Sada je: čet mar 28, 2024 11:19 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 719 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet jan 27, 2011 6:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dio koji "nedostaje":

02.02.2003.

...

P: (L) Don je napravio malu ekspediciju u Palomar. Pronašao je kamen koji je ranije spominjao. Kaže da postoji čudna rupa u kamenu koja je očito izbušena u njemu, a veličina i oblik čitave stijene pokazuju da ju tamo nisu baš jednostavno postavili. Znatiželjan je u vezi tog kamena. Da li je to taj kamen i ako ode tamo - što bi trebao učiniti? Dakle, da li je to taj kamen i tko je izbušio rupu u njemu?

O: Da. Sile iz 4D OPS.

P: Čemu služi ta rupa u stijeni?

O: Ona je neka vrsta "zidnog oduška" takoreći.

P: Dakle, nešto se u nju priključi?

O: Da. Zamislite to kao antenu.

P: Don si je nabavio naočale za vid noću i želi otići tamo i istražiti to mjesto. Mora li obratiti pažnju na kamen ili na nešto drugo?

O: Ako ode tamo, možda bi želio zauzeti poziciju gdje može promatrati stijenu, kao i ostalo, ali da ostane na distanci.

P: (L) U redu, imamo pitanje od naše kćeri koja je imala čudne snove o automobilima o kojima ona želi nešto znati. O čemu su bili ti snovi?

O: Ona sortira podatke u vezi nadolazećih promjena.

P: Ona također želi znati u vezi čudnih zvukova koje smo čuli po noći oko kuće.

O: Svi članovi kućanstva su bombardirani sa raznoraznim valovima i to se reflektira u psihičkim nemirima i smetnjama.

P: Da li su zvukove proizveli članovi našeg kućanstva, ili valovi?

O: Proizvedeni su obrambenim psihičkim elektromagnetskim izbojima.

P: (A) Obrambenim znači da ih mi proizvodimo. Mi se branimo od nečega. Nas ne napada na neki način. Dakle, naša obrana je elektromagnetska. Koja je to vrsta napada?

O: Različiti valovi.

P: (A) Dakle, mi proizvodimo zvukove poput kucanja. Nisam se preplašio dok sam čuo to kucanje. (L) Niti ja. Nije postojao osjećaj da kucanje proizvodi netko izvan - predator, takoreći. Kad nešto dolazi izvana, ti uvijek imaš taj subliminalni osjećaj straha da tu postoji neki provalnik. A ovdje toga nije bilo. (A) Dobro. (L) Da sam imala taj osjećaj, vjerojatno bih iskočila iz kreveta i išla vidjeti što je to bilo! Dobro, krenimo na tvoje istraživanje. Jedno od pitanja koje bi željeli razjasniti je stvar u vezi Svetog Grala i Arke. Da li je Arka Povelje – arka koja je dana ranijim pred-Mojsijevim Židovima, koju ste ranije opisali – isto to što i Sveti Gral?

...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet jan 27, 2011 10:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kompletirana i ova sesija:

17.08.2003.

Laura, Ark, Andromeda, Perceval, Atriedes, Johnno, Mr. Scott, Galahad, SM1 i SM2

O: Pojavili ste se! Vježba čini savršenstvo!

P: I koga imamo sa nama večeras?

O: Iorhiaea. Znanje štiti!

P: I kroz kuda prenosite?

O: Cassiopaea. Nismo se dugo čuli, zar ne!?

P: (L) U redu, tko ima pitanja?

{Diskusija: Grupa je zbunjena. Komentirali smo što smo prakticirali ne-anticipaciju toliko dugo da više neznamo kako nešto pitati.}

O: U redu! Ali sad pitajte. ( šala dana kao "askitipation" na riječ "anticipation" )

P: (L) Dok su Montalk i Carissa bili u našoj kući, bilo je dosta čudnih naznaka u vezi Carisse, poput “sonda”, “refleksija” i “projekcija”. Da li ste na podsvjesni način pokušavali saopćiti nešto o njoj ili Montalku?

O: Ne sjećamo se.

{grupni smijeh - komentar je bio da je prošlo puno vremena od tada i da se Kasiopejci ne mogu sjetiti. Još smijeha.}

P: (L) U redu, pa u vezi ovog nedavnog događaja u vezi Montalka, možete li nam reći što je to bilo što ste pokušavali prenijeti?

O: Pa, pustit ćemo da vi to napravite, učenje je zabavno!

P: (L) Pa mogu li pitati neka pitanja u vezi toga?

O: Naravno.

P: Dobro, momci pitajte ta pitanja. (Perceval) Da li je Montalk agent sličan Vincent Bridges-u?

O: Sad, ovo je zbilja interesantno pitanje! Uključite se u program i neka oni iskoče.

P: (A) Još uvijek želim znati tko ili što postavlja ili inicira aktivaciju tih programa ( ovo pitanje je na kraju rasprave o raznim "agentima" koji su očito poslani da bi uništili naš život i životno djelo, jedan od njih je bio tada aktivan stavljajući nas u smrtnu opasnost )?

O: Sjećate se Carissine priče? ( sesija 14.09.2002. ) To ukazuje na izvor. Podržano od strane 4D utjecaja, naravno. ( Ova priča je o tzv. "otmicama", i programiranju koje se događa u vojnom kontekstu, dakle vršeno od strane vojske, iako se prikrivaju kao "izvanzemaljski" )

P: (L) Vau, to se i rimuje! ( "izvor" i "naravno" na engleskom: source, of course ) (S) Da li je Mossad dio toga?

O: Mossad je blizu vrha 3D konzorcija. Linije se spajaju na tom nivou.

P: (JH) Kakav je odnos između Mossada i Rothschilda?

O: Mossad je "zamisao". ( brainchild, prim. prev. )

( Smijeh na vic ) ( Rasprava o tome da li su Rothschildi dio vrha ili su samo korisni idioti koji će također biti izigrani. Kasiopejci se javljaju kad je Laura rekla da ne razumije. )

O: Linije se tu spajaju. Rothschildi su na manji način slični Sargonu. Onaj koji stavlja točke na dubokom nivou. ( punctuator, prim.prev. )

P: (L) Što je punktuator dubokog nivoa?

O: Onaj koji se pojavljuje iz naizgled nejasnog da bi ostavio "znak" u povijesti. Ne pitate li se odakle su došli? Mislite "duboko".

P: Duboko kao u podzemnim bazama?

O: Pa, to je koncept!

P: (L) Da li Helen dolazi od tamo?

O: Da.

P: (L) Zato se i ne čudim što nitko ne može shvatiti tko... Da li je to priča o Demeteru i Persephoneu? Da li ti mitovi govore o tome da su išli u podzemlje, u podzemne baze?

O: Ne. Miješanje koncepata... ali dobar pokušaj!

P: (A) Moramo pitati kako da se ponašamo prema onom upravitelju. (L) Što se dešava sa upraviteljem ili sa osobama u Auch-u?

O: Ta situacija je kompleksna. Na lokalnom nivou tamo postoje neki koji su malo više od obično istreniranih birokrata, pa o tome razmišljajte na taj način.

P: (L) Pa ovo nam baš i ne pomaže. (Galahad) Pa pomaže na način da nam kaže da to nije svjesno zakuhano, već su to ljudi koji su uhvaćeni u lokalnu dinamiku moći.

O: Dozvolite da Grichka vodi ovu stvar.

P: (L) Mogla bih zaplakati! Čitava situacija je toliko puna stresova!

O: Pomoć je na putu!

P: (Perceval) Izgleda da je proces takav da se dovodimo u nevolju s tim što moramo raditi i onda pomoć stiže. (Galahad) Potoji li kakva potencijalna opasnost od J___?.

O: Sad, to je još jedno od onih interesantnih pitanja koja donose svjesnost kad se istinski zapitamo. Ha? Znanje štiti ako se koristi.

P: Da li je ona toga svjesna?

O: Većinom je svjesna traženja kontrole nad vama, iako na "nježan" način. Da tu ima opiranja, onda to više nebi bilo tako nježno. Bijes, srdžba i sve to, ali uvijek za petama.

P: (A) Hm, pitanje je tko je zvao J___ i manipulirao ju, itd.?

O: Počelo je sa Marten J... ali "zavjera" je nešto više u nižim slojevima birokrata koji traže SSG. (spasi svoju guzicu)

P: (Galahad) To je ono što smo i mislili, ali ti ljudi su pronašli sebe u poziciji gdje će dobiti negativne poene i koji će biti protiv njih jer provode takvo istraživanje. (Johnno) Da li ih Marten ucjenjuje?

O: Na neki način, da... (ostatak izgubljen radi okretanja kazete na drugu stranu)

P: (L) Dakle, što je bilo Z***ov plan?

O: To ste vi otkrili.

P: (J) Da, htio je da nas se obilježi kao "kult".

O: Sve ove brojne aktivnosti proističu iz iste "potrebe". Razmislite o Waco ( http://www.filmofili.com/forum/viewtopic.php?p=7538 prim. prev.) i oružju. Spojite to sa Tomom i njegovim oružjem, sa vama i sa tim obilježjem "kult".

P: (L) Mogao je dovesti do toga da nas ubiju!

O: Stanite i razmislite o mogućnosti da je vaš rad mogao biti unaprijed poznat i o tome da je sve bilo unaprijed pripremljeno kako bi riječ kult dobila ono značenje koje ima danas.

P: (L) Da li je to napravljeno putovanjima kroz vrijeme?

O: Nije potrebno. "Masovni snovi o budućnosti", da li vam to nešto govori?

P: (L) To je knjiga u kojoj ljudi idu ( mentalno prim.prev.) u budućnost i vide budućnost. To je vremensko putovanje koje se dešava u glavi. (JH) Da li je to kao gledanje na daljinu ( remote viewing )?

O: Oh, svakako!

P: (L) I oni mogu vidjeti budućnost, što ima neke veze sa Montauk projektom. I oni su očito htjeli promijeniti nešto u budućnosti podešavanjem sadašnjosti, na neki način. (JH) Da li i momci iz kaveza za ptice ( Aviary ) imaju bilo kakve veze s tim?

O: Nebi vjerovali koliko mnogo ljudi je uključeno. Mnogi nevino, ( nesvjesno, naivno ) naravno.

Background zadnjeg odlomka: http://laura-knight-jadczyk.blogspot.co ... gents.html

P: (L) Nadrapali smo! Što je uzrokovalo nesvjest (na području New Yorka)

O: 4D curenje (bleed-through). Zato je manje-više naglašeno da je to bilo "prirodno".

{Grupa komentira što je zapravo "prirodno", dakle vlasti nisu lagale, bar jednom.}

P: (A) Da li je postojao Big bang? (Veliki prasak - početak svemira)

O: Postoji ih mnogo!

P: (Perceval) Koliko mnogo? (smijeh)

O: Imate li nekoliko godina vremena da zapišete broj?

P: (Galahad) Koje godine se desila Narmer-ova pobuna?

O: 3211.g. p.n.e.

P: (L) Događaji opisani u knjizi "Where Troy Once Stood" (Gdje je Troja nekad bila), da li su imalo točni?

O: Da i ne. Postojali su mnogi događaji koji su opisani pod jedan - mudro.

P: (L) Da li je točno da je u izvjesnom periodu Egipat bio na jugu Francuske, kao i drugih zemalja; jesu li one ikad postojale pod tim imenima kao što je to autor knjige opisao?

O: Oko 2200.g. p.n.e.

P: Dakle to bi značilo da je čak Trojanski rat smješten na vrh događaja iz 1600.g. p.n.e. Da li se 2200.g. pne podudara sa katastrofama o kojima Baillie priča?

O: Provjerite.

P: (A) Od kuda dolazi pozadinska kozmička radijacija? Da li dolazi iz Velikog praska, ili više njih, ili nekog kompletno drugačijeg izvora?

O: Tamna materija.

P: (L) Ne mislim da je to bila jedna od tvojih opcija. (A) Pa, netko na news grupi fizike je diskutirao o ovom, pa je to možda potvrda. (L) Pogledajte! Pada kiša. ( Nakon mjeseci izuzetne topline i mnogih smrti, kiša je bila značajna.) (A) Tako bi mogli pitati o ovome prodoru vremena jučer, da li je to znak za probijanje u našoj vlastitoj situaciji?

O: Jednog dana će tu biti dosta kiše.

{grupni smijeh}

P: (J) Možemo li očekivati ledeno doba uskoro?

O: Pričekajte nekoliko godina pa provjerite toplomjer! ( grupni smijeh )

P: (L) Da li je "par godina" ovdje neki trag?

O: Da li je? Hmm... ( više smijeha )

P: (L) Mislim da ovo možemo uzeti kao da. (H) Nedavno smo zajedno izvukli neke informacije o Maunder minimumu. ( http://en.wikipedia.org/wiki/Maunder_Minimum ) Idemo li u ispravnom smjeru po tom pitanju?

O: Mi smo se već pitali koliko dugo će vam trebati da bi to otkrili.

P: Neki savjet u vezi usmjerenja kod Signs of the Times?

O: Odlični ste. Budite odlični jedni prema drugima! Doviđenja.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet jan 27, 2011 11:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Još jedna kompletirana:

18.01.2003.


Ark, Laura, Andromeda


P: Pozdrav.

O: Pozdrav. Drago nam je vidjeti vas opet.

P: I koga imamo sa nama večeras?

O: Koroniaea.

P: I kroz kuda prenosite?

O: Cassiopaea.

P: (L) Znatiželjni smo u vezi izvora materijala koji nam je poslao Steve C. Koga je on kanalizirao zajedno sa svojim prijateljem?

O: Laži duhova 3. denziteta.

P: (L) Naša sredstva na računu ne rastu kako smo se nadali. Pitamo se da li je naša ideja da založimo kuću otišla u pogrešnom smjeru?

O: Ne, jer to je bio simbol predanosti.

P: Pa onda, može li oglašavanje - ili da založimo sebe ili naše internet stranice - biti provedeno na OPD način?

O: Naravno! Držite to jednostavnim. Reklame i povećan promet na internet stranici će donijeti adekvatne korisnike. Čak ako i zalog ne vratite, primit ćete pomoć.

P: Da li da ostanemo na ideji da se preselimo u Francusku?

O: Da, svakako. Živite u sadašnjosti sa potpunom svijesti i budućnost će se pobrinuti za sebe.

P: U redu, želim istaknuti da je savjet koji smo primili u vezi tržišta dionica zbilja promašaj.

O: Frank je bio izvor savjeta za dionice, a ne mi!

P: Pa to sam i sumnjala. Tržište dionicama je bila njegova opsesija. Mislio je da je to način za dobiti novac bez da mrdneš svojim prstom. Uvijek je tražio načine za zaraditi novac bez nekih napora. Idemo na druge stvari: imam jedno pitanje u vezi onih "električnih doživljaja" prije neki dan. Izgledalo mi da nema nekog objašnjenja za to. Možete li mi reći zašto sam bila šokirana svaki put kad sam nešto dotaknula i zašto su me obuzele te užasne kratkoročne vrtoglavice kad sam ulazila u dućan?

O: Ambijentalni elektromagnetizam na planeti. Mijenja se u tebi tako da si ti više ili manje kondenzator!

P: Dobro, isti dan navečer imali smo čudan doživljaj kad smo čuli dva niza od tri glasna zvučna udara, baš kad smo legli u krevet prije spavanja. Bili su toliko glasni da su čak i klinci sišli dolje vidjeti što se dogodilo. Što je bio izvor tih glasnih udara zvuka?

O: Laura.

P: Pa ako sam ja bila izvor tih zvukova, što sam sama sebi pokušala reći?

O: Pokucaj tri puta po plafonu...

P: (A) Šalite se?

O: Vrlo smo ozbiljni.

P: Čuli smo da bivši član grupe ima rak i da će vjerojatno ubrzo umrijeti ako ne nešto drastično ne učini. Ima li neke nade u ovoj situaciji?

O: Ne bez da ona otpusti gorčinu koja je unutar nje.

P: (A) Zbunjen sam sa G i P. Izgledaju toliko neutralni i neskloni da budu "sljedbenici", ali ipak daju nam toliko financijske podrške da izgleda da su oni najbolja pomoć koju možemo dobiti kad ju trebamo. Kako oni mogu biti agenti?

O: Nebi li očekivao tako mudro lukavstvo?

P: (A) Pa, nisu dobili ništa od nas, niti su nas tražili nešto zauzvrat.

O: Nisu još. Ne misliš li da je čudno to što oni sve prodaju da bi se preselili u Evropu, pogotovo poslije gunđanja i neslaganja s tom idejom?

P: Što G i P očekuju dobiti od nas?

O: Što god vi nađete tamo.

P: Tko stoji iza njih?

O: Pomislite o njima kao "Illuminatima" i to će vas odvesti dovoljno blizu.

P: Zašto mi privlačimo toliko interesa kod tipova "špijun protiv špijuna"? Sve u svemu, ako oni nešto traže, zašto trebaju nas?

O: Oni ne mogu "vidjeti" ili "izvući mač iz kamena".

P: (A) To znači da imaju neku vrstu znanja, ali oni zapravo ne mogu ništa napraviti s njim? Pa onda je tu slijedeće pitanje. Oni nam pomažu i žele nešto. Trebamo li se nastaviti pretvarati da nas to ne dira?

O: Apsolutno. Pa ipak, imajte oči otvorene.

P: (L) Malo smo znatiželjni u vezi ovih čudnih vremenskih neprilika. Da li je to početak ledenog doba?

O: To je prethodnica.

P: Što je pokreće G. Bush-a da provodi ovaj njegov rat u Iraku?

O: Zapovijedi. Bush zna jako malo u vezi ičeg zašto ili što uopće ikad radi.

P: Da li je ta ratna drama samo igra koja je postavljena tako da nas sve drži pod strahom i da zbunjuje?

O: Više-manje.

P: Pa ipak, jednom ste rekli da će SAD biti bombardirane, a drugi put ste rekli da ovdje neće biti nuklearnog rata.

O: "Bombe" nisu sve nuklearne. Dakle, postoje i "prirodne bombe". ( Jack987: možda ovi orkani koje sada, 2008. gledamo u SAD-u? )

P: (A) Želim pitati u vezi kolapsa WTC-a ( Blizanaca, 9-11 ). Postoje seizmički dokazi i neobični pulsevi koji su, izgleda, jednostavno dezintegrirali materiju.

O: Vrlo dobro zapažanje, ali to ni ne znači da je to bila ljudska sabotaža. Tamo su zasigurno bili "pulsevi". Bili su iz "prirodnog" izvora koji je bio "uobličen" ili "oblikovan" i usmjeren.

P: Što mislite pod "prirodnim izvorom"?

O: Energije planete umjetno sakupljene i ispražnjene. Neka vrsta umjetnog potresa.

P: Ali još uvijek govorimo o tehnologiji. Gdje se nalazi operativni centar za takvu vrstu stvari?

O: Tehnologija 4. denziteta.

P: To znamo. Ali tu su umješani i ljudski mozgovi. Koji mozgovi su iza toga?

O: Da li ste se ikad zapitali zašto je Pentagon - pentagon? Trag!

P: Da li su zato specijalno uključili i Pentagon kao jednu od zgrada koja mora biti pogođena u 9-11 napadu? Da se smanje sumnje?

O: Pa da!

P: Da li postoje odjeli u Pentagonu koji su 4. denzitet?

O: Apsolutno. To je "dobro pokriveno" mjesto.

P: (A) Ovdje je ovaj Pentagon, a postoje drugdje i druge supersile - Rusija - i još druge - Kina...

O: Postoji samo jedna. Samo je ispalo tako da su SAD njen centar.

P: Pa da. (L) Možda su glavešine drugih država svi poput Georga Bush-a. Oni neznaju zašto rade ono što rade. Napisano je drugdje što trebaju raditi. (A) Pitanje je: postoji Europa - kako Francuska, Rusija, ili bilo tko, može pobjediti protiv takve vrste tehnologije? Očito, budući da postoji samo jedan centar, i taj centar tehnologije je u SAD-u, da to izgleda potpuno beznadežno.

O: Sjećate se Perseja, Davida i Golijata? Osim toga, pomoć je blizu.

P: Pomoć. (L) Ponekad imam osjećaj da kad kažu da je "pomoć blizu", da to zbilja znači da se naša "budućnost" približava i mi ćemo biti ti koji će pružiti pomoć! ( smijeh )

O: Blizu, ali ne svu.

P: (A) To znači da postoje iznenađenja koja nas čekaju. (L) Mislim da ljudi koji se koncentriraju na anti-ratnu propagandu da gube vrijeme. Mislim da bi se oni trebali koncentrirati na "pobijanje Bush-a" stvar. Ali onda, što bi dobrog to napravilo da se pobija ono što Bush čini? Ista stvar bi se desila i sa Gore-om. Sve dok se ljudi ne probude i ne postanu svjesni manipulacije iz 4. denziteta, svi smo mi u dubokim govnima.

O: Istina.

P: Mislim da će se svi okupiti skupa tamo na bojnom polju i kad će svi biti tamo, nešto će se desiti što će izvaditi to iz njih...

O: Možda...

P: (A) Stvar je u tome što ljudi nemaju izbora. Stjerani su u kut. Jedina stvar koju sad mogu učiniti je ta da pobijaju Bush-a. Ako oni to neće učiniti, ništa drugo ni nemogu učiniti. Ali ako ne učine ništa, osjećat će krivicu što nisu učinili ništa - na isti način kako je bilo i u Njemačkoj nakon Hitlera. Svi znakovi su sada ovdje: ovo je točno onako kako je bilo u Evropi 1939. godine. (L) Pa, bilo što napravili, ne možemo očekivati ishod. Mi čak ni neznamo hoće li biti od pomoći. Samo trebamo činiti ono što je ispravno od trenutka do trenutka, bazirano na onom što znamo i da koristimo naše najbolje namjere. Zasad, sve što znamo je to da ako nastavimo objavljivati "pobijanje Bush-a", mogli bi završiti u zatvoru kao "neprijateljski borci". (A) Što smo naučili? Da je tu ta pomoć koja je na putu. Znamo da nemožemo prestati raditi. Takoreći, mi pomažemo pristizanju pomoći. (L) Pa, pisala sam nekim ljudima i istaknula da je antiratna kampanja još jedna podjela više. Tu su ljudi koji su za rat i podržavaju Busha, i tu su ljudi koji su protiv rata i koji ne podržavaju Busha. To je pitanje podržavanja Busha. Svatko se slaže da je Sadam smrad, ali se ne slažu oko toga da li Bush rješava stvari kako treba ili ne. Oni zaboravljaju da je ono što se dešava ovdje to da su svi stavljeni na suprotne strane, jedni protiv drugih, i Bush, sam po sebi, izlazi na vrh svega toga čist. Da se skoncentriraju na STVARNE probleme: da je Bush lažljivac, da on čak ni nije naš legalni predsjednik, da je dobio izbore na pokvaren način, da je on kriminalac iz lopovske obitelji; da se sve to čisto i jasno objavi zajedno sa činjenicama i da se to masovno objavi na medijima, da se zna tko i što Bush zapravo jest. Onda bi cijela stvar bila fokusirana na ono gdje bi i trebala biti: na Busha i Konzorcij koji mu je dao moć da služi njegovom planu. Ali, umjesto na koncentriranja na problem - od kojih je Bush samo jedan primjer - stvaran problem poput Konzorcija - ljudi ne vide da je cijela situacija izmanipulirana u korist vojno industrijskog kompleksa, baš kako je i Eisenhower rekao. Bush je samo lutka kojom upravlja Konzorcij. Ako bi se to moglo vidjeti kao stvarna opasnost kao što jest, ako bi mogli objelodaniti Busha - koji je njihova kreacija - i dovesti nekog na predsjedničko mjesto tko je nepotkupljiv, tko bi mogao prodrmati kako treba i izbaciti imena kao što je i Kennedy pokušao. Da, naučili smo. Kennedy nije uzeo u obzir tu opasnost kao što je trebao. Da je to uzeo u obzir, možda bi uspio proći kroz ono što je namjeravao učiniti: raspustiti CIA-u, zavezati ruke vojsci, učiniti stvari pravednijim za obične ljude, pojačati civilna prava i civilne slobode. Da možemo dovesti u Bijelu Kuću nekog toliko pametnog da ga se ne likvidira, i tko je čist i nije vezan za Konzorcij - stvari bi SE MOGLE PROMIJENITI. (A) Problem je jedino u Americi. Da Amerika samo ostane postrani, sa Saddamom bi se prikladno postupalo. Nitko ne voli tog čovjeka. On ništa nema. On nije prijetnja nikome. Ali, Bush je prijetnja čitavoj planeti. On je kreirao ovu krizu i čitav svijet je poludio u samo nekoliko mjeseci. (L) I razlog, zbog kojeg može činiti ovo što može činiti - je taj što će on jednostavno uništiti čitavu planetu - sve zbog medija. Medije kontroliraju Židovi koji imaju samo jedan plan: posjedovati svu Palestinu i osvetiti se. I tako oni drže mrkvu ispred Busha koju on slijedi i čak ni neznaju da sami sebi potpisuju smrtnu kaznu. Oni slijede upute Konzorcija koji želi, između drugih stvari, vidjeti sve Semitske ljude ubijene, i njihova im oholost čak neće ni dozvoliti da to vide. Iz tog razloga su Židovi pomogli George Bush-u da čitav svijet pretvori u kaos. I pitat će se na kraju, zašto ih svi mrze, baš kao što će se Amerikanci pitati zašto je njihovu naciju najviše mrze na Zemlji. Slijepa oholost. (A) Pa postoji tu ova Teorija igre, i oni to primjenjuju na maksimumu. Oni planiraju igru. Znaju gdje se gumbići pritišću i usmjeravaju osjetljivi balans gdje oni to žele. (L) Nitko tko je u politici, na čitavom svijetu, nije čist. Nitko. Svi su oni pokvareni, i ako znaš sve te pokvarene igre, možeš štogod želiš. Sve dok to izgleda kao grozna stvar koja leži pred vratima Židova, tamo i završava, na vlastitom pragu. Ti tu ne možeš ništa pomoći. Možeš slijediti niz i tamo će te to odvesti: Zionisti. (A) Dakle, ako netko dođe i uništi njihovu Teoriju Igre... čitava operacija će pasti u vodu. Teorija igre je bazirana na podacima. (L) Ona je poput Vincenta Bridgesa. Njegova čitava igra je bila bazirana na stiskanju naših gumbića, pokušaju da nas se ucjenjuje, govoreći stvari poput: "Ja ću ispričati čitavu prljavu priču". Pa, pogodite što? Ja ću je ispričati prva! Ja nisam savršena i zasigurno sam činila pogreške. Ali to nitko neće koristiti da bi me kontrolirao. Da to mogu drugi ljudi, oni bi mogli nadvladati svoj strah koji je baziran na njihovim pogreškama i tu više nebi bilo ničeg i nikog tko bi mogao više visiti nad njihovim glavama. (A) Dobro, tu je Bush i njegove lubanje i kosturi. I onda, tu su Illuminati. I oni nešto traže. Dakle, vjerojatno netko iza Busha također traži nešto. I jedini način na koji bi mi mogli pomoći je taj da radimo na ovom projektu. I onda, nadamo se, da će ti ljudi prekinuti to masovno uništavanje, da će dobiti ono što traže: gral ili štogod. Jer ako unište svijet, oni ništa neće dobiti. (L) I onda, u međuvremenu, tu je taj momak iz Sjeverne Koreje - Bushova slika u ogledalu, sve što on govori i čini je preslikano od G. Busha. Zapravo je smješno gledati ih. "Raznijet ću čitav svijet!" "Ne, nećeš, ja ću ga raznijeti prvi! Pretvorit ću Ameriku u more vatre." I Bush odgovara: "Bombardirat ću Irak i on će biti opet u kamenom dobu." "Ne, nećeš! Mi ćemo bombardirati TEBE prije i bit će kao što je bilo i PRIJE kamenog doba!" Oni su poput dva istovjetna karaktera! Ludo! Mi se nalazimo u velikom ludilu. Neki komentari?

O: Svakako, situacija izgleda crno. Ali sjećate li se Ahilove pete OPS-a? Željno razmišljanje.

P: U ovom slučaju, kako će željno razmišljanje pomoći?

O: Napravit će se velika pogrešna kalkulacija. Ona će otkriti "čovjeka iza zastora".

P: Dakle, da samo nastavimo raditi ono što radimo. I poput Bridges-a, oni će napraviti grešku i otkriti se što su zapravo. Postoji li još nešto što moramo znati, a da nismo pitali?

O: Samo zadržite svoj smjer. Dobro vam ide! Doviđenja.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet jan 28, 2011 5:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
I još jedna skompletirana!


23.10.2004.


Laura, Ark, Perceval, Mr. Scott, Galahad, Atriedes, Andromeda, Alice {Laurina majka}, JM-gost


O: Izgledate ljupko, pozdrav, djeco naša!

P: (L) Tko je sa nama?

O: Ioorinaea.

P: I od kuda prenosite, ili kroz kuda?

O: Rigel.

P: Što se desilo sa Kasiopejom?

O: Majka Kasiopeja je u mirovini!

P: Što to znači?

O: Ode!

P: (L) Jeste li ikad bili u ljudskom tijelu?

O: Davno!

P: Što to znači?

O: Pozdrav u Orionu.

P: (L) Što ako mi želimo komunicirati sa Kasiopejcima?

O: Ja ću prenijeti poruku.

P: Zašto se Kasiopeja povukla?

O: Prije 5 mjeseci desila se galaksijska eksplozija koja je prekinula odašiljač.

P: (L) Jesi li vanzemaljac?

O: Drugi.

P: (L) Što to znači?

O: Denzitet 6 piquawmns/za p5t oriaea.

P: (L) Ovo nema nikakvog smisla!

O: Nije baš! Moramo se ponovo podesiti.

P: (Atriedes) Da li je svjetlosni mač, kao što ga je zamislio George Lucas, moguće napraviti sa postojećom tehnologijom na Zemlji?

O: Ne.

P: (L) Tko će pobjediti na izborima u SAD-u?

O: Tu ne postoje izbori.

P: (Galahad) Hoće li se oni otkazati?

O: Ako se neko čudo ne dogodi, neće.

P: (Ark) Zašto nas nisu upozorili na galaksijsku eksploziju?

O: Kvantne mogućnosti i vi niste odgovarali na poziv telefonom.

P: (A) Razmišljao sam o onom što ste jednom rekli u vezi modeliranja svijesti pomoću jednadžbi. Savjetovali ste invertiranje geometrijskog predstavljanja gravitacije. Moja ideja je početi sa kompleksnim prostorom i kompleksnim vremenom...

O: To je dovoljno blizu za početak. Ali otkrit ćeš da je to malo jednostavnije od toga.

P: (A) Ako koristim samo kompleksno vrijeme, kao što Igor i Grichka predlažu?

O: Nije baš tako jednostavno!

P: (A) Samo kompleksan prostor?

O: To je bliže.

P: (A) Ali, da li bi onda putovanje kroz vrijeme bilo moguće ako ne treba kompleksno vrijeme?

O: Mnogi svjetovi, takoreći.

P: (L) Kakva je vaša veza sa Kasiopejom?

O: Veza se ne podrazumijeva kad je sve jedno.

P: (L) Onda je to isti izvor koji koristi drugi odašiljač?

O: Upravo tako. I bilo bi lakše da malo češće primate poruke.

P: (A) Gdje je bila galaksijska eksplozija?

O: U sazvježđu Kasiopeja.

P: (A) Koliko je daleko od nas?

O: Vjerojatno 2600 svjetlosnih godina.

P: (Galahad) Postoje li neki efekti koji djeluju na nas ovdje? (A) Da, izgubili smo Kasiopejce!

O: Premaleno da bi se primjetilo.

P: (J) Hoće li uskoro biti novih terorističkih napada u SAD-u?

O: Bush ne treba nešto takvo, prema tome, ne.

P: (J) Da li će Bush nastaviti biti predsjednik?

O: Sve dok ne umre.

P: (J) Hoće li biti ubijen?

O: Ne izgleda tako.

P: (H) Hoće li pokušati postati permanentni vođa, nešto kao Führer?

O: Pokušat će.

P: (H) Da li je bolestan i hoće li umrijeti od te bolesti?

O: Ne...

P: ( Diskusija o tome da se on razboli ili umre iz drugih razloga )

O: Postoje mnogi načini da se umre.

P: (Perceval) Tko je momak koji je fotografirao Lauru u dućanu?

O: Recimo samo da postoje mnoge grupe.

P: [Diskusija o mogućnostima...]

O: Recimo samo da je Laura jedna od onih osoba koje drugi vole mrziti.

P: (L) Postoji li nešto što bi mogla učiniti da to promijenim?

O: Ako bi to učinila, ti nebi bila više ti, niti bi mogla činiti ono zbog čega si došla ovdje.

P: (Perceval) Da li je vjerojatno da će neka od tih grupa pokušati napasti direktnije ili čak fizički?

O: Samo ako nestane vaš oprez.

P: (A) Idemo u Rennes-le-Château ovaj tjedan. Ima li tamo nešto što bi trebali potražiti?

O: Bolje ne predskazati i vjerujte vašim sposobnostima.

P: (L) Možete li nam dati neki trag u vezi identiteta grupe i momka iz dućana?

O: Tko je u porno-industriji?

P: Pa, postoji velika porno industrija u Europi, koja je izgleda bazirana u Nizozemskoj i koju uglavnom vode židovski konzorciji. Postoje mnoge naznake da je to samo jedna grana MOSSAD-a, i jedan način na koji oni rade novac. Mnogo web stranica koje se bave New Age-om i urotama izgleda da imaju indirektne povezanosti sa pornografijom, pogotovo sa dječjom pornografijom. Dobro, jedan član naše grupe imao je nedavno san u kojem je naša web stranica Kasiopeje zamjenjena s nekom porno stranicom. Hoće li se to dogoditi?

O: Znanje štiti. Trebate više podrške na vašim pod-stranicama.

P: Pa pod-stranice znači ostale internet stranice koje imaju link na nas, koje pišu članke o nama i generalno nude "podršku". Da li bi trebali provesti istraživanje i dati izvještaj o porno industriji?

O: To nije loša ideja.

P: (L) Izgleda da ne razmišljamo brzo večeras. Da li trebamo pitati nešto što nismo?

O: Ako pitanje postoji, mi smo tu.

P: (H) Što je glavni problem sa kojim se suočava grupa u ovom trenutku?

O: Ograničavanje frekvencijskih valova.

P: Što možemo učiniti da bi pomogli?

O: Zahtjeva volju i znanje. Vi dijelite, a oni će naći volju ako je imaju negdje za naći.

P: (A) Kakvo znanje trebamo dijeliti?

O: Da njihov nedostatak sposobnosti da vide i djeluju uzrokuje njihovo namjerno ograničavanje frekvencija.

P: (H) Možete li to objasniti?

O: Oni su u frekvencijskim ogradama, pohranjeni da budu hrana za poslije.

P: (A) A jesmo li mi takodjer u frekvencijskoj ogradi? Ili postoji razlika?

O: Prilično.

P: Mi smo različiti?

O: Da.

P: Što nas čini različitima?

O: Viđenje i djelovanje. ( Jack987 svima koji sad ovo pročitaju: Hej, ljudi - DJELUJTE! Zbilja, nije tako teško kao što se čini na početku!!! )

P: (L) Pa, ako imamo mrežu ( network ), razni ljudi rade razne stvari. Oni su na različitim nivoima. Da li bi mi to trebali razmatrati u tom svjetlu?

O: Vi ste bili isto u takvom lošem stanju prije nego što ste napustili SAD, sjećate se?

P: (H) Mogu li oni prevazići to ograničavanje frekvencije?

O: Ako to žele.

P: (L) Što je sa Montalkom i Carissom?

O: Sjećate se maze? {odnosi se na jednu drugu sesiju kad smo diskutirali o agentima, rukovoditelj je bio zvan "Maza"}

P: (Galahad) Da li su avioni koji su pogodili WTC stvarno bili komercijalni letovi kao što službena priča kaže?

O: Da.

P: (Galahad) Dakle, postojalo je mnogo dezinformiranja pokušavajući zbuniti i skrenuti one koji vide "kroz" to?

O: CIA zbunjivanje je očito.

P: (Galahad) Da li je bilo kakvih eksploziva podmetnutih u Pentagonu?

O: Avion je donio eksploziv.

P: (L) Da li je to bio, kako sam i sumnjala, avion specijalno napravljen za taj zadatak? Neki koji nije samo napravljen od specijalnih materijala, već koji je imao i bombu u sebi kako bi mogao raznijeti te specijalne materijale do najsitnijih komadića tako da ne bude dokaza?

O: Da. Upravo tako.

P: (J) Prije ste spomenuli skandal u vezi Denverskog aerodoroma. Da li je to još uvijek aktualno ili se promijenilo?

O: Tek će doći. Samo nastavite mahati.

P: (H) Da li će to imati neke veze sa 911?

O: Da. Oh, da!

P: (J) Da li će imati veze sa simulatorima letenja?

O: Ne.

P: (L) Da će imati veze s tim da su oni prizemljili Let 77 na Denverski aerodrom?

O: Vrlo vjerojatno.

P: (Galahad) Da li je Daniel Hopsicker agent?

O: Naravno. Vi možete to vidjeti.

P: (Galahad) Ima li itko u SAD-u tko nije?!

O: Teško je vidjeti u SAD-u.

P: (A) Tu je još taj momak - Stein - koji nas je kontaktirao i govorio o Boehmian-ovoj fizici. Da li je to isplativo istraživanje, s obzirom na moje vrijeme i energiju koju je potrebno uložiti u to?

O: Što osjećaš za sada o tome?

P: (A) Osjećam da bi to moglo otići u interesantnom smjeru. Što vi osjećate?

O: Mi smo vi u budućnosti i vi ispravno osjećate. Tamo je nešto interesantno ali to nije fizika kakvu vi poznajete.

P: (A) Zašto prenosite sa Rigela? Što je toliko posebno u vezi Rigela?

O: Oh, zar bi to željeli znati?

P: ( Diskusija o tome što bi to moglo značiti. Laura ističe da je Riegel bio prije spomenut u vezi supernove )

O: Već smo vam rekli, "Bez kockanja"!

P: (H) Da li bi trebali reći grupi u vezi promjene, Rigela?

O: Čekajte još malo i "vidite" koliko ste brilijantni.

P: (Galahad) Da li je SD agent?

O: Poput svih je dok ne izgube svoja mjerila. Mogao bi ih izgubiti vrlo brzo.

P: (Andromeda) Imala sam te snove, ali oni nisu bili zapravo snovi, oni su došli kad sam bila na pola budna. Borim se sa entitetom. Ponekad pobjedim, a ponekad izgubim. Da li je to unutrašnji ili vanjski entitet?

O: Vi ste okruženi sa ratnicima. Nema smisla boriti se sam. Sve što trebate je pitati za pomoć. Stvar koja vas zaustavlja u tome je lažni ponos koji vam se šapuće kao obmana.

P: [Diskusija o tome što je to trebalo značiti.] To zvuči kao entitet koji dolazi izvana...

O: Kraj iluzije o razdijeljenoj "snagi" i onda gubi na svojoj djelotvornosti.

P: [Još diskusije. Zaključak da "iluzija o razdijeljenoj snagi" znači da pokušavamo riješiti problem sami, bez pomoći.]

O: Dijeljeni resursi su svjetlo. Kad se borite s takvim silama, fatalno je ako mislite da to možete sami izvesti. Takvo stanje je dio procesa zavaravanja.

P: (A) Tko je bio u srebrnom Mercedesu koji se kretao kroz prolaz u En Laurenc-u?

O: Ista grupa kao i u dućanu. Marten J ima "interesantne" prijatelje.

[Otkrili smo da je zadnja kazeta bila na pauzi. Laura je stisnula gumbe za snimanje i ostali su je vidjeli. Ali sada su na pauzi!]

P: Tko je stisnuo pauzu?

O: PK.

P: Vidimo se idući tjedan.

O: Dobro! Doviđenja.

Kraj sesije


I tako, posumnjala sam da sve ovo može indicirati da se nešto dešava, da je "pomoć na putu" u obliku supernove i da su nam Kasiopejci dali tragove u jednoj prijašnjoj sesiji da bi Rigel stvarno mogao postati kandidat za supernovu.


Ovaj dio je iz privatnog dijela sesije, pa je izostavljen. Kako nema direktne veze sa sadržajem sesije - evo ga ovdje na kraju. Laura je to spominjala ovdje: http://www.cassiopaea.org/forum/index.p ... #msg226920

---

P: (H) Kad ste spominjali manipulacije u vezi sa S***, na kakve ste manipulacije mislili: unutarnje ili vanjske?

O: Oboje, ali uglavnom vanjske koje se ne mogu direktno percipirati u okolini.

P: (L) Da li to znači, da ako netko vjeruje u iluziju, da to ostavlja rupu u njegovoj obrani?

O: Više-manje.

---

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto feb 15, 2011 1:53 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
13.02.2011.

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, Ailen, Galaxia, Psyche, Mr. Scott, Burma Jones, PoB, Atriedes

Mikrofon kojeg smo priključili na kazetofon nije radio pa smo potrošili nešto vremena da shvatimo što nije u redu. Na kraju smo odustali i koristili interni mikrofon koji je već ugrađen u kazetofon.

P: (L) Pozdrav?

O: Napokon!! Projekt frustrirani mikrofon je kompletan.

P: (L) Pozdrav. Koga imamo sa nama večeras?

O: Soinorqa.

P: (L) I kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja/Lav.

P: (L) Dobro. (Ark) Pitanje br.1: Gravitacija. Potoji čovjek po imenu Harold Puthoff. I taj Harold Puthoff je izumio novu vrstu gravitacije koja je bazirana na ideji koja kaže da postoji stvar koja se zove fizički vakuum. Nije ju on izumio, već propagirao i razvio tu ideju. (L) Tko ju je smislio? (Ark) Vjerojatno potiče iz 19. stoljeća. Ali glavno je to da ta ideja kaže da je gravitacija efekt onog što mi zovemo permeabilnost vakuuma; električna i magnetska. Na taj način također imamo onda i ujedinjenu teoriju. I želio bih znati da li je glavna ideja o gravitaciji bila bazirana na linearnom prostoru i vremenu, i da li cjelokupna gravitacija ovisi o karakteristikama poput ove permeabilnosti fizičkog vakuuma. Da li ova ideja uopće ide u pravom smjeru?

O: Nije čak niti pogrešna.

P: (Ark) Ali baš volim tu ideju! (smijeh) Ona se uklapa u moju vlastitu ideju. Da li je i moja ideja tako jako daleko?

O: Da ako misliš da je gravitacija efekt.

P: (Ark) U redu, to je dovoljno za prvo pitanje. Gadno sam izgubio, vraćam se natrag na ploču. Drugo pitanje se dotiče prostora i vremena. Prije ste nam već rekli da Einsteinova ideja prostora-vremena nije korektna i da bi se trebali vratiti nekim drugim idejama. Sad, te druge ideje su prostor i vrijeme od Galilea, gdje imamo apsolutno vrijeme - vrijeme koje je podijeljeno i apsolutno. Prije toga, bila je Kant-ova ideja. Po Kantu, postoje odvojeni prostor i vrijeme - apsolutni prostor i apsolutno vrijeme. I razmišljam da je možda korektna ideja neka treća, koja je da imamo apsolutni prostor ali ne i apsolutno vrijeme. Da li sam na nekom dobrom tragu?

O: Približavaš se.

P: (Ark) Što bih trebao učiniti da dođem još bliže? Što?

O: Zapamti da vrijeme ne postoji osim kao percepcija.

P: (Ark) U redu, zapamtit ću. Završio sam. (Andromeda) Dobro, prvo pitanje na našoj listi je pitanje umiranja ptica, riba i drugih životinja. Jesu li ti događaji povezani međusobno?

O: Neki jesu; neki nisu.

P: (Perceval) Tvrdnja Sektora za poljoprivredu (Department of Agriculture) - ili štogod to jest - je ta da su oni ubili neke ptice - one čvorke. Da li je to bila laž?

O: Oni su ih ubili.

P: (L) To su samo ovi čvorci. (Perceval) Čudno je da su ih ubili u isto vrijeme kad se dešavaju ova druga masovna umiranja, zar ne? (Andromeda) Što je ubilo ptice u Arkansasu na Novu Godinu?

O: Eksplozija iznad njih.

P: (Ailen) Dakle, neke životinje su samo umrle radi toga. (L) Mislim da bi trebali ići sa pojedinačnim slučajevima na tom spisku. Tu postoje toliko različitih slučajeva, neki bi mogli biti povezani sa promjenama Zemlje, a neki bi mogli biti slučajni, dok neki mogu biti i namjerno obmanjivanje i zbunjivanje u vezi tih svih slučajeva...

O: Da.

P: (Andromeda) Onda mogu završiti sa ovim pitanjima. Dalje, drugo pitanje: Da li je stvarno Sunce izašlo 2 dana ranije na Greenlandu?

O: Ne.

P: (Andromeda) Da li je Psyche osjetio potres... (L) Ne želimo li pitati što se desilo?? (Andromeda) Pa pretpostavljam da bi trebali! (smijeh) (L) Mislim, samo krenimo s time! (Andromeda) Pa, to je spisak! (smijeh) (L) Želim znati zašto su ljudi mislili da se Sunce pojavilo 2 dana ranije nego ikad na horizontu na Greenlandu?

O: Promjena u gustoći atmosfere i temperaturi plus nakupljena prašina. Ali budite svjesni da su okretanje planete i orbita bili modificirani.

P: (L) Kad kažete "bili modificirani", tko ili što ih je modificiralo?

O: Približavanje zvijezde kompanjona (tamna zvijezda, sunčev blizanac).

P: (L) Sve se svodi na to da je... izgleda sve kao da je tu čitava hrpa električnih fenomena. Znate, oni neprestano okrivljavaju Sunce da radi ovo ili ono. Ali stvar je u tome što Sunce nije baš toliko aktivno ako uzmemo u obzir da ulazimo u solarni maksimum. Usporedimo to sa prijašnjim solarnim maksimumima! Napravili su veliku buku u vezi malih dijelova, malih sunčevih pjega, kao da je to neka luda i neobična stvar. To je sve zbilja malo, relativno govoreći, i malo značajno ako usporedimo sa prošlim sunčevim ciklusima. I sjećam se nekoliko njih. Ali nešto definitivno potiče protok struje u solarnom sistemu. Da li je to ono što tražimo ovdje, to se sve dešava radi tog približavanja zvijezde kompanjona? Da li je ona uzrok?

O: Da.

P: (Ark) Zašto astronomi ne vide te promjene u orbiti planete?

O: McCanney ima dobro obrazloženje. Slično je sa razlozima za "slučajnu" evoluciju sisavaca u drugim branšama znanosti.

P: (L) I taj razlog je koji?

O: Potreba kontrole ili iluzija o tome. Polako i sigurno, znate?!?

P: (L) Dakle, drugim riječima, nemogućnost da otvore svoje umove prema električnoj prirodi univerzuma, koje su još opisivale starije kozmologije gdje je sve bilo u najmanju ruku barem... (Ark) Ne, ali pitao sam zašto astronomi ne vide te promjene. I nisam dobio odgovor na to pitanje. (Burma Jones) Mislim da je McCanney-ovo objašnjenje to da NASA to skriva. (Ark) Ali to nije samo NASA. Postoje vjerojatno na tisuće opservatorija. Amatera astronoma. (L) Tako se ne pita pitanje. Rekao si zašto oni ne mogu... (Ark) Ne, nisam rekao "ne mogu". Pitao sam zašto astronomi ne vide tu promjenu. (L) Pa, to nije isto kao i pitati... (Burma Jones) Pa amateri astronomi su to morali vidjeti. (Ark) Netko je to morao vidjeti, a postoje na tisuće amatera. (L) Pa nisam tako shvatila tvoje pitanje. Razumijem da si pitao zašto... (Ark) Dobro, da pitam iduće pitanje. Zašto tisuće astronoma, profesionalaca i amatera, zašto oni ne vide promjenu u orbiti Zemlje?

O: Te promjene su na jako maloj skali, ali svejedno značajne. Instrumenti koji su sposobni mjeriti tako precizno su jako dobro čuvani i kontrolirani.

P: (L) Iduće pitanj. (Andromeda) Da li je Psyche osjetio potres prošlu noć?

O: Ne.

P: (Galaxia) Da li je to bio osobni potres?

O: Ne.

P: (Galaxia) Dobro, molimo, što je to bilo?

O: Probijanje dimenzionalne barijere.

P: (Andromeda) Da li se kuća zbilja tresla?

O: Da.

P: (Mr. Scott) Pa što je uzrokovalo pucanje barijere?

O: To se u zadnje vrijeme često događa. Val se približava.

P: (Mr. Scott) U redu. (Galaxia) Imam pitanje. Spominjali su nam već da ćemo imati moći u 4. denzitetu i da ćemo moći čuti boje. Da li je jedna od njih da ćemo moći osjetiti ukus muzike?

O: Da.

P: (L) Iduće pitanje. (Andromeda) Hoće li kometa Elenin djelovati na Zemlju i uzrokovati velike poremećaje ove godine?

O: Vjerojatno da.

P: (Perceval) Nagađam da nije moguće točno znati kada. (L) Pa da, mislim da to ovisi o stanju na planeti i još mnogo drugih varijabli. Još nije prošao ni kroz pojas asteroida. Ta putanja... Asteroidni pojas je između Jupitera i Marsa, i on neće proći kroz njega do Marta ili Aprila. I naravno da to znači da mora proći kraj Jupitera. (Ark) Već ga je prošao. (L) Prošao je kraj Jupitera? Jesi li siguran? (Ark) Da, jučer sam gledao. (L) Dobro. Dakle, prošao je Jupiter i sad imaju bolju ideju o njegovoj orbiti, ali još uvijek mora proći kroz asteroidni pojas i to je onda pucanj u prazno. (Andromeda) Morat ćemo pitati kad se malo još približi. Stvar je u tome...

O: Elenin već uzima svoj mah.

P: (Perceval) Kako je velik?

O: 500 km promjer uzduž veće osi.

P: (Perceval) Barem nije velik kao Venera...

O: Ali raste.

P: [diskusija na odgovor] (L) Još nešto o tome?

O: I to je samo jezgra.

P: (Psyche) Pa da, još rep... (Andromeda) Još nešto o Elenin? (Perceval) Morat ćemo čekati i vidjeti? (Psyche) Hoćemo li vidjeti povratak kuge?

O: Ekstremno moguće.

P: (Galaxia) U Europi prvo? Gdje će prvo udariti?

O: Čekajte i vidite.

P: (Galaxia) Oh ne! To je sve što ću reći.

O: Oni koji imaju izvjesni genetski profil mogu vrlo malo patiti.

P: (Andromeda) Da li je to netko od nas? (Galaxia) To ne zvuči da je svatko otporan... više kao "Oni će vrlo malo patiti prije nego umru"!

O: Pušenje duhana je trag i pomoć.

P: (L) Trag prema genetskom profilu?

O: Da.

P: (Psyche) Oh, interesantno. [svatko je zapalio cigaretu i počinjemo se smijati] (Psyche) Svatko neka zapali! Osjećam se kao da pušim! (smijeh)

O: Nije samo stvar u tome da vanzemaljci ne vole jesti ljude koji puše cigarete! Ali gledajući sa izvjesne perspektive - virusi, koji uzrokuju takvu bolest kao što je kuga, su "vanzemaljci".

P: (Belibaste) Dakle, to znači da vanzemaljci vole virus kuge jer ne vole ljude koji puše? (L) Što? (Psyche) Ne, trebao bi pročitati članak u slijedećem nastavku "The Dot Connector" magazina: "Novo svjetlo bačeno na kugu: Povezanost virusa i Kozmosa". (L) Ako gledaš na ovo iz perspektive 4. denziteta, kad dođe nešto poput kuge i onda postoji globalna patnja - i kad pročitaš o tome da je kuga jednostavno užasna - ako postoji takva patnja na našoj planeti radi takvog nečeg, OPS-i 4. denziteta bi dobili bogatu gozbu od te patnje jer se oni tako hrane. Dakle, vanzemaljski virus bio bi u interakciji sa OPS realitetom 4. denziteta tako što bi im omogućavao hranu.

O: Dovoljno blizu!

P: (Andromeda) Kad će ona početi? (Atriedes) To je neka vrsta predskazanja... (smijeh) (Galaxia) Uskoro ili kroz duži period?

O: 18 mjeseci do 2 godine.

P: (L) Drugim riječima, ako će Elenin ili nešto drugo imati nešto poput toga u svojem repu, i Zemlja prođe kroz rep, još uvijek može proći godina-dvije da to padne na Zemlju?

O: Da.

P: (Galaxia) Hoće li nam koloidno srebro pomoći da se borimo protiv te kuge?

O: Ne samo ono, ali vrlo pomaže.

P: (Galaxia) Hoće li nam pomoći naše promjene u ishrani i dijeti?

O: Enormno!!! Pogotovo konzumacija masti radi zaštite stanica.

P: (Ark) Koja vrsta kolača je posebno dobra za to? (smijeh)

O: Prhki kolačići! (shortbread)

P: (Andromeda) Sa kokosovim uljem?

O: Da.

P: (Andromeda) Da li je pojavljivanje asteroida 596 Schiela vezano uz kometu Elenin?

O: Da. I druga svemirska tijela. Pogledajte kod McCanney-a.

P: (Andromeda) Dakle, što je uzrokovalo da taj asteroid postane kometa?

O: Postao je električno nabijen! (naelektriziran)

P: (Perceval) SAmo sam pomislio na nešto... Ta eksplozija u šumi u Škotskoj, prije nekoliko mjeseci, da li je to bio udarac meteorita?

O: Da.

P: (Andromeda) Da li kiša meteora, koja je prošla nedavno prema Suncu, čini samo prve velike kapi prije oluje ili je to pogrešna pretpostavka?

O: Niti jedno na ovaj način kako ste to rekli. Dio je oluje koja se izgrađuje, ali kad "velike kapi" dođu tu neće biti pogreške!

P: (L) Dakle, problem je u tome kako je pitanje bilo postavljeno. Rekla bih da su to bile "velike kapi", one bi pale na Zemlju. (Andromeda) Da li će se u iduće 2 godine manifestirati bilo koja od predviđenih supernova?

O: Da.

P: (Andromeda) Želimo li pitati još nešto u vezi toga? Da li je Betelgeuse već supernova?

O: Ne.

P: (Ark) Kako to misliš "već"? Kada? (L) Pa u prošlosti, pa bi onda mi to sada mogli vidjeti. (Ark) Pa ako se dogodila u prošlosti i ako bi ju mogli vidjeti sada - onda bi ju i vidjeli - što znači da još nije postala supernova. (Andromeda) Pa zar ne treba vremena od trenutka kad postane supernova do trenutka kad ju mi vidimo? (Ark) Koliko dugo? Negdje oko 3000 godina. (L) Upravo tako, to je ono na što je ona mislila.

O: Tko je rekao da će Betelgeuse postati supernova?

P: (Andromeda) Bio je članak o tome na SOTT-u. (Perceval) Oh da, ali oni su rekli da bi mi MOGLI vidjeti kako Betelgeuse postaje supernova, možda ove godine, a možda za milijun godina. (smijeh) (L) To su napisali? (Perceval) Nešto poput toga, dugoročno gledajući, da. Ali stavili su to u kontekstu kako bi mogli vidjeti dva sunca ove godine, ali i na dnu su spomenuli da bi to moglo biti ove godine ili kroz tisuću... ili kad god. (L) Što je iduće na redu? (Andromeda) Da li su protesti u Egiptu organizirani od strane SAD-a i Izraela?

O: Ne, ali jednom kad se pokrenula stvar oni su zasigurno postavili svoj tim na poziciju. Globalnu revoluciju oni žele upravo onako kako je Reed opisao.

P: (L) Douglas Reed? U “The Controversy of Zion”?

O: Da.

P: (Andromeda) Dakle, to vodi do idućeg pitanja: Koliko su Cionisti blizu svojem ispunjenju scenarija o biblijskom kraju vremena?

O: Oni očekuju da stvari sazriju unutar 2 godine.

P: (Perceval) Da li je moguće da je to priprema za, prema nekim opisima, kao rat na Bliskom Istoku, u kojem bi sukobili Izrael i Arapi?

O: Moguće ali ne vjerojatno onako kako vi to zamišljate.

P: (L) Mislim da on to zamišlja kao da su oni zbilja neka suprotnost. Ljudi su navedeni da budu jedni protiv drugih, ali vlasti koje imaju kontrolu nad time, pa čak i u Arapskom svijetu, su u međusobnom dogovoru. (Perceval) Mislio sam na jednostavan način gdje bi tamo bilo generalno neslaganje i vatra, te bi Palestinci, Židovi i svi drugi bili uništeni. Oni bi napravili scenu gdje bi bila neka vrsta pan-arapskog nacionalizma koji bi se pokrenuo protiv Izraela... (L) Pa da, mislim da je to zbilja moguće, ali ipak mislim da bi oni mogli kontrolirati opseg sukoba. No, stvari se mogu istrgnuti kontroli na način na koji oni to ne očekuju.

O: Da.

P: (L) Izrael je država sa najkoncentriranijom hrpom psihopata, vjerojatno na čitavoj planeti, i oni zasigurno ne žele uništiti svoj vlastiti narod. Ali, žele uništiti Arape. (Perceval) I u svojoj arogantnosti mogli bi završiti tako da sami sebe unište. (L) Pa obično to i naprave. Lobaczewski (Politička ponerologija)je rekao da bakcil ne razumije da će i on biti uništen, ubijen i spaljen zajedno sa tijelom koje je zarazio. I također mislim da oni ne uzimaju za ozbiljno promjene planete Zemlje. Nije to da oni ne mogu razmišljati u vezi takvih stvari, jer očito, neki od njih očito to znaju i pripremaju se. Ali izgleda da nemaju sposobnost stvarno razumjeti... oni mogu planirati nešto za stvari koje će se dogoditi, npr. da im njihovi znanstvenici kažu da će biti kometa ili takvo nešto, oni mogu sagraditi neku vrstu banke sjemena. Dobro, dakle oni to mogu učiniti. Ali oni nisu SPOSOBNI razumjeti posljedice i rezultate akcija koje upravo sada poduzimaju, kao neposredan odgovor na nešto što bi se moglo dogoditi na izvjestan način. Oni misle da ono što rade - da je to totalno racionalno, poput teorije u igrama. Otkrili su da te teorije ne djeluju na svakog isto! Mislim da je to kao što je Lobaczewski rekao: oni pokušavaju upecati sve ljude koji će reagirati onako kako oni misle da će reagirati, i onda su neprestano razočarani jer se upeca samo par ljudi kad to naprave. Kod stvarnih ljudi, nešto unutarnje iz njih upozori na opasnost. (Perceval) Dakle, oni ne mogu zamisliti kako bi normalna ljudska bića mogla reagirati kad im se pritisnu leđa na zid i kad su u stvarnom stanju kaosa. (Ailen) Ili ako postoji stvarna nestašica hrane. (Perceval) Oni nikad nisu bili uistinu tamo gdje planiraju nešto napraviti. (L) Dobro, što je iduće? (Andromeda) Zašto su se znakovi u žitu odjednom pojavili u Indoneziji?

O: Dolazak vala. Znakovi u žitu su neka vrsta oprosta ponuđenog onima koji su predviđeni za krajnje uništenje. Što mislite, zašto ih se pojavilo toliko u Engleskoj? Oni koji prime takav poklon i ne uzmu te poruke u svoja srca osudit će sebe i svoje vlastite potomke na odlazak u zaborav.

P: (L) Netko ima godinama nudi oprost, a oni ga odbijaju opet i opet. I imaju te lude ljude koji odu van i lažiraju ih, ismijavaju ih... Mislim, univerzum govori tim ljudima, a farmeri odu na polje i pokose ih!

O: Da.

P: (L) Možete li zamisliti? Univerzum, kozmos - za Boga miloga - govori ti i sve o čemu ti brineš je to da ti je poremećeno žito u polju! To je toliko izvanredno da je to teško uopće pojmiti. (Ailen) Ali zašto većinom u Engleskoj, a ne u drugim zemljama? (L) Pa pojavljuju se i na drugim mjestima, ali stvar je u tome da je većina znakova dodijeljen Engleskoj. Ona je poput financijskog centra svijeta, gdje dolaze svi ljudi koji su dominirali planetom. Cijela "zapadna civilizacija"... I što oni kažu? To je upozorenje njima i njihovim potomcima. I gdje su njihovi potomci? Po čitavoj planeti!

O: Da. Upravo tako!

P: (Andromeda) Da li je masovno stanjivanje vela (granice realiteta i dimenzija) na čitavom svijetu odgovorno za mnogo čudnih dešavanja koje su se nedavno događale? Pa, zapravo to već znamo.

O: Da.

P: (Andromeda) Što je bila pojava jahača na konju koju su vidjeli u Egiptu?

O: Stanjivanje vela.

P: (Belibaste) Ali taj vitez, koje je njegovo značenje? Da li je to bio duh, biće, da li se borilo sa Egipćanima? (Perceval) Izgledalo je kao prikaza...

O: Saladin.

P: (Belibaste) Vitez ili princ... Arapski borac. (Perceval) Bio je na mostu iznad vode. (Andromeda) Što je sa NLO viđenjem u Jeruzalemu?

O: Isto.

P: (Perceval) Stvar za koju smo mislili da je komet, u Kazakhstanu, da li je to bila raketa koju su ispalili Rusi, kao što kažu izvješća?

O: Ne.

P: (Perceval) Da li je to bila kometa?

O: Da.

P: (Perceval) Izgledalo je kao kometa, prema onome što mi znamo o kometama.

O: Dio komete. Očekujte više "raketnih lansiranja" kao izlike. Da je bio slučaj stvarnog "raketnog lansiranja", oni bi bili u mogućnosti to unaprijed vidjeti.

P: (Perceval) Prema izvješću dvojice koji su snimili NLO iznad Jeruzalema i komete, izgleda da se to dešavalo u isto vrijeme ili jako blizu. Da li je bilo povezanosti između komete i NLO-a?

O: Da.

P: (Perceval) Kakva je ta povezanost?

O: Stanjivanje vela. Električni fenomen može to učiniti.

P: (Perceval) Da li je NLO, koji je bio tamo i normalno nebi bio vidljiv, postao vidljiv zbog stanjivanja vela?

O: Više-manje. Električni naboji također mogu utjecati na ljudsku percepciju.

P: (Andromeda) Da li je stanjenje vela također odgovorno kod viđenja NLO-a kojeg su ljudi vidjeli na PaleoFest-u?

O: Oh, svakako! Ali ovdje je razlog bio poboljšanje percepcije radi mrežne povezanosti.

P: (Andromeda) Što je sa razbijenim prozorima aviona koje su pokazali na vijestima?

O: Električni naboji imaju mnoge efekte. Usput, to je razlog za neke od smrti onih životinja - električna pražnjenja.

P: (Belibaste) Jer je više prašine između ionosfere i zemljine površine. (Galaxia) Jesam li se zato i ja šokirala nedavno električnom opremom? (L) Može biti.

O: Da.

P: (Perceval) Da li se ta električna pražnjenja oslobađaju iz Sunca ili...

O: kapljice kiše, ili prašine, plus elektricitet. Snijeg također.

P: (Andromeda) Jesu li prolivene kemikalije iz (Meksičkog) Zaljeva dosegle obalu Europe i Veliku Britaniju?

O: Da.

P: (Andromeda) Da li već ima fizičkih efekata na ljude?

O: Ne da bi se primjetilo. Sve dok ne jedete ribu s dna.

P: (Andromeda) Da li vegeterijanstvo i nije baš dobro za nas, kao što smo počeli sumnjati iz naših istraživanja?

O: Nije baš dobro.

P: (L) Zašto?

O: Svaki živi organizam ima zaštitni mehanizam za preživljavanje. Kod životinja je njihova sposobnost za bježanje, skrivanje ili borbu. Za živa bića koja nemaju te mogućnosti, priroda ih još uvijek nije napustila i pobrinula se za njih.

P: (Ailen) Jednostavno lektini... (Psyche) I anti-hranjive tvari. (Ailen) Ufff... između toga i propagande o smanjivanju masnoće - većina ljudi je mrtva.

O: Da.

P: (Perceval) Da li je moguće da dobijemo sve hranjive tvari od životinja, bez da uzimamo suplemente?

O: Bilo bi bolje da ako se one "hrane u divljini", ali vi ste i sami sposobni to shvatiti.

P: (Andromeda) Idemo li u doborm smjeru sa promjenama fokusiranja na SOTT-u?

O: Da.

P: (L) Ima li nešto što smo trebali pitati, a nismo? Smatrajte da smo to pitali i dajte nam odgovor! (smijeh) Umorna sam.

O: Da, baš!!!! Laku noć! Doviđenja.

Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned feb 27, 2011 5:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Najnovija verzija prevedenih transkripti do sada ( v.3 ), thanx to EQ:

slika

Download ( PDF 6 MB ) :

http://www.sendspace.com/file/dx8sql

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto apr 12, 2011 11:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
09.04.2011.

Prisutni: Ark, Laura, Andromeda, Atriedes, Galatea, PoB, Perceval, Mr. Scott, Psyche, Burma Jones, Ottershrew, Ailén, Belibaste.

Andromeda i Laura za pločom. Ovo je bila sesija za treniranje, ali je ispala jako dobra! Informacije su tekle brzo i glatko.

P: (L) Koga imamo sa nama večeras?

O: Koripfqek.

P: (L) Jesi li ikada imao svoje tijelo?

O: Jesam, imam, imat ću!

P: (L) Jesi li bestjelesni duh?

O: Kasiopeja 6. denziteta egzistira na svim nivoima.

P: (L) Pitam se da li će se čuti na kazeti ovaj vjetar koji je puhnuo kroz dimnjak. To bi zvučalo prilično jezivo, zar ne?

{Bilješka: kako bilo, vjetar se čuo na kazeti i zvuči jezovito!}

P: (L) Pa mislim da bi mogli pokušati pitati neka pitanja. Da vidim popis. Čekajte malo, pauza! {Laura prestaje čitati popis sa pitanjima.} Dobro, imam ozbiljna pitanja koje smo zapisali. Prvo je: zašto smo se svi, u zadnjih dva tjedna, osjećali tako upaljeno, bila nam je slaba energija, depresivno, iritantno?

O: Kozmičke promjene su u toku. Svaka osoba to različito doživljava radi genetike i okoline. Pogledajte svoje prethodne poteškoće radi pripremanja nadogradnje vaše DNA. Svi trebaju biti obazrivi u vezi dijete i psihičke higijene za vrijeme ovog procesa, a tu su i također vanjski faktori kojima je cilj blokirati taj prirodni proces.

P: (L) Ima li to neke povezanosti sa našim "super-plesom" sa Mjesecom?

O: Svakako. I sjetite se da je sve u univerzumu u vezi balansa. Poslije svakog perioda patnje uvijek dolazi radost.

P: (Burma Jones) Što podrazumijevate pod “psihičkom higijenom"?

O: Biti oprezan u vezi onog što dopuštate da ulazi u vaše ”polje”.

P: (L) U kojem smislu?

O: Sve.

P: (L) Što podrazumijevate pod “sve”?

O: Sve što vidite, čujete, o čemu govorite, itd.

P: (Ark) Dakle, uh, reći ću vam u vezi ovog “korištenja svih čula”. Dogodilo se to prije par dana. Izašao sam van i skoro imao nesreću. Vozio sam srednjom trakom. Tamo su bile tri trake. Bio je neki momak iza mene koji je bio vrlo nesretan što sam ja vozio samo 90 km/h. Lelujao je lijevo-desno pokušavajući prestići me i to sam mogao vidjeti u svojem retrovizoru. Pogledao sam desno i uvidio da ništa tu ne mogu učiniti jer je kraj mene bio drugi automobil. Mogao sam ga vidjeti normalno. I tako, ostao sam u svojoj traci. Poslije 2 minute, ovaj iza se počeo ponašati vrlo nervozno. Ali onda, pogledao sam opet desno i vidio da s desne strane više nije bilo automobila kraj mene. I pomislih da se maknem na desno i počeo sam se prestrojavati {Ark radi rukama i opisuje kako je izvodio manevar} – jedino je problem bio što je u mrtvom kutu bio automobil. Uh, taj mladić je bio zbilja brz. Nagazio je na kočnicu – i ništa se nije desilo. Vidite? Obično ne radim takve stvari. Mislio sam jako brzo i mislio sam da je on već otišao naprijed, ali nisam bio 100 % siguran. Dakle, trebao sam pričekati da budem 100 % siguran. I tako, ništa se nije desilo, on je bio samo uznemiren.

O: Imali smo više od toga na umu. Budite oprezni u interakciji sa negativnim energijama.

P: (L) Pa to je nešto poput kreiranja svoje vlastite stvarnosti, zar ne?

O: Nije to ono na što smo mislili... Držite svoju zaštitu spremnom i ne dozvolite negativnim energijama da ukližu kroz nju... kao što je vjerovanje u laži... slušanje negativne muzike dok istovremeno mislite da je pozitivna... gledanje negativnih filmova i istovremeno mislite kako je to beznačajno. Ekstremno je važno ne lagati sebe. Netko može slušati ili gledati mnogo stvari koliko želi sve dok zna istinu svoje orijentacije, dok je prihvati i razumije. Razumijete?

P: (L) Dakle, drugim riječima: svjesnost. Lopatu zovi lopatom i ne dozvoli nečemu negativnom da uđe u tebe i da ti vjeruješ kako je to pozitivno. Ti to možeš vidjeti, percipiraš to i prihvatiš, ali ne dozvoliš da ima utjecaja na tebe. Jer očito, ti ne možeš isključiti svoju percepciju svijeta oko sebe, ali možeš kontrolirati kako da to utječe na tebe. Dakle, ne dopustiš da to dođe unutar tebe jer misliš da je to nešto što u stvari nije. (Belibaste) Dakle, vidiš to kako jest. Ako je negativno, vidiš to kao negativno. (L) Pa da, rekli su da se fokusiramo na istinu da bi se promjene manifestirale na tebi kao pozitivne. To jest, “pozitivno” može značiti i da stavimo na znanje da je nešto negativno - ako je to slučaj. (Galatea) Izaberi sjeme koje želiš zaljevati. (L) Da li je to u načelu ono o čemu govorimo ovdje?

O: Da.

P: (Ark) Ali ja bih rekao da svatko treba imati panoramski retrovizor u automobilu. ( zakrivljeno ogledalo tako da se vidi "mrtvi kut" u vožnji )

O: Da.

P: (L) Jer te se stvari došuljaju iza tebe i dođu ti u mrtvi kut. Dobro, Atreides, tvoje pitanje. (Atriedes) Malo je osobno pitanje. Imala sam halucinacije. Kad sam crtala, vidjela sam stvari i dijelove mog crteža kako se ponekad miču - i neprestano čujem ljude kako govore neke stvari koje oni uopće zapravo nisu govorili.

O: Kozmičke promjene!! DNA promjene!

P: (Atriedes) Dakle, nisam poludjela?

O: Ne.

P: (Galatea) Da li je to isto i slučaj samnom? I ja sam također tako viđala stvari.

O: Da. Kad pogledate sebe prije 5 do 10 godina, da li primjećujete neke promjene za sada?

P: Svi u glas: “Da”!

O: Niste li posumnjali da se te promjene također i podudaraju ili ocrtavaju u vašoj najprimarnoj strukturi?

P: (L) Nikad nisam razmišljala o tome na taj način.

O: Tako djeluje rad na sebi! On vas priprema za čak dramatičnije i brže promjene! I to je ”kapacitet primanja”.

P: Dakle, vi kažete da kad ti radiš na sebi, i kad nešto promjeniš do izvjesne mjere, da to djeluje na osnovnije nivoe kao što je na primjer DNA? Onda ti to omogućava da primaš finije ili drugačije podešene energije, koje ti mogu pomoći da se još više promijeniš? I ako se to desi, to ti omogućava još i još. Da li se nešto takvog dešava?

O: Da. Ne baš tako točno kako ste vi to opisali, ali to je dovoljno blizu.

P: (L) Moram li to još pojasniti?

O: Kad ćeš to napraviti - napravit ćeš.

P: (L) Postoji li neka veza između ovog gore navedenog i osipa koje ljudi dobivaju?

O: Pazite na dijetu!

P: (L) Da li to znači, kao što mislim, da budemo vrlo oprezni sa svim vrstama ugljikohidrata?

O: Da.

P: (L) Da li je to zbog toga što smo ozračeni, kao što mislim? Ta HAARP aktivnost?

O: Da.

P: (L) I tako moramo svi to imati na pameti za vrijeme tog ozračivanja. Svatko bi trebao biti posebno oprezan kod svih aspekata higijene: fizičke, mentalne, emocionalne, duhovne.

O: Da. Kao što smo rekli prije par trenutaka, postoje sile koje se žele umiješati u taj prirodni proces.

P: (L) Što je sa stvarima koje se razbijaju i čudnih snova koje su svi imali?

O: VPO. {vidi prethodne odgovore}

P: (Galatea) Zato sam imala taj san u kojem je bio čovjek u crnom?

O: Da.

P: (L) Rekla bih da imaš takvu vrst snova radi toga što si svjesna negativnih energija koje ti se žele uvući. (Galatea) Da li je to bilo stvarno da je to humanoidno biće pokušalo ući?

O: Da.

P: (Galatea) Strašno! (Burma Jones) Jesam li ja stvarno došao i pomogao joj u njenim snovima?

O: Da.

P: (Galatea) Hvala ti! (Burma Jones) Nema na čemu! (L) Iduće pitanje na popisu: Da li je radijacija iz Fukushime zanemariva u odnosu na razne radijacije od 2000+ nuklearnih eksplozija koje su se desile na planeti od 1945.g.?

O: Da.

P: (L) Koliko će jako ona imati utjecaja na ljude?

O: Kumulativno, već je loše.

P: (L) Mislite, 2000 nuklearnih eksplozija? I sada, povrh svega toga, to je poput kritične mase ljudi koji su izloženi svemu tome?

O: Da.

P: (L) Dakle, što to znači za nas?

O: DNA promjene i dijeta pomaže održati frekvenciju stabilnom.

P: (L) Što je sa ljudima koji su vegeterijanci?

O: Oni su nuklearni “dvopek” budući da se njihova energija mora trošiti da bi podigli vibracije svoje hrane.

P: (L) Da li je Fukushima nuklearka pod kontrolom?

O: Što?!?

P: (Burma Jones) Zvuči poput: “Šalite se”?

O: Da.

P: (L) Što je uzrok blebetanja tih ljudi sa TV-a?

O: Svi od već navedenih faktora.

P: (L) Dakle, to može biti dijeta, njihova DNA degradira, nisu u mogućnosti primati kozmičke promjene - te vrste stvari?

O: Što vi mislite o "novoj" eksploziji, udaljenoj 3 - 4 milijardi svjetlosnih godina? Ono što svi misle da inače jest?

{izgleda da ovdje Kasiopejci govore o vijestima o nedavnoj eksploziji koja se desila u centru male galaksije koja je udaljena 3.8 milijardi svjetlosnih godina. Vidi:

http://www.tgdaily.com/space-features/5 ... n-observed
http://www.technewsworld.com/story/Cosm ... 72239.html

“Astronomi kažu da nikad prije nisu vidjeli nešto toliko svjetlo, da toliko dugo traje i toliko varijabilno. Obično prasak gamma zraka označava kraj masivne zvijezde i njihova emisija radi takvog događaja nikad ne traje više od nekoliko sati. Ali radijacija od tog udara je trajala tjedan dana nakon eksplozije i polako je tek onda nestajala.”

I ovo: “Kratkotrajne gamma zrake su tipične za smrt masivne zvijezde - većinom ne traju više od nekoliko sati - ali ova eksplozija se nastavila više od tjedan dana i emitirala pulseve visokoenergetske kozmičke radijacije i imala je efekt svjetlijeg intenziteta, dulje je trajala i bila je različita od bilo čega što su znanstvenici do sada mogli vidjeti.”}

P: (L) Kažete da to nije toliko daleko kao što oni kažu da je?

O: Da.

P: (L) Što to predstavlja? Kakav utjecaj ima?

O: Val je zbilja počeo!

P: (L) Što to znači?

O: Energija se slila u vaš svemir iz viših denziteta.

P: (L) Postoji li neka povezanost između smrti našeg susjeda i propadanja zdravlja našeg psa? Da li je koncentrirano zračenje ili su to utjecaji iz kozmosa?

O: Vidite sve od ranije navedenog.

P: (Mr. Scott) Našem psu se također događaju DNA promjene! (Galatea) On će naučiti govoriti!! (Belibaste) {imitira psa koji govori} (Galatea) Znala sam! Čitala sam izvještaje koji govore o životinjama koje izvode neobične stvari. Životinje postaju pametnije!

O: Da!

P: (Galatea) Ubrzo će ljudska rasa biti svrgnuta sa prijestolja! (PoB) Možda bi tako bilo bolje!

O: I budite također svjesni faktora propadanja nekih.

P: (L) Tko je iskopao podzemne gradove kod Derinkuyu-a i Kaymakli-ja u Anatoliji?

O: Izbjeglice iz sjeverozapadne Europe nakon kataklizmi.

P: (L) Da li su ljudi koji su sastavili Stari Zavjet ( Stari Testament ) koristili grčka načela Homera i Hesioda, kao obrazac?

O: Napokon ste to shvatili?

P: (L) Kažete da nam je dugo trebalo?

O: Da!

P: (L) Da li se Therapeutae umješao u stvaranje Starog Zavjeta?

O: Djelomično.

(L) Da li je Paul iz Tarsus-a sakupio sve dijelove Novog Zavjeta zajedno?

O: Ne.

P: (Burma Jones) Da li je Paul iz Tarsus-a stvarno postojao?

O: Da.

P: (L) Da li su dijelovi Novog Zavjeta stvoreni iz Paulovih stvarnih zapisa?

O: Da.

(L) Koliko su blizu bili onome što je on prvobitno zapisao?

O: 70 %.

P: (L) Da li je Paul iz Tarsusa pripadao nekoj filozofskoj školi ili mističnoj grupi?

O: Da.

P: (L) Da li je to bila jedna od misterioznih religija?

O: Njima slična, ali starija. Tu i tamo postoje tragovi. Dobro vam ide rekonstrukcija toga. Mogli bi reći da je ova komunikacija dio iste.

P: (L) Da li je to ono što je Gurdjieff nazvao ezoteričko Kršćanstvo?

O: Da.

P: (L) Što je originalno predstavljalo 7. stupanj Mithraizma?

O: Mithraizam je bio preokretanje OPD verzije.

P: (L) Što to znači, što je davao?

O: Vladavina silama i biti savladan.

P: (L) Zašto se Mithra prikazuje kako nosi Phrygiansku kapu?

O: Da bi zbunio promatrače. Imajte na umu da su stvari puno kompleksnije nego što vaša pitanja mogu uopće zahtjevati.

P: (L) Neka druga pitanja? (Galatea) Da li je moguće upregnuti energiju sreće?

O: Ne u smislu na koji vi mislite. Univerzum je u vezi balansa. Tu nema trikova ili varanja.

P: (Galatea) Imala sam snove u vezi tigrova i nekih drugih slučajnosti s tigrovima. Što je iza tih snova?

O: Svjesnost o snazi prirode i ponešto straha.

P: (Ark) Mogu li ja pitati pitanje? Dakle, igrao sam se sa nečim što se zove homo polarni motor – vi to napravite i on se okreće. Tu postoji cilindrični magnet i on se okreće. Tu je i električno polje koje bi se trebalo stvoriti kao npr. ovo – {demonstrira linije magnetskih silnica}. Sad, veliko pitanje je slijedeće - i fizičari diskutiraju oko toga - jesu li to magnetske linije koje rotiraju zajedno sa magnetom ili one ne postoje? Dakle, to je pitanje.

O: Tu postoje usmjerivači magnetskog toka. Kad uključite uređaj, vi pomaknete elektrone i inicira se tok. Taj tok inducira slobodne elektrone u uređaj.

P: (Ark) Ali pitao sam da li magnetsko polje rotira magnet ili ne?

O: Ne.

P: (Ark) Onda imam još jedno pitanje! To sam i pretpostavljao. Pa ipak, zašto magnetsko polje ide iz jednog pola u drugi – tu postoji nešto primarnije nego magnetsko polje, nešto što se zove “vektorski potencijal”. Postoji hipoteza da taj vektorski potencijal predstavlja stvarni tok nečega u eteru. Dakle, moje pitanje je da li je ta hipoteza, u bilo kojem smislu, točna?

O: To je upravo ono što smo maloprije opisali.

P: (Ark) Zadnje pitanje. Uh, postojao je u 20-tim godinama 20. stoljeća njemački fizičar koji je tvrdio da može vidjeti magnetske monopole - što je danas skoro zaboravljeno. Imao je mnogo eksperimenata i teorija. Da li je on zbilja vidio magnetske monopole?

O: Da.

P: (L) Dobro, jesmo li gotovi? Ima li nešto što nismo pitali, a trebali smo?

O: Pomoć je na putu! Doviđenja!

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto jun 14, 2011 10:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Najnovija sesija od 11.6.2011

Prevedena od Ljubice, evo linka...

http://www.matrixworld-loviste.com/sesija11062011.htm

Ispoštovačemo i Jacka i njegov prevod sesije, tako da je samo ovde dat link sa sesiju dok Jack ne završi posao...

Pozdrav(Sesija je neverovatna, samo je pročitajte,,,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto jun 14, 2011 11:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Preneseno sa: http://www.matrixworld-loviste.com/sesija11062011.htm

Evo sesije, Ljubica je to dobro prevela ( PUNO HVALA !!! ), bilo je samo par tipfelera... kad je tako velika sesija - to se vrlo lako može desiti... uglavnom, evo je:

11.06.2011.

Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, Ailen, PoB, Galaxia (AKA Galatea), Burma Jones, Ottershrew, Psyche, Mr. Scott

(Laura i Andromeda na ploči)

O: OMANDSAPGKNRWAEHL ili to što sam blizu dubokog svemira slušam sada FIOEY tišina broj divan mir

P: (L) Što to sve znači? (Pregledavaju odgovor) Kako se zoveš?

O: Goran Lezczek.

P: (L) I da li ikada imao svoje tijelo?

O: Da.

P: (L) I kada si umro?

O: 1995.

P: (L) I kako si umro?

O: Rat.

P: (L) I zašto si sada ovdje?

O: Brzo prebačen sa ovog mjesta.

P: (L) Drugim riječima, ti bi htio krenuti u svijetlo? Sve što moraš uraditi je da pogledaš uokolo. I gdje god pogledaš, vidjet ćeš svijetlo. Gdje god da pogledaš vidjet ćeš sjajno svjetlo. I ako nastaviš gledati to isto u jednoj jedinoj specifičnoj točci, vidjet ćeš da je malo svjetlija od drugih točaka. I čim to primijetiš, vidjet ćeš da ona raste da je sve bliže. Kako bude sve bliže, sve što ti moraš uraditi je da kreneš prema tome. Samo kreni prema svijetlu. Kreni prema svijetlu. Potpuno prepuštanje, prepuni mir. Kreni prema svijetlu.

{Ova gore navedena komunikacija demonstrira kratku verziju diferencijalne dijagnoze. Entiteti se moraju ispitivati i testirati. I tada ako ste identificirali „mrtvog čovjeka“ onda se primjenjuje formula za razrješenje (otpust). Ovaj se proces mora pratiti svaki put sa svakim entitetom dok se kanal temeljito ne utemelji i dol se ne ustanovi određena dinamička identifikacija. Kada se entitet odbije, pošalje svojim putem, kanal je očišćen.}

P: Imamo li koga s nama?

O: Da.

P: (L) I koga imao s nama?

O: Hodo.

P: (L) I da li si ikada imao svoje vlastito tijelo?

O: Pogledaj uči brzo.

P: (L) I što to „pogledaj uči brzo“ znači?

O: Ljudi će uskoro umirati.

P: (L) Koji ljudi?

O: Mnogi.

P: (L) Gdje?

O: Blizu Bilderbergerima, blizu.

P: (L) I od čega će umirati?

O: Zavjere.

P: (L) Dobro. Kao što sam rekla, imaš li ime?

O: Dao ime.

P: (L) I da li si ikada imao svoje fizičko tijelo?

O: Gledaj, uči.

P: (L) Što „gledaj uči“ znači?

O: Slijedeći poklon blizu znanja Laura.

P: (L) Ne zvučiš baš smisleno.

O: Prati znanje.

P: (L) Pratiti znanje o čemu?

O: Urezivanja.

{U ovoj točci napravljeno je mentalno blokiranje, i napravljena je nijema molba ka Kasiopeji. Ta druga aktivnost je prestala i energija se promijenila. }

P: (Planceta - tražilo počinje raditi krugove obrnute od kretanja kazaljki na satu) (L) Ima li ikakvog razloga za sve te mnogostruke krugove?

O: Vozimo se sada!

P: (L) I kako se zoveš?

O: Kojin s Kasiopeje.

P: (L) I kako ću ja znati da si ti Kojin s Kasiopeje?

O: Pitaj!

P: (L) Što da pitam?

O: Što god želiš!

P: (L) Što je značilo sve to kružno kretanje, i što je značio sav taj šaroliki asortiman koji je mutio uokolo?

O: Smetnje. Potrebna je kooperacija za rast.

P: (L) Kakve vrste smetnja?

O: Zraka nalik na HAARP uperena na vas.

P: (L) I koliko se dugo to događa?

O: Pali se i gase več neko vrijeme.

P: (L) I što je izvor toga? Je li 3D ili 4D izvor energije?

O: Oboje. Vas se prati već dugo vrijeme.

P: (L) Pa, zašto nas se samo tako ne otarase, ako smo im takva smetnja ili što god već da jesmo?

O: Ne mogu.

P: (L) Zašto?

O: Mi vam to ne možemo reći jer bi interferiralo s misijom.

P: (Galaxia) Zašto bi interferiralo s misijom?

O: Ako znate zašto, anticipirat ćete i najvjerojatnije napraviti sebi fatalne greške. Recimo samo da „oni“ znaju da ako vam učine nešto nažao da će to rezultirati njihovim totalnim uništenjem uključujući i još negativniju vremensku liniju.

P: (L) Pa, ako bi moja smrt donijela njihovo uništenje, onda bi bilo dobra ideja da se preispitam, je li tako? Pa, zar to nije što oni žele? (Belibaste) Zašto bi to donijelo njihovo uništenje?

O: Ponovno, ne možemo vam reći. Ali znajte da ne postoji pozitivan ishod po Zemlju i budućnost bez vaše prisutnosti.

P: (L) Dakle, ne postoji šanse za pozitivan ishod bez mene, pa ipak moja smrt bi osigurala njihovo totalno uništenje.

O: I svega ostaloga!

P: (Perceval) Možda to ima nekakve veze sa balansom, znate? Univerzum želi balans. Postoji jaka snaga u univerzumu koja dozvoljava da se igra sa stvarima dok god postoji neka vrsta balansa (ravnoteže). Ali da nisi ovdje, onda bi ovaj svijet bio potpuno mračan, negativna zvijezda, i postojao bi nekakav mehanizam koji bi ga uništio i sve povezano sa time.

O: Da.

P: (L) To je jako deprimirajuće da pomislimo da smo MI jedina balansirajuća energija… od 7 milijardi ljudi na planeti! (Perceval) Jedina stvar koja sprječava da sve još nije eksplodiralo u dim je zato što nekoliko ljudi čini napor. To je jako velikodušno od univerzuma da uzme u obzir tako malu grupu ljudi. (L) Kako smo došli do ove teme? (Galaxia) Oh, zato se osjećam tako loše: jer nas HAARP-iraju. (L) O da! Dakle to je razlog naših različitih negativnih iskustava u zadnje vrijeme koje se samo rotiraju unaokolo kuće kao da se nekakav virus šeće unaokolo?

O: Da.

P: (Galaxia) Je li zato povraćamo? (Perceval) I druge stvari?

O: Da.

P: (L) Dakle oni nas zrače zrakama i drmusaju naše stanice unaokolo?

O: Da.

P: (Galaxia) Dakle nemaju veze sa ovim „kozmičkim mališanima“ o kojima smo raspravljali?

O: To jest „kozmičko!“

P: (Belibaste) To zračenje, da li zrače svakoga posebno?

O: Ne.

P: (Belibaste) Dakle zrače područje?

O: Da.

P: (Belibaste) Kao i sada, oni zrače.

O: Može naciljati točno jednu ili dvije sobe.

O: (L) Dakle mogu naciljati samo sobu. (Perceval) Ima li načina da se obranimo protiv takvog zračenja? (Ark) Da s nečim zaštitimo krov ili tako nešto? (Perceval) Bi li nam pomogao novi krov? (Smijeh)

O: Dobro vam ide za sada. Kako se potrebe budu povećavale tako će i znanje.

P: (L) Pa, mogu reći da mi je danas mnogo, mnogo bolje. Bila sam u tom užasnom stanju nekoliko tjedana, i danas mi je mnogo bolje sa mojim kortizonom i sa malo DPLA. Ne znam da li ću uopće uzimati išta sutra. Zaista je pomoglo. Preporučila bih svima koji misle da upadaju u rupu, da ga također probaju. Ali ne više od dva tri dana. (Belibaste) Dakle dijeta i dodatci prehrani su nas učinili manje podložni tom zračenju?

O: Da.

P: (L) Kad več pričamo o dijeti, palo mi je na pamet pitanje. Pričekajte, idem po papir. Pošto smo se probudili u vezi vegetarijanizma naspram konzumiranja mesa, i to se dogodilo sasvim slučajno, uz pomoć iskustava, eksperimentiranja, učenja, uz pomoć – znate, teških lekcija, publicirali smo mnogo materijala koje pronalazimo, jer je naravno došlo do nekih realizacija koje su nas pogurale i nagnale na traženje materijala, koji objašnjavaju što smo iskusili sa vegetarijanstvom naspram jedenja mesa to jest u tom eksperimentu. Dakle, mi smo publicirali te stvari u tom pravcu, stvari o glutenu o lošim mliječnim proizvodima, o lecitinu i hrani biljnog podrijetla, o potrebi da jedemo više mesa, i o tome da moramo jesti puno više masti, i osnovi da Paleo dijeta najviše odgovara ljudskim bićima, mi smo na sebe navukli nešto što mogu nazvati „vegetarijanski trolovi.“ Mislim oni su kao fanatici.

Pa sam prošlu noć mislila o tome. I dok Bob Altemeyer sa svojim opisom autoritativne osobnosti može lako objasniti neka od ovih ponašanja, mi smo došli do još jedne podjele. Mislim, imate podjelu između ljudi koji znaju da svijest postoji izvan tijela, ili da svijest postoji prije tijela. I onda imate Darwiniste kojima je svijest nus-produkt materijalne evolucije. I naravno, Darwinisti također zagovornici Velikog Praska, koja je zaista vrlo bizarna kreacionistička teorija.

Dakle, imamo podgrupu. Imamo ljude koji su Darwinisti i pristaše Velikog Praska, i onda imamo ljude koji su fundamentalisti, koji u stvari također vjeruju u čudesnu kreaciju. Dakle, iako se mogu činiti, ili izgledati da su u direktno recipročni jedni drugima, i da su svaki na drugoj strani ograde, u određenom smislu oba tipa su autoritarni tipovi osobnosti. Što u stvari podcrtava ono što je Altmeyer rekao o autoritarnim ličnostima. Oni prate uvjerenja, diktate ili ideje konstituiranih vlasti sa svim što su im one donijele.

Autoritativna ličnost u Moskvi bi vjerovala da je komunizam – možda ne danas, ali prije nekog vremena – najbolji način življenja. Prati ili umri, komunizam je ono što je prava stvar, dobro i podesno. S druge strane oceana, ista individua, iste vrste osobnosti u SAD, vjeruje da je kapitalizam najbolja opcija. Drugim riječima, ljudi su odgajani s određenim autoritetima u njihovim životima koji se zalažu za određene ideje i stvari, i oni su aklimatizirani i kultivirani na tim idejama. Njihove osobnosti ih robovski prate – to je ključna riječ: robovski.

Čini mi se da ta podjela dolazi iz istog pravca – ako ova podjela nije definirana ideologijom, jer svaka ideologija služi da bi se robovski pratila – jer je razlika između robovanja sljedbenika naspram osobe koju u stvari zanimaju činjenice i koja je u stanju izaći iz kultiviranog stanja i koja može razmisliti o idejama. Dakle, samo malo, sad ču preči na nešto drugo!

Dakle stvar koju je Altemeyer napisao u drugoj knjizi o „čudesnoj konverziji“ gdje je skupio podatke i analizirao ljude koji su se rodili u jako religioznim obiteljima i okružju, i koji su prošli kroz mnoga programiranja kako su rasli. Ali nakon toga su odrasli i izašli iz svega toga. Oni se nisu doslovno okrenuli protiv toga, ali su prestali vjerovati, promijenili su mišljenje, postali su nešto drugo. I tada imamo ljude koji su izrasli u potpuno ne-religioznom okružju. Neki od njih su bili protivni religiji, al tada, kad su narasli, konvertirali su i postali religiozni ili fundamentalisti. Obično se radi o fundamentalizmu kad prođu kroz pretvorbu. Mnogi ljudi ne konvertiraju u katoličku ili metodističku vjeru već se pretvore u fundamentaliste. Dakle ključna stvar je da je on primijetio da ljudi koji izrastu u ne-religioznim kućanstvima i koji onda prijeđu na religiju da većina njih ima ozbiljne psihološke probleme. Zlostavljani su ili oštećeni na neki način, i u stvari da nije postojalo nešto u njima što im je pomoglo da dođu do takvih zaključaka sami sa sobom ili zaključaka o životu ili svijetu. Dakle, oni su, u stvari, morali tražiti u spasitelja izvan sebe ili nešto tako što će im dati nove odgovore. Jer još jednom oni su individue koje trebaju nekoga ili nešto da bi ga robovski pratili.

I tada tu su ljudi koji su izašli izvan religije, ono su dosta drugačiji na potpuno suprotan način. Oni su mnogo samostalniji. Tu postoji velika razlika među njima jer oni mogu razmišljati i raditi i niti nešto drugačiji. Neki od njih su postali ateisti, neko od njih su postali duhovni ali ne i religiozni. Oni prate drugačiji put. Oni su vrlo individualni. Ali glavna stvar je da imaju snažno unutrašnje uvjerenje u ono što je ispravno. NA smiješan način, njihovo religiozno iskustvo je na pravi način radilo za njih. Vodilo ih je da traže istinu čak i ako ih je dovela do ideje da je ne mogu naći ili da se ne može naći unutar njihove religije. U njima je ukorijenjeno da se u religiji radi o istini, i oni su bili mnogo pametniji od svojih kolega. Oni su ljudi koji su imali dobre ocjene, koji su bili uspješni u intelektualnim poduhvatima. I onda su došli do ideje da koriste svoje umove da bi došli do ideje i to je bio koristan način da prođu ili razumiju život. Dakle, koriste svoje umove da bi tražili istinu koja je bila utuvljena u njih kao najveća vrijednost, i ta ih je potraga odvela van njihove religije jer se nije dobro uklapala u njihov svjetonazor.

Dakle, imao te dvije grupe ljudi. Još jednom, postoji podjela između ljudi koji žele ili trebaju biti robovi i ljudi koji su individualci, koji su u stanju napraviti sve ovo bez obzira na male šanse – naročito usprkos stavu njihovih obitelji, socijalnog i kulturnog programiranja. Mislim većina ovih ljudi koji se oslobode od religija jer su željeli znati istinu, jednostavno otkriju da njihove religije nisu istinite – to jest smatraju da one nisu adekvatne i da ništa ne objašnjavaju. U njih se nije moglo vjerovati. Tako da su ovi ljudi, koji su željeli istinu i koji su bili individualci, i koji su potpuno drugačiji od robovskih privrženika, koji, čak i da su se iznjedrili iz ne-religioznih kućanstava, oni bi našli „religiju“ jer oni ŽELE biti roblje! Isto kao neke individue „pronađu“ Darwinizam i postanu njegovi robovi. Ili bilo koje druge ideje koju robovski prate...

Pretpostavljam da sam došla do toga da ponovno pogledam problematiku sa vegetarijanizmom. E pa sad, sve stvari su se izjednačile, pokušali smo sa vrlo snažnim vegetarijanskim pristupom i zaista smo pokušali. Za to vrijeme, svi smo imali problema koje za koje smo smatrali da proizlaze iz detoksikacije. Na detoksikaciji si, to su simptomi detoksikacije. I to su iskusili gotovo svi koji su bili na tim detoksikacijskim dijetama i o tome smo govorili. „Oh, imaš simptome detoksikacije.“ I naravno vjerovali smo da trebamo prijeći određen dio detoksikacije koji je potreban i koji nam treba, ali to se stalno nastavljalo i nekako nas je čudilo da za sve krivimo detoksikaciju i njene simptome – pa smo se pitali gdje je tome kraj? Kada će naša tijela početi raditi na detoksikaciji u regularnim cikličkim sljedovima od po 24 sata da ne moramo ići kroz te strašne muke svaka 3-4 dana. I naravno tu je iskustvo koje je Atreides prošao koje nas je dovelo do sitnih tragova da u stvari, povrće možda i nije tako dobro kako se svugdje trubi na sav glas.

I sad imamo sve te vegetarijance. Njihov je fanatizam zaista nevjerojatan. Pa ipak, o tome sam mislila prošlu večer. Počela sam razmišljati o tome: znate, postoje ljudi koji su kao žohari: koji mogu preživjeti na bilo kojoj hrani. Neki od ovih ljudi govore, „Oh, pa to je vrlo vrlo, zdravo. Nikada nisam imao ikakvih problema. Nikad nisam izgubio težinu. Nikada nisam ostajao bez snage.“ Znate, kada vam netko to kaže, možda je to i istina. Ne znam te osobe osobno, ali prihvatiti ću činjenice da u tome može biti malo istine. S druge strane, znam mnoge vegetarijance koji nisu zdravi. Oni se mogu osjećati dobro neko vrijeme, i to može biti relativna stvar: jer ne znaju kako se dobro mogu osjećati, pa misle da se osjećaju relativno dobro. Ali onda postanu bolesni od nečega i umru i ljudi se onda pitaju da li njihova dijeta bila „zdrava.“

I onda ti ljudi idu za ljudima koji jedu meso i govore im,“Oh, jedete meso, vi ste uvijek bolesni!“ Pa problem je u tome da ti ljudi koji su sasvim obični mesojedi da se ti ljudi optužuju da su uvijek bolesni i oni nisu u stvari koji se hrane Paleo dijetom. Oni jedu meso zajedno sa svom kvarnom, zagađenom i toksičnom hranom. Piju pića sa sodom, jedu dosta šećera i tako dalje. Ako jedete po Paleo dijeti, onda minimizirate šećere (i škrob) i ne jedete mliječne proizvode i sve te stvari.

U svakom slučaju, dok sam razmišljala o svemu ovome, tako sam mislila i o podjelama između robovskog praćenja nečega i o mogućnosti da imaš snage reći, „Radio sam to, pokušao sam, imao sam problema, i onda sam započeo sa istraživanjem i naučio to i to i tada sam probao nešto drugo.“ Tu je ta razlika ta podjela. Počela sam se pitati o ljudima koji su fanatični vegetarijanci. Ne govorim o ljudima koji mogu biti vegetarijanci i koji ako možda dobiju neke informacije koje sugeriraju da vegetarijanstvo nije tako dobra stvar, tada se i oni u skladu sa tim promijene. Što se u stvari dogodilo mnogim ljudima koje mi znamo i mnogim ljudima u našoj grupi... Možemo imenovati na desetine ljudi koji su bili striktni vegetarijanci čak i 20 godina i koji su prestali biti vegetarijanci i kojima se tada popravilo zdravlje!

Dakle, sjetila sam se nečega što je rečeno u sesiji koja je napravljena 07.10.1995. godine, kada smo razgovarali o jednoj dugoj temi, ali evo što je iz te komunikacije proizašlo:

***

Citat:

P: (L) Ali zar priroda osobe nije određena njihovom dušom a ne fizičkim tijelom?

O: Djelomično, zapamtite profil aure i karmičke reference se spajaju sa fizičkom strukturom.

O: (L) Dakle vi govorite da su određena genetička stanja u stvari fizička refleksija spiritualne orijentacije? Da duša mora odgovarati genetici, čak i ako je to potencijalno?

O: Da, točno tako.

P: (L) Dakle, potencijal osobe za duhovni razvoj ili otvaranje je u velikoj mjeri zavisan od njihovih gena?

O: Prirodan proces koji se spaja sa sustavnom konstrukcijom kada je ona prisutna.

***

Dakle, nakon dugog uvoda i predgovora, moje pitanje glasi: je li moguće da postoji genetski profil vegetarijanca koji u stvari dobro podnosi vegetarijansku dijetu? To jest, ljudsko biće koje bi po svim standardima trebao biti mesojed?

O: Donekle na pravom putu ali pitanje nije precizno koliko bi moglo biti.

P: (L) Dobro, da ja pokušam ponovo. Reki ste, „...profil aure i karmičke reference se spajaju sa fizičkom strukturom.“ (Galaxia) Oh, možda je to zbog toga što se ponašaju robovski, povrće je dobro za njih? (L) Pa, to nije baš u tom pravcu kojim sam mislila ići, još uvijek. Dakle, duša mora odgovarati genetici, čak i samo potencijalno. Oh joj... Kako to pitati... Jednom sam pitala da li je vegetarijanstvo ono što bi mi trebali jesti, i vi ste rekli ne, no u biti, jer se to koncentriralo na fizičko. Što ste točno mislili pod time? Da vidimo da li možemo doći do kraja okolnim putem.

O: Većina vegetarijanaca je takva, vjeruju da su više „spiritualni“. To je uvjerenje da će određena prehrana promijeniti prirodu ili sudbinu ili tendencije duše. Ovo je efektno kao i priznanje nečijih grijeha svećeniku koji će im odrediti pokoru da onda opet mogu griješiti. Osim toga, ako ste primijetili, sve vegetarijance koje ste sreli su do i jednog „ne-duhovni“.

P: (L) Dobro, da to pokušam pitati na slijedeći način: da li točno da prehrana mesom utječe štetno na našu spiritualnost?

O: Apsolutno ne.

P: (L) Ja bih rekla da prehrana s mesom nije spiritualna problematika. (Perceval) Hrana je stvar koje tijelo treba. (L) Da, milim, mi smo pokušali jesti na optimalan način da bi našim tijelima dali pravilno gorivo da možemo raditi druge poslove. To je cijela stvar, našim tijelima dajemo optimalno gorivo.

O: Tu postoji razlika, vidite li je? Vi jedete da bi imali optimalno gorivo, oni jedu da bi podržali iluziju.

P: (L) Pa, ne jedu svi tako da bi podržali iluziju. Mnogi od njih misle da je povrće optimalno gorivo iluzija. (Perceval) Ali oni to ne mogu misliti ako zaista objektivno pročitaju sve u detalje.

O: Njima fali objektivnog znanja.

P: (L) Onda dobro. (Perceval) Govorio sam o shemi stvari, biljke jedu stijene, životinje jedu biljke, i neki jedu životinje. Ali iz fizičke točke gledišta u hijerarhijskom smislu ljudi bi jeli... (Burma Jones) To se tako čini ako razumijete ustroj denziteta, ali u odnosu kao oni misle, fizički mi smo njima samo životinje. (Perceval) Ali nisam mislio o njima, mislio sam u vezi našeg razumijevanja...

O: Da, ti si upravo naletio na važnu stvar: genetsko tijelo teži k prirodi životinje. Uzmite u obzir da smo rekli „teži.“ Kod osoba koje su „fanatične“ vegetarijanske prirode, ta tendencija je vrlo naglašena. U stvari, može se čak i reći da tu postoji snažna identifikacija da genetičkim tijelom i da je sve s tim povezano energetski.

P: (L) Dakle što vi hoćete reći sa, „snažna identifikacija da genetičkim tijelom i da je sve s tim povezano energetski“? Je li to što sam ja mislila, da ti fanatični vegetarijanci ne žele jesti meso jer za njih, to je kao da jedu svoju vlastitu vrstu? Za njih je, jesti kravu kao i kanibalizam, jer se snažno identificiraju sa životinjskim svijetom tako da...?

O: Da.

P: (L) Dakle to nas vodi do drugog djela o kojemu sam razmišljala prošle večeri, koji u jednom dijelu – ne govorim u CIJELOSTI – da fanatični vegetarijanski robovski autoritativni sljedbenici tipovi osobnosti mogu biti, možete li reći riječ umjesto mene, Belibaste? (Belibaste) OP. (L) Organski Portali?

O: Da.

P: (L) Dobro. (Galaxia) Dakle, u biti, postoje ljudi sa esencijom (srž-suština) životinje?

O: Da.

P: (L) Oni se identificiraju sa energetskim... (Galaxia) Oni izgledaju kao ljudi, ali oni to nisu.

O: Da.

P: (Galaxia) Oni ne jedu krave jer oni imaju esenciju krave!

O: Da.

P: (Ark) Oni više mare o kravama nego o drugim ljudskim bićima.

O: Da.

P: (L) To znači da imaju empatiju (suosjećanje) prema životinjama – to jest – svojoj spiritualnoj vrsti – a ne prema ljudima.

O: Da.

P: (Burm Jones) Je li to razlog zašto psihopati znaju biti tako pažljivi prema životinjama dok ljude tretiraju potpuno drugačije?

O: Da. Iako su psihopati često brutalni prema svima koji ne mogu doprinijeti njihovim ciljevima.

P: (L) Dakle oni će biti pažljivi prema životinjama samo ako im to odgovara. (Ark) Ali koliko sam razumio, naš heroj Ghandi je bio vegetarijanac pa ipak mario je za ljudska bića. (Perceval) Ghandi je bio organski portal?

O: Ghandi je „mario“ o ljudskim kravama koje su bile kao i on.

P: (L) Pa, što je sa činjenicom da su na primjer Katari navodno bili vegetarijanci? Katari su bili oni koji su bili Perfecti. Bili su vegetarijanci i nisu jeli meso.

O: Ni oni nisu opstali!

P: (Galaxia) Mogu li ja postaviti pitanje? Da li to znači da su vegetarijanci više skloni ka kanibalizmu?

O: Ne.

P: (L) Ne, ono što sam ja rekla je da bi oni mogli spoznati... (Galaxia) Znam, ali ja sam mislila, s obzirom da su tako bezosjećajni prema ljudima... (L) Oh, vidim što želiš reći. Da li bi oni imali manje osjećaja prema ljudima i da li bi odlučili jesti ljude u nekim slučajevima? (Galaxia) Da. (Perceval) Ako im daš izbor, da li bi pojeli čovjeka ili kravu? (Galaxia) Ako umiru od gladi?

O: U nekim slučajevima, moguće, ali nije uobičajeno.

P: (Ailen) E sad, rekli ste da među vegetarijancima postoje dvije grupe. Postoji grupa koja kaže da se bolje osjeća, koji ne žele ubijati životinje, koji žale životinje više nego povrće. Tu prestaje njihova grupa – oni nemaju duhovnih ideja. S druge strane, postoje i ona vrsta vegetarijanaca koji kažu da ljudi jedu meso i oni su zakačeni za fizičku realnost. Dakle ako jedu povrće, ili ako poste ili ako gledaju u sunce na primjer (solarna joga), oni će postati prosvijetljena bića. Dakle to su te dvije grupe. Dakle što je unutrašnja razlika među njima?

O: Dvije varijacije jedne te iste teme!

P: (L) Vrsta koja ne želi biti okrutna prema životinjama jer se još jače identificirala sa životinjama. Oni jednostavno nemaju ništa drugo. I oni koji misle da je to duhovno, oni su samo kao nekakvi New Age fundamentalisti. (Alien) Da, ali ja sam mislila da možda postoji nekakva razlika u njihovoj esenciji ili genima i smislu da netko od njih napravi izbor...

O: Zapravo ne. Jednini dokaz „potencijala duše“ je shvaćanje da je tijelo samo mašina koje treba optimalno gorivo.

P: (L) Dobro, ima još nečega o čemu mislim. Vratimo se nazad na genetsku konstrukciju koja se spaja sa fizičkim potencijalom... Čini se da je veći duševni potencijal povijesno bio povezan sa fizičkim problemima. Kao da je duša, imala jaku energiju, i tako se izrazila kroz tijelo, i ako je duša nesretna, ili ako je duša bolesna ili pre-opuštena ili ako je pod stresom, u stvari ako na neki način nije mirna, a to je vrlo lako ovih dana i u ovo vrijeme kad toliko okrutnosti i ludila bijesni Zemljom, da ti ljudi sa većim potencijalom duše imaju više fizičkih problema i nestabilnosti? Da li to ide u pravom smjeru?

O: Da.

P: (L) Dakle, individue sa potencijalom duše čija duša utječe na tijelo sa svojim problemima, treba zaista razumjeti tijelo, dati mu optimalno gorivo, i naučiti kako se nositi sa tim problemima duše na sebi samom ili bazirano na način duše?

O: Da.

P: (L) Cijela stvar o Ra je bila o Putnicima (Wanderers). Putnici, prema tradicionalnoj definiciji, su ljudi koji imaju tendenciju da... (Psyche) Oni su više osjetljivi. (L) Više su osjetljivi, i moraju se učinkovitije njegovati i imati bolje gorivo i moraju biti jako pažljivi sa detoksifikacijom. I ti ljudi se meni čine da su podložni uvjerenju da će im vegetarijanstvo pomoći – a neće!

O: DA. Uzmite Carla-u, na primjer!

P: (L) Da. Karla iz Ra grupe. Ona je posebno bila osakaćena artritisom. Ne znam što je jela, ali bi joj Paleo dijeta pomogla. (Ailen) Ali također imamo i psihopate koji su jako bolesni. (L) Da. Mislim da je to ponekad kocka, kao se genetičke kockice poslože. Ali u nekim slučajvima, postoji poveznica. (Psyche) I previše smo izloženi otrovima ovih dana. (L) Dobro, jesmo li prešli ovu temu? (Ark) Da, ja imam pitanje. Sa više točke gledišta – ne samo sa etičkog stanovišta – več iz višeg filozofskog stanovišta, što je stvarno loše sa kanibalizmom? (L) Što je stvarno loše sa kanibalizmom? (Perceval) Moda ćemo a možda i nećemo objavit ovaj odgovor. (smijeh)

O: U nekim slučajevima, ništa. Ali u biti, ne jede se svoja vlastita vrsta zbog energetskih razloga. Mesojedi ne jedu druge mesojede jer to nije optimalni izvor energije.

P: (L) Drugim riječima mi dobivamo optimalnu energiju kad jedemo bića koja jedu biljke. To je način, na koji mi dobivamo naše povrće. Ali drugi mesojedi sve to procesuiraju tako da nebi bila optimalna prehrana ako bi pojeli drugog mesojeda?

O: Da.

P: (Andromeda) Ali onda bi mogli jesti vegetarijance. (smijeh)

O: Ne smijte se! To je bio slučaj u nekim grupama i u određenim vremenima na određenim mjestima. U stvari, to je još uvijek slučaj u nekim mračnim krugovima koje postoje na Zemlji. Kao što smo jednom iznijeli, bića iz viših denziteta izvlače hranjive stvari iz nekih ljudi i produktima od dijelova ljudskih tijela. Najviše im se sviđaju debela djeca i vegetarijanci nepušači.

P: (Psyche) Postoje neke religije koje tvrde da trebaš biti vegetarijanac. (Burma Jones) Oni su u stvari samo farma za 4D OPS kojima treba dobar ručak. (Belibaste) Dobra hrana. I obično su to organski vegetarijanci! (PoB) Da li to znači da meso predatora mesojeda nije dobro za nas? (L) To su rekli, da. (Burma Jones) Dakle onda je Indija jedna velika farma krava. (L) I sa toliko puno ljudi koji se tamo nalaze, nitko ni neće primijetiti da je netko nestao. Ljudi stalno nestaju. (Burma Jones) I najsiromašniji su na svijetu. (Belibaste) Sjećate se o sesiji sa ljudima koji nestaju, i da ih je dosta iz Indije – vegetarijanska djeca. (L) Nestanci djece u Indiji su ogromni. Nevjerojatan broj. Da postavim i slijedeće pitanje. U prethodnoj sesiji, pokušali smo dobiti veličinu kometa Elenin, imala sam osjećaj da sam nekako zeznula stvar...

O: Da.

P: (L) Jesam (smijeh). Jer sam mislila o vremenu i vremenskim uvjetima. Dakle, potpuno ću se izuzeti iz ovoga i ponovno ću upitati: koliko je Elenin velik?

O: 5 kilometara na kraćoj osi i 10 na dužoj osi.

P: (L) Ono što sam ja zeznula je da su oni pokušali reći 5x10, a ja sam napravila 50. Oni su počeli sa 5... da, ne znam što su napravili. Dobro, da li itko ima još nešto o čemu bi pričali? (Perceval) Pitanje o krugovima u žitu. (L) Da, vidjela sam to ali mi se nekako pitanje činilo, blesavo. „Zašto se ovogodišnji krugovi u žitu čine tako šepavi? (Perceval) Andromeda ga je diktirala, ja sam ga samo tipkao. (smijeh)

O: 6D se počeo povlačiti iz okršaja.

O: Pa, što mislite pod tim „povlačiti iz okršaja“?

O: Kao što smo več rekli, krugovi u žitu su bili almanah. Uskoro će se okrenuti zadnja stranica.

P: (L) Pa, to me čini da se zapitam o nečemu. Čitajući sve te analize o Odiseji koja je epska priča koja opisuje svijet nalik našem vlastitom. Kada se Odisej vrati kući, on ga nalazi okupiranog sa tim psihopatskim, trošačkim, partijanerima, pijanicama, nepristojnim i antipatičnim ljudima. On sam dolazi u svoju kuću prerušen u stranca, prosjaka, prema njemu se ponašaju kao prema smeću, vrijeđaju ga bacaju stvari na njega... U biti to je ono što naš svijet sada radi. Siromašni se ugnjetavaju. Kao da se cijela globalna elita ponaša kao ovi prosci, to je tako apokaliptično. Ljudi se počinju tako ponašati kao prosci iz Odiseje, i Odisej je svi ostali u nekom smislu. Upravo čitam priču, vrlo je apokaliptična. Ljudi se počinju tako ponašati, kao da sami svaljuju uništenje na svoju glavu. Jesam li ja na nekom tragu ovdje?

O: Da. I dobro je da vježbaš na tvom forumu jer će otkriti mnoge istine na dubljem nivou.

P: (L) Neko drugi? (Ark) Tko će igrati ulogu Atene?

O: Bez kockanja!

P: (Galaxia) Što je Atena uradila? (Ark) Pa, bez nje, prosci bi pobijedili. (L) Dakle, nećete nam to reći?

O: Samo ćemo reći: Pomoć je na putu!!! Zbogom.

Kraj sesije

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pet aug 05, 2011 12:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Rasprave o materijalu su premještene na:

viewtopic.php?p=111857#p111857


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: ned aug 14, 2011 4:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo kompletne sesije:


25.05.2008. Laura, Ark i 7 ljudi prisutno


O: Dobro došli!

P: (L) I koga večeras imamo sa nama?

O: 5 blizu Kasiopeje.

P: Zašto 5?

O: Specijalna je prilika!

P: Niste još vidjeli našu bebu. Nismo imali sesiju od kad se rodila Cherie. Kako vam se sviđa Cherie?

O: Divna je!

P: Imate jako dobar ukus. Imate li kakvih poruka prije nego počnemo sa pitanjima?

O: Krenite polako.

P: (L) Imam ideju o tome da bi trebali napraviti video snimku i pokazati ljudima kako sigurno i efektivno koristiti instrument - ploču, kako bi radili sa svojim stvarima, da bi istraživali svoj vlastiti um, a moguće i radili terapiju oslobađanja duhova ( to se može učiniti na više načina, ovo bi bio jedan od njih ), i općenito, donijeti nešto svjetla ( znanja ) na temu korištenja ploče kao sredstva samo-poboljšanja i razvoja. Što mislite o toj ideji?

O: Nas 5 misli da je to izvanredno!!!

P: Ima li kakvih posebnih opasnosti u tom planu? Ako bi ljudi, koji su ignorantni ili spiritualno slabi, pokušali koristiti ploču očito da bi imali problema. Zar to nije točno?

O: Naravno, ali to bi bilo samo kod tipa osobe koja bi pokušala trans-kanaliziranje bez ikakvog funkcioniranja svojeg upozoravajućeg sistema.

P: Što ste mislili pod "upozoravajući sistem"?

O: Povrat bez svijesti.

P: Što je sa ljudima koji govore o tome da su se igrali sa Ouija pločom ili spiritualnom pločom i imali neku vrstu loših iskustava i osjećali su da je nešto zlo u tome i preplašili se ili poludjeli od toga? Što je s takvim vrstama priča?

O: Neke od njih su istinite, ali mnoge od njih su samo izmišljene.

P: Što je sa onima koje su istinite?

O: To je ono što smo mislili pod "upozoravajući sistem".

P: Što mislite pod tim da ste mislili na to kao upozoravajući sistem?

O: Te vrste entiteta su oko mnogih ljudi, oni samo to neznaju sve dok nemaju međusobno djelovanje na način da maknu veo i ne otkriju činjenice.

P: Dakle, kažete da kad oni koriste ploču, ona im pokazuje što je tamo, a to je ionako tu samo što to oni neznaju. To kažete?

O: Da.

P: Također to i znači da ako bi ti ljudi pokušali neku drugu formu kanaliziranja, da bi imali interakciju s nečim što njihov svjestan um nebi percipirao kao užas ili nelagodu?

O: Da.

P: A zašto je tako?

O: Kad se daje "pozivnica", entitet može proizvesti ugodnu situaciju koja premoštava svjesni upozoravajući sistem. Kad se koristi naprava tipa ploče, ona daje udaljenost i sloj zaštite. Onda možeš izabrati hoćeš li nastaviti kontakt ili ne. Ti nemaš taj izbor kad je entitet već bio pozvan da "dođe".

P: Dakle, to je poput filma o vampiru! Vampir kaže: "Uđi slobodno i sa svojom slobodnom voljom!" I ako to učiniš, nadrapao si. A ako kažeš, "Dođi i popričaj samnom, ti si moje više Ja!", isto si nadrapao! Vrlo interesantno. Dakle, drugim rječima, kad ljudi koriste ploču i kad imaju neugodno iskustvo, to je zapravo dobra stvar jer to ih upozorava da ne nastavljaju i da više ne kontaktiraju s tim entitetom. Oni mogu odlučiti odbiti komunikaciju s tim entitetom. Da li je to u biti to?

O: Da.

P: Hoće li taj entitet otići ako mu kažu da ide?

O: Da, normalno, i oni također imaju senzore kompletnog tijela za upozorenje kad to taj entitet ne učini. Ali kad je ovo već rečeno, također je važno i zapamtiti da većina entiteta, s kojima se na taj način susretne, već "borave tu". Osoba koja je imala direktan osoban susret s odbijajućim entitetom je obično samo susret sa "susjedima".

P: Dakle, kažete da je ono što će ljudi najčešće doživjeti u tim vježbama je to da će zakačiti entitete za koje ni neznaju da prebivaju u njihovom prostoru? To?

O: Da.

P: Dakle, bilo tko tko susretne nešto zbilja grdo i želi odbaciti ploču, odbacio je vjerojatno jednu od najboljih metoda pronalaženja svega u vezi tog entiteta i načina da ga se riješi. Da li je tako?

O: Da.

P: To je zato što kad oni odbace ploču, to ne znači da je i entitet kojeg su susreli - otišao. On je samo bio privučen, takoreći, i jednom kad je ploča odbačena - on se prikriven vraća i promatra dalje. Da li je tako?

O: Da.

P: Najneugodnije. (J) Da li je ikad bilo slučajeva kad se koristila ploča da se privukao entitet koji nije bio tamo ranije? Ovo mi izgleda ključno pitanje...

O: Da, ako pojedinac ima znanje, a entitet treba pomoć. Također, mora se i naglasiti da mladi ljudi, radi njihovih prirodnih tendencija da se izdvajaju, nebi trebali biti blizu takvih aktivnosti.

P: (Ark) Pa, još uvijek imamo pitanje u vezi toga što se dešava pasivnim sudionicima. (L) Pasivni, u kojem smislu? (Ark) Mislio sam to pitati jer smo razgovarali o ljudima koji rade sesije, i oni su takoreći "aktivni" za pločom, a tu su obično i promatrači i mnogi entiteti koji su zakačeni za njih...

O: To može predstavljati probleme u nekim slučajevima. Idealno, svi sudionici bi trebali biti "čisti".

P: (L) U redu. Dakle, pozabavit ćemo se s time neki drugi put. Ima li netko neko drugo pitanje? Dakle, generalno, izrada tog video materijala je dobra ideja, imamo dosta informacija za podijeliti, i većinu mojih ideja ste tako potvrdili za sada - uz još neke dodatne informacije - o kojima nisam još razmišljala. Ima li još netko koje pitanje u vezi ove teme? Ovo prilično dobro pokriva sve osnovne stvari, zar ne? Druga pitanja? (Ark) Što je sa slabljenjem Merkura i drugim čudnim događajima, poput padanja sistema kompjutera? (L) Da, imali smo puno čudnih događaja, padovi kompjuterskog sistema, deja-vu, lom raznih starih stvari, izgubili smo datoteke sa kompjutera, čuli smo padanje velikog drveta, jedino što ništa nije zapravo palo... Iako smo našli par polomljenih crijepova koji su izgleda pali s krova, ali nismo ništa našli što bi palo na krov da ih tako polomi. Dakle, možete li nam reći što je to bilo ili jest?

O: Dinamičke energije koje su otpustile prisutne žene. Svaka je simbolička za pojedinu ženu koja ju je otpustila.

P: (L) Dakle, ja sam izgubila datoteke sa kompjutera i imala pad sistema na kompjuteru. PoB je imala deja-vu u vezi njenog automobila. (PoB) I san u vezi {Arkove kćerke}. (L) A padajuće stvari? Tko je sve čuo padanje stvari? (Andromeda) Ja sam čula. (Psyche i PoB) I ja također! (smijeh) (L) Da li to uključuje sve tri? Tko nije čuo?

O: Andromeda.

P: (L) I zašto? (smijeh) Kad je to bilo? (J) Prije tjedan dana, ili tu negdje. (Andromeda) Učinila sam to namjerno! (L) Pa da, ako bi mi mogli kontrolirati tu vrstu stvari, što onda nebi mogli učiniti?! (Scott) Pa da, ako bi samo mogli učiniti da ta energija sakupi opalo lišće i spali ga, to bi bilo prilično super. (L) Pa morat ćemo onda shvatiti što taj zvuk tupog udarca znači... nešto što slijeće sa tutnjavom. (J) Pa to je bilo poput komešanja na granama, ali onda nije bilo tutnjave. (L) Oh, nije bilo tutnjave, već samo kao komešanje grana drveta? (Andromeda) Pa da, zvučalo je kao lom grana i kao da grana ili više njih pada na zemlju. (J) Trajalo je nekoliko sekundi. (L) Vrlo čudno. Neki komentar u vezi toga?

O: Ne. Na Andromedi je da to dešifrira.

P: (Andromeda) Da li je to bilo pozitivno ili negativno? Mogu li dobiti neki trag?

O: Neutralna eksplozija energije.

P: (L) Neka druga pitanja? Što je sa tobom, Patience? (Patience) Mislim da... (L) Hajde, Patience! Postoje ljudi po cijeloj ovoj planeti koji bi umrli da sjede ovdje i da postavljaju obilje pitanja. A ti nemaš ni jedno pitanje? Nisam ja ništa strašno, slobodno pitaj. (J) I oni bi se smrznuli da sjede ovdje, također. Znaš, lako je "Pitaj ova pitanja za mene!" (L) Oh, koliko često mogu koristiti svoju infracrvenu saunu?

O: Svaki dan 7 dana za redom, a onda svaki drugi dan.

P: (Andromeda) Što je sa pilićima? Zašto su pilići umrli? (L) Koliko ih je uginulo? (J) Za sada 4. (L) Jeste li im davali hranu i vodu? (Andromeda) To je gvinejska divlja ptica! Ona ih napada! (diskusija) (L) Dakle, zašto naši pilići ugibaju?

O: Ciljani proizvodi.

P: (L) Pa što to znači? (diskusija što bi to moglo značiti) (J) Da li to znači da neke sintetske tvari leže unaokolo, na primjer pur-pjena?

O: Da.

P: (Scott) Oh! Što je sa Veraxyl-om, kojeg sam stavio kod ograde? (L) Što? (Scott) Sredstvo protiv plijesni, gljivica, buba, kojeg sam stavio kod drvene ograde.

O: Da.

P: (Scott) Uh-uh! Dakle, možemo li to oprati ili nešto učiniti?

O: Maknite to.

P: (Scott) OH! Zato nisu hodali po toj ogradi. Počeli su hodati po njoj i onda samo pali mrtvi! (S***) Barem nije slučaj ptičje gripe ili nečeg sličnog...

O: Nije.

P: (L) Onda dobro, dakle da smo reducirali pitanja u vezi naših pilića, već bi završili za danas. Hvala vam što ste bili sa nama.

O: Laku noć.



Kraj sesije.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon aug 22, 2011 8:02 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 20, 2006 8:42 pm
Postovi: 16
Lokacija: Ika
Ajmo Jack, stigli novi transkripti! \:D/

https://cassiopaea.org/forum/index.php/ ... #msg285390

_________________
Duncan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto aug 23, 2011 4:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
20.08.2011.

Laura, Ark, Perceval, Andromeda, Bubbles, PoB, Ailen, Burma, Kniall, Ottershrew, Psyche, Mr. Scott, Belibaste

[Laura i Andromeda za pločom]

P: (L) Pozdrav?

O: Pozdrav.

P: (L) I koga imamo večeras sa nama?

O: Jofora.

P: (L) I kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) Prvo da pitam jedno pitanje koje nam je na pameti. Nadamo se da će biti brzo. Znatiželjni smo u vezi aktivnosti naših članova sa foruma {ime izbrisano} i {ime izbrisano} i njihovog eksperimentiranja kanaliziranja. Oni tvrde da su kanalizirali Kasiopejce u sazvježđu Lava. (Bubbles) 6 u Lavu. (L) Mislim da je to zbog vaše napomene koju ste dali u vezi toga, "Iduća stanica, Lav". Koga ili što točno oni kanaliziraju?

O: Nije kanaliziraje samo po sebi, već se igraju sa njima.

P: (L) Tko ili što se igra sa njima?

O: Duhovi-elementali koji su pročitali njihove dijeliće emocija/misli.

P: (L) Pa zašto nisu odgovorili na tu temu, u vezi tih stvari?

O: Sram pokreće obranu.

P: (L) Što mislite pod "obrana"?

O: Zavaravanje sebe.

P: (L) Uvjeravanje sebe da oni kanaliziraju, da mogu kanalizirati ili da su napravili stvarni kontakt... To hoćete reći?

O: Da.

P: (L) Ima li još netko neko pitanje u vezi te teme? (PoB) Tko je bio inicijator kanaliziranja?

O: {ime izbrisano}

P: (PoB) Koja je uloga {ime izbrisano}?

O: {ime izbrisano} je posijao sjeme na plodno tlo ega.

P: (L) Još nešto?

O: {ime izbrisano} je tu radi vrlo bolne lekcije.

P: (L) Mislim da je dosta o tome. Iduće pitanje: imamo pitanje od {ime izbrisano}. (Psyche) {ime izbrisano} pita: "To je u vezi moje poteškoće prehrane mesom sisavaca. Postoji li neki drugi razlog osim propusnosti crijeva"?

O: Nekorektno formulirano pitanje.

P: (Perceval) To pretpostavlja da ona ima problema sa mesom sisavaca. (Ailen) Ili sa crijevima.

O: Ona ima probleme, ali oni nisu svojstveni propusnošću crijeva. Oni su posljedica višebrojnih slomova organizma.

P: (L) U redu. Psyche? (Psyche) Da li {ime izbrisano} ima kemijski debalans u mozgu radi njezinog izbora u prehrani? (L) Pa, zašto ne pitamo o višebrojnim slomovima organizma? Kojih sistema? Uh... Možda je to krivo pitanje. Pokušavaju nam reći neke osnovne stvari ovdje. (Psyche) Epigenetika?

O: Da uglavnom, ali također i specifični problemi sa genetskom linijom.

P: (L) Pokušajmo pitati neka zbilja jednostavna pitanja i proći kroz ovo. Primarno, koji su sistemi organizma slomljeni?

O: Prvo, genetska struktura je bila promjenjena nakon tolikih godina izokretanja dizajna sistema.

P: (L) Da li je to nešto poput onog što je Gedgaudas napisao, da ako kroz mnogo godina jedete samo ugljikohidrate, žitarice i takve stvari, vaše tijelo se nauči na njih i jako se teško opet prilagoditi? Da li je to slučaj?

O: Da, i više od toga.

P: (Ailen) Da li onda DNA atrofira ili nešto tako? (L) Nemam pojma. Mislim da to isključuje izvjestan dio DNA. (Ailen) Oni kažu da se ( kopiranje gena RNA ) promijenilo poslije tolikih godina i potkopalo sistem. (PoB) Da li se to može opet normalizirati?

O: Većinom je to moguće za {ime izbrisano}, ali je to teže za njeno dijete koje je treće generacije.

P: (L) Dakle vi kažete da je njena majka također stavila svoj sistem pod nepravilno korištenje prirodne genetske strukture?

O: Da.

P: (L) U redu. Iduće pitanje? (Psyche) Provjerili smo neke statistike i shvatili da je kod potomaka šizofreničara 9 puta vjerojatnije da postanu šizofrenici nego kod opće populacije, te 4 puta je vjerojatnije da imaju bipolarne poremećaje. Da li je ta genetska tendencija utjecala na {ime izbrisano}?

O: Oh, svakako! Pa ipak, ovo zahtjeva objašnjenje. Prvo, genetska struktura, koja je povezana sa šizofrenijom, može biti ili portal ili barijera. Drugo, manifestacija šizofrenije može imati i oblik neuobičajenih puteva. Treba reći i da dijeta može aktivirati put bez prateće korisnosti.

P: (Burma) Mislim da hoće reći da šizofrenija može biti u osnovi put otvorenosti kojom se mogu vidjeti druge aspekte realiteta, ali dijeta to može učiniti takvim da jednostavno poludite bez da vidite bilo što.

O: Primitivne zajednice koje su se prehranjivale normalnom ishranom za ljude, nisu imale "šizofreničare", ali su imale šamane koji su mogli "vidjeti".

P: (Perceval) Dakle, šizofreničar koji živi od životinjske masti je šaman. (L) Hm, pa čekajte malo. Tu je nešto jako tajanstveno. Mislim da ono što kažete je to da kada se ti genetski putevi aktiviraju pogrešnom dijetom, da to zezne šamanski kapacitet? ( sposobnost da se bude šaman )

O: Da.

P: (L) Dakle, šizofrenija, kao što je mi razumijemo ili joj svjedočimo, je nešto što smo zabrljali i što se može ili bi se moglo manifestirati na totalno drugačije načine ovisno o različitim dijetama ( prehrani )? Da li je to?

O: Da.

P: (L) I to je ono na što ste mislili kad ste rekli da to nije samo portal, već također i barijera radi toga što osoba koja je na nepravilnoj prehrani i ima šizofreniju - isključena je od mogućnosti spajanja dva različita svijeta. Ona se nekako izgubi u tome. Te osobe su blokirane od normalnog života, te im je onemogućen povratak iz tih njihovih iluzija ili štogod oni vidjeli, čak i ako to nisu iluzije. Možda oni to vide, ali nisu u mogućnosti pomoći ili išta učiniti oko toga. Dobro, sad, dali ste naznaku u vezi ishrane koja je normalna za ljudsko biće. I znam da {ime izbrisano} i mnogo drugih ljudi - ne samo {ime izbrisano}, već mnogo ljudi - imaju problem sa ishranom koja zahtjeva konzumiranje meso i druga bića. I znam što smo pročitali u knjizi Lierre Keith-a i što je on napisao o tome i to je vrlo potresna izjava u vezi života na Zemlji, itd. Ali željela bih znati ima li tu nečega više ezoterijskog značaja, što bi mi mogli razumjeti u vezi toga? Mislim, ne razumijem kako i zašto osoba može ostvariti spiritualni rast, koji bi izgleda trebao biti taj da se primjenjuju sve ove stvari koje smo naučili, jedeći meso? Koliko ostalih grupa je prihvatilo vegeterijanski put i reklo da je to... Mislim, uz činjenicu da mi znamo kako je poljoprivreda, povrtlarstvo i vlasništvo nad zemljom čisto OPS uništavanje... Što je sa voćem? Pa naravno, onda nisu uzgajali voće. Kao i svi, imam malo nejasnoća u vezi toga. Dakle, možete li mi pomoći da to shvatim?

O: Znate uzrečicu: Da li se opraštaju grijesi samo kroz odbacivanje krvi?

P: (L) Da.

O: I što je sa: Jedi, ovo je moje tijelo?

P: (L) Da.

O: I: Pij, to je moja krv?

P: (L) Da. (Burma) Dakle, to zvuči ako da kažu da je tu skriveno nešto u toj čitavoj stvari sa krvi, sa oživljavanjem ili oslobođenjem. Da je poljoprvreda zlo i da bi se mogli vratiti na ishranu mesom?

O: Ne, ne baš tako. Kad je čovječansktvo "palo" u tešku materiju, bio je potreban put za povratak. Taj put je jednostavna manifestacija prirodnih zakona. Svijest također mora "jesti". To je prirodna funkcija života u prirodnom okruženju koji je u balansu. Zemlja je Velika Majka koja daje svoje tijelo, doslovno, u oblicima bića sa izvjesnim nivoom svjesnosti, i hrani svoju djecu kozmosa. To je originalno značenje tih uzrečica.

P: (L) Dakle, ishrana mesom također znači konzumiranje svijesti koja se akumulira. Mislim, pretpostavljam da se na to implicira ovdje, ili to hrani našu svijest koja raste u skladu sa našim tijelima? Da li je to blizu?

O: Dovoljno blizu.

P: (Ailen) I kad ti jedeš bilje, ti jednostavno jedeš puno niži nivo svijesti. (L) Ne samo to, već u smislu da ti odbijaš poklon i ne hraniš svoju svijest. I to znači da bi ishrana mesom trebala biti zavjet.

O: Da.

P: (Burma) Sa poljoprivredom, ti ne samo da odbijaš poklon, već se okrećeš protiv Majke i uništavaš je. (L) Pa to definitivno stavlja drugačije svjetlo na čitavu stvar o Cain i Abel-u! {Interesantno je da je prvobitno “vegetarijanac” značilo također i "ubojica", također.}

O: Da.

P: (L) Dobro, u međuvremenu... Vratimo se problemu {ime izbrisano}. Pa, možda to i nije njegov problem. Iduće pitanje? (Psyche) Da li {ime izbrisano} ima Morgellon-ovu bolest?

O: Više-manje!

P: (L) Koju su ključni elementi da netko postane podložan tome? Tu postoji toliko konfliktnih izjava oko toga.

O: Imati "plastične" masnoće i visok inzulin.

P: (Perceval) Da li je {ime izbrisano} jeo puno procesirane masnoće i takvih stvari? (L) Pa treba puno vremena da se zamijene sve masti u tvojem tijelu. (Psyche) Dvije godine. (L) 2 godine treba da se zamjene masnoće u tvojem tijelu i kroz čitav taj period moraš biti zbilja oprezan. Mislim da čitav taj period moraš zbilja paziti da ti inzulin bude prilično nizak. (Psyche) Želim pitati nešto u vezi ketoze. Zašto je ona toliko iscjeljujuća za mozak? Bila je korisna kod slučaja epilepsije, ali sada je oni koriste i kod slučaja bipolarnih poremećaja i drugih psihijatrijskih i neuroloških bolesti.

O: Ona reflektira balans. Tj., bez pohlepe, poštujte darove krvi božice (Zemlje).

P: (L) Dakle, to je isto toliko spiritualni balans, koliko i fizički. [komentari o mački koja se ispružila od stola pa do poda] (Perceval) Da li taj odgovor u vezi {ime izbrisano} znači da ako on nastavi prehranu samo sa životinjskim masnoćama i proteinima, više-manje, da bi to mogao biti mogući lijek protiv Morgellons-a?

O: To će pomoći njegovom tijelu da se bori protiv uljeza. Ali najvažnije, to će ukloniti njihovo "gnijezdo".

P: (Ailen) Pa što su ta bića? (Perceval) Već su rekli da je to "gripa s druge planete". (29.07.2006. transkripte) (PoB) Ima li {ime izbrisano}-ov Morgellons nešto sa otpornosti {ime izbrisano} prema dijeti?

O: Oh! Sad ste pogodili u bolnu točku, namjerno.

P: (L) Što mislite pod time da smo pogodili bolnu točku?

O: Primjetite koliko ljudi oko {ime izbrisano} izgledaju da pate, dok se ona uvijek pobrine da ima dovoljno energije da dobije ono što želi?

P: (Ailen) Cijela stvar oko karijere... (L) Dakle, kažete da {ime izbrisano} uzima energiju iz ljudi oko sebe?

O: Ne zato što je to u njenoj prirodi, već vjerovanje u laži uvijek zahtjeva dodatnu energiju.

P: (L) I o kojim se lažima tu radi? Njenim lažima o njenom zdravlju, njenoj ishrani, što je za nju dobro, a što nije? O tome govorimo ovdje?

O: većinom, iako tu postoje i druge stvari o kojima nije pričala.

P: (L) Rekla bih da su to vjerojatno neke veze, nemam pojma. Stvari u karijeri, opsesija sa karijerom, stvari poput toga. Drugim riječima, njen otac, njena majka, njena sestra, kćer i muž... I izgleda da se i njoj pogoršalo stanje nakon što su se odselili od njenih roditelja jer nije više imala toliko ljudi u kući koji su joj bili izvori energije. Da li je to točan opis?

O: Da.

P: (Perceval) To se može ukratko opisati kao "Drama, drama, drama" prema specifičnom cilju. (L) Pa da...

O: Najtužnija žrtva u toj situaciji je dijete.

P: (L) U redu. Što {ime izbrisano} može učiniti, pod pretpostavkom da uopće želi nešto napraviti u vezi toga, ili uopće čuti informacije koje smo dobili preko ploče?

O: Trebat će vremena i odlučnosti za nju da učini fiziološku tranziciju. Psihička tranzicija za nekog i nije toliko teška kao što mnogi ljudi mogu zamisliti. {ime izbrisano} je jako pametna i može biti vrlo tvrdoglava čak i kad ima posla sama sa sobom. Ona samo treba činjenice, podatke i logiku.

P: (L) Vratimo se na {ime izbrisano}... (Perceval) Nikad nismo pitali, postoji li lijek protiv Morgellons-a?

O: Da. Višebrojni antibiotici iz raznih protokola koji se primjenjuju strateški na tijelo koje je i fizički i psihički optimizirano za liječenje.

P: (L) Dakle, nagađam da bi Psyche mogao znati koji su to antibiotici. (Psyche) Znam. (L) I ne samo za unutrašnju upotrebu, već i za vanjsku primjenu... Dakle, to je prilično suhoparno. (Burma) Ali to mi je zvučalo kao da prije antibiotika treba učiniti psihičko ozdravljenje. (L) Pa da, moraš početi raditi na tome i onda udariti po tome. Uspjeva jedino ako se te dvije stvari postignu zajedno. (Psyche) Onda {ime izbrisano} postavlja pitanje... Dobro. {ime izbrisano} piše:

Laura, prošle godine napisala si slijedeće na forumu:

"Druga stvar o kojoj treba razmisliti je da se ta vrsta stvari može desiti osobama koje bi inače bile normalne, ali imaju ranjene sisteme, a njihova zajednička međusobna interakcija je štetna za oboje. U takvim situacijama može biti teško otkriti tko komu crpi energiju. Mislim da se to često dešava u vezama gdje ne postoji podudaranje u frekvencijama, svaki partner pokušava uvući drugoga u svoj vlastiti realitet, ili pokušava biti ono što onaj drugi želi, a to nije njihova priroda bića. Tako se koristi puno energije u toj dinamici u kojoj oboje pate."

Da li se nešto slično događa kod veze naših {ime izbrisano} i {ime izbrisano}?

O: Ne baš. Ono što je korijen problema je nedostatak potpune sigurnosti kod obje strane. Za {ime izbrisano}, sigurnost će biti ispunjena kroz neko vrijeme. Za {ime izbrisano} sigurnost će se vratiti pomoću posebne pažnje emocionalnim potrebama i uspostava vrijednosti. To stavlja aktivni teret na {ime izbrisano}. On bi trebao tretirati {ime izbrisano} poput dragog kristala kao što ona i jest.

P: (L) Iduće pitanje. (Psyche) {ime izbrisano} kaže:

"Ponekad imam osjećaj da kad pogledam {ime izbrisano} da ga znam iz prošlog života, gdje je bio žensko. Da li smo {ime izbrisano} i ja imali zajednički prošli život?"

O: Više nego jedan.

P: (L) Mislim da dalje nećemo ići u to. (Bubbles) Mogu li pitati svoje pitanje na brzinu? (L) Pa čekajte malo. Ima li još nešto u vezi {ime izbrisano}? (Psyche) Pa ona ima u biti više pitanja o savjetima u vezi njihove veze, ali izgleda da je odgovor porkrio sve njih. Pa smo u načelu gotovi s njima. (Bubbles) Da li je moguće poboljšati nečiju telepatsku ili psihičku povezanost kroz Eiriu Eolas vježbe?

O: Apsolutno, kao i što smo već rekli. Pročitajte transkripte!

P: (Bubbles) dakle, da li bi to značilo da bi netko mogao postati sposobniji za bolji prijem frekvencija, osjećaja ili misli drugih?

O: VPO. {Vidi Prethodni Odgovor}

P: (Burma) Mogu li pitati što se desilo mojem mozgu danas? {Burma je imao "crnilo" dok je čistio pod nakon bojanja hodnika na gorenjm katu}

O: Pao je krvni pritisak.

P: (Ark) Zašto mi rad na mojim papirima ide toliko sporo u zadnje vrijeme? Što nije u redu?

O: Pomanjkanje energije radi vremena i faktora energetskog vala.

P: (Psyche) Želio sam pitati u vezi čudnih zvukova koje ljudi čuju po cijelom svijetu, a specijalno u Kijevu. (L) Oh pa da, čudni zvukovi poput truba na nebu.

O: Većinom radio valovi radi povećanja energije koja ulazi u Solarni sistem.

P: (L) Kako vi možete čuti radio valove? Zašto ljudi čuju te stvari?

O: Interakcija sa drugim EM faktorima na planeti, slično pojačanju i pretvorbi valova.

P: (Ark) Nešto se u Zemlji promijenilo i frekvencije počinju vibrirati. (Mr. Scott) Ili možda neka vrsta modulacije gdje se frekvencije dodaju ili oduzimaju i mi čujemo to kao čujne frekvencije. (Ark) Ne, mislim da je to sekundarna vibracija. Ali onda bi se ti valovi trebali detektirati pomoću radio uređaja. Ali pitanje jest, zašto tu nema ničeg posebnog? Imamo cijelu hrpu radio aparata na planeti, a nitko nije detektirao te valove. (L) Pitam se da li ti krugovi koje ljudi viđaju na radarima imaju nešto s time? (L) Pa pitanje je da su i nešto vidjeli, da li bi nam rekli? Ali postoje ti radari i na svakom aerodromu. Vjerojatno bi ljudi nešto rekli o tome. (Ark) Da li su te niske frekvencije radio valovi?

O: Da. ELF. (ekstremno niske frekvencije)

P: (L) Postoji li duh u našoj spavaćoj sobi?

O: Da.

P: [smijeh] (L) Koja vrsta duha?

O: Svećenik.

P: (L) Zašto se on muva ovuda?

O: Više je to otisak koji se aktivira za "ponovno pokretanje" kad su energije u skladu.

P: (L) Da li je to radi mojeg sna jučer? Sanjala sam u vezi realiteta koji se dogodio tom svećeniku? Da je njegov dom bio rastavljen ciglu po ciglu, da su mu uzeli sav namještaj i da nigdje nije imao za otići?

O: Da.

P: (Ark) Da li taj duh uzrokuje probleme kod spavanja ili neke druge probleme?

O: Da.

P: (L) Pa kako da se riješimo tog duha?

O: Promjena energije.

P: (L) Kako možemo promjeniti energiju?

O: Pomaknite ormar za garderobu.

P: [smijeh] (L) Zašto?!

O: Ogledalo je nasuprot prozoru.

P: (Bubbles) Dakle, kad je ogledalo nasuprot prozoru, što ono čini?

O: Vraća valove svjetlosne energije.

P: (Bubbles) Dakle, ako želimo imati opsjednutu kuću duhovima, mi samo trebamo hrpu ogledala koja su nasuprot prozorima. (L) Nije baš tako jednostavno! Dakle ti su problemi počeli kad sam razmjestila namješaj, zar ne? (Ark) Moguće je. (L) Nakon što sam ormar za garderobu stavila ovdje gdje je sada. (Ark) Što je sa anomalijama gravitacije?

O: Imaginacija!

P: (Ark) Krevet se činio kao da je u kutu, ali nije bio. Izmjerili smo. (L) Ne mislim da su rekli da smo mi to izmislili. Mislim da kažu su to kreirali naši umovi radi svjesnosti te energije.

O: Da.

P: (L) Još neka pitanja? (Psyche) Želim pitati u vezi kultura i država. Da li države imaju svoj "bitak" kao što je opisao Gurdjieff?

O: Da.

P: (Psyche) Dakle, pitanje jest, ima li nešto loše u bitku francuske kulture? [smijeh]

O: Sada da. Od kad je revolucija uzurpirana od mračnih snaga.

P: (Perceval) To bi bilo od kad je Sarko došao... (Ailen) Ili puno prije.

O: Puno prije.

P: (Ottershrew) Od 1789.? (Ailen) Francuske revolucije.

O: Da.

P: (L) Dakle, počelo je kao prilično dobra ideja za revoluciju, ali su je onda uzurpirali. Da li je to?

O: Da.

P: (L) Da li se to, kako mislim, najgore manifestiralo u obrazovnom sistemu?

O: Da.

P: (Perceval) Da li želimo pitati u vezi stvari od {ime izbrisano}? (L) Kako će se posao {ime izbrisano} odvijati ako mi dopustimo pitanja u vezi tog posla?

O: Čekajte i vidite!

P: (L) Oh, moj dan nebi bio cjelovit bez toga. [smijeh] (Ailen) Postoji li nešto što nismo učinili, a što smo trebali?

O: Ne.

P: (Bubbles) Koja država na cijeloj planeti ima najbolji "bitak"? (Perceval) Iz naše perspektive? (Bubbles) Najmanje loša?

O: Trenutno ni jedna. Kao što smo rekli, već djeluje Jedna Svjetska Vlada.

P: (L) Mislim da nema države... Ako razmisliš o bilo kojoj državi, one su sve u istom krevetu. Mislim, u izvjesnom smislu, već smo na najlošijem mjestu na kojem možemo biti.

O: Da.

P: [jaukanje i smijeh] (Perceval) Ljudi bi trebali prestati razmišljati o svojim malenim državama i početi razmišljati o svijetu kao cjelini. (L) Dobro, umorna sam, a i Andromeda također. Možemo li reći laku noć? Još nešto za reći?

O: Više odmora i spavanja za sve! Doviđenja.


Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: pon mar 05, 2012 10:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 1:53 pm
Postovi: 66
Nova sesija :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto mar 06, 2012 7:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Znam, znam... prevodim već!

Malo je dulja... Čim bude gotova - postam!!!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sub mar 10, 2012 3:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
04.03.2012.

Prisutni: Laura, Ark, Belibaste, Perceval, Andromeda, Ailen, Bubbles, PoB, Burma Jones, Psyche, Mr. Scott

Slika ekipe prije sesije:

http://www.val-znanje.com/images/storie ... sesija.jpg

Prognoza vremena za ovu večer bila je ta da će padati kiša, ali nisu naveli nikakva upozorenja o oluji. Skoro u isto vrijeme kad je bila planirana sesija, vjetar je počeo puhati kao lud! Ali nastavili smo svejedno i imali smo na umu da može nestati struje, a tada bi onda morali prekinuti sesiju jer ju nebi mogli snimati na kazetofon.

P: (L) Da vidimo hoće li netko razgovarati sa nama. (Ark) Uh, vani je oluja. (L) Moraju se boriti sa olujom da bi prošao signal kroz nju! Pozdrav. Ima li koga?

O: Da.

P: (L) I koga imamo sa nama večeras?

O: Roiklie.

P: (L) I kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) U redu, prvo pitanje koje imam je u vezi tog momka koji se zove Armando, koji me kontaktirao. Njegov sin je umro. Sine je rođen 10.08.1996. i umro 07.10.2011. u Santa Barbari, Kalifornija. Ima neka pitanja i napravit ću iznimku sa njima jer je zbilja van sebe. Dakle, njegovo prvo pitanje - kojima mu želim pomoći - "Da li je njegov sin odlučio otići u kontemplacijsku zonu, ili je odlučio ostati ovdje?"

O: Nebi bila dobra stvar ostati vezan uz Zemlju. Sergio je bio malo zbunjen, ali pitanja njegovog oca su mu omogućila da ide dalje.

P: (L) U redu. Njegov otac pita: "Da li mogu nešto učiniti da mu pomognem?"

O: Njegov otac nije u poziciji da mu pomogne na bilo koji način osim da se odblokira i prihvati izbor svojeg sina.

P: (L) Kažete li da je njegov sin odlučio otići?

O: Na jednom nivou, da.

P: (L) Ali to je bila grozna nesreća. Mislim, kako možete izabrati nesreću?

O: Na nivou duše je donesena odluka da se zablokira svjesnost koja inače normalno sprečava takve događaje.

P: (L) Dakle, vi kažete da kad se dešavaju nesreće, čak i ako nisu izazvane ili smještene, da na izvjesnom nivou duša može napraviti izbor da blokira svoju izoštrenu svijest o realnosti, što onda dozvoljava nesreću ili je ona vjerojatnija ili je više moguća? Da li je tako?

O: Da.

P: (L) I to je ono što se dogodilo u ovom slučaju?

O: Da.

P: (L) Zašto je njegov sin napravio taj izbor?

O: Znao je što dolazi i izabrao je tako da bi se pripremio za idući nivo služenja.

P: (L) Njegov otac pita: "Da li je njegova smrt uzrokovana OPS silama da bi generirala bol i patnju nas i prijatelja da bi se oni hranili nama?"

O: Ne.

P: (L) Možete li još nešto reći Armandu da mu se pomogne nositi sa svojim bolom?

O: Smrt je samo prolaz kroz vrata kojima nisu dostupna živima, osim na mentalnim nivoima. Ako ga njegov otac želi poštovati u cjelosti i njegov izbor, on ovaj događaj može iskoristiti kao motivaciju za svoj bolji spiritualni razvoj. Osim toga, tako može pomoći i drugima koji će onda pomoći njegovom sinu.

P: (Ark) Jednom smo pričali o tome i želim pitati u vezi tih matematičara. Jučer sam čuo od mog prijatelja matematičara iz Poljske u vezi smrti našeg kolege Bransona u našem Kairos klubu. I očito je to da je on bio prilično mlad i bez razloga odjednom umro dok je vozio automobil. (L) U nesreći? (Ark) Ne, dok je vozio. Sad, on je bio prijatelj s matematičarem iz Njemačke koji je radio sa Irving Segalom, mladim momkom koji se utopio u jezeru koje se nalazi u Clausthalu. Tamo je bila konferencija i oni su otišli poslije na jezero na plivanje. Ljudi su na obali gledali i vidjeli kako je jednostavno samo potonuo u par sekundi i to je bilo sve. Imao je oko 20-tak godina. Onda imamo čovjeka koji se zove Pertti Lounesto, iz istog kluba, i povezan je s istim područjima matematike, koji se utopio u moru nakon par mjeseci od konferencije (u Cookville, Tennessee). I onda imamo ruskog matematičara koji je također radio istu matematiku, i otišao na Crno More na odmor i tamo se utopio. Svi ti mladi ljudi su umrli i svi su bili matematičari koji su radili taj apstraktni dio. Previše ih je da bi to bilo slučajno. Mislim, kakva bi to slučajnost bila? Neki komentar?

O: Nije bila slučajnost. Jako loše je to što toliko njih koji su na pravom tragu u toliko različitih stvari nemaju prednost u znanju ovih stvari koje bi ih mogle zaštititi od toliko čestih napada; u smislu da bi ih promjena u ishrani mogla zaštititi od direktne manipulacije; i da bi ih svijest o drugim denzitetima također štitila. Ali naravno, ovu zadnju stvar bi oni i otkrili.

P: (L) U redu, dok smo još na ovoj temi, jedna od mojih Facebook prijateljica, Lindy, imala je kćer koja se zvala Arianna, koja je umrla na moj rođendan. Nekako je interesantno jer je taj mladić Sergio, Armandov sin, umro na rođendan od moje bake. Kako bilo, ta Arianna je očito umrla u svojem snu. Imala je poremećaje i napadaje dok je bila dijete i pokušala je sa dijetom bez glutena, itd., ali nije mogla izlječiti šećernu bolest. Neki komentar u vezi toga?

O: Arianna se probudila i shvatila, na nivou duše, da joj tijelo više nije od koristi. Jednostavno je "iskočila".

P: (L) U redu. Nešto u vezi ovog novog asteroida - kako se zove? (Perceval) 2012... (L) DA-14? (Perceval) Nešto poput toga. (L) Dakle, koje su vjerojatnosti da pogodi Zemlju? (Perceval) 15.02. iduće godine? (L) Pa da pitam to pitanje drugačije. Ne želim znati koja je vjerojatnost. To je glupo pitanje. Želim znati da li je vrlo vjerojatno, jednostanom terminologijom, jer zaboravimo sve to statističko smeće koje sam pročitala u toj knjizi i već mi je toga dosta. (smijeh) (L) Mislim, da li je vrlo vjerojatno da će pogoditi našu planetu?

O: Ne. Ali postoje druge stvari tamo vani koje će ju vrlo vjerojatno pogoditi!

P: (L) Dobro. Dakle, koja je svrha objavljivanja tih članaka, u vezi kao vjerojatnog pogađanja tog asteroida u Zemlju iduće godine?

O: U prošlosti ste već procjenili taj aspekt kontrolnog sistema prilično dobro.

P: (L) Dakle, što smo rekli u vezi toga? Rekli smo da kada oni to čine, da pokušavaju izluditi ljude u stilu "kraja svijeta" da bi onda mogli uvesti još više kontrole nad njima. Da li je to?

O: Da.

P: (L) I to je čitavi trik kod stvari sa 2012.g, kao krajem svijeta? pokušati pridobiti ljude da se ponašaju kao da je kraj svijeta da bi vlasti mogle reći: "Vi ste svi ludi! Treba vas zaštititi od vas samih! Mi ćemo to učiniti, pa ćemo zaključati sve ljude!", i takve stvari?

O: Da.

P: (L) Sad, da pokrijem nekoliko stvari prije nego odemo na iduća pitanja. Što je sa (ime izbrisano)?

O: (izbrisano)! (Kasiopejci su odgovorili imenom jednog člana foruma, kao opis. Izbrisano radi privatnosti)

P: (smijeh) (Perceval) Rijetka životinja? (L) Koja? (Perceval) Sjećaš se da si rekla da si potražila (ime izbrisano) i shvatila zašto je uzeo to kao svoj nickname na forumu. Što smo rekli o tome? Bilo je rijetko? (L) Rijetko, nenametljivo i skriveno.

O: Maskiran! Malo više nego efikasna mašina za ishranu.

P: (Ailen) Dakle, on je bio svjestan da je tu radi razloga?

O: Da li mašine razmišljaju?

P: (L) Njih pokreću protokoli: ako - onda. I što ga je nadahnulo?

O: Što je bilo u njegovoj knjizi?

P: (L) Pa, neka vrsta jezovitog... Kako bi ga ti opisala, Andromeda? (Andromeda) Neka vrsta duhovnog entiteta... šumski duh? (L) (izbrisano)! Da li je to?

O: Da. Već smo to rekli!

P: (L) U redu, Psyche ima nekoliko pitanja. (Psyche) U jesen prošle godine, desila se čudna snježna oluja. Za vrijeme diskusije u vezi nje, član foruma je napisao: (http://cassiopaea.org/forum/index.php/t ... #msg304712)

Citat:

"...bilo kakva vibracija bi mogla uzrokovati da se drveće sruši te noći za vrijeme oluje! Jedan udarac vratima automobila je prouzrokovao da se sruši svo drveće u blizini, potresalo je tlo, stabla su padala lijevo i desno! Bio sam dovoljno hrabar da izađem van na stražnje dvorište na nekoliko minuta, i u par navrata, a zvuk padanja drveća je bio poput konstantnog pucanja, trganja i eksplozija, i bio je prestrašan i utrčao sam natrag u kuću gdje ga nisam tako čisto mogao čuti!"


To se desilo u sjevernoistočnom SAD-u. I onda skoro u isto doba u 9. mjesecu u Kaliforniji, nekoliko gigantskih sekvoja koje su stajale 1500 godina - srušile su se na zemlju. Čini se da je to vrlo, vrlo rijedak događaj. To je bilo u septembru/oktobru 2011. Bila je oluja u oktobru. (Perceval) Gdje je bila oluja? (Psyche) Oluja u oktobru je bila tamo od kuda je Meager1 (ime sa foruma). Sekvoje su pale u Kaliforniji, ali Meager1 je iz New Englanda. Ali u Kaliforniji nije bilo oluje, no desila se slučajnost i drveće je jednostavno samo palo. Dakle, pitali smo se što bi na Zemlji ili koja vrsta događaja - mogla utjecati na stvaranje takvih uvjeta za te vrste stvari? (L) Nisu li se još neke druge stvari dogodile u oktobru u to vrijeme? Bilo je... (Ailen) Čitava stvar sa Elenin kometom. (L) Oh, Elenin! (Perceval) Iako smo to zanemarili. (L) Ovisi što zoveš "zanemarivanje". (Ailen) Ovisi o onom što je Elenin napravio u svemiru. (L) Ako je bilo električnih aktivnosti kao rezultat prolaska Elenin, pražnjenja ili kojih god manje-objašnjenih fenomena između svemirskih tijela u sunčevom sistemu, onda... (Perceval) Pa rekli su da je nestao. Što znači da je mogao imati... (L) Rekli su da je nestao? Mogao je samo prestati svjetliti. (Perceval) Njihova interpretacija bila je da se on raspao. (Psyche) Mislim da ogromno stablo sekvoje jednostavno ne padne bez ikakvog razloga!

O: Dva događaja su povezana. "Otvaranje" Zemlje već su predočili brojni interesantni odjeci... Čekajte samo! Niste još ništa vidjeli!

P: (L) Dobro, dakle pretpostavljam da govorite o pomicanju tla, potresima, vulkanskim erupcijama, ludim zvukovima...

O: Da.

P: (L) Razgovarali smo u vezi ludih zvukova i tamo smo donijeli neke zaključke koji imaju smisla ako se poveže s ovime. Ali jednostavno to ne razumijem. Dobro, to me dovodi do idućeg pitanja. (Ark) Ali znaš, sekvoja drvo, viđali smo npr. potrese koji stvore dugovalne vibracije koje se ne mogu detektirati standardnim seizmografima jer su to vrlo dugi valovi. Ali zamisli veliko drvo, poput onog bazena kojeg smo vidjeli na YouTube-u... To bi mogle biti jedna od tih dugovalnih vibracija Zemlje. (L) Da li je netko pogledao bilo koji video o bazenima za vrijeme potresa? Evo jedan kojeg je snimila sigurnosna kamera u hotelu. http://www.youtube.com/watch?feature=en ... J8MPW7GU80

Bila sam fascinirana time, pa sam počela tražiti druge snimke bazena koje su ljudi snimili za vrijeme potresa. Ljudi iz Arizone su snimili takav video, a potres je bio jako daleko od tamo. Oni čak nisu niti osjetili potres. Ali je potres ispraznio njihov bazen oko 1/6 ili 1/5 vode u njemu jer se počela brčkati simo-tamo i onda bi se vinula u zrak kao val i izletjela u njihovo dvorište! Poplavilo dvorište na jednu stranu, pa onda isto tako i na drugu stranu bazena. To je dosta vode! (Ailen) Nekako je to zastrašujuće ako pomisliš na tsunami. Neka vrsta potresa se desi milje i milje daleko... (L) Ispod dna oceana... (Ailen) To uzrokuje takav veliki val. (L) I što je sa svim tim "varljivim valovima" u oceanima? Od kuda svi ti iznenadni gigantski valovi koji prugutaju brodove i koji se pojave od niotkuda? (Belibaste) I do 40 metara veliki. (L) Što ako su ti valovi rezultat od tih zbilja dugovalnih aktivnosti koje se dešavaju, a nisu detektirane sezmografima? Kladim se da postoji dosta tih komešanja Zemlje koji se ne detektiraju. (Belibaste) Službena objašnjenja su kao radi rezonancija između različitih interferencije valova. (L) Pa ako potres pošalje jedan jedini dugi val, i radi toga što je to dugi val, on izgubi energiju prije nego dođe natrag okolo Zemlje.

Dobro, idemo dalje: gledali smo taj film od David Talbotta "Symbols of an Alien Sky". (diskusija koji je to video bio) (L) To je onaj u vezi Marsa koji mi je nekako obećavajući, ali ostali dijelovi su bili smiješni. On je jednostavno izbacio gravitaciju, a ipak koriste gravitaciju u kalkulaciji da bi bili u mogućnosti gore poslati svemirsku letjelicu. Dakle očito, gravitacija JE ono što kažu da jest, i ona čini što oni kažu da čini, ali postoji još toga nečega osim gravitacije.

O: Gravitacija i elektromagnetizam su međusobno isprepleteni.

P: (L) želim pitati u vezi pulsara. (gledam odštampani tekst jedne prijašnje sesije) Vratimo se na 01.03.1997... ovo je zanimljivo! Evo sada je 04.03., a počela sam o ovome razmišljati prije neki dan, zanimljivo je da su datumi skoro identični. Dakle, od tada je prošlo 15 godina i 3 dana do danas. Pitanje je bilo:

Citat:

P: (A) Zašto oni (Kasiopejci) trebaju posebno mjesto u univerzumu da bi od tamo prenosili?

O: Mi prenosimo "kroz" otvor koji je trenutno na lokaciji koju vi zovete Kasiopeja, radi jakih radio pulseva koji su poravnati s Kasiopejom, radi pulsara iz neutronske zvijezde koja je 300 svjetlosnih godina iza nje, kako se vidi iz vaše lokacije. To omogućava čist kanal i prijenos iz 6. u 3. denzitet.

[...]

P: (A) Što je medij preko kojeg se transmisija odvija?

O: Da tu postoji medij, tvoja zbunjenost bi bila opravdana, ali on ne postoji. Vidiš, kad netko koristi nulto vrijeme, tu je također i nulti prostor. [...] Potreba za specifičnom lokacijom, kao što je prije izraženo, kako vi to vidite, bila je radi vibracijskih frekvencija koje pomažu vašem profilu psihičke svijesti. Što uzrokuje pulsare, Arkadiusz?

P: (A) Što uzrokuje pulsare? Dobro pitanje... L: Znaš li? (A) Neke nuklearne reakcije...

O: Neutronske "zvijezde".



(L) Onda, interesantno, (Kasiopejci) iznose ključnu premisu mojeg "Noahovog sindroma”, i rekla sam, "Transformacija". I oni su pitali, "Pomoću čega, što je uzrokuje?" I onda sam rekla da su uzrok bila svemirska tijela iz solarnog sistema koja su u interakciji i izmjenjuju energije. I naravno, mislila sam električnu energiju. Mislila sam na Sunce, ciklus od 11 godina, ciklus od 22 godine, čitava hrpa različitih ciklusa koje ima Sunce. Sve to puni energijom svemirska tijela u Sunčevom sistemu pa se ona sva poremete, i to je osnovna premisa Noahovog sindroma. I onda - odmah nakon toga - Kasiopejci kažu "Pulsar pulsira u ekstremno brzim intervalima". Nisu rekli da se on okreće, već su rekli da on pulsira. Onda su nas pitali, "Što je priroda neutronskih zvijezda, supernova, "crnih rupa", itd.?" Onda su rekli da, "Sve povezuje materija/antimaterija... granica među realiteta, kao što ih vi znate... materijalni realiteti/eterički realiteti, spojevi nivoa denziteta, realiteti. Netko može proći kroz te prozore s lakoćom; zapamtite, zvijezde i planete su također prozori."

(L) Razmišljala sam o tome. I tražila sam objašnjenje pulsara u smislu električnog svemira jer su tako i Kasiopejci komentirali, i povezala ideje o pulsarima i električnim pražnjenjima u Sunčevom sistemu, što sam još zapisivala 1986. I rekli su da su pulsare prvo otkrili astronomi i oni su mislili da pulsari rotiraju velikom brzinom, poput svjetionika. Ali kad se uvidjelo da su brzine rotacije velike, otprilike jedan okret u sekundi, za neke pulsare unatoč njihovoj velikoj masi, većoj od našeg Sunca, to službeno objašnjenje je postalo neodrživo. Umjesto toga, uveden je koncept "neutronske zvijezde". Samo tako gusta zvijezda bi mogla održati te velike brzine rotacije. I napisali su:


Citat:

U susret te viđene činjenice, službeni astrofizičari nastavljaju svoje hipoteze da su zvijezde napravljene od čvrstog materijala koji se sastoje samo od neutrona, "neutronija". Pa ipak, to je još jedna bajka o kojoj fantaziraju astrofizičari da bi objasnili inače neobjašnjiva zapažanja. "Neutronska zvijezda" je jednostavno još jedna fantazija u koju se zaklinju, ovaj put da bi izbjegli suočavanje sa idejom da su pražnjenja pulsara električni fenomen. Jezgra ili atom koji nema naboja jer se sastoji samo iz neutrona nikad nije bio napravljen u niti jednom laboratoriju, niti će ikad biti. [...]

Možda su neki astronomi počeli shvaćati da je neutronij nemoguć. U bilo kakvom takvom događaju, lakše je uvesti neki lažni dio. Walt Thornhill je napisao ovo zadnje službeno objašnjenje u vezi pulsara:

Sad oni izmislili "stranu materiju" da bi objasnili pulsare:

Kada nisu povezani sa protonima u jezgri, neutroni se razlažu na protone i elektrone u nekoliko minuta. Atomska jezgra sa previše neutrona su nestabilne. Da je moguće formirati neutronsku zvijezdu, zašto bi ona trebala biti stabilna?


Dakle, rekli su "strana materija" je još jedna dodatna laž i uvođenje maštarije radi objašnjavanja pulsara jer nisu htjeli ići u smjeru elektromagnetizma. Pa onda kaže:


Citat:

Neki pulsari osciliraju u milisekundama. Njihov radio pulsevi imaju sljedeće karakteristike: "radni ciklus" je tipičnih 5% (tj., pulsar bljeska poput stroboskopa - trajanje svakog izlaznog pulsa je mnogo kraći nego vrijeme između pulseva); neki posebni pulsevi se dosta razlikuju u intenzitetu; polarizacija pulseva implicira da je izvor vrlo jako magnetsko polje; magnetska polja zahtjevaju električne struje. Te karakteristike su u skladu sa električnim lukom (munje), sa interakcijom između dvije blizu smještene binarne zvijezde. Oscilatori pražnjenja sa takvim karakteristikama su poznati injžinjerima elektrotehnike mnogo godina.


Dakle ono što kaže je da je pulsar električni luk između primarne i binarne zvijezde. Pa kad smo pitali Kasiopejce što je neutronska zvijezda, mislim da su rekli da je korektan odgovor taj da je to binarna zvijezda sa električnim lukovima. Stavili su "neutronsku zvijezdu" pod navodnike. Stavili su "zvijezda" u navodnike.

(Ark) Neutronska je bila bez navodnika.

(L) Druga stvar koja mi se dogodila je ta da kad sam razmišljala u vezi toga da je to poput približavanja kompanjona našeg vlastitog Sunca (binarna zvijezda). Pokušavala sam pronaći neke informacije u vezi udaljenosti između binarnih zvijezda-parova.Pa kolike su udaljenosti kad se javljaju ti lukoviW? Gledajući taj “Symbols of an Alien Sky” video o Marsu i električnim lukovima, koji su se očito tamo dogodili, znamo da se to vjerojatno i dogodilo između Marsa i Venere kad je Venera ušla u Sunčev sistem kao visokonabijeno nebesko tijelo kao što je teorijski iznio Velikovsky, ili kao velika kometa u teoriji Clube i Napier-a. Mislim da nije djelovalo na Saturn (ili druge planete), poput vrlo bliskog razmišljanja Talbott-a, jer govorimo o nekim gravitacijskim utjecajima koji bi smrvili manje planete na komadiće.

Onda sam počela razmišljati, u redu, ako postoji električni luk između binarnih zvijezda, to je bljesak, električni bljesak... Ali mi znamo da elektricitet također može proći kroz zrak bez da ima taj moment bljeska, ili svjetlosnog pražnjenja. Mogu postojati spora, neprestana pražnjenja, ili mogu postojati i i pražnjenja koja se povećavaju. AI što ako se to dešava u našem Sunčevom sistemu upravo sada? Navodno se približava ta zvijezda kompanjon i ona povećava ovaj tok. I Kasiopejci su rekli da da, ona uzemljuje tok i održava da se motor pokreće. Ali ne razumijem i što ne mogu smjestiti u tu čitavu ideju je zašto bi to sve usporavalo planete? Da li zato što tok povećava gravitaciju? Ne razumijem. Ako pustite struju kroz zavojnicu, kreirali ste snažan elektromagnet. Hm, to je zavojnica u mirovanju. I možda je to stvar s kojom imamo ovdje posla. Dobili ste stacionarnu zavojnicu...

(Perceval) Pa prvo, što uzrokuje okretanje planeta?

(Ark) Ništa ne uzrokuje.

(L) Zašto bi tok struje...

(Ark) Jednom kad se počne okretati, ona se neprestano okreće.

(L) Ona se okreće jer... mislim, pogledajte Veneru. Ona se okrene jednom u 243 dana.

(Ark) Dakle, pitanje je zašto se one počnu okretati?

(Perceval) Što bi ih usporavalo?

(L) Zašto bi elektricitet ili struja kroz uzemljeni rotirajući magnet usporavala stvari?

(Ark) Koliko se usporilo?

(L) Venera se usporila. I to značajno. Bili su šokirani jer je bilo dosta izvan očekivanja.

(Andromeda) Nije li bilo nešto s tim u vezi Siriusom?

(L) Da, neki ljudi su proučavali i opazili da kad su podesili svoje instrumente na Sirius, svaki put kad je njegova zvijezda kompanjon došao ispred njega i bio između Siriusa i Zemlje, da se rotacija Zemlje usporila, a kad je kompanjon prošao, Zemlja se opet ubrzala. Dakle, kad se zvijezda kompanjon našeg Sunca poravna s Zemljom, to bi trebalo imati veći efekt (netko bi mogao pomisliti).

(Belibaste) Možda je tijelo koje rotira negativno nabijeno, a prostor oko njega pozitivno nabijen. Poput motora sa rotorom i statorom. Ako sunčeva aktivnost smanji naboj okolnog prostora, tj. statora, onda se rotor, tj. planeta, sporije okreće. Zvijezda kompanjon bi masovno mogla isprazniti Sunce...

(L) Pa ako elektricitet u Sunčevom sistemu raste (što neznamo u našem slučaju, mogao bi se i smanjivati kao što je rečeno), zašto naše magnetsko polje slabi? Imamo tu nekoliko problema istovremeno. Usporavanje rotacije planeta, zagrijavanje planeta, imamo otvaranje naše planete za svakakve lude stvari poput propadanja tla, iznenadnog padanja drveće, čudnih zvukova, zemljotresa, vulkanskih aktivnosti po čitavoj planeti, erupcije mulja u Indoneziji ili Maleziji, ili gdje je to već bilo. Sve te stvari se dešavaju i mi nemamo teoriju što sve utječe na sve te fenomene!

(Perceval se vraća u sobu) 6.5 minuta.

(L) Venerin dan se usporio za 6.5 minuta. To je dosta. (buka od vjetra...) Kako god, mislim da ako se naša zvijezda kompanjon, pretpostavljajući da ju imamo, približi i isprazni električnim lukom? Što ako se to desilo s Marsom? Što ako se to desilo planeti koja je postojala u prošlosti i koja je sada asteroidni pojas?

(Belibaste) Mislim da bi to ovisilo o lokaciji planeta u odnosu na dvije zvijezde. Ako si između ili ne jako daleko od luka, slijedit će zakon prolaska struje kroz najmanji električni otpor.

(L) Ako ste osoba i tamo stojite, ako puštate zmaja na uzici i stojite na zemlji, vi ste u sredini, grom ga pogodi i onda je vrijeme za pečenje!

(Burma Jones) To bi moglo objasniti Mars i pozitivne i negativne efekte iskazanih u “Alien Sky” videu.(jak vjetar!)

(L) Kad pogledate te zakone koji pokazuju kako su planete distribuirane, i kad pogledate Veneru koja nekako spada ovdje, asteroidni pojas je tamo radi veće planete koja bi trebala tamo biti, te postoji neka nestabilnost u Solarnom sistemu... I svi ti procesi se dešavaju kroz milione godina...

(Belibaste) I kad vidite kako komet, koji nije veliko astralno tijelo, može voditi do tog električnog nabijanja i pražnjenja u Solarnom sistemu i proizvesti veće klimatske promjene na planetama, tada tijelo poput sunčevog kompanjona-zvijezde... to je ogromni naboj.

(Ark) Ali želim istaknuti da postoji očita kontradikcija o onom što kažu ljudi koji objašnjavaju električni svemir o pulsarima i onom što govore Kasiopejci. Kasiopejci očito koristili termin "neutronske zvijezde", a ljudi koji objašnjavaju električni svemir se smiju u vezi neutronskih zvijezda.

(L) Ali oni su rekli neutronska "zvijezda"... Pa pitanje je da li je to zbilja zvijezda ili ne?

(Ark) Ne, ljudi koji objašnjavaju električni svemir se smiju konceptu neutronija. (L) Pa da. Dakle, u bilo kojem slučaju, da li se mi krećemo... Moje pitanje je: Da li moja ideja u vezi ovog električnog pražnjenja između našeg Sunca i njegove binarne zvijezde kompanjona ide u dobrom smjeru?

O: Da.

P: (L) Ali očito treba još rada na tome.

O: Da.

P: (Ark) Da li je to električne prirode ili nešto drugo?

O: Električne!

P: (L) Da li je Sunce, ili zvijezda kompanjon, nešto poput manifestacije svjetlosne kugle na velikoj skali?

O: Blizu.

P: (L) Ali očito, ona ima masu.

O: Da.

P: (L) U redu, dakle nešto na čemu treba raditi. Pa znate, one su poput žarulja jer kad čitate Victor Clube-a i njegov govor u vezi nekih opažanja formacija solarnih sistema, što im omogućavaju teleskopi poput Hubble-a, onda se ti nebularni diskovi počinju formirati i vrlo mlade zvijezde imaju dvostruke trake koje izlaze iz njih. One su poput električne struje, koje izlaze iz sjevernog i južnog pola zvijezde. Dakle, tu imamo mnogo interesantnih stvari koje se dešavaju tamo vani i s kojima se ovo slaže i mislim da gledamo na... Možda ćemo imati postepen naboj, spori naboj, ili možda veliki bljesak. Nemam pojma. (Ailen) Ali jesu li odgovorili na tvoje pitanje u vezi usporavanja? (L) Što je uzrok tom usporavanju?

O: Usporavanje je dobro objasnio Pierrrr.

P: (L) Mislite Belibaste?

O: Da.

P: (Ark) Perratt! (L) Što je Perratt? (Ark) Perratt je onaj plazma momak. (L) Oh!

O: Oboje!

P: (L) Dakle, govore o Belibaste i Perratt. Zašto elektromagnetsko polje slabi?

O: Usporava se rotacija!

P: (L) Dakle, elektromagnetsko polje Zemlje je svojstvo njene rotacije? I njezina rotacija je svojstvo... na njenu rotaciju mogu utjecati stvari električne prirode. (Belibaste) Pa da, poput motora, ako se usporava, generira slabije i slabije elektromagnetsko polje. (Perceval) Sprema se za promjenu polova. (L) Dobro, imamo pitanje o kojem smo Psyche i ja razmišljali. Poslije čitanja te knjige o virusima, imamo ideju da bi virusi mogli biti sredstvo pomoću kojeg se genetska manipulacija (kao namjerno pokrenuta iz drugih denziteta) događa na ovoj planeti kroz milijune, ako ne i milijarde, godina.

O: Da.

P: (L) Da li to znači da je virus transdimenzionalna manifestacija?

O: Da. Misli se manifestiraju! Usporedite sa nekim krugovima u žitu!

P: (Psyche) Neki virusi u atlasu LIČE na krugove u žitu. (buka od vjetra nadglasala Arkovo pitanje) (Ark)...naravno, virus je samo čista DNA, ili što? (Psyche) Može biti oboje, i DNA i RNA, ovisno o vrsti virusa, koji je obično premazan da štiti sebe. Postoji mnogo vrsta virusa; može biti samo dio genetskog koda. (Ark) Dobro, moje pitanje je da li postoji neki posebni dio virusa koji ima to svojstvo koje nije samo opisano pomoću normalne kvantne fizike ili kemije, itd., ili cijela organizacija virusa ima to svojstvo?

O: Da. Informacijsko polje grupira materiju.

P: (razgovor o misli i informaciji) (Belibaste) Da li informacija komandira ili odlučuje grupiranje različitih proteina ili aminokiselina da bi formirala virus? Materijalizacija?

O: Da.

P: (Psyche) To je vrlo interesantno jer su pronašli u našoj "beskorisnoj" DNA svojstva virusa koji su bliski lokaciji onim matičnim stanicama ali i onim koje završavaju tako da proizvode rak. To je diosta interesantno. (Perceval) To znači da je naša DNA manifestacija misli?

O: Više-manje!

P: (Perceval) Osim kad mi razmišljamo, mi to onda uneredimo. Dakle, trebali bi prestati razmišljati i stvarati interferencije sa manifestacijama naše DNA! (smijeh)

(Ark) Moje pitanje je da sam prešao sa mojeg oblika univerzuma s vremenom poput petlje, u drugi oblik univerzuma u kojem je vrijeme beskonačno ali se može umotati u apsolutno beskonačni broj vremena. (L) Zašto? (Ark) Zašto? Da... Volio sam moje vrijeme poput petlje, ali sad sam malo neodlučan... ali mi nešto govori da slijedim put sa beskonačnim vremenom. Da li je to u redu?

O: Da. I mogao bi pronaći još veću petlju!

P: (Ark) Veću petlju. Dobro. Iduće pitanje je da sam se vratio svojim starim bilješkama u vezi oblika fotona, koje sadrže greške, i mislio popraviti te greške, ali istovremeno sam pomislih: "Pa da samo dodam ono što sam naučio u zadnjih 30 godina, te tu novu ideju o vremenu i prostoru također". Ali nisam siguran da li bi trebao vratiti se na tu staru ideju jer koga briga kakav je oblik fotona?

O: To bi moglo otkriti nešto važno.

P: (Ark) Moglo bi... ali da li je?

O: Ti to voliš!

P: (Ark) Dobro. Gotov sam. (L) Ima li još netko nešto za pitati? (Bubbles) Zašto sam se osjećao zadnjih godinu-dvije toliko slabo i patetično? Gdje je odlazila moja energija?

O: Naleti autoimunih reakcija. Trebalo bi se popraviti radi tvojeg trenutnog režima. Budi strpljiv!

P: (Bubbles) Što je uzrokovalo da se te autoimune rakcije odjednom pojave?

O: Reakcija na virus.

P: (L) Vjerojatno vodene kozice. (Ark) Treba nešto vremena da prođe. (L) Dobro, mislim da smo gotovi, zar ne? (Belibaste) Želiš pitati u vezi 2012.? (L) Pa nekako smo to pokrili. (Belibaste) Mislim, ne na ono što ljudi kažu u vezi 2012., već što bi bila ključna riječ ili rečenica o čemu je 2012...

O: Revolucija!

P: (L) Drugim riječima, oni će pokušati koristiti 2012. da bi postigli njihov totalitarni režim i kontrolu na planeti, ali neće dobiti reakciju koju su očekivali. Da li je to?

O: Da!!!!

P: (L) U redu. Laku noć.

O: Laku noć.


Kraj sesije

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto apr 24, 2012 11:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slika


Kasiopejske Transkripte 1994 - 2012. prevedene ( v.4 )

Download:

http://www.sendspace.com/file/d0m4ho


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: sri apr 25, 2012 9:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Primi tisuću mojih zahvala .Fala na linku i prevoodu tko god to bio/bila. :love6:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: čet maj 17, 2012 2:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Posao je zaista velik i puno muke utrošeno.

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejske Transkripte - prevedene
PostPostano: uto jul 24, 2012 10:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Sesija od 22 jula 2012

http://cassiopaea.org/forum/index.php/t ... n.html#new

Hajde Jack....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 719 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz