Sada je: sub apr 27, 2024 9:08 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 6:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
09.10.1994. F. i Laura

P: Pozdrav.
O: Pozdrav.
P: Koga imamo s nama?
O: Baderea.
P: Kako Kasiopejci izgledaju?
O: Svjetlosni oblik.
P: Što mislite pod svjetlosnim oblikom?
O: Humanoidni svjetlosni oblik.
P: Da li ste fizički u atomskom smislu?
O: Sve ovisi o promatraču.
P: Da li mislite da se vi uobličite prema onome što promatrač želi?
O: Ne. To ovisi o kapacitetu percepcije.
P: Možete li se nama pokazati?
O: Ne. Vibracijska frekvencija vanjskog omotača vašeg denziteta to sprečava.
P: Da li ste u bilo kojem smislu fizički?
O: Varijabilni stupnjevi u odnosu na realitet.
P: Zašto komunicirate s nama?
O: Jer ste pozvali.
P: Koe su razlike između Kelta i Arijevaca?
O: Geografske i kulturne.
P: Da li su neke razlike uzrokovane radi porijekla ( matične planete )?
O: Ne. Različiti razvoj nakon dolaska.
P: Da li su bili isti prije dolaska?
O: Da.
P: Da li je Mars ikada bio nastanjen?
O: Da.
P: Tko je bio naseljen na Marsu?
O: Onima koje vi znate kao Sasquatch ili Bigfoot.
P: Da li oni sada žive na Zemlji kao rezultat transporta od strane drugih bića?
O: Oni su u tranziciji. Nisu naseljeni zauvijek.
P: Pa kako su došli i otišli?
O: Oni su robovi i "ljubimci" od Lizzarda.
P: Kako su Sasquatch došli ovdje sa Marsa?
O: Donjeli su ih Lizzardi, ali oni ne naseljavaju Zemlju.
P: Zašto su Sasquash viđani na udaljenijim mjestima kroz povijest?
O: Stavljeni su tamo za izvršavanje zadataka kao robovi.
P: Da li to znači da kad god je viđen Sasquash, da je i Lizzard bio u blizini?
O: Ne.
P: Koje robovske zadatke su izvršavali?
O: Sakupljanje uzoraka.
P: Zašto je svako tko je ikad došao u kontakt sa Sasquashom komentirao odvratni smrad? Zašto oni toliko smrde?
O: Organske funkcije.
P: Što te organske funkcije čine da toliko smrde?
O: Znojenje.
P: Tko je ubio Sir Harry Oakes-a?
O: David Crofts.
P: Tko je bio St. Issa od Indije?
O: Lama Kirtanah.
P: Od kuda je bio?
O: Palestina.
P: Kad je bio u Indiji?
O: 13 i 14 g. ( nove ere ).
P: Da li je F. umno programiran?
O: Da.
P: Da učini što?
O: Da bude otvoreni kanal. ( za komunikaciju )
P: S čije strane?
O: Naše.
P: Rekli ste jednom da je on također programiran i od strane Sivih.
O: Da.
P: Da učini što?
O: Da sam sebe uništi.
P: Zato je važno za njega da bude kanal.
O: Da.
P: Zašto se oni hrane emocijama?
O: Da bi "napunili" svoju energiju.
P: detalji o Isusovom "proširenom spavajućem" stanju.
O: On je proveo 96 sati u stanju kome u špilji pored Jeruzalema. kada se probudio, prenio je svojim učenicima proročanstva i onda izašao iz špilje. 27000 ljudi se okupilo jer se pojavio matični brod i on ga je "uzdignuo" u svjetlosnom snopu.
P: Zašto imamo poteškoća sa kazetofonom?
O: Utjecaj Lizzarda. U vašim glavama.
P: Zašto mi niste rekli da kazetofon nije snimao traku?
O: Morate doživjeti da bi naučili prakticirati oprezno.
P: Dat ću listu planeta koje je Sitchen interpretirao u Sumeranskim tekstovima. Zamolila bi vas da mi date istiniti prijevod tih imena. Što je misliokad je spomenuo: Mummu: Skupina kometa. Lahamu: Venera Lahmu: Zemlja The Hammered Bracelet: Komet putanja Venere i skupine. Anshar: Jupiter. Anu: Mjesec.
O: Sunce. Gag.
O: Saturn. Marduk: Mars. Tiamat: Sirius.
P: Rekli ste da je Krist došao u izazov, možete li pojasniti što je to značilo za nas?
O: Tri žene predstavljale su seksualni izazov. Osjećao se loše poslije svake. Oprao se i pitao za snagu i oproštaj.
P: Što je Krist napisao na zemlji ( podu ) u priči o preljubniku koji će biti skamenjen?
O: Pogledaj u dušu.
P: To je napisao?
O: Da. Prevedeno.
P: Što u stvari točno zna vlada SAD-a o vanzemaljcima?
O: Da oni postoje.
P: Da li je vlada imala ikad dogovor sa vanzemaljcima?
O: Da.
P: Da li imamo posljedice tog dogovora?
O: Nikad niste imali.
P: Da li su pokušali dogovoriti se s njima?
O: Da.
P: Da li su vanzemaljci odbili?
O: Ne. Prevarili.
P: Koliko dugo je trebalo da vlada SAD-a shvati da su izigrani?
O: 19 godina.
P: Koje je to godine bilo?
O: 1972.
P: Da li vlada ima vanzemaljsku tehnologiju?
O: Da.
P: Tu su tehnologiju dobili?
O: Da.
P: Da li je to tehnologija kontrole uma?
O: Blizu.
P: Da li vlada ima mogućnost npr. hodanja kroz zidove kao što mogu i vanzemaljci?
O: Neovlašteni ( nesposobni ).
P: Da li vlada prisluškuje naše telefone?
O: Može.
P: Individua u knjizi Karle Turner koja je imala doživljaj sličan virtualnoj realnosti, unutar plavog mjehura, tko je to učinio?
O: Sivi.
P: Za koga su Sivi radili kad su to napravili?
O: Lizzarde.
P: Da li M.F. radi bilo za vladu ili vanzemaljce?
O: Vanzemaljce.
P: Za koje?
O: Lizzarde. Nesvjesno.
P: Pod kojim je utjecajima bio Adolf Hitler kad je radio stvari koje je radio? Tko ga je vodio?
O: Lizzardi. Indirektno.
P: Koju vezu su koristili da bi utjecali na njega
O: Projicirana bića ljudskog oblika, nadahnute forme velikih Arijevskih duhova.
P: Možete li nam reći o 6 milijardi ljudi na planeti za vrijeme Noah-ovog potopa. Gdje je živjela većina ljudi?
O: Atlantida.
P: U nadolazećim kataklizmama, koji će kontinent pretrpjeti najveća uništavanja?
O: Zasad neodređeno.
P: Zašto je većina otmica od strane Sivih u SAD-u, nego u drugim državama širom svijeta?
O: Vlada je otvorila kanal.
P: Ima li vanzemaljskih baza u SAD-u?
O: Da. New Mexico, Colorado, Off Florida, Appalachia, California.
P: Da li su to podzemne baze?
O: Da. Također i ispod vode.
P: Koliko godina sam imala kad su me oteli prvi put?
O: Tri.
P: Tko me je oteo?
O: Sivi.
P: Koji je razlog te otmice?
O: Kodiranje.
P: Da učinim što?
O: Ubiješ sebe.
P: zašto su htjeli da se ubijem?
O: Prijetnja za otkrivanje istine.
P: Kad su me oteli idući put?
O: Tri godine.
P: Zašto?
O: Isto.
P: Da li su ikad učinili nešto s mojim fizičkim tijelom što mi je uzrokovalo probleme?
O: Da.
P: Što su učinili?
O: Implant.
P: Koja vrsta i gdje?
O: Moždani silikon.
P: Da li su ikad stavili koji u donji dio kralježnice?
O: Ne.
P: Da li sam ikada oteta s vaše strane, momci?
O: Ne. Kontaktirali u dobi od 3 godine. Mi ne otimamo.
P: Kako su Sivi znali da im mogu biti prijetnja?
O: Slikovito čitanje aure.
P: Da li je to razlog što su i F. oteli mnogo puta?
O: Da.
P: Koliko su mene puta oteli?
O: 17 ( to je za pet više nego što su mi prije rekli ).
P: Koliko su puta oteli F.?
O: 53.
P: Zašto su F. oteli toliko puta više nego mene?
O: Ti si se oduprijela.
P: Kada je bila zadnja otmica kada su me oteli?
O: Godine 22.
P: Kad su zadnji put oteli F.?
O: Godine 23.
P: Dakle, nisu nas otimali jedno vrijeme, jel tako?
O: Zasad.
P: Imaju li neke planove da nas opet otmu?
O: Možda.
P: Ima li koji način da to spriječimo?
O: Kanal znanja.
P: Možete li nam objasniti istinsko značenja Ozirijskog ciklusa. Koja je bila simbolika ubijanja Osirisa i rezanja njegovog tijela?
O: Odstranjenje centara znanja.
P: Centara znanja čega?
O: Vaše DNA.
P: Dakle, komadanje Ozirisovog tijela prezentira trganje naše DNA u našim tijelima?
O: Djelomično. Također znači smanjenje kapaciteta znanja.
P: Koja je bila simbolika bacanja penisa u rijeku kojeg su pojele tri ribe?
O: Uvođenje energije seksualnog nasilja.
P: Što je Isis tražila za njenog Osirisa - što to simbolizira?
O: Odvajanje ženske energije od muške iz njihovog ujedinjenja.
P: ima li to kakve veze sa moždanim aktivnostima?
O: Da. Odvajanje sfera ( polutka ) mozga.
P: Da li je to učinjeno kroz DNA modifikaciju?
O: Da.
P: Što sin Isis-e, Horus, predstavlja?
O: Novu realnost ograničenja.
P: Što znači Horusovu osvetu nad Set-om, ubojicom njegovog oca, Osirisa?
O: Početak neprekidnog konflikta energija da bi ograničio čovječanstvo.
P: Što predstavlja Set?
O: Rat.
P: Koji rat?
O: Sve.
P: Rekli ste da je učinjeno ljudskoj rasi da se smanji apsorbiranje znanja i to genetski. Ima li što su nam učinili ( meni ili F. ) prije ili za vrijeme rođenja, glede toga?
O: Proces mijenjanja da postanete pametniji. U tijeku još od zamisli. Kapacitet za procesiranje informacija će porasti eksponencijalno.
P: Mislite, postat ćemo pametniji nego sada?
O: Mnogo. ( smijeh )
P: Tko su bila bića koja su otela Karlu Turner i njenu porodicu?
O: Lizzardi.
P: Zašto su oteli tu grupu ljudi?
O: Iz istih razloga kao i što su oteli tebe i F.
P: Oteli su ih jer su ih smatrali prijetnjom?
O: Da.
P: U jednoj otmici gdje je bio i njen sin umješan, što je bila crna sjenasta stvar koja se činila kao micanje "ničega" na tlu?
O: Blokirani Sivi. Sin nije "podešen" kao Karla. Pažljivo vozite sami prema lekcijama i sastancima.
P: Da li bi ona trebala biti sigurna da je uvijek netko s njom u autu?
O: Noću i na osamljenim cestama. Nećak mora pripaziti. Također i sinov prijatelj.
P: Zašto su Egipćani mumificirali njihove mrtve?
O: Sujevjerje.
P: Da li je stvarno bilo kletve na grobnici Kralja Tut-a koje je uzrokovalo smrti mnogih ljudi?
O: Da.
P: Tko je postavio kletve tamo?
O: Egipćani. Bilo tko može kreirati kletvu uspješno sa dosta mentalne energije.
P: Što se desilo Tiffany Sessions?
O: Ubijena.
P: Tko ju je ubio?
O: Bob August.
P: Gdje je tijelo?
O: Mnoga mjesta. Mi pokušavamo kontaktirati cimera sina Karle Turner. Ali on se odupire. Ona ne shvaća vrlo veliku važnost toga. Komuniciraj o tome s njom sada, Laura. Molimo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 02, 2005 4:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
e jack,

ima jedna lepa pohvala na ovom nasem zajednickom jeziku koja glasi:

alal ti kurac za trud :)

puno pozdrava :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 03, 2005 2:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
e jack,

ima jedna lepa pohvala na ovom nasem zajednickom jeziku koja glasi:

alal ti kurac za trud

puno pozdrava


HAHAHAA! Nema na čemu !!! Evo baš si čitam mailove i imam već jako puno pohvala za ovo. Ima različitih ljudi, raznih dobi i profila... Uglavnom svi se zahvaljuju i daju podršku. Eto to je timski rad - netko uvijek mora početi. Ostali stižu kad zagusti... Idem dalje - nema stajanja... prevodim koliko mogu, ima preko 1000 stranica tekstova, sve ću prevest - bar se nadam...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 04, 2005 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
U vezi tacnosti Kasiopejskih odgovora, Laura kaze:
"... a mnoge sam provjerila tek kasnijim proucavanjem i istrazivanjem. Zapravo, neke od informacija koje su Kasiopejci dali, nepoznati su cak i znanstvenicima i morali smo zbilja 'duboko kopati' za odgovore koje zaozbiljno potvrduju da nam Kasiopejci mogu reci stvari koje definitivno nisu bile dio nasih podsvjesnih umova."
Pitam se STA je to ona proverila i na osnovu cega je zakljucila da su joj govorili istinu?
Da li je to ovo:

P: Od kuda ste?
O: Kasiopeja ( sazvjezdje ).

P: Da li su neki od nas bili oteti?
O: Svi.
P: Koliko puta?
O: F-57; S-56; Laura-12.

P: Imamo li implante?
O: Dva implanta; jedan monitor ( kontrolni aparat ).


P: Da li su neki potomci Isusa zivi danas?
O: 364142.

P: Tko su bili originalni kreatori bogovi?
O: Mi. 6. denzitet.
P: Kasiopejci? Da li su Pledijci takoder bili bogovi kreatori?
O: Isto. sesti denzitet.
P: Koji je bio originalni indentitet zmije u Edenu?
O: Lizzardi.
P: Tko je sagradio Veliku piramidu ( Great Pyramid, prim. prev. )?
O: Atlantidjani.
P: Koje godine je sagradena?
O: Prije 10643 godina.

Necu vise da navodim jer ne vidim da se ista od ovoga sto sam procitao moze potvrditi na bilo koji nacin. Sve je u domenu spekulacije. A evo jednog primera gde je prorocanstvo ispunjeno:

O: Bit ce aktivnosti oko 8.9: 67 milja od obale Osake; 9.7: centralni Tokyo.
P: Da li ce se sve to dogoditi unutar ove godine?
O: Ne. Unutar 1.6 godina.

Ali ako uzmemo u obzir da je Japan veoma trusno podrucje i da su tamo zemljotresi svakodnevna stvar, onda ovo prorocanstvo nema nikakvu tezinu.

Dalje, kao i Panteliji, i meni se namece pitanje: Ako su Kasiopejci mi iz buducnosti to znaci da smo uspeli i da nemaju potrebu da nam pomazu. Navescu jedan primer iz mog zivota:
Mesec dana pre prvog ispitnog roka sam, kao brucos, upao u takvu seriju zurki da sam za knjigu imao vrlo malo vremena. Na ispitu sam tako slavno pao da sam bio vrlo blizu da napustim faks. Bio u sam u velikoj krizi, ali sam spremao sledeci ispit koji je bio 10-ak dana kasnije, polozio sam ga i, uz razne padove i uspehe, zavrsio skolovanje. Sada Vas pitam da li ima smisla da se vratim u vreme pre prvog ispita i kazem sebi da odustanem od zurki jer necu poloziti ispit. A na zurkama je bilo LUDO!

Bez namere da nekoga uvredim, mislim da Kasiopejski transkripti imaju malo znacaja, ali cu ih citati i dalje. Mozda se odgovor na moja pitanja nalazi u nekom od sledecih transkripta.

MIMI za ovo:
"Vazno je sto mi napravimo dok smo u ovome tijelu a ne kad 'otegnemo papke'. Ja sam svjesna da postoji samo SADA, ali sam svjesna i toga da ja toga istinski nisam svjesna. Upravo je to problem."
imas cistu desetku od mene (ako ti nesto znaci).

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 05, 2005 12:26 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ako su Kasiopejci mi iz buducnosti to znaci da smo uspeli i da nemaju potrebu da nam pomazu.


Da, ali vrijeme nije linearno, pa i "budućnost" ovisi o "sadašnjosti" i "prošlosti" i obrnuto!!! Da, malo je ludo s obzirom na naše uobičajeno 3D linearno razmišljanje. A i nema potrebe za intervencijom, jer je ionako u uvodu transkripti to objašnjeno. Samo pomoć u znanju da bi lakše to sve savladali i "brže" se sjedinili u napretku. No jasnije u idućim nastavcima...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 06, 2005 1:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Prošlo je već nekih 6 godina od kako sam prvi put došao u kontakt s ovim materijalom, tj. sa Laurom. To je bilo nedugo nakon što je ona postavila prvu verziju vebsajta a transkripte seansi je izbacivala jedan po jedan, isto kao i neke druge tekstove, uključujući i dijelove njene nedavno objavljene knjige Amazing Grace.
Još tada sam ‘apsolvirao’ religije i new-age, ‘konspirativne’ materijale tipa onoga o čemu piše David Icke, a s obzirom da sam već bio pročitao i tonu čaneling-materijala koji je stizao većinom iz new-age izvora i uvidjeo da se radi o veoma sofisticiranoj manipulaciji, u početku sam bio prilično skeptičan.

Isto kao što postoje pozitivne koincidencije, tako postoje i negativne. Kažu, “učitelj se pojavi, kad je učenik spreman”, međutim, to ne znači da čovjek ne može naletjeti na pogrešnog učitelja. S druge strane, i od pogrešnog učitelja se može naučiti poneka dobra lekcija, pogotovo ako se spozna da je učitelj bio pogrešan. Na žalost, to često podrazumijeva i gubitak vremena i energije.

Što se ovih materijala tiče, pristupiti njima s vjerovanjem je isto tako pogrešno kao i pristupiti im s nevjerovanjem. Kakva je svrha ukoliko čovjek u nešto vjeruje, ukoliko on to ne može da razumije i primjeni?
Ukoliko čovjek ocjeni da bi neke informacije mogle da budu veoma bitne, ukoliko su tačne, onda on treba da ih provjeri koliko je god to moguće. Ovdje se ne radi o religiji, tj. da se prihvata sve zdravo za gotovo. Uostalom, većina religijskog materijala je svojevremeno takođe stizala nikako drugačije do čanelingom a oni koji su ga sproveli nazvani su Prorocima ili Svecima.

Veoma bitan faktor u svemu ovom je čovjekova lična frekvencija, odnosno, ‘rezonancija’. Čovjek se nalazi u rezonanciji ili što bi se reklo, na istoj talasnoj dužini s nekim ili nečim, ili se ne nalazi. Jedni će biti u rezonanciji sa kojekavim okultnim učenjima koja im obećavaju ličnu moć nakon što odrade kojekakve tajne rituale i ispune određene uslove. Njima je najbitnije da se popnu na hijerarhijskoj ljestvici vlasti i kontrole, ovdje i sada, te će se truditi da dođu do izvora koji im obećava tako nešto. Oni će svakom ritualu pristupiti bez pogovora očekujući da će uz pomoć njega dobiti ono što im je obećano.

Neki će se naći u rezonanciji sa onim što Swerdlov priča. Ja sam čitao neke njegove materijale a imam i njegovu knjigu the Healer’s Handbook, Journey into the Hyperspace i moram priznati da sam je ostavio na stranu a da s čitanjem nisam stigao ni do polovine. Mislim da njegove duhovne istine, uključujući obavijanja u mislima kojekavim svjetlosnim plaštevima čovjeku mogu samo da zaklone vidik i da ga bace dublje u iluziju a od nekoj zaštiti ili napretku nema ni govora, tj. bar ne ovdje u 3D. To što je on jedan od “Montauk children” ne mora automatski da znači da govori istinu. Malo ko od tamo slučajno pobjegne. Danas postoji cijela jedna plejada kojekavih “bjegunaca” iz iluminata, tajnih službi, “insajdera” itd. koji su ‘pobjegli’ kako bi stekli kredibilitet a suštinski zadatak im je da šire dezinformacije. Neki to rade svjesno, dok su drugi specijalno programirani za te svrhe. Što se tiče njegovog ‘objašnjenja’ da sve čaneling-informacije stižu preko satelita, vjerujem da je imao u vidu ove satelite koji su se pojavili u poslednjih 50-tak godina, pa me interesuje kako je onda obavljan čaneling prije toga?

Laura je koristila informacije iz svih izvora a nijednom od njih nije pristupila sa potpunim povjerenjem, kao što je to slučaj sa drugima.
Međutim, ja nisam samo čitao te materijale nego sam ih i analizirao, prikupljao sam i drugu literaturu na osnovu koje sam mogao verificirati neke stvari uzimajući isto tako u obzir svoja vlastita iskustva i iskustva drugih. Naravno, u svemu tome i intuicija igra određenu ulogu. Da bi se sve to obavilo, čovjek se prvo mora riješiti svih predrasuda, što nije nimalo lako.

Koliko znam, i Laura je takođe udarala glavom u zid i skupo plaćala svaki za svoj promašaj i zabludu. Malo je žena koje su preturile preko glave ono što je ona. Ona je čanelingu pristupila kao jednom eksperimentu i ništa više. Znači, nije se oslonila na njega kao na jedino sredstvo za dobijanje informacija. Isto tako, ni ti Kasiopejci se nisu predstavili kao neki “Vaskrsnuti Majstori”, nego kao “mi iz budućnosti”. Preciznije rečeno, ono “mi iz budućnosti” se vjerovatno ni ne može da odnosi na sve nas. Ovaj nas fragment svijesti naših vještačkih ličnosti sa kojim se mi identificiramo ovdje i sada, u vremenu koje ni ne postoji, ima određenu frekvenciju i ta frekvencija se može naći u rezonanciji sa nekim misaonim centrima iz naše “budućnosti” koji istovremeno mogu da postoje na višim ravnima postojanja. Zar bi trebalo onda biti čudno što će se neki naći u rezonanciji s ovim ‘misaonim centrom’, dok drugi neće, nego će biti u rezonanciji s nekim drugim?

Na primjer, u knjizi the Threat, autor na osnovu svojih istraživanja fenomena abdukcije tvrdi da postoje mnogi slučajevi gdje entiteti iz naše budućnosti otimaju same sebe u našoj sadašnjosti, ne bili uz pomoć određenih zahvata uspjeli da utiču na izbore koje su pravili u našoj sadašnjosti kako bi izbjegli ono gdje su, i u kom obliku, su se zadesili u našoj budućnosti. Interesantan koncept, kojeg bi možda trebali imati na umu.

Sada ako uzmemo u obzir da se približavamo onome što Gurdjijev naziva “raskrsnicom” i ako uzmemo u obzir da se nakon te raskrsnice granaju različite oblasti postojanja, da su neki na toj raskrsnici skrenuli na pogrešan put, drugi je nisu ni primjetili, pa su nastavili u istom pravcu i završili u provaliji a neki su bili spremni i dovoljnog stepena svijesti da uoče taj momenat i skrenu na pravi put, onda bi stvar trebala biti jasna. Naravno, svako će skrenuti, nastavati pravo, odnosno, uputiti se u onom pravcu koji bude u rezonanciji sa stanjem njegove svijesti u toj tački vremena/prostora. Međutim, sve bi to bilo lijepo kada bi sadašnje stanje naše svijesti bilo prirodno tj. kada ona ne bi bila izmanipulisana ovako kako jeste. Moramo imati na umu da postoje oni kojima je u interesu da stanje naše svijesti bude tako da nam nakon te ‘raskrsnice’ garantuje da završimo u ambisu ili se ostanemo vrzmati u visini nivoa gdje smo i do sada bili, kako bi im i dalje mogli služiti za ishranu. Možda će nakon te raskrsnice samo jedan put voditi stvarno napolje (iz podruma), odnosno, na jednu višu ravan postojanja?

Na kraju, mislim da je dobro imati ovaj materijal na raspolaganju a što se tiče njegove vjerodostojnosti neka svako, ko ocjeni da bi ono što je tu izneseno moglo biti za njega ili nju bitno, - sam to prosudi.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 06, 2005 7:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo kakao sam ja razmišljao oko svega ovoga:

Pa dobro, idem pročitati i ovo ( nakon mnogih drugih pročitanih materijala ), pa da vidim kako će mi to "leći", odnosno kako će se slagati sa mojom intuicijom i načinom razmišljanja. Nakon dugog vremena čitanja ( na engleskom, naravno ), uvidio sam da nekako što to više čitam, da mi se i život bolje razvija... sve mi postaje lakše, uopće se više ne živciram, neke stvari su sada toliko nebitne, a prije bih za njih sve napravio... Uvidio sam nove mogućnosti, izlaze, puteve, znanja, avanture... Poslije susreta sa djedicom ( što sam već opisao na forumu ), postalo mi je mnogo toga jasno i to mi je bio dokaz koji uvijek tražimo ovdje u 3D... da postoji "nešto" što nebi inače mogli objasniti, a kad doživimo "čudan događaj", zapitamo se mnoge stvari.
I tako kad sam sve pročitao od ovog materijala - kao što kaže Galaksija - rezonirao sam s tim materijalom. Podigla mi se svijest o mnogim stvarima, a to uzrokuje i brže učenje i bolje snalaženje u životu.

Sad sve gledam kao:
OK, niti jedan materijal nije 100% točan, pa naravno, ne može i biti. Ali, da je i većina laž, neistina ili obmana, uzmimo i tu moguću "budućnost", pa kad dođe vrijeme - ako znamo 50 lažnih i 20 točnih pretpostavki - bolje je nego ne znati ni jednu ili njih par. Kad znate više mogućih ishoda, lakše se snađete i lakše pređete neku "tešku" stvar u životu.

Dakle, ne tražim potpunu i nepromjenjivu istinu - već uzimam u obzir SVE moguće i nemoguće informacije neka se nađu kad zatreba. Jer istina je jako promjenjiva, to si dobro zapamtite. Jedna stvar danas može biti vrlo različita sutra !!!
Neka, pa što imate izgubiti, ako sve ( što više ) informacija imate u ponudi, i tada slušate svoju intuiciju i zdrav razum ( i jedno i drugo ) i odlučite sami... Strah smo ionako već odavno odbacili kao glavni uzrok našeg kočenja u napretku, zar ne?

Odlučio sam ovo sve prevesti jer mnogi ljudi su hendikepirani u svom neznanju ( u ovom slučaju engleskog jezika ) i ovime im želim pomoći da to mogu saznati, pa neka sami odluče neke stvari. I ništa ne tražim zauzvrat. Mislim da je super OPD ( opredječjenje prema drugima ) i da me to sad trenutno najviše zanima i probam težiti k tome jer me to čini nekako "sretnijim". Doduše još uvijek ima poteškoća jer živim u 3D OPS, ali će se to možda i ubrzo promjeniti...

:wink:

Evo jednog karakterističnog e-maila kakve inače dobivam od različitih ljudi:

Citat:
Pozdrav,
Prvo da Vam se zahvalim za rad i trud koji ste ulozili u Vas sajt, jar mi je omogucio da potvrdim neke svoje sumlje i pronadjem neke odgovore oko svega sto se oko nas i u nama dogadja.
Takodje je vazno napomenuti da nista coveku ne znaci odgovor ako nema pitanje. Zamolio bih jednu "sitnicu", u ime svih nas koji ne znamo engleski, da pokusate prevesti sto vise tekstova.
Na sve moguce nacine i moja malenkost uz sva ogranicenja koja imam ( od skole nisam mogao da se prilagodim programiranju i ispiranju mozga, pa se tesko snalazim za obezbedjivanje egzistencije jer sam u srednjim godinama i izdrzavam porodicu ) pokusavam da poznanike uputim na Vas sajt, ili pokusavam da probudim u njima nagon za trazenjem istine.
Jos jednom samo napred!


Eto, kako se vi osjećate kad dobijete ovakav mail???


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 07, 2005 7:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Postoji znanje ovog našeg svijeta, u ovaj naš svijet ja ubrajam ono što neki NE ubrajaju u naš svijet, a to su razni vanzemaljci, onostrani entiteti i slično. Sve što mi na neki način možemo našim osjetilima spoznati, spada u ovaj svijet.

A postoji i Znanje koje nije od ovoga svijeta. Ono se ne može niti izreći, niti pokazati nekome. Zato su ljude poput Isusa i Budhe ljudi teško i često krivo razumijevali, jer jednostavno sredstvima ovoga svijeta ne možeš opisati ono što nije od ovoga svijeta. I zato su se takvi ljudi uglavnom služili usporedbama, pričama i simbolima kad su govorili. I ne čudim se da nisu ostavljali vlastite zapise.
Ipak, u nama postoji 'organ' koji može hvatati impulse koji nisu od ovoga svijeta. Taj organ je uspavan u nama. I on se razvija koliko se mi otvorimo izbavljujućoj snazi koja je svuda oko nas.

Tako da niti jedan tekst, Jack, nije točan, a u isto vrijeme svaki tekst je točan. Jer sve dolazi iz istog izvora.

Ako uzmemo da je sve što postoji jedno veliko tijelo. Ovaj naš svijet bi bio jedan šireći prišt na tom tijelu kojem je sudbina da jednog dana prsne. I zato se uopće ne čudim kad čitamo u Bibliju rečenici: "Čovjek je smrad u nosnicama Božjim".

Čovjek ne može svojim razumom spoznati ništa osim tog svog prišta. A taj prišt za njega je veličanstven i njegova 'blaga' su za čovjeka neiscrpna. Ali kad čovjek uvidi da postoji i nešto više od tog prišta (a to uvidi kad zatitra onaj njegov zakržljali polumrtvi organ koji nije od ovoga svijeta) sve se za njega mijenja. On se onda polako okreće od tog prišta iako je i sam još uvijek i u prištu i od prišta.
Često čovjek, što je potpuno razumljivo, u početku pokušava i ono što je zatitralo u njemu, a nije od ovog svijeta, strpati u svoj mali, ograničen prišt.:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 10:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
16.10.1994. F., Laura, V.

P: Pozdrav.
O: Pozdrav. Muzika je dobra.
P: Možete li nam reći svoje ime?
O: Cederra.
P: Željela bi znati od kuda potiču Masoni?
O: Ozirijci ( Osirians prim. prev. ).
P: Možete li nam reći kada su se originalni Masoni ( Slobodni zidari ) formirali kao društvo?
O: 5633.g. p.n.e.
P: Da li je Masonstvo kao što se danas prakticira, isto?
O: 33. stupanj, da.
P: Dakle, imamo tradiciju preko 7 tisuća godina?
O: Da.
P: Da li ta organizacija planira preuzeti svijet i vladati njime?
O: Ne baš.
P: Koji je njihov cilj?
O: Nadzornici.
P: Čega?
O: Statusa kvoruma.
P: Što je kvorum?
O: Organizacija "dubljeg" znanja. Potpuno tajna vašoj vrsti zasad. Vrlo važna glede vaše budućnosti.
P: U kojem smislu?
O: Promjene.
P: Možete li biti više specifični? Da li se te promjene odnose na nas osobno?
O: Djelomično.
P: Zemaljske promjene?
O: Također.
P: Koji je odnos među tim kvorumom i Kasiopejcima?
O: Oni komuniciraju s nama regularno.
P: Da li oni to čine znajući da ste vi Kasiopejci ili oni to čine...
O: Da.
P: Da li postoji odnos između Kasiopejaca i tog kvoruma u tih nekoliko tisuća godina?
O: Neko vrijeme, kako ga vi mjerite.
P: Od kuda potiče Kabala ( Cabala, prim.prev. )?
O: Kanalizirane istine dane Židovima prije Mojsija da koriste vašu terminologiju.
P: Kad su židovski pisci počeli bilježiti ta učenja, da li je to bilo prvi put kada je to zapisano?
O: Ne. Čak ni blizu.
P: Da li je današnja forma blizu originala i može li se u nju pouzdati?
O: Ne. Korumpirana.
P: Od kud potiču knjige Enoch-a?
O: Sanskritsko društvo na području koje danas zovete Indija.
P: Koju procjenu možete dati Enoch-ovim knjigama kao istinu?
O: 50% područja je bilo uništeno u nuklearnom sukobu između.
P: Između čega?
O: Tada i sada u proširenoj sadašnjosti.
P: Što je "proširena" sadašnjost?
O: Pravo mjerenje vremena.
P: Tko je bio Hermes Trismegistus?
O: Izdajica osuđen od Faraona Rana?
P: Tko je faraon Rana?
O: Egipatski vođa spiritualnog sporazuma.
P: Na koji način je Hermes izdajica?
O: Prekršio je sporazum spiritualnog jedinstva svih ljudi na području sada znanog kao Srednji Istok.
P: Koga je Hermes izdao?
O: Sebe; bio je gladan moći.
P: Što je učinio?
O: Prekršio sporazum; nadahnuo je dijeljenje među Egipćane, Essene, Arijce i Perzijce... itd.
P: Što je bio njegov razlog da to učini?
O: "Podjeli pa vladaj" inspiriran onima koji su opisani kao Bratstvo ( Brotherhood, prim.prev. ) u knjizi Bramley-a koju ste pročitali.
P: Da li je to Bratstvo Zmije Hermesa formirano kod razbijanja unije?
O: Hermes ga nije oformio; bilo je od prije.
P: Tko je bio osnivač Bratstva Zmije koje je opisano u Bramley-ovoj knjizi?
O: Lizzard bića.
P: Gdje je Mojsije dobio svoje znanje?
O: Mi.
P: Dobro, rekli ste nam već prije da je vidio ili bio u interakciji s holografskom projekcijom kreiranom od Lizzard bića. Da li je to iskusio na planini Sinai?
O: Da.
P: Dobro, pa ako je dobio znanje od vas, da li je on to dobio prije interakcije sa Lizzard bićima?
O: Da. Bio je korumpiran slikovitim prikazivanjem. Bio je prevaren slikama "a la" Joseph Smith... npr.
P: Da li kažete da Je Joseph Smith, primatelj Mormonovih tekstova, bio također prevaren od Lizzard bića?
O: Da. Oni to jako puno čine.
P: Zašto je trebalo toliko dugo vremena da primimo "dobar izvor" kroz ovaj medij?
O: Previše interakcija sa onima koji prekidaju kanaliziranje.
P: Tko su individue koje prekidaju kanaliziranje?
O: Ne bi bio naš način da imenujemo.
P: Mislite ljudi koji su upleteni u naše živote?
O: Da.
P: Ima li to kakve veze s našim aktivnostima?
O: Ne.
P: Da li su umješani drugi entiteti koji probaju kroz ove zablokirati kanal?
O: Da.
P: Da li su Lizzardi?
O: Ne.
P: Ima li kakvih vježbi koje bi nam pomogle da se naša tijela transformiraju u 4. denzitet?
O: Nije neophodno. Duša je ono što utiče na to.
P: Da li to znači da ako se fokusiramo na razvoj duše, da u vrijeme transformacije će naša tijela automatski biti transformirana?
O: Ne. To je prirodan proces. Nije potrebna priprema.
P: Dakle, ako smo se namjeravali transformirati - hoćemo, a ako nismo - nećemo?
O: Da.
P: Da li to znači da kada moje tijelo ragira na izvjesnu hranu koju bi trebali prestati jesti, da li mi tijelo nešto želi "reći"?
O: Ovisi o vama. Ništa ti ne treba "reći".
P: Da li možete to pojasniti?
O: Zašto tražite da vas se vodi gdje nije potrebno?
P: Drugim rječima, ako svaki dan samo radimo ono što nam dođe prirodno, kao najbolju odluku u svakom momentu, da li smo na pravom putu?
O: Precizno.
P: Našla sam informacije da je transformacija u 4. dimenziju vrlo uzbudljivo i prirodno - zato sam i pitala da li će to biti nešto što ću iskusiti u budućnosti isključujući smrt?
O: Ovisi.
P: Ako, teoretski, individualno... Imam vrlo neobičan osjećaj upravo sada, ovog momenta, zašto?
O: Promjene u metabolizmu pojačane ubrzanim učenjem.
P: Da li se to dešava svima od nas tri?
O: Da.
P: Sada, kao što sam počela govoriti, teoretski, ako je individua razvijena na prirodan način tako da je napravila sve propisne izbore, i stigla u točku vremena gdje se dešava glavna transformacija, da li bi tijelo te individue prošlo u višu dimenziju u fizičkom obliku? Zapamtite, to je samo teoretski, osoba...
O: Naravno.
P: Sada, pretpostavimo tu osobu da je prošla kroz tranziciju na drugu stranu, u kojem bi se stanju našla njihova tijela? Da li bi bila baš kakva i sada u smislu njihovih čvrstoća? Kakav bi bio osjećaj?
O: Ključni koncept je ovdje varijabilnost fizičkog.
P: Da li to znači da će svatko biti drugačiji ili da će individua imati veću kontrolu sadržaja i konstitucije tijela?
O: Baš niti jedno. Vaša fizikalnost će biti varijabilna ovisno o potrebi i okolnostima.
P: Dobro, da li to znači da ćemo nekad imati i malo "lakša" tijela ( light, prim. prev. )?
O: Blizu.
P: Da li to znači i d ćemo ponekad biti u čvršćim tijelima u odnosu na sada?
O: Da.
P: Da li će naša tijela stariti različito?
O: Da.
P: Koliki će biti prosječan životni vijek?
O: 400 godina.
P: Da li će oni koji prođu kroz tranziciju kao, npr. 50-godišnjaci, imati jednaku mogućnost živjeti dodatnih 400 godina?
O: Regenerirat će se u mladenački izgled.
P: Sada, kad kažete 400 godina, da li će taj nivo imati drugačiju sferu da će godina biti drugačija?
O: Ne.
P: Da li će dani biti drugačiji u trajanju svijetla i mraka, u odnosu na sada?
O: Nije bit u tome. Planeta će biti u 4. denzitetu također.
P: Ali da li će dani i noći biti drugačiji i da li će drugačije trajati? Da li će se promjeniti kut nagiba ( planete )?
O: Vi razmišljate na način 3. denziteta. Zakoni će biti totalno drukčiji pa su fizičke usporedbe diskutabilne.
P: Ali ja volim sunčano vrijeme, ptice koje pjevaju i povjetarac. Želim znati da li će te stvari biti iste.
O: U neku ruku.
P: Možete li nam dati neke tragove?
O: Moramo vas pustiti da to sami vidite.
P: Imala sam iskustvo s Preying Mantis bićima. Tko su oni?
O: Miniturianci.
P: Od kuda su?
O: Orion.
P: Da li su Orionci loši momci?
O: Subjektivno.
P: Pa, kojoj grupi pripadaju?
O: Federaciji, kao i Pledijanci.
P: Da li su me oteli ili koji je izvor ovog sjećanja?
O: To je pamćenje iz prošlog života zadržanog u dubokom podsvjesnom nivou.
P: Što su mi radili?
O: Retro-programiranje u svrhu učenja.
P: Čega?
O: Lekcije trebate sami naučiti, ne da vam se sve govori.
P: Zašto su Sivi oteli V.?
O: Pokušali su je kodirati da se sama uništi.
P: Da li je prevazišla to programiranje?
O: Uspješno. Uvijek postoji mogućnost pogreške. Zapamtite, slobodna volja je najbitniji zakon svijesti u kreaciji.
P: Imala sam san o tome da sam bila učiteljica i da sam maloj djeci pokazivala kako da koriste svijetlo i bolju. Da li je to prethodno znanje?
O: Vjerojatno.
P: Da li će se ta mogućnost ostvariti unutar idućih deset godina?
O: Slušajte. Neodređeno.
P: Koje je značenje broja 666 u knjizi Otkrivljenja ( Book of Revelation, prim.prev. )?
O: Viza.
P: Mislite kao kreditna kartica?
O: Da.
P: Da li su kreditne kartice posljedica onoga što 666 prezentira?
O: Da?
P: Da li bi se trebali rješiti svih kreditnih kartica?
O: Na vama je.
P: Da li bi bilo više prednosti za nas ako se nebi skinuli s kreditnog sistema?
O: Nije samo kredit, također i dug.
P: Da li je to potvrda?
O: Kako ćete to učiniti?
P: Pa, imate li nekih sugestija?
O: Svijet neće uskoro imati ništa osim kredita i dugovanja. Niste li čuli o tim novim Visa kreditnim karticama, da je to budućnost novca kao kontroliranog svjetskim bankarskim sistemom = bratstvom ( Brotherhood, prim. prev. ) = Lizzardima = antikristima.
P: Ako nemate kreditnu karticu, onda ne spadate u taj sistem?
O: Ne. Nećete imati izbora: pripadaj ili gladuj.
P: Što se dogodilo sa slobodnom voljom?
O: Bratstvo, također znano kao Lizzardi, antikristi su se umiješani u slobodnu volju već 309000 godina. Oni postaju očajni što se više približavamo promjenama.
P: Uvijek mi je bilo prirodno pobuniti se protiv onoga za što nisam osjećala da je dobro za mene. Da li je pobuna protiv tog sistema moguća?
O: Ako ste voljni napustiti tijelo.
P: Napustiti tijelo kao umrijeti, riknuti, otegnuti papke?
O: Da.
P: Ako bi se odselili...
O: Promjene će doći poslije meteža, budite strpljivi.
P: Željeli bi se preseliti na selo. Da li će se moći tako živjeti bez kreditnih kartica?
O: Ne.
P: Da li će oni moći kontrolirati sve i svakog bez obzira gdje se nalazio?
O: Da.
P: Čak i ako se odselimo u Guayanu i sagradimo drvenu kučicu u šumi i ne marimo za nikoga, još uvijek ćemo biti uvučeni u taj sistem?
O: Laura, osjetit ćeš efekt Lizzard bića očajnih da uspostave totalnu kontrolu, ma gdje se nalazili.
P: To je neopisivo deprimirajuće. Da li razumijete?
O: Zašto? Promjene će uslijediti.
P: Da li će promjene brzo uslijediti poslije toga?
O: Malo previše žurite. Prema literaturi "Bringers of the Dawn" izazov će biti ekstaza ako se gleda iz propisne perspektive, koja NIJE - ponavljamo - realitet 3. denziteta. Razumijete?
P: U navedenoj literaturi, Joan of Arc je opisala kao zanosan osjećaj za vrijeme gorenja na lomači. Da li ste na to mislili?
O: Na neki način, ali ne trebate biti spaljeni na lomači.
P: To nije komforno. Imamo i druge načine za umrijeti.
O: Mi ne govorimo o smrti, Laura. Ako slušaš one koji su čvrsto prikovani za 3. denzitet, to je onda kad utrčiš u rizik da se oklizneš u vlastitom znanju koje si naučila ma kakve god dobre namjere bile... npr. L.
P: Što ste mislili o L.?
O: Guyana.
P: Što ste mislili "izazov će biti zanosan"? Koja vrsta izazova?
O: Život kroz metež koji slijedi.
P: Nekoliko knjiga koje sam pročitala, savjetuju seljenje u seoske krajeve i formiranje grupa, te spremanje zaliha hrane,...itd.
O: Dezinformacija. Skinite se s toga već jednom zauvijek. To je smeće 3. denziteta.
P: Osjećamo se prilično bespomoćno prema milosti i nemilosti bića koja mogu doći i nahraniti se nama svojevoljno. Imamo li koga na našoj strani, tko "vuče" za naš tim, tko se priključuje energijom ili nečime?
O: Što vi mislite, s kime ste dosad komunicirali?
P: Da li ste vi u mogućnosti da nam asistirate kroz prolaz kroz tu zbrku?
O: Da.
P: Da li ćete pomoći?
O: Ovisi o vama.
P: Ako vas pozovemo, možete li nam asistirati?
O: Sve što trebate napraviti je da pitate ( zamolite ).
P: Da li ćemo prolaziti kroz razdoblja kad ćemo biti odsječeni od dobijanja pomoći?
O: Vi nikada niste, niti ćete ikada biti odsječeni od nje.
P: Oh, ja ne želim patiti!
O: Ne trebate patiti. Prestanite razmišljati načinom 3. denziteta.
P: Ne želim ni da pati netko kog volim, također. Ne želim nikakvu bol. Patila sam i previše!
O: Zaglavili ste u 3. nivou ( denzitetu ) večeras.
P: Nije samo to. Ima toliko dezinformacija da naprosto ne znate kome da vjerujete... mislim, kako da znamo da li da vama vjerujemo? Ima toliko izvora koji varaju i to rade jako pametno. Pogledajte Bibliju... kroz 2000 godina ljudi su vjerovali da...
O: Oni varaju kad im to dozvolite.
P: Znam da pretpostavljate da činimo neke stvari u uvjerenju... ali, vidite li moj problem ovdje?
O: Da, ali vi ne.
P: Koji je moj problem?
O: Mentalno blokiranje.
P: U nedavnoj prošlosti, indicirali ste da su odlomak 24 Mateja i odlomak 21 Luke dani od strane Isusa poslije njegovog proširenog stanja sna. Sad, oba ta odlomka prema današnjici su kao prema danima Noah-a. Da li je to točna procjena?
O: U nekom smislu i individualni događaji su još neodređeni.
P: Pa, priča Noah-a govori nam da su mu rekli da sagradi arku.
O: Simbolično.
P: Noah je napravio arku. Da li je istina da su izvjesni pojedinci, ma tko god bili, sagradili čamce ili su učinili neke stvari da prežive tu groznu kataklizmu?
O: Ne. Gledajte ovamo. Noah je sagradio čamac jer je izgledao kao zabavni poduhvat i kad je stigla poplava, pogodno je dobrodošao, vidite?
P: Dakle, vi kažete da ako radimo ono što radimo i ako uživamo u tome, bit ćemo na pravom mjestu u pravo vrijeme, radeći pravu stvar, kad se dogodi - dogodit će se, točno?
O: Blizu.
P: Kažete da ćemo biti vođeni da radimo ono što bi trebali raditi i budemo tamo gdje bi trebali biti?
O: Vi ćete jednostavno upasti u to, ali ako forsirate stvari, vi upadate u rizik da zalutate.
P: Da li sam korektna u mišljenju da mnogi ljudi koji misle da kanaliziraju, samo kanaliziraju zemaljske duhove?
O: Ponekad.
P: Da li je moguće da ovo radimo i sa drugim ljudima koji bi bili prisutni i da i oni mogu postavljati pitanja također?
O: Da.
P: Da li je S. pod utjecajem drugih snaga?
O: Da.
P: Kojih?
O: A kojih drugih? Lizzarda.
P: Da li je prihvaćeno unutar univerzalnog zakona da se napravi duhovno oslobađanje na ljudima bez da se traži njihovo dopuštenje?
O: Vi to već radite bez da pitate.
P: Da li je u redu to napraviti bez pitanja?
O: Neodređeno.
P: Da li je moguće da smo napunili sebe sa Karmičkim dugom zabadajući naše noseve tamo gdje im nije mjesto?
O: Da.
P: Da li bi bilo bolje da to ne radimo bez dopuštenja?
O: Morate na odgovoriti unutar sebe.
P: Može li netko učiniti duhovno oslobađanje na drugome poslije upita za dopuštenje od "višeg ja"?
O: Previše konfliktnih misaonih smjerova.
P: Može li netko upitati svoje "više ja" za dozvolu da napravi čišćenje?
O: Budite oprezni da se ne umješate sa karmičkim zadacima učenja.
P: Imaju li neki ljudi "privjeske" koji su dio karme?
O: Da.
P: Vratimo se na predmet "zvijeri" i broja 666. Rekli ste da nam slijedi jačanje kontrole Lizzarda na čitav svijet, da će se promjene dogoditi, točno?
O: Da.
P: Za koliko će se to dogoditi?
O: Neodređeno.
P: Nekoliko proročanstva kažu da bi se taj period trebao dogoditi za 6,3 do 7 godina. Da li je to točno?
O: Neodređeno.
P: Glede značenja 666, prošlih nekoliko godina imala sam predodžbe na drugo značenje tog broja. Da li je ta interpretacija također korektna?
O: Možda. VI je 6 u rimskim brojevima. S je 6 u drevnom Egiptu. A je 6 na Sanskritskom. VISA, vidite, je 666. Interesantno je da kad netko putuje na dulji period, uvijek treba "VISA"-u ( vizu ) također, da?
P: Drugi dijelovi odlomka 13... Kitica br.1 kaže, "Stojim na pješčanoj plaži, vidim da zvijer izlazi iz mora sa 10 rogova i 7 glava. Na njezinim rogovima ima 10 kraljevskih kruna i bogohulnim natpisima na njenim glavama...". Što znači ta kitica?
O: Mnoga značenja. Monetarna kontrola. 10 predstavlja univerzalnu kontrolu čitavih jedinica vrijednosti.
P: Dakle, 10 rogova predstavlja jedinice vrijednosti, pa mi ovdje govorimo o novcu. Koji su bogohulni natpisi na njenim glavama?
O: U Boga mi vjerujemo. ( In God we trust, prim.prev. - to vam piše na svakom Dolaru )
P: "I zvijer koju vidjeh, nalikuje leopardu..."
O: Novi Svjetski Poredak.
P: "I zmaj mu da njegovu snagu i moć i veliku oblast..." Tko je zmaj?
O: Pročitajte ponovo, molimo.
P: "I zvijer koju vidjeh, nalikuje leopardu..." Što leopard označava?
O: Leopard se brzo kreće i lako razaznaje.
P: "Njezina stopala su kao u medvjeda..." Što stopala označavaju?
O: Rusija.
P: Zašto su stopala kao u medvjeda?
O: Sakriveni centar moći na geografskoj lokaciji.
P: Koje prirode u ovom smislu?
O: Ista kao i SAD. Stopala nisu lako vidljiva.
P: Da li to znači da su Rusija i SAD tajno ujedinjene?
O: Pod istom kontrolom.
P: Lizzarda?
O: U osnovi.
P: "Njezina usta su kao u lava..." Što ta usta predstavljaju i zašto su poput lavljih?
O: Bučna i slavna.
P: Tko je bučan i slavan i kako će se to manifestirati?
O: Ekonomska struktura moći. Lav je snažan i zapovijeda pažnju svojom rikom. Tko glasno govori o novom svjetskom poretku?
P: SAD?
O: Blizu. Elementi istoga.
P: "Jedna od njenih glava izgleda da ima smrtonosnu ranu, ali njezin smrtonosni udarac je zarastao i čitava zemlja je pošla za zvijeri u čuđenju i divljenju..." Što to znači da je jedna njena glava imala smrtonosnu ranu?
O: Vanzemaljci.
P: Vanzemaljci su izgleda bili smrtna rana toj zvijeri?
O: U početku.
P: "Ali njena smrtna rana je izlječena, i čitava zemlja je pošla za Zvijeri u čuđenju i divljenju..." Što to znači?
O: Prvobitan strah dao je put obožavanju i divljenju.
P: "Oni su pali i dali zakletvu na vjernost zmaju jer je dao zvijeri svu njegovu snagu i moć i autoritet..." Tko je taj zmaj?
O: Politika svjetskog tijela.
P: I tko je zvijer?
O: Novi Svjetski Poredak = Bratstvo = Lizzardi = antikrist.
P: "Zvijeri je dana snaga i moć govora krajnjim hvalisavim i bogohulnim riječima i dana joj je sloboda da primjeni svoj autoritet i primjeni njenu volju kroz 42 mjeseca..."
O: Vrijeme je neodređeno. Moć govora je samo-objašnjivo u području audio i video medija.
P: "I ona otvori svoja usta da izgovori klevete protiv Boga, vrijeđajući njegovo ime i prebivalište čak i ponižavati one koji žive na nebesima..." Da li to znači da će ta grupa, ta zvijer napraviti...
O: Sijanje dezinformacija sa poštovanjem da se ohrabri obožavanje, lojalnost i poslušnost antikristu.
P: "Nadalje joj je dozvoljeno da vodi rat nad božjim ljudima i da ih nadvlada i dana joj je moć da proširi svoj autoritet preko cijele ljudske vrste i svakog jezika i nacije..." Da li to znači suđenje i nevolje onima koji se odbiju podvrgnuti tome?
O: Ne. Pogledajte prethodni odgovor.
P: "I svi stanovnici Zemlje će pasti u obožavanju... svatko čije ime nije bilo zabilježeno u osnivanju svijeta u Knjizi Života bez otpora ( Bok of Life of the Lamb, prim.prev. ) je bio pogubljen u žrtvovanju fondu svjetskog..." Što su "oni čija su imena zabilježena u Knjizi Života..." Što je knjiga Života?
O: Superkompjuter.
P: Knjiga Života bez otpora... svatko čije ime nije zabilježeno... kaže da ljudi koji će obožavati Zvijer su imena koja nisu zabilježena... da li to znači da imamo superkompjuter koji snima imena onih koji ne obožavaju Zvijer?
O: Da.
P: I tko je taj superkompjuter?
O: Zvijer. Sva imena će biti snimljena bilo da se pokore ili ne.
P: Tko je taj "otpor"?
O: Zvijer.
P: "Ako je bilo tko sposoban čuti, neka sluša: tko god vodi u ropstvo će sebe dovesti u ropstvo; ako netko ubije mačem, sa mača će i poginuti... ovdje je poziv na strpljivost i vjernost grešnika ( Božjih ljudi )..." Tko su Božji ljudi?
O: Svi.
P: Što ovo znači: "Tko vodi u ropstvo će biti zarobljen"?
O: Sljediti vođu.
P: Ako oni slijede vođu, bit će zarobljeni i ako se bore protiv vođe - bit će ubijeni?
O: Da.
P: "Tada vidjeh drugu Zvijer kako izlazi iz zemlje; ona ima dva roga kao ovca i govori kao zmaj..." Što to znači?
O: Druga lica istog entiteta.
P: Što znači da je imala 2 roga kao ovca? Ovca nema rogove. Zašto su rekli da je imala rogove?
O: Zbunjenost kontradikcijom.
P: I što je ovca predstavljala?
O: Isto lice Zvijeri.
P: Što znači "govorila je kao zmaj"??
O: Isto.
P: "On joj je dao svu moć i pravo na kontrolu kao i prijašnjoj zvijeri u njegovoj prisutnosti i uzrokovao zemlji i onima koji na njoj borave oduševljenje i obožavanje zvijeri čija je smrtonosna rana bila zacijeljena jer ga je obožavala..." Pa, izgleda da je ta druga zvijer drugačija od prve, ali vi ste rekli da je ona samo drugo lice zvijeri...
O: Da. Gledajte na to ovako, vanzemaljci jedno lice; Bog drugo; vlada neko treće...itd.
P: Da li ste mislili reći da je Bog bio drugo lice zvijeri?
O: Onako kako je reprezentiran religijom.
P: "Činila velike znakove, iznenadna čuda, čak i pad vatre sa neba na zemlju sa strane ljudskog pogleda..." Što to znači?
O: Vanzemaljci izvode "čuda".
P: I što je "slika" Zvijeri?
O: Vanzemaljci.
P: Što znači kad si ranjen mačem i još uvijek živ?
O: Shvatiti kao strašno pa onda božanstveno.
P: "I dozvolio je davanje daha života u sliku Zvijeri da bi ta statua zvijeri mogla govoriti i uzrokovala da svi oni koji se ne pokore i ne obožavaju njenu sliku, da budu ubijeni." Što to znači?
O: Totalnu kontrolu jednom kad se prevara do kraja izvrši.
P: "Natjerani su svi, bilo mali ili veliki, bogati ili siromašni, slobodni ili robovi, da budu označeni sa natpisom na njihovim desnim rukama ili njihovim čelima..." Što je to označavanje?
O: Visa ID broj ( identifikacijski ).
P: Da li će to stvarno fizički biti stavljeno u naša tijela?
O: Kodirano.
P: Kako? Da li je to ono što vanzemaljci čine kad otimaju ljude?
O: Ne.
P: Kako će se to ostvariti?
O: Žigosanjem.
P: Kojim tehničkim načinom?
O: Elektronsko kodiranje. Serije brojeva.
P: Da li će to staviti pod našu kožu ili usaditi u kožu naših glava ili ruke...?
O: Da.
P: Da li to znači da ćete morati staviti vašu ruku na elektronski čitač da bi napravili neku monetarnu transakciju?
O: Precizno.
P: Dobro, kažu" Ovdje je soba za oštroumlje, poziv mudrosti interpretacije, neka onaj tko je inteligentan, tko ima uvid, i dobro uočava da izračuna broj Zvijeri, za nju je to ljudski broj, broj izvjesnog čovjeka, njezin broj je 666." Što to znači?
O: Visa je bila prije objašnjena. Svako će dobiti svoj osobni broj i to će biti broj Vise, broj Zvijeri.
P: "Tada pogledah i vidjeh ovcu koja stoji na planini Zion i s njom 144000 ljudi koji su imali svoje i očevo ime napisano na njihovim čelima..." Što to znači?
O: Identifikaciju. Ovca je vodstvo koncila svjetske banke. Mnogi će misliti da su uzeli "znak" Boga kad su zapravo bili markirani od strane Zvijeri.
P: "I čuo sam glas sa neba kao zvuk velikih slapova i kao grmljavina snažne oluje i glas koji čujem izgledao je kao muzika harfista koji prate svojim harfama..." Što je taj glas sa nebesa i zvuk kao veliki slapovi i snažna oluja?
O: Povratak Krista.
P:" I oni su pjevali novu pjesmu... Nitko nije mogao naučiti pjevati tu pjesmu osim 144000 njih koji su bili oslobođeni sa Zemlje...rekli ste da 144000 njih su vođe svjetske banke i ovdje su spominjani kao spašeni sa Zemlje kod dolaska Krista... kaže da njih 144000 nisu okaljali sebe vezama sa ženama i da su čiste djevice. Te koji su slijedili Ovcu ma gdje išla... oni su bili spašeni..."
O: Simbolizam je dodan naknadno i to nije u potpunosti točno. Simboli su bili izmješani. Težili su da podstaknu elitarizam i podjeljenost.
P: Da li su 144000 dobri ljudi ili loši, kako bi ih mogli nazvati?
O: Oboje. Ali oni su ti koji su imali napredno znanje.
P: Da li su bili ljudska bića?
O: Da.
P: Imamo 144000 ljudi na Zemlji koji imaju napredno znanje?
O: Otprilike.
P: Sada, taj broj 144000, da li smo mi među njima? Samo smo radoznali.
O: Možda.
P: "Niti jedna laž nije izgovorena iz njihovih usta, bili su besprijekorni, bez greške, čisti, bez defekata. I vidjeh drugog anđela koji leti u zraku sa vječnom svetom istinom koji je rekao stanovnicima zemlje, svakoj rasi i vrsti ljudi, sa plačnim snažnim glasom: Poštujte Boga i dajte mu slavu, od početka njegove osude kad je stigao, padnite prije njega, platite mu poštovanje i divljenje i obožavajte ga - onoga koji je kreirao nebo i zemlju i more i izvore vode..." Što nam to govori?
O: Dodano poslije od strane upitnog izvora.
P: "Tada je drugi anđeo izjavio: Pala, pala je Babylon Velika, ona koja je je dala piti vina svim nacijama radi svoje samilosti..." Tko je Babylon i što znači da je ona pala?
O: Isto kao i prethodni odgovor.
P: "Drugi je pak anđeo slijedio, treći, glasno govoreći da tko plati poštovanje zvijeri i dozvoli njezin znak da bude na njegovom čelu ili ruci, on također neka pije vino Bogove ozlojeđenosti i bijes naliven i nerazrijeđen u čašu njegova bijesa, i on bi trebao biti mučen sa vatrom i sumporom u prisutnosti svetih anđela i ovce..."
O: Dezinformacija. Namjereno da stvori strah i otpor da se vanzemaljci mogu hraniti tim emocijama.
P: "Opet, pogledah i vidjeh bijeli oblak i sjedeći na oblaku, netko ko liči na sina čovječjeg sa krunom na njegovoj glavi i oštrom kosom u svojoj ruci..." Da li su to daljnji dodaci?
O: Da.
P: "Drugi anđel izađe iz zamka govoreći glasno onome što sjedi na oblaku: požanji zemaljsko žito..."
O: Još dezinformacija baziranih na strahu.
P: Sad, usporedila sam izvjesne odlomke Revelacije sa radom Immanuela Velikovskog, gdje su ti dijelovi točni u onom što opisuju?
O: Da.
P: I to su događaji koji će se ispraviti poslije nego što Lizzardi učine svoje, poslije stavljanje Vise na snagu, prije ili kasnije nego se vrati Krist?
O: Prije.
P: Dakle, skupina kometa dolazi prije nego se vrati Krist?
O: Da. Ali povratak je samo jedan događaj, ne cijela stvar.
P: Da li će biti masovnog rušenja na planeti i možda mnogo ljudi se nađe u tranziciji izvan tijela istovremeno radi interakcije te skupine kometa i Zemlje?
O: Blizu.
P: I kratko nakon toga, Krist će se vratiti?
O: Kao dio cijele priče.
P: To će biti dio aktivnosti skupine kometa ?
O: Poslije.
P: Što će Krist učiniti kad se vrati?
O: Poučavat će.
P: Koliko će ljudi biti na planeti da može primiti njegovo učenje?
O: Neodređeno.
P: Možemo li pretpostaviti da će biti 6 milijardi?
O: Pretpostavite koliko hoćete.
P: Vi stalno govorite da će povratak Krista biti dio cijele priče kao da je tu neka važna stvar za koju nemam pitanje da ju otkrijem. Smatrajte to pitanje pitano... recite mi što propuštam, molim.
O: Očigledno je ako malo obratite pažnju.
P: I to je...?
O: Tranzicija u 4. denzitet.
P: Da li će se tranzicija u 4. denzitet desiti prije kometa ili poslije?
O: Poslije.
P: Da li će se interakcija kometa i planete...
O: Prethodi tranziciji.
P: Da li će to generirati tu promjenu, u neku ruku?
O: Ne.
P: Neće imati ništa s elektromagnetskim interakcijama koje će podići atomske vibracije planete?
O: Ne.
P: Dakle, komete će napraviti metež i onda tranzicija dolazi kad i Krist?
O: Prije.
P: Tranzicija će se dogoditi i svi ćemo stajati unaokolo i čuditi se što učiniti sa sobom, jer smo se našli u novom stanju koje prije nismo vidjeli, i tada Krist dolazi?
O: Više-manje.
P: Sad, što će se dogoditi kad se Krist vrati i sve će biti u neku ruku ispravljeno i on će poučavati... da li će se svi s planete okupiti skupa na jednom mjestu da bi primali ta učenja?
O: Ne.
P: Da li će on putovati unaokolo i poučavati?
O: Tehnologija.
P: On će poučavati preko medija?
O: Da.
P: I mi ćemo još uvijek imati pristup našim medijima, televiziji i radiju...itd?
O: Neki.
P: Da li će neki ljudi u toj točki vremena ili malo prije te tranzicije, otići u velikim grupama sa Lizzardima?
O: Da.
P: Da li će biti velike grupe ljudi koje će se useliti u gradove pod kupolama na planeti, živući u "zajednici" s Lizzardima?
O: Blizu.
P: Drugim riječima tamo će možda biti područja pod kontrolom Lizzarda na planeti i područjima po kontrolom Krista?
O: Krist ne kontrolira.
P: Da li će ljudi pod kontrolom Lizzarda izaći iz svojih gradova s vremena na vrijeme i "uznemiravati" sljedbenike Krista?
O: Možda.
P: Dakle, drugim rječima, imat ćemo vrlo reduciranu populaciju, ljudi ovdje i ondje, nitko neće biti ujedinjen na planeti?
O: Laku noć.


Zadnja izmjena: Jack987; pet jun 10, 2005 7:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Dakle netko je na topicu o knjizi "Razgovori sa Bogom" napomenuo da se vrag krije u detaljima a bome ih u ovim skriptama ima kolko oces.

Jedna koja mi je pala u oko je njihov stav koji cu parafrazirati slijedecom recenicom.

"Znanje spasava, nemoj se ti nista zivcirati radi sta oces samo upijaj informacije i sve ce biti OK."

Po meni dosta problematicno stavovi jer implicira unutarnju nedisciplinu.
Ljudima je obicno disciplina problem i zato imaju povecanu sklonost trazenju i prihvacanju rijesenja koja nisu restriktivna vec se manje vise zasnivaju na ovoj "paradigmi".

Citat:
P: Drugim rječima, ako svaki dan samo radimo ono što nam dođe prirodno, kao najbolju odluku u svakom momentu, da li smo na pravom putu?


Dobro da ovo nije cuo Charles Manson.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 2:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
OP,

zato postoji metoda koju dobri stari Fulcanelli naziva:


"Razmišljanje s Čekićem"


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 11, 2005 4:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
18.10.1994. F. i Laura

P: Pozdrav.
O: Pozdrav.
P: Možete li nam reći svoje ime i neku početnu izjavu?
O: Dedeba. Pozdrav.
P: Da li ste vi beztjelesni?
O: Kasiopejac.
P: Zašto izgleda da nemate toliko energije kao drugi?
O: Polako ispočetka. Izgrađuje se.
P: Da li je netko od vas gledao preko moga ramena danas, za vrijeme kad sam čitala pitanja koja sam pripremila?
O: Da.
P: Da li si muško ili žensko?
O: Oboje.
P: Svi Kasiopejci su oboje, i muško i žensko?
O: Da.
P: Da li se reproducirate nekako?
O: Mi smo Svjetlo.
P: Da li su Kasiopejci ikad bili u fizičkim tijelima?
O: Ikada je subjektivno.
P: Dobro, u bilo kojoj točki vremena/prostora, da li ste okupirali fizička tijela?
O: Okupirali smo, okupiramo i okupirat ćemo.
P: Da li govorite o simultanoj prošlosti, sadašnjosti i budućnosti?
O: Sveprisutni.
P: Da li ste dio kolektivne podsvijesti, nesvijesti, ili svijesti?
O: Previše neodređeno.
P: Da li ste dio naše više svijesti?
O: Također je i sve ostalo.
P: Da li ste pripremljeni na moja pitanja i da dajete praktične odgovore jer znate da sam praktična osoba?
O: Da.
P: Da li će netko drugi još biti u mogućnosti odgovarati na razna naša pitanja?
O: "Netko drugi" čini široki spektrum.
P: Vi razumijete našu frustraciju sa mnogim kanalizirajućim izvorima?
O: Da.
P: Naša frustracija leži u činjenici da kada postavimo pitanje, jako rijetko, ako ikad, dobijamo kratak, direktan ili približan odgovor.
O: Kao i vaš pogled, da, ne čini...
P: Ima li takve stavri kao što je rasna superiornost s obzirom na planetu Zemlju?
O: Samo karmički određeno zadatkom fizičkog ograničenja.
P: Može li biti karmički određeno da se rodimo u jednoj rasi ili drugoj?
O: Da.
P: Da li su Arijci/Kelti, koji su došli na ovaj planet sa druge koja je uništena, kad su došli, u bilo koju ruku superiorniji od ljudi koji su već bili tu?
O: U neku ruku.
P: Koja je priroda te superiornosti?
O: Izdržljivost.
P: Fizička ili mentalna?
O: Fizička.
P: Pa, plavokosi, plavooki ljudi izgledaju nekako nježnije i tanje kože u usporedbi recimo s crncima.
O: U ovoj okolini na površini.
P: Koja rasa na Zemlji je najstarija?
O: Sve su isto ( stare ).
P: Čak i Arijci/Kelti sa druge planete?
O: Da.
P: Da li je ikad bilo u povijesti da su Kantek, Martek i Zemlja bile sve tri naseljene drevnim rasama koje su komunicirale međusobno?
O: Ne.
P: Da li je ikad u povijesti da su sve tri planete bile naseljene istovremeno?
O: Da.
P: Zašto su tamo bile različite rase?
O: Mnogo razloga. Eksperimentalne kreacije. Djelomično.
P: Od kuda su Istočnjaci ( Orientals, prim.prev. ) došli?
O: Isto kao i ostali. Rezultat eksperimenta.
P: Da li potiču sa ove planete? Da li su urođenici ovoga planeta?
O: Oboje. Istočnjaci su rezervirani za najnaprednije duše; Arijci najagresivnije; Crnci najprirodnije usklađeni sa zemaljskom vibracijskom frekvencijom. Također i "američki starosjedioci".
P: Možete li odrediti moj dominantni genetski tip?
O: Kavkaski.
P: Da li je Kavkaski drugačiji od Arijskog ili Keltskog?
O: Arijska podgrupa Kavkažani.
P: U činjenici da sam Kavkažanka, imam li ikakve "crnačke krvi"?
O: Slabi trag.
P: Tko su bili plavokožasti ljudi opisani u Vedama?
O: Arijci.
P: Da li su Arijci originalno plavokošci?
O: Ne.
P: Zašto su Vede govorile o plavo-kožastim ljudima i zašto imamo plavokožaste ljude u zabačenim dijelovima Appalachians-a?
O: Da li su bjelci zbilja "bijeli"?
P: Ima li gdje zbilja plavih ljudi?
O: Ne. Oni su opisivani kao plavi radi tanke kože i kontrasta u odnosu na starosjedioce.
P: Što je izvor ( original ) swastike?
O: Istočnjački. Znači nadmoć.
P: Da li su Adam i Eva pokušali dobiti znanje da se oslobode od granica kad su pojeli voće sa drva znanja?
O: Adam i Eva su simbolični.
P: Ali da li su bili u ropstvu i pokušavali pomoći sebi da se oslobode sa pomoći od blagonaklone "zmije"?
O: Ne blagonaklone.
P: Da li su bili u ropstvu od nekoga drugog kad su Lizzardi došli?
O: Ne. Bili su slobodni. Simbolička priča o Adamu i Evi je priča o primamljivom koje vodi u krivo znanje. Drvo znanja dobra i zla je fokusirano, ograničavajuće znanje.
P: Da li je solarni sistem nekakav veliki atom?
O: Ne. Ali je sličan, zapamtite, vaše znanje o atomima je još uvijek većinom teoretsko.
P: Mogu li orbite planeta biti opisane kao energetske "ljuske" kao ljuske u kojima su razni elektroni u atomu?
O: Blizu.
P: Da li solarni sistem, u raznim dijelovima vremena, apsorbira ili emitira energiju i da li se planete kreću iz jedne "ljuske" u drugu? I da li se priroda solarnog sistema mijenja "uzimanjem" ili "davanjem" planetarnih tijela od onoga što jest?
O: Prvo, ako solarni sistem dodaje ili oduzima planetarna tijela, tada se , naravno, mijenja. Dalje, fundamentalne promjene se dešavaju kao rezultat u interakciji s vanjskim silama.
P: Kojim vanjskim silama?
O: Međusobni presjek nivoa. ( nalaženje u istoj točki, presjecanje, interakcija )
P: Što je međusobni presjek nivoa?
O: Ono što će se dogoditi sa Zemljom.
P: Da li će se to ubrzo dogoditi?
O: Da.
P: Da li je taj presjek fenomen koji se dešava često u svemiru, galaksiji ili solarnom sistemu?
O: Da.
P: Čime je uzrokovan ili što se njime manifestira?
O: Prolaz kroz granicu realiteta.
P: Što je granica realiteta?
O: Prekomplicirano.
P: Koji je izvor legende Feniksa?
O: Drevno indijansko rušenje i ponovna izgradnja.
P: Tko je kreirao Lizzarde?
O: Ormethion.
P: I tko je bio taj pojedinac?
O: Misaoni centar.
P: Lociran gdje?
O: Svugdje.
P: Možete li nam reći malo više?
O: Jedan drugi sektor realnosti.
P: Da li je to osjećajno, samosvjesno biće koje je kreiralo Lizzarde?
O: Da i ne.
P: Da li je ono jedna individua od onih koje zovete Privremenim Putnicima ( Transient Passengers, prim.prev. )?
O: Ne.
P: Da li je slična?
O: Ne.
P: I tko je kreirao tog Ormethiona?
O: Ne biće; misaoni centar.
P: Misaoni centar čega?
O: Prekomplicirano.
P: Tko je bio onaj koji se pojavio Ezekiel-u?
O: Lizzard bića.
P: Što ste namjeravali da napravimo s tim svim informacijama?
O: Stavite u knjigu.
P: Neki prijedlog za naslov?
O: Na vama je.
P: Da li bi ju trebali postupno izdavati? Neke informacije su zbilja "teške".
O: Sve odjednom.
P: Da li je jedan ultimativni kreator univerzuma?
O: Sve je jedno. I jedno je sve.
P: Isprva, što je bila prva razdioba?
O: Dijeljenje mase i trošenje.
P: To je bilo istovremeno ( simultano )?
O: Da.
P: Da li je to ono što mi zovemo "Veliki Prasak" ( Bing Bang, prim. prev. )?
O: Da.
P: Ima li taj događaj neki odnos s vremenom?
O: Uvijek.
P: Možemo li mi reći da sve što postoji u materijalnom univerzumu, da je recimo "x" godina staro?
O: Ne. Sada je vječno. Ne samo da se dogodilo, to se događa i događat će se. Proširena prisutnost.
P: Što je istinski izvor Bratstva zmije u smislu ljudskih članova?
O: Adam i Eva.
P: Da li su Adam i Eva bili stvarni ljudi?
O: Ne.
P: Grupa ljudi?
O: Misaona promjena forme ne doći u izazov.
P: Što ili tko su bili ti ljudi? U kojoj su zemlji ( državi ) živjeli?
O: Svi ljudi. Križanje granice realiteta.
P: Mislite pod time da se to dogodilo u vrijeme kad su se realiteti sudarili ili križali jedan s drugime?
O: Da.
P: Da li je to uzrokovalo rat, u neku ruku, između jedne grupe bića i druge grupe?
O: Križanje realiteta se manifestira na mnoge načine.
P: Dakle, drugim rječima, da nisu bili Lizzardi, mogao je biti netko drugi?
O: Da.
P: Da li je to u neku ruku bila sudbina da se dogodi?
O: Da.
P: To je samo dio velike kosmičke drame?
O: Da.
P: Da li je ultimativni kreator svjestan svog postojanja i da li osjeća sebe?
O: Da i ne.
P: Ta zbivanja koji se dešavaju u našem univerzumu su jednostavno samo događaji?
O: Blizu.
P: I imamo druge univerzume osim naših?
O: Da.
P: Da li su ti drugi univerzumi također ispredeni od strane "našeg" ultimativnog kreatora?
O: Da.
P: Da li su ti univerzumi prebrojivi?
O: Brojenje je umjetan ograničavajući koncept.
P: Da li je broj univerzuma neograničen?
O: U nekom smislu.
P: Da li se univerzumi ikad sudare jedan s drugim?
O: Prekomplicirano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 5:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
19.10.1994. F. i Laura

P: Pozdrav.
O: Pozdrav.
P: Imamo li koga s nama večeras?
O: Mi smo uvijek s vama.
P: S kime razgovaramo večeras?
O: Nonigera.
P: Da li je istina kad mi pitamo osobu pod hipnozom o scenariju vanzemaljske otmice da se pokušavamo "tjunirati" ( podesiti, doći u frekvenciju ) sa vanzemaljcima... možemo li to učiniti?
O: Da. Individua je na svakom nivou svjesna i informaciju koje tražite je saznala u to vrijeme. Pitanja koje postavljate jedva pristupaju informacijama koje su već u svijesti na nekom nivou. Budd Hopkins i David Jacobs su previše ustrojeni.
P: Zašto M.F. misli da se ljudi žele umješati između njega i S.?
O: Paranoja.
P: Da li je M. u fizičkoj vezi sa S.?
O: Pokušava.
P: Zašto je S. iznenada postala "hladna" prema svima i svemu?
O: Neprilika.
P: Koja?
O: Kremasta.
P: Jer je izgubila ugovor za kremu?
O: Blizu.
P: Pa, neprilika u kojem smislu?
O: Uvidjela je kako je glupo izgledala i dvolično, također. Obično kad netko prestane kontaktirati sa vama, to je zbog neprilika.
P: Zašto je prestala kontaktirati V.?
O: V. je povezan s vama.
P: Da li S. ima još uvijek probleme sada?
O: S. ima probleme koje ona smatra ozbiljnim.
P: Ali, oni to nisu, točno?
O: Subjektivno.
P: Što J.W. zbilja osjeća za mene i F.?
O: Ispituje tvoje namjere.
P: U kojem smislu? Da li on misli da na tragu nečega?
O: Misli da si površna.
P: Da li sam?
O: Subjektivno.
P: Što osjeća prema F.?
O: Zamjera mu.
P: Zašto?
O: Inteligencija.
P: Koje su J.-ove namjere prema meni?
O: Napraviti te sljedbenicom.
P: Da li je zavidan?
O: Da.
P: Da li je toga što je F. pametan?
O: Da. On samo želi sljedbenike.
P: Molim vas da mi pomognete oko toga.
O: Ne možemo pomoći u vezi procesa koji su karmičkog nivoa br.1.
P: Što je proces sa karmičkog nivoa br. 1?
O: Glavna zadana lekcija ili misija.
P: Da li F. i ja prolazimo kroz sve te stvari sada da bi kreirali neku promjenu u stanjima naših bića ili naših života...
O: Da bi otvorili sjećanja, fizičke zapise.
P: Da li smo prolazili te doživljaje u drugim životima?
O: Da.
P: Kada radimo ovo kanaliziranje, da li ono magnetizira naša tijela da pridonese napredak u naše živote?
O: Da.
P: Da li je ovaj posao sudbinska misija?
O: Da.
P: Ako je netko u procesu ispunjavanja nečije sudbine na način da izvodi misiju, nije li univerzum sposoban udovoljiti nečijim potrebama?
O: Da.
P: Da li se to u stvari dešava nama objema radi fokusa na ovaj rad?
O: Ako vi to nastavite raditi.
P: Dakle, sve stvari koje sada radimo...
O: I koordinirate jedno drugo da jednako ulažete u to.
P: Da li je S. zaradila novac prodajući svoj nakit?
O: Ne.
P: Što S. misli o F.?
O: Zamjera mu radi njegove veće inteligencije.
P: A o meni?
O: Zavidi isto. Misli da si čudna.
P: Što A.B. zaozbiljno misli o meni?
O: Zavidi ti na tvojoj moći.
P: C.H.?
O: Boji se tvoje moći. Ona je u zabludi.
P: Dobro, hvala na pomoći.
O: Laku noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
galaksija je napisao/la:
OP,

zato postoji metoda koju dobri stari Fulcanelli naziva:


"Razmišljanje s Čekićem"


Pozdrav!


Ako pod tim mislis znanje samo kao temelj akcije onda se slazemo...

BTW.
Ovo sa teorijom da 666 znaci VISA me pomalo oborilo :D.

Pazi koja je to ekonomska stvar.
Sada ovi iz VISe mogu strgati American Express, Mastercard i sl. na trzistu na osnovu te izjave. Kad se vec sad zna ko ce preuzeti dominaciju...
Dakle VISA ce ocigledno imati totalni monopol ili mozda ovi ostali nemaju tu mogucnost i nisu tolko ZLI da budu pecat SOTONE!!!!

Dakle uzmes American Express i to nije ni izbliza ko da uzmes VISU. Pa ovo je ipak 666(!!!!) Dok je ovo samo 47593675693.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 9:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Citat:
Organski portal osobno Upisano: Nedelja Jun 12, 2005 7:49 pm Naslov komentara:

--------------------------------------------------------------------------------

galaksija (citat):
OP,

zato postoji metoda koju dobri stari Fulcanelli naziva:


"Razmišljanje s Čekićem"


Pozdrav!


Ako pod tim mislis znanje samo kao temelj akcije onda se slazemo...




Galaksija, OP ili bilo tko,

molim jedno jasno objašnjenje tog Fulcanellijevog Razmišljanja s čekićem.

Tako da ga mogu poslije ići potražit medju alatom :lol:
Malo šale, ali stvarno ne znam za taj pojam pa pliz... :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 11:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
20.10.1994. F., Laura i V.

P: Pozdrav.
O: Pozdrav.
P: Koga imamo s nama večeras?
O: Elminoia.
P: I odakle si?
O: Kasiopeja.
P: Prošle godine, V. i ja smo posjetili psihologa zvanog C. Da li je legitimna?
O: Ne u smislu na koji se prikazuje.
P: Da li je ozbiljno stavlja ruku u naše tijelo i napravi ono što tvrdi?
O: Ne.
P: Sve je lažno?
O: Obmana.
P: Od kuda dolazi krvava voda?
O: Trik.
P: Da li Reverend R. zna da je ona "lažnjak"?
O: Ne. Ona joj vjeruje.
P: Ima li tu neke psihičke aktivnosti koja se dešava dok žena radi "na" nekome?
O: Da.
P: Što je priroda takvog postupka?
O: Transfer energije.
P: Što je izvor ili baza te energije?
O: Intenzivna koncentracija psihičke misaone snage.
P: Ne utječu na nju neke negativne snage kao Lizzardi ili bilo koji takvi?
O: Neki, u svrhu zbunjivanja.
P: Dakle, C. radi sa energijom Lizzarda?
O: U neku ruku.
P: Koji je izvor moći ili zaleđe R., G., J., i takvih?
O: Fiktivan, ali neka prava izlječenja nastaju kao rezultat uvjerenja.
P: U incidentu koji se dogodio u ljeto u kući A.B. kada se "Rev.B." pojavio i u neku ruku me "išibao", tko ili što je bilo iza toga i što je on učinio?
O: Mračne energije vanzemaljskog porijekla kad su privremeno bile koncentrirane prema tebi.
P: Koja je bila namjera?
O: Šteta radi ljubomore.
P: Da li me je htio ubiti?
O: Ozljediti.
P: Tko je "uputio" tog Reverenda B. da to učini?
O: R.
P: Još netko ko je bio umješan u tu odluku?
O: S.
P: Zašto?
O: Reakcija izazvana strahom da se preuzme utjecaj koji je ona željela.
P: Da li je A.B. bila umješana s likovima iz metafizičke crkve?
O: Da.
P: Što su namjeravali?
O: Strane misaone forme.
P: Zašto je B. nazvala V. drugi dan?
O: Pokušavala ju je odvratiti od tebe i F.
P: Zašto je to ona pokušala?
O: Ti imaš snažan utjecaj, i F. također.
P: Što ti ljudi misle da smo mi, i što ih čini da se tako okrutno i strašno ponašaju prema nama?
O: Ne slažu se sa vašim znanjem.
P: Pa, što je tu problem? Potpuno sam u krivu? Da li je Laura u pravu, a oni u krivu?
O: Blizu. Vi ste puno bliže nadmoćnoj istini nego što su oni.
P: Da li je J. dobar psihijatar?
O: Kao tetka Klara u "Začaranima".
P: Kako vanzemaljci kontroliraju ljude?
O: Koji?
P: Koliko izbora imam?
O: Neodređeno.
P: Pa, kako Sivi i Lizzardi to rade?
O: Umni i tjelesni utjecaj s električnim odgovarajućim formama.
P: Mogu li to činiti na daljinu?
O: Manje je efektno.
P: Dakle, moraju to činiti direktno na vama ili biti u kontaktu sa vama pomoću nečega što je nekako materijalno?
O: Da.
P: Da li ostale vrste vanzemaljaca na planeti otimaju ljude?
O: Mnogo rijeđe.
P: Što je bio leteći bumerang kojeg smo djeca i ja vidjeli prošle godine?
O: Projekcija Lizzarda, stanice mnogobrojnih realiteta.
P: Da li su preletjeli iznad moje kuće i svojevoljno dali da ih vidim?
O: Da.
P: Koji je bio razlog što su mi se pokazali?
O: Da te učine svjesnom da postoje.
P: Zašto su htjeli da sam svjesna njihovog postojanja?
O: To je ekstremno komplicirana situacija.
P: Da li se taj mali prelet koji se dogodio u Pasco-u u ljeto 1993. dogodio kao rezultat aktivnosti mene i F.?
O: Da.
P: Da li je bio leteći brod iznad moje kuće u noći kad sam hipnotizirala P.Z.?
O: Bio je tjuniran u vizualno područje iz implanata. I Z.-ov implant je upozorio na izviđački brod Sivih i Lizzarda.
P: Da li je P.Z. pod kontrolom Lizzarda?
O: Da.
P: Koliko je danas ljudi koji nisu pod kontrolom Lizzarda?
O: Neodređeno.
P: Željeli bi znati od kuda potiču Cigani?
O: Spojeni geni. Robovi mračnih snaga.
P: Tko su te mračne snage?
O: Iste.
P: Kao?
O: Bratstvo.
P: Da li se to Bratstvo sastoji od Lizzarda i raznih ljudi?
O: Da.
P: Ako su Cigani bili genetski napravljeni, od koga su nastali?
O: Vanzemaljska rasa, humanoidna, i Atlantiđanskih ljenih radnika.
P: Što su bili lijeni radnici Atlantiđana?
O: Robovi kontrolirani kristalom.
P: Zašto su Cigani ostali toliko vezani? Da li je to genetski programirano?
O: Da. I umna kontrola.
P: Tu su legende o bićima polu-ljudi, minotauri, centauri,...itd. Da li su takva bića bila stvarna?
O: Eksperimenti znani kao zvijeri u Atlantidi. V. je djelomično Ciganka. Skriva to.
P: Da li ona to zna?
O: Nekako.
P: Tko je sagradio grad Baalbek?
O: Antereanci i rani Sumerani. Mislili smo Atlantiđani. [ Tko su Antereanci? - Laura zapisala ]
P: Koji je razlog za tako enormne proporcije te građevine?
O: Divovi.
P: Tko su bili divovi?
O: Genetski trud da se rekreiraju Nefili ( Nephalim, prim. prev. ).
P: Da li su Atlantiđani i Sumerani uspjeli rekreirati Nefile?
O: Ne.
P: Zašto su sagradili taj veliki grad?
O: Razlozi odugovlačenja.
P: Rezultati njihovih napora su bili spori?
O: Da.
P: Zašto su napravili tako veliki grad?
O: Očekivanje uspjeha.
P: Zašto bi se netko složio i napravio grad s proporcijama Baalbek-a u očekivanju genetskog projekta za koji treba toliko godina da se ostvari?
O: Projekt je bio gotov za samo 3 godine. Ubrzan je rast koristeći nuklearnu replikacijsku proceduru. Zato nije uspjelo.
P: Zato nisu uspjeli, zbog ubrzanja rasta?
O: Nisu propisno odredili.
P: Koje tehničke sprave su koristili za rezanje kamenja i njihov transport?
O: Fokusiranje zvučnog vala.
P: Što se desilo što je zaustavilo ili prekinulo izgradnju toga grada?
O: Prvo pojavljivanje Venere i njen prolaz.
P: Koje je godine taj projekt stopiran?
O: 3218.g. p.n.e.
P: Tko je sagradio grad Mohenjo-Daro?
O: Lizzardi direktno. Coatzlmundi legenda je direktno vezan uz to, pogledajte ilustracije na kamenju sad.
P: Tko je Coatzlmundi?
O: Druga tvorevina od Lizzarda, obožavan od starne Atlantiđana i njihovih sljedbenika jer su imali direktan kontakt s ljudima kroz 1000 godina.
P: Sad, rekli ste da je Mohenjo Daro sagrađen od Lizzarda direktno. Da li su oni stanovali u tom gradu?
O:Ne.
P: Kad je zadnji put taj grad bio naseljen stalnim stanovnicima?
O: Prije 3065 godina.
P: Kad je sagrađen?
O: Prije 6092 godina.
P: Željela bi se vratiti na temu Nefila. Rekli ste da su Nefili bili grupa, humanoidnog oblika, donešeni ovdje na Zemlju da budu utjerivači, točno?
O: Da.
P: Kad su donešeni ovdje?
O: 9046.g. p.n.e., jedan izvještaj.
P: Oni su bili divovi, točno?
O: Da.
P: Oni su bili predstavljeni ljudima kao predstavnici, ili "Sinovi" božji, točno?
O: Da.
P: Rekli ste da su ta bića bila 11 do 14 stopa visoki... ( 3,5 - 4,5 m )
O: Da.
P: Da li su to radili na isti način kao što se i danas radi, tj. seksualnom interakcijom?
O: Ne.
P: Kako su se razmnožavali?
O: Forsiranim oplođivanjem.
P: Dakle, to je bila umjetna oplodnja?
O: Blizu.
P: Da li su bili bića kao i mi, uključujući i njihove seksualne organe?
O: Blizu.
P: Neke bitne razlike?
O: Tri jaja. ( gonad, prim.prev. )
P: Da li su njihovi seksualni organi bili slični, osim toga?
O: Da.
P: Da li su se ikad križali s ljudskim ženkama normalnim putem?
O: Ne.
P: Zašto ne?
O: Razlika u veličini.
P: Samo iz radoznalosti, koliko drugačiji glede veličine?
O: 23 inča dugačak ( oko 57 cm ).
P: Da li su bili obrezani?
O: Ne.
P: Od kuda potiče obrezivanje?
O: Isto kao i sva Judijska tradicija higijene.
P: Od kuda potiču Tibetanci?
O: Azija.
P: Da li su bili specijalni u bilo kojem smislu? Hibridi ili nešto?
O: Ne. Svi su hibridi. U nekoj točki.
P: Od kuda potiču Nubijci ( Nubians, prim. prev. )?
O: Kavkasko područje.
P: Kako su toliko crni?
O: Genetsko miješanje.
P: S čime? Nešto specijalno o njima?
O: Istočno-indijanski Aboriđani.
P: Tko je bila Kraljica Sheba?
O: Fikcijska.
P: Da li je velika kraljica došla posjetiti Kralja Solomuna?
O: Vanzemaljski utjecaj.
P: Tko je bila Arjuna?
O: Isto kao i Sheba.
P: Tko je bila Shiva?
O: Isto.
P: Rama?
O: Indijac ( indijanac ). Visoko svećenstvo pod utjecajem Konfederacije.
P: Da li je Ormethion onaj kojeg su Lizzardi obožavali?
O: Blizu.
P: Koga su obožavali? Kako su zvali njihovog boga?
O: Fizički univerzum.
P: Fizički svemir je njihov bog?
O: Da.
P: Što se dogodilo K.W.? [ mala djevojčica je nestala u drugoj državi ]
O: Ubijena.
P: Tko ju je ubio?
O: Ludi čovjek zvan Carl.
P: Što se desilo D.W. i C.S.? [ dva lokalna stanovnika koji su nestali bez traga nekoliko godina prije ]
O: Oteti od strane vanzemaljaca radi eksperimentiranja.
P: Da li su ubijeni kroz te eksperimente?
O: Da.
P: Kako su srušeni zidovi Jericho?
O: Potres.
P: Što se dogodilo vojsci Sennacherib-a?
O: Uništena kosmičkim zrakama - koncentriranom energijom od strane Lizzarda.
P: Da li ima neka stvar kao zvuk koji može ubiti?
O: Da. Bilo što pravilno koncentrirano može ubiti.
P: Ima li riječi koje mogu ubiti njihovim izgovorom?
O: Ne.
P: Ima li riječi koje imaju moć da prizovu energije njihovim izgovorom?
O: Možda.
P: Možete li nam reći neku od njih?
O: Ne. Mogli bi ju koristiti na nerazuman način.
P: Sitchen govori da je piramida sagrađena kao trajni obilježavajući sistem da bi vodio planete našeg solarnog sistema. Možete li dati komentar, molimo?
O: Nije napravljena zato.
P: Tko je bio Jehova ( Jehovah, prim.prev. )?
O: Lizzardska projekcija.
P: Što je Melchizedek svećenstvo?
O: Lažna ceremonija.
P: Ima li red svećenika kojima je pripadao originalni Melchizedek uistinu?
O: Da.
P: Imala sam doživljaj pod hipnozom nekoliko godina prije, za vrijeme dok sam bila u planinama Sjeverne Caroline. Što je to bilo?
O: Buđenje pamćenja duše.
P: Koji je bio značaj narukvice?
O: Simbolička mogučnost da komuniciraš ( učiš ) napredno znanje.
P: Drugo iskustvo na brodu jedne noći, sad se sjećam. Što je bio taj događaj?
O: Slično.
P: Koji je bio izvor ta dva događaja?
O: Mi.
P: Dobro, još jedan doživljaj za vrijeme meditacije koja je slijedila period intezivnog plakanja. Što je to bilo?
O: Čišćenje duše.
P: Izvor?
O: Mi smo te oslobađali mračnih utjecaja.
P: Kad su Arijci osvojili Indiju?
O: Prije 8243 godine.
P: Tko je bio tamo prije toga?
O: Azijske vrste i prototip broj 3.
P: Što je prototip broj 3?
O: Znan kao Neandertalac.
P: I što smo mi?
O: Broj 4, vrste C i D. Prijevod na engleski.
P: Da li su Arijci/Kelti bili prvobitno divovi?
O: Ne.
P: Što je bijeli čovjek vidio u Južnoj Americi i govorio vrstama koje su bile tamo i obećao da će sa vratiti jednog dana i bio je obožavan kao Bog?
O: Egipatski i Atlantiđanski sljedbenici.
P: Što su Atlantiđani napravili da su navukli tu karmu na nas, da su Sivi i Lizzardi...
O: Obožavanje i služenje sebi u krajnost.
P: Da li akt kanaliziranja zapravo mijenja našu genetiku ili DNA ili neki element okolo našeg bića na neki način koji mi uopće nismo niti svjesni?
O: Čvrsto da.
P: Ima li ovo kanaliziranje efekte na nas što će prouzrokovati promjene u našim životima i životnim stilovima?
O: Da.
P: Da li će biti koristi donešenih u naše živote jer smo predani ovom radu?
O: Da.
P: Ako se posvetimo sebe tome, da li to znači da ćemo biti zaštićeni ili da ćemo biti zbrinuti?
O: Blizu.
P: Imamo neke informacije iz prve sesije gdje radimo sa S., u kojoj ste rekli odvratne stvari o detaljima dječjih organa vađenih iz tijela, itd. Koji je izvor tih informacija? Da li je to došlo od vas, momci?
O: Da. Oprostite zbog šoka, ali neophodno za proširenje kanala.
P: Rekli ste da postoji nastojanje dijela Orionaca ili Lizzarda... Da li Orionci i Lizzardi isto znače?
O: Blizu.
P: Ok. Rekli ste da je nastojanje dijela tih bića da kreiraju novu rasu. Zašto oni to žele i zašto ju trebaju?
O: Njihove ih više ne zadovoljavaju.
P: Kad smo vas pitali u sessiji 30.07.1994. od kuda ste, rekli ste Corsoca, točno?
O: Da.
P: To je planeta?
O: Ne.
P: Što je Corsoca?
O: Točka sjecišta energija između realiteta koja reflektira lokator gdje smo bili 3. nivo.
P: Kad radimo ovo kanaliziranje, F. i ja zajedno, drugačije je nego kad to F. čini sam?
O: Da.
P: Dobro, kad mi to činimo zajedno na ploči, gdje ste vi u vremenu/prostoru u odnosu na nas, od mjesta gdje mi sjedimo?
O: Iznad, 6000 milja ( oko 10800 km ) na granici između 3 realiteta.
P: Još jednom, rekli ste ako vas zamolimo za pomoć, doći ćete ako zamolimo. Ima li neki poseban način da pozovemo i kako ćemo mi znati da ćete odgovoriti?
O: Osjetit ćete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 15, 2005 1:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Citat:
Galaksija, OP ili bilo tko,

molim jedno jasno objašnjenje tog Fulcanellijevog Razmišljanja s čekićem.

Tako da ga mogu poslije ići potražit medju alatom :lol:
Malo šale, ali stvarno ne znam za taj pojam pa pliz





Jano,

radi se o jednom konceptu razmišljanja gdje je potrebno odstraniti onu emocionalnu komponentu jer je za nas karakteristično da vežemo emocije za svoje misli/ideje/stavove a one onda vrše tzv. distorziju “slike”, kao i našeg razmišljanja i ponašanja.
Te emocije se često javljaju ‘automatski’ kada naš koncept “realnosti” počne da se trese ili ruši, a mi pošto poto želimo da ga zaštitimo; tu se mahom radi o emocijama koje su rezultat naših mentalnih programa.

Isto tako, te emocije (iz tzv. ‘nizeg emocionalnog centra’) se javljaju kada slušamo ili gledamo nešto što želimo da čujemo i vidimo, odnosno, ono što nam se sviđa, što nam godi; te tako ukoliko se tu radilo o dezinformacijama, odnosno, o lažima obučenim u svilu i kadifu, one se, praćene našim “pozitivnim emocionalnim odgovorom,” pretvaraju u - “istinu.”
Slično tome, čovjek se uvijek sjeća onih svojih doživljaja koji su bili praćeni jačim emocionalnim nabojem. “Kontroni sistem” nas poznaje ‘u dušu’, te na osnovu tih naših osobina - on manipuliše nama.
[Već nekoliko puta sam pisao i o onim “receptorima za istinu” kojih imamo ograničen broj, i ukoliko na njih prihvatimo laži, nismo više u stanju da vidimo istinu, tj. nemamo je gdje prihvatiti.]

Ako uzmemo za primjer knjigu Razgovor s Bogom, i nekoga ko se osjeća nesigurno ili izgubljeno u svoj ovoj religijskoj konfuziji, taj će imati tendenciju da prihvati taj materijal zato što lijepo zvuči za uho i istovremeno izaziva u njemu pozitivne emocionalne reakcije. On često neće biti u stanju da vidi neke detalje koji su tu vješto umetnuti kako bi ga izmanipulisali. Znači, određene duhovne istine i poluistine koriste su kao nosać za nesto drugo. Sličan princip kao u ‘svetim knjigama’ s tim što su svete knjige dizajnirane tako da u čovjeku izazovu još jednu dodatnu vrstu emocije, a to je – strah. (za svaki slučaj?!)

Tako će onaj koji je progutao mamac koji je vješto plasiran u prvom dijelu knjige; kad bude čitao drugi dio te knjige, čak početi da se brine za Klintona, kad mu “Bog” saopšti da ovaj ima mnogo neprijatelja i da se nalazi u opasnosti. (Naravno, za one koje je Klinton potukao za vrijeme svoje vladavine ne trebamo se brinuti.) O drugom pulenu ovog “boga,” Džordžu Bušu i stvarima oko novog svjetskog poretka ne moram ni da pričam. Puni ljubavi prema ovakvom “bogu koji nas voli”, kasnije dolazimo u situaciju da bez pogovora prihvatimo sve što “on” kaže. Ako nam se nešto i nije svidjelo, to ‘nismo vidjeli’ ili smo to odmah prebacili u podsvijest gdje se to pretvorilo u programsku komponentu, kao dio materijala nabijenog našim emocijama.
Nakon svega, na osnovu onoga sto je tamo rečeno: MI POČINJEMO GLEDATI NA SVIJET DRUGIM OČIMA, nesvjesni da smo samo JEDNU ILUZIJU ZAMIJENILI DRUGOM. Ovakvim pristupom ne može se daleko stići. Nadalje, takvo gledanje na svijet ima za posljedicu i odgovarajuće razmišljanje i ponašanje, te čovjek gubi šansu da ikada spozna objektivnu realnost. Nadalje, kad vidi u novinama ili na televiziji Klintona ili Buša, nešto će ga iznenada početi da ‘grije oko srca’ a sve što ovi kažu on će da upija kao spužva, smatraće to istinom ili bar razumnim (na osnovu ‘rada’ on programske komponente koja je instalirana u podsvijesti). Isto tako, u vezi zdravlja, čovjek će iznenada početi da kupuje knjige Deepak Chopre (treći “božji miljenik”) a sve njegove savjete uzimati bez rezerve.

Htjeo sam samo reći da se ničemu, bez obzira iz kojeg izvora dolazi ili koliko lijepo zvuči, ne treba davati bezrezervni kredibilitet i automatski te informacije prihvatati kao istinite.
Da bi se to uradilo, moramo prepoznati svoje emocije, odvojiti ih i staviti ih na stranu, a onda se prihvatiti objektivne analize određene informacije za koju mislimo da bi mogla biti veoma bitna ukoliko je istinita.
Znači, stavimo stvar na nakovanj, pa počnemo lupati s čekicem po njoj. Prvih nekoliko udaraca služi za skidanje naših emocija sa stvari koju ‘kujemo’. Onda skidamo s nje sve svoje predrasude i nagađanja. Tako nastavimo da lupamo po njoj sve dok ona ne ostane gola, tj. onakva kakva ona u suštini jeste.
Ta tehnika često pomaže i kada nam se u glavi pojave određene ideje koje mogu biti (gnostika) A uticaji (matriksa), B uticaji (Duha) ili A uticaji maskirani u B uticaje. U ovom poslednjem slučaju, ta ‘maska’ često otpadne nakon nekoliko dobrih udaraca. Na kraju, ono što ostane, treba da “drži vodu”. Ukoliko nekad primjetimo da voda curi, stvar treba odbaciti a ne praviti se da to ne vidimo.

Razmišljanje s čekićem se može primjeniti kako na naše lične stavove, ideje, koncepte, misli itd., odnosno, stvari koje dolaze iznutra, tako i na ‘materijal’ koji dolazi iz vana. Takođe, i u našoj interakciji s drugima.

Naša emocionalna distorzija se nalakše može primjetiti prilikom komunikacije s drugima, kada tuđi stavovi i mišljenja izazivaju u nama određene emocionalne reakcije a mi onda reagujemo na osnovu njih, te one tako utiču na veći dio sadržaja i načina našeg odgovora. Takva vrsta naših reakcija mahom je lišena racionalnosti i argumenata, te kao takva često je pogrešna, odnosno, bezvrijedna ili kontraproduktivna.

U suštini, problem je u tome što mi često nemamo dovoljno istinskih informacija niti ‘slobodnih receptora’ na koje ih možemo prihvatiti. S tim u vezi moramo imati na umu da je prilično mnogo naših ‘receptora za istinu’ okupirano lažima, tako da nam te laži ‘zaklanjaju vidik’ odnosno, regulišu naš način razmišljanja i one su uzrok našeg parcijalog sljepila. S tim u vezi, moramo poduzimati stalnu introspekciju i prilikom toga se takođe koristiti ‘metodom čekića’. Tako, trebamo stalno lupati čekićem po onome što smo prihvatili kao istinu i provjeravati da li još uvijek drži vodu. U početku, zbog korištenja ove metode čovjeka može zaboliti glava, međutim, drugačije ne može. Tek kada stvar očistimo čekićem od svih njenih ‘primjesa’ i vidimo ju onakvu kakvom ona jeste, onda je možemo uklopiti u naš ‘mozaik,’ prezentirati drugima ili je baciti u kantu za smeće.

S obzirom da je kontrola uma čovjeka usko povezana sa kontrolom informacija, sasvim je normalno da istinske i relevantne informacije nisu zastupljene u medijima, knjižarama itd. Recimo, za dobre knjige čovjek mora imati para i poznavati jezik, a mora i znati kako će ih i gdje nabaviti.
[“Čudnim slučajem”, najbolja knjiga na temu kontrole uma čovjeka,
Secret Don’t Tell, Carla Emery, takođe nije prevedena na naš jezik, a ne može se naći ni u knjižarama u SAD, Australiji i drugim zemljama engleskog govornog područja!?! Istovremeno, knjigu Razgovor s Bogom, možemo naći u svakoj knjižari! Interesantno, zar ne?!].

Tako, problem je u tome što nemamo dovoljno informacija na raspolaganju na osnovu kojih možemo izgraditi solidnu bazu znanja, odnosno, ‘bazu podataka’ te na osnovu istinskog znanja rasuđivati i graditi svoje biće.
Istovremeno, mi ono što mislimo da znamo, odnosno, ono što “znamo” na osnovu mase dezinformacija koje smo ugradili u sebe, smatramo istinskim znanjem te se u skladu s tim i ponašamo. To je nešto kao jedan ‘začarani krug’ iz kojeg je teško izaći.

Naravno, na emocije ne treba gledati kao na nešto negativno. Vrsta emocija o kojima pričam dolaze iz nižeg emocionalnog centra i one nam kao takve predstavljaju samo jednu smetnju u rasuđivanju. Moramo imati na umu ono što je B. Moravjev rekao u knjizi Gnostika: “Izlaz je jedino moguć uz pomoć srca; to je razlog zašto našu pažnju moramo prvenstveno usmjeriti ka kultivaciji emocionalnog života…”
Prema istinskoj ezoterici, - čovjek ne može poznavati ni ljubav, ukoliko ne može da podnese istinu. Istovremeno, poznato je da njegova tendencija da “milo-ugodno”
razmišlja - odbija čovjeka od istine. Imajući ovo na umu, mi moramo stalno takođe preispitivati sva svoja vjerovanja, svoju sliku o sebi, svoje misli, ideje, stavove, nagađanja i ponašanje. Tu moramo biti nepristrasni, koliko je god to moguće. Tu se primjenjuje to tzv. ‘razmišljanje s čekićem’.

Danas npr. postoji mnogo ljudi koji nemaju problema da vjeruju u to da je prije 2 hiljade godina neko bio razapet na krstu, a onda tri dana nakon što je izdahnuo, čudesno je vaskrsnuo i uzdigao se na “nebo”; a istovremno smatraju naučnom fantastikom svaku indikaciju da vanzemaljci postoje i da oni možda manipulišu nama?! Naš sistem rasuđivanja je zavisan od toga kako smo programirani. Lokalizovanje i neutralizacija ovih naših mentalnih programa takode se može obavljati razmišljanjem uz pomoć čekića. Činjenica jeste da od toga može da boli glava, i ne samo to, naša bivša ličnost počinje da se raspada, međutim, druga opcija ne postoji. Radi se o akviziciji objektivne percepcije.

U državi u kojoj živim zvanično ‘teče med i mlijeko’, međutim, niko da objasni razlog zašto onda preko pola stanovnistva živi na antidepresivima? Zašto toliko ljudi pribjegava drogama, alkoholu itd. zašto toliko ljudi na ovoj planeti dnevno umire od gladi, ili gine u ratovima? Zašto toliko ljudi pati ili živi u strahu i neizvjesnosti. Zašto tolika razaranja? Zašto smo ovu planetu doveli do ruba propasti? Šta je istinski uzrok svega toga? Naravno, većina nas se neće potruditi da dublje istraži ova pitanja; zar nije mnogo lakša jedna mentalna sedacija uz pomoć knjiga tipa Razgovor s Bogom, ili necega sličnog. Mnogo je lakše obaviti se zamišljenom kuglom od svjetlosti ove ili one boje i uživati (samo privremeni fiks!) ignorišući objektivnu realnost. Mi smo tako programirani.
Deprogramiranje takođe podrazumijeva istovremeno lupanje čekićem po sebi.

Na kraju, ukoliko se vratimo na ove transkripte Kasiopejaca, mogu da kažem da sam taj materijal proanalizirao koliko god sam bio u stanju (i još uvijek to radim), diskutovao sam njegov sadržaj u mnogo navrata sa Laurom i drugima koji su sproveli taj eksperiment ili ozbiljnije analizirali taj materijal, upoređivao sam njegov sadržaj sa svojim iskustvima i iskustvima drugih; tako da na osnovu tog CJELOKUPNOG materijala, bez obzira sto je u njemu navedeno mnogo toga što se mojoj LIČNOSTI nije nimalo svidjelo, mogu da kažem da je ovo jedan od izvora iz kojeg je stiglo mnogo više istine nego iz bilo kog drugog, meni poznatog izvora. Istovremeno, nisam tu primjetio nikakve elemente koji u nekom smislu mogu djelovati štetno na čovjeka ili u smislu bilo kakve manipulacije.

Sama suština koju sam iz svega toga izvukao sastoji se u ovome:

Razmišljaj svojom glavom. Samo se sam, uz pomoć svog znanja možeš ‘spasiti’ i napredovati. Pogrešno znanje je gore od neznanja. Na tebi lično leži odgovornost za razlikovanje istinskih informacija od dezinformacija. Ovaj univerzum je jedna velika škola, a sve sto postoji, to su samo - lekcije.

Jednostavno, zar ne!? Na kraju, sve one koji na ovo gledaju na drugačiji način - mogu da razumijem, a istovremeno, - nemam namjeru da ih uvjeravam u suprotno. Jer, kako je vec rečeno, - ovako ili onako, svako od nas mora da nauči svoje lekcije.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 16, 2005 9:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Hvala za ovako opširan odgovor. Nažalost 8) ovo Razmišljenje sa čekićem nije me nimalo razveselilo - mogu odmah pretpostaviti koliko je tu potrebno samodiscipline, pronicljivosti i stalnog truda. Što ne znači da neću pokušavati. Istovremeno, bar ovako na prvi i drugi pogled ne mogu pronaći nikakav propust, ništa labavo u cijeloj toj priči.

Nevjerojatno je na koliko se sve načina može izmanipulirati ljudsko biće. To me dovodi do toga da kad god sam zadovoljna jer sam nešto 'postigla', počnem sumnjati ima li tu neka 'kvaka'. Jer ako u temeljima nešto ne valja (gdje su temelji, jesam li stigla do njih?), sve se ruši - sva gradnja je lažna. Ne mislim da je ovo paranoja - samo oprez, jer ta su programiranja jako sofisticirana. Pa, idemo dalje!

Jedna od slijedećih literatura - Moravjev: "Gnostika"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 16, 2005 9:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Proučavajući ovu materiju, ljudi mogu vrlo lako postati paranoični. Iz paranoje dolazi strah, a strah je najveći čovjekov neprijatelj. Strah razara. Zahvaljujući strahu, stvaramo ogromnu količinu negativne energije koja nas samo koči u razvoju. Ako postoji tajna organizacija ili više njih koje nas žele kontrolirati, itekako im odgovara da i dalje stvaramo velike količine negativne energije, tako da je najvjerojatnije velik dio ovih tekstova ili poruka primljenih kanaliziranjem namjerno lansiran u javnost od strane ovih negativaca kako bi se stvorio što veći strah među ljudima. Ljudi trebaju uvidjeti da sve što se događa u svijetu nije slučajno i da je to tako očito trebalo biti, da bi smo mi, kao ljudi, nešto iz svega ovoga naučili u svrhu evolucije duše. Očito jedino možemo na teži način napredovati. No naravno, mnoga znanja koja su bila skrivena ljudima sad se otkrivaju i to moramo maksimalno iskoristiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 16, 2005 9:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Paranoja je kada se plašiš bez razloga.
Ali svet je takav da zaista imaš čega da se plašiš a ti, naravno, ne želiš da se plašiš i zato imaš teoriju o paranoji i zaverama. Nema nikakvih zavera. Ovaj svet je maksimalno sjeban. To možeš videti u svakim vestima ako želiš, oni to i ne kriju. Ali, život ide dalje.
Kako se zove kada realne stvari maskiraš učenim imenima jer ne želiš da ih vidiš kakve jesu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 720 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 68 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz