Sada je: čet mar 28, 2024 10:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri feb 25, 2015 9:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nemam pojma. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet feb 26, 2015 7:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Što god oni bili rekli, a kažu puno toga, priča o svinjskoj gripi nije polučila "očekivane" rezultate, a razloga za to može biti više, jedan je da je onaj koji je virus radio podcjenio čovjeka i njegov imunološki sistem.

Međutim, ono o čemu se uopće ne piše je činjenica da od tada imamo i to svake zime sve više gripe bez temperature ili s pothlađivanjem, pa ljudi ni ne shvaćaju da imaju gripu. I o tome nitko ne piše i riječ je o varijantama baš nje - svinjske gripe. I traje ponekad jako dugo i razvuče se. I pitanje je koliko taj virus ostaje u nama, te što će se s njime sve događati.

Što znači da je nešto među nama na što nemamo imunološki odgovor. A kako se Kasiopejci vole "braniti" time da je vrijeme ponekad ono što je upitno, te da ono što govore može doći sutra ili za par godina, ali mi to nikako ne razumijemo, rekla bih da oni nama daju ipak i te kako informacije. Ponakad i deiznformacije. Radi kojih sam ja osobno i dalje upitna, ali ih ipak "primim na znanje" jer dezinofroamcija može biti i te kako informacija.

Par postova prije postavila sam ono s smijurijom i "smrtonosnom zrakom", nitko nije reagirao na to, a interesira me da li je moguće riječ o pogreškama prevoditelja materijala pa je to tako ispalo, a nije tako rečeno?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: čet feb 26, 2015 6:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
tko zna kakve posljedice će imati ovozimska "mala lagana " gripa, ima li to kakve veze sa srčanim udarom, moždanim i koječime.
priča o smanjivanju populacije ne mora nužno značiti smanjivanje ukupnog broja stanovnika na Zemlji. To može biti smanjivanje broja jedne vrste a povećanje druge. npr. smanjivanje OPD a smanjivanje OPS, ili po nekoj drugoj "kategorizaciji"...smanjivanje populacije normalnih, povećanje narcisoidnih i psihopatskih...ili smanjivanje broja inteligentnih, povećanje broja neinteligentnih i svašta ... :mrgreen:
i to je dovoljno loše


Citat:
Par postova prije postavila sam ono s smijurijom i "smrtonosnom zrakom", nitko nije reagirao na to, a interesira me da li je moguće riječ o pogreškama prevoditelja materijala pa je to tako ispalo, a nije tako rečeno?



moguće je greška u prijevodu, zašto ne?
tražila sam tu sesiju , baš me zanima taj rat neistomišljenika jer mi se čini da se neki vrah tu na mom terenu događa baš po tom pitanju....ali sam se spetljala ...ako možeš staviti link, pročitam pa se javim

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet feb 27, 2015 7:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Rado Arwen, ali ne mogu jer nemam, ali sigurno netko ima na engleskom, kako ga ne govorim - onda nemam ni linkove za sesije na enegleskom...


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet feb 27, 2015 9:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
(Perceval) Dakle, neka vrsta „smrtonosne zrake“ je ispaljena iz ove kuće na Vinnieja Bridgesa u Pragu i to ga je usmrtilo?

O: Smijurija! Dogodio se, zapravo, izboj energije pri postignuću cilja i to je rezoniralo unutar planetarnog polja. Nesreća je što je Bridges bio podešen na krivi frekvencijski uzorak. Pretražite tadašnje vijesti kako bi našli znakove i pozitivne i negativne prirode!

P: (Pierre) Da li je Bridges bio jedina žrtva ovog izboja energije?

O: Ne.

P: (Perceval) Rekli su da pretražimo vijesti kako bi našli još neke znakove...


Koliko se sjećam, u transkriptu sesije na engleskom (koja mi je sada nedostupna na Cass stranicama) stajala je riječ "silly" koja se po google translate https://translate.google.com/#en/hr/silly prevodi kao:

Translations of silly
adjective
glup stupid, dumb, silly, dull, unintelligent, brainless
luckast silly, dotty, comical, light-headed, crack-brained, anserine
nedotupavan silly, stupid
smiješan funny, hilarious, ridiculous, silly, ludicrous, amusing
prostodušan openhearted, silly, simple-minded

noun
tupan lamebrain, witling, silly
zvekan silly, fool

Ako je bila ta riječ, onda je do izbora riječi po tumačenju prevodioca. Širok je prostor od nježne riječi “smiješan” do grube “glup”, zavisno od smisla u tekstu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet feb 27, 2015 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Hvala...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet feb 27, 2015 7:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
hvala i od mene

nije mi baš jasno jer ne znam što se dogodilo tom nesretniku i o kakvom dešavanju je riječ..

ono što mene zapravo zanima je o grupiranju istomišljenika...o ometanju grupa i napadima na neistomišljenike tj na grupiranje "crnih" da bi onemogućili "bijele"
to bi me jako zanimalo.
pročitala sam skoro sve transkripte prvih godina od kad se objavljuju. onda sam pauzirala neko vrijeme pa sad opet pokušavam pohvatati konce...
pa ako netko zna puno bi mi pomoglo to o grupama...

pozdrav i svako dobro Vam želim :love3:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned mar 08, 2015 11:45 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Mislim da u 10-tak zadnjih sesija ima o njihovim pokušajima organiziranja ljudi u grupe, iznose poteškoće i primjere kako su to radili... uglavnom, nije lako to sve uskladiti s puno ljudi koji su još uvijek financijski ovisni o radu u ovom 3D svijetu... teško je postati neovisan...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto sep 08, 2015 8:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Nismo se dugo tipkali..
a mene "pere" i dalje isti problem, tj. pitanje o istomišljenicima i neistomišljenicima i grupiranju...

Iz vlastith iskustava imam dojam da se ljudi grupiraju, odvajaju na dvije vrste....
Bilo bi pretjerano reći da smo mi koji se bavimo temama s ovog foruma i prakticiramo neke tehnike ili smo došli do određenih spoznaja tzv nevidljivog svijeta kao vrsta "duhovno razvijeni" a ovi drugi "duhovno nerazvijeni" Po pitanju stupnja razvoja mi ne možemo ocijeniti sami sebe. Možemo te dvije grupe nazvati "duhovno informirani" /"duhovno neinformirani" - pod tiime ne mislim one koji nisu imali priliku doći u doticaj s informacijama nego na one koji namjerno odbijaju te informacije i ne mogu ih prihvatiti, ili ne žele.......


Imate li dojam da se u stvarnom životu grupiramo i razdvajamo na dvije suprotstavljene strane s obzirom na informiranost o duhovnim temama?
Jesu li Kasiopejci što rekli o tom priblemu?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto sep 08, 2015 8:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
našla nešto..sesija od 21.03.2015. na str 32 foruma
Znači, ima ljudi koji su prikriveno neprijateljski nastrojeni. Zašto su neprijateljski nastrojeni?

..spominju ljude koji su prikriveno neprijateljski raspoloženi , članovi grupe koji enmaju povjerenja...

O: Nadahnjuju ih negativni bestjelesni entiteti („discarnate entities „ u engl. izvorniku, op. prev.) povezani s 4D OPS „rukovateljima“ („handlers“ u engl. izvorniku, op. prev.).

P: (Andromeda) Da li prijeti opasnost od ovih ljudi?

O: Traže prilike kako bi manipulacijom odvratili nemoćnije članove.

P: (L) Znači, zašto je netko nemoćan?

O: Uglavnom ego.

P: (L) Okej. Da li bi nešto trebali učiniti povodom toga?

O: Samo budite svjesni toga. Članovi bi također trebali biti svjesni i na oprezu vezano za pozive.

P: (L) Pozive? Kakve pozive?

O: Na izražavanje nezadovoljstva kada osjećaju da su nezadovoljni zbog nedostatka vjere u proces.

P: (L) Pa, mislim da svatko ima razdoblja kada osjeća nedostatak vjere. Ponekad se radi samo o kemijskom osjećaju, kao kad si depresivan i sve je crno, ništa više neće biti ponovo lijepo, tvoj život je šugav, i takve stvari. Znači, mislim da bilo tko može biti podložan tome.

O: Da. To je potrebno iznijeti na vidjelo.

P: (L) Znači, ako bi ljudi jednostavno pričali o tome, to bi pomoglo?

O: Da.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon apr 25, 2016 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Eto..još uvijek mi isti problem zaokuplja pažnju, grupiranje, raslojavanje i suprotstavljanje jednih protiv drugih, i ometanje pozitivaca time što se izaziva njihovo rasipanje energije na obranu, žalopoljke, ljutnju....
Na sebi samoj to osjećam kao testiranje: dogodi se problem, napad neke OPS snage na način da izazove moj ego i sad ovisi kako ću se sabrati: ako reagiram onda me baci par koraka unatrag, ako se uspijem sabrati onda se stvari riješe a problemi ruše sami od sebe kao kule od karata.
Desi se da netko izvrši napad na nečiji ego, uvrijedi ga, lažno optuži, povrijedi ga. Negativac (svadljiva osoba koja stalno izaziva neke prepirke i svađa se, vrijeđa, mogla bi se i potući, oko te osobe stalno neka drama od čega se svi osjećaju loše osim nje koja se osjeća kao kralj) dale, taj se negativac okomi na pozitivca i to na onog pozitivca koji ima takvu poziciju u grupi da može činiti i čini velika djela za dobrobit svih i to su takva djela od kojih zajednica ima dugoročnu korist. Uslijed tog napada, taj pozitivac se bavi svojom povredom i svojom obranom, pa za to vrijeme ne može nastaviti s onim dobrobitima koje je započeo, a i kad napad stane, dugo mu treba da se sabere i krene ispočetka. U početku to izgleda kao napadi dosadnog komarca koji bode, pa hajd, bocnuo te , pa nema veze, možeš to otrpjeti. ali, s vremenom taj komarac se toliko napije tvoje krvi da se poveća enormno, naraste velik kao ogromna ptičurina. To ide do te mjere da taj negativac pokušava totalno uništiti i istisnuti pozitivca s pozicije s koje može činiti velika dobra djela i širiti pozitivu.
S jedne strane izgleda kao osobni sukob dvije osobe koje se ne trpe, od kojih je jedna ljubomorna na drugu. Ali..ja vjerujem da je to dio šire slike.
Ja mislim da je to generalno borba crnih i bjelih . Borba dvije vrste.
Vidim da dobijamo sve udaljenije polaritete između crnih i bijelih , kao da su crni sve crniji a bijeli sve bjeliji...kao da nestaje sivilo između toga i pojačava se jasna distinkcija između onih koji čine dobro i doprinose napretku nasuprot njih oni koji ometaju i ne daju da se ide naprijed, baš su zapeli i gotovo
Trebalo bi sve to samo promatrati bez emocionalnog uplitanja i bez prosuđivanja, ali.. Je li da je to teško izvedivo? Promatrati bez prosuđivanja kad te netko ono baš direkt u mozak, i hoće te zgazit, i ne bira sredstva...Je li da je teško u takvim situacijama zadržati odmak, mir u duši , stav promatrača i držati ego po strani i ne dat mu da kuka i da se žali, da šizi, da se ljuti itd?
E, al izgleda da nema drugog načina...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon apr 25, 2016 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
a možda i ovo ima veze s navedenim problemom?
...
O: Više nego to, to znači ukupnu angažiranost u razmjeni energije kroz mrežu. Ako osoba ima koristi od truda drugih i ako nema vraćene energije, stvorit će se blokade svih vrsta u njezinom životu.

P: (L) U redu, kad kažete: "Stvorit će se blokade svih vrsta u njezinom životu"... Blokade koje vrste?

O: Blokade će reflektirati ono što ta osoba nije u mogućnosti dati. Ako osoba ne može biti iskrena, ona će iskusiti ljude u svojem životu koji nisu iskreni s njom. Ako osoba umanjuje tuđi trud, ona će otkriti da i drugi umanjuju njen trud. Ako želiš odblokirati izvjesno područje u svojem životu, onda nastoj dati ono što želiš ili trebaš primiti.

P: (L) Ali da li govorite to posebno za ljude koji sudjeluju u mreži ili općenito bilo tko?

O: Bilo tko, ali dvostruko jače za one u mreži.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon maj 16, 2016 3:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet dec 12, 2008 12:56 pm
Postovi: 36
Ovo prerasta u religiju,da ne kazem sektu.Nakon dosta procitanog materijala,moj zakljucak je da je u pitanju cist psy op.Cekajte,videcete.Cekamo smakove sveta,talase,cekamo Isusa i mnoge druge....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon maj 16, 2016 8:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Vremenski Putnik je napisao/la:
Ovo prerasta u religiju,da ne kazem sektu.Nakon dosta procitanog materijala,moj zakljucak je da je u pitanju cist psy op.Cekajte,videcete.Cekamo smakove sveta,talase,cekamo Isusa i mnoge druge....


To be in a Container or, not to be… u Kontejneru... pitanje je sad?!




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri jul 13, 2016 11:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet maj 22, 2015 6:10 pm
Postovi: 81
To kanaliziranje vam je od djavola da znate
Jer sve što djavo želi je da vas izbaci iz sadašnjosti
Da vam pokaže krivca van vas, da vas zavede i odvuče paznju

Da mrzite i verujete da su drugi krivi za vaše nezadovoljstvo
Da nikada ne bi bili u sadašnjosti i videli ko ste, deca Jednoga koji vlada svime i koji je pravedan i ne želi da čovek pati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: sri jul 13, 2016 6:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
kanaliziranje je moguće jedino u sadašnjem trenutku, u bezvremenoj sadašnjosti. ako nije u sadašnjosti nije kanaliziranje. onda je to što vi mislite da jeste. ali to onda nije baš kanaliziranje nego je više kao kanalizacija.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pon dec 05, 2016 9:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
deca Jednoga koji vlada svime i koji je pravedan i ne želi da čovek pati.


Onda mu to slabo ide... koliko vidim iz sadašnjeg trenutka i stanja ljudske civilizacije.

Ako uopće postoji neki "Bog", onda je:

1. ili uopće ovo sve ne vidi, ne dobiva informacije da se ovo sve uopće dešava na ovom području svemira ( planeta Zemlja ) - jer su onda neka OPS bića blokirala njegovu povezanost sa nama na neki način, bilo tehnologijom ili nekim "vradžbinama" :twisted:

2. ako sve ovo vidi i ništa ne poduzima - onda je mazohist, sadist i smrad koji nije dostojan svoje egzistencije - jer ako je toliko moćan - onda nebi trebao dopustiti da mnoga bića toliko pate - bilo to ljudi, bilo životinje ( ili tko zna kakvi "vanzemaljci" koje isto netko guzi višedimenzionalno ), jer uživa gledati kako se drugi muče, ubijaju i sve to... :king:

E sad... ako treba izabrati između ova dva "zla", nadam se da je ovo prvo bolji izbor...

:angel4:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: uto dec 06, 2016 9:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Ne vjerujem u kanalizirane materijale, nekad mi je bilo zanimljivo citati, pa sam skuzio da nista vise ne kazu od onoga sto mozes sam nac i procitat u nekim knjigama ili zakljucit na temelju onoga sto dozivis ako razborito zakljucujes.

Kod nijh stalno dolazi pomoc, a od pomoci ni "p".

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: pet dec 09, 2016 9:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
sector57 je napisao/la:
Ne vjerujem u kanalizirane materijale, nekad mi je bilo zanimljivo citati, pa sam skuzio da nista vise ne kazu od onoga sto mozes sam nac i procitat u nekim knjigama ili zakljucit na temelju onoga sto dozivis ako razborito zakljucujes.

Kod nijh stalno dolazi pomoc, a od pomoci ni "p".
:thumbup:
Ili što mi reče, danas, poznanik o forumsko-internetskom (ribo)lovcu u mutnom, članu jednoga drugog foruma: Ja sam seljak. Običan i pošten. On je seljačina. Najgora i najnepoštenija. Jednom riječju: šljam. :mrgreen:
Kako to Balkanci — jednostavno, efektno, poetski sroče i potkrijepe dokazima koji se uvijek mogu i javno obznaniti.
Naravno, ako bude potrebno, u adekvatnoj situaciji i ispred odgovarajućeg auditorija.
:blob:
:lol:
:P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Kasiopejci - diskusija o materijalu
PostPostano: ned dec 11, 2016 11:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 17, 2015 12:36 pm
Postovi: 80
Stvarnost pokreću dva principa: kreativni i transformativni. Ništa ne nastaje, ništa ne nestaje, samo mijenja formu. Čim se opredijelimo za jedan princip u većoj mjeri, stvaramo neravnotežu. U ovom času, na ovoj planeti, malko prevladava transformativni princip, Kali juga. 2012. godine smo udarili u dno i sada se "penjemo" i u jednom času će prevladavati kreativni princip. Tada će se Zlatno doba polako korumpirati i krenut ćemo prema "dole". Osvješćivanje i smanjivanje djelovanja koje radi za transformativni princip je sada neminovno. Svi naši površni sudovi i špekulacije o "dobru" i "zlu" su samo posljedica našega neznanja. "Bog" je stvorio stvarnost i pokrenuo je kroz dva navedena principa. Dao je i jednom i drugom principu apsolutnu slobodu i apsolutnu nemogućnost da u stvarnosti do kraja prevlada jedan princip. Oni su u dinamičnoj ravnoteži i imaju cikluse kad jedan malko nadvlada onaj drugi. Nijedan princip ne može postojati sam za sebe. Oni proizvode ono što mi zovemo "kretanje". Jin i jang je prilično pristojan opis ta dva principa.
Dakle, sve je savršeno i upravo onako kako treba biti. Dokle god to ne shvatimo, zapravo ne znamo kako stvarnost funkcionira. Nemamo ZNANJE. Kad ga steknemo, neki tu razinu spoznaje zovu "prosvjetljenje". Još uvijek se to prosvijetljenje previše mistificira i na Istoku i na Zapadu. Prosvijetljenih će iz dana u dan biti sve više, takav je trend. Sva proročanstva i "kanaliziranja" govore o prijelaznom razdoblju u kojem trenutno živimo. Jasnu predodžbu o tome kako će izgledati taj prijelaz - nemamo. No to nije ni važno.
Kasiopejce ne treba shvaćati bukvalno iz jednostavnog razloga: oni govore ono što je onima koji pitaju razumljivo. Znači, kad npr. kažu da Laura treba jesti meso, onda oni to doista i misle jer Lauri svijest o tome zašto jesti ili ne jesti meso nije dostupna. Oni joj sigurno neće reći da ne jede meso ako ona sama nije došla do toga što uopće znači takva vrsta izbora i što to uopće znači "izbor" u širem kontekstu stvarnosti.
Zato mislim da se ne treba zamarati pitanjima da li su Kasiopejci lažni ili stvarni, da li je grupno djelovanje koje potiču dobro ili loše i zašto pitači postavljaju banalna i ponekakad glupava pitanja na koja dobijaju strpljive odgovore. Kasiopejci rade ono što u datim okolnostima mogu. Znam da ljudi obično traže "dokaze", sumnjaju, ljute se zato jer hoće odgovore dobiti bez truda, konformistički. Naš ego vitla nama kao tornado koji se okomio na jedan list koji je otpao sa drveta, a da toga nismo uopće svjesni. Svaka euforija ili uvrijeđenost je znak da ego radi punom parom.
Pošto nam nedostaje puno elemenata da bi mogli pratiti one doista zanimljive stvari koje Kasiopejci sugeriraju ili nagovještavaju, pritom ne mislim na kronološke događaje, kataklizme i slične nevažne stvari, već na one trenutke kada nam otkrivaju suštinske informacije o tome kako stvarnost doista funkcionira, frustracija je neminovna. Svi se obično hvataju za površne informacije koje se tiču trenutnih zemaljskih prilika i pritom potpuno zanemaruju mogućnost da Kasiopejce iskoriste za svoj duhovni napredak i sticanje znanja o ustroju cjelokupne stvarnosti. Naime, kada steknemo širu sliku stvarnosti, banalna pitanja oko kućnih ljubimaca i tornada koja su izazvali naši hiperdimenzionalni gospodari će postati nevažna i samorazumljiva. I nezanimljiva. Nažalost, sama Laura i grupa oko nje, i ona uža i ona šira, nisu znali nastaviti postavljati zanimljiva pitanja koja je Laura prvih godina "kanaliziranja" znala postaviti. Kao da je zastala i čak nazadovala u svojem razvoju. Srećom, kad netko postavi dovoljno zanimljivo pitanje, od Kasiopejaca još uvijek stižu vrlo zanimljivi odgovori. Da bi mogli pratiti Kasiopejce u punom smislu onoga o čemu govore, potrebno je imati vrlo pristojno predznanje koje ne potiče od njih. Znači, potrebno je donekle poznavati najraznolikije duhovne tradicije iz cijelog svijeta, poznavati nešto svjetske povijesti, poznavati nešto znanosti(kvantna fizika prvenstveno), poznavati funkcioniranje Zavjere, od otmica od strane vanzemaljaca do politike i banaka i čemu sve to služi zapravo... Bez takvog šireg fundusa znanja, oni suptilni nagovještaji koje nude Kasiopejci nisu nam dostupni.
Čitajući Laurine knjige, pogotovo Val i Kasiopejske transkripte, ne bih naučio ništa da nisam prije toga bio prilično potkovan u najrazličitijim znanjima.
Čini mi se da je nedostatak predznanja onih koji čitaju Kasiopejske transkripte osnovni problem frustracija čitača. Kasiopejci su suptilni i ne forsiraju na sav glas ono što pitači nisu u stanju apsorbirati. Ne radi se tu o samoj informiranosti pitača, jer su oni svi sigurno vrlo dobro potkovani što se tiče samih informacija, već o tome što su pitači, ne zapamtili, već USVOJILI KAO ZNANJE. Dakle, pitanje je na kojoj razini je njihova svjesnost. Pitači se, nažalost, pomalo ponašaju kao sekta. Izgubili su prvotnu svježinu i zbog Laurina karaktera se ponašaju snishodljivo i prema njoj i prema Kasiopejcima. Jednostavno rečeno, gube perspektivu. Kasiopejci tome ne prigovaraju, oni se prilagođavaju, jer im je to temeljni modus djelovanja. Spuštaju razinu informacija na razinu koja je pitačima dostupna. Stoga se bojim da ćemo i ubuduće od Kasiopejaca dobivati samo mrvice.


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz