Sada je: ned jun 16, 2024 8:50 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jack987 je napisao/la:

Da. Jako dobro. Vidi se da svaki entitet ima svoj pogled na neku stvar. Sve je stvar percepcije i kako gledaš na neku stvar.

Definitivno i sada, u našem okruženju 3. denziteta, žive životinje koje su 2. denzitet. Živimo u istom realitetu, iako su one stanovnici 2. denziteta ( sa svojim načinima gledanja na okolinu ), a mi stanovnici 3. denziteta ( i imamo našu percepciju na tu istu okolinu ). I naravno - to isto mi sasvim drugačije doživljavamo od životinja.

:mrgreen: :wink:


Ja sam opet pročitala na više mjesta da neke životinjske vrste polako odlaze sa planete Zemlje. Misli se na one vrste koje su već ugrožene od strane ljudskog djelovanja, ali stekla sam utisak da one u biti odlaze "po planu". Radi se upravo o tim snažnim vibracijama koje životinje ne mogu podnijeti, jer se putem ovog talasa, znatno proširuje svijest svih živih bića na planeti. Neke to mogu podnijeti, odnosno njihov organizam jest podoban za širenje i rast u smislu širenja i podizanja svijesti na viši nivo, a neke ne i zato odlaze. Također je rečeno da ne treba previše žaliti jer sve životinjske vrste također imaju mjesto za daljnju egzistenciju na određenim nivoima u ovom nadolazećem valu, ali to mjesto nije nužno i ova planeta i 3D.

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Esperio Max je napisao/la:
Citat:
Sto se tice zivotinja , koliko sam ja shvatio materiju i one putuju na cetvrti kat, medjutim to mi je malo nelogicno.

One nece postati 4D bica. Mogu samo biti u istom svetu kao i mi, kao sto smo i sada jedni pored drugih.


Hey, kako bice koje nije 4D moze egzistirati u 4D.

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Hey, kako bice koje nije 4D moze egzistirati u 4D.

Gde u tome vidis problem?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 5:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Hey, kako bice koje nije 4D moze egzistirati u 4D.


Kako životinje, koje su 2D, egzistiraju u čovjekovoj okolini koja je 3D??? I minerali koji su 1D?

Svaka vrsta ima svoju svijest, ali sve žive "zajedno". I svaka vrsta ima svoju percepciju te iste okoline!!! Naravno, teško je onima na nižem stupnju denziteta detektirati one na višem ( nije nemoguće, ali... ).

Tako je i sa 4D, ali to je još i sasvim odvojen realitet.... druge frekvencije.

:mrgreen:
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 5:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
pa upravo se o tome i radi

frekvencija

zivotinje su nas svjesne ( ne znamo u kojoj mjeri ali smo sasvim sigurni da u nekoj mjeri jesu) ali mi nismo svjesni bica iz 4 d zato jer su na drugim frekvencijama, niti mozemo tako lako upadati na njihov nivo niti oni mogu u nas
i kao cemo mi onda na taj nivo zajedno sa zivotinjama

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 14, 2006 6:18 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 29, 2006 7:44 pm
Postovi: 10
Lokacija: Balkan
1. Svi brojevi od 1 do 6 egzistiraju istovremeno.
2. Svaki broj od 1 do 6 je upravo taj broj zahvaljujući razini svijesti.
3. Svaki broj od 1 do 6 može postati neki drugi broj od 1 do 6.
4. Zbiranje i oduzimanje brojeva zavisi isključivo od namjere ''račundžije'' .
5. Namjera se, kada je osmišljena, ponaša kao val.
6. Broj 7 je apsolutni broj i u sebi sadrži sve brojeve od 1 do 6.

Malo metamatematike.

Citat:
Vjeruj, ni jedno ni drugo. Pjesma je prekrasna kako sam već rekla, ali nisam odoljela maloj zezi. No hard feelings, O.K.?

Evo da se popravim:

Napisah to, Anđela. samo radi odgovora. Tvoji odgovori su uvijek čarobno inspirativni, a to mi je trebalo. Hvala.

_________________
Ljubav je suština svega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 9:51 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
niti mozemo tako lako upadati na njihov nivo niti oni mogu u nas


Mi u njihov možemo malo teže ( niži astral ), ali mislim da oni nemaju baš puno problema s upadanjem u naš...

"tako lako" je vrlo relativan pojam. Uz njihovu tehnologiju, mislim da je to za njih kao kad se mi odlučimo poći u susjedni grad, sjednemo u auto i odvezemo se tamo.

Ali, uglavnom - razumijemo se! Viši "vide" niže, a niži baš i ne mogu "vidjeti" više. "Vidjeti"=detektirati.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 15, 2006 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Ne razumemo se.
Uz pomoc tehnologije i oni mogu preci u 3D i mi mozemo u 4D.
Ali koliko sam ja shvatio oni imaju problema da se zadrze duze vreme ovde, dok nisam nigde procitao da je ljudima tesko da se zadrze u 4D.
Citat:
i kao cemo mi onda na taj nivo zajedno sa zivotinjama

Pomocu Talasa.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 16, 2006 10:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Fanta, mislim da bi u opstem interesu trebalo da poradis malo na svojoj komunikativnosti. Postovi su odlicni, pesma bozanstvena. :wink:

Nego, nesto mi je palo na pamet:
Pa mi sami kreiramo ovaj matriks.

Evo citata iz „kosmickog prirucnika“:
„Ono što želimo da kažemo je to da ne postoji jedan realitet, ovdje ili bilo gdje drugo. Na ovoj planeti ima onoliko različitih realnosti koliko ima i ljudi koji ih kreiraju. Ono što vi podrazumjevate pod globalnom realnošću to je samo jedan grupni koncenzus u vezi nekoliko nebitnih tačaka. Stoga, svaki muškarac ili žena, je sam, odnosno, sama za sebe.
Realnost u kojoj vi živite je ništa drugo nego audio-vizualna demonstracija onoga prema čemu ste usmjerili svoju pažnju.“

Ovaj koncept je svuda u literaturi, samo ja gajim cudan otpor prema njemu pa ga, ako je moguce, zaobilazim.
Nase misli prosto kreiraju nasu stvarnost i svako od nas je beskrajno mocan kreator. Svako ko je ikada isprobao ovu ideju ili se potrudio da prati veze izmedju sopstvenih verovanja i njihove realizacije u stvarnosti, zna da je ovo istina.

Izgleda da u detinjstvu dobijamo program o tome kako stvarnost treba da izgleda, program koji podrzava celokupno nase vaspitanje i okruzenje. Toliko cvrsto verujemo u taj program da kreiramo ovu realnost koristeci neprestano njegove „naredbe“. Posto je program u osnovnim crtama zajednicki, pored licne, zajednicki kreiramo i deo globalne „realnosti“.

New age pristup sa afirmativnim misljenjem i vizualizacijama je trik, jer sluzi samo da podrzi iluziju. Tako se „kreira“ novi auto, zeljeni posao, idealan partner, ... i time samo podrzava matrica.
Zaboravljajuci da: „Problem ne moze da resi ista svest koja ga je stvorila".

Moram ovo da „domislim“, u medjuvremenu: nije da bih da postanem milioner, ali molim pomoc prijatelja. :help:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 17, 2006 12:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Fanta je evo vec svjesno/nesvjesno plovio po talasu a nije jos 2012 :D

Na pragu Istine otirač plameni.
Željo pradedovska! Morao sam ući.
Rastočeno telo u pravoj nameni:
slušam tišinu u vatrenoj kući.

(Vatrena kuca je srce a u tisini se otkriva istina)

a ovdje je sve receno:

Bez tele, bez čula, bez želja, poriva...
evo me u srcu zvezdanog plemena.
Nad prapostojbinom senkom Mesec pliva.
Slušam tišinu prostora i vremena.


to je taj tren kad se dusa stopi sa svojim izvorom i kad nema nista drugo sem svjesnosti tisine i sebe stopljene sa Bogom.

Fanta, izvini , sto sam ti malo analizirala pjesmu, njena ljepota ostaje onako kako je zamisljena , ovo je samo moj dozivljaj na raskrsnici dviju realnosti sto su se za momenat dodirnule.
To bi moglo biti i neko objasnjenja o talasu koji je za mene samo simbolika vjecne energije iz dubine Kreatora koji moze da spoji nekoga sa tom realnoscu koji je doveo sebe u harmoniju sa tom zrakom koja je postojala uvijek i postojace.
Da li cu da ponesem sa sobom i svoje kuce da i one predju na visi nivo, e to vec ne znam a ne znam je li to bas i njihova volja.
A kad smo vec spomenuli volju , da li se iko ikada zapitao sto je sa onim tko je uskladio titraje a nije voljan da ide dalje i kako ce talas takve da dekodira :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 17, 2006 6:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Arja je napisao/la:
Ovaj koncept je svuda u literaturi, samo ja gajim cudan otpor prema njemu pa ga, ako je moguce, zaobilazim.
Nase misli prosto kreiraju nasu stvarnost i svako od nas je beskrajno mocan kreator. Svako ko je ikada isprobao ovu ideju ili se potrudio da prati veze izmedju sopstvenih verovanja i njihove realizacije u stvarnosti, zna da je ovo istina.

Izgleda da u detinjstvu dobijamo program o tome kako stvarnost treba da izgleda, program koji podrzava celokupno nase vaspitanje i okruzenje. Toliko cvrsto verujemo u taj program da kreiramo ovu realnost koristeci neprestano njegove „naredbe“. Posto je program u osnovnim crtama zajednicki, pored licne, zajednicki kreiramo i deo globalne „realnosti“.

New age pristup sa afirmativnim misljenjem i vizualizacijama je trik, jer sluzi samo da podrzi iluziju. Tako se „kreira“ novi auto, zeljeni posao, idealan partner, ... i time samo podrzava matrica.
Zaboravljajuci da: „Problem ne moze da resi ista svest koja ga je stvorila".

Moram ovo da „domislim“, u medjuvremenu: nije da bih da postanem milioner, ali molim pomoc prijatelja. :help:


da medjutim rijetko gdje u literaturi mozes pronaci kako se izvuci iz tog zacaranog kruga.
Kako kreirati svoju realnost.

Poznajem jednu osobu koja tvrdi da predanom meditacijom(sto znaci barem dva put dnevno po najmanje pola sata) i jogom mozes postici stanje takozvanog bunara zelja, kada si u stanju materijalizirati realnost onako kako zelis.
Buduci da sam svjedok svakodnevnih dogadjaja u zivotu te osobe potpuno sam uvjeren da je ovo istina.

E sad trik je u tome kako zivjeti takav zivot. Malo ljudi ima potrebnu samodisciplinu.

Btw. da pojasnim - meditacijom se postize kontrola vlastitog uma i uklanjanje nepotrebnih energija tj. misli.

Ovo je tezak put ali vrijedi pokusati. pitanje je samo koliko ce vam matriks koji nas svakodnevno melje to dozvoliti.

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 17, 2006 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Deckard je napisao/la:
Arja je napisao/la:
Ovaj koncept je svuda u literaturi, samo ja gajim cudan otpor prema njemu pa ga, ako je moguce, zaobilazim.
Nase misli prosto kreiraju nasu stvarnost i svako od nas je beskrajno mocan kreator. Svako ko je ikada isprobao ovu ideju ili se potrudio da prati veze izmedju sopstvenih verovanja i njihove realizacije u stvarnosti, zna da je ovo istina.

Izgleda da u detinjstvu dobijamo program o tome kako stvarnost treba da izgleda, program koji podrzava celokupno nase vaspitanje i okruzenje. Toliko cvrsto verujemo u taj program da kreiramo ovu realnost koristeci neprestano njegove „naredbe“. Posto je program u osnovnim crtama zajednicki, pored licne, zajednicki kreiramo i deo globalne „realnosti“.

New age pristup sa afirmativnim misljenjem i vizualizacijama je trik, jer sluzi samo da podrzi iluziju. Tako se „kreira“ novi auto, zeljeni posao, idealan partner, ... i time samo podrzava matrica.
Zaboravljajuci da: „Problem ne moze da resi ista svest koja ga je stvorila".

Moram ovo da „domislim“, u medjuvremenu: nije da bih da postanem milioner, ali molim pomoc prijatelja. :help:


da medjutim rijetko gdje u literaturi mozes pronaci kako se izvuci iz tog zacaranog kruga.
Kako kreirati svoju realnost.

Poznajem jednu osobu koja tvrdi da predanom meditacijom(sto znaci barem dva put dnevno po najmanje pola sata) i jogom mozes postici stanje takozvanog bunara zelja, kada si u stanju materijalizirati realnost onako kako zelis.
Buduci da sam svjedok svakodnevnih dogadjaja u zivotu te osobe potpuno sam uvjeren da je ovo istina.

E sad trik je u tome kako zivjeti takav zivot. Malo ljudi ima potrebnu samodisciplinu.

Btw. da pojasnim - meditacijom se postize kontrola vlastitog uma i uklanjanje nepotrebnih energija tj. misli.

Ovo je tezak put ali vrijedi pokusati. pitanje je samo koliko ce vam matriks koji nas svakodnevno melje to dozvoliti.


Za kreiranje vlastite realnosti - stvarnosti danas postoji izraz - manifestacija. Dakle, nešto noviji pojam, ali u osnovi govore o istoj stvari. Meditacija jest neophodan dio tog puta, ali nije jedini element iz kojeg se sastoji čarolija zvana -. manifestiranje vlastite stvarnosti onako kako želiš. No, tema o manifestiranju izuzetno je široka, i zahtjeva mnogo više prostora, a i vremena (kojeg trenutno nemam) da ću to ipak ostaviti za neki naredni put. Ovim samo želim reći da to jest moguće, i to znam iz svog skromnog iskustva.

Pusa.
A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 17, 2006 8:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Mislim da stvari nisu bas tako jednostavne.

Ima jedan tekst koji nikako da prevedem (sorry) zato sto je jezik kojim je pisan prilicno naporan.
Tekst rasclanjuje paradigmu YCOR ( sam kreiras svoju reanost) i nakon citanja cini mi se da su stvari puno kompliciranije nego sto se to cini.

Ali izgleda da je vrijeme da se taj tekst prevede pa ga mozemo zajedno diskutirati

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 17, 2006 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
A kad smo vec spomenuli volju , da li se iko ikada zapitao sto je sa onim tko je uskladio titraje a nije voljan da ide dalje i kako ce talas takve da dekodira

Talas ce im pruziti priliku da se predomisle. :D

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 12:44 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet jun 29, 2006 7:44 pm
Postovi: 10
Lokacija: Balkan
Arja, hvala. Treba da poradim na komunikativnosti, ali, nećemo o tome. To je , eventualno, za PM. Mislim da je problem kojim si započela, vidim konstruktivnu, diskusiju jedno od najznačajnijih pitanja koja traže odgovor. Da li mi menjamo realnost i da li se to menjanje dešava na kolektivnom ili individualnom nivou? Moje je mišljenje da kolektivnim delovanjem kreiramo realnost u kojoj živimo. Uzgred, da li je Zemlja zaista bila ravna u periodu dok je to bio ''zvaničan'' stav? Pitanje je kolika je, prostorno, ta realnost. Kada razmišljam o tome, jedino kako bih sebi mogao slikovito da predstavim je kao kada sipaš boju u vodu. U početku je boja intenzivna, ali na malom prostoru. mešanjem sa vodom, gubi na intenzitetu, ali vremenom promeni boju vode. Znači, što više boje više se menja i voda. Samo što je u ovom slučaju voda realnost, a boja namera ili ideja. Sasvim druga stvar je način na koji nas programiraju. O tome je lepo rekao Don Huan u svojoj Metafori o moru i ostrvu.

Hvala i tebi Sophia. Naravno da se ne ljutim, naprotiv. Drago mi je da si osetila o čemu sam pisao. Trenutak doživljavanja onoga što sam pokušao da izrazim kroz pesmu je bezvremen, to jest uopšte ga ne mogu locirati u vremenu. Ostao mi je samo kao sećanje. I ja pokušavam da analiziram pesmu da bi shvatio ono što je neshvatljivo. Muči me jedna gradacija, ustvari muči me pitanje koje ona nameće. Gradacija je '' tek senka Meseca, nedirnutog, pliva'' i kasnije, '' senkom Mesec pliva''. Da li to znači da val briše sve materijalno? Da nije val svojevrstan Božji ''reset''?
F.

_________________
Ljubav je suština svega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 3:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da li to znači da val briše sve materijalno?


Pa to možda ovisi na kojem si denzitetu. Ako ćemo mi, kao ljudi, preći u 4. denzitet, materijalno se ne briše, već se kombinira s eteričkim. 4. denzitet uključuje varijabilnost fizičkog, a i eteričko postojanje.

Dok, recimo... netko "ode" na 5. denzitet - i "tamo" ne mora biti fizičke egzistencije, već samo - eterička ( duše=mi ). Egzistiramo bez materijalnih tijela u kojima boravimo u 3. fizičkom denzitetu.

Val omogućuje "skokove" ( kao kvantni skok??? ) između denziteta. Sa 1. na 2., sa 2. na 3., itd... U svakom denzitetu, taj val izgleda da se drugačije "doživljava", tj. stanovnici svakog denziteta imaju drugačiju percepciju prelaska i stvari koje se time dešavaju.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 7:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
U svakom denzitetu, taj val izgleda da se drugačije "doživljava", tj. stanovnici svakog denziteta imaju drugačiju percepciju prelaska i stvari koje se time dešavaju.

Ali nisu svi valovi isti. Ovaj val naprimer uopste ne deluje na stanovnike cetvrtog denziteta.
Za druge nisam siguran.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
aj budi dobar pa citiraj gdje se to spominje



bthw mozes li me uputiti na to gdje se govori o hintovima koji su dati da ce dolaskom i prolaskom vala te nasim uzdizanjem na cetvrti nivo nastati bojno polje na kojem cemeo se sada ravnopravni naci sa nasim opresorima

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 10:00 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
ali, nećemo o tome.

Da, moj nespretan nacin da kazem da bi bilo lepo da pises cesce. Izvini.

Citat:
Uzgred, da li je Zemlja zaista bila ravna u periodu dok je to bio ''zvaničan'' stav?

Iskreno, ja sam se to isto pitala.
Procitala sam negde da je oko 1400 takodje doslo do izvesne promene Zemljine ose. Tacno ili ne, promena u svesti jeste bila ogromna. Pored ostalog pojedinci su (ponovo) poceli da eksperimentisu sa idejom da je Zemlja okrugla i gle, novi kontinent se pojavio na horizontu odn. liniji zakrivljenosti. :D Taj je kontinent i ranije bio tamo, ali je to za date posmatrace bilo potpuno irelevantno. On NIJE postojao u njihovoj stvarnosti. Mada, mozda su se oni tim kvantnim skokom u svesti zaista i prebacili u paralelnu realnost/mogucu sadasnjost u kojoj kontinent na horizontu postoji. :?:

A mozda Kreacija na neki nacin ustvari i jeste Percepcija. U smislu izdvajanja odredjenih elemenata iz sveukupnosti odn. mogucih realnosti. Njihovo kombinovanje? Nije mi sasvim jasno, ideja se prosto nametnula.
Jer objektivna realnost kako je mi shvatamo ne postoji. Postoji samo svest koja kreira ili koja percipira one delove sveukupnosti koje moze da registruje s obzirom na svoju “sirinu”.
Zato je new age pristup trik. Zato sto po pravilu izdvaja elemente fizicke realnosti koje ego zeli da prisvoji, umesto da prosirenjem svesti dopusti da se manifestuje jedna sira realnost. Tako nekako.
Uf. #-o
Ali to nas ne sprecava da poverujemo da zaista zasluzujemo najbolje, jer svako drugo uverenje kontaminira svest (a i pojavnu stvarnost) i mozda prepustimo Univerzumu da odluci sta je to za nas najbolje. :wink:

Citat:
Gradacija je '' tek senka Meseca, nedirnutog, pliva'' i kasnije, '' senkom Mesec pliva''. Da li to znači da val briše sve materijalno? Da nije val svojevrstan Božji ''reset''?


Na ovom nivou mozemo operisati samo asocijacijama. Moja je stapanje sa Jednim, brisanje iluzije, ukidanje pojavne stvarnosti. Proces suprotan od big bang-a. Na licnom ili kolektivnom nivou? Ali me kraj “senkom Mesec pliva” asocira na ponovni ciklus manifestacije/ kreacije.

Zavrsavam post i upravo detektujem da slusam „sister moon“. Izgleda da vas i Sting pozdravlja i zeli savrsenu komunikaciju. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 11:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
aj budi dobar pa citiraj gdje se to spominje

Jednog dana. Ne znam gde je tacno.
Ali evo neceg drugog:
Citat:
A: Grays and Lizards are 4th density. They can "visit" 3rd
density, but they must keep returning to 4th in order to
"regenerate."
Q: (T) Are you saying that the human/Aryan types can exist
as long as they want in any density?
A: In 4th and 3rd.
Q: (L) They can move back and forth, existing with equal
ease on either density?
A: Well, not with "equal ease," because 4th density is easier,
naturally.

Citat:
bthw mozes li me uputiti na to gdje se govori o hintovima koji su dati da ce dolaskom i prolaskom vala te nasim uzdizanjem na cetvrti nivo nastati bojno polje

Ovde: 980725
Citat:
na kojem cemeo se sada ravnopravni naci sa nasim opresorima

Ne kaze se da cemo biti ravnopravni.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 531 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz