Sada je: ned apr 28, 2024 6:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub jul 10, 2010 1:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
06.07.2010.

Laura, Andromeda, PoB, Belibaste, Burma Jones, Psyche, Atriedes, Perceval, Ailén

[Laura i Andromeda su za pločom]

P: (L) Danas je 06.07.2010. Samo se igram.

O: Pozdrav, djeco Kasiopeje, ovdje Olreila!

P: (L) Pozdrav. Mislim da ćemo ovdje pokrenuti i drugi kanal.

O: Da, 'Andromeda' ima dara!

P: (Andromeda) Porumenila sam! [smijeh]

O: Pomoć čovječanstvu ne treba da porumeniš.

P: (L) Pa nadam se da ćeš ubrzo podesiti svoj način kanaliziranja.

O: Treba malo vremena za uštimavanje.

P: (L) Imamo li nekih pitanja koja bi mogli pitati dok se ovdje poigravamo? Hoće li biti gigantske erupcije metana u Meksičkom Zaljevu radi koje bi se pojavio tsunami koji bi mogao izbrisati sve sa Floride?

O: Ne. Pa ipak, metan ozbiljno pridonosi globalnom "zatopljenju".

P: (L) Da li još negdje curi nafta iz podmorja u Meksičkom Zaljevu?

O: Da, ali se to dešava i u drugim područjima. Sve je to dio fenomena "otvaranja".

P: (L) Dakle, kažete da je ono o čemu smo već nagađali u vezi pukotina i rascjepa u Zemlji... Što uzrokuje to otvaranje?

O: Iskrivljenost, ili bolje rečeno klizanje naslaga zemljine kore radi usporavanja rotacije Zemlje.

P: (L) Dobro, što uzrokuje usporavanje rotacije?

O: Spominjali smo već približavanje binarne zvijezde i njezine tendencije da "utemelji" sistem.

P: (L) Ima li još netko pitanja? (Atriedes) SAmo bih želio pitati u vezi onog o čemu smo razgovarali prije par dana. Postoji li neki veliki plan sa British Petrolom i svim tim velikim firmama, ili su one toliko fokusirane same na sebe da su uzrokovale svu tu štetu? (L ponavlja sa trake) Dobro, pitanje je postoji li neki veliki plan ljudi iz BP-a, i raznih drugih individua, koji su to sve zabrljali? Mislim, da li oni imaju neki krajnji cilj?

O: Vaša procjena je točna, a to je da gdjegod psihopatija išla - nju slijedi prirodni kaos.

P: (Andromeda) Mogu li pitati u vezi Yellowstone-a? Da li će bilo koje od tih "kretanja" ubrzo probuditi vulkan i uzrokovati erupciju? Ili je to previše za predviđanje?

O: To je vjerojatnije nego kataklizmička eksplozija metana na dnu oceana.

P: (L) Dobro, dakle u idućih 5 godina, koja je vjerojatnost da eruptira vulkan Yellowstone?

O: 58%

P: (L) 58, to je to?

O: Da.

P: (L) 58 posto. Pa to je malo više od pola, ali još uvijek nekako 50/50 u idućih pet godina. (Ailén) Danas smo razgovarali o pitanju u vezi što bi se desilo na južnoj hemisferi... (L) Da. Dakle, ako bi bila globalna oluja kao u filmu kojeg smo danas gledali [The Day After Tomorrow], što bi se desilo na južnoj polutki za vrijeme takvog događaja? Film prikazuje samo oluje na sjevernoj hemisferi.

O: Malo slabije oluje, ali svejedno, oluje.

P: (L) Što je sa ledenim dobom?

O: Ledeno doba ipak nekako zahvati i jug, ali većina štete je u obliku poplava, suša i potresa.

P: (L) Dobro. Pa očito ova stvar u Meksičkom zaljevu je svejedno opasna stvar. Hoće li nafta imati utjecaj na morske struje koje sprečavaju ledeno doba?

O: Oh, sigurno! Može trajati oko godinu ili dvije da se šteta katastrofalno osjeti, ali za sada je nejveća opasnost u kiši i općoj otrovnosti na okolno područje.

P: (L) Da li je za savjetovati da se ljudi odsele ( s tih područja )?

O: Da ako su u mogućnosti, a ako nisu, moraju brinuti o tome da izbjegavaju otrove i očiste od otrova ono što ne mogu izbjeći.

P: (Andromeda) Hoćemo li mi ovdje u Europi osjetiti otrove u vjetru?

O: Da.

P: (Andromeda) Da li već dolazi nešto otrova sada?

O: Vrlo malo. Pričekajte 3 mjeseca.

P: (L) Što će se desiti za 3 mjeseca?

O: Zaljevska morska struja će nositi naftu u Sjeverni Atlantik od kuda Europa dobiva većinu svojih kiša i oluja.

P: (L) Opa, baš lijepo!!!

O: Bit će uglavnom razrijeđena do tada, ali će se primjetiti.

P: (Belibaste) Ako se zemljina kora otvara i tu su višebrojni proboji, nagađam da ljudi neće moći zaustaviti ta izljevanja, nego će to prestati kad se pritisak nafte izjednači sa pritiskom na dnu oceana. (L) To bi moglo potrajati godinama!

O: Da.

P: (Belibaste) Koliko dugo će to trajati?

O: 8 godina ako ništa u međuvremenu ne iskrsne.

P: (L) Da li će se nešto dogoditi u međuvremenu?

O: Oh, to bi bio slučaj otkrivanja!

P: (Perceval) Da li se ozbiljno razmatra da koriste atomsku bombu ( da začepi otvor )?

O: Da.

P: (Andromeda) Oh ne... (Perceval) Dakle, to bi moglo biti u međuvremenu da se spriječi isticanje nafte?

O: Ne na ono na što smo mislili. Nuklearka pod ovakvim kozmičkim uvjetima će to samo pogoršati.

P: (L) Dakle, vi kažete "to bi bio slučaj otkrivanja", pa ipak, rekli ste nam da bi negdje u 6. ili 7. mjesecu 2014.g. bila godina 0 od nove ere. Dakle, možemo li pretpostaviti da će se nešto desiti u međuvremenu, što će zaustaviti isticanje nafte i posložiti stvari na ovoj planeti?

O: Oh, svakako.

P: (L) Hmmm... Da li je to nešto što bi mogli smatrati da je od koristi? (smijeh)

O: To je poput toga kad se rodi dijete: krv, voda, bol, ali užitak kad to prođe.

P: (Andromeda) Koliko dugo će to trajati? (Burma Jones) Da, koliko dugo će trajati porođaj? (L) Neki ljudi umru kod porođaja, znate to!

O: Ne ako koriste znanje.

P: (L) U redu. (Burma Jones) Što je to što uzrokuje toliko bolova u zadnje vrijeme u desnoj strani svakog ovdje?

O: Povezanost sa planetom.

P: (Andromeda) Danas sam sva nabubrena, a Ailén je također. "Ludi kao žohari", kako sam rekla. (Belibaste) "Povezanost sa planetom" je zbog toga što planeta Zemlja pati, pa i mi patimo?

O: Više-manje.

P: (L) Oh, baš krasno! (Ailén) Da li to znači da će postati teže?

O: Može i vjerojatno hoće. Znanje štiti.

P: (L) Dakle, moramo biti zbilja oprezni u vezi naše dijete, uzimanja suplemenata i paziti na sebe da bi prošli kroz sve to. Mislim, moramo paziti na sebe, kao i na planetu?

O: Da!

P: (L) Još nešto? Mislim da je naš eksperiment uspješan. Još nešto što nismo pitali, smatrajte da je pitano, smatrajte da smo to pitali i dajte nam odgovor! (smijeh)

O: Samo držite vaše oči otvorene. Doviđenja.


Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto jul 13, 2010 5:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Jedna od prije... ima par komada koje su naknadno objavljene, i trenutno se prevode... tako da... evo prve:

"Frank" je napustio grupu u Novembru 2000.g. Zadnja sesija u kojoj on sudjeluje je bila 23.09.2000.g. Postojala je praznina dok sam radila na knjizi "Amazing Grace". Još uvijek smo čekali da se Frank sredi i mislili smo da će se vratiti poslije pauze. Moj brat je došao u posjetu u Decembru, pa smo odlučili eksperimentirati bez Franka.


02.12.2000.

Ark, Laura, Tom K., Barry T.

P: Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: I koga imamo sa nana večeras?

O: Soalam.

P: I kroz kuda prenosite?

O: Cassiopaea.

P: Budući da se ponovno podešavamo sa Tomom, počnimo sa da/ne pitanjima. Željeli bi pitati koliko bi sesija bilo potrebno da se uspostavi novi kanal, da se ponovo podesi - budući da je Frank otišao?

O: Četiri. Radite na podešenju.

P: Da li je ovo bolja kombinacija nego sa Frankom?

O: Da. Vjerojatno.

P: (TK) ( pokazuje na veliki kristal na stolu ) Da li vam se sviđa novi kristal?

O: Da.

P: (L) Da li je od koristi ovdje na stolu?

O: Nema razlike.

P: (L) Što je uzmenirilo Franka tako da je napustio grupu?

O: Prsten.

P: (TK) Kakav "prsten"?

O: Njegova važnost.

P: (TK) On je uznemiren radi svojeg gubitka važnosti u grupi radi toga što se Laura i Ark vjenčaju? Taj prsten?

O: Da.

P: (L) Da li je moguće da je bio izmanipuliran od strane drugih sila?

O: Preko drugih sila.

P: (L) Drugim rječima, njegove misli i osjećaji su njegovi vlastiti, ali su bile pojačane. (BT) Da li je Frank korišten za nadgledanje?

O: Da. U nekim slučajevima.

P: (L) Da li je Frank sam po sebi utjecao na materijal?

O: Samo onda kad je njegovo polje bilo isključeno. Kao mjesec.

P: (L) Frankovo polje je bilo isključeno? (B) Ili je njegova dezinformacija bila ciklička, poput Mjeseca? (L) Rasla je i padala. Drugim riječima, mogli bi vratiti se kroz materijal i koristiti kružni uzorak da bi otkrili utjecaje?

O: Da.

P: (L) Dobro, što je bio zvuk koji smo čuli u kući neki dan?

O: Ne. 318 monitora.

P: [smijeh] (L) Fizički monitori (naprave za nadgledanje)?

O: Da.

P: (L) Nešto što je u našoj kući i što je još tamo?

O: Monitori. Da.

P: (L) Da li su imali neku vrstu kvara koja je uzrokovala da iznenadno počnu signalizirati?

O: Da.

P: (L) Tko ih je tamo stavio? Mislim, fizički?

O: D***.

P: (L) Momak koji je radio na kući?! U potkrovlju?

O: Da. Zbilja su maleni.

P: (L) Da li je D*** znao što radi?

O: Ne.

P: (L) Što me podsjetilo na: da li je D*** zaboravio vratit našu klamericu za pričvršćivanje izolacije?

O: Da.

P: (TK) Da li je ikako moguće proturiti dezinformacije kroz takve uređaje?

O: Da.

P: (BT) Da li je to nešto što bi mi trebali pokušati učiniti?

O: Ne.

P: (A) Sad, kažete "Ne. 318 monitora". Da li to daje naznake da je barem toliko uređaja za nadgledanje u našoj kući? To je zato što su tako maleni? Imao sam teoriju da kad su došli sa kamionom da zamjene izolaciju na tavanu, da bi to mogao biti savršen način da instaliraju prislušne uređaje. Ali bi oni trebali biti maleni i trebalo bi ih biti puno. (TK) Da. A koliko je prislušnih uređaja u ovoj kući?

O: 85.

P: (BT) Da li je to povezano sa automobilima koji se često zaustavljaju ispred naše kuće?

O: Ne.

P: (TK) Oni ne moraju doći blizu da bi prisluškivali. Moraju li doći blizu da bi pristupili tim prislušnim uređajima?

O: Ne.

P: (BT) Da li se prisluškuje iz 3D ili 4D?

O: 4D.

P: (L) Da li se ti automobili zaustavljaju ispred naše kuće radi toga što imaju nešto sa nama, čak i nevezano uz to prisluškivanje?

O: Da.

P: (L) Što namjeravaju? Što je sa ljudima koji dolaze do vrata? Da li su ih poslali radi nadgledavanja?

O: Da. Pijuni.

P: (BT) Kao tajni agenti ili špijuni?

O: Da. Na strojni pogon.

P: (L) Da li to znači da su oni mašine? Napravili su zbilja vrlo dobre kopije Sammy Davis Jr.-a! (A) Želio bih se vratiti na pitanje tko je odgovoran za postavljanje tih monitora.

O: Illuminatski Nacionalni vitezovi.

P: (A) To zvuči talijanski. Hmmm. (L) Da li Tom ima što s tim smješnim stvarima koje se dešavaju u njegovoj kući? (TK) Pa da!

O: Da.

P: (TK) Koliko?

O: 85.

P: (TK) Oh, pa oni zasigurno vole taj broj! (A) Što oni nadgledaju?

O: Glas.

P: (TK) Da li se aktiviraju na zvuk?

O: Da.

P: (L) Možda bi trebali potaknuti djecu da gore sviraju čudnu muziku. (TK) Oni snimaju sve zvukove, štogod ih aktiviralo i onda to oni kasnije downloadaju?

O: Da. Često.

P: (L) Pored snimanja onog što mi govorimo, što je cilj tog nadgledanja?

O: Kontrola.

P: (L) Da li ti monitori također nešto emitiraju? (B) Jesu li aktivni koliko i pasivni?

O: Da.

P: (TK) Svi od njih, ili je tu kombinacija različitih tipova monitora, koji su u interakciji ili su nekako povezani?

O: Da.

P: (L) Da li Barry ima neke u svojoj kući također?

O: Da.

P: (BT) Da li to ima nešto sa poticanjem kad se pozvoni na zvono na vratima?

O: Da.

P: (A) Pa činjenica je da su to monitori i ima mi smisla. Ali činjenica da oni nisu samo pasivni, već i aktivni, čini me malo uznemirenim. Ako su aktivni, vjerojatno proizvode neku vrstu vibracija koje djeluju na nas takoreći neprestano.

O: Da.

P: (TK) Da li je to zvuk - ili vibracije? (A) Na koji način oni djeluju?

O: Psihički.

P: (L) To je prilično širko pojam. (A) Sad, ono što je nama važno, mislim, je to da saznamo da li se možemo zaštititi od te kontrole para-psihičkim sredstvima pomoću toga da budemo svjesni u izvjesnom stanju, ili je to neka psihološka manipulacija koju ne možemo utjecati jer ona utiče na naše gene ili naše stanice direktno - našu kemiju u tijelu - i zbrčka ono što mi pokušamo napraviti. U tom slučaju, bila bi poželjna neka akcija. (TK) U redu, ako se te stvarčice odašiljači frekvencija i oni utječu na nas psihički, postoji li neki način da se to neutralizira?

O: Da.

P: (L) Da li je to nešto fizičko ili psihičko?

O: Fizički.

P: (TK) Da li bi to bio neki uređaj koji bi poništavao te vibracije?

O: Da.

P: (L) Dakle, trebamo uređaj koji bi proizvodio izvjesne frekvencije?

O: Da.

P: (TK) Da li je takva stvar komercijalno dostupna?

O: Drugačije.

P: (L) Dakle, moramo ju napraviti. (TK) Jesu li kristali uključeni u to?

O: Da.

P: (A) Pa, imamo problema jer tu imamo 85 monitora. Oni nadziru zvuk. To znači da oni i sad nadgledaju.

O: Da.

P: (TK) Dakle, ako otkrijemo što trebamo napraviti ili sklopiti, onda će čitava stvar biti uzaludna jer će oni doći i instalirati nove uređaje ili djelovati na naše uređaje za ometanje koje smo mi iskonstruirali. Da li je to točno?

O: Da.

P: (TK) To je situacija u kojoj nema pobjede?

O: Ne.

P: (L) Dakle tu POSTOJI način na koji bi to mogli. (TK) Možemo li dobiti neku ideju o tome kako se boriti protiv toga? (L) Pa da, benzin i šibica. (smijeh) (TK) Na primjer, diskutirati o tome negdje drugdje?

O: Možda.

P: (TK) To znači da to nebi bilo neophodno od pomoći. To nebi bio lijek za duže vrijeme.

O: Da.

P: (L) Pa da li bi mogli jednostavno prodati kuću i tako neka nadgledaju nekog drugog?

O: Ne.

P: (TK) Postoji li način da se zaštiti ova soba? Barem privremeno.

O: Da.

P: (TK) Ali to ne pomaže između sesija. Još uvijek bi bili bombardirani tim frekvencijama između sesija. Ali ako se područje zaštiti dok se prima informacija... Da li moramo napraviti ili izgraditi neku vrstu osobnog uređaja koji bi ljudi mogli nositi ili imati kod sebe da bi se zaštitili od te vrste manipulacije? Da li je to izvediva opcija?

O: Da.

P: (A) Hm, ti bi uređaji morali dobivati energiju od nekuda. Pa mogli bi dobivati energiju iz elektromagnetskog polja koje je svugdje. (TK) Da li kristali imaju nešto sa predloženim uređajem - zaštitnom napravom?

O: Da.

P: (L) Oni su spominjali da su kristali sa energetskim poljem od pomoći na taj način. Očito, također je od pomoći i sunčeva energija. (TK) Dobro, ako pronađemo način na koji bi mogli napraviti takve uređaje, može li takva stvar biti modificirana tako da zaštiti od tih frekvencija kojima djeluju na nas?

O: Da.

P: (L) Razmišljala sam u vezi tih metalnih kaveza. Priključimo neku vrstu izmjenične struje na njih, otiđemo unutra i uključimo. (BT) Nije li to nešto poput Faraday-evog kaveza? (TK) Pa to bi omogućilo područje u kojem bi mogli zaštititi sesije. Ali nebi bilo koristi između sesija. Da li bi to trebala biti neka vrsta ogromne, prostrane stvarčice... (L) Koja bi bila vrlo skupa i teška za konstruiranje?

O: Ne.

P: (L) Sad, valovi su stvari. Možete napraviti valove... (TK) I možete ih poništiti. Poput bijelog šuma ili nečeg takvog. (L) Pa možda bi trebali nabaviti neki od tih uređaja koji proizvode bijeli šum. Da li bi to pomoglo?

O: Neki.

P: (TK) Kako bi mogli znati kako ih podesiti? To bi trebala biti ekstremno niska ili ekstremno visoka frekvencija... (A) Ima i druga mogućnost. Sad, kad mi nosimo te zappere, kroz nas teče izvjesna struja. Može li nešto takvog spriječiti aktivaciju i fizičke promjene koje generiraju ti monitori?

O: Da. Do izvjesnog nivoa.

P: (BT) Da li je tih 318 monitora uobičajeno, ili je to rezervirano za "specialne" ljude? Da li je to uobičajeno inače?

O: Ne.

P: (A) Što je taj broj 318? Broj modela?

O: Broj prislušnog uređaja.

P: (A) Dakle to je kao broj telefona kod nas. Mi smo lokacija 318. Dakle, oni moraju imati mapu.

O: Veliki zapis.

P: (smijeh) (L) Nije mapa, samo veliki zapis. Pa pobogu, ako smo mi samo broj 318, tko je broj 1? (TK) Da li je broj vezan uz redoslijed važnosti?

O: Ne.

P: (BT) Samo broj lokacije radi identifikacije. (A) Mislim da imaju izvjesne brojeve mjesta na koji dodjeljuju brojeve. Ako je to bilo uspješno "nadgledavanje" i ti ljudi umru, onda mogu dodijeliti taj broj nekom drugom. (L) Točno, kao matični brojevi osoba. Natrag na problem. Da li bi postavljanje metalne (aluminijske) folije po sobi pomoglo?

O: Ne.

P: (L) Da li bi pomoglo ako se ona priključi na struju?

O: Ne.

P: (TK) A bakrena mreža?

O: Bolje.

P: (TK) Kad izvodimo testiranje na brodovima, oni stavljaju neke prikolice u hangar na palubi u kojima je neka sofisticirana i tajna oprema. To štiti od detektiranja radara i oni pokrivaju prikolice sa bakrenim mrežama. Nije priključena nikakva struja na njih, već samo moraju biti uzemljene. Ono što ona radi je da apsorbira valove radara i vodi ih u zemlju umjesto da se oni odbijaju i da se "očitaju" na radaru. Onda, tamo je još nešto što se zove "RAM", ili Radar apsorbirajući materijal ( Radar Absorbent Material, prim. prev. ).

O: Da.

P: (TK) Takva stvar je skupa. (L) A što je sa svilom?

O: Da.

P: (L) Alkemičari su rekli da ona štiti tijelo od vanjskih frekvencija, i ako netko se želi zaštititi od njih, treba nositi svilu. Znam da to zvuči suludo, ali to je ono što su rekli i što su radili. Svila je dobar izolator. (TK) Ako zaštitimo ovo područje sa svilenim šatorom, ili nosimo svilenu odjeću... (A) Svila sama po sebi možda i nebi djelovala, ali vjerojatno djeluje ako je u doticaju s tijelom. (TK) Bakrena mreža oko tijela bi pomogla.

O: Da.

P: (TK) RAM bi pomogao?

O: Da.

P: (TK) Svila bi pomogla?

O: Da.

P: (TK) Da li bi svo troje u kombinaciji bilo neophodno?

O: Da.

P: (L) Dakle, ovdje govorimo o nekoj velikoj lovi. (TK) Postoji li neki drugi način da se to učini, nešto jednostavnije? Da li to omogućava takav stupanj zaštite?

O: Da.

P: (L) Ono što smo shvatili je to da ako proizvodimo frekvenciju koja poništava onu iz monitora, sve što će oni učiniti je - promjeniti frekvenciju. To bi moglo onda beskonačno trajati ( promjenimo mi, pa oni, pa mi, pa opet oni... itd. ). (A) Oni imaju standardne monitore. Oni mogu malo mijenjati frekvenciju, ali ne mogu puno bez dodavanja novih uređaja. Možda postoji ograničenje kod promjene frekvencija. Dakle, ako saznamo kako podesiti naš uređaj prema njihovom, možemo onda to učiniti. (TK) Nemam pojma što nam treba da bi napravili tako kompliciran uređaj. Možda samo generator frekvencija. Jednostavni uređaj zakačen na kristal. Da li idemo u dobrom smjeru?

O: Da.

P: (A) Naš zapper, na primjer, vrlo je jednostavan uređaj. On se bazira na jednom jedinom integriranom krugu. (TK) Generator frekvencija može biti jeftin. Zakačite ga za kristal radi pojačanja.

O: Unesite mnoge frekvencije.

P: (A) Moramo znati interval. (TK) Možete li nam reći koji interval frekvencija?

O: Da. 549 Hz do 832 Hz.

( Tipične frekvencije glasa mogu varirati od otprilike 90 Hz za duboki muški glas pa do otprilike 300 Hz za visoki dječji glas. Čujni pojas počinje negdje oko 10 Hz. 1035 Hz je frekvencija kozmičkih zraka. Bežična komunikacija varira od otprilike 3 kHz, što je još uvijek u čujnom opsegu, pa do pojasa u kojoj je vidljiva svjetlost, otprilike 1015 Hz gdje su operativni neki sistemi bazirani na laseru. Te sve frekvencije variraju u svojim karakteristikama širenja i podložnosti interferenciji, što određuje njihovu vrijednost kod specifične upotrebe. Za najveći broj primjena korisni pojas seže do oko 300 GHz, gdje je početak infracrvenog područja. Normalno ljudsko uho može čuti između 20 Hz i 20 kHz.)

P: (A) Dakle, to je zvuk. Standardan zvuk. Dobro, bijeli šum bi bio djelomično rješenje. Ti brojevi bi značili da moramo proizvesti dosta frekvencija. (TK) Bio sam pod utiskom da bi to trebalo biti na vrlo niskim i visokim frekvencijama, nešto iznad razine čujnosti. (L) Pa to bi moglo biti povezano s činjenicom da su to monitori zvuka. (TK) Kamo downloadaju te podatke?

O: Brod.

P: (BT) Rekli su da je to 4. denzitet, zar ne? (TK) Svemirski brod?

O: Da.

P: (A) Mogu li te malene stvarčice poslati informaciju direktno na svemirski brod? (L) Pa budući da bi to trebala biti tehnologija 4. denziteta... (TK) Da li je to točno?

O: Da.

P: (A) Želim raspraviti o tome. Ako mi možemo djelovati protiv 4D tehnologije sa 3D tehnologijom... (L) Onda tu mora biti neki element prisutan od 3D tehnologije. (A) Točno. (L) Pa, vjerojatno mora biti. Možda oni imaju neku super-varalicu, fenomenalnu stvar u čipu koju mi uopće još nismo ni sanjali. Možda koriste nanotehnologiju, za sada koliko možemo znati. Možda imamo neku vrstu tih monitora baziranih na nanotehnologji u našim tijelima. (TK) Kako možemo odrediti koju vrstu osobnog uređaja možemo napraviti da bi se zaštitili?

O: Više svile.

P: (L) Da li je većina tih aktivnosti dizajnirana da djeluje na sistem žlijezda ili sa neuropeptidima?

O: Vidi Meier.

P: (BT) Proizvođač odjeće koji se zove Meier? (L) A što je sa Billy Meier-om? (TK) Da li je to proizvođač odjeće?

O: Vidi Meier.

P: (L) Na skali od 1 do 10, koliko je čist bio kanal dok smo radili sa Frankom?

O: 5.

P: (L) Dobro, na skali od 1 do 10, koliko je čist sada?

O: 2.

P: (TK) Dakle, dobivamo onečišćene informacije. (L) Uvijek je tako kad podešavamo novu kombinaciju primatelja. (L) Rekla bih da zbilja trebamo "očistiti" ono što sada dobivamo i vratimo se na to kasnije. (TK) Pa da. Nešto je dobra informacija, ali moramo pronaći koja je to. (L) I moramo nastaviti "podešavati" kanal jer kad kanaliziramo - onda to i radimo. (TK) Da li je bolje nego zadnji put?

O: Ne.

P: (TK) Otprilike isto?

O: Da.

P: (A) Čišćenje kanala znači dvije stvari: postati osjetljiviji i kad postaneš osjetljiviji, primaš više informacija i postaješ sretan i toliko si sretan, iako to neznaš, da ti djeluješ na informacije. Ti možeš iskrivljavati informacije. Što više dobijaš, više si sklon djelovati sam po sebi. Dakle, kad dobiješ više, moraš poraditi na tome da si sve tiši.

O: Zbrkano.

P: (BT) Prijenos je zbrkan, ili bi uređaj trebao više biti kompliciran? (L) Mislim da se to odnosi na činjenicu da je zbrkan izlazak iz juhe. Mi smo generalno u zbrci, kao što je Ark istaknuo. (L) Pa imam jednu molbu. Prethodno, prema kraju perioda rada s Frankom, postojalo je mnogo ohrabrenja u vezi investiranja na burzu dionica. To je bila Frankova ambicija. Da li je to proizašla informacija iz Franka?

O: Pogledaj sada.

P: (BT) Da li to znači da je sad pravo vrijeme da pogledamo burze?

O: Ne.

P: (BT) Sada je pravo vrijeme da otkrijemo investicijski program?

O: Ne.

P: (L) Pogledati na burze dionica upravo sada?

O: Ne.

P: (L) Također nam je rečeno da briga oko završavanja knjige nije nešto za što bi se trebali brinuti, da će se to riješiti samo po sebi? To nije bio problem.

O: Ne, nije problem.

P: (L) Možemo li išta učiniti da bi ubrzali proces podešavanja (kanala)?

O: Više kanaliziranja.

P: (L) Jednostavno, samo ga više prakticirati?

O: Da.

P: (L) Što je uzrok stanja uma koji sam imala kod pisanja zadnjih nekoliko tjedana? Jednostavno sam bila u vrlo kaotičnom stanju, nisam bila sposobna pisati. Da li je to rezultat Frankovih akcija i načina razmišljanja?

O: Monitori.

P: (L) Kakvu kemiju oni proizvode? ( BT-ov mobitel emitira zvukove i gasi se. Smijeh. )

O: Fe fe fe fe fe fe.

P: (L) Što je to? (A) "Fe" je željezo. (L) Oh! Da, pitali smo što je bilo u vezi mog kaotičnog stanja. (TK) Da li je to odgovor na Laurino pitanje? (L) Da li je moj nivo željeza prenizak?

O: Da.

P: (L) Trebamo li nešto znati u vezi nadolazećeg tjedna ili dva, neki savjet, bez specifičnih pitanja?

O: Sve mora biti pažljivo.

P: (L) Pa to je dosta općenito. (BT) Na fizičkom, mentalnom ili emocionalnom nivou?

O: Svim.

P: (L) Jesmo li sada pod nekim specifičnim intenzivnim periodu napada?

O: Ne.

P: (L) Ništa više nego uobičajeno.

O: Da. Doviđenja.

Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jul 14, 2010 11:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovaj prvi dio je iz neke sesije za koju još točno neznam datum, pa ju objavljujem zajedno sa ovom od 01.04.2007.

***

... (**) Da li bi bila dobra ideja ići kući za Dan Zahvalnosti ili Božić i suočiti se sa svojim roditeljima, takoreći?

O: Zašto?

P: (**) Dobro... (duga pauza)

O: Odgovorite molimo...

P: (**) Neznam. Radi toga što mi je netko savjetovao da bi mi možda nešto takvog moglo pomoći da se naučim nositi s njima efektivnije ili pomoći mi preboljeti to što
me gnjave, i...

O: Što misliš, hoće li to pomoći ako se suočiš s njima tamo?

P: (**) Da, zapravo, baz obzira na to da li će oni posjetiti ili ne... (L) Mislim da te pitaju hoćeš li se naučiti nositi s njima na taj način. (**) U smislu... (***)
U smislu, možeš li to učiniti s ovog mjesta? Hoćeš li morati u svakom slučaju...

O: Ti moraš razrješiti sa sobom.

P: (**) Kako to?

O: Ti si ranjen, da li ti izađeš van i igraš se u blatu prije nego što rane zacijele?

P: (**) Definitivno ne. Neke preporuke - poput pisanja časopisa - to bi mi moglo pomoći ozdraviti, uz ono što već radim?

O: Dobra ideja. Ali imaj na umu uvijek da su oni tvoji roditelji na fizičkom nivou, a ne na nivou duše. To je istina za sve. U nekim slučajevima, u ovom specifičnom vremenskom periodu u ciklusu, mnogi koji su napravili planove za ovo okupljanje duša morali su „uzeti što su mogli", u smislu inkarnacijskih opcija. Za većinu su jake veze u djetinjstvu dio genetskog tijela.

P: (Diskusija) (**) Samo iz radoznalosti, ako odem u SAD, hoću li se moći izvući iz njih?

O: Jesi li željan uzeti tu šansu u obzir nakon promatranja zadnjeg komentara?



---------------------------------------------


01.04.2007.

Laura, Ark, Joe, Andromeda, Scott, Atreides, Ailén, Galahad


P: (L) Pozdrav! Ima li nekoga?

O: Pozdrav sa Kasiopeje!

P: I koga imamo sa nama večeras?

O: Opolinia.

P: (L) Dobro. Pitanja? (J) Imamo li neko? (S) Nemam pitanja. (L) Dobro, imam ja pitanje. A*** mi je poslala email u vezi snova u kojima su bila dva konja koja su se utapljala. Da li je to od nekog posebnog značaja?

O: Neko značenje ima. Više upozorenje, ali ne toliko ozbiljno kao što ona misli.

P: (L) upozorenje kome?

O: Većinom njoj.

P: (L) U vezi čega?

O: Konji predstavljaju emocije. Trebala bi se pobrinuti da se ne potopi njena emocionalna priroda.

P: (L) To je sve?

O: Treba dati zraka svojim emocijama.

P: (L) Nagađam da ih otpusti u zrak...

O: Da.

P: (L) U vezi čega su te emocije? Mislim, postoji li neki posebni trag?

O: Njena seksualna priroda.

P: (L) Dobro, iduće pitanje? Što sam ono htjela pitati? Oh, da, Scotty i ja smo razgovarali u vezi toga... da pitamo postoji li neka vrsta... mislim, budući da smo jednom dobili informacije u vezi punjenja kristala s izvjesnom energijom. Pitamo se postoji li način da... znate, bilo koji objekt koji bi mogao biti napunjen sa specifičnom energijom, i ako bi znali kako da ga napunimo s tom energijom da bi ili zaštitili ili poboljšali nečije FRV... rezonirajuće frekvencijske vibracije. Da li postoji? Znate, koje bi mogli nositi na našem tijelu?

O: Neki. Kristali su dobar izbor. Ali oni moraju biti individualno selektirani za svaku osobu pomoću rašlji. Onda kombinacija sunčanih zraka, noćnih zvijezda i namjere. Bez mjesečine!

P: (L) Kako bi mogli izabrati kristal za svaku osobu pomoću rašlji?

O: Imajte veliki izbor kristala. Ako ti, Laura, selektiraš kristal, onda i ti sudjeluješ!!!

P: (L) Dobro, i što bi taj proces trebao napraviti?

O: Podupire obranu kad je individua u oslabljenom stanju i daje mali poticaj kad nije slaba.

P: (L) Obranu od čega?

O: Bilo čega što može negativno utjecati na “bitak”.

P: (L) Bitak je ono kod Gurdjieff-ovog opisa bitka, nagađam...

O: Da.

P: (L) U redu onda. I onda bi ih mi trebali nositi na svojem tijelu?

O: Da, ili nositi u džepu.

P: (L) I kažete, napuniti sa namjerom. Da li kristal mora biti napunjen od strane individue, ili mene, ili... Može li osoba sama napuniti svoj kristal, individualno, ili kako?

O: Ti selektiraš, individua puni prema instrukcijama.

P: (L) Kojim instrukcijama?

O: Svaki zahtjeva specifične instrukcije.

P: (L) Pa to je mnogo gnjavaže. ( uzdiše ) Mislim, morate ga selektirati i jednom dok ga pronađete, onda ja moram... onda moram imati sesiju da saznam točno instrukcije za punjenje tog osobnog kristala! Ogroman posao. (J) Mogli bi to učiniti samo za nas. (A) Ali namjera je bila poput... dodatna stvar. Čak nekima bez namjere bilo bi nešto posla. (L) istina. (L govori J) Dobro, koju vrstu pitanja imaš? (J) Uh, globalno zatopljenje? (Galahad) Koji postotak onog što vidimo danas, u smislu globalnog zatopljenja, dolazi od strane ljudske ruke, u odnosu na kozmičke uvjete?

O: 4 %.

P: (J) Eto ga na. Dakle, kupimo čekić. (smijeh) (H) Da li su ljudi, koji nam "prodaju" to globalno zatopljenje... jesu li oni uopće svjesni da je to sve... sve laž?

O: Neki od njih.

P: (J) Što je bio prasak koji se zbio kao udarac na rolete, u popodnevnim satima 25.01. ove godine? Bio je prasak dok smo sjedili u uredu... (S) O da, taj ludi prasak! (J) Bilo je vedro... jako čist dan i nije bilo ničeg vani i odjednom je prasnulo...

O: Površinska eksplozija, meteorit.

P: (S) Super! Skoro smo bili izbrisani! (A) Odlično! ( smijeh ) (Ark) Što su rekli? Što je to bilo? (J) Površinska eksplozija. (A) Meteorit. (J) Dešava se to cijelo vrijeme... ( još smijeha )

O: Bio je dosta malen.

P: (L) To ti samo govori koliko mogu biti snažni... (J) Bio je to mali kamičak... a napravio je "puf"! (L) Poput onog e=m*c², ha? (H) Sve je više i više izvještaja o tome u novinama. Koliki se postotak stvarnih padova meteorita izvjesti?

O: 11 %.

P: (S) Pa onda je to kiša... (J) Hoće li jedan od tih meteorita pogoditi Bush-a? ( smijeh )

O: Smješno je to što ste pitali... ( još više smijeha )

P: (A) To će pogoditi svakog. (J) Ne, jedan s njegovim imenom na sebi... samo jedan mali... da ga obori, znate onako... Da li je datum u Aprilu još uvijek aktualan?

O: Oh, da!

P: Da li je to kombinacija stvari koje su isplanirane da se dese u Aprilu, ili je to samo jedan inicijalan događaj?

O: To bi bilo onda otkrivanje. Bez kockanja.

P: (J) Ali već je April! (Galahad) To bi bilo otkrivanje. Nema kockanja. (L) Znaš da nam neće reći stvari poput te. (J) Pa da, ali kad je na rubu tvojih ulaznih vrata?! (L) Još uvijek neće. To bi kršilo slobodnu volju. (J) Bi? (L) Pa da, "jer bi onda željeli da nam kažu još". (J) To bi kršilo našu slobodnu volju da budemo iznenađeni? (smijeh) (L) Ti bi htio znati još više i onda nebi bio uvijek oprezan i pripremljen za ono štogod slijedi. To bi te oslabilo. Preboljela sam već to. Mislim, nekad sam bila ta koja je uvijek voljela znati sve što će se... mislim SVE... željela sam sve informacije... preboljela sam to. I ti moraš to preboljeti. Zabavnije je nego onako. (J) Yeah, it is actually. (J) U Novembru, 20.11. prošle godine, bio sam u krevetu i usred noći pojavio se taj zvuk električnog zujanja i pojavila su se svjetla ispred mog prozora... bio sam na pola budan i na pola sam spavao... znate... i probudio sam se i to je nestalo. Pitam se što je to bilo.

O: EM anomalija. Tvoj krevet je nad podzemnim tokom koji proizvodi elektromagnetsko polje. Postojala je i stimulacija kore za događaj.

P: (L) To znači da se tlo pomaknulo. (S) Hoće li se Joe jednog dana probuditi u jezeru? (smijeh) (J) Dakle, imamo meteorite i pomake zemljine kore i što propuštamo? Da li je vulkan ispod tog mjesta? (L) Uh, to je sve što trebamo. (Andromeda) Da li bi se trebali seliti?

O: Preselit ćete se kad će biti pravi trenutnak.

P: (S) Super!!! Selimo se! (J) Čuli smo to prije, zar ne? (L) Pa da. (Ark) Želim pitati u vezi tog momka koji mi je napisao: R******, Mađar. Želi bi pitati Kasiopejce u vezi toga da li je on opsjednut s brojevima ili je stvaran talent koji bi to trebao nastaviti raditi... njegova istraživanja i pokušaji da nešto napravi na bazi Heim teorije.

O: Treba prestati sa opsjednutosti ili će završiti kao John Nash.

P: (J) Tko je bio u avionu koji sam vidio da kruži oko kuće, u Novembru prošle godine? (L) Sve se događa u Novembru, ha?

O: Fotograf.

P: (J) Da li je fotografirao kuću?

O: Očito.

P: (J) Pa da, to je BILO očito. Dakle, to je bilo samo uobičajeni dobroćudni fotograf koji je slikao kuću samo "radi toga što voli slikati po Chateaux-u"?

O: Nije neophodno dobroćudan.

P: (J) Dakle, za koga je radio taj fotograf? Ako je radio za nekoga...

O: Sjevernoeuropski Konzorcij.

P: (L) I koja vrsta konzorcija je to i u što su mješani?

O: Recimo samo da je to povezano sa "trgovcem".

P: (L) Oh, mislite sa čudnim incidentima koji su slijedili naš članak i objavu u vezi "Godlike Productions", svakakve vrste čudnih ljudi koji su iskakali i kad se prati njihova međusobna povezanost, pronađe se da su povezani sa dječjom pornografijom, trgovinom djece i takvim stvarima. To su zbilja bolesni ljudi... znate... skupljaju podatke. Mogli bi to tako reći.

O: Da.

P: (L) Sve dok mi njih ne gnjavimo, neće ni oni nas?

O: Da.

P: (J) Sretni su da sam bio na krovu taj dan jer "inače bi morali slikati samo kuću" jer nikog drugog tu nije bilo. Morali bi nabaviti moju sliku. (L) Da li si im dao pticu? (J) Aha. To je bilo nekako instinktivno... znate... ( svi se smiju )... jer sam odrastao u Sjevernoj Irskoj i naučen sam na vojne helikoptere Britanske vojske koji su non-stop nadlijetali. Dakle... (Ark) Imaju li oni neku vrstu letećih mehaničkih buba koje mogu uletjeti kroz naše prozore i... uh...

O: Ne.

P: (J) zašto Izraelci kopaju ispod Al-Aqsa Mosque... što rade kad kopaju ispod Al-Aqsa Mosque?

O: Stavljaju lažne antikvitete.

P: (J) Solomon-ov Hram... Vidite što smo pronašli? Sve je to istina!

O: Ispraksirali su se za “Isusa”.

P: (L) Lažni antikviteti. (Galahad) Pa da. (L) Da, shvatila sam. (J) Što je to? (Galahad) Znate... grobnica i... (L) Isusova grobnica. (Andromeda) Da li su otkrili gdje su Isus i njegova obitelj bili zakopani. (L) Oh, ti si bio u Irskoj kad se to dešavalo. Jesi li pročitao naš članak u vezi toga? (J) Pa da. Da li je to bilo nedavno? (L) Da. Dok si ti bio u Irskoj, stavila sam na internet cijelu priču o tome. Tako je radi toga što su izbacili taj film i cijelu stvar kao dezinformaciju. pokušali su uvjeriti svijet da su pronašli Isusov grob... a on je bio samo uobičajeni momak... znate "Isus koji živi malo dalje u ulici". (Andromeda) Isusovo 6-paket pivo. (smijeh) (A) Pa, možda da pitamo u vezi tog mp3 zapisa koji si slušao danas u vezi toga... (L) Oh, dobro... stvar na koju bi se vratila... koja je godina ono bila... 1977... koje je bilo njegovo ime? Grillon? Vrillon?... iz Galaktičke Ashtar Komande ili tako nešto. Sad, nemojte se smijati ljudi! (svi se smiju) (J) Prekasno! (L) Nemojte se smijati! Ovo je ozbiljno! Da razmislim. To se desilo... ono što se desilo je bilo 1977.g. kad se odjednom za vrijeme emitiranja TV emisije u Engleskoj pojavio čudan glas u emisiji i zvučni efekti koji su se pojavili i to je trajalo oko 5 minuta i to je bila kao poruka koja dolazi sa Grillona ili Vrillona Galaktičke Ashtar Komande i tu je bio netko tko je očito mogao to dešifrirati... (A) Nije to bilo previše teško. (L) Ali stvar je u tome da je u to vrijeme bilo malo vjerojatno da bi neki amateri mogli imati opremu kojom bi to mogli napraviti, jer je to bilo kroz čitavo područje jugozapadne Engleske. Znate, više mi liči na regionalnu akciju. Dakle, morali su imati zbilja puno energije da to učine. I naravno, pomislili bi da ako su to bili vanzemaljci da se nebi ograničili na samo jedan dio TV mreže, nego bi na cijeloj planeti, ili bar na većem dijelu planete. Naravno, i onda bi također mogli pomisliti da... hm, pa ako se to desilo u Engleskoj, to je bilo zbog toga što su oni dobri momci i povezani su sa krugovima u žitu i tim stvarima. Dakle, mislim... možete pomisliti na sve vrste stvari. Dakle, to je opis tog događaja. I mi želimo znati tko je to bio... (Ark) I zašto. Dobro, prvo tko...?

O: Vojni psiho-operativci.

P: (A) I zašto su to napravili?

O: Uvjerili mnogo istinskih vjernika.

P: (L) Onda se Ashtar pojavio kasnije i znamo što je ta cijela Ashtar stvar... to je jednostavno... ništa, samo vjeruj da će oni oni pročistiti zrak... znate... nemojte se opirati... i... mislim... to je nekakva vrsta postavljanja situacije. Znate, vaša vlada nas ne sluša, oni se moraju rješiti svojeg zlog oružja i nema korisnog djelovanja nuklearne energije, i bla, bla, bla. Samo iste i iste stvari. (Atreides) Da li je Rosie O’Donnell otišla radi njezinog stvarnog interesa za istinom ili je to još jedna igra?

O: Ona je pod jakim pritiskom i jednostavno je prestala. Naravno da će ona možda postati zainteresiranija za istinu za svoje dobro, kad to sama počne provoditi u djelo.

P: (L) Hoće li se ona pokrenuti?

O: Vrlo vjerojatno. Ili će prodati sve pod pritiskom i povući se. Budućnost je otvorena i neodređena.

P: (J) Za koga radi Christopher Bollyn?

O: CIA.

P: (L) Da li ljudi Reseau Voltaire-a znaju da on radi za CIU?

O: Neki.

P: (Atreides) Da li Reseau Voltaire radi za CIU?

O: Neki zaposlenici.

P: (Ark) Želim pitati možemo li dobiti kakvu informaciju od kuda je Lobaczewski dobio svoje materijale i...

O: Rusi i Mađari. Sjećate se priče u vezi momka koji je to anonimno htio objaviti u Red Symphony? Bilo je i drugih poput njega.

P: (L) Ne sjećam se priče baš... (Ark) Ali da li je nešto od tog materijala još uvijek dostupno u objavljenoj formi koje bi mi mogli pročitati ili su oni svi nestali?

O: Tragovi, većinom uništeni jer su otkriveni.

P: (L) Dobro, što još? postajem umorna... (Joe) Da li je Hugo Chavez na sceni?

O: Više-manje.

P: (Joe) Kad će vanzemaljci doći? Toliko smo čekali. Šalim se... oni su već ovdje! Oni su upravo u ovoj sobi.

O: Nemamo komentara!

P: (Andromeda) Ti nevaljali Kasiopejci!!! (L) Može malo tišine sada... mislim, da li netko ima nešto zbilja važno za pitati? (Galahad) neki savjet za PoB?

O: Ako zauzme ispravan stav sada, postoji mala šansa da će to asistirati M**** da kasnije donese odluke od koristi. Ako to ne učini, nema šanse za M****.

P: (L) Dakle, u neku ruku, nije na PoB, već je na M****. Jer ako dopusti M**** da ju izmanipulira, M**** će izabrati manipulaciju kao način života... zauvijek.

O: Da. Ona je to već odabrala, ali doći će moment kad će sve pasti. Ako ona ima model za kopiranje, moglo bi napraviti razliku.

P: (L) Dakle, drugim riječima, ako PoB padne, M**** je izgubljena. Pitanje je... da li PoB ima takvu unutarnju snagu? Mislim, postoji mnogo ljudi koji rade mnoge stvari jer vole nekog ili kažu da vole nekog, ali na kraju oni ih ne vole toliko koliko su rekli da ih vole. (J) Može li PoB prakticirati neku vrstu čvrste ljubavi? (L) Dobro, onda... (Ailén) Mogu li ja pitati imaju li neki savjet za mene, za moj projekt i odlazak u školu za prevoditelje? (L) Što misliš pod savjetom? Budi specifičan. (Ailén) Postoji li nešto... nemam pojma kako bi to pitao.

O: Čekaj i vidi jesi li primljen, prije nego što zatražiš savjet u vezi pohađanja škole.

P: (Ailén) Strpljenje. (L) Pa da. Teško vam je djeco, zar ne? Teško je to! (smijeh) Mislim, nama starijima, znate, već smo položili tu stvar. Mi smo već imali svaki živac povučen u tijelu 5000 puta do krajnje granice! (L) Gdje je moja knjiga "Prkositi Hitleru"?!! (svi se smiju) (J) Čekaj i vidi, nema kockanja.

O: U kući!

P: (Andromeda) Ahh, to je toliko od pomoći!! (još smijeha) (J) Vidiš?! Ono što je dobro za gusku, dobro je i za gusana. Ako ja ne mogu znati što će se dogoditi u Aprilu, ti ne možeš znati gdje je tvoja knjiga!

O: Pogledaj u garaži.

P: (L) Ima li nešto što bi trebali znati, a nismo pitali? Smatrajte da smo pitali. (smijeh) (J) Budi specifična. (Atreides) Kako je to kad želiš još više želja?

O: Lijep pokušaj! Sve je dobro i na dobrom putu. Samo nastavite! Doviđenja.

Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jul 14, 2010 11:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
16.07.2007.

Laura, Ark, Joe, Andromeda, Scott, Ailén, Galahad, PoB


P: (L) Pozdrav.

O: Pozdrav.

P: (L) I koga večeras imamo sa nama?

O: Osrazzo.

P: (L) I tko si ti, kroz kuda prenosiš?

O: Kasiopejski portal u dalekoj i voljenoj Kasiopeji.

P: (L) Imete li neki poruka za nas večeras ili možemo li jednostavno pitati pitanja?

O: Pitajte.

P: (L) Pa voljela bih istaknuti da je večeras rođendan Kasiopejskih komunikacija.

O: Na vama je, možda, čekajte i vidite, neodređeno! ( puno glasnije nego obično, iako čest odgovor )

P: (L) U redu, idemo dalje. (Andromeda) Imam samo jedno pitanje. Što se dogodilo tim ljudima na obali Australije? Nestali su kod Barrier Reef-a, ostala je njihova večera na stolu, njihov notebook otvoren, sve stvari, a oni su jednostavno nestali. (J) U Aprilu, ove godine...

O: Još se treba vidjeti. Pojavit će se.

( osobna pitanja i odgovori u vezi familije - izostavljeni )

P: (Joe) Da li je bilo kakvih lažiranja kod izbora u Francuskoj 2007.?

O: Naravno!

P: (Joe) Možemo li dobiti postotak lažiranih ili ukradenih glasova?

O: Vjerojatno da je preko 20 posto.

P: (Joe) Dakle, 20%?

O: Da.

P: (Joe) To bi indiciralo da je samo 30% ljudi glasalo za Sarkozy-ja. (H) Da li je Segolene dobila više glasova nego Sarkozy?

O: Da.

P: (S) Dakle, to znači da je osjećaj koji smo imali Laura i ja taj da Sarkozy i nije toliko zao - vjerojatno prilično pogrešan?

O: Vjerojatno, ali zapamtite da Sarkozy nije glavni. On samo to još u potpunosti ne shvaća.

P: (H) Hoće li se nešto desiti što će ga na neki način "spustiti na zemlju"?

O: Vrlo vjerojatno. Postoji aura smrtne opasnosti koja se širi Francuskom.

P: (L) Opasnost od kuda?

O: Konflikt onih koji žele staviti Francusku u lance i onih to ne žele i znaju da će to biti poput iskrenja u bačvi sa barutom.

P: (L) Zašto bi bilo poput iskri u bačvi sa barutom?

O: Francuski mentalitet: arogancija, itd.

P: (Joe) Oni su zabrinuti radi druge revolucije. (L) I tko gura Francusku u lance?

O: Vaši omiljeni Zionisti.

P: (L) A tko je protiv toga?

O: Sarkozy između drugih. Iako on pokušava popustiti na neki način.

P: (H) Da li je Segolene više orijentirana ka Zionistima?

O: To je intersantno pitanje: recimo samo da je ona bila izabrana da se natječe i izgubi.

P: (H) Dakle, da li je taj Julien Dray, lik koji je njoj blizu, jedan od ključnih igrača?

O: Svakako. Sarkozy misli da on to može srediti, ali će uvidjeti da ima tigra iza sebe.

P: (Joe) Dakle u osnovi, i Sarko i Segolene su izabrani, Segolene je izabrana jer će biti uvjerljivi gubitnik, ali čitava stvar je bila sređena da bi Sarko mogao pobjediti.

O: Dobra analiza. Vidite? Što ćemo vam mi uopće?

P: (S) Dakle, njega su izabrali jer je on izigran. On je protiv Zionista, ali će ubrzo otkriti da to nije bitno jer su ga oni stavili na ovu poziciju i dali mu moć i oni će ga prisiliti da učini štogod požele...

O: Nije protiv, samo misli da je pametniji od njih.

P: (H) Pa onda navodno pomirenje sa nekim socialistima koje Sarko predlaže je zapravo izgradnja Zionističke struje unutar francuske vlade.

O: Više-manje.

P: (Joe) Da li je stavljanje Francuske "u lance", bio taj kod za teroristički napad?

O: Ne posebno, samo ponovno kreiranje nekih stanja kao u SAD-u i Velikoj Britaniji.

P: (L) Drugim riječima, fašizam. To je ono što riječ fašizam znači: nešto zavezano skupa, kao snop štapova. (H) Dakle, uh, ima li tamo nekih dobrih momaka?

O: Većina njih je mrtvo.

P: (uzdiše) (L) Dakle, ukratko, mi smo nadrapali!

O: Budite "dobri momci".

P: (nervozan smijeh) (H) Dakle, da li je konačni datum u Aprilu na koji se to odnosi i koji ste spominjali - ta veza sa datumom francuskih izbora? Oni su počeli krajem Aprila.

O: Da, i još toga što će biti otkriveno.

P: (H) Ima li ikakve šanse dobiti malo otkriće toga večeras?

O: Što je Dubya radio u Aprilu? Blair? Sarkozy?

P: (S) Oni su imali sastanke o tome kako raznijeti Iran! To je moja teorija. (Ailén) Da li bi se trebali uskoro seliti?

O: Selidba će se desiti kad bude vrijeme za to.

P: (S) Super, opet ćemo se seliti! (A) NAS će preseliti! (smijeh) (L) Hoće li nas "maknuti"?

O: Ne!

P: (L) Završit ću u zatvoru mučena ili slično?

O: Nije baš vjerojatno.

P: (Joe) Što ja sa nama ostalima?

O: Također.

P: (H) Jeste li primjetili da su na pitanje "Hoće li nas maknuti?" odgovorili sa "Ne!", ali odgovor na zatvor je bio "Nije baš vjerojatno". (L) Dakle, očito bi mogla nešto učiniti da dospijem tamo. (Galahad) Pazi ju, Ark! (smijeh) (Joe) Da li je napad na Iran neminovan?

O: Oni pokušavaju kretati se u tom smjeru. Vjerojatnije je da se desi lažni napad u SAD-u i Velikoj Britaniji i tako dobiti javnu podršku u Francuskoj, a vjerojatno i Rusiji.

P: (H) To je jedan vražji lažni napad! (Joe) Mossad je više nego pogodan. To je zbilja nezamislivo. Nadao sam se nečemu više... (L) Kreativnom? (H) Hej, pa to djeluje!

O: I ne mora...

P: (Joe) To sam htio reći. Tu je opasnost kod tih istih stvari koje se ponavljaju opet i opet. Ljudi više neće vjerovati u to. (Galahad) Tu su oni uhvaćeni: u njihovoj nemogućnosti razmišljanja na kreativan način. (Joe) Ne moraju, to ovisi o nama. (S) Uh, sad sam se razvedrio. (smijeh) (S) Postoji li uopće dobrih vijesti?!

O: Vi imate ovu informaciju dok ostatak ljudi nema.

P: (L) Želim... (Joe) Mi smo osuđeni da znamo što se dešava prije svih drugih... To želite?

O: Vi ćete raditi ono što ćete raditi. Pomoć je na putu.

P: (L) Samo bih željela znati u kojoj će formi ta pomoć stići?

O: To bi bilo varanje. Pogledajte u nebo...

P: (Joe) Kometa je pomoć! (smijeh) (L) Ili je to supernova i svi ćemo se spržiti... (S) Pa ako je Zemlja bila pogođena kometama i bilo je katastrofalno područje, pa... to bi bilo super i ako je bila supernova i svi dobijemo super-moći, pa... i to bi bilo super - također! Dakle, tako to ide! (Joe) Možda će supernova probuditi mnogo ljudi. (smijeh) (A) Nedavno smo se koncentrirali na psihopate, ponerologiju, itd., i sad sve ide dalje. Ali, imam osjećaj da za vrijeme dok se to širi, mi bi trebali uzeti neku drugu temu i fokusirati se na nju i širiti dalje o njoj. Psihopati i ponerologija postaju poznati, pa tako dok svi saznaju za njih mi bi trebali krenuti na druge veće stvari. Koji pravac bi to trebao biti?

O: Kad Dolan stigne ovdje, imat ćeš nekih ideja.

P: (S) Pa da, dakle pomoć koja dolazi je zapravo invazija vanzemaljaca. Onda ćemo svi biti porobljeni i vanzemaljci će biti vladari umjesto ovih! (smijeh) (L) Ili će oni pokušati lažirati invaziju vanzemaljaca, a PRAVI vanzemaljci će se pojaviti. Ili će pokušati lažirati invaziju, a doći će kometa i pogoditi Zemlju. (Galahad) Želio bih pitati u vezi S*****, budući da se ona ubrzo vraća. Primjetili smo da nema nikakvih promjena kod S****. Izgleda da je ona u kolotečini, da kruži u ciklusima. Da li S**** shvaća da je ona potrošna roba? ( individua je prethodno identificirana kao nesvjesni agent )

O: Ne. Previše brine kako će ona izgledati drugima. Zapamtite, nije baš S**** glavni. On je lažna osobnost koja treba šokove. Možete mu ih dati nekoliko...

P: (Galahad) To ukazuje da je još netko unutar njega koji bi se mogao probuditi?

O: Vrlo vjerojatno.

P: (Joe) Da li bi adekvatni šok bio taj da mu jednostavno kažemo da mi znamo da radi za MI5?

O: Nije najbolji pristup. Bolje primjenite dosljedne šokove emocionalnom centru preko SOTT mreže (na internetu).

P: (L) On može raditi na stranicama Signs ( of the Times ). (Andromeda) Dobra ideja! (A) Želim znati kakva je budućnost koja proizlazi iz sadašnje rastuće tenzije između SAD-a i Putina?

O: Većina od toga je igrokaz, ali tu je također činjenica da je Putin mudar čovjek koji vodi tirane u zamku.

P: (L) Rekla bih da to nije toliko zbog toga što je on dobar momak, već je to borba za moć.

O: Da.

P: (Ailén) Da li Putin radi sa Chavez-om na tome?

O: Naravno.

P: (L) Pa da, on će raditi sa svakim. On nije glup čovjek. Njegov NAČIN je pametniji od Bushevog. Mislim da je pametniji nego Sarkozy, a definitivno i od Blaira. Ima ispucavanje neurona kod toga. (A) Praktično pitanje: da li bi PoB trebao prodati stan u Wroclaw-u?

O: Da.

P: (L) Željela bih znati što se dešava sa F****?

O: Šok stvarnosti vodi drogama i zbog toga u još šokova u vezi stvarnosti.

P: (L) Spiralno dolje, ha?

O: Da.

P: (PoB) Što mogu učiniti za M**** sada i kasnije?

O: Najbolja stvar, najbrža, je da ju pustiš na miru dok ona ne nauči ono radi čega je došla učiti.

P: (L) Kako će PoB znati kad je M**** naučila ono radi čega je došla učiti?

O: Znat će kad će M**** moliti za oproštaj.

P: (Galahad) Planirate li pojaviti se na QFS okupljanju? (smijeh)

O: ako smo pozvani!

P: (Andromeda) Poslat ću vam pozivnicu poštom. (smijeh)

O: PoB mora biti čvrst u ljubavi koja je viša i može čekati svaku dušu da ispuni svoju sudbinu. Ono što te čini tužnim nije čak ni M****. M**** još uvijek spava.

P: (Diskusija o odgovoru)

O: Kod strpljenja i mudrog čekanja, M**** može imati svoju vlastitu dušu. Ona je poput sjemena posijanog u toplu i mračnu zemlju. Ako pokušaš ispraviti nešto ili napraviš krivu stvar, to bi bilo kao da otkopavaš sjeme da bi vidio da li je proklijalo. Ako to učiniš, to će ubiti mogućnost.

P: (S) Što se desilo sa našim dragim ( francuskim agentom tajne službe koji nam je pomogao )?

O: Dobio je ono što je želio.

P: (L) Vjerojatno je želio dobiti kopiju knjige. Saznao je da mi nismo ništa od onog što je netko rekao. Mi smo samo normalni ljudi i on je pročitao knjigu i vidio da nismo kult. (A) On će se vratiti ovdje u Julu ili Augustu.

O: Pa... Hmmm... Držite svoje oči uperene ka nebu i vaše uši ka zemlji. Znanje štiti. Doviđenja.

P: Oh, komete i potresi!


Kraj sesije


Komentari koji su slijedili sesiju:

(A) Dakle, kako je to kad upoznaš jednog od najpoznatijih i najkritiziranijih ljudi koji kanaliziraju? Zabavljamo se, razmišljamo i onda ljudi zapisuju i proučavaju te transkripte, i onda ih ukradu! (smijeh)

(L) Oh, pa većina od toga je samo zdrav razum.

(Joe) Većina od toga je "shvati to sam/sama i napravi svoje vlastito istraživanje"!

(L) Smiješna stvar na početku je bila ta da sam mislila da mogu samo naći stvari u uobičajenim knjigama i da bi nešto trebala saznati. I mislim da su me zbilja naučili da tako to ne ide. Moraš gledati ispod površine, kopati i kopati! Također, naučili su me da je čitava stvarnost izgrađena i moraš raditi na tome da dođeš do istine. Istina nebi bila u jednoj ili dvije knjige, ili vani u javnosti. Jednom dok to znaš, jednom kad znaš da to neće biti lako i da moraš raditi da bi došao do istine, ti jednostavno počneš to raditi...

(A) To postaje zabavno!

(L) To je poput onog što je Gurdjieff rekao: kad imaš dobrog učitelja, dođeš do točke kad ti učitelj više ne treba. Volim pričati sa Kasiopejcima, i prije i sada, zbilja to više ne trebam. I oni neprestano govore: "Mi pokušavamo naučiti te kako koristiti svoj mozak". To je tako očito sada! Svima nama! Ali onda to nije bilo tako očito. Imali smo te emocionalne iluzije koje smo trebali srediti i spojiti se tim idejama Gurdjieff-a.

(Joe) Pomažu nam da si pomognemo.

(L) Pa da. Daj osobi ribu i ona će jesti taj dan, ali naučiti je da peca...

(A) Isto je i sa znanošću. Kad si student, i radiš na svojoj diplomi, vjeruješ da tamo negdje postoji netko tko zbilja ZNA. Pa tako, ti pročitaš sve teknjige i treba ti tri godine za to. Onda počneš razgovarati s tim ljudima i oni ti kažu: "To je dobro pitanje!" i "Hej, i to je dobro pitanje također!"

(L) Druga stvar je ta što ideje u fizici koje su Kasiopejci istaknuli zajedno sa drugim idejama u vezi toga da je svemir otvoren, neodređen, to su neke osnovne ideje koje se sada čine vrlo jednostavnima. Ali bilo ih je jako teško shvatiti na početku, radi programiranih umova. I sjetimo se samo kako je to bilo za sve nas, uopće i POMISLITI izvan kontejnera... Znate kad vas nešto muči cijeli vaš život, i mislite da ne možete izaći iz toga van i pogledati izvana na to. Jednom to uspijete i vidite što to jest i kažete "OH! Zašto to nisam shvatio prije"? Zbog toga morate imati razumijevanje za sve one druge ljude jer ti drugi ljudi nemaju izvjesne pogodnosti koje mi imamo. Moramo pronaći načine da komuniciramo sa drugim ljudima koji imaju drugačije stilove razmišljanja, nivoe edukacije, poglede, programe. Zbog toga kad zapisujem stvari, objašnjavam stvari na toliko različitih načina. Tako sam napravila u Val seriji, i tako radimo na web stranicama Signs of the Times, itd.

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet jul 22, 2010 1:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
:read:

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub jul 24, 2010 10:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
22.07.2010.

Laura, Ark, Andromeda, Perceval, Ailén, Galaxia, PoB, Atriedes, Burma Jones, Psyche, Mr. Scott

{Laura, Ark, i Andromeda su za pločom}

P: (L) Danas je 22.07.2010. Mislim da je danas godišnjica od kad se poajvio onaj krug u žitu koji je simbol beskonačnosti sa Yin-Yang znakom unutar njega i koji smo koristili za logotip Paleokršćanstva. Nije li danas također neka vrsta praznika, poput rođendana znaka Djevice ili uzdignuća Marije ili nešto poput toga? Dobro, da vidimo što se dešava.

O: Pozdrav, djeco Kasiopeje!

P: (L) I koga imamo sa nama večeras?

O: Rochiana.

P: (L) I kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja. Sad, pažljivo slušajte.

P: (L) Mi pažljivo slušamo.

O: Imate pitanja u vezi Golfske struje ( morska struja u Atlantiku ). Sjećate se astrološkog materijala kojeg ste pročitali da bi napisali o tome u "The Dot Connector" časopisu?

P: (L) Da.

O: Pa, to je bliže nego što si možete predstaviti i naznaka o Golfskoj struji je dio koji nedostaje.

P: (L) Dobro, dakle što će se dogoditi? Da li Golfska struja prestaje cirkulirati i da li će to donijeti ledeno doba?

O: Da, i hoće.

P: (L) Da li je ono neminovno?

O: Uzrok nije samo curenje nafte. Ali, ljudi će vidjeti samo naftu kao uzrok toga i okrenut će se protiv elite radi toga što je donijela takvu katastrofu. Također, imajte na umu da će se nelinearni efekti razviti u potpunosti kroz neko vrijeme.

P: (L) Dobro, dakle kažete da će biti ljudi koji će biti prije svjesni nego drugi, i da će se onda to proširiti?

O: Da.

P: (L) U mojim astrološkim objašnjenjima sam rekla, u neku ruku, da štogod bi se moglo dogoditi sredinom 7. mjeseca, da bi se to moglo razviti u potpunosti više sredinom ili krajem 8. mjeseca, ako se sjećam korektno. Moram se vratiti na to i pročitati da budem sigurna, jer sam to nekako napisala u drugom stanju svijesti.

O: Da. Također, htjeli bi pohvaliti metodu i način na koji si to napravila. Brilijantno. Bez namjere.

P: (L) Pa, puno hvala. Samo sam htjela napraviti astrološki osvrt. Dobro, dakle, imamo ovo. Imamo li neko pitanje koje slijedi u vezi Golfske struje? Oh, čekajte malo... vratimo se malo natrag... {pročitan prethodni odgovor} Što ste mislili pod: "Uzrok nije samo curenje nafte"?

O: Unutarnje promjene planete uključujući modifikacije magnetskog polja.

P: (L) I što uzrokuje unutarnje planetarne promjene uključujući i promjene magnetskog polja?

O: Promjena u kozmičkom okruženju, kao i prisutnost stranih tijela u blizini, kao i unutar sunčevog sistema. {pauza} Međusobno približavanje realiteta.

P: (L) Pa zbilja, ljudska bića su samo malene čestice na ovoj planeti, koja je sama po sebi malena čestica u galaksiji, koja je malena čestica u svemiru. Dakle, gledano iz vrlo široke perspektive, mi se zapravo i ne brojimo. Dakle, štogod se dogodi - dogodit će se i to je to.

O: Više-manje, ali zapamtite da neke svijesti imaju na "težini" više od drugih. Također, sjetite se izreke "Njegov pogled je na vrapcu". Dok to iz vaše perspektive može izgledati okrutno, čak i vi sami vodite brigu o svojim najmanjim dijelovima.

P: (L) Hm, ovo jednostavno izgleda da su psihopati zbilja zabrljali stvari.

O: Zapravo je vrlo loše vrijeme za njih.

P: (L) Loše je vrijeme za njih? Kako to mislite?

O: Na njih će pasti sva krivica!

P: (Andromeda) To je interesantno... (L) Način na koji to možemo gledati. (Burma Jones) Onda, krenimo natrag na ono što je Galaxia želio znati, hoće li biti revolucije? Hoće li se ljudi zbilja probuditi i početi... (Galaxia) I činiti nešto u vezi toga?

O: Oh, svakako!

P: (Galaxia) E, to volim čuti! (Andromeda) Hoće li to biti vrlo krvava revolucija?

O: Da.

P: (Galaxia) Na obje strane?

O: Da.

P: (Galaxia) Više na strani zla ili na strani dobra?

O: Čekajte i vidite.

P: (Perceval) Hoće li biti koncentrirano više na specifičnom dijelu svijeta, na primjer SAD-u, a na drugim područjima baš i ne?

O: Da. Mi smo spomenuli 5D grad na brdu.

P: (Perceval) Da li se ovo sa ledenim dobom odnosi na to da će ljudi okriviti vladu da ga je ona uzrokovala i to će uzrokovati revoluciju?

O: Ima tu još nekoliko koraka prije ledenog doba. Neki od njih nisu baš vrlo ugodni.

P: (Perceval) Zemljotresi, vulkani, ekonomski kolaps... (Burma Jones) Masovna glad. (Perceval) Epidemije. (L) Problemi u poljoprivredi.

O: Sve od toga i još više od toga.

P: (Andromeda) Super! (Perceval) U vezi toga, da li je jedan korak koji bi mogao uzrokovati revoluciju i... (L) Pa zapravo, oni su spominjali korake koji vode u ledeno doba, ne korake koji vode do revolucije. (Ailén) Rekli su da prije nego što bi revolucija mogla početi, da bi ljudi mogli vidjeti da je samo nafta uzrok pokretanju revolucije. (Perceval) Pa da, pitao sam da li će ledeno doba uzrokovati revoluciju. (L) Ne mislim da će mnogo toga ostati za revoluciju, jednom dok počne ledeno doba! {smijeh} Dobro, sve te stvari poput propasti poljoprivrede i ostalog će voditi do ledenog doba. Rekla bih, ako će biti neuspjeha u poljoprivredi, ekonomskog kolapsa, itd., da će to dovesti do revolucije i dok ćemo biti usred revolucije ONDA će sve otići k vragu. To bi bilo moje nagađanje.

O: Da.

P: (Perceval) Dakle, rekli su "Sve od toga i još više od toga". Da li bi jedno od tih "više od toga" moglo biti i otkrivenja o slučaju 9/11?

O: To bi moglo biti, također, ali nemojte polagati svoje nade u "otkrivenja", već bi to više mogla biti promjena u percepciji javnosti.

P: (L) Dobro. Sve od toga je vrlo, vrlo veselo. Dakle, što nam je za činiti?

O: Nastavite širiti istinu i program koji će ujediniti sve ljude sa dobrom voljom.

P: (L) Dakle, ujedinjenje ljudi dobre volje...

O: Sjećate se da smo vam jednom rekli da će se ljudi ujediniti protiv "invazije" neposredno prije promjena na Zemlji?

P: (L) Pa, da. Razgovarali smo u vezi Nefila i njihovim zaglušujućim puškama i tim stvarima. Ali izgleda kao da su psihopati novi Nefili, i oni koriste zaglušujuće puške - omamljivače. I onda smo mi pitali hoće li oni pokušati napraviti lažnu invaziju vanemaljaca. Sav taj trud oko otrivenja vanzemaljaca je pokušaj usmjeravanja ljudi u smjeru invazije vanzemaljaca, pokušaj njihove pripreme na tu lažnu invaziju. Onda ste vi rekli da bi se stvarna invazija mogla dogoditi prije toga ili bi se dogodile promjene na Zemlji. Sad, sve to mi dolazi u glavu, postaje jasnije i jasnije, da mi NE TREBAMO invaziju vanzemaljaca jer imamo psihopate koji vladaju ovim svijetom kao njihovi transdimenzionalni agenti. To mi je postalo jasno onda kad ste rekli da se jednostavno invazija već dogodila! Ona je tu, sada. To su psihopati na vlasti! Svatko gleda i čeka nekakvu vrstu vanzemaljaca; pa vanzemaljci su natprirodan fenomen. Da, tu postoji izvjesna fizikalnost kod toga, ali čini mi se da ta fizikalnost nema... što želim reći? Izdržljivost? Trajnost? Ona ne "vibrira" adekvatno našem realitetu. Oni dođu i odu, ali ne ostaju ovdje. I zato oni trebaju agente. Oni su oduvijek trebali agente. Oni su oduvijek trebali bića ljudskog izgleda da bi kontrolirali, manipulirali, ili čak "učitali se u" njih na jedan smješan način, kao posesivnost ili aktivacija. To je kao da oni sjede u nekoj vrsti kontrolne konzole u nekom hiperdimenzionalnom mjestu i kontroliraju svoje agente na sličan način kao što mi kontroliramo naše igračke na daljinsko upravljanje. Dakle, nekako je to ono na što sam mislila. Svatko čeka nešto što bi se trebalo desiti, poput nekog objavljivanja ili nešto poslije toga. Ali to se već dogodilo. To je već ovdje, SADA! I takozvana "objava" će biti lažna sve dok ne kažu da je to natprirodan ili hiperdimenzionalan fenomen, što oni NEĆE reći jer se to kosi sa njihovim općim pogledima na svijet koji obožava fizički univerzum. Od tuda proističe čitav Darwinizam, materijalna znanost, izuzeće znanstvenih istraživanja paranormalnog, itd. Ta vrsta stvari NIKAD ne može biti pošteno istražena jer bi to uništilo njihovu konstrukciju realiteta. (Perceval) To je veliki ekran. (L) Pa da, oni pokušavaju pripremiti ljude za fizičke, materijalne vanzemaljce - "Objava" - jer će oni POKUŠATI izvesti trik vanzemaljske invazije ili trik "vanzemaljskog boga" i reći "Obožavajte vanzemaljskog boga! Pridružite nam se! Mi smo njegovi najviši svećenici"! Ali, to neće djelovati. (Perceval) To je kao nešto što se drži u rezervi ako zatreba. Oni su pripremili ljude na ideju o vanzemaljcima. (L) To je poput ovog ogromnog obavještajno-dezinformirajućeg programa. I glavna stvar na kojoj oni rade je da onemoguće ideju, koncept i razumijevanje da je taj fenomen natprirodan, tj. da je hiperdimenzionalne prirode. Da to razjasnimo, ono što smo mi uvijek zvali natprirodno - nije neophodno "natprirodno", već je jednostavno hiperdimenzionalno ( realitet, stvarnost u kojoj mi trenutno živimo je samo jedna od MNOGIH stvarnosti koje postoje istovremeno, paralelno, višedimenzionalno ). Mi smo bili svjesni tih stvari - tih drugih realiteta - kroz milenije. Oni su dolazili i odlazili. To je poput prsta u Flatland-u. Mi smo Flatland! ( http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... Itemid=118 ) Jesam li u pravu u vezi toga?

O: Otprilike toliko točno koliko možeš shvatiti bez da napraviš direktna predviđanja.

P: (L) Tko je to bio, taj znanstvenik... Da li je to bio Werner von Braun, koji je rekao da će oni kreirati tu iluziju u vezi vanzemaljske invazije i da će sve biti velika laž i prevara? I rekao je da zna razlog tome, da je to paranormalan ili hiperdimenzionalan fenomen. Da li je na to mislio?

O: Da.

P: (L) Jer se to uklapa. Mi smo već imali invaziju. to je već svršena stvar. (Perceval) Invazija psihopata. (L) Pa da. (Ailén) To je savršen izgovor za ne imanje odgovornosti kao ljudska bića. Oni mogu okriviti vanzemaljce i reći "Mi smo svi jednaki, mi smo svi žrtve! Nismo znali"! (L) U redu. Što je iduće? Svi žele znati zašto je taj konzorcij pokupovao sav kakao u Europi?

O: Još jednom, pogađa bolest željnog razmišljanja!

P: (L) Što ste mislili pod tim?

O: Oni zapravo misle da će ljudi brinuti o čokoladi!

P: (Burma Jones) Dakle, oni znaju da se sve raspada i samo su mislili "Uzmimo tu dragocjenu robu prije nego se ovo desi"! (L) Možda oni NEZNAJU da će se stvari totalno raspasti. Možda misle da će se samo neke stvari raspasti i misle da će dobro zaraditi na čokoladi. Ali nemaju pojma kako će to loše biti jer su ozbiljno podcjenili ovo što se događa.

O: Nije dobro vrijeme za biti psihopat!

P: {smijeh} (L) Dakle, to je za vrstu ljudi kao one u BP-u. Zeznuli su zbilja radi toga što su psihopati. Oni su ti koji nose teret za ono što dolazi u obliku ekstremnih neprilika. (Perceval) To je poput onog što ste rekli u vezi pronalaska karakteristika psihopata, a to je njihova nemogućnost percipiranja posljedica svojih akcija u budućnosti. Imat će zbilja ozbiljnih posljedica. (Ailén) Njih će okriviti za sve, čak i za stvari koje nisu učinili. (Perceval) I oni čak ne mogu vidjeti ono što dolazi, prije nego što se to desi. Oni nemaju nikakvih planova za nepredviđene slučajeve. (Galaxia) Imam pitanje. Hoće li neki ljudi u SAD-u vidjeti što se dešava i pobjeći od tamo?

O: Neki.

P: (Galaxia) Barem će neki preživjeti.

{pauza i diskusija u vezi članka o BP i curenju nafte i njenom efektu na Golfsku struju}

(Andromeda) Nisam vidjela tu. (Ark) Bila je vrlo prihvatljiva. (Andromeda) Što su rekli? (Ark) Doći će još brže.
(Perceval) Nadovezao se na znanstvena istraživanja. Nafta će najvjerojatnije imati utjecaja na Golfsku struju.
(Andromeda) Pa rekla sam to isto odmah kad je to i počelo! (Psyche) Upravo sada, na Južnoj hemisferi je ekstremno hladno. Tisuće krava je uginulo. (Andromeda) Nešto će se desiti kad se izmješaju topla voda i nafta i kad to zahvati Golfska struja. Već je to vrlo delikatan balans. (Perceval) I stvar koja je pomogla je ta kad su poprskali disperzant na nju. ( kemiju koja je rastvara ) To je pridonijelo da nafta tone. Nafta bi više-manje ostala na površini da to nisu učinili. Sad se širi još više. Mislim da bi prva stvar prije ledenog doba bila... (Andromeda) Trebalo bi biti mnogo suša i poplava. (L) Potopa. (Andromeda) Mnogo oborina, prljavih kiša. (Ailén) kiselih kiša. (Andromeda) problemi u poljoprivredi radi kiselih kiša. (L) Tuče, led. (Andromeda) I onda imamo krah ekonomije. (Perceval) U tom i jest stvar: ako usjevi počnu uveliko propadati, ekonomija će jednostavno pasti. I istovremeno nemate hrane, niti zaposlenja! (Andromeda) I onda imamo te stvari koje dolaze iz unutrašnjosti Zemlje. To je kao da Zemlja ima groznicu ili nešto slično. Hladno, pa toplo. (Perceval) Zamislite ljude gdje nema hrane i gdje ljudi gladuju... (L) I netko ima čokolade! {smijeh} (Perceval) I onda potres ili nešto poput toga kao točka na "i"! (Andromeda) Mislim da nije najbolja ideja imati čokolade kad je nestašica hrane. (Perceval) Možete ih samo vidjeti kako planiraju... "Što ljudi vole? Čokoladu! Kad su ljudi gladni, što će htjeti? Čokolade! Zasnovat ćemo tržište na čokoladi i Coca-Coli! Ljudi će plakati za njima"! (Ark) Pa možda će ljudi oboljeti od nečega, a ti će ljudi proširiti informaciju da je čokolada protuotrov! {smijeh} (Andromeda) Nebi im prošlo nešto tako. (L) Govoreći o psihopatama... Što je sa S****?

O: Kao što smo upravo rekli... {smijeh} Ljudi to prozriju. Ali zapamtite da takva vrsta ljudi ima tendenciju da si sami propucaju vlastito stopalo.

P: (Perceval) Da li on zna da je psihopat?

O: Ne. Da li zna ijedan?

P: (L) Pa postoje neki koji kažu da znaju da su psihopati.

O: Oni stvarno ne vjeruju u to. To je samo još jedna varka.

P: (L) Dakle, ti ljudi koji kažu u nekim psihološkim izvještajima "Imam pacijenta psihopatu, on zna da je psihopat. Lice mu je žalosno i kaže mi da zna da postoje osjećaji koje on nikad neće imati, niti osjetiti..." - da su to lažnjaci i da oni jednostavno varaju psihologa opet i opet?

O: Da.

P: (L) Dobro. Koja smo još pitanja zapisali? (Ailén) Što je sa svim ovim trenutnim spominjanjima pedofilije u zadnje vrijeme? Imamo gospođu iz organizacije koja pomaže zlostavljanoj djeci da nas kontaktiraju, imamo "Korupciju tišine" na našem stolu, imamo istraživanje Burma Jones-a o ljudima koji se nazivaju "Kraljevima" ( Kings, prim. prev. ), koji su umiješani u pedofiliju, imamo nekoliko malih koincidencija i ljudi misle da je to u vezi zlostavljanja. Isti dan je bila i epizoda "Midsomer Murders-a" koja je imala veze sa pedofilijom.

O: Izranja u svjesnost.

P: (Ailén) Kao globalna svijest. (L) Pa što je s tim "Kraljevima" koji su umješani u to? (Burma Jones) Da, zašto postoji toliko ljudi umješanih u to?

O: primjetite to da postoje i druge skupine imena. Vi ste se samo spotaknuli na jedno.

P: (Burma Jones) Dakle, postoji li obiteljska povezanost između Leslie Lynch King i Lawrence E. King iz Omahe, Nebraska? (L) Tko je Leslie Lynch King? (Burma Jones) Gerald Ford. (L) Oh.

O: Daleko.

P: (Burma Jones) Oh, dobro. Dakle, većinom je slučajno da su bila dva "Kralja" iz Omahe koja su bila...?

O: Da.

P: (L) Kladim se da bi mogao naći još takvih. (Burma Jones) Dakle, da li je bilo veza između Lawrence King iz Omahe, Nebraska i tog dječaka koji je ubijen u južnoj Kaliforniji, koji se isto zvao kao i ovaj seksualno zastranjen tip?

O: Ne.

P: (Burma Jones) Dakle, samo skupine imena... Tih drugih skupina imena. Da li skupine imena u vezi stvari poput pedofilije imaju neku posebnu genetiku ili je to neka vrsta simbolike...

O: Da.

P: (Burma Jones) I oni koji su naciljani, da li oni imaju neke šanse pomoći svijetu, pa su naciljani da ih se uništi dok su još djeca?

O: U nekim slučajevima.

P: (L) Dobro, još nešto? Imam pitanje. Na forumu je bila diskusija u vezi udaranja djece po guzici ( popularne batine, ne zlostavljanje djece, već "davanja do znanja" ). I rasprava je bila o tome da postoje neke situacije kad je jedino preostalo "po guzici", ali da bi to trebalo biti vrlo rijetko. Mislim, specijalne situacije. Možda ja sama po sebi nisam slijedila taj model, ali je bilo nekih situacija kad je to bilo jedino rješenje. Pravdam li ja to sebe? (Ark) Za mene je to bilo dobro. Da nije tako bilo, vjerojatno bi postao kriminalac. {smijeh} (Andromeda) Što je sa situacijom kad se dijete igra u prometu? Hoće li te ozbiljno shvatiti? Mislim, za njihovu zaštitu ona to trebaju. (Ark) dok sam bio mali, igrao sam se na pruzi, na tračnicama i moja majka je došla i vidjela me, zgrabila moje uho i odvukla natrag kući. Tjedan dana nisam mogao taknuti svoje uho! (Andromeda) To je možda spasilo tvoj život. (L) Da li te to držalo podalje od pruge? (Ark) Oh, da. (L) Da li bi nešto drugo tako djelovalo? (Ark) Hm... (L) Da ti je rekla da je loše igrati se na tračnicama, da li bi je poslušao? (Ark) Znao sam to! (L) Dakle, spriječio te strah od posljedica. (Ark) Ti jednostavno više ne misliš na to da bi se tamo igrao. (L) Dakle, ti misliš da su batine učinile to da razmišljaš o stvarima? (PoB) One te podsjećaju na to, da zapamtiš. (Ark) Batine su učinile da prođem ispit iz povijesti. Inače bi proveo još jednu godinu u istom razredu. (L) U redu, da pitam svoje pitanje opet: Da li...

O: Da mi pitamo vas: Postoje li situacije u životu kad je primjereno fizički obraniti sebe?

P: (L) Pa ja bih rekla da da. (Andromeda) Definitivno. (L) U svijetu nastanjenom psihopatima, luđacima, nasilnicima i ponašanjima koja su štetna i mogu ozlijediti tebe i ljude koje voliš...

O: Dobro, onda kako će djeca naučiti u vezi tih situacija ako nemaju model ponašanja?

P: (L) Pa mislim da model ponašanja koji vide kao odrasli koji stoji protiv drugog odraslog, a ne prema djeci.

O: Djeca mogu biti nasilnici i manipulatori također!

P: (Atriedes) Zapravo, to su obično djeca koja ne dobiju batina od svojih roditelja - ona postaju manipulatori. (L) Nikad nisam vidjela dijete koje nije imalo čvrsta ograničenja da ne postane kompletno nepodnošljivo. Čula sam ljude kako kažu da nikad nisu istukli svoje dijete i da je "maleni Ivica" tako predivan. I zapravo nisu znali kakav je uistinu "mali Ivica". (Atriedes) Također pomislite kakvo je društvo, kako ono nabacuje zakon o bilo kakvim fizičkim reakcijama između odraslog i djeteta, u smislu da više nemate bilo kakvu "vaspitnu palicu". Protuzakonito je da se borite u tučnjavi. Ako vas netko ozljeđuje, ili vas krade, i vi im se suprotstavljate, vi ste u nevolji. A oni nisu. Dakle, vi nemate načina da uspostavite bilo kakvu vrstu socijalnog reda jer su vaše ruke na taj način vezane. I to se dešava poslije čitave stvari "ne udaraj svoje dijete". Napravili su sve te zakone u vezi "nenasilja" i svijet je postao još više nasilan. Naravno, to je zbog toga što se pravila samo primjenjuju na normalne ljude, a ne na psihopate i pogotovo ne na psihopate na vrhu. (L) Pa da, to je nekako trnovita stvar. Dakle, nagađam da su stvari kako smo to opisali na forumu onakve kakve jesu. (Ark) Rijetko i pravedno.

O: Da.

P: (Ailén) To je problem. Većina roditelja to ne čine u ispravnim situacijama, ili na dobar način. (Atriedes) I postoji velika razlika između zlostavljanja i batina. Jedno je dominirati nekim drugim, a drugo je očuvati strukturu i zakone. Ako je tvoja svrha da bi pojačao strukturu i zakonitosti, onda obazrivo prema tome - to nije zlostavljanje.
(L) I to je u vezi posljedica. Ako ne naučiš to u izvjesnim godinama, nikad to nećeš ni naučiti. Vrijeme je za to prošlo, a to si morao staviti u svoju psihu kad si bio mlad. I kažem, ne jako, jako rano. Djeca mlađa od 3 godine nebi trebala dobiti batine, već samo poslije 3 ili 4 godine, kad bi to trebalo biti nešto poput lakšeg udarca u guzicu ili nekakvo maleno... (Ark) Možeš učiti dijete nečemu i trebat će mu 10 godina. I postojat će odbijanje. Jednom dobije batine, i... (L) I ono to nauči za sva vremena. (Atriedes) Tužna je stvar što je bol puno efektnija za formiranje pamćenja. (L) Istina, jer većina od nas kad odrasta razumije kroz što prolaze drugi tako što to sami doživimo. Vidimo nekog drugog kako je porezao svoj prst i znamo kako je to jedino tako što smo i mi sami to prije doživjeli. To je kao da nešto fizički dobijemo u svoje tijelo. Onda napraviš nešto što povrijedi nekog drugog, a možda si premlad da bi intelektualno razumio ozbiljnost toga, ali onda dobiješ malo po guzici i onda razumiješ na izvjestan genetski i fiziološki način da si napravio nešto što je povrijedilo drugog i da si zbog toga dobio batine. Kasnije kad postaneš stariji, to je objašnjivo i ti imaš osnove na kojima to sve ima smisla. Ako nisi nikada imao neka iskustva u smislu fizičkog doživljaja kao posljedice ili zabrane nečega što si ikad napravio, onda iznenada, kad imaš 10 godina, i tvoje spoznajne vještine porastu, netko ti počne objašnjavati stvari - ti to nećeš razumjeti. Ti nećeš razumjeti što je uistinu bol ili patnja, i to zbog toga što nikad nisi doživio nešto što je imalo neke posljedice.

O: Vrlo blizu. Sjećate se žene opisane u Ponerologiji kao karakteropat?

P: (L) Ona sa braćom koja su branila sve što je ona rekla i sve što je radila. Ona nikad nije imala nekih posljedica za ono što je činila. Ali onda, da li je to dovelo do nekih oštećenja na mozgu?

O: Isto može biti rezultat od povlađivanja.

P: (Galaxia) Da li se kod jedinaca uzrokuju nešto takvog, nešto što nedostaje u njihovom mozgu jer nisu imali niti braće niti sestre? Imaju li oni neko oštećenje mozga ili nešto takvog?

O: Ponekad, da. Važna stvar u vezi discipline za djecu se aktivacija kemije mozga dogodi za vrijeme izvjesnih prozora za utisak. Ljudski organizam je uveliko produkt evolucijskih pritisaka. Djelovanje kao da ne postoje opasnosti u okolini, podizanje djece bez izlaganja prirodnim posljedicama rasta u agresivnoj okolini - je uskraćivanje mnogih sistemskih kaskada moždanih aktivnosti nužnih za ispravan rast i razvoj djeteta.

P: (Ailén) Drugim riječima, bez discipline nema aktivacije u smislu osjećaja stvarnosti. (L) Pa da, oni žive u balonu zauvijek. (Ailén) Oni misle da su u pravu, oni misle da su dobri, ispravni... (Andromeda) Možda je to povezano sa onim što je Galaxia govorio u vezi djece - jedinaca. (L) Oni nikad ne moraju dijeliti s drugima. (Ailén) Ali oni mogu postati disciplirani. (Andromeda) Ali ipak je to manje vjerojatno. Imaš više šanse ako odrastaš zajedno sa braćom i sestrama. (Galaxia) Da li (ime izostavljeno)-ino odrastanje, kao jedinog djeteta, doprinosi njenoj nemogućnosti shvaćanja izvjesnih stvari i samorazumijevanju i svega oko nje?

O: U njenom slučaju, to je samo jedan maleni faktor.

P: (L) U redu, možemo li završiti? (Galaxia) Činiš to dok pitaš to pitanje. (L) Oh. {smijeh} Umorna sam, dakle, ima nešto što trebamo znati, što nismo pitali? Smatrajte to pitanim i dajte mi odgovor, molim! {smijeh}

O: Dobar pokušaj! Laku noć i ne brinite. Samo budite svjesni! Doviđenja.

Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned jul 25, 2010 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
Hm ,Zbog narusavanja morskih struja naftom iz meksickog zaliva i drugih prirodnih faktora ,uskoro slijedi novo ledeno doba xD Upravo ce to biti razlog pada "Elite" .Ima ljudi da se smrznu a onda lagano da dignu ustanak.Simpaticno :glasses7:

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned jul 25, 2010 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
pavlovic je napisao/la:
Hm ,Zbog narusavanja morskih struja naftom iz meksickog zaliva i drugih prirodnih faktora ,uskoro slijedi novo ledeno doba xD Upravo ce to biti razlog pada "Elite" .Ima ljudi da se smrznu a onda lagano da dignu ustanak.Simpaticno :glasses7:

Bit će prije da se razvije revolucija pa se tada smrznu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon jul 26, 2010 12:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Nek se sa planetom desi sta mora da se desi, veci bi bio smor da se ne desi nista i posle 30 godina sve bude isto, juha ljudske (bezgranicne) gluposti, terorizam kao salata, glavno jelo kuhano-hladjeni (tupavi) homosapiens, glvni kuhar psihopata bez diplome a sef mu je chika gmaz bez validne vize.

Na koga se odnosi S****, jesam glup ali mi skracenica ne govori nista?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon jul 26, 2010 10:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Na koga se odnosi S****, jesam glup ali mi skracenica ne govori nista?


Neki njihov poznanik... mislim bar...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon jul 26, 2010 11:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
Jack hvala ti za sav trud do sad ,jedva cekam jos :blob: :occasion5:
Mozda ce reci koje su bunde najbolje za hladnocu koja dolazi :P :glasses7:

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned aug 15, 2010 10:01 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon aug 09, 2010 3:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: Makedonija
Jack i ja jedva cekam nove :))))))) hvala za ceo tvoj trud oko sve ....

Zelim ti mir i ljubav

_________________
Mir i Ljubov za cela edna vecnost...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned aug 15, 2010 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
pavlovic je napisao/la:
Jack hvala ti za sav trud do sad ,jedva cekam jos :blob: :occasion5:
Mozda ce reci koje su bunde najbolje za hladnocu koja dolazi :P :glasses7:

copy paste :)

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto aug 24, 2010 8:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
nešto me zanima, ako si ti isti kasiopejci tamo negdje 83 bili u plejadama i zvali se plejadanci, a onda nakon toga laura ih čuje i već su u kasiopeji i tamo su 25 godina. kako to?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto aug 24, 2010 9:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
Tomo K je napisao/la:
nešto me zanima, ako si ti isti kasiopejci tamo negdje 83 bili u plejadama i zvali se plejadanci, a onda nakon toga laura ih čuje i već su u kasiopeji i tamo su 25 godina. kako to?


Oni su otkuda prenose/javljaju se. Lauri se javljaju iz konstelacije Cassiopeia.
Pitaš zašto su tako dugo u Cassiopeiai?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto aug 24, 2010 11:26 pm 
Tomo K je napisao/la:
nešto me zanima, ako si ti isti kasiopejci tamo negdje 83 bili u plejadama i zvali se plejadanci, a onda nakon toga laura ih čuje i već su u kasiopeji i tamo su 25 godina. kako to?


To je pitanje na mjestu, ne znam da li ga je već netko postavio na ovom forumu ili na forumu od Laure ali već na samom početku (1994-12-10) Kasiopejci su najavili slijedeće:

Citat:
P: Da li još uvijek kontaktirate Barbaru?

O: Ne sada. Ona je modu pauze.

P: Da li ona to zna?

O: Da. Pišite joj i recite da zove "Kasiopeju". Iduća stanica je Leo ( lav ).

P: U jednom trenutku u budućnosti, iduća točka slanja je Leo. Da li to znači da na toj točki mi više nećemo moći komunicirati sa vama?

O: Upravo smo vam rekli koga da zovete.


I sada se postavlja pitanje koliko još zemaljskog vremena treba proći da bi počeli dobivati materijal od Lavova ili je netko ponovno promašio "metu" (da ne kažem izvor), kao što prema njima ispada da se Barbari dogodilo. :-k
Ne znam da li je pitanje konstalacije Lav naknadno stavljeno na dnevni red jer nisam pročitao sve transkripte ali takva informacija bi moguće dala dodatno objašnjenje na ovo pitanje.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri aug 25, 2010 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
prasimix je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
nešto me zanima, ako si ti isti kasiopejci tamo negdje 83 bili u plejadama i zvali se plejadanci, a onda nakon toga laura ih čuje i već su u kasiopeji i tamo su 25 godina. kako to?


To je pitanje na mjestu, ne znam da li ga je već netko postavio na ovom forumu ili na forumu od Laure ali već na samom početku (1994-12-10) Kasiopejci su najavili slijedeće:

Slažem de da je ovo jako interesantno,dobro pitanje =D> .
Nek netko postavi pitanje Lauri da vidimo reakciju,čisto iz znatiželje :twisted: .

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri aug 25, 2010 9:16 pm 
kolos je napisao/la:
Nek netko postavi pitanje Lauri da vidimo reakciju,čisto iz znatiželje :twisted: .


Ha, neki bi rekli sinkronicitet: evo izgleda da je jučer netko (msante) na Laurinom forumu postavio isto pitanje. Do ovoga trenutka nema nikakvog odgovora niti se netko nadovezao na pitanje.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri aug 25, 2010 10:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
ne znam kako bih uopće formulirala ovo pitanje .........

Kasiopejci vele:
- da je (linearno) vrijeme iluzija,
- stoga proizlazi da se SVE događa u isto vrijeme,
-da su oni MI iz budućnosti, odnosno mi U budućnosti,


ako je vrijeme iluzija, odnosno ako se nama samo čini da postoje prošlost, sadašnjost i imamo nekakve predstave o budućnosti , ako se sve što je ikad postojalo i postoji,i postojat će, ako se sve to događa upravo SADA, znači da je i budućnost SADA, ...........


ne znam kako bih uopće ovo prenijela , samo mi je u par bljeskova, u desetak sekundi, došlo nekoliko ideja, mislim da se radilo o četiri rečenice, vrijeme, budućnost, kasiopejci, ljudi, sadašnje vrijeme. klap i bilo je gotovo. jednostavno do boli, a sad sam se sva spetljala kako bih to napisala :oops:



ukratko, ako su oni (Kasiopejci) Mi iz budućnosti, i ako se sve što je ikad bilo i što će bit, događa upravo sada, onda su i oni MI SADA ?????!!!!!!!!!!!!!!

Mi u ovom trenutku ????????


nadam se da će bar netko skužiti što pitam, pa neka to proslijedi Lauri, engleski (pisanje) mi je slab


sve mi se povezuje, ali sama sebe prekinem u razmišljanju jer me prođe neka jeza, kao da mi se vilica penje u mozak,..........

spetljala sam se

sutra ću se kajat što sam nešto ovako zbrkano uopće poslala, ali neka ide



laku noć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri aug 25, 2010 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
Pisces je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
nešto me zanima, ako si ti isti kasiopejci tamo negdje 83 bili u plejadama i zvali se plejadanci, a onda nakon toga laura ih čuje i već su u kasiopeji i tamo su 25 godina. kako to?


Oni su otkuda prenose/javljaju se. Lauri se javljaju iz konstelacije Cassiopeia.
Pitaš zašto su tako dugo u Cassiopeiai?


da, al čini se da sam pogriješio. 15 godina su u kasiopeji.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 63 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz