dakle - to se ne desi "preko noći", već se kombinira ishrana tako da se doji sve manje, a daje se hrana sve više u obliku raznih kašica... pa dijete sve više i više mljacka, grize i jede "svojim ustima".

Možda je za svakog pojedinca drugačije, što je i nekako, prirodno. A i možda ovisi o tome koliko majka jede zdravu hranu... jer ako jede onu samo iz supermarketa - bolje je za dijete da što prije prijeđe na "zdravu ishranu" jer se otrovi iz majke lako prenesu i na dijete... ima kvalitetnih kašica bez konzervansa, a i na stari dobar način možemo pripremati povrće iz vlastitih povrtnjaka, voćni sokići od svježe iscjeđenog voća... meseka što zdavije uzgojenog i pripremljenog ( vlastiti uzgoj negdje daleko na selu )...

Uglavnom, mislim da su Kasiopejci tamo u sesiji ovo zadnje rekli za postavljanje izazova u životu. Dakle, prvi izazov za bebu je da "sama jede svojim ustima"...

A što se tiče prestanka dojenja, bilo to 2. ili 4. mjesec ili neki drugi "trenutak" - možda je potpuno nebitno. Kad je dijete spremno za "mogu ja to sama/sam" onda neka i tako bude!!! Što ga duže "držiš za ruke" to mu je kasnije teže. Bolje da sve što može sam - neka i radi sam. Time se dijete osjeća "odraslije" ( što im je najviši cilj, hehe ), osjeća se "ravnopravnije" i ponosno je jer je naučilo tu stvar.

Eto, da ne odemo previše :offtopic: ... mislim da već imamo negdje temu za svjesno odgajanje djece... a ovdje ćemo dalje sa anketom o čitanju Kasiopejskog materijala... što je i naslov teme...

:ontopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: ned maj 23, 2010 9:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
po meni nema šanse da su kasiopejske transkripte "prava stvar",sama Laura se najviše komprovitovala.Da ne pričam o njihovim upućenim pitanjima-so American :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: pon maj 24, 2010 1:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Jack987 je napisao/la:
A što se tiče prestanka dojenja, bilo to 2. ili 4. mjesec ili neki drugi "trenutak" - možda je potpuno nebitno. Kad je dijete spremno za "mogu ja to sama/sam" onda neka i tako bude!!!



Uh, ovaj moj klinac sisa na svoju inicijativu već skoro dvije i po godine i kako trenutno stvari stoje, ne misli prestati dok ne krene na fakultet!? #-o




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: pon maj 24, 2010 6:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Uh!?!?! Pa pokloni ženi za rođendan neku bočicu u obliku umjetne sise, da malog zavara... vjerojatno to već očajno želi za poklon!!! :help:

Moja nećakinja od 2 godine već sve sama hoće, drži viljušku, ima svoj poseban tanjur... žvače pečeno meso, kruške, jabuke... eh, pizza joj je tak fina da poludi kad ju namiriši... a sladoled... da ti ne pričam!!! Pravi terminator! I uopće se ne deblja! Već se ljuti kad joj pomažeš... kaže: "Ja sama, ja sama..." oće sve sama.

Hmmm... zbilja klinci znaju bit jako različiti... ali to sve kasnije uopće ne mora imati neke veze... jer okolina utječe na njih više nego bilo što drugo...

Nego... baš sam stavio jedan mali dio sesije koja nije objavljena, u vezi orb-ova... evo tamo u temi sam postavio...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: pon maj 24, 2010 7:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ma jede on sam već odavno. Sisanje mu dođe kao desert.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čitanje Kasiopejskih transkripti
PostPostano: pon maj 24, 2010 9:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
galaksija je napisao/la:
Sisanje mu dođe kao desert.

Kao i tati? :twisted:
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 239 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz