Sada je: pon dec 11, 2017 8:37 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 762 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet nov 23, 2017 9:05 pm 
Član foruma

3d i 4d OPS.

Vrh

Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet nov 24, 2017 12:51 am 
Član foruma

U jednom od svojih nazovimo to tako, čišćenja trauma zarobljenih u tijeku, našla sam da bolove u želucu izaziva osoba koja je sponama povezana sa mnom, doslovno mi ide na jetru crpeći snagu nervirajući me namjerno nanoseći mi bol. To je jedna od one vrste osoba koja uživa bockati druge, "spuštati", uživa u sarkazmu, podmetanju, doživljava katarzu i ekstazu kad priča o tuđim neuspjesima i nevoljama, a naročito se naslađuje kad se nekoga izruguje i ismije pred društvom i kad se cijelo društvo smije nekoj osobi a ta osoba posramljeno šuti, e, to je vrhunac užitka za tu osobu. Osoba koja bez srama cijeli život puši tuđe cigarete, koja sa stola uzme najbolji komad, koja izmsili trač da bi nekom naudila ili kad joj netko stane na put. Takva osoba.
Dok sam skidala spone i odstranjivala tog ljudskog nametnika, otkrilo se da je samo instrument nečeg drugog, većeg, na višoj dimenziji. Kao da je kroz njega krak hobotnice spojen preko te osobe s mojim tijelom a ovaj ispada da je žrtva ili instrument tog nekog stvora nalik na lignju ili hobotnicu. A i to nešto krakato je bilo mehanička tvorevina u službi nečeg još većeg, što je kad sam ga osvijetlila šmugnulo u crvotočinu, a crvotočina je nešto što se izokreće kao čarapa, zamislite čarapu bez stopala koja se izvrće i ma funkciju portala između dviju stvarnosti, dviju dimenzija. To nešto što usisava energiju preko instrumenata ili možda agenata, to je takvo da je bolje ne petljati se s tim.

Prema ovome, agenti bi mogli biti ti ljudski jadnici, obični energetski vampiri. Je li tako? A ovi gore? Oni se bore tko će nas nataknuti kao ražnjić na svoje pipke? to je ta borba za duše? Jedni dobijaju energiju od naših negativnih emocija a druga vrsta je dobija od pozitivnih emocja? I neki treći na neki svoj način.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 762 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.