Sada je: čet mar 28, 2024 4:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 719 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jul 25, 2012 6:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Izgleda da nam je mačak zbrisao negdje na odmor...

slika

:toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri jul 25, 2012 11:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, upravo se vratih sa odmora, od sutra prevodim punom parom!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet jul 27, 2012 12:39 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
22.07.2012.

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, Ailen, Atriedes, PoB, E___, T___, Mr. Scott, Kniall

P: (L) Danas je 22.07.2012., obljetnica drugog kontakta s Kasiopejcima. Koliko je prošlo, 18 godina? A i to je bio zadnji dan padanja Shoemaker-Levy kometa. Padale su od 16 - 22.07. Prvu sesiju s Kasiopejcima smo imali 16.07. a drugu 22.07. To je promijenilo naše živote zauvijek! Dakle... Pozdrav?

O: Svo veselje ovome svijetu!

P: (L) I koga večeras imamo sa nama?

O: Eionjoya.

P: (L) I kroz kuda ili od kuda prenosite?

O: Nova Godina dolazi!

P: (L) Kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) Izgledate malo uzbuđeni zbog nečeg.

O: Jesmo!

P: (L) Zbog čega ste uzbuđeni?

O: Mir će doći!

P: (L) I kad će taj mir doći? Pa možda "kada" nije pravo pitanje. Kako će doći mir?

O: Univerzum će počistiti kuću!!!

P: (Perceval) Ne zvuči baš miroljubivo. (L) Pa da, ni meni to ne zvuči baš miroljubivo!

O: Imajte vjere, mir će doći nakon svega!

P: (L) Hm, dobro, to vodi do mojeg... Imate li još nešto za reći prije nego što počnemo sa pitanjima?

O: Ne, mi znamo koja su to pitanja!

P: (L) Dakle, ono što kažete na početku su naznake... {vezano uz ono o čemu smo diskutirali, o vrlo čudnim stvarima koje se dešavaju).[planceta se zavrtila oko ploče] Oh, puni ste energije! Želim znati da li su taj požar u Koloradu uzrokovali meteori?

O: Svakako, a da li ste uočili tu priču za prikrivanje? Počinju biti očajni.

P: (L) Da, uočili smo tu njihovu varljivu priču. Govoreći o meteorima, bio je jedan članak koji je sastavio Kniall u vezi tog navodnog kometa/lansiranja rakete. Malo smo znatiželjni u vezi toga jer je tu bilo puno čudnih stvari oko toga.

O: Trebali bi se sjetiti ono što smo rekli prije nekoliko godina o povezanosti "chemtrailsa" i aktivnosti kompleksa vojne industrije (MIC, Military-Industrial Complex, prim. prev. ), tj. da je opće poznato da stvarni neprijatelj nije "ovdje nasuprot", već "tamo negdje". Nemojte samo tako odbaciti ono što je Clube rekao u vezi toga. Trebali bi biti svjesni da postoji mnoštvo raketa koje su spremne za lansiranje na zapovjed osmatrača neba da bi maskirali ono što se zbilja zbiva. U tom slučaju, a čak i u drugim slučajevima, bilo je oboje: eksplozija komete koju je slijedilo lansiranje rakete da bi se mase održale mirnima. Ne možete imati Sile koje upravljaju svijetom ako ljudi viču "O bogovi", znate!!!

P: (Perceval) Dakle, u osnovi ono što smo i mislili. (L) Drugim riječima, dajete naznake da postoji mreža raketa po planeti koje pripadaju različitim državama. U proizvoljni trenutak netko daje naredbu nekome na pravom mjestu da lansira rakete da bi prikrili činjenicu da su to komete. Da li je to tako?

O: Da, vrlo precizno. Vi trebate aktivnosti vojske da bi maskirali svemirske događaje. I tako je uvijek bilo.

-------

Citat iz prijašnje sesije 04.12.1999.:

O: Opasno je i beskorisno "vidjeti" zavjeru u svemu, a i ne "vidjeti" zavjeru nigdje. Mi smo umorni od "fanova" zavjera. Oni su luckasti i služe kao savršeni lažni sponzori onima koji ZBILJA hoće razotkriti široko rasprostranjenu mentalno / psihičku manipulaciju i kontrolu.

P: U redu, to nas vodi u slijedeće pitanje o pretjeranim contrail ( http://en.wikipedia.org/wiki/Contrail op.prev. ) aktivnostima ( chemtrails ). (F) Ja sam čitao članke o contrailsima. Tamo nije bilo ništa što bi na neki način potvrdilo bilo što, što se govori o tome. Ostale su tvrdnje tih osoba, a samo nekoliko od njih su bili obučavani promatrači ili samo neki su uzeli sve faktore u obzir. (L) Dobro, mi smo primijetili puno njih u proljeće 1998., kad smo kasnije imali poplave i vatre. Oni postoje! (F) Da, ali tvrdnje su da su se contrails pojavili na jasnom nebu, a kao rezultat ovih contrailsa je bilo naoblačenje, a može biti da se oni uopće ne odnose jedno na drugo. Zatim, ljudi su primijetili mreže ili "anđeosku kosu" koja je padala na zemlju. (L) Ja se slažem da je mnogo toga neprovjerljivo i ja nisam vidjela bilo koji tvrdi dokaz; ali oni postoje! MNOGO ovih mlaznjaka leti okolo. Izvanredno mnogo letenja! I ne samo to, druge stvari su bile prijavljene i fotografirane; čudne pruge i linije u nebu, tamne i svjetle kao da nekakva kozmička struktura curi/prolazi kroz nebo! (F) Da, ali ti se moraš čuditi ovim ljudima. Stvar o anomalijama radara je jasan primjer ignoriranja radara i vremena. Oh, da, velike sfere se pojave na radaru, ali takve se pojavljuju oduvijek! Oni nisu ništa drugo nego kumulonimbusi (polu-cikloni) i vrlo su obični. Jedini razlog zbog kojeg se oni uzbuđuju je taj što postoji sva ta komunikacija, svi ti sateliti i radari, povezani i sada prosječna osoba vidi što meteorolog vidi cijelo vrijeme! Više obuhvaćanja i komunikacije samo učini da je to nešto novo. Ljudi trebaju znanje o ovome! Naravno, postoje stvari tamo vani, ali ljudi vide čudovišta apsolutno iza svega što se dogodi! I to zato što oni nemaju znanje o ovim stvarima. Zašto su se ovi ljudi razbjesnili o ovoj polu-pečenoj ideji bez da su dobili stručna mišljenja ili usporedili nekoliko mišljenja? Zašto javno proglašavaju sve ove besmislice svim drugima, kao da su stručnjaci, a nemaju ništa što bi balansirlo ta opažanja i kompetne analize? Polu-ciklone, erupcije kumulonimbusa su zbog njihove same biti, savršeno cirkularne zbog ciklonske struje zraka! (L) Ali, činjenica ostaje, po mom mišljenju, da postoji puno, PUNO, PUNO, PUNO zrakoplova iznad nas u prošlih nekoliko godina! Ili oni bacaju nešto na naše glave, ili bilo što drugo, ali postoji krajnje veliki broj zrakoplova koji su letjeli u ovim iskrižanim uzorcima. Sada, da li se samo igraju rata, ili su špijunski zrakoplovi, oni u svakom slučaju čine nešto! Što je razlog za svo ovo letenje koje rezultira u ovim isprekrižanim contrails-ima da ih svi vide?

O: Mnogo ovoga je samo "trening".

P: Zašto treniraju toliko mnogo pilota? Zašto se spremaju?

O: Militarni budžeti se moraju opravdati, znate. Pogledajte "Vojno-industrijski kompleks 101."

P: Ovo je znači samo trening, opravdanje budžeta, ništa više?

O: Pa mi nebi rekli da je to samo opravdanje budžeta, "i ništa više", ali ako kažete " V-I-K," vi ste rekli dosta toga!

P: Hoćete li reći da tu postoji neka nadogradnja vojno-industrijskog kompleksa iz nekog razloga?

O: Da sačuva status quo za vrijeme "mira". Mir nije baš profitabilan, znate.

P: Da li to znači da oni izgradjuju vojni kompleks, da bi počeli neki rat i zaradili više novaca?

O: Možda ako bude potrebno i ako uspiju uvjeriti narod. Ali na sreću, narod nije tako lako uvjerljiv. Možda je stvarni neprijatelj "tamo vani", a ne "tamo preko". Zar nije oduvijek bio?

P: Da li bilo koja od ove povećane zrakoplovne aktivnosti ima veze sa povećanom svjesnosti i aktivnosti vanzemaljaca na i oko naše planete?

O: Kao i uvijek. Ali, ova svjesnost je rascjepkana i kategorizirana.

- kraj citata -
-------

P: (L) Vrlo interesantno. Još neka pitanja u vezi toga? Mislim da sam to već pitala... Imam osjećaj da je takozvana "invazija vanzemaljaca" zapravo skupina kometa.

O: Prilično točno.

P: (L) Što je sa tim rupama i propadanjem tla? Mislim, posvuda su! To postaje zbilja bizarno. Nikad nisam čula za toliko propadanja tla u svojem životu do sada, po čitavoj planeti. Mislim, već su uobičajene u Floridi, ali... Što se dešava?

O: Spominjali smo lagano usporavanje rotacije Zemlje što uzrokuje da se sve "otvara"!

P: (L) Da, jeste.

O: U ovom slučaju to smo rekli doslovce.

-------

Citat iz prijašnje sesije 17.01.1997.:

P: Da vidimo, prošli tjedan smo se koncentrirali na MM i svi ste bili zaposleni pokušavajući nas držati dalje od nezgoda.

O: Mi bi željeli "koncentrirati" se na stvari koje su od svjetske/univerzalne važnosti. Što mislite, što se dešava kad se kora zaustavi, ili uspori, a jezgra ne?

P: L: Frank je sanjao u vezi toga također. T: U vezi usporavanja kore? Dobro, ako se kora uspori, a jezgra ne... L: To je poput hodanja po sobi unaokolo, noseći posudu juhe, i onda zaustaviti se... T: Ona se prelije preko jer se jezgra nastavlja gibati... voda u svim oceanima će početi preljevati se...

O: Bez preljevanja.

P: L: Dobro, što se dešava kad... da li će biti mnogo zemljotresa?

O: Možda, ali što je veća slika?

---

P: J: Promjena gravitacije...

O: Toplije...

P: L: Promjene gravitacije, dobro... gravitacija će se smanjiti...

O: Što smo dali u vezi gravitacije?

---

P: L: Dakle, ako se gravitacija smanji, a ona je vezivo, onda će sve... ohhh, vidim što hoćete reći! J: Da, gravitacija je vezivo. Bez gravitacije, sve bi se samo raspalo...

O: Nebi se "raspalo", draga moja, to sve "otvara"!

P: L: I kad se sve otvori, što se dešava?

O: Promjene.

P: Dakle, drugim rječima, taj kozmički događaj jest katalizator za promjene u onim ljudskim bićima koja su spremna i pripremljena da to iskuse na pozitivan način...

O: Pa, u neku rauku, ali... Zapamtite... Ne postoji "natprirodno" ili "paranormalno", samo prirodno i normalno. Vaš "Noah-ov sindrom" podrazumijeva, originalno, diskriminaciju između "zlog" i dobrog. Biti spreman ne prepoznaje takve razlike!

P: Što se podrazumijeva biti spremnim?

O: Kad ste na granici transformacije u idući nivo denziteta, bilo on OPD ili OPS. Dakle, vidite, transformacija održava balans!

- kraj citata -
-------

P: (L) Dakle dešavaju se ta propadanja tla, mnogi slučajevi mrtvih ptica palih na tlo, mnogo raznih životinja umire u rijekama, u oceanu...

O: Sve je to dio istog ili sličnih procesa.

P: (L) Pa kako to sve može biti dio sličnih ili istih procesa?

O: Oslobađanje velikih količina plinova, klizanje tla radi povećavanja strujanja vode.

P: (L) Pa zato izvire voda, izviru plinovi, propada tlo, eksplozije kometa u atmosferi... (Ailen) Potresi, vulkanske erupcije... (Belibaste) Ludo vrijeme. (L) Oh, što je sa onom djecom koja su ubijena u dva različita slučaja, jedno u Missouriju, drugo u Tennessee, isti dan, od nepoznatog izvora elektriciteta iz vode?

O: Oh, sveca mu! Zaboravili smo spomenuti povećanje električnog naboja izvora energije koje su ljudi napravili, a neki od njih se čak ponašaju kao da nisu pod kontrolom?

P: (L) Kako se kontroliraju? Žicom? Nagađam da je "kontrola" pomoću žice...

O: Da.

( Vidi: http://www.sott.net/articles/show/24767 ... souri-Lake i http://www.sott.net/articles/show/24857 ... essee-Iowa )

P: (L) Onda dobro. Oh, što je sa tim ZOMBIJIMA?? Oh, bože moj!!!

O: To smo također već objasnili! Ljudi propadaju!

-------

Citat iz prijašnje sesije 20.06.2009.:

P: (L) Pa, u vezi toga, tu su još neke druge stvari koje su vrlo čudne i koje se dešavaju. Na primjer, željela bih znati što se dešava s D****? D**** nam je poslao mnogo e-mailova koji su više ili manje bili nedosljedni. U jednoj točki smo pokušali komunicirati s njim i zamoliti ga da se sabere, da nešto učini sa sobom, i nemam pojma da li je on to učinio ili nije. Izgleda mi da je mentalno dezorijentiran. Istovremeno, također sam dobila danas e-mail od prijašnjeg člana foruma, koji je također kratko vrijeme bio i član QFS, iako nikad nije sudjelovao – ili vrlo malo – kroz period oko par godina. Kaže da se zove M**** (arapsko ime), i kaže da živi u ( država srednjeg istoka ), ali njegov IP upućuje na Washington DC. Njegovi e-mailovi su vrlo slični sa D***-ovima: podosta dezorijentirani i zapravo prijeteći. Mislim, čitajući njegove mailove, pomislila sam da su vrlo čudni. Ako je tvoje ime M**** , u ova vremena, ti ne ideš okolo i svima prijetiš sa scenarijima kraja svijeta i govoriš da će se nešto veliko desiti. Svejedno, to je on radio. Željela bih znati koja je veza između očitih propadanja umova od tih ljudi? (Dodana zabilješka: sličnost stilova pisanja nas zapravo vode na pomisli da bi to mogla biti jedna te ista osoba. Najbolji način da bi se to opisalo je šizofrensko širenje te ideje.)

O: Da.

P: (L) Kakva je veza između njih?

O: Nisu to samo "valovi“ koji su isijani iz stvarčica kao što je HAARP ili mikrovalovi, to je i također ubrzanje kozmosa. Oni koji nisu dobro integrirani u njega će dezintegrirati ( isčeznuti ) čak bržim korakom nego ikada.

P: (L) Jesu li tu umješani negativni duhovi ili privjesci?

O: Nije neophodno kad je osobnost toliko fragmentirana ( podijeljena ).

- kraj citata -
-------

P: (L) Jesu, zar ne? Ali nismo mislili da će to doći do točke kad će ljudi jedni drugima jesti lica! Mislim, za boga miloga!

O: Ako ste životinja po prirodi, ili jednostavno ovisni da dobivate vašu energiju od drugih, to je jednostavno krajnja manifestacija istoga.

P: (L) Šarmantno. (Andromeda) Pojesti nekome lice?! (L) Pa... Ufff... Dobro, što je s tim luđačkim ubijanjem? Sad, ta čudna stvar sa pucnjavom koja se desila u Aurori, Kolorado. Prikazivali su film o Batmanu, i dio imena filma bila je riječ "Vitez". Bio je posvećen nekome tko je dobio svoju diplomu iz neurologije. Četiri od tih stvari imaju direktnu povezanost sa stvarima koje su bliske našim istraživanjima. I tako, privuklo je našu pažnju. Možda je to samo privuklo našu pažnju da pitamo o tome, ali bilo je zbilja jako čudno.

O: Vjerojatno smo već spomenuli "Greenbaum programiranje"? Jesmo li? (što je, u osnovi, MKUltra)

P: (L) Pa da. (Belibaste) Dakle, slučajnosti su samo slučajnosti, ili tu ima nešto više? (L) Dakle, jesu li to slučajnosti?

O: Znak za sve! Dolazi uživanje!

P: [smijeh] (L) Izgleda da opako uživate u... (Ailen) Pucnjavama, smrti, i... (Belibaste) Zombijima...

O: Nije to!!! Ono je u vezi balansa koji dolazi nakon ovoga. Bolest dostiže krizno razdoblje, poslije koje dolazi obnavljanje i zdravlje.

P: (L) Dakle, čovječanstvo je bolesno...

O: Nije samo jedna vrsta umješana u to!

P: (L) Što želite reći, životinje i drugo, ili...?

O: Djelomično, ali zamislite planetu i njenu čitavu biosferu, te uočite koje se vrste ponašaju kao virusi.

P: (L) Ljudska bića?

O: Ne sva, ali mnoga su nositelji.

P: (Perceval) Psihopati.

O: Da, i oni koji ih "zaražavaju".

P: (L) Dakle, mislite na 4D OPS?

O: Da.

P: (L) Što nas dovodi do osobnijih pitanja. Da li je taj obračun koji vodimo sa FISC-om, napad ciljan na nas? Da li nas ciljaju?

O: Oh, svakako!

P: (L) Tko ili što?

O: Većinom osobno.

P: (L) Što mislite pod "većinom osobno"?

O: Možemo li reći žohar?

P: (L) Dakle, to je samo osobni napad od nje?

O: Ne baš! Ona je imala ideju da će to djelovati bez povratnog udara preko javnosti. Imala je uvjerenje koje se izrodilo iz njenih ekstremno sirovih pogleda.

P: (L) Dakle rekla je "Zatvorimo policijsku istragu i otvorimo FISC istragu, i onda ćemo ih dobiti na način na koji mi nećemo izgledati loši"?

O: Da.

P: (Belibaste) Ali to im se može vratiti. (L) Stvar je u tome što ona ima sirov pogled na sve, bila je sigurna da bi to moglo djelovati jer nije razumjela... (Perceval) Pa ona je znala za vrijeme istrage da ćemo mi u javnost sa time. I onda je došla s idejom da nas FISC istražuje tako da nebi mogli reći da nas policija maltretira. Dakle, prebace to na FISC. (Andromeda) I ona je sigurna da će nešto pronaći. (Kniall) I sad to izgleda kao "Oh, FISC je umješan u to, tu mora nečega biti." (Andromeda) A FISC je poznat da pronađe bilo što. (Perceval) Ako nas FISC tuži zbog poreza ili nečega, to je normalno. Svatko tako zaključi. Ali ako nas policija progoni i pokušava omesti u zadatku... (L) Onda bi im se odbilo o glavu na MIVILUDES (francuski Interministerial Mission for Monitoring and Combatting Cultic Deviances), itd. Dakle, to je bila njezina ideja! Nagađam da ona pokušava postati komandant. Ali žao mi je, to vam neće uspjeti, gospođo žohar. Činjenica je da zbilja imate sirov pogled i ne razumijete išta iz američkog zakona o firmama niti kako američke neprofitne organizacije djeluju. (Belibaste) I zahtjev se odbija. Mjeseci i mjeseci trošenja državnog novca NIZAŠTO. (L) Pa da. Francuska je potrošila enormne količine novca, vremena i resursa samo da nam našteti! Izgledaju jednostavno smiješno. Izgledaju ignorantno u vezi međunarodnog zakona financija, izgledaju kompletno poput fašista, te sirovine u umu u vezi svojih stavova prema drugima koji nisu poput njih samih. Dobro, naše iduće pitanje: Što se dešava s H___? (duga priča, kratka verzija je ta da je dugogodišnji član grupe s parkinsonovom bolesti jednostavno krenuo nizbrdo u zadnjih nekoliko godina)

O: Hmmm... [smijeh] Upravo smo odgovorili u vezi zombija.

P: (L) Ovisno o tome što je u osobi, one jednostavno propadnu do izvjesnog nivoa ovisno o njihovom kapacitetu. U redu, C___ je imao taj grozan incident s tom mačkom. Želim znati da li je to bilo radi toga što je C___ stavio kalcij i magnezij u mačju hranu, pa je to uzrokovalo da mačka umre radi kristalizacije?

O: Ne, kristali se nebi mogli formirati toliko brzo.

P: (L) Dakle, nešto je već bilo loše s mačkom?

O: Da.

P: (L) U redu. Što smo htjeli pitati u vezi G___? (još jedna članica grupe i foruma koja je jednostavno zaboravila ono što je naučila, i to samo u godinu dana)

O: Hmmm...

P: [smijeh] (Perceval) To će biti kratki odgovor na mnogo stvari. (L) PJ i BS?

O: Isto.

P: (L) U redu, želim znati u vezi tog duha kojeg sam vidjela. Jesam li zbilja vidjela duha? (viđen je danju kako vozi bicikl niz našu cestu)

O: Da.

P: (L) I čiji je to duh bio?

O: Onaj koji voli vojnike.

P: (L) Netko tko voli vojnike?

O: Ne, ne, ne...

P: (Atriedes) Momak je dolazio ovamo, bio je... (Perceval) Volio je nekog u ovoj kući svojevremeno...

O: Da.

P: (Perceval) Da li je bio Njemac ili Francuz?

O: Amerikanac.

P: (Belibaste) I volio je nekog u kući? (Atriedes) Da li je sretno završilo?

O: Ne.

P: (Atriedes) K vragu! (Belibaste) I volio je nekog svojevremeno, to je bio netko iz obitelji koja je imala sina koja nas je nedavno posjetila. (Atriedes) Zbrojimo dva i dva. Mislim, trebamo li zadirati u drevne ljubavne ljudske živote? (L) Vjerojatno je to bila njegova majka.

O: Da.

P: (Perceval) Pa to nije baš neobično. (L) Mislim da je bolje ne pričati o tome. (Andromeda) Već smo pogledali doktora Živaga, hvala lijepo! (L) U redu, imamo E___ ovdje. Postoje stvari koje su proizašle i... E___, imaš li neki specifični način na koji bi postavio pitanja? (E___) Ako sam bio na putu propadanja, postoji li nešto što sad mogu učiniti da bi poboljšao situaciju? I kako mogu nadoknaditi to, ako se može? (L) Pa pitajmo jedno po jedno pitanje. Dakle, koje je tvoje prvo pitanje? (E___) Ako sam propadao, što mogu učiniti...

O: Da. Zastoji u mozgu radi genetike. Slično parkinsonovoj bolesti.

P: (L) Slično, ali ne isto?

O: Da.

P: (L) Aha... Hmmm. (Ailen) Ovo je interesantno jer sam čitao o tome jutros. Ali sam odlučio da to ne primjenim jer je to bilo o alzheimerovoj i parkinsonovoj bolesti, ali nisu govorili o problemima sa kortiko-nečemu u prednjem režnju mozga koji je zadužen za odluke, i...

O: Imaš prirodan prozor mogućnosti da napraviš te korekcije.

P: (L) I kako bi on to trebao postići?

O: Istraživati i ići u smjerovima koji su najčešći. Ti zbilja ne percipiraš stvarnost kakva ona jest, niti imaš mogućnost da radiš procjene onoga što percipiraš.

P: (E___) Postoji li neki način trenutno, zajedno s istraživanjem i najčešćim smjerovima, kojim bih povećao moj kapacitet prijema? Da percipiram stvarnost kakva je ona uistinu.

O: Radi stvari koje moraš s punom pažnjom.

P: (Ailen) Kad su rekli "istraživanje", jesu li mislili istraživanje u vezi tih stvari s mozgom? (L) Pa, mislim da da.

O: Da. Upozorenje: imaš skoro ništa uvida u stvarnost.

P: (Belibaste) Dakle ne možeš se zbilja osloniti na svoje vlastito razmišljanje, morat ćeš vjerovati i osloniti se na druge da bi se procesi odvijali u pravom smjeru, da bi radio ispravno.

O: Da.

P: (Belibaste) Možda raditi ispravne stvari opet i opet, ponavljati, i to će ponovno pravilno postaviti ožičenje u tvom mozgu, i ti ćeš onda to pravilno naučiti?

O: Da.

P: (L) Usmjeriti pažnju je vjerojatno najveća stvar u tome.

O: Također pomaže i voditi računa o drugima više nego o sebi.

P: (L) Ali nagađam da ne možeš stvoriti nešto što nije tu.

O: Istina.

P: (E___) Imam li kapacitet da vodim brigu o drugima više nego o sebi sada u ovoj točki?

O: Ne.

P: (E___) A kasnije?

O: Moguće. U tvojem slučaju to je jako teško, pa ipak, nedavno si dobio dobar savjet: Radi onako kako "to" ne izgleda.

P: (L) Što je sa I___?

O: Evo dijela problema: unatoč njihovim dobrim namjerama, svatko od njih se hrani onime što je najgore u onom drugom.

P: (L) Što mislite pod time?

O: E___ se hrani I___-ovom ambicijom da si našteti i dovede u krajnji slom. I___ se hrani E___-ovom bespomoćnošću da radi ono što se ne traži od njega, što ne voli. To će ga na kraju uništiti u konačnici. Treba dvoje za tango...

P: (L) Pa mislim da je očito pitanje, uz ono što smo već pitali, što bi oni trebali učiniti u svojoj vezi?

O: Prema normalnim standardima oni nemaju "vezu".

P: (Ark) Ali ja imam pitanje. Radi toga što se ja također hranim Laurinim ambicijama, a ona me ne tjera da radim ono što ne volim. Kakva je razlika?

O: Niti jedan od vas nema genetskih problema koji vas lišavaju u viđenju stvarnosti. Sirova ambicija je nešto drugačija od fantastičnog poriva za istinu koji je u skladu sa dubokim poticajem za dijeljenjem i njegom.

P: (L) Dakle, drugim riječima, I___ nije bila potpuno iskrena sa svojim razlozima zbog kojih radi ono što radi. Možda ih ona čak i ne prepoznaje.

O: Istina.

P: (Ailen) Vi nagovještavate da ona također ima genetske nedostatke, zar ne?

O: Da.

P: (L) Ne žele reći nešto više o tome. Genetski nedostaci. Ali ona nema ograničen pogled, zar ne?

O: Ne toliko, ali kad se desi pogreška ona je premoštena emocijama.

P: (L) Dakle, to zvuči da ona treba držati svoje emocije pod kontrolom.

O: Odlično!!!

P: (L) Dakle oni bi mogli imati vezu ako bi napravili ta podešenja, zar ne?

O: Da.

P: (E___) Hvala. (L) Ima nade.

O: Ali se nikad ne smijete poskliznuti na klizavu nizbrdicu davanja jedno drugome krivih povratnih informacija.

P: (L) Dobro, jesmo li pokrili sva pitanja? (Andromeda) Hoćemo li pitati u vezi A___ i B___ i te čitave situacije?

O: Očito I___ je pokvarila juhu, takoreći. A___ je osjetljiv na stvari o kojima I___ ne razmišlja. Ta situacija treba pažljivo sortiranje pomoću umrežavanja.

P: (L) Da li je to sve što ćete nam reći u vezi toga?

O: Da.

P: (L) Dakle, mi smo sami na svojem, ha? U redu. Još nešto? Umorna sam. T___, imaš li nešto što bi želio pitati? (T___) Ne. (L) U redu, onda ćemo reći laku noć. Želite nam reći još nešto?

O: Stvari će postati VRLO interesantne u idućih nekoliko mjeseci! Uživajte! Laku noć.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet jul 27, 2012 8:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
22.07.2012.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet jul 27, 2012 4:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ispravljeno, hvala!

:thumbup:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub aug 18, 2012 10:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon dec 17, 2007 10:55 pm
Postovi: 73
hvala Jack :hug:

_________________
ako laze koza ne laze rog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Najnovija sesija...http://cassiopaea.org/forum/index.php/t ... 988.0.html

Ajmo Jack na prevod...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri dec 26, 2012 10:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Znam, znam... prevođenje u toku... bit će najbrže što može!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet dec 27, 2012 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 03, 2009 5:25 pm
Postovi: 83
Lokacija: Zagreb
Ma Jack je zakon! samo nekako ko da sve manje ljudi visi na forumu svi odoše na fejs po gupama :(

_________________
Tko ima uši, neka čuje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet dec 28, 2012 7:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
21.12.2012.

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, PoB, Ailen, Data, Thorbiorn, Mr. Scott, Kniall, Bubbles



P: (L) Pozdrav. Dugo vremena se nismo čuli, zar ne? Kad smo se zadnji put čuli, u ljeto? (Perceval) Juli.

O: Porast u Januaru. Ovdje Kasiopeja!

P: (L) Što "porast u Januaru" znači? (Perceval) Možda "drama u Januaru"?

O: Cijene.

P: (Perceval) Cijene će porasti. (L) Hoće li to biti zbilja značajna stvar?

O: Da.

P: (L) Zašto?

O: Nestašica hrane postaje sve očitija, neće biti u mogućnosti to više zataškavati.

P: (L) Da li već zataškavaju nestašicu hrane?

O: Oh, da!

P: (L) U redu. Još nešto u vezi toga?

O: Ono što uvijek slijedi nestašicu hrane su bolesti.

P: (Andromeda) Bolesti poput kuge?

O: Ubrzo nakon nestašice.

P: (L) Još nešto u vezi toga prije nego što odemo na pripremljena pitanja??

O: Danas nije bio kraj svijeta, u slučaju da to niste primjetili, pa ipak "kraj" nekih stvari će zasigurno doći, kao što smo govorili kroz sve ove godine. Vrijeme nikad nije konačno. Stvari se također dešavaju u koracima i etapama. Glavne stepenice uključuju stvari poput ubojstava koja su mase prihvatile. Kad se to ne odobrava, onda se priprema za idući nivo.

P: (L) Što to ima sa, recimo, krajem svijeta?

O: Ti pišeš knjigu, reci ti nama!!!

P: (L) Mislite na stvari koje još nisam objavila, koje sam naučila dok sam istraživala povijest, koje će biti objavljene u ovoj ogromnoj knjizi koju ću objaviti? Idem li u dobrom smjeru?

O: Oh, da!!! A niti je ti pišeš sama!! Posejdon je bio u pravu kad je govorio o treniranju uma. Istrenirani um je više sinhroniziran sa kozmičkom svijesti.

(Citat iz teksta iz 3. dijela knjige "The Secret History series", trenutno oko 80% gotovo: Za nas, ovjde i sada, ideje Heraklita na koje se je nadovezao Posejdon, najinteresantnije su od trenutka kad ukazuju da ljudske aktivnosti mogu reflektirati, ili mogu biti reflektirane, od kozmičkih aktivnosti. Ako je to slučaj, sve što postoji je kozmički um i sve je međusobno povezano i u interakciji jedno s drugim, kao što je Heraklit napisao. Onda je moguće znati moguću budućnost pomoću proučavanja prošlosti. Ali za to trebate istinitu prošlost, ne povijest koju su falsificirali pobjednici. Osim toga, kao što je i Posejdon natuknuo, iskrivljenje može davati zaključke bazirane na stvarnosti, iako se na to nikad potpuno ne može osloniti, a interpretacija ovisi, uglavnom, o činjenicama , o naporima da se nađu dokazi koji uče konzistentnost i logiku, a razumijevanje koje iz toga proističe - slaganjem tih činjenica u cjelinu - može voditi do uzroka.)

P: (L) Pa budući da smo na toj temi, mislim da ćemo pitati u vezi ovog dokaza na koji sam došla, a to je da je vjerojatno ogromna količina zlata zakopana negdje u... Pitanje je: Da li je tamo zbilja 40 tona zlata, ukradenog iz raznih hramova i svetih mjesta u Toulouse-u, 106.g. p.n.e?

O: Dovoljno blizu.

P: (L) Dovoljno blizu vremenski ili u količini?

O: Oboje.

P: (L) A što je sa mjestom?

O: Točno.

P: (L) Da li su ga uzeli individualci, kao što povijesni zapisi ukazuju na to?

O: Što ti misliš?

P: (L) Mislim da je to bio Caepio i barem jedna vojna formacija rimskih vojnika.

O: Vrlo vjerojatno.

P: (L) I on je namjeravao kasnije se vratiti po to, ali nije mogao? Da li je to slučaj? Dobro, znamo da se kanio vratiti po to. Znamo da nikad nije uspio stići u Rim. (Belibaste) Ima tu jedna stvar. Pretpostavljaš da ga je on uzeo i da ga je brzo nakon toga nedaleko sakrio. Namjeravao je vratiti se vratiti po to, ali je izgubio bitku, ili se nešto drugo dogodilo, i nožda je još uvijek negdje gdje ga je prvobitno sakrio. Tako razmišljaš? (L) Više-manje, da. Dakle, da li ga je Caepio sakrio ili su mu ga uzeli za vrijeme bitke sa... Hm, pa znamo da se nije borio sa Cimbri-jem. (Belibaste) Dakle, dvije mogućnosti su: 1) sakrio ga je blizu Toulouse-a; 2) donio ga je zajedno sa legijama u Rim. Pa, možda je prvo pitanje da li ga je sakrio u blizini (L) ... s namjerom da se kasnije vrati po njega?

O: Da.

P: (Perceval) Da li se vratio po njega?

O: Ne.

P: (Bubbles) Da li ga je netko od tada pronašao?

O: Ne.

P: (L) Hoćete li mi raći nešto o tome?

O: Mislimo da smo vam dali tragove o tome prije par godina!

P: (Perceval) Da li je to bilo u vezi enklave alkemičara sa Pirineja?

O: Ne.

P: (Belibaste) Pirineji su također spomenuti, ali to je bilo u vezi primarnih brojeva. (L) Ne, ne... Mislim da znam o čemu govore. (Andromeda) Govore li o Rhineland-u? (L) Pa mislim da je Rhineland (područje oko rijeke Rajne) dio toga, a tu su i druge stvari koje su spomenuli na jedan čudan način i to mi uvijek zvoni u glavi. Iskopat ću te stvari i posložiti skupa. "Blago koje niste sanjali"... Rekla bi da je 40 tona zlata prilično blago o kojem ne sanjate! I znamo da nije bilo zlata iz palače u Jeruzalemu, kao što promovira Rennes-les-Chateau glupost. Znamo da ga Cimbri nije opljačkao - kao i druga Galska plemena - nisu opljačkala hram u Delphi-ju, i... hm, morat ću vratiti se natrag i zbilja dobro proučiti te tragove i vidjeti što oni zapravo znače.

O: Samo ti ćeš znati i imat će smisla samo kad otkriješ tragove pomoću znoja na svojem čelu.

P: (L) Dakle, to je zapisano u povijesnim istraživanjima? To je u istraživanju koje mi radimo, upravo sada?

O: Da.

P: (L) Dakle, svi tragovi koji su u mojoj glavi, koji dolaze kroz prijašnje sesije, plus sve stvari u mojoj glavi koje sam pročitala kroz ove sve godine, plus dodatne stvari koje proizlaze kao rezultat ovog trenutnog rada, omogućit će mi pronaći tragove i posložiti ih u cjelinu?

O: Istreniran um...

P: (L) To se odnosi na ono što je Posejdon rekao u vezi korisnosti istraživanja povijesti. Učiš poštovati činjenice, učiš logiku kod slaganja tih stvari skupa, i što je bilo treće? (Bubbles) Prepoznavanje obrazaca? (L) Definitivno je to poput razvijanja prepoznavanja obrazaca, a također učiš i disciplinu. To je disciplina jer moraš odbaciti neke stvari koje nemaju osnove, a uzmeš i stvari koje ti se ne sviđaju jer - dokaz je tu, i pratiš... Poput onoga kad si na izvjesnoj točki u istraživanju, staneš gdje jesi i možeš onda krenuti u dvadeset različitih smjerova. Ali, moraš se kontrolirati, prekontrolirati svoj materijal, a selektirati pravi smjer je vrlo važno. (Perceval) Znati koji od njih su slijepe ulice, a koji nisu. (L) Pa da, ne okrećeš svoje kotače u beskonačnost. Dobro, dosta o toj temi. Oh, želim pitati: Perceval, kad izlazi 2. dio "Secret History"? Za Božić? (Perceval) Ne, nemam pojma... Oko Božića. Blizu! Dovoljno blizu! (Belibaste) Perceval ne daje datume. (Perceval) Dovoljno blizu! (Ailen) Neodređeno. (L) Ah, vidim... Dobro, imam ovdje nekoliko pitanja. Prvo je za našu prijateljicu koja ima odvojenu šarenicu oka i zbilja pati radi toga. Pisala mi je i pitala neka pitanja u vezi toga, ali nisam mogla naći tu poruku koju mi je poslala. Pisala sam joj i pitala je da mi opet pošalje, ali ju nije dobila prije ove sesija. I zato moram pitati nešto u vezi njenih očiju. Imate li kakav prijedlog da ona prestane patiti?

O: S*****, imaš simptome tih stvari već godinama, nije moguće napraviti brzo izlječenje, pogotovo ne na način kad vučeš stopala i očekuješ brzu akciju od drugih i od svog tijela. Idi... Blizu... Slušaj... Gledaj... Pričekaj... Budi dosljedna kroz poteškoće. Trebaš većinom vrlo striktnu dijetu i kontroliraj svoje spavanje, uzimaj povremeno vitamin E i jaglac. Tvoja crijeva trebaju izlječenje prije svega. To može potrajati.

P: (L) Dakle, ako ona izliječi svoja crijeva, njeno tijelo će se samo srediti, u neku ruku?

O: Da.

P: (L) I naravno, dio njenog problema je izliječiti crijeva. Da bi izlječio crijeva, trebaš san. (Perceval) Dijeta bi bila riješenje oba problema. (L) Pa da, i mislim da nije poradila dovoljno dugo na dijeti. (Perceval) Pa da, bilo koji ugljikohidrati će naštetiti njenim crijevima, što će dovoditi do nesanica, te će se osjećati loše i jest će više loših stvari. (L) Ja sam počela, kada? 2008.? Vjerojatno je trebala bar godina i pol ili dvije da sam se počela osjećati bolje. Prilično brzo sam se počela osjećati bolje, ali je trebalo dosta vremena da se opravim od cjelokupnih oštećenja. Drugo pitanje imam za jednog prijatelja: ima halaciju. Pokušao je svašta, ali ona se nije povukla. (Belibaste) Što je to? (L) To je poput granularne ciste na kapku oka, koja se otvara prema unutra. Ona ispušta sadržaj unutar oka. Dakle, što mu možete reći u vezi toga?

O: Ne više nego što si mu već ti rekla, plus paziti na te zmijske i zmijolike "prijetnje" ugljikohidrata.

P: (L) Dobro, imamo tu pojavu NLO-a u Denveru. Očito, to je NLO. Što je on bio?

O: Hiperdimenzionalan, kao što smo već ranije diskutirali.

P: (L) Da li je to nešto novo ili je to nešto što se dešava kroz dug vremenski period?

O: Dulje nego što možete posumnjati.

P: (L) Pa, očito se ne pokazuje na kamerama, osim kad usporite snimku...

O: To je tipično, baš kao što smo već prije opisali.

P: (L) Da li to znači da idemo prema vanzemaljskoj invaziji?

O: Također smo pokrili pitanje denziteta i takvih vrsta stvari. Vaš planet se definitivno kreće kroz tranziciju, kao što ste i primjetili mnoge stvari u vezi toga, a i diskutirali ste o tome. Pa ipak, ono što je sada očito je samo privremeno.

P: (L) Dakle, stvari poput propadanja tla, vulkanskih erupcija, zemljotresa, čudnih zvukova sa neba, električnih naboja... Sve te stvari su simptomi te tranzicije? To kažete?

O: Da.

P: (L) I to je samo privremeno?

O: Da. I NLO-i postanu više uočljivi za vrijeme takvih tranzicija.

P: (Perceval) Zašto je taj slučaj u Denveru toliko neuobičajen? (L) I ja mislim da nije bio neuobičajen.

O: On uđe i izađe preko "zaključavanja vremena".

P: (L) Imam jedno pitanje u vezi tih NLO-a, koje proizlazi iz onog što kažete da se NLO-i jako primjećuju kad je planeta u tranziciji denziteta i da je to privremeno. To kažete?

O: Da.

P: (L) Što je s tom invazijom, koja se navodno trebala desiti? Kad ono? Do 18 godina poslije 1994.? Kad bi to trebao biti? (Kniall) Ove godine. (L) Sad nekad. Dakle, što je s tom invazijom?

O: U slučaju da ste zaboravili, jednom smo vam objasnili simboličku prirodu komunikacije među denzitetima. Također, u slučaju da ste zaboravili svoje vlastite riječi: Tko treba vanzemaljce kad imate psihopate? I koliko smo vam dali naznaka? Ukratko, već je bila invazija!

P: (Perceval) Vanzemaljski zombiji... (L) Vanzemaljci su hiperdimenzionalni, pa oni u stvari ne trebaju... (Andromeda) Provesti invaziju... (L) Oni su već tu! (Perceval) Kroz njihove proxy-je (preko pristupnih točaka), psihopata. (Perceval) Kad su 1994. govorili o invaziji. zapravo su govorili o pokoravanju i uvođenju psihopatskih ideja. (L) Dakle jednostavno, 9/11 je bio događaj poput invazije?

O: Svakako, čak i kad koriste supertajnu tehnologiju.

P: (Kniall) Ovo je interesantno jer smo imali sesiju kad su opisali što se desilo WTC-u, da je tu bila neka kupola zaključanog vremena ili nešto takvog. I baš su spomenuli "zaključano vrijeme" u vezi toga. (Ailen) Ali onda zašto oni postaju jače vidljivi prilikom tranzicije?

O: Teško kontrolirati podudarajuće frekvencije kad se frekvencije višebrojnih nivoa okruženja stalno mijenjaju.

P: (L) Ima još nešto drugo što sam željela pitati. (Andromeda) Što je bio mumljajući zvuk kojeg smo svi čuli nedavno u uredu?

O: Električni naboj.

P: (L) Zašto ne možemo izmjeriti takve stvari?

O: Sve ostalo, uključujući i instrumente, su unutar sistema.

P: (Perceval) Rekli su električni naboj... (L) Onda ne možeš reći da je naboj različit od bilo čega... (Perceval) Ono što smo čuli iz ureda je dolazilo iz kompjutera, preko pojačala, ali... (Mr. Scott) Hm, to je kao da mjeriš napon između nečega i zemlje, ako se naboj poveća na obe točke napon će ostati isti, ali ukupni naboj na obe točke može biti mnogostruko veći. Ali ti to ne možeš odrediti jer koristiš napravu koja mjeri razliku samo između dvije točke. (L) Belibaste, koje je tvoje pitanje u vezi uzemljenja zvijezde kompanjona, koje si spomenuo ranije? (Belibaste) U prethodnoj sesiji, rečeno je da zvijezda kompanjon dolazi bliže i inducira uzemljenje sunca. Jednostavno, želio sam znati preciznije kako se dešava to uzemljenje. Na primjer, postoji li kakva električna povezanost između Sunca i zvijezde kompanjona, i ako da, koja vrsta struje teče između ta dva nebeska tijela?

O: Svakako, ali to se dešava "izvan" sistema.

P: (Belibaste) To si i ti rekao, Ark. Da je to neka vrsta crvotočine...

O: Dobro!

P: (Belibaste) Na nivou Sunca, možemo li reći da je razlog za uzemljenje smanjeni ukupni pozitivni naboj?

O: Da.

P: (Belibaste) Dobro, to smanjenje pozitivnog naboja inducira smanjeno polje koje povećava gravitaciju?

O: Da.

P: (Belibaste) I to povećanje u gravitaciji objašnjava zašto je manje solarnih oluja izbačeno sa Sunca, iako tu postoji povećana aktivnost meteora?

O: Da.

P: (Belibaste) U redu, to je ono što smo i mi mislili. (L) Iduće pitanje? (Perceval) Komentirali su stvari u vezi ubojstava. Dali su naznake u vezi većih koraka poput ubojstava koja prihvaćaju mase ljudi. Da li je to bio i masakr u Sandy Hook-u?

O: Pa, imali smo na umu stvari poput JFK, RFK, John Lennon, Diane, i drugih poput njih. Naravno da je i Sandy Hook slučaj bio nešto poput toga, ali više leži na liniji psiholoških postrojbi sa ciljem.

P: (Perceval) Rekli ste da je to bilo više na liniji psiholoških postrojbi sa specifičnim ciljem...

O: Podsjeća ljude koliko trebaju kancelara i njegovu družinu!

P: (L) Poput scene u “V for Vendetta”. (Perceval) Koliko individua je bilo umješano u ubojstvo svih tih ljudi u Sandy Hook-u?

O: 5.

P: (Perceval) Da li je mlađi momak, Adam, umješan? Da li je on uopće pogodio nekog?

O: Pucao je, ali da li je išta pogodio???

P: (L) Rekla bih da su ga iskoristili. Bio je kontroliran umnim programiranjem ili hipnotiziran, imao je pištolj u svojoj ruci, i znate... Nedvojbeno je pritisnuo okidač i pucao. (Belibaste) Kao Sirhan Sirhan. On je pucao, ali nije bio stvarni ubojica. (L) On je tamo radio mnogo buke. Poput onog slučaja u francuskoj vojsci kad su u javnosti pokazivali kako pucaju ćorcima, a netko je imao pravu municiju. Dakle, možda je imao ćorke umjesto pravih metaka. (Perceval) Da li su ljudi koji su planirali Sandy Hook imali plan za uključivanje njegovog brata Ryan-a?

O: Nije bilo potrebno.

P: (Perceval) Da li je itko od ljudi koji su preživjeli, ili netko drugi, vidio da je tamo bilo 5 ljudi, a ne samo jedan?

O: Ne. Ali i da jesu, sjećate li se Pentagona i Leta 77?

P: (L) Rekla bih da su mrtvi oni koji su ih stvarno vidjeli. Oni su bili oni koje su ubili. (Perceval) I ljudi koji su to napravili, da li su bili dio SAD vlade poput CIA ili slično? Ili je to bilo mračnije i skriveno?

O: Mračno je točno. Usput, 5 ljudi uključujući i podršku - nisu svi bili strijelci koi su imali pregled.

P: (Perceval) To je doista bolesno. (L) Kao i 9/11. Kao i ubojstvo JFK-a ( Kennedy ). Kao i Bobby Kennedya. I Martin Luther Kinga. I princeze Diane. Kao i John Lennona. (Perceval) Znam, ali mi govorimo o ubijanju 20 šestogodišnje djece. (L) Pa pogledajmo što su učinili ovdje u Francuskoj. Mohammed Merah. (Perceval) Ali to je samo... Ovdje ih je bilo 20. (L) Koliko ih je poginulo u Norveškoj? (Thorbiorn) 78, mislim. Da, kad je Breivik pucao i ubijao, koliko je još strijelaca bilo uz njega negdje sastrane? (L) Pa ovaj je bio prilično ludi momak, vidjeli ste ga na sudu. Kad dovedu nekog na suđenje. To je obično zbog toga što je netko lud. Kad je ubojica mrtav, možete se kladiti da se još nešto zbiva. (Ailen) Pa, Sirhan... (Perceval) Tu je izvjesni nivo osobnog interesa... nebi me iznenadilo. (L) Pa da, zašto bi itko od nas bio iznenađen? Tako idu te stvari, to je to. (Thorbiorn) Za Breivika, bilo je glasina da su umješani i još neki drugi ljudi. Njega su optužili da je on to sve napravio sam. (Belibaste) 78 je velik broj ljudi za ubiti od strane jednog čovjeka koji puca. (L) Da, možda bi trebali pitati. Da li je još netko bio uključen u tu pucnjavu koju je Breivik priredio?

O: Izvan granica vidljivosti, da.

P: (Perceval) Snajperi. (Belibaste) Krug djelovanja i puške...

O: Proba!

P: (Andromeda) Istog dana kad je bio Sandy Hook, kao i idući dan, bilo je dosta drugih napada. Napad na školsku djecu u Kini, i tamo je bilo još nekoliko drugih ljudi sa skalperima, kao i momak koji je imao 47 pušaka i trvrdio da će napraviti pucnjavu u školi, ili tako nešto. Štoi je s tim slučajem?

O: Sve te vrste slučajeva su "pokrivene" HAARP-om i to se ne može ograničiti svojevoljno.

P: (L) Dakle, oni uključe HAARP da bi zamutili ljudske mozgove. Za vrijeme dok su mozgovi svi pretvoreni u kašu, oni naprave svoje. Onda, naravno, stvar se uključi, ljudski mozgovi se pretvore u kašu, a ljudi koji su već na rubu ili su podložni sugestijama, puknu i odu u mrak zajedno sa svojim metama. Da li je to slučaj?

O: Upravo tako.

P: (Andromeda) Što je sa koincidencijom u vezi filma Batman, u kojem se spominje Sandy Hook? (Perceval) Da li je to nešto poput 9/11, signaliziranja masovne svijesti samoj sebi?

O: Da. Kozmički um šalje mnoge tragove i naznake, ali tko još to sluša? I znate koji je rezultat kad se ne sluša!

P: (Perceval) Viče vrlo glasno na vas! (Kniall) Na 13. Septembar nešto je viđeno uglavnom iznad Arizone i New Mexica. Tvrdili su da je američka vojska testirala neku vrstu raketa, i onda su kao ispalili 2 Patriot rakete da to skinu. Napisao sam članak o tome u kojem sam spomenuo da je to skrivanje celestinskog događaja. (Perceval) Da li je to bila vatrena lopta?

O: Da.

P: (Andromeda) Što je bilo sa eksplozijom plina u Indiani? (L) Oh, da! (Perceval) Što je bio uzrok? To je pitanje. Kratko je koliko god smo ga mogli skratiti. [smijeh]

O: To nije bilo curenje plina!

P: (Perceval) Dakle, da li je to uzrokovao pad meteora? Svemirska stijena koja je pala?

O: Blizu.

P: (Perceval) Mikro meteor? (L) Mislim da nije to. Mislim da je to više dio komete. (Perceval) Da li je to bilo pražnjenje dijela komete?

O: Sagorjevanje zraka, ali vrlo nisko i visoko nabijeno.

P: (Perceval) Nešto u univerzumu nije volilo te dvije kuće.

O: Nije bila stvar u kućama, već u lokaciji.

P: (Perceval) Nešto podzemno ih je privuklo?

O: Da.

P: (Belibaste) Što?

O: Naboj.

P: (Belibaste) Električni naboj.

O: Da.

P: (Belibaste) Ali je dolazilo iz podzemlja...

O: Otvaranje!

P: (L) Ima li još netko pitanja? (Ark) U redu, imam pitanje u vezi pisanja svoje knjige koju sam počeo pisati prije nekoliko mjeseci. Volim to. Otkrivam nove stvari i nadam se da ću je završiti na vrijeme. Pa ipak, svako malo mi se to dešava, kao misao: To nije planiranja smetnja onomu što sam prije činila?

O: Apsolutno ne! Laura se spotaknula na Mojsija također!

P: (Ark) Spotaknula? Što su mislili? (L) To znači da uistinu nisam htjela napisati ovu knjigu koju pišem. Trebala bih samo stavljati u nju, itd., mislim da imam zbilja brzi odgovor. Sastavit ću je stvarno vrlo brzo da bude gotova. I vidite u što se to pretvorilo? Mislim, ne da je samo 2000 stranica teksta, već sva ta otkrića! Mislim, zbilja vrlo interesantne stvari. (Ark) Da, mislim da je priča dosta drugačija jer si uvijek nekako imala ideju da napišeš tu knjigu. Ali za mene... (L) Nije stvar o tome kako ju pišem, ne! Jedva da spominjem Mojsija!! [smijeh] Morat ću ponavljati njegovo ime samo da imam svoje prste u tome. Naći izgovore da ga spomenem! U redu, ako nitko nema više pitanje, reći ćemo doviđenja, iscrpljena sam.

O: U redu, doviđenja.


Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned mar 24, 2013 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,30858.0.html]. 23.03.2013. nova epizoda

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned mar 24, 2013 11:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
23.03.2013.

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, PoB, Ailen, Data, Kniall, Mr. Scott


P: (L) Danas je 23.03.2013. Danas je baš olujno nevrijeme!

O: Samo čekajte! Stvarne oluje stižu!

P: (L) Mislite ovdje, specifično?

O: I drugdje.

P: (L) Ovo zvuči kao prijetnja. (S) Poput "puni kiše"?

O: Da.

P: (L) pa primjetila sam da su se dešavale mnoge tzv. "poplave tisućljeća" na raznim mjestima u Europi, kada ono? 1997.? Kad je Hale-Bopp preletio nebom. I sada imamo nekoliko kometa. Imali smo Hale-Bopp i Hayakatuke istovremeno, zar ne? Bilo je tu još nečeg, bilo prije ili kasnije, ili za vrijeme prolaska. Sada imamo još nekoliko kometa. Postoji li neka veza između tih kometa i ovih čudnih vremenskih neprilika?

O: I više od toga!

P: (L) Mislite, još toga utiče na vrijeme, osim kometa?

O: Da.

P: (L) Dakle, Zemlja nije zatvoreni sistem gdje bi bilo moguće... Pa, ne želim to reći. Ona nije samo zatvoreni sistem gdje postoje svakakve stvari na koje utiče Sunčev sustav?

O: I više od njega.

P: (L) Nešto utiče izvan njega... Iz svemira?

O: Da. Ali znanstvenici su osljepili jer su ih vodili slijepci!

P: (L) Hmmm. Dakle, kažete, "Znanstvenici su osljepili jer su ih vodili slijepci." Da li mislite da...

O: Kad se znanost koristi za ubijanje, onda znanstvenici gube svoju čast i kodeks. Sjetite se priče o talentima. Čovjek koji se bojao i koji se sakrio i nagomilavao zalihe? Onda kad je učitelj stigao, bacio ga je u mrak zajedno sa plačljivima. To bi se trebalo opet dogoditi.

P: (L) Pa mi smo primjetili da je vrijeme zbilja ludo po cijeloj planeti. Pojavljuju se ogromne rupe u tlu, jedna za drugom. Sve više i više je bića nasukanih na morske obale, često na tisuće ili čak milione uginulih životinja. (Andromeda) Oluje, tornada. (L) Mjesta gdje se obično ne pojavljuju tornada. Migracije. Koje vrste migracija? (Kniall) Delfini. (L) Oh, ta ogromna masovna migracija delfina. I nije li bilo i morskih pasa također? (Andromeda) To je bilo prošle godine, ali da. (L) Bića pronađena na čudnim mjestima...

O: Sve stimulirano nadolazećim Valom.

P: (L) Stimulirano nadolazećim Valom? Životinje osjećaju nešto, to hoćete reći?

O: Ne, val i njegove električne i magnetske komponente utječu na čitav Sunčev sistem, i zato, i na Zemlju i na izvjesne geološke događaje; to može voditi do masovnog umiranja.

P: (L) Zaboravili smo pitati tko je sa nama večeras!

O: Pronoia.

P: (L) I od kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) Što me podsjeća... Čitala sam u ovoj knjizi o grčkoj religiji, napisao ju je Walter Burkert, da su izraz "paean" (od Cassiopaean) koristili za opis vrste pjesama koje su pjevali kod obožavanja boga Apolla u drevna vremena. I Apollo je navodno bio Hiperborejski bog, i ako su moje pretpostavke točne, to je također bio i bog kojeg su obožavali u Stonehengeu. Ima li tu neke povezanosti?

O: Svakako.

P: (L) Hoćete li reći još nešto?

O: Otkrijete izvanredne stvari kad radite svoju "domaću zadaću".

P: (L) Pa hvala lijepo! (Ailen) To je lijep način da se kaže: "Bez kockanja!" (L) U redu, kao što znate, imali smo prekrasan mali fragment komete koji je eksplodirao u Rusiji, koji je napravio ozbiljnu štetu i povrijedio mnogo ljudi. Nije mi drago da je ozljedio mnogo ljudi, ali mislim da je interesantno da se to desilo unutar tri dana od objavljivanja naše nove knjige "Comets and The Horns of Moses". Dakle, mislim da je prvo pitanje: Imate li nešto za reći o fragmentu eksplodirajuće komete, ili kako god oni to nazvali? Bilo da je bio asteroid, bilo fragment komete, ili štogod?

O: Denaturirani komet, ali tko ih broji?

P: (L) Dobro. To je sve što ćete nam reći?

O: Samo čekajte idući! Taj će biti velik! A ima i "prijatelje"!

P: (L) Možete li nam reći vrijeme dolaska, procjenu? [smijeh] (Belibaste) I lokaciju? (L) Lokaciju, možda? (Andromeda) U grubo? Veličina stadiona? (Belibaste) Veličina?

O: Mi bi željeli urediti stvari da on udari We would have liked to arrange things so that it could have hit [ptice jako počinju cvrkutati u pozadini] na dan izdavanja knjige, pa ipak, stvari se ne odvijaju tako u OPD realitetu. Zbog toga, isto se primjenjuje i za predviđanja budućih udara.

P: (L) To je bio lijep način da se kaže: "Bez kockanja!" Dakle, ima još toga što dolazi, ali nam ne možete reći točno kada, a idući će biti velik. Toliko za sada znamo. Hoćete reći da vi toliko znate?

O: Da. Molimo spojite sve prijašnje stvari skupa za pojašnjenje, držite na umu da je univerzum neodređen i zato će uvijek biti varijabli.

P: (L) U redu. (Andromeda) Kakvi su podaci o prošlim udarima kometa? (L) Dakle, drugim riječima, ako uzmemo okolnosti o kojima priča znanost, recimo Victor Clube i Bill Napier, plus ono što smo mi opazili, plus povijesni zapisi, itd. i znakovi, možemo shvatiti da je nešto prilično neminovno. To bi bilo moje najbolje nagađanje. Moja je pomisao da ako nismo dobili kugu iz ove koja je eksplodirala iznad Rusije, da će to stići sa idućom. To je moja najvjerojatnija pretpostavka.

O: Dobro nagađanje!

P: (L) Dobro. Što još? (Ailen) Ne mogu čuti ništa od ptica! (L) Tišina tamo iza! (Mr. Scott) Bile su dobre neko vrijeme, ali su se onda sve probudile. One ponavljaju slova i odgovore jedna drugoj. (L) U redu, koja je naša iduća tema? (PoB) Još jedno pitanje. Ima li kakve povezanosti između ruskog meteorita i asteroida DA14?

O: Svakako. Usput, jeste li primjetili koliko se "novih" tijela otkrilo u Sunčevom sustavu?!?

P: (L) Mislim da sam čula nešto neki dan o tome da Pluton sada ima više satelita. Sakuplja ih iz... (PoB) Da li su to dijelovi od istoga tijela?

O: Ne.

P: (PoB) Dakle, to je gomila. (L) To su bili prijatelji! Iduće? (Belibaste) Znate da ima to mjesto u Srednjoj Europi... Momak u svojoj kući, skupio je meteorite koji su pali na njegovu kuću, 5 ili 6 puta. Da li je uzrok lokalna anomalija u električnom naboju Zemlje na toj specifičnoj lokaciji?

O: Da.

P: (Belibaste) U redu. Da li je to lokalno, to mjesto, pozitivnije ili negativnije nego meteorit ili asteroid?

O: Neg.

P: (Belibaste) Negativnije. U redu. Može li pojedinac, ili nekoliko individua, privući tijela kometa na sličan način kao i to mjesto?

O: Da.

P: (Belibaste) Da li je to zbog toga što je njihovo električno polje, bilo kolektivno ili individualno, modificirano?

O: Ne samo električni naboj. U realitetima iz kojih se neke od tih stvari manifestiraju, ili bolje, "usmjeravaju", informacija je kralj svega.

P: (Belibaste) Dakle, ako grupa individualaca sakupi, pohrani informaciju koja je ortogonalna istini, tj. laž, hoće li to prikupljanje informacije koja je ortogonalna istini povećati privlačenje meteorita ili planetarnih tijela?

O: Da.

P: (Belibaste) Kako to radi?

O: Drugi realitet upravo spomenut... Gravitacijski valovi.

P: (L) Da li kažete da su gravitacijski valovi svojstvo drugog realiteta ( stvarnosti )?

O: Uglavnom.

P: (Ark) Zašto trošim toliko vremena na kvantnu teoriju umjesto na gravitacijske valove?

O: Završi svoju knjigu i otvori nova vrata!

P: (Ark) Nova vrata za mene?

O: Da.

P: (L) Iduće pitanje? (Andromeda) Želimo li pitati o onoj buci koju smo čuli? (L) 25.01. bila sam u kuhinji kad se to desilo. (Bubbles) Ja sam bio u svojoj sobi. (Ailen) Ja u salonu. (PoB) Ja u uredu. (Andromeda) Bila sam u sobi jer sam mislila da je netko na tavanu. (L) Kad sam to čula iz kuhinje, mislila sam da je netko na polukatu iznad. Svi su čuli da je to iznad njih, ma gdje se nalazili. (Ark) Ne, ja sam mislio da je to bilo negdje dolje, a bio sam u našem uredu gore. (L) Mislio si da je bilo ispod tebe? (Ailen) Perceval i Kniall su bili u gradu, a i oni su to isto čuli također. (PoB) I onda sam izašao van i čuo to odozada. (L) I PoB je rekla da je također čula mumljajući zvuk, kao da avion dolazi i odlazi, sve jače, pa onda sve slabije? (PoB) A-ha. (L) I nakon buke, izašla je van i čula njegov mumljajući zvuk. Dakle, da li je to bio naš prijateljski maleni komet iz susjedstva, fragment koji je eksplodirao u gornjim slojevima atmosfere?

O: Da! Jeste li iznenađeni?

P: (L) Ne! Samo provjeravamo. (Belibaste) Pitanje u vezi automobilske nesreće koja se desila tik do naše kuće. Prvo, što je uzrok nesreći?

O: Psihička fluktuacija barijere.

P: (L) Između osoba koje su imale nesreću?

O: Ne.

P: (L) Na području na kojem se desila nesreća, ili uzduž ceste?

O: Da.

P: (L) Dakle, tu postoji neka vrsta psihičke barijere. (PoB) Da li to ima nekakve veze sa duhom? (L) Da li je to povezano sa duhom kojeg sam vidjela? (Bubbles) Duhom na biciklu? {Da}

O: Djelomično, on ju koristi, takoreći.

P: (Ailen) Koja je to vrsta psihičke barijere i što je uzrokovalo fluktuacije? (Perceval) Pa, što je psihička barijera?

O: Točka sudara između denziteta djelomično radi vaše prisutnosti ovdje.

P: (L) Točka sudara između denziteta djelomično radi vaše prisutnosti ovdje... (Belibaste) Da li je to poput onog što je rečeno u jednoj prošloj sesiji, poput onoga u New Mexicu gdje se dešava djelomična tranzicija između 3. i 4. denziteta...

O: Blizu. Vidite, postoje oni koji vas žele blokirati i naštetiti vam, i oni koji drže stražu u energetskom smislu, što je blizu granice dozvoljene asistencije u ovoj točki, iako se to može promjeniti zajedno sa stanjem.

P: (L) Dakle, drugim riječima, taj siroti momak se samo našao u unakrsnoj vatri?

O: Više ili manje, iako je njegova vlastita frekvencija djelomično odigrala igru.

P: (Belibaste) Radi toga što je njegova frekvencija bila bliže onima koji bi potencijalno mogli nama naštetiti. (Bubbles) Bio je miljenik Zod-a, više-manje! (neprijatelj Supermena)

O: Da.

P: (Ailen) Što je uzrokovalo fluktuacije u psihičkoj barijeri?

O: Povećanje intenziteta generalnog protoka na planeti.

P: (L) Udar u električnoj žici! Iduće? (Andromeda) Želimo li pitati išta u vezi novog pape? (L) Ne. (Andromeda) {gleda popis} Zadnje je ono o čudnom nebu neki dan. (L) Oh da, vozili smo se kući iz dućana tekstilom i kako smo putovali, vidjeli smo sve vrste oblaka na nebu koje postoje. Bilo je zarolanih oblaka na jugozapadu, visokih cirusa, mliječnih oblaka, oblaka s repovima i onda vrlo neobičan cirkularni oblak koji je izgledao poput velikog okruglog koluta od dima na nebu. (Andromeda) I bio ja na području na kojem je u isto vrijeme kišilo i bilo sunčano. (L) Pljuštala je kiša, sunce je sijalo, bilo je to vrlo bizaran prizor. I bilo je svih vrsti oblaka koji postoje istovremeno. Baš je bilo bizarno. Neki komentar na naš cirkularni oblak i na ostale...?

O: Kolut od dima, ha?

P: (Andromeda) To je ono što sam rekla! Izgledalo je kao da se nešto dogodilo na tom području jer, osim tog oblaka, bio je i drugi oblak koji je imao takoreći rupu u sebi. Taj je onaj koj ije izgledao poput prstena, a kraj njega je bio onaj cirkularni.

O: Probušen iz gornjih slojeva atmosfere radi sagorjevanja zraka.

P: (Perceval) Da li je to slučaj sa većinom tih probušenih oblaka?

O: Da.

P: (Perceval) To se već dešava desetljećima. (Kniall) To je doslovce kolut dima. (L) Ali dolazi iz drugog smjera. (Perceval) I oni daju raznorazna otmjena objašnjenja kako su nastali i to nema nikakve veze sa stvarnim uzrokom. (L) Još nešto važno? (Bubbles) Da pitamo u vezi željeza? (Ailen) Hemokromatoza? (L) Pa pričekat ćemo testove i to sve, ali mislim da bi trebali pitati. Bubble-ovo željezo u krvi je prilično visoko, i postoji mogućnost da bi mogla imati hemokromatozu, koju je imao moj djed. (Bubbles) Želiš pitati u vezi visokog željeza?

O: Preživi se pod specifičnim uvjetima.

P: (Perceval) Dakle, to bi mogla biti nasljedna stvar koja se izazvala u prošlosti, kad je vladala kuga.

O: Također može i spontano nastati.

P: (L) Dakle, nije uvijek genetsko nasljeđe? (Ailen) Koji su to specifični uvjeti? (Bubbles) Da li je to poput obrambenog sistema?

O: Da.

P: (Bubbles) Obrana protiv čega?

O: Probijanja barijere. Tvoja psiha treba jaču obranu.

P: (L) U redu, još nešto? (Ailen) Da pitamo u vezi onih policajaca koji su došli, ili ne? (L) Što se tu ima za pitati? To je toliko jadno. (Perceval) Također i vrlo providno. Zvala si B____ van i kad je dobila pismo, bila je poput "Pozvat ću je van na vrata"! [smijeh] (Belibaste) Kako se zvao naš duh? Michael?

O: To je većinom odziv. Dakle, ne treba ime.

P: (Andromeda) Dakle, to nije zbilja duh ili duhovno biće. To je odziv poput snimke. (L) Smješno je to što se dogodilo uz cestu, tamo gdje teče voda. (Perceval) Lethbridge.

O: Da.

P: (L) Oh, jesmo li ikad pitali u vezi Scipia? (Belibaste) Jesmo. (Ailen) Da, i rekli su da trebaš pogledati u transkripte. (Belibaste) Ti si jedina sa ključem. (L) Dobro, onda bolje da se vratim na posao! Ako nitko drugi nema što za pitati, pitat ćemo imaju li neke riječi mudrosti ili ohrabrenja za ljude?

O: Oni koji žele sudjelovati u budućnosti trebali bi biti "pripremljeni" poput mudrih djevojaka.

P: (L) U redu. Dakle, mislim da ćemo reći laku noć jer sam vrlo, vrlo umorna.

O: Vidimo se uskoro!

P: (Anna) I tko su te mudre djevojke? O čemu su govorili? (L) Priča iz Biblije. Mudre i nestašne djevojke. Smješno je kad daju te citate iz biblije. Sve više i više sam uvjerena da ono što je u bibliji, da su neka pustinjska plemena koja su se civilizirala i prozvala sebe Židovi, da su to posudili od nekih drugih iz drugih kultura. Dakle, smješno je što neki ljudi, koji su odlučili da njihova čitava stvar nije Jahva/Isus, da odbace čitavu stvar. Oni su bacili bebu zajedno sa prljavom vodom u kojoj se ona kupa. Kad bi, zapravo, mogli doći na ideju da to sve nije fokusirano na nekog boga primitivnog plemena sa brda Jude, već da je to glavni način prijenosa nekih vrlo vrlo starih priča koje bi inače bile izgubljene da ih Židovi nisu ukrali i prilagodili svojim potrebama. I to uključuje vrlo pametnu osobu, dobrog analitičara koji će to pročitati i razumjeti od kuda zbilja to dolazi.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri mar 27, 2013 8:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
iskreno hvala na trudu :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto jun 04, 2013 8:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
28.05.2013.

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, Kniall, Ailen, PoB, Anart, Athena, Data, mkrnhr, Mr. Scott

P: (L) Danas je 28.05.2013. I očito imamo brdo pitanja koja su ovdje zapisana, a i mnogo drugih stvari na umu. Dakle, mislim da možemo početi. Pozdrav.

O: Novi svijet dolazi.

P: (L) I koga imamo sa nama večeras?

O: Miecekaii iz Kasiopejske budućnosti.

P: (L) Što ste mislili pod "Novi svijet dolazi"?

O: Vi ste u tranziciji i to će se ubrzo drastično ubrzati.

P: (L) Dakle, kažete da - kao što smo već međusobno diskutirali i nagađali - da sve što se nekada predviđalo za budućnost, da smo mi sad u tome, da se to dešava.

O: Da. Nije li to veličanstveno?

P: (L) Mislim da to ovisi o kutu gledanja na stvar. Pa budući da smo otvorili ovu specifičnu temu, da onda pitam ovo pitanje. Mislila sam ga ostaviti za kraj, ali... Vratimo se u 1998., kad sam mnogo čitala o mitologiji koju se pokušava razumjeti, tj. što su svi ti drevni mitovi značili. Nisam toliko baš nagađala da tu ima mogućih, vjerojatnih utjecaja kometa u većini tih mitova. Mislila sam da mi ide prilično dobro u to vrijeme, pa ipak, da pročitam dijelove te sesije koji su doveli do mojeg pitanja:

--------------

Iz sesije 19.07.1997.:

P: ... U prethodnoj sesiji pitala sam pitanje o 'sinovima Beliala' i 'sinovima zakona Jedinog', kao što je objasnio Edgar Cayce, bilo da su to bile filozofske ili rasne podjele. Rekli ste da su početno bile rasne, a onda filozofske i religijske. Sad, sklapanjem informacija o religijama kroz stoljeća, dolazim teška srca do spoznaje da je cijela ideja monoteizma, koja je očigledno temelj koncepta 'sinova zakona jednog', najdomišljatiji, najpodmukliji i najlukaviji način kontrole od svega s čim sam se ikada susrela u životu. Nevažno odakle dolazi, religiozni ljudi kažu “ mi imamo JEDNOG boga, MI smo njegovi agenti, platite nam vašim novcem, i mi ćemo mu reći da bude dobar prema vama u sljedecem svijetu!”

O: Pametno, ako je netko obmanut. Budalaština je ako netko nije.

P: Dobro, znam! Ali razotkrivanje ove obmane, ove laži da je 'moć tamo negdje' je nevjerovatno. Dakle, Kantekijanci su bili 'sinovi Beliala', što nije negativno kako sam tada tumačila. Stoga, 'Sinovi zakona jednog' je izvitopereno u monoteisticki Judaizam, koji je onda transformisan u Kršćanski mit, i to je tema koja traje još iz vremena Atlantide.

O: Satkana od onih koji se predstavljaju kao svjetlosti.

{ Željela bi ovdje komentirati da su dali naznaku da su “oni koji se predstavljaju kao svjetlosti” - množina - i da mi je to preletjelo preko glave u to vrijeme.}

P: I uvijek je bilo na taj način. Pojavljuju se kao 'anđeli svjetlosti.' I, suštinski, sve u povijesti bilo je ponovo napisano od strane ove grupe.

O: Pod utjecajem ostalih. Pretpostavljate koga?

P: Pa, Orion OPS.

O: Šaljući stupove svjetlosti i vatrene kočije da isporuče poruku.

{ Opet, previdjela sam važnost značenja “stupova svjetlosti” i “vatrenih kočija” u to vrijeme.}

P: Dobro, pronašla sam neke veze između nekih grobnica u Rimu, Nicolas Poussin-u, i nekih grobnica u Engleskoj, procesije 'anđela' na Kanarskim otocima. Čini se da su veza ova smješna svjetla, ili svijeće, sa 'posebnim fitiljem', kao što su opisane da su 'vječni plamenovi'. Pitam se je li to ono na što ste mislili povezivajući ih frekvencijom svjetla?

O: “Vječni plamen” ukrašava grobnicu JFK-a. Veza?

{ Ova povezanost je očita sada, nakon mojih nedavnih istraživanja o Juliju Cezaru i braći Gracchi, no za sada ću to ostaviti sastrane.}

P: Da. Takođe sam našla Solloi svećenstvo i svećenicu zvane Peleiades. Čini se da su povezani sa urnama, pticama, zvoncima na vjetru, urne koje mogu biti udarene i onda to izaziva neku rezonanciju u drugim urnama, hrastovima i još neke druge čudne reference povezane sa drvećem lovora.

O: Pjesma sirene.

P: Što u vezi sa pjesmom sirene?

O: Grčka mitologija.

P: Znam to. Što u vezi toga? Što sirene predstavljaju?

O: Laura, draga moja, ako stvarno hoćeš otkriti “puno divnih i nevjerovatnih stvari”, sve što je potrebno učiniti jest da zapamtiš triajdu, trilogiju, trojstvo i uvijek tražiš tripliciranost povezujući niti vodilje. Poveži trojke... nemoj stati dok ne nađes tri lijepo izbalansirana značenja!!

P: Dakle, u svemu postoji tri aspekta?

O: I zašto? Zato što je realitet trojstva taj u kojem se nalazite. Da biste posjedovali ključeve prema narednom nivou, ovladajte temom trećeg čovjeka i pomičite se otmjeno i sa osjećajem.

-----

Ono što je važno u ovom navedenom je “Tema o trećem čovjeku”, što je dio idućeg pitanja:


-----

4.4.1998.

P: Dobro, vidim povezanost. Kod proučavanja Trostrukih Boginja, došla sam do nekih interesantnih stvari. Preporučili ste da istražim temu iz Trećeg čovjeka. Otkrila sam da je riječ "čovjek" značila žensko - boginja. Najstarija riječ za muško u nekoj vrsti bila je "wer" kao u "werewolf". Dakle, tema iz 3. čovjeka bi mogla u stvari značiti Trostruke Boginje. Da li sam u pravu?

O: Blizu, ako se gleda kroz "zastore kiše".

-----

(L) I onda 1999., vratila sam se na tu temu ponovno:


-----

2.1.1999.

P: Dakle, vraćamo se na nešto drugo. Jednom sam pitala u vezi teme Trećeg čovjeka i ste možda mislili na to kao predodžbu Trostruke Božice koja je vezana za Isle of Man... i rekli ste "ako se gleda kroz slojeve kiše". Dakle, u toj knjizi koju čitam, govori se o činjenici da su Kelti iz Galije obožavali kišu kao manifestaciju Božice, a Kelti iz Škotske su obožavali Sunce... muškog Boga. Da li je to bilo kako vezano uz naznaku koju ste dali u vezi kiše?

O: Na posredan način.

P: Još nešto, što bi mi mogli reći u vezi tih slojeva kiše?

O: Na za sada, kad dođeš tamo, naći ćeš šalicu.

P: Gdje i KOJU šalicu?

O: Čekaj i vidi!


(L) Onda 2003., je Ark pitao neka pitanja u vezi pozadinske kosmičke radijacije:


-----

17.8.2003.

P: (A) Od kuda dolazi pozadinska kozmička radijacija? Da li dolazi iz Velikog praska, ili više njih, ili nekog kompletno drugačijeg izvora?

O: Tamna materija.

P: (L) Ne mislim da je to bila jedna od tvojih opcija. (A) Pa, netko na news grupi fizike je diskutirao o ovom, pa je to možda potvrda. (L) Pogledajte! Pada kiša. ( Nakon mjeseci izuzetne topline i mnogih smrti, kiša je bila značajna.) (A) Tako bi mogli pitati o ovome prodoru vremena jučer, da li je to znak za probijanje u našoj vlastitoj situaciji?

O: Jednog dana će tu biti dosta kiše. { grupni smijeh }

-----

(L) Sad, u to vrijeme kad smo imali tu sesiju 17.8.2003., živjeli smo u Auch-u i bila je vrućina od 43 stupnja. Bilo je to vjerojatno najtoplije ljeto u Francuskoj ikad. Umiralo je mnogo ljudi, na tisuće. 20000 ljudi je umrlo u Francuskoj od vrućine te godine i nosili smo se sa groznom situacijom s tim zloćudnim nizozemcem veleposjednikom. I zbilja je bio doživljaj kad se to konačno okončalo i kad je pala kiša. Bilo je grmljavine i oluje. Arkovo prethodno pitanje u vezi tamne materije je slijedilo nakon njegovog pitanja o preokretu vremena kao znaku našeg preokreta u vlastitoj situaciji, i odgovor “Jednog dana će tu biti dosta kiše”, je bio prilično interesantan. Unutar nekoliko mjeseci smo bili u mogućnosti preseliti se ovamo, u ovu kuću, stvari su se poboljšale za nas na mnogo različitih nivoa. Ali onda 2011. se desila ta stvar sa pucanjem stakla aviona širom svijeta. Bilo je nekoliko izvještaja o tome u vijestima. Nemam pojma da li se itko sjeća tih vijesti, ali našli smo ih na sott.net-u. Andromeda je tada pitala:


-----

13.02.2011.

P: (Andromeda) Što je sa razbijenim prozorima aviona koje su pokazali na vijestima?

O: Električni naboji imaju mnoge efekte. Usput, to je razlog za neke od smrti onih životinja - električna pražnjenja.

P: (Belibaste) Jer je više prašine između ionosfere i zemljine površine. (Galaxia) Jesam li se zato i ja šokirala nedavno električnom opremom? (L) Može biti.

O: Da.

P: (Perceval) Da li se ta električna pražnjenja oslobađaju iz Sunca ili...

O: Kapljice kiše, ili prašine, plus elektricitet. Snijeg također.

-----

(L) Dakle, to je bila zadnja naznaka pojmu koji mi sad struji kroz glavu: “zastori kiše”, i na što mislim je, naravno, stanje na planeti koje je prilično čudno, kako mogu vidjeti. Enormne količine kiše padaju na mnogim mjestima. Ovdje je kišilo barem od decembra prošle godine, a i prije toga smo imali period kiše. (Perceval) Još uvijek pada snijeg na mnogim područjima. (L) Snježi na mnogim mjestima, i baš ste to spomenuli u ovom zadnjem citatu iz transkripti... Rekli ste "Kapljice kiše, ili prašine, plus elektricitet. Snijeg također." I Belibaste kaže: "Jer je više prašine između ionosfere i zemljine površine." Da li je to ono što tražimo pod frazom “zastori kiše”? Nešto što vodi elektricitet... Da li je to vezano uz te ekstremne količine kiše i snijega? Da li je sve to električni fenomen, poput velikih struja u atmosferi, i takvih stvari?

O: Svakako, i kiša može provoditi struju.

P: (L) U redu, vratimo se na sveto trojstvo, gledano kroz zastore kiše, budući da sada imam drugačije razumijevanje o tome što ti "bogovi" i "božice" predstavljaju, tj. da su to vjerojatno bila planetarna tijela... Ono što kažete, ili pretpostavljam da kažete, je to da je sveto trojstvo gledano kroz zastore kiše - u stvari kometa ili komete? Da li je to električno pražnjenje? (Belibaste) Uzrok zastora kiše bi moglo biti sveto trojstvo božica, tj. tri komete. (L) Oh... Da li je Belibaste u pravu u vezi toga? Da bi uzrok zastora kiše mogao biti trostruka kometa?

O: Blizu. Također uzmite u obzir oblike plazme uključujući one koji mogu imati izgled "šalice".

P: (Belibaste) Ova kometa je električni nabijena i radi razlike u potencijalu, dešava se pražnjenje prema površini Zemlje, kroz atmosferu, koje vodi do zastora kiše, oluja i plazmi koje mogu imati oblik šalice. (L) Ono što mi je nedavno palo na pamet je činjenica da kad je Zemlja u području puno kometarne prašine, to očito poprilično utječe na vrijeme. To znači mnogo oblaka i kiše. Izgleda da je to bio slučaj i kod mnogih perioda u prošlosti. Primjetila sam da nije bilo vedrog dana kad su nedavno prolazile komete. Pitam se onda kako su drevni narodi onda vidjeli te komete bogove kad je nebo bilo prekriveno oblacima u većini vremena! Ovo bi moglo nda to objasniti. Bilo je preleta kometa koje su blizu prošle i pražnjenja plazme su se vidjela kroz oblake i "zastora kiše", a znamo da neki oblici plazme mogu biti vrlo antropomorfnog izgleda između ostalih oblika. (Perceval) Izgleda da je to složeni efekt gdje planetarna tijela izazivaju električne pojave na planeti koje uznemiravaju planetu na razne načine, što može dovesti do povećanih padalina, što onda opet dovodi do daljnjih kometarnih aktivnosti? (Ark) Pa želio bi pitati od kuda je ta prašine? Da li je ona sa Zemlje ili sa kometa?

O: Kometa, a neke još uvijek drže naboj u sebi.

P: (L) Pa uz svu ovu kišu, još imamo stvarne prskajuće oluje malih meteorita koji pogađaju kuće, automobile, itd. To dovodi do točke gdje se to dešava jednom tjedno ili čak više puta u tjedan dana. Ne vjerujem da je to fenomen da to sada ljudi više primjećuju takve stvari, nego da je to sve češće i češće. To bi bilo vrlo bizarno objašnjenje da ljudi samo više izvještavaju o tome!

O: Vidi naznake na početku sesije.

P: (L) Mislite "novi svijet dolazi"? Pa to znači da bi stari svijet onda morao otići. Ovo me pogađa kao biće koje tu živi, ne zvuči mi baš ugodno.

O: Već ste dugo svjesni kataklizmičke prirode kozmičkih tranzicija, pa zašto onda biti nervozan kad je to pred vratima?

P: (Perceval) Etapa straha! (L) Da, etapa straha. U redu, idemo na naš popis pitanja... Usput, koliki postotak vatrenih kugli ili drugih svemirskih tijela koje uđu u atmosferu mi primjetimo?

O: 43 posto.

P: (L) Koliko se taj postotak povećao u zadnjh godinu dana?

O: 26 posto.

P: (L) Što je uzrokovalo požare na zapadu Velike Britanije i Irske u aprilu ove godine? (Perceval) Bilo je to u vrijeme kad je tlo bilo još poprilično hladno i zima se još uvijek držala, a tamo je bilo na stotine požara na područjima gdje rastu borovice i nisko rastlinje, uzduž zapadne obale Škotske.

O: Jeste li primjetili da je to došlo nakon događaja u Rusiji?

P: (Perceval) Shvatili smo da bi to moglo biti povezano.

O: Povežite točke!

P: (Perceval) Vjerojatno je to bilo na istoj geografskoj širini. (L) I slična stvar se desila u Kaliforniji početkom maja. Da li smo dobro zapazili?

O: Da.

P: (L) Dakle, da pitam: s obzirom na ovu čitavu stvar i diskusiju o zastorima kiše - koja vodi elektricitet kometarne prašine i naboja - da li može biti slučaj da su neki od tih požara neko pražnjenje tih naboja, a ne nužno posljedica pada vidljivih vatrenih kugli koje padaju sa neba?

O: Oh, svakako.

P: (Perceval) Na nekim mjestima tlo je bilo smrznuto. A oni okrivljuju neke klince koji su navodno okolo podmetali i palili vatru. Na primjer, na jednom području u Škotskoj bilo je 160 požara u jednom danu. Onda bi bilo očito da bi jedna čitava vojska tinejdžera trebala krenuti u akciju i paliti požare na području čitave Irske i Škotske. (L) Armija tinejdžera piromana! (Perceval) I to je specifično područje tla. Nema mnogo drveća, nisko je rastlinje, blatnjava područja. I nije bilo izvještaja o vatrenim kuglama u to vrijeme, pa onda to mogu izbaciti kao vijest. (L) Dobro, iduće pitanja. U smislu "pripremljenosti" za ono što dolazi - trenutno manifestiranih - promjena, kako je važno istinski se povezati sa drugim ljudima?

O: Ako je to jedini put za postizanje istine unutar sebe, to je vrlo važno.

P: (L) Mislim da nisam na to mislila. Mislila sam na to da se ima grupa u kojoj jedni drugima pomažu i na materijalnom i na psihičkom nivou, u nadolazećem periodu.

O: Ako je istina unutar toga, onda će se to manifestirati prirodno poput dijelova slagalice koji sjednu na svoje mjesto u cijeloj slici.

P: (L) Iduće pitanje s popisa. U kakvom su međusobnom odnosu svjesnost, informacija i materija?

O: Različite koncentracije istine.

P: (L) Pretpostavljam da mislite na to da bi materija mogla biti jedna koncentracija, svijest druga, a informacija nešto poput najčistije forme istine?

O: Ne neophodno, informacija nastala istinom postaje svjesnost. Zbog toga su istina i objektivnost toliko važni. Bez njih se svjesnost i individualnost dijeli i dezintegrira.

P: (L) Nedavno smo pričali o informaciji koja je uključena u mjesta gdje se manifestiraju promjene na Zemlji i da ta područja, kao i ljudi, mogu biti mjesta koja privlače kozmičke događaje ili električne efekte, tj. da oni imaju te negativne stvari u sebi i to ih spali u cijelom ovom procesu. Mkrnhr je neki dan spomenuo nešto o uništenju informacije. Pričali smo u širokom kontekstu značenja, ali bilo je to u vezi uništenja knjižnica, arheoloških otkrića, i da je rat sam po sebi u biti uništavanje informacija. To je anti-informiranje, ili takoreći ultimativno dezinformiranje. Dakle, pitanje bi bilo kako će neki od tih električnih efekata, zavjesa kiše ili električnih pražnjenja i manifestacija imati utjecaj, gdje, kada i kako? Hoće li to biti poput... Čak ni neznam kako postaviti to pitanje. (Belibaste) Imam ja pitanje koje bi moglo odvesti u dobrom smjeru. U zadnjoj sesiji ustanovili smo da ako ljudska populacija vjeruje u informacije koje su ortogonalne istini, tj. laži, onda to može modulirati kozmičke događaje. Da bi razmujeli bolje taj mehanizam, pitanje jest gdje se pohranjuju te informacije?

O: Svjesnost.

P: (Belibaste) Dakle taj momak o kojem smo pričali, pogodio ga grom sedam puta. Zbilja se bojao grmljavine. I njegovu ženu je pogodio jednom kad je bila kraj njega. Što je posebno kod tog momka jer nikoga grom ne pogađa sedam puta? Što je posebno kod njega?

O: Njegove unutarnje povezanosti.

P: (Belibaste) Unutarnje povezanosti su samo... (Perceval) Geni?

O: Mogu biti.

P: (Belibaste) Unutarnje povezanosti, to znači da su te veze neispravne jer to je neka vrsta dezintegracije koju smo prije spomenuli? O kojoj vrsti povezanosti ovdje govorimo?

O: Trostruki kružni veo tijela svjesnosti.

P: (Perceval) Eto pa ti pitaj! (L) Nisam ja otvorila ovu novu konzervu s crvima! Imala sam druga pitanja za postaviti. (Belibaste) Tu postoji 3 tijela? Što su ona? (Perceval) Trostruki kružni... (L) Trostruki kružni ciklus čega? (Belibaste) Koja su to tri tijela?

O: Psihičko/svjesnost, genetsko, obitelj nad-duša.

P: (Athena) To ovo čini puno jasnije! (Belibaste) Ako to nije propisno povezano... (L) Jednom su rekli nešto poput hipnoze koja otvara vrata nesvjesnog. Rekla bih da je nesvjesno povezano sa supersvjesnošću, i onda je supersvijest povezana sa drugom supersviješću na nekom drugom nivou. Ali, pojedinac mora imati... (Perceval) Izgleda da postoji anomalija kod tog momka. Nešto je krivo s njegovim ustrojem, što je drugačije. Inače ga nebi pogodio grom 7 puta. (Athena) Zbilja mu je trebao šok. (Ailen) I oni govore o velu svjesnosti. (L) Ne želim ići u tom smjeru. Ako odemo u tom smjeru, nikad nećemo stići postaviti naša pitanja! Ali mislim da pamtim kad su rekli nešto o trostrukom tijelu. I govorili su o kidanju neke vrste vela, rascjepu u eteričnom tijelu. To je ono o čemu su govorili.

{izvadak iz sesije 7.10.1995.}

-----

P: Pa ako je to slučaj, a vanzemaljci otimaju ljude i mijenjaju njihove gene, ne mogu li oni promjeniti gene u tolikoj mjeri da duše jednostavno ne mogu ući?

O: Nije proces inkarnacije, prirodnog biološkog procesa. Inkarnacija uključuje striktno eteričko na 5. denzitetu i niže, i tako je zamotano u trostrukom ciklusu "zavjese" prijenosa koji je nepropusan za bilo što. Pa ipak, neki ili svi procesi 1.,2.,3. i 4. nivoa mogu biti manipulirani po želji i u bilo kojoj mjeri ako je tehnologija dovoljno napredna.

-----

(L) Dobro, ovo je kao pucanjeu mraku, ali... Može li biti da netko tko ima izvjesnu vrstu genetske strukture, ili čak unutarnju povezanost svijesti da voli negativni ili entropički entitet, da može privući takvu vrstu stvari?

O: Da.

P: (Perceval) To je poput egzorcizma pomoću svjetla. (Belibaste) I zapravo smo pitali u zadnjoj sesiji do koje mjere taj problem... kako oni privuku te kozmičke ili električne događaje. Mislim da je bilo rečeno da je to djelomično električni, a djelomično drugačiji fenomen. Nagađam da je ta povezanost svijesti... (L) I dok možemo pogledati nekoga na Zemlji tko nije želio biti rođen na ovaj način, već je rođen s nekim povezanostima sa višom svijesti, takoreći da nadvlada entropiju, to je jednostavno tako kako te stvari funkcioniraju. Neke životinje su rođene kao lavovi, neke kao krokodili, neke su psi, neke mačke. Mi smo ono što jesmo. (Ark) Iskoristit ću priliku i pitati u vezi vatrenih kugli. Jesu li one čisto električni fenomen ili su one također vezane za svijest ili...?

O: Transdimenzionalni portali se tako manifestiraju.

P: (Ark) Da li to znači da je trenutna teorija o elektromagnetizmu nepotpuna jer ne uključuje transdimenzionalnost?

O: Da.

P: (L) Vratimo se na pitanja. Iduće pitanje. Da li je eksplozija koju smo čuli 23.4. ili tu negdje, eksplozija komete u atmosferi?

O: Svakako. Naviknite se na to.

P: (Perceval) Bit ćemo u položaju kao i životinje. Poslije toliko njih jednostavno više nećemo reagirati. (L) U redu, kad govorimo o tranziciji i promjenama, i o privlačenju stvari nekih ljudi, koje odgovaraju njihovim vibracijskim frekvencijama ili njihovoj svijesti, ili njihovim informacijama koje primaju ili odbijaju - tu su i nepoznate bolesti dišnih puteva koje su se pojavile u Alabami i Texasu. Pitanje je što je to i što je uzrok tome?

O: U ovom slučaju, pogledajte na tajne vladine objekte i njihove eksperimente.

P: (L) Da li je A*** zbilja nedavno vidjela duha u našoj kući?

O: Utisak koji su donijele elektromagnetske fluktuacije. Naviknite se i na to također.

P: (Andromeda) Da. Nešto fluktuira. Imala sam MNOGO deja vu doživljaja prošli mjesec, ponekad tri puta dnevno. To je ludo. (Belibaste) Brzinsko pitanje. Da li postoji povezanost između informacije i elektriciteta?

O: Vrlo blizu.

P: (Belibaste) Dakle, što ima više informacija u tijelu to je veći električni naboj? Ima li tu povezanosti?

O: Blizu.

P: (L) I što je veći električni naboj, to je manje vjerojatno da ćete privući te negativne stvari. (Belibaste) Ovisno o naboju. Prema tome ću krenuti, dakle, međusobnoj povezanosti pozitivnog naboja i istine - i negativnog naboja i informacijama koje su ortogonalne istini. (Perceval) Možeš reći "lažima"! [smijeh] (Belibaste) Čuo sam Lauru kako je to izgovorila i pomislio: "Oh, to je tako dobro!"

O: Sferno pakirani tahioni.

P: (Perceval) Eto ti ga na. [smijeh] (Ailen) Ark, možeš li objasniti? (Anart) Vjerojatno ima nešto sa poretkom i informacijama. (Ark) Prvo, želim reći da Belibaste uvijek misli na električni naboj u čisto materijalnoj formi. Kad pomisliš na električni naboj, uvijek drži na umu sliku crvotočine. (Kniall) Informacija nije materijalna. (Ark) Informacija je nešto što daje oblik. Formu koju ona daje smatrajte kao materiju. Ali informacija oblikuje formu. To nije materija. To je princip oblikovanja. Dakle, tovje pitanje u vezi povezanosti između informacije i električnog naboja je kao da pitaš koja je povezanost između slikanja i slike. Slikanje je proces, a slika je rezultat procesa, točno? (L) Ona je nešto što je "informirano" pomoću informacije koja je uzrokovala da slika bude onakva kakva jest. Tako je i sa elektricitetom, mislim. On je kao rezultat, a proces je... Hm...

O: Idi na zadnju stranu linije!

P: (L) U redu. Oprostite. (Perceval) Možemo li pitati, iako nije na listi pitanja, o tvornici gnojiva u Waco-u? (L) Čekajte malo, to nije iduće pitanje!... Jesmo li u godini koja neće imati ljeto?

O: Moglo bi biti vrućih dana tu i tamo, ali generalno, da!

P: (Perceval) Poput prošle godine, samo još malo gore. (L) Imali smo emisiju na Sott Talk radiju u vezi tragatelja za istinom koje su skrenuli sa puta pomoću uvlačenja u stvari ili akcija koje su razne agencije poduzimale protiv njih i uvodile ih u raznorazne urote. Ideja je da dezinformirajući agenti, COINTELPRO agenti, itd., posiju toliko lažnih tragova i toliko zavaravajućih stvari, te prošire razne lude priče - samo radi odvlačenja, ometanja, diverzija i uvlačenja u bezobzirne borbe. Jedna od stvari o kojima je Atreides govorio je ta da je čitao knjigu u kojoj je kolekcija govora i djela Martin Luther Kinga. Kaže da, gledano kroz povijest, nasilne grupe nisu nikad, ali nikad uspjele promijeniti bilo što. Čak i ako imate revoluciju, obično ono na čemu završite jest: sretnete novog vladara koji je isti kao i stari vladar. Ali nenasilni protest koji je masivan i veže mnogo ljudi, vrlo često donese znatnu promjenu. Zbog toga su mnogi vođe nenasilnih pokreta bili smaknuti. Bobby Kennedy, John F. Kennedy, Martin Luther King, John Lennon, Gandhi, itd., kroz čitavu povijest. Zatim kaže kako je lažni terorizam strategija kojom se služe protiv eventualnog nekog drugog Martin Luter King-a jer kad se sile koje vladaju susretnu sa grupom koju ne mogu militarizirati, koju ne mogu uvući u borbu i otpor, njih ne mogu... Sjećate se, John Lennon je jednom rekao “jednom kad te dobiju da si nasilan, imaju te tamo gdje te žele imati” - budući da ne mogu militarizirati nenasilne ljude, oni kreiraju te nasilne događaje i optuže da su to napravili ovi nenasilni ljudi. Drugim riječima, naprave lažne operacije i onda optuže bilo koju grupu za to, koja ima odgovara u tom trenutku, čak ia akoj e grupa 100% nenasilna. Ali, bit je u tome da oni to zbilja čine nasilno. Taj dio nije lažan. Kako drugačije okriviti nenasilne grupe? Dakle, naša diskusija je dovela do ideje da je tvrdnja o tome da su glumci sudjelovali u Bostonskom terorističkom napadu - ili nekom drugom - jednostavno nije istinita. To je dezinformirajući mamac koji je proširen radi mnogih razloga, ne samo da ljudi povjeruju u laži, već da se proširi iluzija da se to u stvarnosti ne dešava - sve je zbilja pod kontrolom. Sve što trebaju učiniti je lažan scenarij. Kad kažemo lažan scenarij, nasilni dio se stvarno dešava. Tu je zbilja bomba, tu je netko zbilja okrivljen za to, itd. Mislim, Kennedy-jevo ubojstvo nije samo odglumljeno. John Kennedy je zbilja ubijen. Ali sva ta drama je začinjena sa raznim lažnim tragovima i zaključcima, lažima - što sve proizvodi druge laži i zbunjenos. Sva ta priča nema ništa sa istinom o tome što se u stvari dogodilo. Kako god, imali smo tu dugačku diskusiju na našem radio programu i naše pitanje jest: jesmo li na pravom tragu ili smo nešto izostavili?

O: U načelu, točno, da. Glavna stvar koja nedostaje je informativni faktor. Oni koji vjeruju u laži počinju se razdvajati unutar sebe i onda to projiciraju van na druge.

P: (L) Diskutirali smo o tome zašto oni ne prikazuju slike djece poginule u Sandy Hook-u, ali bez problema prikazuju grozne slike Bostonskog slučaja. Razumijem da postoje mogući razlozi zbog čega se ne prikazuju slike djece. Jedan bi mogao biti sama percepcija društva, javnosti, u smislu da je to grozna stvar za napraviti jer bi se time još više potištili roditelji, a i neukusno je to objaviti, itd. Ali, u Bostonskom slučaju je to bez problema objavljeno i prestrašilo i potreslo ljude slikama nasilja, npr. onog jadnog momka kojemu je bomba odsjekla noge. (Perceval) To je također u kontekstu: Sandy Hook je samo jedan usamljeni amerikanac koji nije povezan s terorizmom, iako je bio teorietičar zavjere, navodno, tako da se uništi reputacija, i takve stvari. Pa ipak, Bostonski slučaj podmetnute bombe je podignut na veći nivo - porast terorizma u vlastitoj državi. (L) Ne mislim da je činjenica zbog koje nisu prikazali djecu ili zašto su prikazali tog momka bez nogu - da postoje dokazi da su to bili glumci kao što su tvrdili neki ljudi. To je nekako presmiješno. Jesmo li na pravom tragu ovdje?

O: Da.

P: (Anart) Spomenuli ste da se ljudi koji vjeruju u laži ubrzano dijele ( fragmentiraju duše ), što ih onda veže za kataklizmičke događaje, i to sve radi toga što u utonuli u laži. (L) Nisam sigurna da su vladajuće elite svjesne toga što rade - pridonose tome. Mislim da oni samo žele razjediniti ljude jer... (Perceval) Iz 4. OPS denziteta žele što više ljudi koji vjeruju u laži tako da ih mogu uništiti. (L) Pa, iz percepcije 4D OPS naravno, ali o tome ne možemo previše pričati jer to ne možemo dokazati. Možemo vidjeti dokaze iz povijesti, jedan od vladara Rima je tvrdio svojim podanicima kako je savršeno vladati raznim provincijama kroz čitavu imperiju pomoću sistema "Gnječite ih sve dok nitko više nema niti centa." Mislim, ta vrsta stava je bila rasprostranjena kroz povijest. Koja smo pitanja prošli put postavili u vezi tvornice gnojiva, i koji su bili odgovori? (Perceval) To se desilo za vrijeme naše zadnje sesije. (Kniall) Boston je bio taj tjedan, ali nakon... (L) Dakle, nismo nismo ništa pitali u vezi eksplozije u toj tvornici umjetnih gnojiva. Dakle, pitaj! (Perceval) Što je uzrokovalo eksploziju u tvornici gnojiva u Waco-u?

O: Prekomjerna informacija u formi malenog fragmenta komete sa ogromnim električnim nabojem.

P: (Perceval) Bio je požar prije eksplozije. Što je uzrokovalo požar?

O: Prvi fragment.

{Pomislili smo na požare u Škotskoj}

P: (L) Mislim da su malo duhoviti u smislu uzrokovanja eksplozije pomoću "prekomjernih informacija"... igranje riječima?

O: Da.

P: (L) Dobro, iduće pitanje. Kada se F5 tornado može formirati za par minuta, koja je njegova povezanost sa realitetom 4. denziteta? Kako se to dešava? Kakav je mehanizam toga?

O: Još jednom, morate razmišljati na način informiranja i električnog naboja. Naboj na Zemlji nastaje na nekoliko načina i tornado je električni fenomen sličan svjetlećim kuglama.

P: (L) Dakle, ono što kažu je ono o čemu smo već odavno diskutirali. (Belibaste) Veća vodljivost, više pražnjenja. (L) I što više ljudi vjeruje u laži, to je više kaosa. Ljudi na planeti privlače svoje vlastito uništenje. (Perceval) Jer vjeruju u laži. (L) Isuse! Dobro, želimo pitati u vezi Judy Wood. Bila je na našoj radio emisiji i zbilja je bila fenomenalna. Moram reći ovo ovdje jasno i glasno. Nekako smo bili impresionirani njenom knjigom iako u njoj ima nekih pogrešaka. ima ponešto aljkavih djelića istraživanja tu i tamo, ali glavne stvari i pretpostavke su joj na mjestu, iako kaže da ne treba pretpostavljati stvari. Generalna ideja je da se nešto desilo toj zgradi koja se pretvorila u prah i raspala se i da je to neka vrsta nepoznatog i neobičnog oružja ili fenomen koji mi ne razmijemo. I onda ona, naravno, tvrdi da zna odgovore, što nije istina. Svejedno, mislimo da je njena ideja da je to nešto što ne razumijemo - u redu. Da li je to slučaj?

O: Da.

P: (L) Da li je bila 6 godina u komi?

O: Ne toliko dugo, ali dugo - da. Bolje su je mogli programirati.

P: (Belibaste) Dakle, za vrijeme te faze imala je udes. Udario ju je automobil koji je išao oko 120 km/h. Bila je pješak. I bila je X mjeseci ili X godina u bolnici i za to vijeme su joj programirali um da kaže to što kaže. (Perceval) Možda ne direktno. (L) U redu, imamo neka pitanja kroz koja možemo vrlo brzo proći. (Anart) Mogu li postaviti pitanje o tornadu da pojasnimo još malo? Ako je tornado slična stvar kao vatrena lopta, da li to znači da su oboje portali? Fizičke manifestacije portala?

O: Da.

P: (Perceval) Da li ljudi ikad nestanu u tornadu?

O: Da.

P: (Kniall) U Judy Wood-ovoj knjizi, bilo je 6 ili 7 svjedoka i opisa ljudi koje je zahvatila pješčana oluja. Kažu da je to kao da se nađeš u tornadu. (Perceval) I neki od njih su pronađeni vrlo daleko od mjesta gdje su upali... (Kniall) Neki od njih su imali osjećaj da su oteti...

O: Pogledajte naše prethodne odgovore u vezi sila koje su vladale taj dan. Judy Wood, poput drugih "predlagača glumaca", bila je poslana da uništi informacije pomoću uobičajene metodologije.

P: (L) Dakle, kažete da je Judy Wood, sa svojom kolekcijom anomalija programirana da bi uništila informacije? I isto je sa ljudima koji promoviraju "scenarij s glumcima", ili čak "tu nije bilo aviona" gluposti kod 9-11 slučaja. (Perceval) Ipak, Judy Wood-ina knjiga sadrži neke važne informacije koje su istinite, barem u usporedbi s Kasiopejskim materijalom. Ali, onda uništava informacije...

O: Pomoću toga što ističe krive teoretske odgovore koji su ekvivalentni sa "glumačkim scenarijem”, te njenim ponašanjem.

P: (L) Njena ideja da je to bilo strano i nepoznato je vjerojatno jedina točna stvar. Ali njeni odgovori, njen Hutchison effect i Zero Point ( nulta točka ) stvari su samo njene pretpostavke. To su sve krivi odgovori. A davanje krivih odgovora alternativcima koji u to vjeruju također donosi to da oni izgube stvarnu informaciju. Dešava se odvraćanje ljudi u nekom drugom pravcu, koji bi inače mogli promotriti stvar i riješiti anuliranjem apsurdnih odgovora. (Andromeda) Ista stvar kao i ljudi koji vjeruju u glumce. Bilo je namještaljka, kao i drama, ali oni to učine prilično apsurdno. (L) To je ono što je Jacques Vallée opisao kao vlak istine. Ako su ljudi u vlaku koji ide prema istini, najbolji način da ih se spriječi je to da se, ukoliko se već ne može zaustaviti taj vlak ili se to ne želi, prodre do motora i dolijeva gorivo sve dok vlak ne počne ići toliko brzo da iskoči iz tračnica i svi u njemu ne poginu. (Perceval) Jedina stvar na koju mogu pomisliti je ta da je netko drugi išao paralalno s Judy Wood, tko je išao u istom smjeru i ona je bila njihov čovjek do izvjesne točke. U kasnijem periodu je bolje da njena knjiga izađe, nego ništa. (Anart) Ali ti je čitaš već informiran. Drugi ju ljudi ne čitaju sa istim pogledom i saznanjima, pa jednostavno samo dođu na njezine zaključke. Ti to nikad ne učiniš. Ti kažeš da tu ima super informacija, ALI... (L) Da li Hurricane Erin igrao ulogu u napadima 9/11?

O: Svakako: portal za korištenje energija.

P: (L) Da li su promjene magnetskog polja dio uzroka ili simptom tehnologije koja je korištena za uništenje WTC nebodera?

O: Simptom.

P: (L) Iduće pitanje. Pitamo se koliki je točno broj stanovnika na Zemlji, tj. ljudi, ili barem bića koja izgledaju kao ljudi, uključujući psihopate i ljude sa raznim poremećajima osobnosti. (Kniall) Humanoida? (L) Jednostavno grupe koja izgleda kao ljudi?

O: 835543653... blizu dovoljno u milijardama, tranzicija je u procesu.

P: (Perceval) 8.35 milijardi? (više nas) Ne... (Mr. Scott) Izostavili su zadnji broj i rekli dovoljno blizu u milijardama. Nisu dali zadnju brojku u iznosu jer, očito, upravo se rađaju ljudi, neki su otimani, neki umiru, pa ne možete dobiti točan broj jer to nije moguće. (L) Da, kao da se ljudi rađaju i idu dalje kako gledate sve to. (Mr. Scott) Činjenica da su došli na broj koji označava desetine je prilično impresivna! (Ailen) A mi smo pitali za točan broj. (L) Jesmo! A oni su pokušali odgovoriti. (Kniall) To znači da ljudi koji daju neke brojeve populacije na planeti NEMAJU ideje... Oni misle da je oko 7 milijardi ljudi. (L) Da li postoji u podzemlju neka velika grupa ljudi?

O: Međudenzitetska stanja, isključujući troglodite! ( troglodytes, prim.prev. )

P: [smijeh] (L) Kopači tunela. U redu, obećala sam prijateljici iz susjedstva, {ime izbrisano} da ću pitati ovo pitanje za nju. Ona vjeruje da je bila oteta i da njeni roditelji nisu baš njeni roditelji, iako oni to tvrde. pa ipak, postojale su neke anomalije kod njenog poroda. Kad je pitala svog oca da li bi obavio testiranje gena radi utvrđivanja roditeljstva, on je pobjesnio i odbio. Dakle, da li je ona usvojena?

O: Ne baš usvojena, ali blizu.

P: (Athena) Da li je ona potomak...

O: Transfer između obitelji.

P: (Perceval) Dakle, ona je dijete od ujaka, rođaka, ili... (L) Sestrična ili tako nešto. I to bi objasnilo zašto su njeni roditelji toliko zatvoreni prema njenim pitanjima u vezi toga, i zbog toga postoje i te greške i nejasnoće kod dokumenata o njenom rođenju. Da li je tako?

O: Da.

P: (L) Imam također slično pitanje za {ime izbrisano}. Mislim da je {ime izbrisano} željela znati zašto ju je njena majka dala na posvajanje?

O: Njena majka nije imala izbora. Rečeno joj je da će njena beba umrijeti i dijete je prodano.

P: (L) Aha. Da li je priča koju su joj rekli o njenoj majci, da je ona bila žena nekog farmera i koja je imala aferu s nekim vojnikom i onda zatrudnjela i imala bebu, ili neka slična verzija priče, da li tu ima bilo kakve istine?

O: Ni malo. To je kreirano da bi se zataškala prodaja bebe.

P: (L) I tako je ona prodana nekim ljudima koji su usput izmislili priču i prikrili time kako su nabavili dijete, a majka nikad nije znala istinu. I ako bi pokušala tražiti unutar svoje familije, bilo koji dio te priče bi ju doveo u slijepu ulicu jer ništa od toga nije istina. U načelu, da li je tako?

O: Da.

P: (L) Možete li nam reći bilo kakvu informaciju o tome gdje je ona rođena? Ili nešto slično?

O: Ona bi trebala biti prisutna i pitati ta pitanja za sebe.

P: (L) {ime izbrisano} mi je danas poslao e-mail u vezi nekog tko je stavio na web stranicu od AB-a neke gluposti. Ali problem je taj što je ta osoba imala 2 seta informacija što sužava mogućnosti u pitanju tko to jest. Prvi dio je taj da ja često branim {ime izbrisano} na moderatorskom dijelu foruma. A drugi dio je taj da smo {ime izbrisano} i ja imale razgovor i diskusiju o pitanjima za Kasiopejce u vezi okolnosti njenog rođenja. Na početku sam mislila da sam spomenula nešto o njenom usvajanju. A možda i jesam, da, pitat ću Kasiopejce o tome. Ne mogu se sjetiti. Zbog toga sam pogledala na moderatorski dio foruma, upitala direktno, i otkrila da nikad nisam ni riječ zucnula o tome. Pitala sam Anartu danas o tome i ona je rekla da nikad nisam ništa rekla o tome. Mislim da sam spomenula u ovoj kući jednom ili dvaput, kako da pitam pitanje za {ime izbrisano}, ali takva vrsta pitanja nikad nije zapisana, niti naznačena. Ali sam ga uvijek zaboravljala jer sam bila preumorna prije nego je došlo na red. Dakle, nije bilo teme u kojoj se o tome diskutiralo. I kako je onda ta osoba to znala, te dvije stvari... Prvo i prvo, ta osoba bi trebala biti moderator, a drugo i drugo bilo koja osoba od moderatora bi trebala imati i drugi dio informacije, drugi izvor o tome da sam diskutirala sa {ime izbrisano} u vezi pitanja za Kasiopejce u vezi njenog rođenja. Da nije sama {ime izbrisano}? Što se tu zbiva?

O: Nemojte se iznenaditi da je {ime izbrisano} bila izigrana. Ona ima srce i potencijal, a postoje oni u blizini koji ju žele zadržati ranjenom i da ide kao muha bez glave.

P: (L) Pitanje je da li nešto radi kroz nju?

O: Baš kako smo upravo opisali.

P: (L) Možemo li nešto učiniti u vezi toga?

O: Ne sve dok ona ne pogodi zid, što je posve izvjesno. Postoji područje crnine oko njenog srca.

P: (Perceval) Nemamo odgovor na to tko je to stavio na web stranice AB-a. Izgleda kao ili nekadašnji član foruma... (L) Da li je ta osoba ona na koju sumnjamo bivši moderator koji je također u kontaktu sa {ime izbrisano}?

O: Ne. Tu je više igrača i ne moraju se nužno međusobno znati.

P: (L) Dakle, to znači da neki ljudi mogu igrati uloge na jednoj strani koja ju drži ranjenom. A onda netko drugi može igrati na drugoj strani. Dakle, drugim riječima... (Perceval) Da li je osoba na koju mislite, koja je stavila prigodni članak i nekako privatne stvari na AB-ov forum, bivši moderator našeg foruma?

O: Da.

P: (Anart) Da li mi znamo ljude koji se pokvareno odnose prema {ime izbrisano}?

O: Da i smanjuju njen individualan potencijal također. Zamislite osobu s njenim talentima koja također i "pakira istine"?!

P: (Anart) Možemo li nešto učiniti?

O: Ne ukoliko ona ne pita... zbilja pita.

P: (L) Što me podsjeća... Tu je još jedno pitanje. Koja je priroda i funkcija ljudskog kapaciteta za vjeru?

O: Automatsko raspoznavanje uzorka software-a koji je bjesomučno u pogonu.

P: (L) zbilja sam umorna. Oh! Što je uzrokovalo ledeni tsunami koji se protegao do obale jezera Mille Lacs Lake, Minnesota?

O: Široko poznati "zastori kiše".

P: (Perceval) Sada su poznati. Govorili smo o tome dosta. (Belibaste) Želiš li pitati o Isusu? (L) Ne, preumorna sam. Morala bi ići u detalje, a za to sam sada preumorna. Želiš pitati jedno ili dva pitanja? (Ark) Da. Bit će lagano. Što je izvor neobjašnjivih ultra-visokoenergetskih kozmičkih zraka za koje nitko nema objašnjenja? One su nemoguće i dolaze na Zemlju sa toliko visokom količinom energije da ljudi ne mogu uvidjeti izvor.

O: Transdimenzionalan, tj. tamna materija.

P: (L) U redu, da pitam u vezi te svrake. Da li je tu bilo nekog simbolizma kod te jadne mrtve svrake s tim ogromnim tumorom na mozgu?

O: Nagovještaj!

P: (Perceval) Nagovještaj gnojnih rana? (L) Da li je to osobno ili globalno?

O: Lokalno.

P: (L) Mislite lokalno kao naši duhovi i naš momak koji je poginuo u automobilskoj nesreći u susjedstvu?

O: Slično. Pažljivo čitajte lokalne novosti!

P: (L) Pa morat ćete naći nekog tko je sličan svraki i tko će vjerojatno umrijeti. (Mr. Scott) Kakve su karakteristike svraka? (Athena) One stvaraju zalihe, sakupljači su. (Andromeda) Sakupljači, varalice. (Belibaste) Netko sa velikim tumorom na mozgu. Oni će mu odsjeći glavu!

O: Moguće!

P: (L) Reći ću laku noć i hvala Vam.

O: Mucho gusto! (bilo nam je drago, španj.) Laku noć.


Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet sep 20, 2013 2:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
07.09.2013

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, Kniall, PoB, Atriedes, Ailen, Mr. Scott

P: (L) 7 rujna je 2013. To znači da će 2014 godine, obzirom da smo se s "Kasiopejcima" upoznali 1994. g. biti 20 godišnjica u srpnju! Naša prošla sesija bila je 28.5. zar ne? Prošlo je nešto malo više od 3 mjeseca.
Evo okupili smo svi ovdje, a u proteklim mjesecima dogodilo se mnoštvo događaja. {Revidirajte posljednju sesiju 28.05.2013}

O: Pozdrav dobri ljudi.

P: Pozdrav i tebi, a koga imamo s nama večeras?

O: Roijka.

P: A od kuda ili kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) Nešto su spori večeras. (Ark) Da nije moja bakrena narukvica uzrok?

O: Da.

P: {Ark skida bakrenu narukvicu} (L) Je li bakrena narukvica problem?

O: Obično nije.

P: (L) {odnosi se na promjenu brzine prijenosa} To je bizarno. (Andromeda) Da li pomaže ičemu uopće?

O: Nešto malo.

P: (Belibaste) Pomaže li na način na koji Lakhovsky objašnjava u svojoj knjizi?

O: Ne zapravo ( ili po domaće kaj got).

P: (Belibaste) Kako pomaže? (L) Zašto nas to toliko brine ako samo malkice pomaže. Mislim, "Ne zapravo"? ( Perceval) Pomaže u vidu modnog dodatka. Izgledaš bolje s njom na ruci. (Atriedes) Zar ne razumijete? Vrlo je bitno biti modno osviješten!

O: Uglavnom je to rezultat (posljedica ili efekt).

P: (L) Dobro. Mislim da bi članovi naše grupe, barem na FOTCM forumu željeli znati je :
Što se dogodilo sa (ime uskraćeno)?

O: Sukob osobnosti.

P: (L) Sukob osobnosti sa mnom osobno?

O: Tako je.

P: (L) I koja je priroda/uzrok tog sukoba?

O: Ona je željela dominirati.

P: (L) Čudan način za dominiranje. Je li njezin način za dominacijom putem manipulacije sažaljenja i takvih stvari?

O: Zar nije obično tako? Ali obrati pažnju da je sažaljenje bilo rezervirano za nju samu.

P: (L) Želite reći da se radi o nečemu poput narcisoidnosti?

O: Obijesno!

P: (L) Ima li još nešto dalje u tome ili dublje od toga?

O: Obično je to znak onih kojima nedostaje magnetski centar.

P: (L) Hmm,nešto poput članka kojeg sam ponovno čitala neki dan o endo-kosturima (nutrina) protiv egzo-kostura (vanjština) gdje egzo-kostur vrsta ljudi prema teoriji ovog tipa su vrsta ljudi koja trebaju pravila/ograničenja izvana jer nisu u mogućnosti integrirati ništa unutar sebe? {vidi :http://www.sott.net/article/163349-Moral-Endo-skeletons-and-Exo-skeletons-A-Perspective-on-Americas-Cultural-Divide-and-Current-Crisis }

O: Blizu si. Ono što je unutra je tako infantilno/dječje da ne vidi išta izvan samoga sebe.

P: (L) Dobro,čini mi se da nema potrebe duljiti oko toga, zar ne? (Pob) Što je sa mogućom poveznicom između biti homoseksualan i ima li nešto "implementirano/ugrađeno" u toj situaciji? (L) Pa, već smo ranije postavljali pitanja o različitim uzrocima homoseksualizma. Nekoliko razloga nam je pruženo.
Je li {ime uskraćeno} u specifičnoj situaciji uz dužno poštovanje prema njezinom narcizmu i infantilnosti unutarnjeg stanja razlog taj što je homoseksualnog opredjeljena? Možda postoji i bolji način da to izrazimo : Postoji li poveznica između to dvoje? Drugim riječima,ona je homoseksualka te također ima i infantilnu nutrinu iz istih fundamentalnih razloga?

O: Ovo potonje bi bilo bliže. Ali to nije i neophodno istinito za sve te sorte/vrste.

P: Znači kažete ne vrijedi za sve tog tipa, ali očigledno postoji veza, ipak onda mora biti istina za neke od njih?

O: Tako je.

P: (L) Za one koje to vrijedi, da li se generalno manifestira u istoj dinamici?

O: Da.

P: (L) Pa...

O: To je istina i za heteroseksualce također.

P: (L) Znači kod heteroseksualaca je slična dinamika, ili različita dinamika sa sličnim rezultatom.

O: Da ovo potonje.

P: (L) U redu. Još nešto? A sad što je na stvari s ovim tipom {ime uskraćeno}? {Duža pauza} čini mi se da to nije dobro pitanje. { smijeh} (L) Nema odgovora! Je li {ime uskraćeno} prevarant?

O: Blizu.

P: (L) Koji element je okidač cijele dinamike koja je jednostavno bizarna u cijelosti?

O: {ime uskraćeno} prikuplja ljude da je podržavaju.

P: ( Atriedes) Kao stara poslovica: Ne možeš prevariti poštena čovjeka. (L) Hmm. I koje je rješenje problema?

O: {ime uskraćeno} mora biti više susretljiv.

P: (L) Znači to je bio neuspjeh u dijeljenju, radu na mreži i omogućavanju ljudi da znaju što se događa i mislila je da može razriješiti stvari sama?

O: Da. Ona to i ne može kako i njena prošlost to pokazuje.

P: (L) Nešto drugo? (Andromeda) Je li ona sposobna biti više susretljiva?

O: Više, naravno. Ali dovoljno da bi bila "glavna"? Ni iz daleka. Ona se kristalizirala na " krivim temeljima" kako bi to Gurdjieff rekao.

P: (L) Kako se ta kristalizacija dogodila?

O: U dinamici između nje i njene majke.

P: Može li ona išta u učiniti?

O: Intenzivan rad je tu potreban.

P: (L) Očigledno te vrste koju mi nismo u mogućnosti pružiti. Čini mi se da bi to trebao biti vrlo dobar terapeut neke vrste. Netko tko bi mogao raditi jedan na jedan s osobom jednom ili dva puta tjedno.
(L) Dobro. Šta je slijedeće? (Perceval) Ti imaš listu pitanja. (L)Da ali ne sviđaju mi se ta pitanja. Nisam nešto strašno zainteresirana za njih. (Andromeda) Želimo li razgovarati o Siriji? (Ark) Šta u vezi Sirije? (L) Pa, želim započeti s malim i proširiti se na veći dio svijeta. Vi svi se lovite odmah za pištolje! (Andromeda) Znači sada razgovaramo o ljudima. Šta se još događa na forumu da treba biti raspravljeno? (Ailen) {ime uskraćeno} možda? (L) Ah, {ime uskraćeno}!

O: To je poduža tema!

P: (L) Dobro, možete li sumirati za nas razmjerno brzo?

O: Oštećenje mozga.

P: (Andromeda) Je li po rođenju takva , ili je uzrok nastao tijekom života?

O: Perinatalno i pogoršano kroz život.

P: (L) Imala je gro operacija,i koliko znam hormonalne terapije.Ne znam, je li postoji nešto ili netko ko bi mogao nešto učiniti za nju {ime uskraćeno}?Može li {ime uskraćeno} išta učiniti za sebe?

O: Detoksikacija!

P: (L) Dobro.Sada imamo { ime uskraćeno} pitanja oko ove male bebe. (Ailen) Beba i njegova dijeca. (L) Onda: Je li izvor njegove životne situacije karmička stvar ili napad?

O: Pomalo oboje. Ali zapamtite da napadi dolaze uslijed slabosti u znanju i svjesnosti.

P: (Perceval) Samo da i ne odgovori o ovoj temi: Da li njegovo redovno davanje plazme utječe negativno na njega u bilo kojem pogledu?

O: Da. Osim ako postoji medicinski razlog za činjenje toga, ne preporuča se. Tjelesne tekućine su životne snage i svjesnosti.

P:(L) Koji je najbolji način da se pomogne njegovoj djeci? To je prilično nejasno pitanje. Kojem djetetu? (Ailen) Uglavnom si u koji je pokušao ubiti svog bivšeg partnera. Sad se nalazi u nekakvom psihijatrijskom pritvoru i optužen je za ubojstvo s namjerom. Želi počiniti samoubojstvo. A jedna od kćeri je glavna tužiteljica ili sl.pa joj je uskraćena promocija/unapređenje zbog njegovog kriminalnog čina, a druga kćer je psiholog zaposlena na istom mjestu gdje je on sada poslan i zbog čega ona ne može tu raditi više. (L) Cijela situacija izgleda kao hiperdimenzionalna namještaljka. (Perceval) Može li se išta učiniti da se pomogne njegovom sinu?

O: Konj je već napustio staju.

O: (L) Mislim da to značida nema svrhe zatvarati vrata na staji kada konja više nema. Prekasno je. (Ailen) Koja je to slabost u znanju i svjesnosti? Što on {ime uskraćeno} može učiniti u vezi toga?

O: On razmišlja sa svojim emocijama,čemu biti iznenađen ako sin isto to radi?

P: (Atriedes) Čini se malčice slučajno da je on učinio tako odvratnu stvar,potom poslan na mjesto gdje njegova sestra radi, a usput i njegova druga sestra gubi radno mjesto.Zvuči malo previše da bi bilo slučajno. Da li se on podsvjesno osvećuje sestrama ili nešto? Ima li tu nekakve univerzalnog usklađivanja karme ili sl.

O: Djelomično, da.

P: (L) Naravno jer o je sestre su pogođene tim činom, i zbog toga što razmišlja sa svojim emocijama kao što to i otac čini. Tako da u određenom pogledu,{ ime uskraćeno} zaista mora prestati razmišljati svojim emocijama i početi biti uzor/primjer svom sinu. Čini mi se da je to jedino moguće čak i u ovako kasnom trenutku. Je li to točno?

O: Da. Ali to je težak zadatak.

P. (L) u isto vrijeme on im ružnu situaciju sa svojom djecom, njegov partner ima tu stvar sa svojom unučadi. Znači oboje imaju te mučki odvratne situacije sa djecom. (Pob) Poput Jobove priče iz biblije. Ja jednostavno ne znam kako postaviti pitanje.Postoji li išta o ovom odnosu što je privuklo ove energije u njihove živote, obzirom da je sve počelo naglo odvijati kada su se povezali?

P: (L) Unuk ima urođen problem zbog kojeg može jesti pa gotovo ništa. (Ailen) Ne podnosi meso niti masnoće. (Andromeda) Znači postoji nešto izuzetno nezdravo u toj vezi?

O: Suzdržavamo se odgovoriti na ovaj niz pitanja ali oni s "klikerima" mogu sami zaključiti.

P: (L) Mrsko mi je reći što uopće mislim. (Andromeda) Šta? (L) Čini mi se da genetika i fiziološka psihologija idu zajedno ruka pod ruku. Nešto se tu događa, i ne moraš imati vidljivu/javnu manifestaciju toga kao npr. poremećaj osobnosti ili sl., da bi privukao takve energije... (Ailen) Ono što me iznenađuje oko genetskih poremećaja da su kao "protu- evolucijske" mutacije. Netko im mjenja gene kako ne bi mogli jesti ono što bi čovjek trebao?! (L) Neznam! željela sam mnogo toga reći o tome što mi sugerira da to što bih bilo izrečeno ne bi bilo dobro prihvaćeno. Idemo dalje? Ima li još kakvih pitanja u osobnom dijelu koja bi trebalo proći prije nego krenemo u drugi dio? (Perceval) Želiš li pitati kako (ime uskraćeno) živi? (L) Eh da šta se događa sa (ime uskraćeno)? To je dobro pitanje. Sad ono što mi je privuklo pažnju jest da cijelo ovo vrijeme koje sam komunicirala s njom, ona je doslovno zabijala mi nož u leđa i govorila svakakve gadosti o men i svakom članu moje familije, mom poslu,svemu. Bilo je duboko razočaravajuće i veoma bolno saznati takvo što. Stoga bih željela znati što je tu na stvari?

O: Rekli smo da je njeno srce obavijeno oblakom.

P: (L) Što bi bio taj oblak?

O: Izabrala je laži na vlastitu štetu.

P: (L) Samo sam htjela biti prijatelj ali mi se čini da sve što je izrekla meni su bile laži i manipulacija percepcije. Očigledno ona ima nešto malo psihičkih moći- barem malo, zar ne?

O: Malo. Otprilike jednako kao "Cherie" (zapanjujuća djevojka, netko na koga se možeš osloniti, tko impresionira svojom pojavom- tako kaže Net).

P: ( Ailen) Ona može predvidjeti nadolazeće oluje! (Belibaste) Zašto si mislila da ima psihičke mogućnosti? (L) Zato što je rekla da u grupi postoji netko "zao" a to je (ime uskraćeno). Bila je upravu što se toga tiče i ne toga tko to jest.(Ailen) Tako je , ali nije bio psihopata kao što je navela. Ajde molim te...Kolika je vjerojatnost da netko iz grupe prolupa u slijedećih nekoliko mjeseci? (L) Drugim riječima, otprilike jednako dobro kao Cherie. Samo da znate da je Cherie moje čudesno pseto! Uredu idemo dalje u stvarni svijet: Je li od strane predsjednika Sirije i njegovih snaga došlo do uporabe bilo koje vrste kemijskog oružja, nervnog plina sarina ili bilo čega sličnog, u njegovim borbama protiv pobunjenika?

O: Ne!

P: (L) Nije toliko glup.

O: Točno, niti je toliko bezdušan!

P: (L) Slijedeće pitanje? (Andromeda) Je li cijela ta predstava paravan za nailazeće komete?

O: Djelomično, ipak čak niti igrači na visokim položajima nisu totalno svijesni toga.

P: (Atriedes) Zašto se događa cirkus sa Britanskim domom Komuna i Lordova ili što god,a odjednom se dogodili svi ti govori u Kongresu o povratu moći se proglasi rat, kad odjednom Obama promijeni sa odlaskom u rat na "ipak ću razgovarati sa Kongresom!" Zašto je prisutan taj cijeli šou oko tog stajališta?

O: Drama da bi se masi skrenula pozornost s onoga što je uistinu važno.

P: (Ark) Ono što ja mislim da je uistinu bitno jest da se riješe starih raketa, jer održavanje košta. Mnogo je bolje nabaviti nove stoga se moraš riješiti starih. To vrijedi za Francuska kao i za SAD-e;moraš ih se riješiti.

O: Ono što je ljudima zaista bitno su nadolazeći Zemaljski događaji za koje su u potpunosti nepripremljeni.

P: (L) Čini mi sa da su njima važni ukratko radna mjesta i ekonomija, sve što je ovisno/povezano s klimatskim promjenama?

O: Da.

P: (L) Znači ne poduzimaju ništa u vezi klimatskih promjena- i tu ne mislim niti na globalno zagrijavanje. Mislim na ono što se događa na planeti upravo sada na u velikom planu. Ne poduzimaju ništa u vezi toga, ne poduzimaju ništa da izniveliraju goleme razlike između bogatih i siromašnih... (Perceval) Pričamo li o Sirijskim poslovima da se na nekoj razini odlučilo na...

O: Pa naravno! Što misliš tko je poslao unutra ljude da potaknu te nerede??!?

P: (Perceval) Ovaj,ima svih tih priča o strateškim kolonijalnim agendama/ciljevima: cjevovodi i bla bla...

O: Je li do sada bilo koji njihov plan funkcionirao drugačije osim da sebi uguraju bilione u džepove?

P: (Perceval) Znači ipak je samo reket/pljačka!

O: Da.

P: (Perceval) Za stvaranje novca i odvraćanje ljudi. (L) Te da bi odvratili ljude da ih ne izbace s vlasti držeći ih u strahu.

O: Da Da Da Da Da Da.

P: (Perceval) Vidiš, to mi je nezamislivo, da bi stvorili rat zbog rata i to niti jednog drugog razloga osim da zarade novac.

O: To ti je psihopatija za tebe!

P: (Atreides) Neposredno prije nego li je Hillary Clinton krenula putem zla prema Libiji, primjetih da je naglo otekla i postala sva upaljenog izgleda. A tada je i John Kerry isto prije događaja sa Sirijom,postao nekako napuhnut i sad ima to nekakvo čudno lijeno oko, otečena su mu oba oka a lice se isušilo također. Da to nije neki znak da su se okrenuli zlu kada su postali mega-uključeni?

O: Zlo uzima svoj danak na tijelu.

P: (Atreides) Smanjivanje unosa zla je mnogo važnije od smanjivanja kalorija. (L) Itekako! (Andromeda) Znači nije namjera gurat ljude u revoluciju s tom forsiranom dramom...?

O: Naravno! Stvorit će milijarde za pojedince, a drugi planiraju otvoriti dućane na zgarištu i pepelu. Ali kao što smo već pitali: Kada su njihovi planovi ostvarili ono što su prezentirali?

P: (Ark) Čini mi se da ima još neki razlog.Pokreneš rat i tada dozvoliš nekim pobunjenicima pristup nuklearnom naoružanju. Možete li zamisliti koliko više "Domovinske Sigurnosti" bi bilo prisutno ako se dozvoli "Islamskim pobunjenicima" da imaju to oružje"? Daj svojim neprijateljima napredno naoružanje,pretvaraj se da im pomažeš riješiti se Assada, a poslije "Oh pa nismo znali da su to teroristi,ipak sada imaju to oružje!Moramo hitno zatvoriti granice! Sve treba staviti pod kontrolu!" (Andromeda) Jezivo,neki izvještaji o narudžbama "Domovinske Sigurnosti"o golemim količinama "Šupljih ili ti Dum-Dum metaka", te gradnji tih kompleksa s ogradama...izgleda kao da se pripremaju za neku revoluciju ili sl. (Perceval) Brine da ta izvješća nisu samo…

O: Stvaran rat, kako već znaš, je na običnim ljudima putem putem zastupnika.

P: (Kniall) Da li se Rusi stvarno trude zaustaviti ovo?

O: Trenutno.

P: (Perceval) Znači...

O: Putin također nije tako bezdušan.

P: (Perceval) Kolika je mogućnost da ako Američke i Francuske snage bombardiraju Siriju ,da Putin i Ruska vojska odgovore na napad?

O: Vrlo izgledni ako se stvari ne promjene.

P: (Mr.Scott) Samo te stvari se mijenjaju iz minute u minutu, tako da to ništa ne znači. (L) Tako je. (Perceval) Je to trajno u tijeku. (L) Dobro koja su nam zadnja pitanja? Belibaste? (Belibaste) Pretpostavljali smo da da industrijski ispušni plinovi bi mogli privlačiti pražnjenja kometa? Je li to valjana pretpostavka?

O: Da.

P: (Belibaste) Je li to zbog toga što su plinovi električno nabijeni?

O: Da.

P: (Belibaste) Da li je naboj plinova više negativan nego li naboj nadolazećeg tijela?

O: Da.

P: (Belibaste) Hej, to je kul. Koji je glavni uzrok 11 godišnjeg sunčevog ciklusa?

O: Odjeci zbog prolaska pratioca.

P: (Perceval) Znači pratitelj prolazi svakih 11 godina?

O: Rezonancija.

P: (L) Ne,ne prolazi svakih 11 godina.To je iz razloga što kad prolazi stvara neku vrstu rezonance. (Belibaste) Kad već pričamo o pratiocu, koliko je udaljen od Zemlje? (Ailen) Nema kockanja!

O: Nema kockanja! (odgovor je u smislu odbijanja informacije, nema kockice nema niti odgovora možete pogledati na urbanim rječnicima).

P: (L) Znaš ti i bolje od toga Belibaste. (Ark) Pokušao je dobiti odgovor na brzaka… (L) požuri po svoje dok još ima na zalihama! { smijeh} (Belibaste) Vezano za geomagnetsko polje Zemlje,pretpostavljam da postoje 3 uzroka: ostaci magnetizma u željezom bogatoj kori, magnetsko polje inducirano strujama i jezgra koju su Kasiopejci ranije spomenuli. Da li su to 3 važeća uzroka za geomagnetsko polje?

O: Nisu glavni.

P: (Belibaste) Koji je glavni?

O: Električni tok.

P: (Belibaste) Vezano za glavni uzrok geo magnetskog polja ,to je električni tok između koga i čega?

O: Sunca i kozmičkog okruženja.

P: (Andromeda) Ako postoji geomagnetsko preokretanje / promjena, da li to uključuje stvarno veliku eksploziju kao što to govori onaj tip u knjizi Magnetska promjena (Magnetic Reversal book)?

A: Može.

P: (Andromeda) Znači ako prođemo kroz to geomagnetsko preokretanje,to se navodno dogodilo u nekoliko puta u ciklusu… Da li uzrokuje mutacije u ljudima i ostalim živim bićima?

O: Može.

P: (Andromeda) Prema onome što taj tip govori u knjizi, svinje i ljudi su se našli na pozornici u isto vrijeme.

O: Da.

P: (Andromeda) Da li se ta mutacija dogodila usporedo, ili nisam sigurna što želim pitati...Jesmo li mi primati i svinjski hibridi?

P: Ne.

P: (Andromeda) Znači to je bila mutacija?

O: Da.

P: (Andromeda) Znači to se dogodilo u isto vrijeme i za ljude i svinje?

O: Da, Virusno.

P: (Belibaste) Zanima me samo da li je Julije Cezar bio ljudsko biće?

O: Da.

P: (Belibaste) Osim njegove djece koja su poznata, je li imao još koje?

O: Da. Ali to nije Caezarion.

P: (Belibaste) Pa ima li Cezarovih nasljednika koji žive na planeti?

O: Da.

P: (Belibaste) Koliko ih je?

O: Već ste pitali.

P: (Belibaste) Ali pitali smo za Isusa.

O: Da...

P: (Kniall) To znači da je Cezar odveden na svemirski brod?

O: Kometa!

P: (Belibaste) Cezarova kometa! (L) Mislim da se šale. Moraš razumjeti da kad ljudi postavljaju pitanja to čine s pretpostavkama, upravo kao što ti to sada radiš. (Perceval) Budi izričit: Je li postojala drugi pojedinac 2000 godina ranije koji je podučavao duhovne istine ljudima koji su bili bliski Gnostičkim učenjima, itd. negdje oko Srednjeistočnog Rimskog carstva, a koji NIJE BIO CEZAR, koji je možda bio mali dio Cezarovog života?

O: Vrlo mali dio, i nije bio učitelj kako ga opisujete, već pobunjenik borac protiv Rima.

P: (Perceval) Stoga ideja o Isusovcima kao društvenim kritičarima je vjerojatno najbliža....

O: Da

P: (Ailen) I to nije netko koje je prošao kroz povijest ili je zabilježen na bilo koji način.

O: Neki tragovi su u Josephus-u, “ocu” od Isusa.

P: (Atriedes) Je li Oktavijan objavio Ciceronova pisma?

O: Da.

P: (L) Oktavijan mi se čini ponešto psihopatičan. Jesam li ispravna u tom zaključku?

O: Blizu.

P: (Atriedes) Od brojnih izvješća o Ciceronovoj smrti ,očigledno ona o njegovoj hrabrosti nije istinita. U jednoj piše kako proviruje iz smeća kako bi vidio da li ga tko prati,u drugoj stoji da moli za slobodu uz obećanja da će povući “Philippics”. Koja je bliža istini?

O: Ova zadnja.Ciceron je bio potpuna kukavica.

P: (L) Pa razmišljala sam o tome već nekoliko dana,jer mi se stalno vraća u glavi. Što više čitam o Ciceronu, to me više podsjeća na nekog. Osoba na koju me podsjeća je P____ A_____. Kada pokušavam zamisliti Cicerona, vidim i čujem P___A____{ francuski profesor sa 4 najviša stupnja koji je sudjelovao u Telesio Galilei akaemskoj prevari}. (Ailen) Pljuvanje i ostalo? {čini se da nije u stanju govoriti bez hračkanja iz usta} (Atreides) I ja sam zadnja 3 dan to vrtio po glavi,i pronašao sam 100% ciceronov klona; moderna osoba o kojoj je snimljen film.(L) Tko je? (Atriedes) Jack Abramoff, film se zove : Casino Jack. (L) Dobro ali ipak ne znamo ništa o njemu osobno. Ja poznam P____ A ____, i on mi se čini kao Ciceron. Obzirom na tu sliku u glavi jesam li nešto bliže zamišljanju istinskog Cicerona.

O: Vrlo, vrlo blizu!

P: (Ailen)Oh! (Perceval) Zamisao da je on bio u poziciji na vlasti je ….. (Andromeda) Zar nije on jednom uredio zabavu u svoje čast? (L) To je bit. Zamisli nekog kao P____ A____ na vlasti i vidjet ćeš Cicerona na vlasti. Bilo je gnjusno gledati ga kako se dotjerava i klanja i grebe oko Luc Ferry-a. (Atreides) Pogledaj taj fil i znat ćeš što sam mislio. (L) Vrijedi, pogledat ću ga.Ima li tko još neko pitanje? (Kniall) Moje pitanje se odnosi na kemijska postrojenja: Na AZF kemijsko postrojenje koje je eksplodiralo u Tuluzu, je li to rezultat eksplozije iznad?

O: Ne.

P: (Ailen) je li to bilo upozorenje Chirac-u?

O: Da.

P: (Perceva) Je li bomba podmetnuta od nekog?

O: Da.

P: ( Perceval ) Kao Mossad ili netko?

O: Da.

P: (Belibaste) Ispuštena iz helikoptera? {smijeh}

O: Tko zna!?

P: (L) Mislim, važno je znati kako je bomba dospijela tamo? (Belibaste) Ljudi su vidjeli neposredno prije eksplozije 2 helikoptera iznad. (L) Ah. (Belibaste) Pretpostavlja se da su oni bacili bombu. (L) Čini mi se prije da je netko prišao blizu i pritisnuo gumb na detonatoru. (Belibaste) Ali postoji stručnjak koji je analizirao udarne valove i zaključio da se radi o 2 eksplozije, jedna na zemlji ali je prva eksplodirala na 3,5 km iznad zemlje. (L) Bizarno. (Perceval) Kao prvo je li taj stručnjak bio iskren? Mislim…. (L) Preumorna sam da bi se bavila tom temom, mislim, za što imamo ove mozgove iskreno? Zaključite. (Atreides) Imam jedno pitanje. Možda nije baš dobro pitanje. Zadnjih nekoliko godina povećan je broj javne retorike od strane različitih govornika od različitih mjesta o razlikama između nižih i viših klasa društva, između bogatih i siromašnih. Sve više koriste Marksistički jezik lamentirajući o klasnim razlikama. Čini mi se kao ponavljanje onog što se dogodilo u originalnoj komunističkoj revoluciji. Pa gledamo li mi to u nekakvog karizmatskog komunističkog lidera koji piše novi Komunistički manifest, i započinje nekakvu revoluciju ili probleme kakve god? Ili je sve orkestrirano?

O: Vrlo vjerojatno.

P: (Mr.Scott) I opet i milion drugih stvari je moguće.Ovisi o tome što se dogodi kad se probudiš ujutro. (L) Da. Sve je podložno promjeni. (Perceval) Ne ali tu postoji taj povijesni ciklus gdje uzdignu pohlepu i onda se nešto pojavi što izbalansira sve. (Mr.Scott) Da, istina je. (L) Dobro još nešto? Želim reći laku noć. Umorna sam.

O: Da. Doviđenja.

KRAJ SESIJE

Preveo: Saboter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned mar 23, 2014 10:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Nova sesija

https://cassiopaea.org/forum/index.php/ ... #msg481380


Hajde Jack na prevod....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon mar 24, 2014 8:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
U toku...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri mar 26, 2014 9:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
22.03.2014.

Laura, Ark, Pierre, Perceval, Andromeda, PoB, Kniall, Chu, Data, Alana, Timotheos, Mr. Scott

P: (L) Oh, sad je negdje ekvinocij, zar ne? 21.03., 22.03.? (Andromeda) Nije li bio jučer? (L) Pa da. Dakle, danas je 22.03.2014. Bilo je oblačno, vjetrovito i kišno vrijeme, a mi smo ovdje zapalili vatru u kaminu. Dobro... Pozdrav.

O: Svi izgledaju tako zdravo! Oh, bože moj! Napadi ne djeluju na vas! Kako to oni očekuju da naškode onima koji se ne povijaju njihovim pravilima?

P: (L) Koga imamo večeras sa nama?

O: Komessias.

P: (L) I od kuda ili kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) Dakle, što je smisao ovog malog uvoda u vezi zdravlja, osim što je rečeno... Da li su rekli naškoditi? Znači sada se odvijaju direktni napadi na nas pomoću nekih vrsta elektromagnetskih ili elektroničkih uređaja ili nečeg sličnog što bi trebalo naškoditi našem zdravlju?

O: Da.

P: (L) Da li se to odnosi na malu igru oko natekline u mojoj nozi?

O: Da. Ali ti si to "hladno" zaustavila.

P: (L) Ha ha ha! [smijeh jer je Laura krenula na program u sauni kojeg prethodi kupka kukova u ledenoj vodi] Onda dobro. Dakle nagađam da možemo prilično dobro odgovoriti unaprijed na pitanja u vezi malih problema koje su ljudi imali - to je sve dio jedne te iste stvari. To se manifestira drugačije kod svake osobe, tj. prema njihovoj specifičnoj ranjivosti?

O: Da.

P: (L) U redu, mislim da je dosta u vezi toga. Mislim da je svima na umu pitanje u vezi aviona [Malezijski avion koji je nestao, Let 370]. Avion, avion! {Fantasy Island serija na TV-u}(Pierre) Gdje je?

O: U pukotini zaključanog vremena/prostora.

P: (L) A Kinezi su sigurni u to da su našli neke ostatke od aviona.

O: Bilo kakvi "ostaci" viđeni pod takvim uvjetima moraju biti vrlo upitni.

P: (Pierre) Da li je to bilo namjerno ili je to bila nesreća?

O: Događa se kad curenje ( između denziteta, bleedthrough prim. prev. ) uzrokuje komešanje.

P: (L) Komešanje čega?

O: Realiteta i svega unutar njih.

P: (Perceval) Izgleda da je zbunjenost bila očita u promjeni smjera kretanja aviona i onda je nestao u pukotini vremena/prostora. (Data) Jesu li putnici u avionu u redu?

O: Ovisi o tome kako definirate "u redu".

P: (Perceval) Da li je to slična situacija kao i sa Letom 19?

O: Da.

P: (Perceval) Dakle, imamo to objašnjenje u transkriptama, što se dešava sa putnicima... Da li neka od vlada u svijetu zna za to?

O: Naravno! Što mislite, zašto ima toliko prepucavanja u vezi Krima i Rusije?

P: (L) Mislite da oni imaju planove da budu agresivniji i da se "unesu u lice", i oni... (Perceval) Zašto bi ih nestanak aviona uplašio ili "spustio na zemlju"? Da li je to bilo "spuštanje", to što je rečeno? Poput povlačenja. Dakle, jednostavno su sile moći na Krimu i Rusiji spuštene na zemlju jer je avion nestao i oni brinu o...? (Pierre) Znači, ako previše lažete, ako kreirate previše kaosa, poput neopravdanog rata, vi možete povećati takvo curenje između denziteta?

O: Oni su imali "savjetnike" i "tumače" takvih stvari.

P: (Pierre) Dakle, savjetnici su rekli da ako nastave sa napadom, sa lažima i manipulacijom... (L) Mislim da oni to nebi rekli. (Perceval) Oni nebi ni zucnuli o tome. (L) Mislim da se oni nebi tako izrazili. (Pierre) Što bi rekli? (L) Nešto poput... nemam pojma... Možda imaju savjetnike i tumače koji kažu "Mi smo to učinili i ako ne prestanete mi čemo to učiniti opet!" Znate, više prijetnji nego objašnjenja kako biti dobri momci.

O: Više - manje.

P: (L) Mislim, svi bi mi željeli razmišljati da u svijetu postoje neke jake i svemoguće snage koje bi rekle psihopatima "Oh, ako nastavite kreirati kaos, zeznut ćete stvari! Zločesti ste!" Ali se to vjerojatno neće desiti jer bi to bilo... znate... (Perceval) Imaš ovdje na umu različite nivoe moći. Ljudi to očito vide u slučaju oko Krima. I oni imaju savjetnike i možda pretpostavljaju da postoje više sile poput onih koja je raznijela Columbia space shuttle za Busha i takve. Oni sebi pripisuju taj incident sa avionom, i tumače nešto poput "Povucimo se". To je način da aludiraju na tu ideju da postoji viša sila koja ima takvu ogromnu tehnologiju i može utjecati na američku vladu i njenu politiku, na primjer da pošalju upozorenje... Dakle, oni koji uvide takve stvari možda kažu u vezi aviona "Možda je to neka poruka upućena nama".

O: Vjerojatno je da se tu malo interdimenzionalno ucjenjuje. Što mislite, koliko je vjerojatno da se američke sile moći, iz svojeg prirodnog stanja da budu najveće svjetske siledžije i imaju sposobnosti "kreiranja realiteta", da se spuste na zemlju i to više ne budu?

P: (Pierre) Zašto ti viši entiteti žele da sile moći odstupe u vezi Krima i Rusije?

O: Oni razumiju kakve su posljedice toga.

P: (Perceval) Dakle, čitava ta stvar je u vezi kontrole... nuklearni ili sveopći rat, i to bi bio kraj. Oni uvijek žele kontrolirati stvari i prignječiti ljude jače i jače. (L) Hm, jedina stvar koja prestraši ili zaustavi psihopatu je veći psihopat. Hm, imam osjećaj da je nekako MOSSAD umješan u sve to, možda čak i u nestajanje aviona. To je jednostavno previše... hm...

O: Možda oni žive svoj moto?

P: (L) "Pomoću prevare ti radiš rat." Dakle to bi navodilo da je, na nekom nivou, MOSSAD umješan pomoću tih savjetnika i tumača, ili nekako... (Perceval) Rekli su u prethodnim sesijama da je MOSSAD blizu vrha u hijerarhiji. (L) Dakle na vrhu MOSSAD-a postoji povezanost sa hiperdimenzionalnim OPS bićima, više-manje?

O: Da.

P: (L) Dakle... (Perceval) Izraelci u odabrani narod! Tko bi drugi bio izabran za takav zadatak? (L) Da. U redu, to je bilo u vezi aviona. Oh, željela sam pitati u vezi mobitela. Kako su mobiteli putnika još uvijek zvonili tri dana nakon što je avion nestao?

O: Ako si na drugom "mjestu" u vremenu/prostoru, to ne znači da si izvan dometa elektroničkih signala, plus tu je vremenska anomalija.

P: (L) Dakle, vanzemaljci zbilja mogu telefonirati kući? [smijeh]

O: Da.

P: (Perceval) Ali bi onda mogao primiti poziv prije ili kasnije nego što je on obavljen! (L) Pa da, on će ga primiti jučer.

O: Nešto poput toga.

P: (Chu) Hm, sada bi mogli to izbaciti iz vijesti, ali će s nečim kasnije izaći. (L) Ignorirat će to jednostavno. Jednostavna taktika ignoriranja koja briše cijelu hrpu stvari iz ljudskih glava. (Perceval) Apsolutno. Jednostavno idemo dalje s nečim drugim. Bilo je oko 50 aviona koji su nestali na taj način i nikad nisu pronađeni. (Chu) Da, ali izvještavaju o obiteljima koje štrajkaju glađu i te vrste stvari. (Perceval) Ako to ne navedu u vijestima, onda to nikad nitko neće znati. (L) Da, bez podrške izvještavanja o tome, što imaju? Facebook i Twitter. (Andromeda) Hoćemo li početi viđati sve više i više takvih stvari?

O: Oh, da!!!

P: (Mr. Scott) Fenomenalno! (Perceval) Ima li kakve šanse da Pentagon nestane tako?

O: On ima drugačiju sudbinu!

P: (Chu) Komet?!

O: Čekajte i vidite!

P: (L) Mislite mi ćemo to vidjeti? Hoće li nam se svidjeti?

O: Vjerojatno.

P: (L) Dobro, mislim da mnogo ljudi ima na umu sljedeće pitanje: Što je s tim Vladimirom Putinom, ha?

O: On nije savršen, ali je trenutno najbolji čovjek na planeti koji je na takvoj poziciji.

P: (L) Dakle, on nije psihopat?

O: Ne.

P: (Perceval) Postoji li, u biti, netko tko mu naređuje? Da li je ono što on radi kontrolirano na takav način?

O: Ne na način na koji vi mislite, ali da u smislu svjesnosti.

P: (Ark) Mislim da ono što ima vrijedno je to da ima dobar tim savjetnika. Kad imate svoje savjetnike koji su pametni i imaju znanja, oni su eksperti u izvjesnim područjima, i oni će reći: "Ako učiniš to, onda će rezultat biti ovakav, pa savjetujemo sljedeće..."

O: Svakakao, postoje mnogi u Rusiji koji su naučili lekcije u teškoj školi tog realiteta i što je za zapadnjake uopće nezamislivo. U vezi te teme, Rusi su bolje obrazovani, generalno gledajući.

P: (PoB) Postoji li realna prijetnja da ubiju Putina?

O: Uvijek postoji, ali on nije bio u KGB-u nizašta.

P: [smijeh] (L) Nismo imali sesija od kad se desila “LG afera”, zar ne? Imali smo jednu prije LG-inog ispada? (Mr. Scott) Zadnja je bila 7.9.2013. (L) Da, mislim da je bolje da pitamo u vezi LG i njenog obraza. Da li je istina, kao što sumnjamo, da smo bili suočeni sa LG kao istinskim i cjelokupnim primjerom zbilja genijalnog ženskog psihopata?

O: Ako mislite kao oštećenog organskog portala, da. Ali ne baš kao "rođenog psihopate".

P: (Chu) To bi moglo objasniti zašto se toliko uništavala na kraju. (L) Da. Dobro, što je sa B__?

O: Kao što smo rekli prije, dobro srce, ali oštećena također.

P: (Perceval) Mislim da nismo pitali ovo pitanje kroz cijeli ovaj dugi period komunikacije. Što uzrokuje ove velike požare na raznim mjestima, pa čak i po zimi kad je...

O: Izlučivanje plina kombinirano sa aktivnim plazmama.

P: (L) Dakle ne moraju biti uzrokovani eksplozijama iz atmosfere. (Perceval) Hm, mi smo mislili da to mora biti plin. (Andromeda) I električna aktivnost. (Pierre) To je oboje. Aktivna plazma zbog aktivnosti kometa i zbog toga što se Zemlja otvara. (L) Da, što je s nedavnom eksplozijom plina u New Yorku?

O: Primarni primjer: upozorili smo vas u vezi takvih stvari koje će se sve više i više dešavati. Planeta na kojoj boravite se otvara!!!

P: (Perceval) Što je sa "Još pet godina do promjena" stvarima?

O: Što mislite? Vi ste tu! Zar ih ne VIDITE?

P: (Perceval) Pa primjećujemo, da. (Pierre) Što je sa nultom godinom? (Perceval) Dakle, za nju ste govorili da je ona početak kraja.

O: Kao što potresi mogu početi s jednim koji onda pokrene proces "otpakiravanja" ( unzipping, prim. prev. ), tako je i sa promjenama realiteta. Zapravo, ovo dvoje ima mnogo zajedničkog.

P: (Andromeda) Pa da, svi ti potresi u Kaliforniji, Južnoj Americi, područja požara... (Pierre) Da, mnogi su bili uzduž tektonskih brazdi koje oružuju Pacifičku ploču. Otpakiravanje, da li to znači da se cijela ploča mijenja i da se na neki način miče... (Chu) Pa otpakiravanje je poput početka otkrivanja... otvaranja ( poput patentnog otvarača, ciferšlusa ). Izbacivanjem plina i svega toga, razna otvaranja tla... (L) Da. (Andromeda) Dakle, hoće li biti zbilja velikog događaja uskoro? (Chu) Čekaj i vidi!

O: Čekajte i vidite!

P: [smijeh] (Pierre) Potresi i promjena realiteta imaju mnogo zajedničkoga. Što to znači? (Andromeda) Yellowstone, također. (Perceval) Pa jedan potres može početi lančanu reakciju koja otvara Zemlju i jedna promjena... (L) Rekla bih da promjena realiteta mijenja frekvencije, što može promjeniti frekvencije Zemlje, što može inicirati potrese. A potresi mogu emitirati elektromagnetske signale koji mogu kreirati otvore u realitetima. Dakle, imamo svakakve vrste elektromagnetskih stvari u oba smjera.

O: Da.

P: (Ark) Što je ključ kvantne slučajnosti?

O: Dugačak odgovor.

P: [smijeh] (Perceval) Nemamo simbole i te stvari na ( Ouija ) ploči. (Pierre) Trebamo specijalnu ploču za to!

O: Baš i ne postoji takva stvar kao što bi bila "čista" slučajnost.

P: (Ark) Oni čitaju moju knjigu. [smijeh]

O: Kako bi to moglo biti kad je sve informacija? Ako uopće nešto postoji u vašem realitetu, to je derivat iz "višeg" realiteta informacija. Kako bi onda to moglo biti "slučajno"? Skupovi.

P: (Ark) Skupovi? (Perceval) Matematički skupovi. To je odgovor. (Pierre) Skupovi čega? (Ark) Seth! (L) S-E-T-S ( skupovi ). (Ark) Seth. Ne sjećaš se vjerojatnosti i Seth-a? (L) Ne, oni su rekli "skupovi" ( sets, prim. prev. ). (Ark) Znam... [smijeh] (Andromeda) Seth govori! ( Seth Speaks kanaliziranje )

O: Vaš realitet, koji je 3D, i vrijeme, čine "skup".

P: (Ark) Skup.

O: Skup je definiran.

P: (Ark) Što? (Perceval) "Skup je definiran."

O: Omeđen.

P: (Mr. Scott) Dakle ako želite ići na 4D ( 4. denzitet ), trebate veći dio papira tako da možete nacrtati veći skup. Jednostavno. (L) U redu, jesmo li gotovi? (Pierre) Da li su katastrofe koje su se dogodile oko 2300 godina p.n.e. uzrokovane radi pomaka kuta naše planete?

O: Da.

P: (Pierre) Za koliko se stupnjeva nagnula?

O: 20. Nije to bilo "trenutno", već dovoljno brzo da izazove takve nepogode.

P: (Pierre) Koliko je potomaka Cezara u ovoj sobi? (L) Oh, to je trik pitanje!

O: Svi vi! Cezar je "švrljao okolo"!

P: [smijeh] (Pierre) Sigurno je bio vrlo aktivan! (Ark) Imam pitanje. Ti {Laura} si išla na te ledene kupke, ali ja se dižem ujutro s tim glavoboljama. Da li bi ja također trebao staviti glavu u hladnu kupku da bi zaustavio te jutarnje glavobolje?

O: Da, i tvoji planovi preuređenja bi također mnogo pomogli.

P: (Chu) Preuređenja tvoje spavaće sobe. (L) On ima te glavobolje u krevetu. Budi se s njima. Smrtonosni su ti zakrivljeni zidovi. Mrtvačke krivulje! (Pierre) Moramo to učiniti. (L) Ali me to zgražava. To će biti takav nered.

O: Ali ćete to zavoljeti kad bude gotovo, i realnost će se dramatično promijeniti u vezi otpuštanja psihičkih i fizioloških ograničenja i smetnji.

P: (Chu) Dakle, to odmah morate učiniti! (L) Da li sam bila u pravu u vezi vrata u Pierrovoj spavaćoj sobi i Feng Shui-ja?

O: Apsolutno!

P: (Pierre) To je bio niski udarac! [smijeh] (PoB) Bila je jedna osoba na forumu koja je htjela pitati pitanje i rekli ste nešto o... (L) Oh, pitat ćemo o toj J___, osobi koja vjeruje da je OPD Nordijac ili tako nešto. Mislim da je bolje da pitamo u vezi te J__ sa foruma koja mi je poslala privatnu poruku. Da li je J__ 4D OPD biće?

O: Glupost! Na široko smo to već objasnili!

P: (L) Ona misli da je OPD sa 4. denziteta jer je pod konstantnim jakim napadom koji ju sprečava da radi svoj istinski posao.

O: Dvostruka glupost!! Da je ona ovdje radi "misije", kao što tvrdi, načini i sredstva da se nosi s takvim stvarima bili bi "dio paketa". Činjenica je da ta osoba nema "zadatka" od posebne važnosti i samo nalazi opravdanja u vezi "napada".

P: (L) Dakle vi kažete da bi onda ona znala kako postupati. Ona bi naučila kako se odnositi sa tim stvarima kao što smo i mi naučili pomoću unutrašnje duhovne snage i tako podnijeli te lekcije. To je dio paketa. Morate ići naprijed da bi naučili stvari koje morate naučiti da bi radili stvari koje trebate raditi i morate biti izdržljivi da bi sve to prošli. I to dolazi iz vas samih.

O: Da.

P: (L) U redu. Što je s tom individuom, ili da li uopće želite još nešto dodati o tome?

O: Nemamo komentar na to, ili o tome.

P: (L) Dakle, drugim riječima, nema se što nadodati. Još nešto što bi trebali pitati, a nismo, što bi bilo dobro pitati da smo razmišljali o tome? [smijeh] Izvodim trikove, ha?

O: Umorna si, ali lukava. Stvari izlaze na vidjelo kako bi se i trebale otkrivati. Svi dobro radite i ubrzo će se ostali pridružiti vašem realitetu. Doviđenja.


Kraj sesije


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned maj 04, 2014 9:28 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
26.04.2014.


Ovo je naša prva sesija preko Skype-a, FOTCM ( Fellowship of the Cosmic Mind ) okupljanja naše grupe, i planiramo da bude što ćešće je moguće. Prijenos preko Skype-a je malo isprekidan i morali smo se malo potruditi da se spojimo s drugima korektno.


Laura i Andromeda za pločom
Pierre, Perceval, PoB, Chu, Kniall, Mr. Scott, Data, Alana, Timotheos

Pridružili se preko Skype-a:
Approaching Infinity, Zadius Sky, Odyssey, trendsetter37, JGeropoulas, KJN, Menrva, suelarue, Magpie, A Jay

P: (L) Dakle, nismo na našoj uobičajenoj poziciji jer smo sve pomaknuli unatrag radi kamere. Andromeda će danas sjediti za pločom samnom i to ona čini često jer Ark radi neke ispravke na svojoj knjizi. Stavila sam malo pudera na ploču. U redu, idemo... Danas je 26.04.2014. [pregled prisutnih osoba]. Momci, hoćete li se pojaviti ako je toliko ljudi prisutno? Oh, ploča je u krivo... Čekajte malo! Dobro. Da li je netko tu?

O: Možete se kladiti! Elonhia od Kasiopeje.

P: (L) U redu. Hm, večeras ste puni energije. Proslavili smo jučer rođendan. Jeli smo ogromnu bombu za debljanje, što uključuje brdo kave, jagoda, čokolade. I onda sok od jagoda na sve to. I bila je to totalno nevina i ukusna stvar za rođendan. Bila je poput šlaga. Bila je izvrsna. Dakle, želimo čestitati Pierru i Alani sretan rođendan, kao i Herondancer-u koji nije prisutan. Šaljemo pozdrave i Heimdallr-u koji je također odsutan. Kako bilo, činjenica je da su svi ostali došli. Dakle, ovdje smo. Ima li netko neko pitanje? [tišina... onda smijeh]

U redu, ja ću postaviti pitanje. Da vidimo... Želimo li pitati u vezi svjetskih događaja, događaja u kući, ili... Oh, što je s našom mačkom? Ona je bolesna! Hoće li biti u redu?

O: Vrlo vjerojatno sutra.

P: (L) U redu, to je dosta o mački. (Mr. Scott) Probavne smetnje. (L) Da. Dakle, momci, tu ste. Pitanja? (Odyssey) Da li je Ebola virus to što kruži naokolo, ta kuga ( zaraza ) što dolazi, ili je to više izolirani slučaj?

O: Prethodnik.

P: (Chu) Ali krivo su napisali. (L) Mislili ste na nešto gore od toga?

O: Uvijek može biti gore!

P: (L) Užasno! (PoB) Tako optimistično! [smijeh] (L) Da li će ketogena dijeta pomoći kod otpornosti na zarazu od kuge, pa čak i od ebole?

O: Vrlo vjerojatno, ali više je potrebno u smislu duhovne pripreme.

P: (L) Kao na primjer? Hoćemo li se svi zaraziti s time? [pregled ranije danog odgovora] (Menrva) Duhovna priprema je da radimo Eiriu Eolas, živimo u zajednici, da razgovaramo međusobno za stolom u kuhinji?

O: Spojite čakre za dobivanje supersnage i otpora.

P: (Approaching Infinity) Posotje li neke specifične praktične vježbe koje možemo napraviti da bi spojili čakre?

O: [slova dolaze vrlo brzo] Razgovor i rješavanje stvari je način na koji se trenira stroj. Ali dodatno, neophodno je da se vlada sobom i to donosi bol koji pali DNA ( gene ).

P: (L) Ukratko, posao je rad na sebi.

O: Shvatili ste!!!

P: (L) Iduće? (Menrva) [To trendsetter37] Želiš li pitati u vezi onog o čemu smo razgovarali ranije, u vezi teleportacije i tvojim drugim idejama?

O: Čekajte 4. denzitet u vezi toga!

P: (Perceval) Mi nismo niti čuli o čemu ste govorili. Čak niti neznamo koje je pitanje, niti odgovor. (Chu) Nismo vas čuli. (L) Koje je bilo pitanje? (Menrva) Imali smo interesantnu diskusiju ujutro za stolom, o vrlo zanimljivim pitanjima... Taj momak [trendsetter37] je zbilja brilijantan. Razgovarali smo o tome da li bi trebali na forumu objaviti post u vezi toga, dijeljenje ideja, itd., dakle... O tome se radi. (trendsetter37) Stavit ću post u vezi razgovora. Da li je sigurno diskutirati na forumu o ovim stvarima ili je to bolje zadržati u privatnosti?

O: Čekajte da komunikacijski sistem bude instaliran i okolina grupe će podići barijeru sigurnosti.

P: (L) Ukratko, biti oprezan, mislim bar. (KJN) Što je sa bankarskim sistemom SAD-a? Ako imate novac u banci, možete li ga ostaviti tamo ili bi trebalo nešto drugo poduzeti?

O: Ako ga uskladištite kod lisice, izgubit ćete ga u nekoj točki, vjerojatno uskoro.

P: (Odyssey) U vezi toga, da li bi bila dobra ideja investirati u zlato ili srebro?

O: Djelomično, no što je sa "potrebnim stvarima"?

P: (KJN) Dakle, trebali bi ga potrošiti na stvari koje sada trebamo, a ne potrošiti ga na zlato, ili staviti ga u banku, ili tako nešto?

O: Uglavnom. Uskoro će novac biti bezvrijedan, a vlasništvo će preživjeti nešto malo dulje od njega.

P: (L) (KJN) Gdje se nalazi kutija koju sam poslala poštom u NC, koja nikad nije došla na odredište?

O: Skladište.

P: (L) Što si izgubila u njoj? (KJN) Kad sam se preselila ovdje, izgubila sam kutiju u kojoj su bile tvoje knjige. I to je misterij. Mislila sam da sam ju ovdje poslala, ali kutija koja mi je stigla bila je sasvim nešto drugo, u njoj su bile neke potpuno druge knjige koje nikad nisam vidjela prije. Na kutiji je bila moja adresa, ali puna je knjiga o kojima nitko ništa nezna. Dakle, gdje su tvoje moje knjige? [smijeh] (Andromeda) Ovo je uvrnuto!

O: Netko se educira iz njih.

P: [smijeh] (Menrva) Tko uči iz njih?

O: Pokušaj NSA.

P: (KJN) Ozbiljno? Zbilja!?

O: Pitajte Edward Snowden-a!

P: [smijeh] (Approaching Infinity) Imam pitanje u vezi međunarodne situacije. Da li Rusija špijunira SAD? Poput špijuna?

O: Oh svakako.

P: (suelarue) Imam osobno pitanje. Moj brat je pokazao mnogo psihičkih osobina, npr. u Cleckley-u, i Stout, i drugdje. Promatram ga nekoliko desetljeća i sad sam radoznao da li je on stvarni psihopat ili organski portal?

O: Znaš da nećemo "dijagnosticirati" na taj način. Ali si prinuđen djelovati ako...

P: (suelarue) I hoću! (Menrva) Željela bih znati kako je moj brat... Da li je ušao u tranziciju, i da li je u redu?

O: Ime?

P: (Menrva) [ime izostavljeno].

O: Izgleda da je "zapeo".

P: (Menrva) Mogu li nešto učiniti da mu pomognem?

O: Pričaj s njim preko.

P: (Menrva) Da pričam s njim preko? (Odyssey) Moraš mu reći što se dešava kad umreš. (Approaching Infinity) Pričaj s njim i vodi ga kroz proces. (Menrva) Oh, u redu. (trendsetter37) Dakle, 18.04. imao sam neko iskustvo izlaženja iz tijela, ili ne, ali... Ali poslije čitanja "30 godina među mrtvima", pitao sam se da li je to samo... halucinacija ili slična stvar izlaženja iz tijela, ili... Što je to bilo? Imao sam ih više puta, ali nisam siguran, i ne želim polagati puno pažnje na to, ili dopustiti da me to odvede u krivom smjeru, mislim...

O: Jesi li osjetio električni šok?

P: (trendsetter37) Osjetio sam električno zujanje i mogao sam jasno osjetiti drugačije frekvencije ili vibracije. Pa ipak, osjećao sam se tako šokirano i prije kad sam meditirao.

O: Možda bi želio ograničiti takve aktivnosti u sadašnjosti kad je ostajanje u tijelu još uvijek problematično.

P: (trendsetter37) Dakle, limitirati izlaženje iz tijela... (Menrva) Pa kad imaš problema, ograniči to. (trendsetter37) U redu. Sjećam se kako se to zaustavlja. Dakle, alarmi od automobila... Ponekad kad sam rano ujutro vani, primjetio sam da se alarm isključi, ali mi on nije baš blizu. I to je u vrijeme kad nitko drugi nije budan. Primjetio sam da ponekad psihički fenomen dolazi iz tebe samog, ali... Što znači fenomen sa alarmima?

O: Vezano uz tvoje prethodno pitanje: alarm.

P: (Magpie) Ali isključio si ga prije Uskrsa. (trendsetter37) Bio sam nemiran... (Approaching Infinity) Imam osobno pitanje. Što je izvor mojeg intelektualiziranja, kao suprotonosti da osjetim svoje emocije?

O: Strah da ne budeš prihvaćen kod svih radi bradavica i svega toga, kao što već jesi. Prilično jednostavno, ha?

P: (Menrva) Sad su Kanađani!

O: Zašto ih želiš intelektualizirati?

P: (KJN) Moram li ići dermatologu?

O: Misliš li ti da trebaš?

P: (KJN) Vjerojatno.

O: Onda pođi k njemu.

P: (Odyssey) Imam još jedno osobno pitanje. U vezi ovog nedavnog razgovora za posao na koji sam išla. Ako mi ponude tu poziciju, da li bih je trebala prihvatiti ili bi trebala napustiti zanimanje medicinske sestre?

O: To zanimanje ti daje neko poštovanje u društvu i zato ti može biti zaštita.

P: (Menrva) Što ako pitamo u vezi pronalaženja kuće? Gdje je možemo naći, lokaciju, ili to nije važno. Što je s pitanjima u vezi kuće? (Approaching Infinity) Što mislite o kućama koje smo gledali?

O: Ona zadnja izgleda dobro, ako ju malo zaljuljate.

P: (Approaching Infinity) Ako ju zaljuljamo. Morat ćemo vježbati ljuljanje! (KJN) Što je sa Carolina Bays? Prošli put se dobro streslo. Što je sa Sjevernom Karolinom u ovoj točki?

O: Dobro ste pozicionirani.

P: (Perceval) To je malo dvosmisleno rečeno. [smijeh] (L) Pa da, dobro pozicionirani za što? Za udar?

O: Ako razvijete jak grupni indentitet, mogu se aktivirati utjecaji koji štite.

P: (Menrva) Kad su spomenuli spajanje čakri, što sad i radimo, ujutro razgovaramo u kuhinji za stolom, imamo naše redovite sastanke... Iznosimo stvari koje nas brinu, poput programa i slično. Mislim, nastaviti s tim i svatko još raditi na sebi, i to je...?

O: Apsolutno!!! Ne potcjenjujte moć iskrene i točne povratne informacije kombinirane sa vježbama samodiscipline. Neka se svatko od vas sjeti gdje ste bili prije 5 godina i usporedite sa tim gdje ste sada. Želite se vratiti ili želite nastaviti napredak?!? Šablona postoji, ako postupate po njoj bit će onda to sve mnogo brže za sve vas. Ali ne zaboravite pravilo: morate tako raditi da postavite nekog drugog na stepenicu s koje ste upravo otišli na jednu više!

P: (A Jay) Imam pitanje. Hoće li više terapije spiritualnog oslobađanja i Eiriu Eolas pomoći kod moje pretjerane brige, ili postoji li nešto što bi najbolje djelovalo?

O: Djelomično. Dijeta je važna kao što je i grupni rad.

P: (A Jay) U redu, to odgovara na ovo pitanje. Imam par opcija za posao i da se preselim u Sjevernu Karolinu. Postoji li netko tamo tko je najpogodniji za posao i za moje namjere da budem više s grupom?

O: Koje su ti opcije?

P: (A Jay) Hm, tamo mi je prijatelj koji daje dobre preporuke za rad u pošti. Radim već u jednoj firmi koja otvara novo mjesto u Asheville-u. A tu je i treća mogućnost da budem instruktor u školi borbenih vještina.

O: Pokušaj svo troje i vidi tko ti daje najbolju ponudu. Pa ipak, ovo sa školom ima najmanje šanse da uspije.

P: (Menrva) Mislim da trebam malo više istraživati, ali... Kod mojeg duhovnog oslobađanja, metaforički ili simbolički, nisam imala krunsku čakru, a moja bazna čakra - solar pleksus čakra, ispričavam se - bila je zelena umjesto narančasta. Pitam se što sam učinila u prošlosti da se kreirala ta situacija i da li je to samo simbolička metafora ili moja krunska čakra zbilja nedostaje ili ne radi. Samo želim baciti malo svjetla na to što sam sebi učinila, metaforički gledano. Ima li to smisla?

O: Ne brini toliko! To je samo metafora! Pa ipak, lekcija u tome bi trebala biti uzeta k srcu. Nemaš dijelova koji "nedostaju", već se oni samo trebaju razviti.

P: (L) U redu momci, postajem umorna. (grupa spojena na Skype) Hvala vam! Sretan vam rođendan! ...Ima li nešto što bi trebali pitati, a nismo? Možda se vratimo, ali sad idemo na odmor. Pauza. Gdje je tipka za pauzu? Lijepo vas je vidjeti sve zajedno... (Approaching Infinity) Napravili smo svoj prvi vrlo važan korak večaras: napravili smo našu prvu karaoke sesiju! [smijeh, klicanje] (L) Dobro odrađen posao! Samo zapamtite, karaoke su dobar način za opuštanje, one stimuliraju vaš vagus živac, itd. Nije stvar u tome da pjevate savršeno. Ako ćete pjevati odiseje, iskočit ćete iz svoje kože. [smijeh] Pokaži kako se to radi, Odyssey! Volim tu djevojku, kako ona može pjevati! Dakle, prekidamo za večeras, i odmorite se, veselite se, nemojte ništa raditi što i mi nebi radili. (Andromeda) I pošaljite nam slike! (L) Mnogo slika!!! U redu, pusa, pusa! Bok, bok! I sretan roćkas herondancer-u od nas!

[prekidaju vezu na Skype]

(L) U redu, imamo li nekih pitanja? (Alana) Želim pitati u vezi moje trtice. Zašto me tako boli? (L) Što si učinila s njom? (Alana) Mislim da sam ju povrijedila, ali to je bilo prije 2 mjeseca. I sad boli više nego ikad. (L) Kako si ju povrijedila? (Alana) Slikala sam nešto ili bojala i iznenadno pala i jako se udarila u novi stroj. (Pierre) Možda si ju slomila. (L) U redu, pitajmo. Želimo znati što je sa trticom od Alane?

O: Puknuta!

P: (Alana) Da samo čekam da zaraste?

O: Sjedi na jastuku cijelo vrijeme!

P: (L) Trebala bi ga nositi sa sobom ma gdje god išla. (Alana) U redu, hvala. (L) To je vrlo bolno. Može potrajati 6 mjeseci, moraš biti vrlo pažljiva. (L) Imamo li iduće pitanje? (Pierre) U jednoj prethodnoj sesiji prije par godina, bilo je spomenuto da ponekad kad muškarac i žena vode ljubav, da postoji neka vrsta unije na nivou duše. Drugim riječima, želim znati da li se to dešava samo kod polarnih suprotnosti?

O: Ne neophodno.

P: (Pierre) U redu, drugo pitanje je više osobno. Mislim da sam jednom to doživio prije. Da li je to istinito ili samo sanjam?

O: Više-manje, ali je moglo biti više nego što sad možeš zamisliti da si bio u mogućnosti prenositi energije.

P: (Pierre) Vau! To već dosta govori. (L) Ne želim znati te stvari, Pierre! Isuse! [smijeh] (Pierre) Ne, to nije bilo seksualna stvar, ništa poput toga, bilo je to nešto vrlo lijepo. (L) Znam, samo te zadirkujem. (Pierre) I rekli su da je moglo biti više nego što je bilo? (L) To je kao da si htio aparat za 110V uključiti u 220V. (Alana) Menrva je spomenula svojeg brata i kako je zaglavio. Izgleda da mnogo ljudi zaglavi tako poslije svoje smrti. Pitam se postoje li neke upute, ili... nešto što bi ljudima dalo ideju "Kako umrijeti" i da odu tamo gdje bi trebali otići.

O: To je dobra ideja!

P: (L) Napiši knjigu! (Pierre) Kako efikasno umrijeti! (L) Malu knjižicu... (Andromeda) To je zbilja dobra ideja. (Mr. Scott) Ljudi uvijek pišu o iskustvima blizu smrti, ali nitko nikad ne napiše KAKO umrijeti. (Alana) Pa da, bez da se vrati natrag. (Chu) Umiranje 101.

O: Vrijedan projekt!

P: (L) Mogli bi je izbaciti van sa oduševljenjem! [smijeh] (Alana) Kako umrijeti... Zdrav prolaz... Vjerojatno je to jako povezano s načinom života na koji si živio prije smrti. Dakle, moraš izbaciti uvjerenja koja su iluzorna. (Pierre) Religijska uvjerenja... (Timotheos) Mogli bi imati odlomak za svaku religiju posebno. (Alana) A možda ponekad osjećaš da moraš ostati da bi zaštitio druge. (L) I moraš napisati o svim tim stvarima i objasniti zašto je nepotrebno ostati i da će to samo kreirati uzimanje energije od onih koji žive, itd. Čak i kad misliš da činiš dobro. Činjenica je da, ako osjećaš da moraš ostati, da nekako moraš negdje nadomjestiti energiju da bi ostao - i da će to prouzrokovati uzimanje energije iz osobe do koje ti je stalo. Zbog toga im ne činite nikakvu uslugu i ne pomažete im, više ih povrijedite nego im pomognete. Napiši da je to potrebno otpustiti i bla, bla, bla... Napiši to tako da to osoba može prenijeti drugoj osobi ili da to mogu sami jednostavno pročitati i shvatiti. To se može napisati na vrlo lijep način, skoro poetski. (Pierre) Lako za pročitati. (Alana) To treba nježno, jer je to nešto čega je ljude strah. U redu, trebali bi porazgovarati o tome. (L) Pa da. Još nešto? Reći ćemo laku noć. Neki komentari u vezi naše male, eksperimentalne prve Skype sesije?

O: Još! Još! Doviđenja.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub maj 17, 2014 7:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
10.05.2014.

Laura i Andromeda za pločom
Pierre, Perceval, Chu, PoB, Kniall, Data, Mr. Scott, Alana

Pridružili se preko Skype-a:
Emma, Renaissance, Nancy2feathers, shellycheval, Pete, Divide by Zero, Puck, seek10, Jerry, ankhepiphan, Pegasus, Nuke, and the doggies Pancho and Rusty

P: (L) [pozdravi i uvod] Danas je 10.05.2014. Imam Pink Floyd trenutak. Halo? Ima li nekog?

O: Uvijek! Opinnia od Kasiopeje! Pozdrav i našim gostima također!

P: {planceta kruži nekoliko puta.} (L) Oh, večaras imamo prijenos uživo! U redu, naša pitanja su: imali smo razgovor sa Paul Levy-jem neki dan. Napisao je knjigu o nečemu što on zove Wetiko virus. Jedna od stvari o kojoj je govorio jest da je to virus poput predatotovog uma u Kastanedim knjigama, buffer-i kod Gurdjieff-a; to je poput programa ili priče koju svjesan um kreira kao odgovor na iskrivljene emocije ili iskrivljene percepcije u tvojem prilagodljivom nesvjesnom. Mislim, to je nešto čemu smo svjedoci u velikoj mjeri. Ali, njegov glavni zaključak je da kad ljudi imaju taj virus, možete nekako reći da ga ljudi imaju jer projiciraju svoje sjene prema van, u okolinu, na druge. Onda tu proizlazi druga stvar, a ta je da ljudi onda gube svoju kreativnost, izgube svoju sposobnost da učine neke stvari. Sad, primjetili smo da je to važna stvar jer smo izračunavali povrat poreza nekoliko tjedana. (Nadam se da ćete cjeniti koliko smo svega prošli da učinimo da ova organizacija funkcionira. I još uvijek nismo gotovi: ustala sam se jutros u 4:30 i ispunjavala porezne prijave koje ću kasnije poslati faksom. I to ću tako morati i sutra opet jer još uvijek nisam gotova. Završili smo sa nekih 50-tak stranica formulara povrata poreza za svaku organizaciju.) Dakle, ono što sam primjetila, jer morate gledati na sve, je to da ima oko...

[Skype konekcija se prekida... i opet... Pauza u kojoj smo resetirali modem i ponovno se spojili na internet...]

(L) Niste ništa propustili. Otišli smo na kratku pauzu i resetirali modem. U redu, gotova je pauza! Prestali smo pričati. Sve se zablokiralo. U redu, svejedno, ono što sam primjetila kod popunjavanja poreznih prijava je to da oko 20-tak ljudi konstantno donira značajnu sumu novaca i u načelu oni doslovce održavaju da sve ovo funkcionira. I ispostavilo se da su to uglavnom isti ljudi koji čine većinu posla i pomažu nam ovdje u našem prenatrpanom poslu; poput pomaganja drugima na forumu, radeći na SOTT-u, prevođenju, itd. Neki od njih su u toj sobi koja je na drugoj strani naše veze preko Skype-a. Neću sada imenovati. Kako god, pitam se da li je ta ideja o Wetiko virusu - gledajući na frekvencijsku barijeru koju smo spominjali u prošloj sesiji kao nečemu što te sprečava da učiniš bilo što - da li je ta frekvencijska barijera zbilja osnova toga što su ljudi toliko u nemogućnosti da otključaju svoj potencijal? Jer to se postiže potencijalom. Potencijalom da se učini mnogo stvari. U redu, dakle, da li je stvarni razlog frekvencijska barijera? Da li je to poput Wetiko virusa kojeg Paul Levy opisuje?

O: Ako znaš nešto o tome što može djelovati protiv tebe, onda si pobjedio pola bitke, ako pretpostavimo da imaš srce za taj rat.

P: (L) U redu, dakle, iduće pitanje: Imamo mnoge aktivnosi koje su kreativne za ljude koji su u mogućnosti otpustiti neke svoje suzdržane emocije u vezi svih stvari koje se dešavaju u svijetu i koje sve čine nesretnima. Mogu doći na SOTT, i napisati komentar, i onda mogu doći na forum, mogu napisati razne stvari na njemu, mogu međusobno surađivati, sastajati se s drugim ljudima. Postoje mnoge stvari koje bi ljudi mogli raditi, ali kao da uvijek postoji neka isprika u smislu "Oh, frekvencijska barijera. Ne mogu učiniti ništa jer sam u depresiji, ili ja sam ovo, ili ja sam ono ili radim druge stvar." Kažete da oni dobiju pola bitke, ali izgleda mi da je to malo teže nego samo to. Tu je uvijek još nešto. Kako preći taj početni otpor?

O: Držati bika za rogove je uvijek strahovito zamisliti, ali kad priđeš zvijeri, ona obično legne dolje i preda se.

P: (L) To ne odgovara na moje pitanje. Dobro, što čini "prilaziti zvijeri"? Budući da mi to izgleda mjesto gdje svi zapnu...

O: Kao što je Yoda rekao, nemoj pokušavati, jednostavno napravi, pa makar samo malo. To će slomiti situaciju koja izgleda nerješivom. Efekt leptirovih krila i sve to ( butterfly effect ).

P: (L) Dat ću specifični primjer. Imamo 108 editora na SOTT-u. Imamo 108 ljudi koji su voluntirali raditi na SOTT-u. Koliko njih zapravo i radi to? (Mr. Scott) Ne puno. (Chu) 15-20? (Mr. Scott) Nisam provjeravao u zadnje vrijeme, ali tu negdje 15-20. Ali ljudi koji najviše postaju - ima ih 3 ili 4. (L) I ima ih 3-4 koji čine većinu posla. I ista je situacija i sa dijelovima na drugim jezicima. Imamo milijune čitatelja, a ovo je zbilja platforma za ljude koji stvarno mogu biti kreativni i reći određene stvari i činiti određene stvari, prenijeti poruku drugima i pokrenuti taj kreativni proces. Ali oni to ne mogu jer - neznam zašto - jer je sve užasno depresivno! Mislim, pročitate vijesti i kažete: "Oh Isuse! Zašto jednostavno ne odem van i skočim sa litice jer je sve toliko ogavno?!" Mislim, razumijem to...

O: Vidi prethodni odgovor i ne potcijenjujte kumulativni efekt koji se povećava vremenom. Svi vi bi trebali sjetiti se gdje ste bili prije 5 godina ili prije 10. Promjene se ne dešavaju preko noći, zar ne?

P: (L) Može li netko smisliti neko drugo pitanje da dođemo do toga? (shellycheval) Kao pojedinci, što je najbitnija stvar koju bi trebali učiniti, ne pokušati, već doslovno poduzeti? Što možemo učiniti da se motiviramo kao pojedinci? Nešto što možemo reći ili učiniti...?

O: Opredjeljenje prema drugima ( STO ). Primjetite da ljudi koji imaju probleme i koji uvijek govore samo o sebi i svojim problemima - da su to upravo oni koji najmanje daju i ništa ne čine. Oni se ne pouzdaju u univerzalni zakon ŽIVOTA: Neka se stvari kreću i u svojem životu kreiraš vakuum u koji energija može poteći.

P: (L) Dakle, pojednostavljeno, ono što kažete je da bi ljudi trebali razmišljati o tome kao na neku vrstu zakona koji kad ti... možda poput stare biblijske izreke: "Baci svoj kruh u vodu i poslije mnogo dana, on će ti se vratiti", tako nešto? Jednostavno to učini i to čini bez očekivanja?

O: Apsolutno! I to je istina i djeluje. Jednostavno pogledajte ljude koji mnogo daju: Da li oni provode vrijeme fokusirajući se na sebe? Ne!

P: (L) Pa da, ali svi imaju rane i razne stvari i sve te vrste problema na kojima treba poraditi. Mislim...

O: [slova dolaze jako brzo] Balans! Dio dana može se provesti za pogled na sebe, ali ne previše. To je Wetiko virus: opsesija sobom i subjektivni osobni problemi. Idući put kad osjećate da padate u očaj, samo recite drugima kako se osjećate i mislite što bi mogli učiniti za druge da spriječite da i oni osjećaju to isto. [slova sada idu sporije] Na taj način ćete biti svjedoci rođenja istinske empatije.

P: (L) U redu, mislim da smo ovo dosta pokrili. Idemo s drugim pitanjeima. (Jerry) Imam osobno pitanje. (L) Hajde. (Jerry) Kad sam bio dijete, stajao sam sam i odjednom me nešto strašno pogodilo. Nisam htio da nitko sazna za to, za tu fizičku i mentalnu prijetnju. Mislio sam da ću povratiti. Onda sam otišao u kupaonu i zaključao se i molio bogu - kao dijete - i obećao sam da ako ovo ode, da ću posvetiti svoj život da svi ljudi primaju Sveti Duh. Odgajan sam kao katolik. Sve što se sjećam je to zlatno svjetlo, a iduće što pamtim je da sam normalno dijete koje se igra sa prijateljima i obitelji. I uvijek sam razmišljao o tome čitavog života. Što se desilo?

O: Stigao je privjesak i bio je prihvaćen.

P: (Jerry) Da li je to bila ponuda? Prijetnja koja je prošla kroz mene je neka vrsta ponude?

O: Dovoljno blizu. Sjeti se perioda prije toga i vidi oslabljeno stanje i ranjivost.

P: (Jerry) Hvala. (L) Iduće? (ankhepiphan) U redu, bio sam opsjednut sa tom mojom idejom da izrađujem elektroničke uređaje... [ostatak pitanja se ne čuje jasno, ali u suštini on želi znati da li je izrada takvih stvarčica korisna]

O: Primjetili smo da si se pojavio da bi primao, ali rijetko možeš biti u mogućnosti davati ono što se traži i što istinski treba i što je od pomoći. Wetiko...

P: (ankhepiphan) [pitanje u vezi aritmije srca...]

O: Što je s tvojom dijetom? Soda?

P: (Pegasus) Piješ sodu?! (ankhepiphan) Ne, pokušao sam to ograničiti ali... (Pegasus) Pa zašto uopće to pitati? Ta stvar će ubrzati tvoje srce. (ankhepiphan) Mislio sam da to ima veze sa premoštenjem koje sam dobio operacijom srca prije nekoliko godina. Pritisak naraste, pa se onda smanji i to je sve tako čudno...

O: Ako ne kreiraš "bez", tvoje tijelo će "kreirati unutar" sebe.

P: (Renaissance) Kad tijelo kaže "ne". (Pete) Imam brzinsko pitanje. Dolazi godina dana kako je moj brat umro. Znatiželjan sam da li je došao na 5. denzitet? (L) Kako se zvao? (Pete) A***.

O: Da, trebalo mu je nešto "vremena" ali je uspio doći.

P: (Pete) U redu, hvala. (L) Iduće? (Nancy2feathers) Imam određen datum za sud koji je odgođen četiri puta, u vezi razvoda braka, uključujući i ovaj ponedjeljak. Mogu li nešto učiniti da sve to ubrzam?

O: Vrlo često za značajnije životne promjene i događaje treba nešto vremena i energije da bi se to prošlo. Ali, bit će to postignuto sa upornošću. Također, u skladu sa večerašnjom temom, možete povećati tok energije pomoću kreiranja vakuuma pomoću davanja i djelovanja!

P: (L) Funkcionirat će. (seek10) 1912.g. brod koji je potonuo zvao se Titanic, ili je to bio neki drugi? [prema priči da brod koji je potonuo nije bio Titanic, već sestrinjski brod Olympus, i da je tu bilo raznih manipulacija s osiguranjem]

O: Zašto je to važno?

P: [smijeh] (seek10) Samo želim znati istinu. (Puck) Dakle, ponekad imam te intenzivne proboje chi, i pitam se što je s time?

O: DNA promjene radi tvojih promjena životnog stila.

P: (L) Iduće? (Renaissance) Da li Kasiopejci imaju nekih poruka za Sjeveroistočnu grupu?

O: Imate tamo dobre osnove, sve što treba je povećati međusobnu suradnju i povezati se na principu mreže. Mi ćemo pomoći na eteričnom nivou, ali energija bolje prolazi ako i vi pokrenete akciju.

P: (L) U redu, još pitanje ili dva jer postajem umorna. (shellycheval) Hm, da li radim pravu stvar kad prodajem farmu i idem u manji prostor?

O: Da li će pomoći tvojim "ukućanima"?

P: (L) Ovaj utjecaj dolazi od Puck-a, kažem vam! [smijeh] (shellycheval) Pozvao sam da se svi presele ovdje, ali nitko neće živjeti toliko blizu DC-a ( Washington ).

O: Nebi ni ti trebao!!!

P: (shellycheval) Uh, trebao bi se od tamo preseliti što je moguće prije. Shvatio sam. (Emma) 1988.g. umro je moj otac u 59. godini života. Odrasla sam u Mađarskoj i on je radio za vladu kao tehničar, za vojsku. Dakle, radio je na tom mjestu i onda 1988. umro, a mi nemamo pojma zašto. Dakle, želim znati uzrok njegove smrti, jer nikad nismo dobili izvještaj autopsije. Pitam se što je bio uzrok? Hvala vam.

O: Teški metali.

P: (Emma) Teški metali? Wow! Hvala vam. (L) Još nešto? Oh, hajde Puck! (Nuke) Imam pitanje, ali neznam za dalje. Privatno pitenje. Kad sam imao 3 godine, ili tu negdje, imali smo osobu koja je pazila na nas kad nije bilo roditelja. Sve do tada imam samo nekoliko trenutaka koje pamtim, ali onda poslije mnogi dijelovi nedostaju. Mislio sam ići terapeutu, ali teško je naći nekog od povjerenja. To bi bilo moje pitanje. Što se tada dogodilo? Da li je ona nešto tada učinila? Što je razlog što se ne mogu sjetiti većine svog djetinjstva?

O: Uznemiravala te i bilo te sram. To se dešava skoro polovici sve djece u vašem društvu. SRT ( Spirit Release Therapy - duhovno oslobađanje ) bi moglo biti najbrže i najjeftinije.

P: (Nuke) Hvala vam. (Jerry) Da li je Josephus zapravo Saint Paul iz Novog Testamenta?

O: Ne.

P: (ankhepiphan) U redu, imam jedno pitanje. Jesam li ja totalno izgubljen [???]

O: Ti još uvijek misliš da možeš misliti na svoj način i tako izaći iz svojih problema i poteškoća. Ne možeš tako. Kad ćeš odbaciti svoj STRAH i BIJES?

P: (ankhepiphan) Strah i ljutnja, zbog toga?

O: Zato ti je život takav kakav ne želiš da bude.

P: (Puck) Može li još jedno, Laura? (L) Još jedno. (Puck) Pitao bih da li će moje pisanje i odlazak na svježi zrak, iz mog apartmana, biti dobar plan da se dovedem u povoljnu financijsku situaciju, kako bi se mogao preseliti u Sjevernu Karolinu?

O: Da.

P: (Puck) Pogodak! Hvala vam. (L) U redu momci, umorna sam, pa ćemo reći laku noć. [pozdravi za laku noć] (L) Malo ću pjevati karaoke, pa napraviti malo Eiriu Eolas-a. Imate li karaoke uređaj tamo kod vas? (Pete) Ne. (Emma) Ali možemo pjevati a capella, ne brinite oko toga! (L) Dobro, pjevajte, pjevajte, pjevajte! Laku noć!

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 719 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz