Sada je: sub apr 27, 2024 12:35 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub aug 28, 2010 2:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 28, 2010 2:40 pm
Postovi: 1
znaci,samo bunda i kamin uskoro :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub aug 28, 2010 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Dosta stvari iz najnovije sesije (klimatske promjene, ledeno doba, revolucija, ekonomija) se spominju i u novoj Webbot analizi, VII dio

http://galaksija.com/literatura/shape_7.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto sep 07, 2010 11:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
12.06.2008.

Laura, Ark, Andromeda, Perceval, Psyche, Mr. Scott, PoB, Atriedes

O: Pozdrav.

P: (L) I koga imamo sa nama večeras?

O: Noloneia.

P: (L) I od kuda ili kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja. Svi ste šokirani. Nedavni događaji su iscrpili vašu snagu. Sesija bi trebala biti kratka.

P: (L) U redu, pa ono što želimo pitati je u vezi nedavnih događaja. Što je točno djelovalo preko ili kroz ( ime obrisano ) kroz zadnjih... pa za vrijeme dok je on bio ovdje?

O: Ono što ga je uvijek i pokretalo: čisto mehanička kemija.

P: (L) Što je djelovalo kroz ( ime obrisano )?

O: Većina isto što i obično. Pa ipak, to nije bilo normalno za nju.

P: (L) Ako to nije bilo normalno za nju, što je sa nekim poput ( ime izbrisano ) kojem je to očito normalno? Što može pokrenuti ili stimulirati tu nenormalnu energiju u ( ime izbrisano )?

O: Nešto poput rezonance tijela.

P: (L) Dakle, to nije ono što sam mislila, a to je ulaženje ili kačenje za neku vrstu dubokih emocija?

O: Oh svakako, emocionalni centar je aktiviran pomoću kemije tijela, ali to generalno djeluje obratno.

P: (L) Mislite na to da bi emocije trebale pokrenuti kemikaije u tijelu, točno? A ne da kemikalije potaknu emocije?

O: Da.

P: (L) Da li sam bila u pravu kad sam sumnjala da je ( ime obrisano ) himeričan tip? ( Općenit pojam himeričan je definiran kao “individua nastala fuzijom dvije oplođene jajne stanice" )

O: Da, samo što on nema emocionalni centar.

P: (L) Dakle bila sam u krivu kad sam rekla da je njegov emocionalni centar jednostavno zaglupljen.

O: Da. Čudna bića, ha?

P: (L) Da li to znači da ( ime izbrisano ) nebi trebao raditi na našim projektima?

O: Ne nužno, ali treba uvjek držati oko na njemu pažljivo.

P: (L) Dakle što bilo koga od nas čini podložnim takvoj vrsti rezonancije koja može učiniti da naša kemija kompletno prevlada ili potakne emocije za koje nema odgovarajućeg lijeka? Kako se možemo zaštititi od toga?

O: To je svakako teško radi toga što takva bića imaju izvanrednu mimiku, zar ne?

P: (L) Koliko je ljudi rođeno bez emotivnog centra? Jesu li tako rođeni?

O: Da.

P: (L) Koliko je takvih ljudi na planeti?

O: Mnogo. Dosta često su to autoritativni tipovi.

P: (Ark) Što je prednost za nekog tko nema emocija, neka koja nije toliko očita?

O: Lako postaje alat za spletkarenje.

P: (L) Hm, pa to nije dobro. (Perceval) Da li je postojala neka vrsta iskorištavanja ( ime izbrisano ) na način da se koristi kao alat protiv nas, u neku ruku?

O: Oh, Svakako. Pa ipak, namjera je bila da zavede ( ime izbrisano ).

P: (Perceval) Da li je taj san u kojem me je ( ime izbrisano ) napao, da li je to...?

O: Narušavanje energije, svakako. Ark se grčio u mukama.

P: (Ark) Koje grčenje? (L) Sjećaš se onog sna kojeg je Perceval imao, zbilja strašan san u kojem ga je nešto napalo ili progonilo, i sanjao je taj san istu noć kad si se ti probudio zgrčen i kad su se počele te čudne stvari dešavati? I kad nismo mogli shvatiti što se sa tobom zbivau. I onda smo pitali Kasiopejce u vezi toga i oni su rekli nešto u vezi "ratni vođa je povezan sa svojim ratnicima, i o poremećaju sila, itd. To nagovještava gotovo direktan napad na Percevala...

O: Blizu. Nikad ne smijete zaboraviti da je to stvaran rat na dubljim nivoima, rat za duše i budućnost. Svi vi ovdje ste ključni za uspješan ishod. Sve vrste varki će biti korištene da bi se uništilo vaše jedinstvo. To je počelo za vrijeme vaših rođenja i uključuje torture u ranom djetinjstvu onih koji su u svojim životima najpogodniji za kontrolu. S tim se namjeravalo napraviti disfunkcionalne karakteristike koje bi utjecale na vaše usješne odgovarajuće misije. To je veliki izazov. Ali, vi ste to od prije znali i ojačali ste se za zadatak.

P: (L) Još pitanja? (Ark) Da, želim znati da li je Les Visible-ova posjeta bila slučajna, ili je on bio ovdje da postigne nešto?

O: Možda podsvjesno, ali pojavila se točkica na tvom radaru.

P: (Atriedes) Imam manje važno pitanje. Kad me on dotaknuo po vratu, poslije otprilike minutu ili dvije imala sam zatvorene oči i vidjela sam nešto poput lica vanzemaljca - nešto poput napadne siluete vanzemaljca iz Hollywood-a. Onda je iznenada maknuo svoje ruke sa mene i morao je otići, i rekao mi nešto poput...

O: Vidjelo je da ga ti gledaš!

P: (Atriedes) Oh. Nekako sam pošizila na to. (L) Užasno! (Atriedes) Vrlo zastrašujuće, zapravo!

O: Nije puno uzeo. ( energije )

P: (L) Još nekih pitanja? Što ćemo učiniti u vezi (ime izbrisano)? (diskusija) (Perceval) Da li je isto ako netko nema emocionalni centar i to da je psihopat?

O: Ne baš pravilo, ali vrlo vjerojatno.

P: (Andromeda) Da li on osjeća ikakve emocije?

O: Ne ono što vi zovete istinske emocije. Ali ni vi niste iskusili čitav spektar emocija. Većinu onog što vi osjećate je kemijski izazvano, iako tu postoje komponente istinskih emocija. Vi ste još uvijek "princeze u kuli" koje su zarobili zmajevi i koji vas drže u zarobljeništvu.

P: (L) Što su zmajevi?

O: Strah i iskrivljenost vaših emocionalnih centara koji su uprogramirani u vas za vrijeme djetinjstva. Vi zagrizete jabuku i padnete u trans.

P: (Andromeda) Iako ne zauvijek, zar ne?

O: Istinska ljubav pobjedi sve te prepreke. Ali kemikalije obično samo hrane zmaja, barem onoliko koliko je taj zmaj na vlasti.

P: (Ark) Taj nedostatak emocionalnog centra, da li je to genetski određeno do neke mjere?

O: Da.

P: (Ark) Kako dolazi do toga... svaka druga generacija, ili se prenosi sa oca na sina, ili kako?

O: Majke na sina. Ako je otac "takav sin" i oženi nekog poput sebe, to se također može manifestirati na kćeri.

P: (Perceval) Da li je to isto kao i psihopatija? (L) Prilično blizu. Može li se razviti emocionalni centar ako ga nemaš?

O: Ne.

P: (G) To je poput zloćudnog narcista?

O: Blizu. Ne potcjenjujte sposobnost glume, kao i sposobnost izazivanja rezonance tijela. Biće bez emocionalnog centra je kao "stvar", zar ne?

P: (Mr. Scott) Oni neprestano govore "biće". To je prilično zastrašujuće. (Perceval) Da li je netko bez emocionalnog centra vrlo pogodan da ga se opsjedne ili u kojeg se "može ušetati"?

O: Ne. Ono što samopoštovana "sablast" želi pojesti u restoranu u kojmu se služi hrana - nije zrak. Bolje pojede juhu prije nego što dođu drugi susjedi.

P: (L) Drugim riječima, opsjednutost je kvalitetan proces hranjenja emocijama. Tu moraju biti emocije. (Andromeda) Što ih onda pokreće?

O: Čista "priroda". Zato su toliko jaki kod rezoniranja tijela. Na jedan čudan način, oni su jače povezani sa "božanskim" Kreacije nego što ste vi. Seksualni centar je direktno povezan sa onim "jednostavno volim biti voljen" i kreativan je, za razliku od inače kompliciranog spavanja međusobno.

P: (Andromeda) Što je točno rezonancija tijela? (L) Da li je to nešto poput limbnog sistema u mozgu?

O: Blizu ali ne točno. To je slično kao forsirana vibracija. Kad je biće s takvim sposobnostima u blizini ranjenoj ili oslabljenoj žrtvi, ono može isforsirati oslabljeno tijelo da rezonira sa njihovom vlastitom frekvencijom. Zamislite violinu koja ne svira. I onda zamislite jednu napetu žicu na njoj. Kad se ona jako potegne, nije važno kako je podešena violina. Ona će odreagirati i proizvesti distorziju ( izobličenje ) svojeg prvobitno podešenog zvuka. Nazovite to "zločin u prilici" zajedno sa drugim silama koje povlače njezinu žicu. Jedna nota sambe, bez sumnje.

P: (L) U redu. Morat ćemo ovo završiti za sada. Posljednje pitanje? Dobro... Nešto što bi trebali znati prije nego što prekinemo za večeras?

O: Vi trebate odmor. Doviđenja.

Kraj sesije

http://www.cassiopaea.org/forum/index.php?topic=19608.0

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri sep 08, 2010 12:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 28, 2006 2:43 am
Postovi: 79
Lokacija: Svemir
Šta trebaju zamotat?
[-X
\:D/
:evil3:

:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri sep 08, 2010 5:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 8:43 pm
Postovi: 11
MissLove je napisao/la:
Šta trebaju zamotat?
[-X
\:D/
:evil3:

:rofl

[-X :mrgreen:

Da, prevedeno je doslovno.
Wrap up bi se prevelo kao sumirati, sažeti, ukratko ponoviti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet sep 09, 2010 11:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ispravljeno!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
jedino mi nije jasno,na koji nacin oni komuniciraju sa Kasiopejcima?
Da li je to neki oblik komunikacije kroz misli tj oni salju misli u obliku pitanja a dobijaju odgovor u vidu glasa,ili misli,ili kako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet okt 01, 2010 1:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
snoopy je napisao/la:
jedino mi nije jasno,na koji nacin oni komuniciraju sa Kasiopejcima?
Da li je to neki oblik komunikacije kroz misli tj oni salju misli u obliku pitanja a dobijaju odgovor u vidu glasa,ili misli,ili kako?



http://www.galaksija.com/caneling.htm



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto okt 05, 2010 10:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
a sta je to ouji ploca i planseta??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto okt 05, 2010 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
snoopy je napisao/la:
a sta je to ouji ploca i planseta??



http://vikamucko1.studosfera.com/2010/0 ... -vracanje/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub okt 09, 2010 8:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
Dok čekamo nove pošiljke sa kasiopeje, lijepo će poslužit:
http://poruke.weebly.com/21_septembar_2010.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned okt 17, 2010 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Jeli netko zna da se nešto ostvarilo iz transkripata što su navodili da će se desti kao npr ovo što su davno prognozirali.

O: Invazija iz svemira ubrzo. Četiri do šest godina. Bitka između snaga dobra i zla. Čekajte blizu. Gledajte daleko. Slušajte. Mexico pada; Etiopija potresi; Septembar oba će se dogoditi. Blizu januara: bomba u Parizu; snježna oluja London, 109 umiru; pad aviona Tahiti; kolera u Montani, januar. Vlada SAD iza potresa u Kaliforniji. Tri ubrzo. Oklahoma politička otmica u februaru. Velike novosti.

http://www.val-znanje.com/index.php?opt ... Itemid=430


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto okt 19, 2010 11:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
prasimix je napisao/la:
kolos je napisao/la:
Nek netko postavi pitanje Lauri da vidimo reakciju,čisto iz znatiželje :twisted: .


Ha, neki bi rekli sinkronicitet: evo izgleda da je jučer netko (msante) na Laurinom forumu postavio isto pitanje. Do ovoga trenutka nema nikakvog odgovora niti se netko nadovezao na pitanje.



Zanimljivo! Do sada još nije nitko odgovorio na ovo pitanje! :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto okt 19, 2010 11:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
O: Invazija iz svemira ubrzo. Četiri do šest godina. Bitka između snaga dobra i zla. Čekajte blizu. Gledajte daleko. Slušajte. Mexico pada; Etiopija potresi; Septembar oba će se dogoditi. Blizu januara: bomba u Parizu; snježna oluja London, 109 umiru; pad aviona Tahiti; kolera u Montani, januar. Vlada SAD iza potresa u Kaliforniji. Tri ubrzo. Oklahoma politička otmica u februaru. Velike novosti.


Nisam baš pratio te tadašnje "novosti", ali kako izgleda - većina njih se nije desila u našem realitetu. Jesu li ili nisu u drugim paralelnim realitetima - nemam pojma!

Uglavnom, mnogo puta kasnije govore kako se vrlo nerado prepuštaju u "prognostičke juhe" ( komplicirano je jer ima mnogo realiteta, mnogo čimbenika koji utječu na mogući ishod... itd. ). To bi bilo kao da te netko pita koji će se sutra brojevi na lotu izvući... uvijek ima podosta mogućnosti, i recimo da znaš sve rezultate sutrašnjeg lota iz SVIH mogućih ( naših ) budućnosti - još uvijek nebi znao koji će realitet današnji prognozer izabrati ( i kao kolektivna svijest )...

I sami Kasiopejci govore da im točnost nije 100% ( kao što ni ne može biti iz našeg kuta gledanja ).

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto okt 19, 2010 11:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 07, 2010 6:27 am
Postovi: 28
Jack987 je napisao/la:
Uglavnom, mnogo puta kasnije govore kako se vrlo nerado prepuštaju u "prognostičke juhe" ( komplicirano je jer ima mnogo realiteta, mnogo čimbenika koji utječu na mogući ishod... itd. ). To bi bilo kao da te netko pita koji će se sutra brojevi na lotu izvući... uvijek ima podosta mogućnosti, i recimo da znaš sve rezultate sutrašnjeg lota iz SVIH mogućih ( naših ) budućnosti - još uvijek nebi znao koji će realitet današnji prognozer izabrati ( i kao kolektivna svijest )...

I sami Kasiopejci govore da im točnost nije 100% ( kao što ni ne može biti iz našeg kuta gledanja ).

:mrgreen: :wink:


u onda je dobro da slusamo sta imaju za rec posto su sanse da se to sta kazu obistini u nasem realitetu tako male kak ti kazes, jedan na milijardu il vec kolko paralelnih svijetova "ide". al ko zna, mozda im se potrefi :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri okt 20, 2010 10:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
al ko zna, mozda im se potrefi


Ne, možda NAM se potrefi, jer smo MI sudionici ovozemaljskih događanja... hehe!

Uglavnom, "prognoze" ionako nisu ono što je vrijedno, već koncepti i mogućnosti koje možemo odlučiti, kao vrsta.

Ali, čisto za usporediti probaj Ra materijal, te Pledijski materijal, ( a i drugo ) pa ti vidi što je tebi vrijedno. Možda početi sa David Icke-om, puno je lakše za shvatiti na početku proučavanja ovakve tematike. No, izaberi sam.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub okt 23, 2010 12:07 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Septembar oba će se dogoditi.


Ovo se dogodilo... 11.09. "oba su pala"!

Napad na WTC, oba nebodera su srušena.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub okt 30, 2010 12:54 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, pojavile su se i 3 sesije iz prošlosti na forumu QFS. Kako prevodim, tako ću ih i stavljati ovdje.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub okt 30, 2010 12:55 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
29.07.2006. Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Galahad, Mr. Scott, Galatea, Atriedes


O: 3 noći! U redu.

P: (L) Koga imamo sa nama večeras?

O: Eilltea

P: (L) Od kuda prenosite?

O: Lav, 3 noći!

P: (L) Možete li nam reći što znači 3 noći lava?

O: Samo čekajte i vidite!

P: (L) Tko želi početi s pitanjima? (H) Zašto prenose kroz sazvježđe Lava?

O: Rekli smo “iduća stanica”.

P: (Laura Arku) Ova baterija će pasti sa stola ako ne budeš pazio. (Ark podiže bateriju i pogađa laktom u stolicu, a baterija mu je izletjela iz ruke) (J) Nije samo pala sa stola, već je odletjela sa stola! (A) Sad imam "struju" u ruci ( ono kad se udarite u određeno mjesto kraj lakta i osjećate trnke u ruci ) i u prstima! (Laura) Dobro, iduće pitanje. (Galahad) Hoće li se desiti nešto značajno u našem realitetu u vezi činjenice da se vi sada javljate kroz sazvježđe lava?

O: Oh, da! Pomoć je na putu!

P: (Galahad) Da li je to vezano uz neke interesantne testove koje smo nedavno sproveli?

O: Djelomično.

P: (Ark) “Koje testove, Galahad?” (Galahad) Pa, imali smo prilično tešku situaciju zadnjih nekoliko mjeseci, mislio sam na E****, A***, L*** G***... (Ark) Postoji li tu neka opasnost koja prijeti?

O: Ne.

P: (J) Mislite, opasnost za nas? (Ark) Pa to traje samo 3 noći! (smijeh) (Perceval) Da li možemo nagađati? (Laura) Čekajmo i vidimo. (Perceval) (tužno) Ne! (smijeh) (Galahad) Imamo vremena staviti upozorenje za čitav svijet na naše web stranice! (smijeh). (Perceval) Zamislite kolika bi onda posjećenost bila! (još smijeha). Opasnost bi mogla biti ekonomska ili veliki potres ili... mogli bi i dobiti na lotu. (Mr. Scott) Pa, to bi moglo biti nešto što se dešava kroz 3 noći, ali za mjesec dana. (L) Pustimo samo to sada, zabavnije je kad to ostane misterija! Dobro, dakle, nastavimo sa pitanjima.

(osobna Galahad-ova pitanja izostavljena radi privatnosti)

P: (L) Dobro, iduće pitanje. (Galatea) Što je nevidljivo biće koje nastavlja svirati klavir kad sam ja u salonu? (Galatea je spominjala da bi zvuk klavira zvučao poput onog kad je ona bila sama u sobi)

O: Ti.

P: (Galatea) Kako to mislite, ja?

O: Elektromagnetske erupcije.

P: (Galatea) Što je to? (ostali joj objašnjavaju što su EM pražnjenja)

O: Potisnuta muzika.

P: (objašnjenje Galatei u vezi duhovne aktivnosti i kreativnosti i potrebu za kanaliziranjem te energije, jer inače to izbije na druge načine)

O: Ti imaš ogromne neizražene talente. Prestani gledati TV, ona stvara potiskivajuće kemikalije u mozgu.

P: (Galatea) Što je sa onim čudnim ljudima koje sam vidjela izdaleka na cesti, koji su činili zbilja čudne pokrete?

O: Onesposobljeni.

P: (Galatea) Što se desilo sa automobilom kojeg sam vidjela kako nestaje?

O: Odvajanje s tvoje strane.

P: (objašnjavanje Galatei u vezi stanja odvajanja)

O: Opet, prestani već gledati televiziju!

P: (Galatea) Što su čudna svjetla koje po noći viđam na zidu moje sobe?

O: 053 DNA aktivacija.

P: (Galatea) Što je to?

O: Nomenklatura nukleotida. (triplet tri kemijske komponente u genetskom materijalu koje zovemo bazama u genetskoj strukturi)

P: (Galatea) Što to znači? (objašnjavanje Galatei u vezi nukleotida i da je to vjerojatno meta-znanstvena oznaka za specifičnu DNA strukturu)

O: Bit će.

P: (diskusija o tome da je “053” moguće buduće ime za izvjesni tip DNA. Galatea pita daljnja pitanja u vezi DNA i o tome što ih aktivira, te o tome što su svjetla i što ona znače)

O: Više percepcije.

P: (Galatea) Da li to znači da imam više percepcije?

O: Proboji (Bleed through, prim. prev., curenje realiteta, miješanje realiteta), ti si osjetljiva na to.

P: (Galatea) Tko sam bila u svojem prethodnom životu? Jesam li bila Marilyn Monroe?

O: Kasnije.

P: (Galatea se pita što “kasnije” znači i rekli smo joj da to vjerojatno znači da to pita kasnije, u nekoj budućoj sesiji, ali izgleda da je Galatea mislila da to znači kasnije u ovoj sesiji) (Atriedes) Može li George Dillman učiniti knockout (nokaut) bez dodira i može li ubiti nekoga pomoću zvuka?

O: Ne.

P: (Atriedes) Da li su ljudi sa Kanteka donijeli umjetnost borbe sa sobom?

O: Naravno, pa što mislite, kako su uništili svoju planetu?

P: (Atriedes) Da li je to umjetnost borbe od koje su eventualno nastale one iz Kine?

O: Ne Kine, još puno prije od toga. Vi ste na dobrom putu sa plesovima (Eiriu Eolas).

P: (Atriedes) Postoji li neki način na koji bi mogli konstruirati te plesove iz primjera?

O: Možete vidjeti njihovu prilično dobru repliku kod Keltskih plesova.

P: (Atriedes) (nešto poput “Jesu li ti plesovi onda korišteni kod nekih vrsti borbenih vještina"?)

O: Plesanje stavlja "baterije" u poravnanje.

P: (diskusija o tome da ples omogućava silu i onda ti možeš štogod poželio sa tom energijom, možeš ju koristiti u razne svrhe, netko ju koristi ovako, netko onako)

O: Sve takozvane "borbene vještine" su pokušaji da se nešto fizički napravi pomoću "tehnika", što je nekad bilo napravljeno pomoću čiste energije.

P: (Laura) Dobro, iduće pitanje. (Perceval) J*** bi želio znati što je malena crna točkica ispod njegovog desnog srednjeg prsta, kao i ona na njegovoj lijevoj ruci na kažiprstu?

O: Kalcifikacije.

P: (Perceval) Nakupina kalcija?

O: Kristali mliječne kiseline.

P: (L) Mislim da bolje ja pitam pitanje za S***... ali zbilja nemam pojma što je njezino pitanje... možda je najbolje da nju pustimo da ona sastavi svoje pitanje. (Galahad) Sve dok se ona ne odluči pitati to nekoliko mjeseci! (Laura) Dobro, mogli bi pitati imaju li kakav savjet za S***.

O: Za sada, ona počinje ići putem koji joj je od pomoći. Čekajte i dajte joj vremena da poradi na djelovanju.

P: (Perceval) Prije 11 godina rekli ste da je ideja Nacističke čiste rase bila u vezi kreiranja plodnog tla za ponovni dolazak Nefilske totalne kontrole 3. denziteta, prije nego što se digne na 4. denzitet, i rekli ste da im je propao taj plan. Kad je Laura pitala koji je njihov idući plan, rekli ste da joj ne možete reći jer bi to vodilo u njezino uništenje. Dakle, moje pitanje je, (sa smijehom) jesmo li evoluirali na dovoljno visok stupanj da to možemo sada znati?

O: Ti si to već shvatio.

P: (svatko gleda Percevala kao da je on nešto shvatio). (Perceval) Pa, nisam baš to shvatio. Samo sam razmišljao o tome i pomislio sam da bi novi plan mogao biti da se uvedu psihopate da bi to imalo efekt na totalnu kontrolu planete u izvjesnim krvnim linjama.

O: I “berba” ne-psihopata.

P: (Perceval) Čiji je bio onaj helikopter koji je viđen kako leti iznad Svjetskog Trgovačkog Centra br.2, kroz dim, par trenutaka prije kolapsa? Što je bio izvor jakih svjetlosnih bljeskova koji su viđeni, za koje se činilo da dolaze iz helikoptera, tj. iz tog smjera gdje je bio helikopter u dimu u to vrijeme?

O: Fotografiranje.

P: (Perceval) Što se desilo sa momcima u Kanadi, čiji su prozori na automobilu bili razbijeni? Postoji li neka prijetnja za koju bi oni trebali biti svjesni?

O: Nije veća prijetnja od one koju imate vi ovdje.

P: (Galatea) Oh! Tko je bio momak kojeg sam vidjela u polju u sedan ujutro, koji je hodao po našem putu?

O: Lokalni smotani pomagač.

P: (otkrili smo da se kazetofon odspojio i ponovno smo ga uključili) (Perceval) Koliki je postotak navodnih Palestinskih samoubojica-bombaša u zadnjih 6 godina bio stvaran, tj. koliko ih je stvarno bilo od tog broja?

O: 0.05 %.

P: (Perceval) To je sramotno. Vidite koliko je to loše? Vidite što su učinili svom tom narodu? (poražavajuća tišina)

O: Pa ipak, to može dramatično porasti.

P: (Perceval) Hm, pa da, izbacili su tvrdnje da Iran ima tisuće bombaša samoubojica spremnih na napad na zapad. (L) Mislim da postotak ljudi u populaciji koja bi bila psihološki (pripremljena za to) - da je vrlo mali. (Perceval) Pa da, vrlo malen. (L) I zato, činjenica da su ti, tako označeni, individualci koji su bili isprogramirani ili na koje se psihološki djelovalo, ili im se smjestilo, koji ni nemaju pojma da su "bombaši samoubojice" - koji su, rekla bih, tako nazvani - pa čak i u "fanatičnoj populaciji" broj ljudi koji bi sebe stvarno raznijeli pod bilo kojim prilikama - da je taj broj zbilja vrlo mali. Mislim, koliko je takvih bombaša samoubojica bilo u Irskoj? (Perceval) Upravo tako, niti jedan! I među drugim navodnim "terorističkim" ratovima koji su se odvijali - oni to nisu činili. (L) Pa da, to je bila velika dezinformirajuća kampanja. (Galahad) Pa dah. (Perceval) Oni su ih kompletno oklevetali, u mislima milijardu ljudi sa zapada oni su okarakterizirani kao ludi, kao ljudi koji sebe žele raznijeti! (Perceval) Zašto se srušio WTC7 (ona manja zgrada pokraj "Blizanaca" Svjetskog Trgovačkog Centra)?

O: Zataškavanje zapovjednog centra i drugi propusti, uključujući i tajne zapise.

P: (Perceval) Da li su Nacisti koristili plinske komore za ubijanje Židova?

O: Ne. ( ovo NE ZNAČI da ih nisu ni ubijali na druge načine, odnosno da ih nisu ubijali!!! )

P: (Perceval) Koliko je Židova ubijeno od strane Nacista u holokaustu?

O: 3,2 miliona.

P: (Mr. Scott) Da li su ih ubijali na druge načine?

O: Da. Streljanje, izgladnjivanje, eksperimentima, bolestima, uključujući i namjernom infekcijom u svrhu eksperimentiranja.

P: (Mr. Scott) Pa to je prilično smiješno jer ako ne postoje plinske komore onda Izrael može otići i ubiti koliko god Arapa želi i nitko onda ne može reći "Vi radite ono što je Hitler radio" jer će oni reći "Ne, mi ne koristimo plinske komore, mi nismo tako okrutni", pa ipak, to se nikad nije dogodilo. (Galahad) Pa da, ali u osnovi, to je isti spisak svih aktivnosti koje danas oni imaju na umu za nas sve ostale.

P: (Perceval) Koja je istinita priča u vezi Dick Cheney-a i pucnjave u Whittingtonu?

O: Pitanje žena za vrijeme pijanstva.

P: (smijeh, to vi ozbiljno?!) (Perceval) Da li je Dick Cheney ikad lovio ljudska bića u doslovnom smislu?

O: Pa, to je interesantno pitanje... kratki odgovor je: jest, lovi još uvijek, planira još veću divljač.

P: (Ark) Moram napraviti pauzu. (L) Ruka? (Ark) Da.

(Pauza, kazetofon zaustavljen na nekoliko minuta dok je Ark odmorio svoju ruku. Diskusija o zadnjem odgovoru kad je Perceval izjavio da je Cheney najogavniji ljudski stvor koji je ikada hodao po planeti. Još diskutiranja o izopačenosti lova na ljude i što je značilo "planira još veću divljač")

P: (Perceval) Koji je izvor Morgellon-ove bolesti?

O: Kuga sa drugog planeta.

P: (Galahad) Oh, užas! (Perceval) Da li je ona podložna postati još... uh, raširenija kroz...

O: One koji imaju genetsku predispoziciju za to.

P: (Perceval) Možete li reći koliki je njihov broj?

O: Neodređeno.

P: (Galahad) I to je nešto čega su patokrate svjesni i što rade namjerno?

O: Ne.

P: (Perceval) Možda to ima veze sa interakcijama vanzemaljaca ili otmicama... (L) Pa da, što ako ju oni dobiju od Lizzarda? Mislim, čitali smo o otmicama u kojima su ljudi dobili salmonelu nakon potvrđene otmice od strane Lizzarda... (Galahad) To je poput spolne bolesti Lizzarda... (Perceval) To je bolest kod koje se osjećate kao da vam bube pužu ispod vaše kože i formiraju vam se rane na koži, iz kojih izlaze tanke niti poput kose i rastu iz rane. (Atriedes) To je zbilja jezivo. (Perceval) Pa da, zbilja nekako zvuči kao znanstvena fantastika. (L) Ok, iduće pitanje. (Perceval) U redu, zadnje: koji je izvor tog Ummite pokreta (posjetitelja sa planete Ummo)?

O: 3D program i eksperiment.

P: (Perceval) Jadan Jean Pierre. (L) Imaš li kakvo pitanje, Mr. Scott? (Mr. Scott) Ne... (Atriedes) Imam ja jedno ili dva u vezi fotografskog čitanja. (L) Kakvo? (Atriedes) Nemam pojma. (L) Pa bolje je da bude važno jer Arkova ruka je vrlo umorna... (Galahad) Da li Arapi nose iste anti-Nefilske gene za koje su jednom Kasiopejci rekli da su ih prvobitno imali Židovi?

O: Mnogi, da.

P: (Galahad) U današnje vrijeme, da li populacija van tih arapskih i židovskih zajednica isto nose te gene?

O: Mnogi.

P: (Perceval) To su sve pristojni ljudi koji mogu uvidjeti zlo koje im zuri u lice. (L govori Atriedi) Što si željela pitati u vezi fotografskog čitanja? (Atriedes) Da li je fotografsko čitanje u bilo kojem smislu uspješan...

O: Na tebi je.

P: (Atriedes) Postoji li neki način na koji mogu poboljšati svoje fotografsko čitanje, osim vježbanja?

O: Ne.

P: (Galatea pita može li pitati svoje zadnje pitanje) (L) Ok, zadnje pitanje. (Galatea) Dobro, tko sam bila u svojem prošlom životu?

O: Kasnije.

P: (L) Mislim da su mislili "kasnije" u smislu godina, kad budeš starija. (Galahad) Da, dobro, nisu mislili "kasnije" u sesiji. (smijeh) (Galatea) Što misliš pod "starija"? (Galahad) To znači kad ćeš biti starija. (Galatea) Kad ću biti starija - znat ću? (Perceval) Kad si starija, znaš, ili... (Galatea) Što znači ovo kasnije?

O: Godine.

P: (L) Ok, trebamo li reći "Laku noć Gracie”? Oh, čekajte: imate li nam nešto za reći, bilo kome od nas, nešto što nismo pitali?

O: Vi ste u prvom redu događanja.

P: (L) U redu, laku noć Gracie.

O: Doviđenja.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub okt 30, 2010 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Veliko HVALA na trudu Jack!!! =D>


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz