Sada je: pet mar 29, 2024 12:28 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sub aug 13, 2011 12:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Arbitrium Liberum

Ljubavi znam da sam ti samo ja u glavi, ali pokušaj skupiti snagu i prosuti nam svoje presvijetlo znanje na nekoj drugoj temi , kad te moolim. Ne dozvoli da te ovo sve tako dira.Ne brini vratiću se ja (hebe me posao)da ti um zaposlim, jer ne bih dušo da tvoji kreativni potencijali tek tako usahnu.
Ljubavi, hvala na prekrasnoj toaleti, ali kako da ideš sa mnom na bal kad nemaš nikakvog odijela, a i tvoji lanci na nogama nekako otužno škripuću. :love8:

Samo za tebe ooo ti prosvijetljeni koji čuvaš ključeve znanja...
http://www.youtube.com/watch?v=tWwJZP9hS24 :love11:

Ljubavi molim te, spusti nam svoje presvijetlo znanje ili još bolje,napiši knjigu kojom ćeš nas prosvijetliti. Hrabro otmi titulu prosvijetljenog ovom ružnom čiki što te toliko nasikirao pišući ovu glupu knjigu i koji te blokira i stavlja samo u ulogu kritičara.Ajde ljubavi, možeš ti to....pomoće ti ako samo misliš na mene. Pusica :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sub aug 13, 2011 12:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
hihihihi.... to se samo ja malo zlobno smijem.... ma glupo je da se tu prepire, pa ne razmjenjuju li se tu mišljenja i iskustva, čemu blaćenje bilo čega? A možda ipak između vas dvoje ima neke iskre :love5:
Zanimljivo mi je promatrati muške i ženske članove foruma, dakako ja volim muške - i volim njihovu snagu, drskost...no često malo prenaglite sa svojim pretjerano "u pravu sam ja" stavom, baš ste nabrijani. Fale ovdje ženska strana da malo suosjeća i razumije...
A ako se nekome ne sviđa knjiga neka to obrazloži tako da ne pljuje nego da objasni što mu se čini da ne valja- da tako koristi i drugima, niko nije rekao da je knjiga svetinja i 100%istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: ned aug 14, 2011 8:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Mah, i muški i ženski likovi su sad totalne mješavine obe strane, tako da sad muškarci sve više liče na žene, a žene na muškarce. Već davno su nam oteli titulu glavni tračerki i pričalica, ali treba otvoriti jednu temu o tome i malo to protaboriti...

Ima onaj vic o mačo- menu, koji se fali drugom mačo- menu : Kaže moja je zadnja u kući:,,Da ,draga."
Ovo mi je potvrdila i moja maturska proslava 20 žena i dva muškarca (građevinska škola, nisu frizerke). Naravno ni jedan nije rekao da mu žena nije dala doći.
slika

Otvaramo novu kutiju, mislim pandorinu. Hajmo sad progami i programčići ,naprijed, ali samo opušteno... opušteno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: ned aug 14, 2011 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Text iz Donositelja svitanja:

Za vrijeme poslednjeg talasa ratova, prije nekih deset do dvanaest hiljada godina, Zemlja je bila zapečaćena zato što su bića koja su djelovala na bazi svjetlosti izguba tu bitku. Znate, svjetlost ne pobjeđuje uvijek. Svjetlost nije uvijek pobjednik u onom smislu kako vi gledate na pobjednike, jer svjetlost mora učiti kako da se integriše sa svim dijelovima sebe. Pra-Stvaratelj je u svim stvarima, a svjetlost i mrak su dijelovi Pra-Stvaratelja. Odatle, svjetlost mora u sebi integrirati i mračne dijelove sebe.

Ista stvar kao i u knjizi poruke od utemeljitelja, da mi ovaj dio ne razumijemo. Šta sad???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: ned aug 14, 2011 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Recimo da se trenutno nalazimo tamo gdje lako može prevagnuti na bilo koju stranu.
I onda prevagne.
I to je to.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: pon aug 15, 2011 1:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Kretanje svega što postoji je krenulo iz jedne tačke kakve god, i širi se kao svjetlost fara na autu, ne iz dvije tačke pogotovo ne iz svijetle i tamne tačke, što znači opet ???

Gdje smo sada ??? Možda u centru svjetlosti koju proizvodi far, a možda i na obodima te svjetlosti, pa od toga imamo osjećaj postojanja te dvije tačke koje se čine posebnim i odvojenim...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: pon aug 15, 2011 2:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Lampa

Drago mi je da sam uspeo nekog da nasmejem :D


Znak

Hvala za "ljubavi" :) , ali stvarno nista licno. Samo mi tvoj nacin pisanja zgodan da ga dam kao primer. Posto je postalo "licno", evo vise i ne smem da te "cackam".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: pon aug 15, 2011 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Sad sam tek video post.

kartikeya je napisao/la:
Citat:
Sad si me razocarao. A bas sam te zavoleo. Bas me zapanjuje tvoja zadojenost i nepostovanje prema coveku. Ja sam ga imao prema tebi, al' izgleda da ti za to nisi sposoban.


Drago mi je da sam razočarao tvoja očekivanja, ti mene nisi ja te volim takvog kakav jesi jer si jedinstven sam po sebi i bilo bi od mene sebično i licemjerno da se mjenjaš zbog mog ili bilo čijeg očekivanja.
Idemo mi na :occasion5: prijatelju, takvog te volim :thumbup:


Dobro, i kako ti zamisljas da ja pizdim na tebe kad si tako raspolozen i pozitivan! :P

Ajde, budi lepo besan i neraspolozen (kao ja) nerviras me tako :D

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: uto aug 16, 2011 6:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
znak je napisao/la:
Kretanje svega što postoji je krenulo iz jedne tačke kakve god, i širi se kao svjetlost fara na autu, ne iz dvije tačke pogotovo ne iz svijetle i tamne tačke, što znači opet ???

Gdje smo sada ??? Možda u centru svjetlosti koju proizvodi far, a možda i na obodima te svjetlosti, pa od toga imamo osjećaj postojanja te dvije tačke koje se čine posebnim i odvojenim...



He, he, draga, u tome je fora. Ne znam zašto itko misli da ćemo na lijepo posluženom dobiti recept za postojanje, ono postojanje koje unutar sebe ima i odgovor na pitanje tko smo i kuda idemo.

Utemeljitelji su svašta rekli, svakako se može shvatiti to što su nam ponudili, između ostalog evo jedne mogućnosti - ispalo je da je Glavi bilo dosadno, a mi smo oblik razbibrige. No, unutar toga imamo i "izvidnički" posao. I ne samo to, traži se od nas da postignemo ono što ni oni ne mogu - obratite pažnju kad objašnjavaju da gube svoje sposobnosti radi silaska kroz gustoće - nije li onda smiješno da je pred nama zadatak da činimo ono što njima ne polazi za rukom? I to iz suprotnog pravca? Jel to onda vrijednije? Možemo li mi nešto što oni ne mogu? Jel u tome caka?

Druga je mogućnost ta da mi Jesmo - ali smo negdje, nekada napadnuti - pa zaboravili tko smo, ali nismo dio ove Glave - iako netko želi da mislimo da jesmo.

Ma ima tisuću mogućnosti - nismo puno pametniji nakon čitanja ove knjige, ali to je tako sa svime, zato je ova knjiga jednaka ostalima. I ona se čita na način da nije zdravo sve primiti "zdravo za gotovo".....

Nadalje, može se ovo promatrati i kao nuđenje obrasca po kojem se stalno i iznova sve događa - jer kad opisuju kako je to nekada bilo - može se nekako povući i paralela s ovime što vidimo danas - ako u događanja uklopimo sve ono što prepoznajemo kao manipulaciju - počevši od farmaceutske industrije, medija, politike itd.....način djelovanja je identičan - samo je smješten u drugačiji okoliš.

I sad, mene je raveselilo što spominju otmice - kao i što me je razveselilo da sam iznova pročitala kako smo to mi sami jednom davno dozvolili. Sve ovo vrijeme istraživanja istih - pitam se - zašto osjećam da to nisam dozvolila? U čemu je fora i šta trebam naučiti. I onda - čitam Utemeljitelje i opa - naveli su lijepo kako ima i onih koji su zaboravili da su to dozvolili - ali gle čuda - naveli su i da postoje slučajevi gdje to nije dozvoljeno i otimaju se i oni koji nisu dali dozvolu za to. I taman kad sam trebala saznati tko su ti kojima se to radi i zašto im se radi - lijepo se povlače i kažu da o tome neće govoriti!!!!!

Tako da sam eto na jedino pitanje koje sam imala u vezi knjige - ostala uskraćena odgovorom. To valjda spada u onaj dio o slobodnoj volji koja je tako zgodno objašnjena.

Ali - pitanje je zaista što smo saznali novoga - pa evo ja sam saznala da nisam luda što osjećam da im nikada nisam dozvolila da mi rade to čega sam se sjetila da mi rade. Meni je to dovoljno. Ta jedna rečenica vrijedna je čitanja svih ostalih.

Spominjali su i entitete. Vrlo interesantno - sve je to njima normalno, samo su zaboravili reći kako živjeti da uklonimo tu mogućnost. Ne samo da su to zaboravili - već su nam lijepo ponudili i servirali sve one tehnike za koje je upitno kakve su, ali su one ponuđene kako bi svoju dušu doveli kući.

Pitam se čijoj kući? Glavi? I koliko će nas do nje doći? Kakvi ćemo doći? S gomilom prtljage koju smo pokupili istražujući kako se vratiti? Ali - to je valjda normalno u ekperimentima. U eksperimentu u kojem je od početka postavljeno pravilo da bude teško i mučno. Ali ako smo nastali s premisom da nam je to svrha - šta sad!

Taj dio o fragmentaciji duše je vrlo interesantan - otvara tisuću i jednu mogućnost.

Dakle, ovu se knjigu zaista može promatrati s više strana - ali kao i uvijek do sada, mudro je čiati je kao da jedemo ribu. Odvojiti od kostiju, a onda ono što je ostalo za konzumaciju konzumirati budno.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: uto aug 16, 2011 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Gdje si Alf, galaktički ratni druže :occasion5: , hahahaha...

Citat:
I sad, mene je raveselilo što spominju otmice - kao i što me je razveselilo da sam iznova pročitala kako smo to mi sami jednom davno dozvolili. Sve ovo vrijeme istraživanja istih - pitam se - zašto osjećam da to nisam dozvolila? U čemu je fora i šta trebam naučiti. I onda - čitam Utemeljitelje i opa - naveli su lijepo kako ima i onih koji su zaboravili da su to dozvolili - ali gle čuda - naveli su i da postoje slučajevi gdje to nije dozvoljeno i otimaju se i oni koji nisu dali dozvolu za to. I taman kad sam trebala saznati tko su ti kojima se to radi i zašto im se radi - lijepo se povlače i kažu da o tome neće govoriti!!!!!

Tako da sam eto na jedino pitanje koje sam imala u vezi knjige - ostala uskraćena odgovorom. To valjda spada u onaj dio o slobodnoj volji koja je tako zgodno objašnjena.

Ali - pitanje je zaista što smo saznali novoga - pa evo ja sam saznala da nisam luda što osjećam da im nikada nisam dozvolila da mi rade to čega sam se sjetila da mi rade. Meni je to dovoljno. Ta jedna rečenica vrijedna je čitanja svih ostalih.


I sama sam ti takva, hahaha. Kolegica mi je prevela ovaj text -Gang Stalking vs. Hyperdimensional Matrix Attacks-http://in2worlds.net/gangstalking-and-targeted-individuals i meni je dao potvrdu za mnogo stvari koje sam i sama skontala sad na neki svoj način, ali to je to...

Citat:
Pitam se čijoj kući? Glavi? I koliko će nas do nje doći? Kakvi ćemo doći? S gomilom prtljage koju smo pokupili istražujući kako se vratiti? Ali - to je valjda normalno u ekperimentima. U eksperimentu u kojem je od početka postavljeno pravilo da bude teško i mučno. Ali ako smo nastali s premisom da nam je to svrha - šta sad!


-Da to je meni jako bitno pitanje,šta ako doista postoji svrha koja je dala impuls za stvaranje početne tačke djelovanja i u kojoj je već sve određeno...i da sad nakon svega mi ustvari taj početak i ne možemo dobro shvatiti...

-Meni je bilo malo smiješna ona priča kad spominju da su Kreatori malo pogriješili i polupali lončiće, jer kakvu onda pamet i razumijevanje od nas tražiti u 3D toru...(Vrlo su kreativni, hahaha)...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: uto aug 16, 2011 12:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Puno toga piše.......i na kraju ništa ne piše.

"Evolucija" na više razine na kojima postoje "human-like" ratovi, božanstva koja ratuju, osvajaju, ubijaju?????

Pa onda je bolje ostati tu gdje jesi :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: uto aug 16, 2011 3:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Sto se mene tice u sustini mislim da je to "smece" od materijala u kome su upakovane i neke zanimljive ideje koje se mogu procitati u drugim kanalisanim materijalima kao sto su plejadanci, kasiopejci i ra materijal, samo je u tim drugim materijalima to mnogo bolje i "preciznije" objasnjeno. Po meni je problem sto se zajedno sa tim zanimljivim idejama ovde provlaci dosta starih new age dezinformacija koje sluze obicnom kondicioniranju svesti u korist "negativnih sila". Kao na primer tema o "prosvetljenoj indigo deci" koja se eto opet plasira, ili ona da su spremljena "sigurna sklonista za napredne ljude" u nadolazecim promenama, i to verovatno od strane ET-ja. U stvari ima toga dosta. Procitao sam da se cak plasiraju i neki "fundamentalno" negativni principi, odnosno izrazitog OPS karaktera kao sto je ova recenica:

"Kako pristupiti tom stanju savršenstva? „ Tražite i dat će vam se." Ta istina toliko vrijedi danas, koliko je vrijedila i u Isusovo vrijeme. Sto god duboko i potpuno priželjkujete, sa vašim cijelim bićem, mora se ostvariti. Ali ipak, postoje određeni mehanizmi zaštite, koji su ugrađeni u eterična i astralna područja vašeg planeta, kako bi se poštovala slobodna volja evoluirajućih duša na vašem svijetu."

Ili na primer tvrdnja da smo nekome dali dozvolu da vrsi otmice nad nama, nasom slobodnom voljom, ali smo eto to zaboravili, koja je vec odavno izlizana od upotrebe u svrhu dezinformacije.

Sa druge strane neke recenice su totalna "bajka" za malu decu sto je jedan od znacajnih elemenata new age dezinformacija, otprilike zvuci lepo a ne znaci nista, kao sto je npr ova:

"Vibracija unutar Zemlje je vrlo slična onoj u carstvu vila, i postojalo je puno sličnosti između eterične unutarnje Zemlje i vilinskih svjetova. "

Jos kada tome dodamo ljude sa krilima, kentaure i slicno, cela prica postaje prava new age papazjanija, samo sto su ovog puta u nju ukljucene i neke informacije/ideje iz drugih kanalisanih materijala koje obicno na ovom forumu nazivamo "znanje". Naravno u sirem smislu te reci, jer se nista ne moze tvrditi.

Sve u svemu, cini se da je new age dezinformativna masinerija prilagodila svoje "delovanje" u skladu sa novijim informacijama u kojima mozda ima i neke istine, sto je valjda i neophodno da bi manje "upuceni" ljudi progutali ostale gluposti kao i one "opasne" dezinformacije koje u stvari prosecnu dusu kondicioniraju za kantrolu negativnih entiteta. Vec vidjena sustina, samo u novom pakovanju.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri aug 17, 2011 7:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
znak je napisao/la:
Arbitrium Liberum

Ljubavi znam da sam ti samo ja u glavi, ali pokušaj skupiti snagu i prosuti nam svoje presvijetlo znanje na nekoj drugoj temi , kad te moolim. Ne dozvoli da te ovo sve tako dira.Ne brini vratiću se ja (hebe me posao)da ti um zaposlim, jer ne bih dušo da tvoji kreativni potencijali tek tako usahnu.
Ljubavi, hvala na prekrasnoj toaleti, ali kako da ideš sa mnom na bal kad nemaš nikakvog odijela, a i tvoji lanci na nogama nekako otužno škripuću. :love8:

Samo za tebe ooo ti prosvijetljeni koji čuvaš ključeve znanja...
http://www.youtube.com/watch?v=tWwJZP9hS24 :love11:

Ljubavi molim te, spusti nam svoje presvijetlo znanje ili još bolje,napiši knjigu kojom ćeš nas prosvijetliti. Hrabro otmi titulu prosvijetljenog ovom ružnom čiki što te toliko nasikirao pišući ovu glupu knjigu i koji te blokira i stavlja samo u ulogu kritičara.Ajde ljubavi, možeš ti to....pomoće ti ako samo misliš na mene. Pusica :love11:



:love7: Jooj da barem netko meni napiše ovakav post, zaljubio bi se nakon prve rečenice :love10:

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri aug 17, 2011 8:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Alf je napisao
Citat:
No, unutar toga imamo i "izvidnički" posao. I ne samo to, traži se od nas da postignemo ono što ni oni ne mogu - obratite pažnju kad objašnjavaju da gube svoje sposobnosti radi silaska kroz gustoće - nije li onda smiješno da je pred nama zadatak da činimo ono što njima ne polazi za rukom? I to iz suprotnog pravca? Jel to onda vrijednije? Možemo li mi nešto što oni ne mogu? Jel u tome caka


Bravo stari pogodio si samu srž, mi smo tu dobrovoljci da vadimo vruće kestenje iz vatre.
Mnoge duše sa viših nivoa nemaju petlju da se spuste u treću gustoću zbog mogućnosti pada odnosno da ne zaglave ovdje na nekoliko stotina ili tisuća rođenja (nisu blesavi ko mi) pa djelujuna razno razne druge načine, ali to se ne može usporediti sa našom žrtvom koje je sigurno daleko veća od njihove.
Ne omalovažavam nikoga od njih ali mi ipak imamo petlju i hrabrost. :occasion5:
Jaako mali broj duša ima petlju doći ovdje, dolazak u treću gustoću graniči sa ludošću.
Na Maldeku i Marsu stvari nisu išle kako treba i sve je završilo kako je na žalost završilo, na kraju je ostala zamlja kao zadnji pokušaj da se stvari poprave i preko nas će se izgleda voditi najveća bitka.

I točno si napisao da pošto njima nije išlo za rukom da srede stvari u svoju korist poslali su nas kao dobrovoljce he he.
I nito u Božijim očima nije ni više ni manje vrijedan ma koliko i šta uradio, i koliku žrtvu podnio.

Ono kako ja vidim stvari je da smo se sažalili na situaciju kakva vlada zemlji, pošto smo na višim nivoima bili ispunjeni Božanskom ljubavlju nismo ni mogli pretpostaviti kakvo je stanje treće gustoće, to je slično ponašanju tinejdžera koji usljed zaljubljenosti u partnericu nije u stanju otkriti njene mane i nedostatke koje zapazi tek kasnije kad zaljubljenost splasne, ali onda biva malo prekasno. :love10:

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri aug 17, 2011 9:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
(nisu blesavi ko mi)


Nemaju "muda"! Hehehe!

Citat:
Bravo stari pogodio si samu srž


A ni Alf nema muda jer trenutno živi u ženskom tijelu... ali ima "muda" sići u 3D i pomagati dušama da se čiste od manipulacija negativnih entiteta!

=D> =D> =D> :occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet aug 18, 2011 8:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Hahaha.... Pita Suljo Muju, Mujo kakvu bi ti ženu volio? Mujo konta, konta i kaže, paranormalnu.
Kaže njemu Suljo, kako bolan paranormalnu? Kaže Mujica, pa da ima para i da je normalna...
Ma bila sam ja u onom ,,odjelu,, za viceve, ali brate sve nešto sexulno, niđe romantike...
Ovo malo ujutro uz kafu za buđenje u 3D...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet aug 18, 2011 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Jack987 je napisao/la:
Citat:
(nisu blesavi ko mi)


Nemaju "muda"! Hehehe!

Citat:
Bravo stari pogodio si samu srž


A ni Alf nema muda jer trenutno živi u ženskom tijelu... ali ima "muda" sići u 3D i pomagati dušama da se čiste od manipulacija negativnih entiteta!

=D> =D> =D> :occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:



:blob: :blob: :blob:


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: sri aug 24, 2011 10:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Pročitao sam knjigu, ima nekih par interesantih stvari (podrijetlo ljudske vrste), ali sve je bez nikakvog reda ni poretka, a i toliko teza postave i onda uvijek kažu vaš jezik to ne može objasniti i o tome sad nije vrijeme da se govori. Jednostavno, previše pitanja ostave otvorenima i zato mi se ne sviđa. Ne mislim da sam izgubio dragocijene minute svog života na ovakvo štivo, ali nisam baš ništa ni dobio, samo neke ideje o nečemu i možda par odgovora koje sam iovako već znao: LJubav je sve i točka, pa to već i vrapci na grani znaju, a opet su si jedan drugome konkurencija i svatko želi vrapčicu samo za sebe 8) Osjećam da su neke promjene u zraku i dešavaju se i meni neke promjene u smislu trenutačne presnaže intuicije i vizija toliko da mogu i sa mrtvima razgovarati ahhahah u doslovnom i prevedenom smislu, pa valjda je to ta famozna zima 21.12.2012.

Iskreno, ne volim sva ta kanaliziranja sranja, oprostite svi vi koji to čitate i osjećate i mislite da je to istina ne mislim vas vrijeđati, ali ne mogu naći drugi termin koji bi bolje opisivao moje stajalište prema svim tim transkriptima i imenima koje se javljaju ljudima: previše su mi egzotična, da su možda jednostavna i obična više bi mi se sviđala, ovako samo sumnju u meni bude (Veliko bijelo bratstvo, Galaktička konfederacija bla bla bla, sve mi je to kao neki klan rasista i dobra epizoda Zvjezdanih staza). Vjerujem da postoje anđeli i duhovni vodiči, i više volim njihov način komunikacije, vrlo smiren i diskretan gdje te nikad ne tjeraju na ništa i jednostavno samo razgovaraš s njima i osjećaš se lakšim i radosnim u srcu, dok to kanaliziranje kao da uzurpira tijelo i duh osobe kako bi se neke može bitne informacije prenijele u ove PRIMITIVNE sfere. A tek mi to smeta kad mi kažu da smo primitivni, e pa nismo, to ča se ubijamo i krademo itd. to je samo ludilo ega, a gdje je ljubav, smjeh, ples i ostalo, to se nigdje ne spominje kao napredak i božanska iskra u nama. Smeta mi sva ta njihova hijerarhija napretka u odnosu na nas, oni su na ovoj razini, a mi smo tamo negdje zaostali još bari ko punoglavci.

Mislim da bi se svi trebali držati nekoliko istina koje već i onako znamo i ne trebaju nam neki izvanzemaljci da govore koje su, a vrlo su očite i sami smo ih shvatili uz pomoć bića svjetla, ti kanalizirani su mi nekako čudni, ne mogu si pomoći, cijelo biće mi se zgrči kad samo čujem za tako nešto, a to je očiti znak da to za mene nije, za vas ostale ne znam. Interesantni su, ali ipak sa velikom dozom rezerve to čitati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet aug 25, 2011 2:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
pa valjda je to ta famozna zima 21.12.2012.


... ili ljeto ako si na Južnoj polutki Zemlje...

:glasses7:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zemljine promjene i 2012 - poruke od Utemeljitelja
PostPostano: čet aug 25, 2011 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz